Page 270 of 487 FirstFirst ... 170220260266267268269270271272273274280320370 ... LastLast
Results 6,726 to 6,750 of 12160

Thread: Parlamentarni izbori 2020

  1. #6726
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,391
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,003
    Thanked in
    1,547 Posts

    Default

    Dva su, dakle, ključna razloga pada rejtinga Demokratske partije socijalista. Prije svega, okoštala partijska mašinerija koja se više starala o sitnosopstveničkim interesima a ne o državnoj strategiji to je onaj “srednji i niži partijski nivo” koji je suštinski slao pogrešne informacije partijskom vrhu. Zato su čelnici DPS-a, filovani pogrešnim procjenama o stanju na terenu, bili ubijeđeni u ubjedljivu pobjedu i nijesu osjetili kako kuca bilo njihovih simpatizera i da se, umjesto “običnih” izbora vodi neka vrsta referendumske bitke.
    teren je podbacio dok je vodja nepogresiv

    Ekspertska vlada opozicije će, ukoliko bude formirana i izglasana u parlamentu, biti i ograničena moći i autoritetom predsjednika Mila Đukanovića
    najpametnije bi mu bilo da ako izvuce zeca iz sesira se proglasi za monarha CG, da ne ulazite u ovako stresne situacije kao o nedelju
    @Rodion Romanovich u studiju?

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

  2. #6727
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,130
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,677
    Thanked in
    976 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by no-mercy View Post
    Izgubili ste na IZBORIMA. Sta ima jos da se prica sa vama?!

    Sent from my SM-G975F using Tapatalk
    Ko je izgubio!? Jel izgubila Crna Gora na izborima. Nisam obavijesten. Jel izgubila pravna drzava? Jel pobijedila anarhija?

  3. The Following User Says Thank You to Rodion Romanovich For This Useful Post:


  4. #6728
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Niksic
    Posts
    19,557
    Thanks Thanks Given 
    1,957
    Thanks Thanks Received 
    2,560
    Thanked in
    1,100 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rodion Romanovich View Post
    Ko je izgubio!? Jel izgubila Crna Gora na izborima. Nisam obavijesten. Jel izgubila pravna drzava? Jel pobijedila anarhija?
    Izgubila je dps-Crna Gora, nema vise, nej ga uj.

    Sent from my SM-G975F using Tapatalk
    Tu es mon héro!

  5. The Following 7 Users Say Thank You to no-mercy For This Useful Post:


  6. #6729
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,364
    Thanks Thanks Given 
    14,797
    Thanks Thanks Received 
    4,118
    Thanked in
    2,084 Posts

    Default

    Ovdje se i dalje Srbi satanizuju. Priča se o glasačima DF a kao o nekim nacionalistima, fašistima dok su kao što vidimo glasači DPSa građanisti. Dosta mojih prijatelja, a i uže rodbine se izjašnjava kao Srbi. Niko, ali niko nema potrebu za revanšizmom i svi žele samo normalanu državu bez lopova i diktatora na čelu. Ubijeđen sam da mnogo više ekstrema ima u pripejd Crnogorcima i manjinama nego kod Srba. I ako ova nova većina bude iole normalna stvari među nacijama u Crnoj Gori će se dovesti u red. I vidjećemo da je samo DPS stvarao te podjele. I niko drugi nije kriv za ovo i ovakvo društvo.

    Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk

  7. The Following 4 Users Say Thank You to extravaganca For This Useful Post:


  8. #6730
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,455
    Thanks Thanks Given 
    1,911
    Thanks Thanks Received 
    5,154
    Thanked in
    1,778 Posts

    Default

    Da li će biti proslave i noćas zna li se?

  9. #6731
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Niksic
    Posts
    19,557
    Thanks Thanks Given 
    1,957
    Thanks Thanks Received 
    2,560
    Thanked in
    1,100 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by remark View Post
    Da li će biti proslave i noćas zna li se?
    Nadam se da nece, dosta je.

    Sent from my SM-G975F using Tapatalk
    Tu es mon héro!

  10. The Following 3 Users Say Thank You to no-mercy For This Useful Post:


  11. #6732
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,364
    Thanks Thanks Given 
    14,797
    Thanks Thanks Received 
    4,118
    Thanked in
    2,084 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by remark View Post
    Da li će biti proslave i noćas zna li se?
    Ma neće bre šta ti je.

    Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk

  12. #6733
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,951
    Thanks Thanks Given 
    29
    Thanks Thanks Received 
    912
    Thanked in
    486 Posts

    Default

    https://www.vijesti.me/vijesti/polit...a-gora-nestati
    Evo ga Krivokapic na vijestima jutros.

    Послато са SM-N986B помоћу Тапатока
    doslo vrjeme da se promijeni potpis :)

  13. #6734
    Join Date
    Feb 2019
    Posts
    1,436
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    489
    Thanked in
    280 Posts

    Default

    Црна Гора је у недељу је коначно добила, коначно су јој ланци скинути са руку. Коначно ћемо имати државу за све а не за повлаштене породице.

  14. #6735
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,130
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,677
    Thanked in
    976 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by no-mercy View Post
    Izgubila je dps-Crna Gora, nema vise, nej ga uj.

    Sent from my SM-G975F using Tapatalk
    Ja sam glasao URA, ja sam potpisao listu podrske URA, ja sam im bio u stabu preksinoc, ja cu i danas vidjeti neke od njih a vi pojma nemate na koje ste ih muke bacili. Ovo nije pobjeda koju smo svi zeljeli, ovo nije pomirenje, ovo nije nesto sto nagovjestava bolje dane. Ovo ukoliko momentalno ne prestane ne moze donijeti nista dobro. Tako da umjesto jeftinih karikiranja i besmislenih opravdanja bolje radi na rjesavanju problema jer se nijedan problem sam od sebe ne rjesava.

    Svojevremeno je Slavko Perovic svakom svom ekstremu lekcije drzao i ulazio u direktne sukobe i nerijetko zbog toga sebi cinio politicku stetu a sve da bi obrazovao ljude. Nije smisljao opravdanja i ubacene elemente.

  15. #6736
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    8,146
    Thanks Thanks Given 
    1,126
    Thanks Thanks Received 
    580
    Thanked in
    339 Posts

    Default

    Vi iz opozicije - insistirajte na snimcima sa kamera, kojih, znamo svi, ne fali u cijeli grad, a posebno ne u City Kvart-u.
    I tražite te snimke preko novina/portala.

  16. #6737
    Join Date
    May 2012
    Posts
    5,594
    Thanks Thanks Given 
    139
    Thanks Thanks Received 
    472
    Thanked in
    244 Posts

    Default

    Zamolio bi dpsovce i ove sto brinu za dzavu da napisu prirucnik "Kako biti dobar Srbin u CG". Da bi ljudi znali kako treba da se ponasaju, hvala unaprijed.

  17. The Following 2 Users Say Thank You to PavleCL For This Useful Post:


  18. #6738
    Join Date
    Feb 2019
    Posts
    1,436
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    489
    Thanked in
    280 Posts

    Default

    Ко није очикивао да ће ДПС убацивати провокаторе као да не живи овдје.

  19. #6739
    Join Date
    Feb 2020
    Posts
    134
    Thanks Thanks Given 
    54
    Thanks Thanks Received 
    53
    Thanked in
    32 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rodion Romanovich View Post
    Ja sam glasao URA, ja sam potpisao listu podrske URA, ja sam im bio u stabu preksinoc, ja cu i danas vidjeti neke od njih a vi pojma nemate na koje ste ih muke bacili. Ovo nije pobjeda koju smo svi zeljeli, ovo nije pomirenje, ovo nije nesto sto nagovjestava bolje dane. Ovo ukoliko momentalno ne prestane ne moze donijeti nista dobro. Tako da umjesto jeftinih karikiranja i besmislenih opravdanja bolje radi na rjesavanju problema jer se nijedan problem sam od sebe ne rjesava.

    Svojevremeno je Slavko Perovic svakom svom ekstremu lekcije drzao i ulazio u direktne sukobe i nerijetko zbog toga sebi cinio politicku stetu a sve da bi obrazovao ljude. Nije smisljao opravdanja i ubacene elemente.


    Nijesi ti glasao URA nego si pola godine pisao protiv opozicije i navijao za vlast. Čitao sam pažljivo forum. URA su Prijekilijek, MedoJe, Gandalf White, Mojsije i još nekolicina.

  20. The Following User Says Thank You to Mladi_Werther For This Useful Post:


  21. #6740
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,364
    Thanks Thanks Given 
    14,797
    Thanks Thanks Received 
    4,118
    Thanked in
    2,084 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rodion Romanovich View Post
    Ja sam glasao URA, ja sam potpisao listu podrske URA, ja sam im bio u stabu preksinoc, ja cu i danas vidjeti neke od njih a vi pojma nemate na koje ste ih muke bacili. Ovo nije pobjeda koju smo svi zeljeli, ovo nije pomirenje, ovo nije nesto sto nagovjestava bolje dane. Ovo ukoliko momentalno ne prestane ne moze donijeti nista dobro. Tako da umjesto jeftinih karikiranja i besmislenih opravdanja bolje radi na rjesavanju problema jer se nijedan problem sam od sebe ne rjesava.

    Svojevremeno je Slavko Perovic svakom svom ekstremu lekcije drzao i ulazio u direktne sukobe i nerijetko zbog toga sebi cinio politicku stetu a sve da bi obrazovao ljude. Nije smisljao opravdanja i ubacene elemente.
    Hahahahaha, neće ti upaliti ovo veliki opozivionaru. Hahaha. Dobro reče juče Remark, odjednom nema glasača DPS, svi su opoziciju zaokružili.

    Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk

  22. The Following User Says Thank You to extravaganca For This Useful Post:


  23. #6741
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,130
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,677
    Thanked in
    976 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mladi_Werther View Post
    Nijesi ti glasao URA nego si pola godine pisao protiv opozicije i navijao za vlast. Čitao sam pažljivo forum. URA su Prijekilijek, MedoJe, Gandalf White, Mojsije i još nekolicina.
    Pa e. Provalio si me. Ja sam za DPS. To jest ja sam za sve pomalo ako si bas pazljivo citao.


    Quote Originally Posted by Brk View Post
    Ко није очикивао да ће ДПС убацивати провокаторе као да не живи овдје.
    Pa to. Recimo Marina Jocic. Provokator. Ko velis da je ubacio?



    Quote Originally Posted by extravaganca View Post
    Hahahahaha, neće ti upaliti ovo veliki opozivionaru. Hahaha. Dobro reče juče Remark, odjednom nema glasača DPS, svi su opoziciju zaokružili.

    Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk
    Nema sta. Vi ovdje hiruski precizno razotkrivate mitove i afere a kamoli forumska pisanja. Kad neko veli moze biti nacionalno i Crnogorac i Srbin, sto ne moze glasati za DPS, URA i DF istovremeno? Sta je problem?
    Last edited by Rodion Romanovich; 01-09-20 at 09:35.

  24. #6742
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rodion Romanovich View Post
    Ja sam glasao URA, ja sam potpisao listu podrske URA, ja sam im bio u stabu preksinoc, ja cu i danas vidjeti neke od njih a vi pojma nemate na koje ste ih muke bacili. Ovo nije pobjeda koju smo svi zeljeli, ovo nije pomirenje, ovo nije nesto sto nagovjestava bolje dane. Ovo ukoliko momentalno ne prestane ne moze donijeti nista dobro. Tako da umjesto jeftinih karikiranja i besmislenih opravdanja bolje radi na rjesavanju problema jer se nijedan problem sam od sebe ne rjesava.

    Svojevremeno je Slavko Perovic svakom svom ekstremu lekcije drzao i ulazio u direktne sukobe i nerijetko zbog toga sebi cinio politicku stetu a sve da bi obrazovao ljude. Nije smisljao opravdanja i ubacene elemente.
    Ahahahahahaha Rodion stari URAs sa jednocifrenom clanaskom kartom se zali da ih proslava na muke stavlja i da mora momentalno da prestane....

    Sto je ovo, kakva je ovo farsa od realnosti, trip najgori, gdje smo to skrenuli pogresno?

  25. The Following 4 Users Say Thank You to SKOJ For This Useful Post:


  26. #6743
    Join Date
    Feb 2019
    Posts
    1,436
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    489
    Thanked in
    280 Posts

    Default

    Нереди, национални сукоби итд одговарају само ДПС - у.

  27. #6744
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,130
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,677
    Thanked in
    976 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Ahahahahahaha Rodion stari URAs sa jednocifrenom clanaskom kartom se zali da ih proslava na muke stavlja i da mora momentalno da prestane....

    Sto je ovo, kakva je ovo farsa od realnosti, trip najgori, gdje smo to skrenuli pogresno?
    Nisam ja URA, ja sam CIVIS. Slabo citas ti ovaj forum. Ubilo to postovanje jedne te iste misli i angazman na sto strana pa popusta koncentracija

    Znate vi odlicno o cemu ja pricam. Samo naprijed. Jel stigla vreca novih opravdanja?

  28. #6745
    Join Date
    Feb 2020
    Posts
    134
    Thanks Thanks Given 
    54
    Thanks Thanks Received 
    53
    Thanked in
    32 Posts

    Default

    URA-i treba dati ministarstvo turizma. PrijekiLijek, Mojsije, Gandalf White, MedoJe ne znam čime se bave i šta rade ali sigurno su se mučili. Neka takvi sada primaju plate i vode nam turizam. A radiće srcem i poštenjem siguran sam. Nacionalne parkove da nam podignu i privuku turiste da bi budzet bio veći.

  29. #6746
    Join Date
    May 2012
    Posts
    5,594
    Thanks Thanks Given 
    139
    Thanks Thanks Received 
    472
    Thanked in
    244 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rodion Romanovich View Post
    Nisam ja URA, ja sam CIVIS. Slabo citas ti ovaj forum. Ubilo to postovanje jedne te iste misli i angazman na sto strana pa popusta koncentracija

    Znate vi odlicno o cemu ja pricam. Samo naprijed. Jel stigla vreca novih opravdanja?
    Opravdanje za sta?
    Do juce nismo znali da smo podjeljen narod jel? Nego smo zivjeli u skladu i drzali se za ruke i brali cvijece.
    I ti isto volis da se pravis naivan za nekog ko stalno to prebacuje drugim forumasima.
    "ne prdnjavi, prdnjavo ljudska..."

  30. #6747
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    PODGORICA
    Posts
    721
    Thanks Thanks Given 
    115
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    ********* će DPS i Milo da budu krivi za sve i kad Milo jednog dana bude pod zemljom koliko ste opsednuti njime, za losu ekonomiju, krizu koja slijedi,produbljene podjele i što masete sa četničkim zastavama i to je Milo kriv.��
    Last edited by zvoncica; 03-09-20 at 10:25.

  31. #6748
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    40,031
    Thanks Thanks Given 
    3,961
    Thanks Thanks Received 
    6,523
    Thanked in
    3,110 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AL no1 View Post
    Aj pa da te zenim:lolblue:
    nema sto, spremaj se!
    nothing comes from violence and nothing ever could

  32. #6749
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,364
    Thanks Thanks Given 
    14,797
    Thanks Thanks Received 
    4,118
    Thanked in
    2,084 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Play View Post
    Četnicima će DPS i Milo da budu krivi za sve i kad Milo jednog dana bude pod zemljom koliko ste opsednuti njime, za losu ekonomiju, krizu koja slijedi,produbljene podjele i što masete sa četničkim zastavama i to je Milo kriv.��
    Koje su to četničke zastave dušo mala? Đe ih viđe.
    Meni je ustvari drago što su bile ove proslave. Kako DPS ovci gore. Hahhahaha. Izgoreše. A pojedini (Rodion) pokušavaju opet uz vlast.

    Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk

  33. #6750
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rodion Romanovich View Post
    Ja sam glasao URA, ja sam potpisao listu podrske URA, ja sam im bio u stabu preksinoc, ja cu i danas vidjeti neke od njih a vi pojma nemate na koje ste ih muke bacili. Ovo nije pobjeda koju smo svi zeljeli, ovo nije pomirenje, ovo nije nesto sto nagovjestava bolje dane. Ovo ukoliko momentalno ne prestane ne moze donijeti nista dobro. Tako da umjesto jeftinih karikiranja i besmislenih opravdanja bolje radi na rjesavanju problema jer se nijedan problem sam od sebe ne rjesava.

    Svojevremeno je Slavko Perovic svakom svom ekstremu lekcije drzao i ulazio u direktne sukobe i nerijetko zbog toga sebi cinio politicku stetu a sve da bi obrazovao ljude. Nije smisljao opravdanja i ubacene elemente.
    E ko sve pominje Slavka Perovića danas...

  34. The Following User Says Thank You to Director For This Useful Post:


Page 270 of 487 FirstFirst ... 170220260266267268269270271272273274280320370 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 3 users browsing this thread. (0 members and 3 guests)

Similar Threads

  1. Parlamentarni izbori 2012
    By amnesiac in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 1578
    Last Post: 14-10-12, 09:51
  2. Parlamentarni izbori 2012
    By amnesiac in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 4
    Last Post: 20-09-12, 00:43
  3. prijevremeni parlamentarni izbori
    By bojankov in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 0
    Last Post: 18-07-12, 09:48
  4. "Parlamentarni izbori 2007"
    By Kris in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 74
    Last Post: 21-05-07, 17:54

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •