Page 141 of 487 FirstFirst ... 4191131137138139140141142143144145151191241 ... LastLast
Results 3,501 to 3,525 of 12160

Thread: Parlamentarni izbori 2020

  1. #3501
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Niksic
    Posts
    19,556
    Thanks Thanks Given 
    1,956
    Thanks Thanks Received 
    2,560
    Thanked in
    1,100 Posts

    Default

    Dje je lucke da da info iz prve ruke, da nas vrati u realnost.
    Ili nije bas sve zavrseno... Nek malo osvjezi

    Sent from my SM-G975F using Tapatalk
    Tu es mon héro!

  2. #3502
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,887
    Thanks Thanks Given 
    19
    Thanks Thanks Received 
    433
    Thanked in
    254 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by autodijagnostika View Post
    Jasno, ali ako će se sve legalno, što opozicija obećava, mora ići prvo neka tužba sa dokazima itd. A on ima valjda i određeni imunitet. Dakle neće ići baš prosto.


    Možda dio i jes, ali ne vjerujem sva.
    Ali je pitanje pravno. Da li institucija predsjednika gubi legimitet ako pada vlada i njegova partija na izborima?
    Ako me sjećanje dobro služi on ima još 2 godine mandata.
    Naravno da ne gubi legitimitet jer se predsjednik bira neposredno, imenom i prezimenom i na zasebnim izborima za mandat koji nema veze sa parlamentarnim izborima.

  3. #3503
    Join Date
    Mar 2020
    Location
    ship
    Posts
    441
    Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    18
    Thanked in
    17 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    On ostaje predsjednik, ali realno ako izgubi vlast mislim da će da nestane iz CG na neku od egzotičnih destinacija.....


    Stari depeesovac mi danas priča, parafraziram, nekad je tu bio Filip (makao se), bila Milica (makla se), Sveto (maknut, veli sa pravom ali je on bio partijski filozof koji je imao uticaj i balansirao), Lukšić (maknut), Duško Marković nikoga svoga na listi nema....
    od građanske stranke koja je nekada garantovala stabilnost postali su nacionalistička stranka koja izaziva podjele po svim šavovima i nestabilnost, veli Milo je ostao sam i potpuno je pogubio konce. Ubijeđen je da DPS gubi izbore i da ne mogu da namaknu to što im fali....

    Ludi na BS i SD kako su doveli nesposobnjakoviće i posraše se u sve itd itd...

    Iako mi je djelovao iskreno dok je ovo gore pričao, kazao je na kraju da će da glasa opoziciju, što mu nisam povjerovao jer je to kod njega više ko ljubav prema fudbalskom klubu a manje razum, al opet.

    Primjećujem dalje da se standardni podržavaoci DPSa sa foruma nisu upisali na anketi, iako su to radili ranije. Iskreno se nadam da su skontali dje ovo što radi vlast vodi i da samo javno ne pričaju iz straha za radna mjesta. Možda vide da je frka pa se za svaki slučaj ne upisuju, a vjerovatno ima i jednih i drugih.


    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
    Identicnu pricu ti je mogao ispricati i 2016 do u zarez zar ne?

    DPS apsolutno nije osjetio nestanak ne njih nego 1000-de istrosenih funkcionera jer ima na hiljade koji cekaju njihovo mjesto. Ne prave rakete, bez svakog se moze.

    Ko se to uopste sjeca neceg korisnog i pametnog da je rekao bilo ko od navedenih pa je on kao zbog njih glasao? Izuzev Marovica naravno.

  4. #3504
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Budva
    Posts
    13,781
    Thanks Thanks Given 
    1,484
    Thanks Thanks Received 
    4,934
    Thanked in
    2,313 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by autodijagnostika View Post
    Pitanje za znalce, ako pane aktuelna vlast da li Milo ostaje presjednik naredne 2 godine?
    Da, on je predsjednik, i on bira mandatara vlade (formalno, poslije konsultacija sa parlamentarnim strankama) te može predložiti... što znam, Predraga Boškovića, nova većina ga ne izglasa, i eto opet izbora 30.9.2020. god.
    Predloži, recimo... koga bi mogao?

    Sent from my Motorola 8400

  5. #3505
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,019
    Thanks Thanks Given 
    5,027
    Thanks Thanks Received 
    2,431
    Thanked in
    1,309 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Ja ga glasao kad se pojavio.... imao je 20% u PG, al onda je zabudalio i išao po USA sa Peđom da moli da se ne održava referendum.

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
    Bio je sve ovo shto je kolega naveo,ali shto se desi sa chovekom i to u kratkom roku,mislim da ni on ne zna ni dan danas...

    Ako nas Drile ne izvadi iz govana,teshko da ce iko sledecih ne godina no decenija,toliko.
    ...

  6. #3506
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,133
    Thanks Thanks Given 
    767
    Thanks Thanks Received 
    1,485
    Thanked in
    739 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by no-mercy View Post
    Dje je lucke da da info iz prve ruke, da nas vrati u realnost.
    Ili nije bas sve zavrseno... Nek malo osvjezi
    Ni BAR nikako da se javi da objasni ovo kako se najbolja vojska pravi "prepoznavanjem sa terena", preko eksperata za detekciju iskrenih patriota, poput Dusice Vulic... a do skoro je bio aktivan...


  7. The Following 2 Users Say Thank You to ovizionizi For This Useful Post:


  8. #3507
    Join Date
    Mar 2020
    Location
    ship
    Posts
    441
    Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    18
    Thanked in
    17 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ćepanica View Post
    Naravno da ne gubi legitimitet jer se predsjednik bira neposredno, imenom i prezimenom i na zasebnim izborima za mandat koji nema veze sa parlamentarnim izborima.
    Komentarisao je to Milan Knezevic na A1 prije neku noc parafraziram "do 2023 cemo ga trpjet a onda aj polako".

  9. #3508
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    1,520
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    290
    Thanked in
    171 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ovizionizi View Post
    Ni BAR nikako da se javi da objasni ovo kako se najbolja vojska pravi "prepoznavanjem sa terena", preko eksperata za detekciju iskrenih patriota, poput Dusice Vulic... a do skoro je bio aktivan...
    A neka brate ne prizivaj ga jer će počet glave da otvara ođe još ako je bila kakva nabavka upaljača za vojsku pa izbači 50 slika i bači komentar kako je trebala g4 formacija danas na tunel budoš da se odradi

  10. The Following 7 Users Say Thank You to Beton For This Useful Post:


  11. #3509
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    6,824
    Thanks Thanks Given 
    303
    Thanks Thanks Received 
    269
    Thanked in
    161 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by wulfy View Post
    Da, on je predsjednik, i on bira mandatara vlade (formalno, poslije konsultacija sa parlamentarnim strankama) te može predložiti... što znam, Predraga Boškovića, nova većina ga ne izglasa, i eto opet izbora 30.9.2020. god.
    Predloži, recimo... koga bi mogao?

    Sent from my Motorola 8400
    E pa to, njemu dakle ostaju neke poluge vlasti u rukama.
    Ja bih najradije kad bi on pobjega neđe i da ga više ne gledamo.
    No, ekonomska kriza je tu. Ako opozicija dobije izbore dobiće i žar u rukama, otpuštanje zaposlenih, smanjenje plata.
    Ne bih da budem pesimista ali ovom lukavcu Milu vazda ostaju neke perspektive.
    Ali nadam se da ljudi iz opozicije znaju bolje i znaju kako.
    Last edited by autodijagnostika; 23-08-20 at 21:57.

  12. #3510
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    On ostaje predsjednik, ali realno ako izgubi vlast mislim da će da nestane iz CG na neku od egzotičnih destinacija.....


    Stari depeesovac mi danas priča, parafraziram, nekad je tu bio Filip (makao se), bila Milica (makla se), Sveto (maknut, veli sa pravom ali je on bio partijski filozof koji je imao uticaj i balansirao), Lukšić (maknut), Duško Marković nikoga svoga na listi nema....
    od građanske stranke koja je nekada garantovala stabilnost postali su nacionalistička stranka koja izaziva podjele po svim šavovima i nestabilnost, veli Milo je ostao sam i potpuno je pogubio konce. Ubijeđen je da DPS gubi izbore i da ne mogu da namaknu to što im fali....

    Ludi na BS i SD kako su doveli nesposobnjakoviće i posraše se u sve itd itd...

    Iako mi je djelovao iskreno dok je ovo gore pričao, kazao je na kraju da će da glasa opoziciju, što mu nisam povjerovao jer je to kod njega više ko ljubav prema fudbalskom klubu a manje razum, al opet.

    Primjećujem dalje da se standardni podržavaoci DPSa sa foruma nisu upisali na anketi, iako su to radili ranije. Iskreno se nadam da su skontali dje ovo što radi vlast vodi i da samo javno ne pričaju iz straha za radna mjesta. Možda vide da je frka pa se za svaki slučaj ne upisuju, a vjerovatno ima i jednih i drugih.


    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
    Imam osjećaj da bi ovi izbori bili laganica za DPS da nisu otvorili ovaj haos oko zakona. Mada realno, DPS koji nije bio u stanju Kenana da smijeni poslije obznanjivanja bahanalija njegove ćerke sa torbama od preko 10k eura i čega ne sve pride... Mislim da su pogubili konce kao i Slobo nekad jer ne vide realno stanje u društvu. Ako neko objavljuje bahanalije , skupe ručkove, hotele, sa garderobom vrijednosti 6 prosječnih plata i ne prestaje sa tim iritiranjem, pitam se što stvarno o tome misli premijer države i zašto nije zatražio njegovu ostavku kao ministra? Ili onaj iz Montekarga , pa samo to je dovoljno da ljudi kažu "e vala je dosta", a đe su plantaže, Sveto Marović, PSŽ Migo i mnogi drugi...

  13. The Following 2 Users Say Thank You to Director For This Useful Post:


  14. #3511
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Niksic
    Posts
    19,556
    Thanks Thanks Given 
    1,956
    Thanks Thanks Received 
    2,560
    Thanked in
    1,100 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Imam osjećaj da bi ovi izbori bili laganica za DPS da nisu otvorili ovaj haos oko zakona. Mada realno, DPS koji nije bio u stanju Kenana da smijeni poslije obznanjivanja bahanalija njegove ćerke sa torbama od preko 10k eura i čega ne sve pride... Mislim da su pogubili konce kao i Slobo nekad jer ne vide realno stanje u društvu. Ako neko objavljuje bahanalije , skupe ručkove, hotele, sa garderobom vrijednosti 6 prosječnih plata i ne prestaje sa tim iritiranjem, pitam se što stvarno o tome misli premijer države i zašto nije zatražio njegovu ostavku kao ministra? Ili onaj iz Montekarga , pa samo to je dovoljno da ljudi kažu "e vala je dosta", a đe su plantaže, Sveto Marović, PSŽ Migo i mnogi drugi...
    Pa i ja mislim, opozicija totalno pogubljena prije donosenja zakona, df na minimumu (to smo slusali non stop), becic lupetao svakakve gluposti, ura se jedva i cula... Litije podrzavali ili ne su probudile narod, osjetio se puls.

    Ima li koje relevantnije istrazivanje sto se tice izbora, ovo gore izgleda prilicno neozbiljno/nerealno...?!

    Sent from my SM-G975F using Tapatalk
    Tu es mon héro!

  15. #3512
    Join Date
    Sep 2012
    Location
    Italia
    Posts
    9,398
    Thanks Thanks Given 
    2,187
    Thanks Thanks Received 
    304
    Thanked in
    185 Posts

    Default

    https://m.cdm.me/drustvo/na-drustven...vanje-ipsos-a/

    “U posljednje vrijeme se pojavljuju lažni podaci iztraživanja pripisanih Ipsosu u kojima se pozivaju na navodno istraživanje naše agencije u ‘koje su imali uvid’. Imajući u vidu da podaci navedeni u ovim člancima ne odgovaraju podacima nijednog istraživanja Ipsosa, iako je korišćen naš logo, trebalo bi objaviti demanti informacija”, kazao je izvršni direktor Ipsosa za Crnu Goru, Vladimir Raičević.


  16. #3513
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,998
    Thanks Thanks Given 
    2,217
    Thanks Thanks Received 
    456
    Thanked in
    210 Posts

    Default

    Ipsos je prije dvije nedjelje radio istraživanje. Mene su zvali, ali odustali kad su dobili podatak o godinama i stručnoj spremi, jer, navodno, imali su već dovoljan broj ispitanika iz te kategorije.

  17. #3514
    Join Date
    May 2009
    Posts
    8,360
    Thanks Thanks Given 
    1,338
    Thanks Thanks Received 
    1,470
    Thanked in
    595 Posts

    Default

    Ada oni su radili, zvali mi brata par puta dok ih nije poslao u k.... Strah ih je da izbace istrazivanje javno, a krtica je odradila posao. Znaci veselo, veselo.
    Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post
    Oli da se kladimo ti das 50e a ja cu 200e.
    Ako ne prodje ti imas 200e.. :wink:

  18. The Following User Says Thank You to ^izzy^ For This Useful Post:


  19. #3515
    Join Date
    Aug 2016
    Posts
    601
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    62 Posts

    Default

    Najveći broj ljudi je do sada već odlučio za koga će da glasa. Mene samo zanima procenat dps-a. Ne stoje oni ni malo dobro, kakvo god da je ispitivanje. Jednostavno nije logično, poslije svega.

  20. #3516
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,139
    Thanks Thanks Given 
    5,706
    Thanks Thanks Received 
    7,404
    Thanked in
    2,972 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by no-mercy View Post
    Pa i ja mislim, opozicija totalno pogubljena prije donosenja zakona, df na minimumu (to smo slusali non stop), becic lupetao svakakve gluposti, ura se jedva i cula... Litije podrzavali ili ne su probudile narod, osjetio se puls.

    Ima li koje relevantnije istrazivanje sto se tice izbora, ovo gore izgleda prilicno neozbiljno/nerealno...?!

    Sent from my SM-G975F using Tapatalk
    Iskreno mislim da je Joko napravio veliku grešku, koliko čujem pod pritiskom Dake Davidovića....

    Da je SNP izašao sa Ujedinjenom, Radničkom itd... mislim da bi dobili više glasova od DFa i vratio bi snagu jednoj konzervativnoj stranci.
    Idealno bi možda bilo da su sa Bečičem pravili dil, a DF ostavili na cjedilu. To bi baš bilo blagotvorno.

    Mada, fakat im je DF dao dosta prostora, među prvih 20 na listi mislim da nema bez 6-7 onih klasičnih likova koji su sinonim za DF.



    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

  21. #3517
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,771
    Thanks Thanks Given 
    615
    Thanks Thanks Received 
    989
    Thanked in
    516 Posts

    Default

    I mene su zvali na mobini pa na fiksni kuci pa neki dan i na telefon koji se vodi na mene a dijete ga koristi-bas su temeljni moram reci.
    Prvi put pitao sam koliko traje to a ona reče oko 20 minuta???
    Nemam rekoh vremena,izvini.
    Ne znam kakva je to anketa,kao laik mislim pred izbore 5-6 pitanja i to je to a ne romane da sastavljamo.
    Сваки Црногорац и Брђанин једнак је пред судом.

  22. #3518
    Join Date
    Aug 2016
    Posts
    601
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    62 Posts

    Default

    Masu su valjda nešto pitali kako je reagovao aparat u ovom drugom talasu korone.

  23. #3519
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,019
    Thanks Thanks Given 
    5,027
    Thanks Thanks Received 
    2,431
    Thanked in
    1,309 Posts

    Default

    Drile je shef!
    Pushti me da odgledam nba smehoteko jedna.
    ...

  24. #3520
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Budva
    Posts
    13,781
    Thanks Thanks Given 
    1,484
    Thanks Thanks Received 
    4,934
    Thanked in
    2,313 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Camil Euforija View Post
    Nornalno da pucas od smEha kad si neupucen i kad su ti izvor informacija vEsti i pojedini forumasi. Mi koji smo svakodnevno na terenu znamo kakva je situacija i kakva se mreza plete protiv drzave Crne Gore. Ja I moji drugovi se svaki dan borimo za drzavu jer je neprijatelj pokucao na nasa vrata, borimo se koliko I za nas toliko I za tebe, Al ti si nesvjesan i tebi je smEsno. E moj druze.
    Mislio sam da ne otkrivam, ali pošto je sve provaljeno... evo...
    Preko bjeloruske veze (zna se koja je to veza) krajem septembra stiže 10 dampera BelAZ (БелАЗ-75710) na koje se tovare najbitniji elementi državnosti i voze se djelom u Niš i Novi Sad, ali najveći dio u Beograd. To bi bila prva faza.
    Druga faza je zabrana da se crvena boja pojavljuje samostalno, kao i zabrana pjesme ,,još ne sviće rujna zora" jer ista može da izazove nepoželjna osjećanja.
    Treća faza je delikatna jer podrazumjeva... ma, ipak sam previše otkrio, neka ostane nešto i za terenske radnike...

    Sent from my Motorola 8400

  25. The Following User Says Thank You to wulfy For This Useful Post:


  26. #3521
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by guest View Post
    Crnogorci mogu da se krste pod Ostrog recimo i niko ih ne pita za nacionalnu pripadnost.
    Naravno da te ne pitaju, ali pišu
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  27. #3522
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    i travel light
    Posts
    15,149
    Thanks Thanks Given 
    2,060
    Thanks Thanks Received 
    3,113
    Thanked in
    1,724 Posts

    Default

    Zemljo Indijo i slonovi Nepala
    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

  28. The Following 2 Users Say Thank You to Zedd For This Useful Post:


  29. #3523
    Join Date
    May 2009
    Posts
    8,360
    Thanks Thanks Given 
    1,338
    Thanks Thanks Received 
    1,470
    Thanked in
    595 Posts

    Default

    Camil u euforiji ne zna sta pise.
    Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post
    Oli da se kladimo ti das 50e a ja cu 200e.
    Ako ne prodje ti imas 200e.. :wink:

  30. The Following 2 Users Say Thank You to ^izzy^ For This Useful Post:


  31. #3524
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,133
    Thanks Thanks Given 
    767
    Thanks Thanks Received 
    1,485
    Thanked in
    739 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ^izzy^ View Post
    Camil u euforiji ne zna sta pise.
    To se ne zove euforija, nego agonija.


  32. The Following 2 Users Say Thank You to ovizionizi For This Useful Post:


  33. #3525
    Join Date
    Mar 2020
    Location
    ship
    Posts
    441
    Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    18
    Thanked in
    17 Posts

    Default

    Kad vec pominjes... U Budvi od 33 odbornika odnosno 16 opozicionih cak 3 ili 4 pricaju belo lepo

Page 141 of 487 FirstFirst ... 4191131137138139140141142143144145151191241 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Parlamentarni izbori 2012
    By amnesiac in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 1578
    Last Post: 14-10-12, 09:51
  2. Parlamentarni izbori 2012
    By amnesiac in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 4
    Last Post: 20-09-12, 00:43
  3. prijevremeni parlamentarni izbori
    By bojankov in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 0
    Last Post: 18-07-12, 09:48
  4. "Parlamentarni izbori 2007"
    By Kris in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 74
    Last Post: 21-05-07, 17:54

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •