Page 446 of 487 FirstFirst ... 346396436442443444445446447448449450456 ... LastLast
Results 11,126 to 11,150 of 12160

Thread: Parlamentarni izbori 2020

  1. #11126
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,457
    Thanks Thanks Given 
    1,913
    Thanks Thanks Received 
    5,160
    Thanked in
    1,780 Posts

    Default

    Kao stari bot dps-a moram da pitam ove koji traže to za Milaša, jeste li prizivali da se uhapsi Mandić i pošalje u Dobrotu kad je pozivao ratne drugove da otkopavaju oružje?
    Zanimljivo je kako se otvore horizonti kad postaneš vlast i obratno, kad postaneš opozicija odma bi ratovao, tuđom đecom naravno.

  2. The Following User Says Thank You to remark For This Useful Post:

    ASC

  3. #11127
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    1,758
    Thanks Thanks Given 
    170
    Thanks Thanks Received 
    297
    Thanked in
    99 Posts

    Default

    Ljekovito bi bilo za CG da se maknu oba.

    Jos da ih prate i Milacic, Medojevic..

  4. #11128
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,457
    Thanks Thanks Given 
    1,913
    Thanks Thanks Received 
    5,160
    Thanked in
    1,780 Posts

    Default

    Može li kako prvi korak da bude odluka da se službena auta poslije radnog vremena parkiraju na parking pa da se đeca vode u vrtić i u školu, da se ide na selo i na more taksijem, sopstvenim autom ili ne daj bože pješke.

  5. The Following 2 Users Say Thank You to remark For This Useful Post:


  6. #11129
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    1,963
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    162
    Thanked in
    80 Posts

    Default

    Moze brate! To ako ne bude dzabe smo krecili :-)

    Sent from my CLT-L29 using Tapatalk

  7. #11130
    Join Date
    Jan 2020
    Posts
    941
    Thanks Thanks Given 
    767
    Thanks Thanks Received 
    119
    Thanked in
    80 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by remark View Post
    Može li kako prvi korak da bude odluka da se službena auta poslije radnog vremena parkiraju na parking pa da se đeca vode u vrtić i u školu, da se ide na selo i na more taksijem, sopstvenim autom ili ne daj bože pješke.
    Napravi peticiju.

  8. #11131
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,643
    Thanks Thanks Given 
    3,564
    Thanks Thanks Received 
    8,605
    Thanked in
    4,650 Posts

    Default Parlamentarni izbori 2020

    Quote Originally Posted by guest View Post

    Ne može palilac NATO zastave biti ni čistačica a kamoli neki bitniji faktor u ključnim sigurnosnim strukturama države koja je dio zapadnog sistema kolektivne bezbjednosti. Takva rješenja bila bi klasični avanturizam.

    Sent from my Telefunken
    normalno, pa ne može Milačić biti išta drugo sem poslanik. jednako tako zagovornik duboke države i masonske lože, ili onaj te mu je centar Crne Gore u BG ne mogu biti na bitnim mjestima u državi

    Quote Originally Posted by remark View Post
    jeste li prizivali da se uhapsi Mandić i pošalje u Dobrotu kad je pozivao ratne drugove da otkopavaju oružje?
    Zanimljivo je kako se otvore horizonti kad postaneš vlast i obratno, kad postaneš opozicija odma bi ratovao, tuđom đecom naravno.
    dobar dio nije. jer ima ljudi kojima je retorika Mandića top.

    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Last edited by outline; 19-09-20 at 12:26.
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  9. #11132
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,394
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,006
    Thanked in
    1,550 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    mada stvarno je pitanje ko bi mogao biti ministar unutrašnjih poslova, direktor Uprave policije i direktor ANBa. jasno mi je ko će dati amin za te pozicije al ne znam ko bi to mogao biti a da bi mogao odgovarati Zapadu


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    a kad su aminovali(tj. nas nije mnogo tangiralo sta god da kazu) Lazovica kao drugog covjeka UP, dako se nadje neki dovoljno dobar za tu poziciju.
    njegova smjena je bukvalno bila iznudjena, pa smo ga opet doveli na visoku poziciju.
    a sad se nesto prenemazemo ko moze a ko ne.


    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

  10. The Following User Says Thank You to Hell Raiser For This Useful Post:


  11. #11133
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    mada stvarno je pitanje ko bi mogao biti ministar unutrašnjih poslova, direktor Uprave policije i direktor ANBa. jasno mi je ko će dati amin za te pozicije al ne znam ko bi to mogao biti a da bi mogao odgovarati Zapadu

    Ko god nije pjevao ode Rusiji zadnjih godina, a da sa druge nije diskreditovan kao sto su sad Lazovic i Golubovic, koje zapad vidi kao mafijase na privremenom radu u policiji. Ne bi trebalo tesko da bude da se nadje neko ko ispunjava oba uslova.

  12. #11134
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by remark View Post
    Kao stari bot dps-a moram da pitam ove koji traže to za Milaša, jeste li prizivali da se uhapsi Mandić i pošalje u Dobrotu kad je pozivao ratne drugove da otkopavaju oružje?
    Zanimljivo je kako se otvore horizonti kad postaneš vlast i obratno, kad postaneš opozicija odma bi ratovao, tuđom đecom naravno.
    Nije ista odgovornost Mandica, koji predstavlja sebe i nikog drugog (cak nece biti ni poslanik) i predsjednika drzave koji predstavlja sve njene gradjane.

    Kad Mandic prica o oruzju i ratu to ce svako razumjeti, jer svaka drzava ima neke lude politicke marginalce.

    Kad to predsjednik prica, to je nesto sasvim drugo.

  13. The Following 3 Users Say Thank You to SKOJ For This Useful Post:


  14. #11135
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,394
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,006
    Thanked in
    1,550 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by remark View Post
    Može li kako prvi korak da bude odluka da se službena auta poslije radnog vremena parkiraju na parking pa da se đeca vode u vrtić i u školu, da se ide na selo i na more taksijem, sopstvenim autom ili ne daj bože pješke.
    zasto bi se parkirala uopste. osam godina se postavlja pitanje o broju sluzbenih vozila u CG. dan danas se ne zna koliko ih ima i ko ih duzi. napraviti spisak potrebnih vozila, a sve ostalo na prodaju licitacijom.
    do sada je bila praksa da ako ja duzim jedno vozilo, isto je kao da je moje.
    mislim da kada se napravi spisak konacan vozila, da ce cifra biti preko 15 000

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

  15. #11136
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,457
    Thanks Thanks Given 
    1,913
    Thanks Thanks Received 
    5,160
    Thanked in
    1,780 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    zasto bi se parkirala uopste. osam godina se postavlja pitanje o broju sluzbenih vozila u CG. dan danas se ne zna koliko ih ima i ko ih duzi. napraviti spisak potrebnih vozila, a sve ostalo na prodaju licitacijom.
    do sada je bila praksa da ako ja duzim jedno vozilo, isto je kao da je moje.
    mislim da kada se napravi spisak konacan vozila, da ce cifra biti preko 15 000

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
    Ada podrazumijeva se da se napravi racionalizacija, ili se ne podrazumijeva

  16. #11137
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,394
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,006
    Thanked in
    1,550 Posts

    Default

    hahahahah. ucini mi se da rece da je dovoljno da se samo parkiraju poslije radnog vremena.
    pa rekoh spisak, sta moze da se proda kod nas proda se, ostalo se da na licitaciju za djelove kao otpad i to je to.

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

  17. #11138
    Join Date
    Jan 2019
    Posts
    539
    Thanks Thanks Given 
    310
    Thanks Thanks Received 
    500
    Thanked in
    183 Posts

    Default

    Super bi bilo da ne koriste sluzbena auta privatno. Time bi poslali odlicnu i pozitivnu sliku narodu da ce biti odgovorni.

    Realno sumnjam. Kod nas nema veceg meraka no da se sa sluzbenim kolima provezes kroz selo pa da te svi vide.

  18. #11139
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,749
    Thanks Thanks Given 
    2,118
    Thanks Thanks Received 
    4,656
    Thanked in
    2,482 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by remark View Post
    Kao stari bot dps-a moram da pitam ove koji traže to za Milaša, jeste li prizivali da se uhapsi Mandić i pošalje u Dobrotu kad je pozivao ratne drugove da otkopavaju oružje?
    Zanimljivo je kako se otvore horizonti kad postaneš vlast i obratno, kad postaneš opozicija odma bi ratovao, tuđom đecom naravno.

    lose rezonovanje.
    nit vidjeh da odje neko trazi hapsenje Lomija radi ovog mucenog intervjua, a ako se ko kritikuje odje pored trenutne vlasti, to su Mandic i co.
    i sto ti neko vec napisa, ne mozes uporedjivat odgovornost ta 2 tipa, Manda je poslanik, dok je drugi Predsjednik svih gradjana, naravno samo na papiru, ne znam ima li primjera u svijet da jedan muceni Predsjednik skoro pola svojih gradjana nazove ludacima.
    ako, ne bilo primjenjeno, Manda jednog dana bude Predsjednik i bude ima slicnu retoriku, onda se moze izjednacit odgovornost izjava ta 2 blavora.
    Forever young, i want to be forever young

  19. #11140
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,887
    Thanks Thanks Given 
    19
    Thanks Thanks Received 
    433
    Thanked in
    254 Posts

    Default

    Da ne pominjemo Ameriku i njihovog predsjednika, dovoljno je baciti pogled kod komšija. Milo je valjao drvlje i kamenje po svima ko nije za njega đe god se pojavio. Samo što se pojavljivao jednom u pola godine. Vučić svakodnevno satima i satima satanizuje i političke protivnike i njihove glasače.

  20. #11141
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,457
    Thanks Thanks Given 
    1,913
    Thanks Thanks Received 
    5,160
    Thanked in
    1,780 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by technus View Post
    lose rezonovanje.
    nit vidjeh da odje neko trazi hapsenje Lomija radi ovog mucenog intervjua, a ako se ko kritikuje odje pored trenutne vlasti, to su Mandic i co.
    i sto ti neko vec napisa, ne mozes uporedjivat odgovornost ta 2 tipa, Manda je poslanik, dok je drugi Predsjednik svih gradjana, naravno samo na papiru, ne znam ima li primjera u svijet da jedan muceni Predsjednik skoro pola svojih gradjana nazove ludacima.
    ako, ne bilo primjenjeno, Manda jednog dana bude Predsjednik i bude ima slicnu retoriku, onda se moze izjednacit odgovornost izjava ta 2 blavora.


    Ja ne pomenuh ni odgovornost a ni položaj davaoca izjava već podržavaoce jednog ili drugog i njihovo stanje svijesti, vrlo suženo.

  21. #11142
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Budva
    Posts
    13,798
    Thanks Thanks Given 
    1,486
    Thanks Thanks Received 
    4,955
    Thanked in
    2,321 Posts

    Default

    Glavni odbor Građanskog pokreta URA poručio je da koalicija "Crno na bijelo" treba da istraje na principima demonopolizacije institucija i konceptu ekspertske vlade.

    Kako je saopšteno iz URA, glavni odbor partije je pozdravio izjave nosioca izbornih lista koalicije " Za budućnost Crne Gore" Zdravka Krivokapića i kolaicije "Mir je naša nacija" Alekse Bečića koji su podržali koncept i ideju ekspertske vlade.

    "Ta dva principa za nas su osnova za formiranje nove većine. Ne smije se dozvoliti da se ministarstva, pojedini resori, uprave ili sektori pretvaraju u partijske feude kao što je to bio slučaj u periodu vlasti DPS-a i njegovih satelita. URA će dati podršku ekspertskoj vladi pred kojom stoji izazovan posao i to je jedini model koji je za stranku prihvatljiv. U ovom trenutku kad se Crna Gora suočava sa teškom socio-ekonomskom situacijom i pandemijom koronavirusa eksperti i stručnjaci treba da pronađu rješenja za izlazak iz krize".

    U saopštenju se navodi da prioriteti buduće vlade treba da budu početak ekonomskog oporavka zemlje i konsolidacija javnih finansija, stvaranje uslova za održavanje prvih fer i slobodnih izbora sa posebnim osvrtom na sređivanje biračkog spiska, početak dekriminalizacije institucija, borba protiv korupcije uz donošenje zakona o porijeklu imovine i zakona o lustraciji kao i reforme obrazovnog i zdravstvenog sistema.

    "Što se tiče kadrovskih rješenja postoji samo jedno načelo a ono je da u ovom delikatnom trenutku i podijeljenom društvu kakvo je crnogorsko ljudi koji svojom pojavom i djelovanjem dijele Crnu Goru i izazivaju negativnu emociju kod izvjesnog broja građana ne mogu dobiti resore u novoj vladi", zaključeno je na sjednici Glavnog odbora URE.

    Na sjednici je konstatovano da je na minulim parlamentarnim izborima "urađena velika i istorijska stvar zacrtana u programu ove partije a to je smjena vlasti na miran i demokratski način na izborima".

    Ukazano je da se URA poslije ovih izbora "trajno utemeljila u političkom životu Crne Gore i da će ideje koje su usađene u programu ove partije i koje su se čule u ovoj izbornoj kampanji koalicije "Crno na bijelo" imati sve više podržavalaca".

    Glavni odbor URE ocijenio je veoma uspješnom saradnju sa Savezom građana CIVIS, Strankom pravde i pomirenja, Bokeškim forumom i nezavisnim intelektualcima u okviru koalicije "Crno na bijelo".

    "Članovi Glavnog odbora dali su punu podršku rukovodstvu URE i pregovaračkom timu da istraju na predizbornim obećanjima i principima. Na sjednici je naglašeno da Crna Gora mora snažno i nedvosmisleno ostati na evro-atlanskom kursu i putu ka članstvu u Evropskoj uniji kao građanska, sekularna i ekološka država", navodi se u saopštenju URE.

    Na sjednici je naglašeno da građani očekuju korjenite reforme uz promjenu načina vladanja i da se ne smije dozvoliti da jedna partitokratija bude zamijenjena drugom.

    izvor: www.vijesti.me

    Sent from my Motorola 8400

  22. The Following User Says Thank You to wulfy For This Useful Post:


  23. #11143
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    6,824
    Thanks Thanks Given 
    303
    Thanks Thanks Received 
    269
    Thanked in
    161 Posts

    Default

    Ljudi, ovo moram postaviti.


    Je li vama, ka mene, ovaj lik Vladimir Pavićević, jedan od nasmješnijih političara ikad na CG sceni?
    Ja naprosto prskavam od smijeha dok ga slušam i gledam.
    Ne zato što je smiješno to što izgovara nego na način kako on to gestikulira, pokreti, dikcija...
    Dakle on pogriješio profesiju, trebao je biti pozorišni glumac ili slično. Fantastično.

  24. #11144
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,585
    Thanks Thanks Given 
    7,516
    Thanks Thanks Received 
    4,583
    Thanked in
    1,774 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by remark View Post
    Kao stari bot dps-a moram da pitam ove koji traže to za Milaša, jeste li prizivali da se uhapsi Mandić i pošalje u Dobrotu kad je pozivao ratne drugove da otkopavaju oružje?
    Zanimljivo je kako se otvore horizonti kad postaneš vlast i obratno, kad postaneš opozicija odma bi ratovao, tuđom đecom naravno.
    Jesmo.

    Sent using Tapatalk
    #fakenews

  25. The Following 5 Users Say Thank You to MeDo_JE For This Useful Post:


  26. #11145
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,643
    Thanks Thanks Given 
    3,564
    Thanks Thanks Received 
    8,605
    Thanked in
    4,650 Posts

    Default

    https://www.vijesti.me/vijesti/polit...i-bezbjednosti

    evo Medo sad ima prijatelje u NATO. veliš li kad je u pitanju funkcija odma’ sve fino. vidim ja da će brzo Milačić ljubit onu zastavu te je palio prije 3 godine


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  27. #11146
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Zar je Medojevic ikad bio protiv NATO?
    Hvala Lepo

  28. The Following User Says Thank You to Maja For This Useful Post:


  29. #11147
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Njemu je dovoljno da je dobar sa Jednom clanicom NATO i to je to.

    Hvala Lepo

  30. #11148
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    i travel light
    Posts
    15,149
    Thanks Thanks Given 
    2,060
    Thanks Thanks Received 
    3,113
    Thanked in
    1,724 Posts

    Default

    Nego, s obzirom da ćemo neki u šume i tako, zanima me kako stojimo sa rezervama maskirnih uniformi, poželjno JNA?

    Mislim, eto vam biznis ideje "osjetite duh devedesetih ili zakoračite sigurno sa nama"
    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

  31. #11149
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Sta cemo mi koji te "devedesete" nismo prosli na Balkanu? Kad ce vas proci taj opsessive compulsive disorder? Da li ce uopste...

    Hvala Lepo

  32. The Following User Says Thank You to Maja For This Useful Post:


  33. #11150
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    i travel light
    Posts
    15,149
    Thanks Thanks Given 
    2,060
    Thanks Thanks Received 
    3,113
    Thanked in
    1,724 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Maja View Post
    Sta cemo mi koji te "devedesete" nismo prosli na Balkanu? Kad ce vas proci taj opsessive compulsive disorder? Da li ce uopste...

    Hvala Lepo
    Vi ste onda ugrožena vrsta, jer ovi iz šume.. I tako
    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

Page 446 of 487 FirstFirst ... 346396436442443444445446447448449450456 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Parlamentarni izbori 2012
    By amnesiac in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 1578
    Last Post: 14-10-12, 09:51
  2. Parlamentarni izbori 2012
    By amnesiac in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 4
    Last Post: 20-09-12, 00:43
  3. prijevremeni parlamentarni izbori
    By bojankov in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 0
    Last Post: 18-07-12, 09:48
  4. "Parlamentarni izbori 2007"
    By Kris in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 74
    Last Post: 21-05-07, 17:54

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •