Page 100 of 487 FirstFirst ... 509096979899100101102103104110150200 ... LastLast
Results 2,476 to 2,500 of 12160

Thread: Parlamentarni izbori 2020

  1. #2476
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by artemida View Post
    Onda je Lekić ušao u igru sa SDP. A sada je opet u igri sa Demokratama i dao je otvorenu podršku Amfilohiju. Zato opet puca.

    https://www.portalanalitika.me/clana...predsjednistva
    Citiramo li ovdje ozbiljno Pobjedine "neimenovane izvore" iz opozicije kao nekakve argumente?

    To je ista ona Pobjeda koja je prije neki mjesec otkrila u Ostrogu plan agresije na Crnu Goru pod tajnim imenom Zmija zove Pantera.

  2. #2477
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,786
    Thanks Thanks Given 
    620
    Thanks Thanks Received 
    1,002
    Thanked in
    522 Posts

    Default

    Meni je Marković posle Mojkovca i priče o izgradnji 14 hotela sa 7.000 kreveta lutka najveća. Pa ljudi ima da se vrate svi Švedjani što su u Podgoricu sišli i još će radnika nedostajati-Mojkovac Eldorado!
    Сваки Црногорац и Брђанин једнак је пред судом.

  3. #2478
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    97
    Thanks Thanks Given 
    24
    Thanks Thanks Received 
    21
    Thanked in
    10 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by koronas View Post
    Zasto Srbi nisu u vlasti kao svi ostali u Crnoj Gori? Zasto nema niti 1 mandat za nekoga ko bi usao u vlast?

    Kako je moguce da svi Srbi misle isto? To mi je uvijek bilo fenomenalno. Ne moze se nac 10,000 ljudi koji su Srbi i prodali bi se ka ovih 180,000 Crnogoraca, Albanaca, Hrvata i Bosnjaka

    Tu nesto nije bas logicno. Jer i na Kosovu se nadjose neki Srbi koji podrzase Albance ali u Crnoj Gori jok.
    Zato sto su predstavnici Srba u CG makar do sad bili karijerni Srbi ala Bulatovic, tj. osnovni cilj im je bilo da privilegije i povlastice drze do penzije. Bilo koji Srbin koji bi prisao DPS(npr kao konstruktivni kriticar i neko ko bi da pomogne situaciji svog naroda iz pozicije vlasti) makar i jedan mandat Vlade znao je da bi to bio njegov politicki kraj i bio bi vezan za taj jedan mandat, jednostavno sami su kao narod bilo koju saradnju sa DPS postavili kao vrhunac izdajstva.

    Takodje mnogo Srba koji glasaju DPS su isto sto i Hrvati iz Pljevalja. Izjasnjavaju se kao Srbi i radi neke kvote i stvaranja prividne gradjanske svijesti u CG radi crtanja neke gradjanske i ujedinjenije CG stranim izvjestiocima i partnerima a ne sektaske kakva realno sve vise postaje CG (docemo kako smo krenuli ka Liban, samo jos da neke funkcije podijelimo ka oni)a u stani pani situaciji bi se izjasnili kao Crnogorci etnicki.

  4. #2479
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,143
    Thanks Thanks Given 
    5,709
    Thanks Thanks Received 
    7,431
    Thanked in
    2,975 Posts

    Default

    https://forum.cdm.me/showthread.php?...a-koga-glasamo

    Napravih poll... pa udrite

    Prvi put u životu postavih anketu na ovom forumu , al kad već niko neće....

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

  5. #2480
    Join Date
    Mar 2020
    Location
    ship
    Posts
    441
    Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    18
    Thanked in
    17 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Cogerchina View Post
    Zato sto su predstavnici Srba u CG makar do sad bili karijerni Srbi ala Bulatovic, tj. osnovni cilj im je bilo da privilegije i povlastice drze do penzije. Bilo koji Srbin koji bi prisao DPS(npr kao konstruktivni kriticar i neko ko bi da pomogne situaciji svog naroda iz pozicije vlasti) makar i jedan mandat Vlade znao je da bi to bio njegov politicki kraj i bio bi vezan za taj jedan mandat, jednostavno sami su kao narod bilo koju saradnju sa DPS postavili kao vrhunac izdajstva.

    Takodje mnogo Srba koji glasaju DPS su isto sto i Hrvati iz Pljevalja. Izjasnjavaju se kao Srbi i radi neke kvote i stvaranja prividne gradjanske svijesti u CG radi crtanja neke gradjanske i ujedinjenije CG stranim izvjestiocima i partnerima a ne sektaske kakva realno sve vise postaje CG (docemo kako smo krenuli ka Liban, samo jos da neke funkcije podijelimo ka oni)a u stani pani situaciji bi se izjasnili kao Crnogorci etnicki.
    Ne vidim opravdanje da na Kosovu mogu u vlast a u Crnoj Gori ne mogu. Prastaj. To mi je i nenormalno i neshvatljivo.

    Ako u okviru tolike zajednice nema prostora za drugo misljenje 5-10% iste - sto da ocekuju gradjani Crne Gore? Sto je to vojska? Sekta? To je potpuno nelogicno.

    A zasto im je toliko vazno da ode bas Djukanovic? Zasto nikome to nije cilj svih ciljeva? Ni Crnogorcima, ni Albancima, ni Hrvatima, ni Bosnjacima. Samo su Srbi posteni?

  6. #2481
    Join Date
    Mar 2020
    Location
    ship
    Posts
    441
    Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    18
    Thanked in
    17 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by artemida View Post
    Poznajem situaciju

    Problem je nastao jer je u Demosu postojala i čvrsta procrnogorska opcija. U Demosu su bili Dragiša Janjušević, Omer Šarkić, Anka Vukićević, Tina Raičević, Zoran Miljanić, žena sin ćerka pok. Mira Vickovića..., ali je prvo zbog Danilovićevog srbovanja i osveštanja prostorija pukla tikva.
    Onda je Lekić ušao u igru sa SDP. A sada je opet u igri sa Demokratama i dao je otvorenu podršku Amfilohiju. Zato opet puca.

    https://www.portalanalitika.me/clana...predsjednistva
    Razumijem i ima smisla skroz. Moj akcenat je bio da je bila jedina gradjanska. A uz Danilovica je ipak tvrdi CG blok tu zalutao. Lekic za neke ljude ima harizmu. (tragikomicno ali istinito)

    Konkretno Vickovic i Lekic su imali dijametralno suprotne stavove u politici. Pa zar neko moze da zamisli perjanicu LSCG-a koja podrzava Milosevicevog ambasadora i DF predsjednika?

    Nije ni cudo da je partija pukla po savovima.

  7. #2482
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    97
    Thanks Thanks Given 
    24
    Thanks Thanks Received 
    21
    Thanked in
    10 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by koronas View Post
    Ne vidim opravdanje da na Kosovu mogu u vlast a u Crnoj Gori ne mogu. Prastaj. To mi je i nenormalno i neshvatljivo.

    Ako u okviru tolike zajednice nema prostora za drugo misljenje 5-10% iste - sto da ocekuju gradjani Crne Gore? Sto je to vojska? Sekta? To je potpuno nelogicno.

    A zasto im je toliko vazno da ode bas Djukanovic? Zasto nikome to nije cilj svih ciljeva? Ni Crnogorcima, ni Albancima, ni Hrvatima, ni Bosnjacima. Samo su Srbi posteni?
    Nema sto prastaj, razumijem ja tebe, ali ovako plasticno receno, da je neko na prethodne pozive DPS od nazovimo ih prosrpskih stranaka u CG prihvatio isti i usao u vlast izvjesni period, mislis li da bi na sledecim izborima dobio podrsku glasaca ? U normalnim drzavama to ne bi bio problem jer biti u vlasti ne znaci surovati u svemu, ali kod nas to nije bio slucaj do sad. Jer cesto se u opoziciji vise klalo oko toga ko ce bit prvi u selo, a ne ko ce bit prvi u grad, dakle takvu neku hipoteticku partiju bi razapeli na stub srama njihovi sunarodnici i politicki protivnici u opoziciji u namjeri da im pokupe biracko tijelo.
    Last edited by Cogerchina; 11-08-20 at 13:44.

  8. #2483
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Budva
    Posts
    13,801
    Thanks Thanks Given 
    1,487
    Thanks Thanks Received 
    4,957
    Thanked in
    2,322 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ovizionizi View Post
    Ja bih sad na mjesto URE promijenio spot i umjesto Mila stavio Milutina Simovica kako bulazni nesto.
    Večeras u 20:00 časova premijera spota, a hoće li i tu biti ,,nekorektnih tehničkih modifikacija"?

    Sent from my Motorola 8400

  9. #2484
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    904
    Thanks Thanks Given 
    167
    Thanks Thanks Received 
    289
    Thanked in
    140 Posts

    Default

    Da mi je znat' o čemu pričaju ova dvojica gore, veli što nisu Srbi u vlast. Srbi u Crnoj Gori nisu definisani kao manjina, u pitanju je 28.73% od populacije u Crnoj Gori. Tako da mi nije jasno na šta vi uopšte mislite? Je l' se to pitate zašto Mandićeva Nova nije u vlasti? Dijametralno suprotni ciljevi od DPS-a, otprilike po svim pitanjima. Šta će on s njima? Ako se pitate zašto Srbi ne glasaju za partije koje trenutno čine vladu, onda stvarno treba da se zapitate oko svojih analitičkih sposobnosti, što se tiče političkih prilika u Crnoj Gori. Pogledajte koji je većinski narod u Andrijevici, a onda pogledajte ko tamo čini vlast, pa onda pitajte opet isto.

    Mislim da generalno svi imamo problem da provalimo kako razmišlja neko ko je druge etničke ili vjerske pozadine, kao i kako razmišljaju birači određenih partija, i odatle ova vaša konfuzija. Komentarišete kao da ste stranci, u potpunosti ignorišući "stanje na terenu".

  10. #2485
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Bar
    Posts
    2,204
    Thanks Thanks Given 
    68
    Thanks Thanks Received 
    112
    Thanked in
    71 Posts

    Default

    E ovaj im je spot bezveze. Vidim da ljudi ne kopčaju da je poruka stranačko zapošljavanje
    Last edited by siux; 11-08-20 at 19:12.

  11. #2486
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    97
    Thanks Thanks Given 
    24
    Thanks Thanks Received 
    21
    Thanked in
    10 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by LostInHollywood View Post
    Da mi je znat' o čemu pričaju ova dvojica gore, veli što nisu Srbi u vlast. Srbi u Crnoj Gori nisu definisani kao manjina, u pitanju je 28.73% od populacije u Crnoj Gori. Tako da mi nije jasno na šta vi uopšte mislite? Je l' se to pitate zašto Mandićeva Nova nije u vlasti? Dijametralno suprotni ciljevi od DPS-a, otprilike po svim pitanjima. Šta će on s njima? Ako se pitate zašto Srbi ne glasaju za partije koje trenutno čine vladu, onda stvarno treba da se zapitate oko svojih analitičkih sposobnosti, što se tiče političkih prilika u Crnoj Gori. Pogledajte koji je većinski narod u Andrijevici, a onda pogledajte ko tamo čini vlast, pa onda pitajte opet isto.

    Mislim da generalno svi imamo problem da provalimo kako razmišlja neko ko je druge etničke ili vjerske pozadine, kao i kako razmišljaju birači određenih partija, i odatle ova vaša konfuzija. Komentarišete kao da ste stranci, u potpunosti ignorišući "stanje na terenu".

    Kako sta pricaju ova dvojica ? Jesi ogranicen malo ili bezobrazan samo ? Pa pozivao je DPS svojevremeno lidere prosrpskih partija da udju u vlast, to nije samo DF, no i SNP i njegovi folirantski otpaci iliti vuci u jagnjecoj kozi kao Demokrate, i Danilovic i Damjanovic i ko god da je imao osjecaj da moze nesto da napravi iz pozicije vlasti i da je neko od njih usao znao bi da mu je to politicki kraj kao samostalnog subjekta, samo bi moga uc u DPS posle ako ga puste i osjecaju obavezu prema njemu ili nidje.

    Niko od tih guzica nije usa, nije probao da par godina drzi koje ministarstvo, zaposli svoje ljude i slicno ne zato sto bi time malo makar ekonomski olaksao Srbima u CG, nego zato sto bi sam posle imao problema da se opravda glasackom tijelu ali tu se vracemo na onu bolnu istinu koju zanemaruje namjerno dobar dio onih koji oce da ujedine opoziciju a to je da je nemoguce ujediniti se sa nekim kome je neprijatelj sama CG, a ne DPS. To nazalost nije DPS floskula no bolna istina i kamen spoticanja, balast koji drzi situaciju ovakvom kakva je evo 30 godina, a dje je taoc sama drzava.

    Samo kad pomislim da treba Mandic i vojvode i ta cetnicko-klerofasisticka svita i crnogorski kvislinzi na celu sa drugom familijom da eventualno budu DIO vlasti u CG smuci mi se. Prije bi ovakav gnjili DPS jos 30 godina gleda no njih 15 sekundi na vlast. Sama URA ako je pametna i ako bude tas na vagi ne smije sa tom zabokrecinom od tvorevine nista da pravi, vec da udje sa DPS u vlast i bude neka vrsta kontrolora iste kao sto je bio SDP donekle, ali jos ostrije i odrecnije, bez dogovora ispod ruke i zatvaranja ociju pred nekim procesima po cijenu obaranja Vlade. Mislim, ja to licno prizeljkujem, promjenu, ali kontrolisanu, gdje su mi na vlast makar i dalje vecina moji.

  12. #2487
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    904
    Thanks Thanks Given 
    167
    Thanks Thanks Received 
    289
    Thanked in
    140 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Cogerchina View Post
    Kako sta pricaju ova dvojica ? Jesi ogranicen malo ili bezobrazan samo ? Pa pozivao je DPS svojevremeno lidere prosrpskih partija da udju u vlast, to nije samo DF, no i SNP i njegovi folirantski otpaci iliti vuci u jagnjecoj kozi kao Demokrate, i Danilovic i Damjanovic i ko god da je imao osjecaj da moze nesto da napravi iz pozicije vlasti i da je neko od njih usao znao bi da mu je to politicki kraj kao samostalnog subjekta, samo bi moga uc u DPS posle ako ga puste i osjecaju obavezu prema njemu ili nidje.

    Niko od tih guzica nije usa, nije probao da par godina drzi koje ministarstvo, zaposli svoje ljude i slicno ne zato sto bi time malo makar ekonomski olaksao Srbima u CG, nego zato sto bi sam posle imao problema da se opravda glasackom tijelu ali tu se vracemo na onu bolnu istinu koju zanemaruje namjerno dobar dio onih koji oce da ujedine opoziciju a to je da je nemoguce ujediniti se sa nekim kome je neprijatelj sama CG, a ne DPS. To nazalost nije DPS floskula no bolna istina i kamen spoticanja, balast koji drzi situaciju ovakvom kakva je evo 30 godina, a dje je taoc sama drzava.

    Samo kad pomislim da treba Mandic i vojvode i ta cetnicko-klerofasisticka svita i crnogorski kvislinzi na celu sa drugom familijom da eventualno budu DIO vlasti u CG smuci mi se. Prije bi ovakav gnjili DPS jos 30 godina gleda no njih 15 sekundi na vlast. Sama URA ako je pametna i ako bude tas na vagi ne smije sa tom zabokrecinom od tvorevine nista da pravi, vec da udje sa DPS u vlast i bude neka vrsta kontrolora iste kao sto je bio SDP donekle, ali jos ostrije i odrecnije, bez dogovora ispod ruke i zatvaranja ociju pred nekim procesima po cijenu obaranja Vlade. Mislim, ja to licno prizeljkujem, promjenu, ali kontrolisanu, gdje su mi na vlast makar i dalje vecina moji.
    Kratko ti treba da počneš da vrijeđaš, obično odlika intelektualnih velikana, ali 'ajde.

    "Prosrpska partija" nije partija koju ti smatraš prosrpskom, prvo to da raščistimo. Imaš ti pravo da misliš šta god hoćeš, naravno, ali ga to ne čini činjenicom.

    DF je koalicija mnogih partija, čiji gro poslanika činješe PZP i Nova u početku (sad se više ništa ne zna o odnosu snaga, s obzirom da se stopiše u jednu partiju). Od te dvije partije, samo je Nova nacionalna partija. Na stranu DF-ov stil djelovanja i karakter pojedinačnih ljudi, ne govorim o kvalitetu, činjenica je da u pitanju nije nacionalna partija. Možemo da se složimo da je u pitanju konzervativna desnica koja gura "Pravoslavnu priču", ali ćemo se teško složiti da su Medo i Banjo Srbi i članovi srpske partije.
    SNP takođe nije nacionalna partija, već građanska, koja kao cjelina ima ovakve ili onakve tendencije, koje se meni ili tebi sviđaju ili ne, ali opet moramo razdvojiti ovo o čemu vi pričate što nema veze sa realnošću, i činjenice koje govore drugačije.
    Demokrate pogotovo nemaju ni "n" od nacionalnog u svojoj partiji, i lično znam mnogo Muslimana koji ih glasaju, a eno ti ih i Crnogorci i Bošnjaci/Muslimani i Albanci na listi. Vrlo čudno za jednu srpsku partiju, moraš se složiti. Ili ti smatraš da imaš monopol na odlučivanje predznaka svih partija u Crnoj Gori, nezavisno od partijskih statuta, članstva, i rukovodstva?
    Što se tiče pojedinačnih ljudi koje si nabrojao, dobro pohvata koji je Srbin a koji nije. Moram priznati da se malo manje za to interesujem, pa onda stvarno ne mogu komentarisati. Bilo kako bilo, jedan čovjek ne čini partiju (pozdrav za LP!), a kamoli da predstavlja cjelokupne Srbe iz Crne Gore.

    To što ti priželjkuješ u trećem pasusu je dosta nakaradno. Ti misliš da su iz DPS-a "tvoji", a makar četvrtina su Srbi, a i glasači su im slični. DPS nije "procrnogorska" partija koja baštini bilo kakav patriotizam koji se tebi priviđa, DPS je samo skupina skakavaca koja se krije iza zastave, inače najčešća taktika korumpiranog političara. Iza kulisa ne diskriminišu po nacionalnoj pripadnosti, već isključivo partijskoj.
    Last edited by LostInHollywood; 11-08-20 at 20:19.

  13. #2488
    Join Date
    Mar 2020
    Location
    ship
    Posts
    441
    Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    18
    Thanked in
    17 Posts

    Default

    Razumijem naravno da bi ljudi koji bi usli u vlast dozivjeli isto sto i Dzakovic u Budvi ali zasto je to za 1/3 drustva normalno a nije normalno da recimo Danilovic, Damjanovic i Jonica udju u Vladu kao kontrolni faktor i na neki nacin afirmisu pro-srpsko biracko tijelo u okviru vlasti?

    Zasto je to toliko strasna izdaja opozicije? Ne vidim kako je moguce sebe izolovat i ujedno tvrdit da te drugi izoloju.

  14. #2489
    Join Date
    Mar 2020
    Location
    ship
    Posts
    441
    Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    18
    Thanked in
    17 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by siux View Post
    E ovaj im je spot bezveze. Vidim da ljudi ne kopčaju da je poruka stranačko zapošljavanje
    Prica je dobra a malo je izvedba tanja od prethodne ali ok. Bice valjda bolje. Prvi je pogodak.

  15. #2490
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    12
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Cogerchina View Post
    Kako sta pricaju ova dvojica ? Jesi ogranicen malo ili bezobrazan samo ? Pa pozivao je DPS svojevremeno lidere prosrpskih partija da udju u vlast, to nije samo DF, no i SNP i njegovi folirantski otpaci iliti vuci u jagnjecoj kozi kao Demokrate, i Danilovic i Damjanovic i ko god da je imao osjecaj da moze nesto da napravi iz pozicije vlasti i da je neko od njih usao znao bi da mu je to politicki kraj kao samostalnog subjekta, samo bi moga uc u DPS posle ako ga puste i osjecaju obavezu prema njemu ili nidje.

    Niko od tih guzica nije usa, nije probao da par godina drzi koje ministarstvo, zaposli svoje ljude i slicno ne zato sto bi time malo makar ekonomski olaksao Srbima u CG, nego zato sto bi sam posle imao problema da se opravda glasackom tijelu ali tu se vracemo na onu bolnu istinu koju zanemaruje namjerno dobar dio onih koji oce da ujedine opoziciju a to je da je nemoguce ujediniti se sa nekim kome je neprijatelj sama CG, a ne DPS. To nazalost nije DPS floskula no bolna istina i kamen spoticanja, balast koji drzi situaciju ovakvom kakva je evo 30 godina, a dje je taoc sama drzava.

    Samo kad pomislim da treba Mandic i vojvode i ta cetnicko-klerofasisticka svita i crnogorski kvislinzi na celu sa drugom familijom da eventualno budu DIO vlasti u CG smuci mi se. Prije bi ovakav gnjili DPS jos 30 godina gleda no njih 15 sekundi na vlast. Sama URA ako je pametna i ako bude tas na vagi ne smije sa tom zabokrecinom od tvorevine nista da pravi, vec da udje sa DPS u vlast i bude neka vrsta kontrolora iste kao sto je bio SDP donekle, ali jos ostrije i odrecnije, bez dogovora ispod ruke i zatvaranja ociju pred nekim procesima po cijenu obaranja Vlade. Mislim, ja to licno prizeljkujem, promjenu, ali kontrolisanu, gdje su mi na vlast makar i dalje vecina moji.
    Zamisli da ti je gadnija druga familija po jacini od prve koja je dozvolila da se drzava pretvori u klanove familija :lolblue:


    Samo da nam Crnu Goru ne ponesu za Srbiju kako pa cemo lako sa 250e mjesecno

  16. #2491
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Izbjeglicki kamp Konik
    Posts
    43
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Iste stvari sam ja govorio. Kriminalni i parazitski DPS je posljedica a ne uzrok stanja u drustvu. A posljedica je nerazumne opozicije koja drzi drzavu taocem.

  17. The Following User Says Thank You to PAkit0 For This Useful Post:


  18. #2492
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by PAkit0 View Post
    Iste stvari sam ja govorio. Kriminalni i parazitski DPS je posljedica a ne uzrok stanja u drustvu. A posljedica je nerazumne opozicije koja drzi drzavu taocem.
    Svidja mi se, ali stavi /s na kraju inace dosta ljudi ne shvati da je sarkazam u pitanju.

  19. #2493
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Izbjeglicki kamp Konik
    Posts
    43
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Svidja mi se, ali stavi /s na kraju inace dosta ljudi ne shvati da je sarkazam u pitanju.
    Ma tvoji pajtaši drže čitav region u talačkoj krizi decenijama. Prvo Kosovo, pa Crnu Goru i BiH. Sve sa ciljem da pripojite entitet RS Srbiji, i po mogućnosti Crnu Goru. Milo je lopov, ali to ste mu vi dozvolili.

  20. #2494
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by PAkit0 View Post
    Ma tvoji pajtaši drže čitav region u talačkoj krizi decenijama. Prvo Kosovo, pa Crnu Goru i BiH. Sve sa ciljem da pripojite entitet RS Srbiji, i po mogućnosti Crnu Goru. Milo je lopov, ali to ste mu vi dozvolili.
    Jasno.

    Ovo drustvo je nosilo kratku suknju pa je samo krivo sto ga DPS siluje evo 30 godina.

  21. #2495
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Izbjeglicki kamp Konik
    Posts
    43
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Jasno.

    Ovo drustvo je nosilo kratku suknju pa je samo krivo sto ga DPS siluje evo 30 godina.
    Vidiš, prosrpska opozicija ima prvi i glavni cilj, ukidanje spornog zakona. O čemu mi onda pričamo? SPC je paradržava u Crnoj Gori, sve manjine imaju razloga da se plaše. Naročito revanšizma, jer će se mnogi od vas međusobno triput izljubit. S toga zahvalite SPC što je Milo lopov, i što nam je zemlja kao Liban.

  22. #2496
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by PAkit0 View Post
    Vidiš, prosrpska opozicija ima prvi i glavni cilj, ukidanje spornog zakona. O čemu mi onda pričamo? SPC je paradržava u Crnoj Gori, sve manjine imaju razloga da se plaše. Naročito revanšizma, jer će se mnogi od vas međusobno triput izljubit. S toga zahvalite SPC što je Milo lopov, i što nam je zemlja kao Liban.
    Pa slazem se sa tobom.

    Ne bi Milo ovo nikad radio ali su ga prosto natjerali.

  23. #2497
    Join Date
    Jul 2018
    Posts
    1,263
    Thanks Thanks Given 
    14
    Thanks Thanks Received 
    112
    Thanked in
    82 Posts

    Default

    Konjević: Za prosječnu platu od 700 eura, za građane a ne za privilegovane tajkune


  24. #2498
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,973
    Thanks Thanks Given 
    3,228
    Thanks Thanks Received 
    5,659
    Thanked in
    2,293 Posts

    Default

    Meni je fascinantno kako obozavaoci lika i djela DPSa isticu njihovu borbu za nezavisnost.

    CG je nezavisna na papiru, a u stvarnosti smo zavisni kao nikad prije.

    Zavisimo od tudjih kredita, doznaka iz inostranstva, uvoza, tudje tehnologije... Izvozimo sirovine, uvozimo gotove proizvode.

    Jedino glup coek moze da misli da smo mi nezavisni.

    Ovdje pocinje borba za goli opstanak od jeseni. Da se nahrani coek i to je to. Da ne moze da misli o kvalitetnom obrazovanju, kvalitetnoj zdravstvenoj zastiti, kvalitetnoj rekreaciji, opstem napredovanju u zivotu. Nista od toga, nego puka borba za prezivljavanje. Tako se ne zivi u nezavisnoj zemlji.

    I onda ovi vele, ajte vi napolje sto vam ne valja ovdje. Sto ocete da putujete i zivite na normalni ljudi.

    Ja bi ove dps podrzavaoce posla u sjevernu koreju, da se obuce za naredni stepen jednoumlja i ispiranja mozga. Pa kad vide kako se zivi sa tim mentalnim sklopom, neka odluce u koji ce tabor.

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk

  25. The Following User Says Thank You to Mojsije For This Useful Post:


  26. #2499
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Budva
    Posts
    13,801
    Thanks Thanks Given 
    1,487
    Thanks Thanks Received 
    4,957
    Thanked in
    2,322 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mojsije View Post
    Meni je fascinantno kako obozavaoci lika i djela DPSa isticu njihovu borbu za nezavisnost.

    CG je nezavisna na papiru, a u stvarnosti smo zavisni kao nikad prije.

    Zavisimo od tudjih kredita, doznaka iz inostranstva, uvoza, tudje tehnologije... Izvozimo sirovine, uvozimo gotove proizvode.

    Jedino glup coek moze da misli da smo mi nezavisni.

    Ovdje pocinje borba za goli opstanak od jeseni. Da se nahrani coek i to je to. Da ne moze da misli o kvalitetnom obrazovanju, kvalitetnoj zdravstvenoj zastiti, kvalitetnoj rekreaciji, opstem napredovanju u zivotu. Nista od toga, nego puka borba za prezivljavanje. Tako se ne zivi u nezavisnoj zemlji.

    I onda ovi vele, ajte vi napolje sto vam ne valja ovdje. Sto ocete da putujete i zivite na normalni ljudi.

    Ja bi ove dps podrzavaoce posla u sjevernu koreju, da se obuce za naredni stepen jednoumlja i ispiranja mozga. Pa kad vide kako se zivi sa tim mentalnim sklopom, neka odluce u koji ce tabor.

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
    Odbranićemo Crnu Goru. Dobro, super je to, ali od čega treba da je branimo?
    - od uništavanja rijeka i svog života (flore i faune) vezanog za te rijeke jer neko hoće suprotno ekonomskoj i ekološkoj logici iste stavi u cijevi.
    - od prekomjernog zaduživanja ulazeći u poslovne aranžmane koji će opustošiti državu
    - od parazita koji samo znaju da žive na grbači naroda.
    - od nepotizma
    - od korupcije
    - ...
    Braniocima Crne Gore (ovo bi trebalo pod navodnike) za koju ,,izgoreše" po društvenim mrežama ovo je nebitno jer će neko navodno ugroziti ono što je izglasano 2006 godine (čak i da neko to hoće, a ima ih, kako je to moguće izvesti?) što je praktično nemoguće. DPS je jedini koji nije stavio tačku na dešavanja (referendum) iz 2006 godine. Nisu sposobni to da urade 14 godina.

    Sent from my Motorola 8400

  27. The Following 2 Users Say Thank You to wulfy For This Useful Post:


  28. #2500
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,973
    Thanks Thanks Given 
    3,228
    Thanks Thanks Received 
    5,659
    Thanked in
    2,293 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by wulfy View Post
    Odbranićemo Crnu Goru. Dobro, super je to, ali od čega treba da je branimo?
    - od uništavanja rijeka i svog života (flore i faune) vezanog za te rijeke jer neko hoće suprotno ekonomskoj i ekološkoj logici iste stavi u cijevi.
    - od prekomjernog zaduživanja ulazeći u poslovne aranžmane koji će opustošiti državu
    - od parazita koji samo znaju da žive na grbači naroda.
    - od nepotizma
    - od korupcije
    - ...
    Braniocima Crne Gore (ovo bi trebalo pod navodnike) za koju ,,izgoreše" po društvenim mrežama ovo je nebitno jer će neko navodno ugroziti ono što je izglasano 2006 godine (čak i da neko to hoće, a ima ih, kako je to moguće izvesti?) što je praktično nemoguće. DPS je jedini koji nije stavio tačku na dešavanja (referendum) iz 2006 godine. Nisu sposobni to da urade 14 godina.

    Sent from my Motorola 8400
    Ne zele da stave tacku na referendumsku pricu. Jer je to jedino sto ih odrzava na vlasti.

    Ta kolicina zlobe, pakosti i pohlepe je nevjerovatna. 'Demokratija' i izborni procesi su tako nastelovani da bi ono dobijali. Bez ulice izgleda nema promjene. A nismo jos toliko gladni da bi na ulicu izasli.

    DPS ovo dobija, ja u to nemam sumnje. Ono sto sliedi, je poslednja faza diktature i urusavanja jednog sistema.

    Car je go. Samo sto ne smije to niko da mu kaze.

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk

Page 100 of 487 FirstFirst ... 509096979899100101102103104110150200 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Parlamentarni izbori 2012
    By amnesiac in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 1578
    Last Post: 14-10-12, 09:51
  2. Parlamentarni izbori 2012
    By amnesiac in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 4
    Last Post: 20-09-12, 00:43
  3. prijevremeni parlamentarni izbori
    By bojankov in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 0
    Last Post: 18-07-12, 09:48
  4. "Parlamentarni izbori 2007"
    By Kris in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 74
    Last Post: 21-05-07, 17:54

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •