Page 98 of 487 FirstFirst ... 4888949596979899100101102108148198 ... LastLast
Results 2,426 to 2,450 of 12160

Thread: Parlamentarni izbori 2020

  1. #2426
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NoLimit View Post
    Najgore je od svega sto nemas koga podrzati a jos gore nema niko tebe sacuvati.
    I ja sam spreman za sve to, ali zbog cijeg dupeta, zbog cije bolje pozicije, plate... Ne znam ?
    Zbog svoje guzice. Ne treba niko da te izvodi.
    Krenuće samo kao onu noć kad su krenuli građani sami u PG i u NK i svuda. Samo masovnije i bez razilaženja


    Ovo je borba za opstanak i vrlo je prosta računica.
    Ako se ne skinu sledece 6-9 mjeseci Crna Gora neće preživjeti kao država.
    Opstanak ili nestanak
    Ti biraš
    One Ring to Rule them all...

  2. The Following User Says Thank You to Gandalf_White For This Useful Post:


  3. #2427
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,252
    Thanks Thanks Given 
    3,461
    Thanks Thanks Received 
    8,423
    Thanked in
    4,545 Posts

    Default

    lako je Gandu ovako pisat’ kad je u toplini tazbine par iljada kilometara daleko


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  4. #2428
    Join Date
    Dec 2010
    Posts
    659
    Thanks Thanks Given 
    337
    Thanks Thanks Received 
    64
    Thanked in
    42 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Hoće budi siguran da će ga dobiti.
    A vidjeces koliko i ko će ga dobiti.

    Demokratija je kada se ne kupuju glasovi ne ucjenjuje i poštuje Ustav ostalo je sve diktatura.
    A dobro znamo kako završi većina diktatura.

    Dps i ako dobije na izborima a velike su šanse uz sve zloupotrebe da hoće - svima je jasno da će zimus pakao da nastane kad krene glad.
    Gladnoga ne možeš da zajebavas
    Radujem se
    Gladnoga najbolje zajebavaš. Jer on ima samo jedan problem. Glad.
    Ne bih se smio zaklet', ali mi se isto cini da je to onako kako ja kazem

  5. #2429
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    5,231
    Thanks Thanks Given 
    379
    Thanks Thanks Received 
    1,587
    Thanked in
    626 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Zbog svoje guzice. Ne treba niko da te izvodi.
    Krenuće samo kao onu noć kad su krenuli građani sami u PG i u NK i svuda. Samo masovnije i bez razilaženja


    Ovo je borba za opstanak i vrlo je prosta računica.
    Ako se ne skinu sledece 6-9 mjeseci Crna Gora neće preživjeti kao država.
    Opstanak ili nestanak
    Ti biraš
    Ja sam do sad samo dobijao po toj guzici, takoodje i parama jacao nasu drzavu (jer sam sam, kad me ostave samoga) nije mi zao, opet cu sve, ali dajte nam vodju-predvodnika kako i sami kazete, neko u koga ce sav taj narod vjerovati i bez trunke kolebanja posegnuti za boljim zivotom/promjenama.

  6. #2430
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NoLimit View Post
    Ja sam do sad samo dobijao po toj guzici, takoodje i parama jacao nasu drzavu (jer sam sam, kad me ostave samoga) nije mi zao, opet cu sve, ali dajte nam vodju-predvodnika kako i sami kazete, neko u koga ce sav taj narod vjerovati i bez trunke kolebanja posegnuti za boljim zivotom/promjenama.
    I ja sam dosta puta.
    Predvodnika nema a nece ga ni biti - tako je najbolje.

    Desiće se narod - to je valjda svima jasno - ne mora se pojašnjavati zbog čega.

    Radujem se
    One Ring to Rule them all...

  7. #2431
    Join Date
    May 2018
    Posts
    2,043
    Thanks Thanks Given 
    235
    Thanks Thanks Received 
    834
    Thanked in
    432 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NoLimit View Post
    Ja sam do sad samo dobijao po toj guzici, takoodje i parama jacao nasu drzavu (jer sam sam, kad me ostave samoga) nije mi zao, opet cu sve, ali dajte nam vodju-predvodnika kako i sami kazete, neko u koga ce sav taj narod vjerovati i bez trunke kolebanja posegnuti za boljim zivotom/promjenama.
    I ja bgm i po guzici i po rebrima al vala da se proba jos jednom pa kud puklo da puklo

  8. #2432
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    5,231
    Thanks Thanks Given 
    379
    Thanks Thanks Received 
    1,587
    Thanked in
    626 Posts

    Default

    Slazem se sa vama, ne mozete mi reci da grijesim ako kazem ZA SADA da bi mi bilo zao da prokrcim put nekome iz opozicije da se fino utopli i zasjedne, a svi kao vuci reze na to.
    Zasto ?
    jednostavno nemaju zasluga, nisu zasluzili i to je to, onda kad se moglo opet je neko od njih odustao, posvadjao, izdao...sad opet kad se moglo opet se nisu mogli dogovoriti...imali su vremena i vremena.
    Moje misljenje, prastajte ako nekoga vrijedjam sa ovim

  9. #2433
    Join Date
    May 2018
    Posts
    2,043
    Thanks Thanks Given 
    235
    Thanks Thanks Received 
    834
    Thanked in
    432 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NoLimit View Post
    Slazem se sa vama, ne mozete mi reci da grijesim ako kazem ZA SADA da bi mi bilo zao da prokrcim put nekome iz opozicije da se fino utopli i zasjedne, a svi kao vuci reze na to.
    Zasto ?
    jednostavno nemaju zasluga, nisu zasluzili i to je to, onda kad se moglo opet je neko od njih odustao, posvadjao, izdao...sad opet kad se moglo opet se nisu mogli dogovoriti...imali su vremena i vremena.
    Moje misljenje, prastajte ako nekoga vrijedjam sa ovim
    Grijesis samo zato jer koliko god da je neko iz opozicije los ne moze biti los kao ovi sada, druga stvar je to sto jedno je kad neko vlada 30 god i toliko se ucvrstio da mu skoro pa nista ne mozes(dovoljan ti je primjer to sto bi policija pucala na narod samo da ne da svoga vodju). Kad bi dosao neko novi ne bi imao toliku podrsku tih institucija tako da bi pali za sekund ako krenu da muzu narod i oni

  10. #2434
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,252
    Thanks Thanks Given 
    3,461
    Thanks Thanks Received 
    8,423
    Thanked in
    4,545 Posts

    Default

    dok par ljudi svojim nazadnim razmišljanjima uništava temu, evo nečeg što je vezano samo za izbore


    https://www.vijesti.me/vijesti/polit...medju-11-lista

    Biračko pravo u Crnoj Gori ima 541.232 građana. U odnosu na predsjedničke izbore, održane 15. aprila 2018. godine, broj birača se povećao za oko 8,6 hiljada.


    Državna izborna komisija (DIK) proglasila je 11 lista za učešće na parlamentarnim izborima u Crnoj Gori koji će biti održani 30. avgusta.

    Demokratska partija socijalista nastupiće u koaliciji sa Liberalnom partijom, a listu pod nazivom“ Odlučno za Crnu Goru! DPS - Milo Đukanović“, predvodi zamjenik predsjednika stranke Duško Marković.

    U koaliciji „Za budućnost Crne Gore“ su Demokratski front, Socijalistička narodna partija, Radnička partija, Prava Crna Gora, Ujedinjena Crna Gora i nestranačke ličnosti. Nosilac liste je profesor Mašinskog fakulteta Zdravko Krivokapić.

    Koalicija koju čine Demokrate, Demos, Partija penzionera invalida i restitucije, Građanski pokret Nova ljevica i Društvo za istraživanje politike i političke teorije nastupiće na izborima pod sloganom „Mir je naša nacija“. Prvi na listi je predsjednik Demokrata, Aleksa Bečić.


    Koaliciju, okupljenu oko platforme „Crno na bijelo“, čine Građanski pokret (GP) URA, Savez građana CIVIS, Bokeški forum, Stranka pravde i pomirenja i nezavisni intelektualci. Lider GP URA Dritan Abazović nosilac je liste.

    Albansku koaliciju "Genci Nimanbegu - Nik Đeljošaj", čine Demokratski forum, Forca, Građanski pokret Perspektiva i Unija Tuzi. Listu predvodi Nik Đeljošaj.

    Demokratska unija Albanaca, Demokratska partija (DP) i Demokratski savez u Crnoj Gori članice su albanske koalicije “Jednoglasno”, a nosilac liste je Fatmir Đeka.

    Socijaldemokratska partija učestvuje samostalno na izborima pod sloganom “Jaka Crna Gora”, a listu predvodi predsjednica Draginja Vuksanović Stanković.

    Listu Socijaldemokrata predvodi predsjednik partije Ivan Brajović, a njen slogan je " Socijaldemokrate – Ivan Brajović – Mi odlučujemo DOSLJEDNO".

    Bošnjačka stranka učestvuje na izborima pod sloganom "Bošnjačka stranka-Ispravno-Rafet Husović, a prvi na listi je poslanik Ervin Ibrahimović.

    Hrvatska građanska inicijativa učestvije na izborima sa listom „HGI. Svim srcem za Crnu Goru!“, na čijem je čelu predsjednik stranke Adrijan Vuksanović.

    Nosilac izborne liste Hrvatske reformske stranke je direktor Aerodroma Tivat Radovan Marić.

    DIK nije proglasila listu “Snežana Jonica – Socijalisti Crne Gore – Da živimo kao Jugosloveni” na čijem je čelu predsjednica stranke Snežana Jonica. Ona je najavila žalbu Ustavnom sudu.

    Biračko pravo u Crnoj Gori ima 541.232 građana. U odnosu na predsjedničke izbore, održane 15. aprila 2018. godine, broj birača se povećao za oko 8,6 hiljada.

    Parlamentarni izbori, 30. avgusta, biće jedanaesti od uvođenja višepartijskog sistema u Crnoj Gori, a peti nakon obnove nezavisnosti.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  11. #2435
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,385
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,001
    Thanked in
    1,546 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    nije ‘kao da smo’ no jesmo maloumni. evo dva dana par njih odje drvi klasičnu zadojenu priču. nažalost još mnogo je takvih u CG. no kad dodje vrijeme da frižideri budu prazni neka onda izvuku iz njih te priče i zajedno sa zastavama neka daju djeci da ručaju


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    zato jer smo iz nekog razloga beskonacni optimisti. to se vidjelo i na temi ekonomske posljedice korona virusa. nevjerovatno je koliko je ljudi tamo ubjedjivalo da ce sve proci kako treba, kako cemo imati sezonu, kako ce se sve ovo preci i da iduce godine idemo jos jace. premotas na avgust, svi vidimo sta se desava, niko ni da se zamisli bar. sad ti isti pricaju o izborima i prosperitetu poslije izbora.
    izadje premijer i kaze da nema smanjivanja plata i prnzija, konsolidovali smo finansije, cak pominje i povecanja. i narod iskreno vjeruje u to. imam nekoliko prijatelja i poznanika koji rade za drzavu/opstinu, i oni iskreno vjeruju u tu pricu. evo vidis da su porezi naplaceni, nije strasno, ako zafali pozajmice kao i do sada.... i oni jedni druge ubjedjuju u to sa iskrenim optimizmom.
    ja u privatnom sektoru im govorim da se promet vecini prepolovio,, da sezone nema, da se i gradnja smanjuje rapidno da bi se sacuvale cijene nekretnina.... da ce se dici akcize i PDV najvjerovatnije prije kraja godine....
    nista sve to. meni moraju da daju platu. znam da moraju ali koliku? evo vidjeces da grijesis.
    i onda kapiram da pojedini vidjeniji clanovi DPS-a stvarno ubjedjuju svoje birace da ONI nece nista osjetiti, da ce drzava da ih sacuva od krize, da se nista ne brinu.... neka sve splamti VI ste namireni.....
    i ti vjerujes u to? nismo mi glupi samo smo naivni i sto je najgore vjerujemo u ono sto ZELIMO da se desi.
    to sto realno stanje nema veze sa tim, nas ocigledno ne zanima. jer smo beskonacni optimisti

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

  12. #2436
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    U komsiluku
    Posts
    1,030
    Thanks Thanks Given 
    293
    Thanks Thanks Received 
    283
    Thanked in
    123 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    naucili smo mi davno. jedina stvar koju DPS zna u prste je da narodu da opravdanje za svoje izbore. da imamo razlog za sopstveno samozavaravanje i opravdanje svojih odluka za koje i znamo da su lose.
    scena 1.
    crtanje draze i psovanje majke turske
    scena 2
    lik koji trci ulicom i vice alahu ekber. nosi kabal od punjaca i majce da izgleda da je ispod eksploziv

    i svi znaju koja je to kuhinja, ali sluzi i jednoj i drugoj strani da opravdaju svoje ocigledno lose odluke.

    najlakse je naci izgovor, a mi smo obrnuli igricu nekoliko puta

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
    Ako imas video snimak od scene 2 da se nasmijem posteno.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk

  13. #2437
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,740
    Thanks Thanks Given 
    607
    Thanks Thanks Received 
    985
    Thanked in
    513 Posts

    Default

    Da se vratimo na izborne rezultate ,lično ne očekujem promejenu i otprilike DPS ce sa svojim saveznicima iz SD a i Muslimanima Albancima i Hrvatima najvlerovatnije imati vecinu u skupstini.
    Kad se formira vlada krenuce se u primjenu zakona koji je digao na noge pravoslavce a u kombinaciji sa vec izvjesnom katastrofalnom ekonomskom situacijom koja slijedi bice turbulentno.
    Tome svakako treba dodati i spoljnopoliticku situaciju u kojoj se drugi blok sve vise ucvrscuje itako da obije strane mogu racunati na kvalitetnu logistiku.
    Sve u svemu ne nadam se nicemu dobrom.
    Сваки Црногорац и Брђанин једнак је пред судом.

  14. The Following User Says Thank You to kurogane For This Useful Post:


  15. #2438
    Join Date
    May 2009
    Location
    Straovina
    Posts
    4,397
    Thanks Thanks Given 
    492
    Thanks Thanks Received 
    587
    Thanked in
    437 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Najbolje veli da smo se digitalizovali kriptovalutama... Milutin like this
    Pogledaj šta rade u Estoniji. Zašto svaki globalni trend moramo da propustimo zbog ideja o nekakvoj poljoprivredi kojom niko više neće da se bavi? Šta, kladionice, livnice? Šta tačno? Turizam?

  16. #2439
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,449
    Thanks Thanks Given 
    1,906
    Thanks Thanks Received 
    5,140
    Thanked in
    1,774 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mojsije View Post
    Ja kad citam ovu temu cini mi se da sve smo rijesili pa nam samo ostalo da razglabamo o kosovskom boju i podjeli hriscanstva. Zbilja smo narod za posmatranje.

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
    Reklo bi se da nas ima sto miliona a ne da smo totalno nebitni na kugli zemaljskoj, i mi i ovi ostali oko nas.
    Evo malo podsjećanja kako je to nekad bilo, a danas nam pozicijom i opozicijom upravljaju higijeničarke iz ambasada.

    Zanemarite što su u glavnoj ulozi komšije, isto ovako i naši prolaze.


  17. The Following 2 Users Say Thank You to remark For This Useful Post:


  18. #2440
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,252
    Thanks Thanks Given 
    3,461
    Thanks Thanks Received 
    8,423
    Thanked in
    4,545 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by LostInHollywood View Post
    Sreća pa ni Forum ni Facebook nisu reprezentativni, pa mogu da se nadam još malo.
    a nisu reprezentativni ali isto kad pročita čoek šta pišu odje mora se zapitat’ malo. i da malo budeš razočaran (tužan je možda prejaka riječ) kako ljudi razmišljaju


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  19. #2441
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,842
    Thanks Thanks Given 
    3,157
    Thanks Thanks Received 
    5,516
    Thanked in
    2,233 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by remark View Post
    Reklo bi se da nas ima sto miliona a ne da smo totalno nebitni na kugli zemaljskoj, i mi i ovi ostali oko nas.
    Evo malo podsjećanja kako je to nekad bilo, a danas nam pozicijom i opozicijom upravljaju higijeničarke iz ambasada.

    Zanemarite što su u glavnoj ulozi komšije, isto ovako i naši prolaze.

    Zalosno je vidjeti ovaj nacionalizam i nacionalisticke stranke u 2020. godini. Ja sam prije 15 godina mislio da ce takve stranke bit na margini cenzusa, a da cemo bit gradjansko drustvo... Neiskusno sam razmisljao tek punoljetno. No to su godine kad je zivot pred tobom, kad imas optimizma i vidis vedrije.

    Sad, kad vidim sto nam se servira, i sto prolazi kod vecine ljudi, ne mogu bit optimistican i rec da nas nesto bolje ceka za 15-20 godina. Samo nas ceka neizvijesnost i borba za golu egzistenciju, jedna drzava na aparatima dje gradjani od usta odvajaju da plate 100 miliona kamata godisnje, i glavnicu svjetskim lihvarima, jer smo na veresiju zivjeli od 2006.na ovamo.

    Ko ostane zadnji nek ugasi svijetlo.

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk

  20. #2442
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    904
    Thanks Thanks Given 
    167
    Thanks Thanks Received 
    289
    Thanked in
    140 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    a nisu reprezentativni ali isto kad pročita čoek šta pišu odje mora se zapitat’ malo. i da malo budeš razočaran (tužan je možda prejaka riječ) kako ljudi razmišljaju
    Polako, to što su glasni ne znači da ih je mnogo. Sad će izbori, prebrojaćemo se. Taj neki blok koji se trudi da gleda u budućnost raste iz izbora u izbore, uz poneko žešće spoticanje usput (kao npr. Pozitivna), ali bitno je da raste. Hoće li biti prevage na ovim izborima, ne znam i sumnjam, ali moj je osjećaj da se ljudima žestoko popela na glavu rasprava o tome ko je počeo rat, i da postoji neka generalna želja da se malo sredimo.

  21. #2443
    Join Date
    Dec 2010
    Posts
    659
    Thanks Thanks Given 
    337
    Thanks Thanks Received 
    64
    Thanked in
    42 Posts

    Default

    I vele UDBA crtala po Beranama, a odje bi pola foruma crtalo, svako neku svoju istorijsku nepravdu. Ali sve emancipovano na priču, svima je URA ideal. A vas samo treba čačnut malo. Dakle velite sloboda, demokratija i jaka ekonomija.
    Last edited by 17.posa; 10-08-20 at 16:48.
    Ne bih se smio zaklet', ali mi se isto cini da je to onako kako ja kazem

  22. The Following 2 Users Say Thank You to 17.posa For This Useful Post:


  23. #2444
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Baš fino potkrovlje
    Posts
    8,412
    Thanks Thanks Given 
    2,971
    Thanks Thanks Received 
    1,426
    Thanked in
    767 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Što te duže čitam što pišeš, više uviđam podlost koja izbija iz tvog pisanja. Navodiš primjere koji se tiču najzaostalijih država u Evropi, u kojima ne postoji demokratija, u kojima se izbori dobijaju mutnjavinom i raznim mahinacijama, pominješ Ljajića koji je za BS i ostale manjinske stranke CG svetionik ljudskosti , pa neka je podržao Vučića 1000 puta, o tom Ljajiću ćeš čuti samo dobre stvari, što se za Husovića recimo ne može reći. Za razliku od Srbije koju si pomenuo, Crna Gora nije promijenila vlast od 1945 godine.
    Ако звучим подло није ми намјера била, мада ми прија да знам да могу да звучим подло.
    Поменуо сам примјере 3 сусједне земље, гдје су срби у двије мањина, једна од тих земаља је у еу.
    Мањине тамо иду са влашћу често, и често добијају мјеста у власти због тога.
    То је нормално.
    Зашто то није нормално у цг?

    Волио бих да мањине буду дио владе кад власт освоји опозиција.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Ја чекам посао али волим ову земљу!



    А што пијем кад ми шкоди
    ко ће кући да ме води?

  24. #2445
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    11,253
    Thanks Thanks Given 
    4,095
    Thanks Thanks Received 
    4,412
    Thanked in
    2,141 Posts

    Default

    Dovest nekoga skandinavca sa strane, da upravlja sa cvrstom rukom....i ukinuti svim granjanima pravo glasa na 50 godina. Inace mrka kapa. Premnogo je ovo ljubavi na malom prostoru da moze valjat.
    "S tim nasim vojnicima, kazem vam, ne mozemo ni da idemo u lov na zeceve..."

  25. #2446
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    125
    Thanks Thanks Given 
    67
    Thanks Thanks Received 
    66
    Thanked in
    38 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by avet View Post
    Dovest nekoga skandinavca sa strane, da upravlja sa cvrstom rukom....i ukinuti svim granjanima pravo glasa na 50 godina. Inace mrka kapa. Premnogo je ovo ljubavi na malom prostoru da moze valjat.
    Dobro da se vidi ovo,u pravu si! nema ljubavi nikakve ,gora je situacija sad nego prije 15 godina. Da se ne predstavlja kako smo gradjanska drzava i da smo Svedska na balkanu. Kako ne.

  26. #2447
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    125
    Thanks Thanks Given 
    67
    Thanks Thanks Received 
    66
    Thanked in
    38 Posts

    Default

    Министарство одбране Црне Горе објавило је данас информацију на свом званичном твитер налогу да је одабрана неколицина младих људи који ће уписати Војну академију „Др Фрањо Туђман“ у Хрватској.




    „Поносно представљамо сјајне младе људе, који су одабрани за образовање на престижној Војној академији „Др. Фрањо Туђман“ у Републици Хрватској. Вида Вуковић, Балша Грба, Стефан Пековић, Јелена Вујовић и Славен Митровић у нове животне походе крећу у септемпбру„, саопштили су из Министарства.

  27. #2448
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    11,253
    Thanks Thanks Given 
    4,095
    Thanks Thanks Received 
    4,412
    Thanked in
    2,141 Posts

    Default

    Malo bi bila jedna atomska. Drugu za svaki slucaj bacit da se zagarantuje resetovanje.
    "S tim nasim vojnicima, kazem vam, ne mozemo ni da idemo u lov na zeceve..."

  28. #2449
    Join Date
    May 2012
    Posts
    5,594
    Thanks Thanks Given 
    139
    Thanks Thanks Received 
    472
    Thanked in
    244 Posts

    Default

    Sta bi sa onom pricom, kad udjemo u NATO zavrsava se sva prica oko spoljnih faktora, Srbije, Rusije i Indonezije.
    Opet nam neko kuca na vrata, opet se svoj nesojluk i kukavicluk opravdava nekim visim ciljem.
    Naguzi nas Milo samo da trobojku ne gledam.
    "ne prdnjavi, prdnjavo ljudska..."

  29. #2450
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,695
    Thanks Thanks Given 
    1,466
    Thanks Thanks Received 
    4,313
    Thanked in
    1,669 Posts

    Default

    Malo edukacije:

    Bot je skraćenica od robot.
    U izvornom značenju se odnosi na programe/vještačku inteligenciju (koja jelte i nije toliko inteligentna) koja funkcioniše po unaprijed definisanim, relativno banalnim i predvidljivim algoritmima.
    Uglavnom, bot je nesposoban za sopstvenu misao i realnu analizu situacije, ali može da mlati u nedogled (kao chatbotovi npr.).

    Zbog toga je "bot" postao pogodan opis za partijsku omladinu, poletarce i druge pregaoce koji se bave štancanjem komentara formulisanih po partijskim mantrama i izjavama glavara (bez zere naprezanja sopstvenog moždanog tkiva) pokušavajući da fabrikuju sliku široke narodne podrške za političku opciju kojoj pripadaju na internet prostorima.

    Bot nije neko čiji su stavovi suprotni vašima, i takvo etiketiranje sagovornika će biti sankcionisano.

  30. The Following 3 Users Say Thank You to ASC For This Useful Post:


Page 98 of 487 FirstFirst ... 4888949596979899100101102108148198 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Parlamentarni izbori 2012
    By amnesiac in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 1578
    Last Post: 14-10-12, 10:51
  2. Parlamentarni izbori 2012
    By amnesiac in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 4
    Last Post: 20-09-12, 01:43
  3. prijevremeni parlamentarni izbori
    By bojankov in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 0
    Last Post: 18-07-12, 10:48
  4. "Parlamentarni izbori 2007"
    By Kris in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 74
    Last Post: 21-05-07, 18:54

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •