Page 398 of 487 FirstFirst ... 298348388394395396397398399400401402408448 ... LastLast
Results 9,926 to 9,950 of 12160

Thread: Parlamentarni izbori 2020

  1. #9926
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    11,461
    Thanks Thanks Given 
    4,231
    Thanks Thanks Received 
    4,547
    Thanked in
    2,204 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Gledajuci broj DPS botova koji danas zapomazu na CdM da je srpstvo izdato ne bih se kladio da su svi ti komentari na Medojevicevom profilu DF glasaci.

    Kako im to u dlaku ista ova prica nije smetala kad su objavljena cetiri principa odmah posle izbora?

    Nikad nisam cuo DF glasaca da prica da se od ovih izbora nada povlacenju iz NATO ili slicnim glupostima... njihov glavni cilj je uvijek bio da sa ostalom opozicijom dobiju 41 mandat i obore DPS.
    Nije im smetala prica odma poslije izbora jer nijesu vjerovali. Javice se Medo i Andrija i poslozit sve kako treba mislili. Evo se javio Medo....da on saznaje sve o dogovorima kao i mi - preko medija....a bio drugi po redu na koalicionoj listi.

    A Medo ako laze ovako otvoreno, valjda ce se naci neko da kaze je li ovaj covjek normalan, o svemu je obavijesten unaprijed. Da ga vodimo kod specijaliste.
    "S tim nasim vojnicima, kazem vam, ne mozemo ni da idemo u lov na zeceve..."

  2. #9927
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,569
    Thanks Thanks Given 
    1,114
    Thanks Thanks Received 
    1,735
    Thanked in
    780 Posts

    Default

    Već sam nedje skoro prije izbora rekao da je medojević splacina,ali iskreno ništa nismo uradili ako se ovo sto se radilo svih ovih godina ne rasceslja,mislim da je ogromna većina naroda to htjela,ja takodje.

    Sve je ovo lijepo,ali je činjenica da je dobar dio glasača fronta i koalicije oko njih zeljela nešto drugo,a ne samo svrgavanje djukanovica,vidjecemo sad reakcije na ovo za nato(dobro,to nije nešto sto se može tek tako promijeniti),Kosovo i himna,jezik,zastava...

    Moj lični utisak još od izborne noci je da je ovo sve dogovoreno unaprijed,samo da podsjetim da je mandić prije par mjeseci rekao da ocekuje visoko mjesto u izvrsnoj vlasti i da ga zato nije bilo u vrhu kandidata za poslanike njihove koalicije...

    Sve u svemu,konačno idemo naprijed nadam se i da će svaki pojedinac odgovarati za svoje loše postupke u prethodnim decenijama...


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  3. #9928
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Taman se malo smiri sve, kad evo ga Medojević. Ja mislim da bi Podgorica uska bila za bilo koga da sad omane. A na sljedećim izborima će ovakva laprdala da konačno dobiju zasluženo parkiranje. Kao neka frustrirana razvedena ženetina.

  4. The Following 10 Users Say Thank You to Director For This Useful Post:


  5. #9929
    Join Date
    May 2019
    Posts
    683
    Thanks Thanks Given 
    9
    Thanks Thanks Received 
    210
    Thanked in
    107 Posts

    Default

    Aaaaaaa ovakve optuzbe i uvrede za brata Nebojsu koji je devedesetih branio Muslimane, koji je ujedinio Srbe i Crnogorce. A koliko mu je tek supruga gladnih nahranila.

  6. #9930
    Join Date
    Nov 2013
    Location
    titograd
    Posts
    3,663
    Thanks Thanks Given 
    2,693
    Thanks Thanks Received 
    1,068
    Thanked in
    500 Posts

    Default

    "Cojek" koga je ljiga od pejovica isamarao pred zenom, da brani moje interese,to bi mi bila zivotna posveta i osveta
    Smrad ljudski i nista od nista ,oko 20 godina se bori samo sa apanazama od drzave .
    On pokusava ovim izjavama da da vjestacko disanje djukanovicu,jer jedan bez drugoga su samo povracka posle dobre pijanke,a rame uz rame su kao jing i jang i savrsensvo bez mane

    Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
    Tebe mi je žao a za mene me duša boli

  7. The Following 3 Users Say Thank You to aleksa111111 For This Useful Post:


  8. #9931
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,569
    Thanks Thanks Given 
    1,114
    Thanks Thanks Received 
    1,735
    Thanked in
    780 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kljift View Post
    Aaaaaaa ovakve optuzbe i uvrede za brata Nebojsu koji je devedesetih branio Muslimane, koji je ujedinio Srbe i Crnogorce. A koliko mu je tek supruga gladnih nahranila.


    Ima više djelova,mislim da su mnogi od nas ovo pogledali,jednom riječju Kameleon...


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  9. #9932
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,686
    Thanks Thanks Given 
    3,571
    Thanks Thanks Received 
    8,648
    Thanked in
    4,662 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kljift View Post
    A koliko mu je tek supruga gladnih nahranila.
    svaka joj čast na tome i to niko nikad ne može (niti smije) osporiti. Medo je sa PzP uzeo 11 mandata sa jednom odličnom pričom. glasao za ovaj Ustav. u poslednje vrijeme govori iz Parlamenta, masoni, zavjere, Trump nas spašava. i sad ide direktno na štetu nosioca liste (ironično Medo je odma’ iza Krivokapića). možda je mislio da je Krivokapić tu figura koja će donijeti dobar rezultat i da će on biti premijer

    Quote Originally Posted by aleksa111111 View Post
    a rame uz rame su kao jing i jang i savrsensvo bez mane

    Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
    ovo važi za Mandića, a i još par ljudi tamo. recimo ja sam o Simonidi Kordić čuo sve najbolje, i da je jako sposobna i stručna osoba. Joković je takodje strašan čovjek i SNP ima udjela u dobrom rezultatu koalicije. svi ti za koje ili znam ili sam čuo da su potpuno okej ćute. a ovi burliču. mislim ružno je ovako pisati za Krivokapića


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  10. #9933
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    6,049
    Thanks Thanks Given 
    536
    Thanks Thanks Received 
    636
    Thanked in
    386 Posts

    Default

    Ne znam sto je sad povika na medojevica, covjeka nijesu konsultovali, dok je on trpio batine milovih tajkuna i progon drzave becic i dritan nijesu ni dolazili na posao, a rukoljub je drugovao sa dakom i ristom. Ljudi su glasali za broj 9 radi mande, pipuna i meda i da nesto naprave dobro bi se zamislili svi na ciju bi stranu.

  11. #9934
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kljift View Post
    Aaaaaaa ovakve optuzbe i uvrede za brata Nebojsu koji je devedesetih branio Muslimane, koji je ujedinio Srbe i Crnogorce. A koliko mu je tek supruga gladnih nahranila.
    Sve ok ali ovo mu ništa ne treba, za svaku osudu.

  12. #9935
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,569
    Thanks Thanks Given 
    1,114
    Thanks Thanks Received 
    1,735
    Thanked in
    780 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by opmne View Post
    Ne znam sto je sad povika na medojevica, covjeka nijesu konsultovali, dok je on trpio batine milovih tajkuna i progon drzave becic i dritan nijesu ni dolazili na posao, a rukoljub je drugovao sa dakom i ristom. Ljudi su glasali za broj 9 radi mande, pipuna i meda i da nesto naprave dobro bi se zamislili svi na ciju bi stranu.
    Pa stvar je u tome sto da su oni vodili ovu kampanju,ishod bi bio isti kao i prethodnih 20 i kusur godina...

    neka te de,da se formira ta vlada,da se poceraju ovi s vlasti,pa ćemo lako za dalje,ovo za sad djeluje predobro,bojim se da će se izjalovit nešto...


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  13. The Following User Says Thank You to AdO_pG For This Useful Post:


  14. #9936
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    6,049
    Thanks Thanks Given 
    536
    Thanks Thanks Received 
    636
    Thanked in
    386 Posts

    Default

    Licno sam ubjedjenja da bi medo malo revansizma sproveo, sto i ne bi bilo tako lose. Zajeban igrac je risto, on ce kasnije napraviti mnogo problema.

  15. #9937
    Join Date
    May 2019
    Posts
    683
    Thanks Thanks Given 
    9
    Thanks Thanks Received 
    210
    Thanked in
    107 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AdO_pG View Post


    Ima više djelova,mislim da su mnogi od nas ovo pogledali,jednom riječju Kameleon...


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Nebojsa je mio ma koje boje bio.

  16. #9938
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,686
    Thanks Thanks Given 
    3,571
    Thanks Thanks Received 
    8,648
    Thanked in
    4,662 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by opmne View Post
    Ljudi su glasali za broj 9 radi mande, pipuna i meda
    dio jeste. ali za broj 9 su mnogi ljudi glasali posle izjave Amfilohija da izlazi na izbore. priličan broj glasača SNPa, zbog samog Krivokapića. neće biti baš da bi uzeli 27 mandata da su njih trojica bili na čelu liste. da se ogradim o Kneževića koji je svo ovo vrijeme potpuno normalan. i počinjem da mislim da su ga ova dvojica ‘palila’ jer je čoek srčan i onda daj neka ovaj pravi spektakl i skreće pažnju. ne znam da su ovoj dvojici upadali u kuću u zoru i hapsili roditelje

    ako im se ne dopada Krivokapić i ideja o ekspertskoj Vladi neka istrpe nekako mandat taj (i zarade još keša) pa na idućim izborima izadju sami i da ih vidimo. ne bi Manda i Medo 6 mandata imali


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  17. The Following 4 Users Say Thank You to outline For This Useful Post:


  18. #9939
    Join Date
    May 2019
    Posts
    683
    Thanks Thanks Given 
    9
    Thanks Thanks Received 
    210
    Thanked in
    107 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by opmne View Post
    Licno sam ubjedjenja da bi medo malo revansizma sproveo, sto i ne bi bilo tako lose. Zajeban igrac je risto, on ce kasnije napraviti mnogo problema.
    Nece biti Prajda?

  19. #9940
    Join Date
    May 2019
    Posts
    683
    Thanks Thanks Given 
    9
    Thanks Thanks Received 
    210
    Thanked in
    107 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    dio jeste. ali za broj 9 su mnogi ljudi glasali posle izjave Amfilohija da izlazi na izbore. priličan broj glasača SNPa, zbog samog Krivokapića. neće biti baš da bi uzeli 27 mandata da su njih trojica bili na čelu liste. da se ogradim o Kneževića koji je svo ovo vrijeme potpuno normalan. i počinjem da mislim da su ga ova dvojica ‘palila’ jer je čoek srčan i onda daj neka ovaj pravi spektakl i skreće pažnju. ne znam da su ovoj dvojici upadali u kuću u zoru i hapsili roditelje

    ako im se ne dopada Krivokapić i ideja o ekspertskoj Vladi neka istrpe nekako mandat taj (i zarade još keša) pa na idućim izborima izadju sami i da ih vidimo. ne bi Manda i Medo 6 mandata imali


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Kako ce posle ovoga Pipun izlazit na oci Sismakovu i Shipunovu?

  20. #9941
    Join Date
    Nov 2013
    Location
    titograd
    Posts
    3,663
    Thanks Thanks Given 
    2,693
    Thanks Thanks Received 
    1,068
    Thanked in
    500 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by opmne View Post
    Ne znam sto je sad povika na medojevica, covjeka nijesu konsultovali, dok je on trpio batine milovih tajkuna i progon drzave becic i dritan nijesu ni dolazili na posao, a rukoljub je drugovao sa dakom i ristom. Ljudi su glasali za broj 9 radi mande, pipuna i meda i da nesto naprave dobro bi se zamislili svi na ciju bi stranu.
    veliki krug ljudi poznajem i vecina nas je glasala 9 zbog prof. krivokapica.
    imam velikih simpatija i prema knezevicu .
    ali manda i medo ??
    nemoj da te cuje medo shvatice te ozbiljno

    Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
    Tebe mi je žao a za mene me duša boli

  21. The Following 3 Users Say Thank You to aleksa111111 For This Useful Post:


  22. #9942
    Join Date
    Feb 2019
    Posts
    1,436
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    489
    Thanked in
    280 Posts

    Default

    Пипун од тих водећих једини заиста који се нормално понашао. Мандић се нешто копрцао али ваљда и он схвати, али овај трећи најгори.

  23. #9943
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    6,049
    Thanks Thanks Given 
    536
    Thanks Thanks Received 
    636
    Thanked in
    386 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kljift View Post
    Nece biti Prajda?

    A nemoj tako, risto je protiv prajda, a upraznjavaju njegovi sluzbenici sve to, samo tajno i naravno nista prajd javno.

  24. #9944
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,592
    Thanks Thanks Given 
    7,524
    Thanks Thanks Received 
    4,600
    Thanked in
    1,778 Posts

    Default

    Ču neko glasao koaliciju zbog Meda... Dvorska luda, koja godinama služi kao paravan građanske opcije unutar DF-a... Samostalno da izađe ne bi imao 0.5% glasova...

    Steškilo mu se jer je vidio da će završiti kao i ostatak garniture političara koju je vrijeme pregazilo...

    Sent using Tapatalk
    #fakenews

  25. The Following User Says Thank You to MeDo_JE For This Useful Post:


  26. #9945
    Join Date
    May 2019
    Posts
    683
    Thanks Thanks Given 
    9
    Thanks Thanks Received 
    210
    Thanked in
    107 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by opmne View Post
    A nemoj tako, risto je protiv prajda, a upraznjavaju njegovi sluzbenici sve to, samo tajno i naravno nista prajd javno.
    A ti bi javno, nevaljalce jedan.

  27. The Following User Says Thank You to kljift For This Useful Post:


  28. #9946
    Join Date
    Apr 2020
    Posts
    46
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Medojevica bi trebalo ukloniti iz skupstine, kad-tad on ce zbog nekih svojih bubica postati veliki problem.Dati mu nesto neupadljivo u izvrsnoj vlasti, gdje nece moci previse da talasa.

  29. #9947
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,457
    Thanks Thanks Given 
    1,913
    Thanks Thanks Received 
    5,160
    Thanked in
    1,780 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by opmne View Post
    A nemoj tako, risto je protiv prajda, a upraznjavaju njegovi sluzbenici sve to, samo tajno i naravno nista prajd javno.
    Backović the padobranac dislike this.

  30. The Following User Says Thank You to remark For This Useful Post:


  31. #9948
    Join Date
    May 2019
    Posts
    683
    Thanks Thanks Given 
    9
    Thanks Thanks Received 
    210
    Thanked in
    107 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MeDo_JE View Post
    Ču neko glasao koaliciju zbog Meda... Dvorska luda, koja godinama služi kao paravan građanske opcije unutar DF-a... Samostalno da izađe ne bi imao 0.5% glasova...

    Steškilo mu se jer je vidio da će završiti kao i ostatak garniture političara koju je vrijeme pregazilo...

    Sent using Tapatalk
    A ko je otkrivao afere, ko je zamalo sprijecio privatizaciju KaPa...

  32. #9949
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    11,461
    Thanks Thanks Given 
    4,231
    Thanks Thanks Received 
    4,547
    Thanked in
    2,204 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SVB-40 View Post
    Medojevica bi trebalo ukloniti iz skupstine, kad-tad on ce zbog nekih svojih bubica postati veliki problem.Dati mu nesto neupadljivo u izvrsnoj vlasti, gdje nece moci previse da talasa.
    Cus neupadljivo. A on odavno snijeva kako po crnogorskim vilama upada pod punom opremom sa specijalcima.
    "S tim nasim vojnicima, kazem vam, ne mozemo ni da idemo u lov na zeceve..."

  33. #9950
    Join Date
    May 2019
    Posts
    683
    Thanks Thanks Given 
    9
    Thanks Thanks Received 
    210
    Thanked in
    107 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SVB-40 View Post
    Medojevica bi trebalo ukloniti iz skupstine, kad-tad on ce zbog nekih svojih bubica postati veliki problem.Dati mu nesto neupadljivo u izvrsnoj vlasti, gdje nece moci previse da talasa.
    ANB ili RTCG.

Page 398 of 487 FirstFirst ... 298348388394395396397398399400401402408448 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Parlamentarni izbori 2012
    By amnesiac in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 1578
    Last Post: 14-10-12, 09:51
  2. Parlamentarni izbori 2012
    By amnesiac in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 4
    Last Post: 20-09-12, 00:43
  3. prijevremeni parlamentarni izbori
    By bojankov in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 0
    Last Post: 18-07-12, 09:48
  4. "Parlamentarni izbori 2007"
    By Kris in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 74
    Last Post: 21-05-07, 17:54

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •