Page 95 of 487 FirstFirst ... 4585919293949596979899105145195 ... LastLast
Results 2,351 to 2,375 of 12160

Thread: Parlamentarni izbori 2020

  1. #2351
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    125
    Thanks Thanks Given 
    67
    Thanks Thanks Received 
    66
    Thanked in
    38 Posts

    Default

    evo jos jedne fine dame o ovome pricam
    Last edited by George Jung; 09-08-20 at 21:58.

  2. #2352
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    125
    Thanks Thanks Given 
    67
    Thanks Thanks Received 
    66
    Thanked in
    38 Posts

    Default

    ovo su te pomirljive poruke, ovo je ta gradjasnka Crna Gora i ovo kao nisu botovi ? jos gore ako nisu i ako vjeruju u ovo sto pisu, tuzno...

  3. #2353
    Join Date
    May 2020
    Posts
    146
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    39
    Thanked in
    25 Posts

    Default

    Ovako su komunisti huškali i 90.ih po Hrvatskoj i BiH da zakrve narod da bi oni sačuvali vlast.

  4. #2354
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    125
    Thanks Thanks Given 
    67
    Thanks Thanks Received 
    66
    Thanked in
    38 Posts

    Default

    a evo i mlada nada DPS-a ugrabio da se oglasi , nije na teren jer vec imaju apsolutnu pobjedu A evo i ministar Pedja Boskovic ga ritvituje Tviter je raj za DPS
    Last edited by George Jung; 09-08-20 at 22:06.

  5. #2355
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,597
    Thanks Thanks Given 
    3,550
    Thanks Thanks Received 
    8,593
    Thanked in
    4,640 Posts

    Default Parlamentarni izbori 2020

    ‘... prosjek inteligencije građana Crne Gore, i to 86, što nas svrstava na samo začelje Balkana, ali i Evrope.’

    eto, de. strašan opis nekih postova na ovoj temi u poslednjih nekoliko sati


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Last edited by outline; 09-08-20 at 22:05.
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  6. #2356
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by George Jung View Post
    evo jos jedne fine dame o ovome pricam
    Klasičan evivaški ispran zakmo. Ovako razmišlja 99% "vjernika" iz te interesno-sektaške organizacije tj partije.

  7. #2357
    Join Date
    May 2020
    Posts
    54
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    8
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Objavile su neke stranice imenom i prezimenom ko je grafite šarao. Inače nije im jedini prestup takvog tipa, face im sve govore...Naravno slike sa zastavama CG da bi se označili kao patriote
    momak na ljetovanje , mora da se teleportovao u Berane samo da napise te grafite

  8. #2358
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Muhadzeri View Post
    momak na ljetovanje , mora da se teleportovao u Berane samo da napise te grafite
    Ma jok, nismo sumnjali da je ovo uradio Kalabić Nikola...

  9. #2359
    Join Date
    Dec 2010
    Posts
    659
    Thanks Thanks Given 
    337
    Thanks Thanks Received 
    64
    Thanked in
    42 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rodion Romanovich View Post
    Ma pusti moderatore ja te to pitam u povjerenju

    Sto bi mijenjao temu? Jel mislis da si izdominirao nesto? Pa svi vec znamo tvoj infantilni stil pisanja i promociju odredjene grupacije koja ide do besmisla.





    Ne radi se o razmisljanjima ko je i zasto to uradio vec o konkretizaciji dogadjaja koje plasiraju mim bot stranice DFa i to ona koja je upravo radila to sto ti pretpostavljas da je bio slucaj gore. Dakle, predstavljala se lazno kao crnogorska nacionalisticka i sirila bizarne poruke i pamflete pa joj odtud i ime zelenascg sve dok je postalo svima jasno da je u pitanju antipropagandni bot.
    Ali ako tako budemo pričali kao ti, onda idemo na ruku DPS-u. Istina mora sad malo da pritrpi. Moramo da zazmurimo na sve nesojluke jer je jedan cilj. Sloboda poslije 30 godina. Malo li je.

    Inace čitajući pomalo ove postove, vidim da si veći protivnik DPSa od svih ovih eksperata za izborne kampanje po forumu. Ali to nije dovoljno, moraš da budeš ozlojeđen.
    Ne bih se smio zaklet', ali mi se isto cini da je to onako kako ja kazem

  10. #2360
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    904
    Thanks Thanks Given 
    167
    Thanks Thanks Received 
    289
    Thanked in
    140 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rodion Romanovich View Post
    Ne radi se o razmisljanjima ko je i zasto to uradio vec o konkretizaciji dogadjaja koje plasiraju mim bot stranice DFa i to ona koja je upravo radila to sto ti pretpostavljas da je bio slucaj gore. Dakle, predstavljala se lazno kao crnogorska nacionalisticka i sirila bizarne poruke i pamflete pa joj odtud i ime zelenascg sve dok je postalo svima jasno da je u pitanju antipropagandni bot.
    Slažemo se da su mim stranice "bleeding edge" u svijetu medija, pa kao takve ih ne treba koristiti kao bilo kakav pouzdan izvor. Mada ja to nisam ni radio, čak sam SKOJ-u odgovorio da mi ne treba potvrda veće od SD-ove brze reakcije.

    No se ti nekako uvijek sapleteš o sopstvenu objektivnost, a pokušaj objektivnosti ti najozbiljnije ne sporim, i upadneš u komentarisanje vrlo sporednih stvari u odnosu na određeno dešavanje. Znači u konkretnom slučaju nije zanimljiv sam događaj i kome to zapravo koristi što samo po sebi najvjerovatnije otkriva počinioca, već da li je neka mim stranica pouzdana da ga otkrije imenom i prezimenom. Naravno, ne sporim ti puno pravo da komentarišeš šta god hoćeš, ali moram da primijetim da te zbog tih stvari razni korisnici guraju u određeni koš, što po pravilu odvede temu u ko zna koji pravac.

  11. #2361
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Budva
    Posts
    13,785
    Thanks Thanks Given 
    1,486
    Thanks Thanks Received 
    4,943
    Thanked in
    2,316 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Nego... šta bi sa
    https://www.vijesti.me/vijesti/polit...ze-djukanovica

    Jel bilo kakvo saopštenje iz partije ili se prave mrtvi i čekaju da prođe?


    https://www.vijesti.me/vijesti/polit...tima/komentari

    Jel realan broj botova na vijest o RTCG?

    Na tu temu... savjet je tražio dopunsko obrazloženje odluke za zabranu spota. Tačno nešto kontam ovi će do septembra dat nekakvo obrazloženje i slat jedni drugima papire, taman dok ne prodju izbori.
    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
    Aoo, nemam običaj da čitam komentare, ali sada kada je okačen kink do njih... pročitah... dobri su

  12. #2362
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by 17.posa View Post
    Ali ako tako budemo pričali kao ti, onda idemo na ruku DPS-u. Istina mora sad malo da pritrpi. Moramo da zazmurimo na sve nesojluke jer je jedan cilj. Sloboda poslije 30 godina. Malo li je.

    Inace čitajući pomalo ove postove, vidim da si veći protivnik DPSa od svih ovih eksperata za izborne kampanje po forumu. Ali to nije dovoljno, moraš da budeš ozlojeđen.
    E ja se pošteno nasmijah...Fala ti. Rodeon protiv DPS-a... Uh oplakah.

  13. #2363
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,130
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,677
    Thanked in
    976 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by LostInHollywood View Post
    Slažemo se da su mim stranice "bleeding edge" u svijetu medija, pa kao takve ih ne treba koristiti kao bilo kakav pouzdan izvor. Mada ja to nisam ni radio, čak sam SKOJ-u odgovorio da mi ne treba potvrda veće od SD-ove brze reakcije.

    No se ti nekako uvijek sapleteš o sopstvenu objektivnost, a pokušaj objektivnosti ti najozbiljnije ne sporim, i upadneš u komentarisanje vrlo sporednih stvari u odnosu na određeno dešavanje. Znači u konkretnom slučaju nije zanimljiv sam događaj i kome to zapravo koristi što samo po sebi najvjerovatnije otkriva počinioca, već da li je neka mim stranica pouzdana da ga otkrije imenom i prezimenom. Naravno, ne sporim ti puno pravo da komentarišeš šta god hoćeš, ali moram da primijetim da te zbog tih stvari razni korisnici guraju u određeni koš, što po pravilu odvede temu u ko zna koji pravac.
    Koga oni otkrivaju imenom? To je bot stranica odredjene politicke grupacije koja da je sigurna u svoje informacije plasirala bi ih zvanicnim putem a ne preko mim stranice nakaradnog karaktera.

    Nego da li je i dogadjaj prije dva dana organizovao DPS?

    https://www.antenam.net/uploads/f/d/...ae8482e0bc.jpg

    https://m.cdm.me/wp-content/uploads/...3-768x1024.jpg

    Jel Kikovic clan DPSa i njihov aktivista ili potpredsjednik opstine Berane ispred DF i na njihovoj poslanickoj listi?

  14. #2364
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    16,498
    Thanks Thanks Given 
    5,350
    Thanks Thanks Received 
    3,846
    Thanked in
    1,520 Posts

    Default

    Df, dps to ti je isto covjece

    Sent from my POCO F2 Pro using Tapatalk

  15. #2365
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    125
    Thanks Thanks Given 
    67
    Thanks Thanks Received 
    66
    Thanked in
    38 Posts

    Default

    https://www.vijesti.me/vijesti/drust...olicenje-casti je li Bogdanovic ministar i bastini zelenasku ideologiju ?

    "Sve njegove borbe, sav njegov prkos i beskompromisno djelovanje, proisticalo je iz ljubavi, iz poriva za pravičnošću, iz patriotizma u najčistijem obliku. Tako je živio. A tako živi i danas, među pokoljenjima, koja pamte i koja dobro spoznaju veličinu i Krsta Zrnova i njegovog pokreta", kazao jeBogdanović i dodao da je njegova misao i danas živa", rekao je Bogdanović

    samo je zaboravio da pise kako je ubijen i ko ga je ubio hah
    Bogdanović: Krsto Zrnov Popović je bio oličenje časti

    Last edited by George Jung; 09-08-20 at 22:30.

  16. #2366
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by George Jung View Post
    https://www.vijesti.me/vijesti/drust...olicenje-casti je li Bogdanovic ministar i bastini zelenasku ideologiju ?

    "Sve njegove borbe, sav njegov prkos i beskompromisno djelovanje, proisticalo je iz ljubavi, iz poriva za pravičnošću, iz patriotizma u najčistijem obliku. Tako je živio. A tako živi i danas, među pokoljenjima, koja pamte i koja dobro spoznaju veličinu i Krsta Zrnova i njegovog pokreta", kazao jeBogdanović i dodao da je njegova misao i danas živa", rekao je Bogdanović
    Svaka čast na komentaru. Ovo neće "građanisti" foruma nikada da pominju.

  17. The Following User Says Thank You to Director For This Useful Post:


  18. #2367
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    904
    Thanks Thanks Given 
    167
    Thanks Thanks Received 
    289
    Thanked in
    140 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rodion Romanovich View Post
    Koga oni otkrivaju imenom? To je bot stranica odredjene politicke grupacije koja da je sigurna u svoje informacije plasirala bi ih zvanicnim putem a ne preko mim stranice nakaradnog karaktera.

    Nego da li je i dogadjaj prije dva dana organizovao DPS?

    https://www.antenam.net/uploads/f/d/...ae8482e0bc.jpg

    https://m.cdm.me/wp-content/uploads/...3-768x1024.jpg

    Jel Kikovic clan DPSa i njihov aktivista ili potpredsjednik opstine Berane ispred DF i na njihovoj poslanickoj listi?
    Sad si me već izgubio. Otkrivaju imenom tamo nekog aktivistu DPS-a koji je ovo, navodno, uradio. Slažem se sa tobom da je mim stranica nepouzdana kao izvor informacija, ali isto tako ne mislim da je glavna vijesti pouzdanost mim stranica već grafiti u Beranama.

    Što se tiče ovog događaja, sumnjam da ga je organizovao DPS, ali se više ne bih ni najmanje šokirao da jeste.

    Što se mene tiče, pozdravljam hapšenje organizatora i učesnika. Ali nije isto praviti ovakav skup, i pod plaštom noći prskati ljudima grafite po kućama, tako da mi nije baš jasna paralela koju sada vučeš. Misliš da su ovi šampioni sa slika napravili skup a onda 2 dana nakon ljudima prskali grafite? Ili će logičnije biti da je DPS iskoristio ovaj njihov vašar kretena da utjera strah u kosti muslimanskom narodu crtajući im one grafite, za koje su se nadali da će po automatizmu biti okrivljene vojvode sa skupa? Uzgred budi rečeno, sa slika koje si postavio ne bih mogao garantovati ni za jednog da zna šta je šablon i kako se isti pravi i koristi.

  19. #2368
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    U komsiluku
    Posts
    1,030
    Thanks Thanks Given 
    293
    Thanks Thanks Received 
    283
    Thanked in
    123 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Rodeon nije bot po procjeniteljima foruma?
    Rodeon koliko sam uspio da ispratim ce da glasa URA, sto je sa moje strane pohvalno.
    Ali isti on mrzi Srbe. Nece to da prizna, ali brate mrzi ih covjek. Njemu je svaki Srbin u CG potencijalni koljac, ratnohuskac itd... a tek vjernici SPC u CG...
    Ne valja tako.... mislim da nema razloga za to, jer unazad 30 godina oni koji su bili Srbi u CG, i ostali to do dana danasnjeg, nisu ti isli milom na Dubrovnik, i deportovali izbjeglice muslimane nazad u BIH.
    Zna se ko je to radio, i ko bi opet radio da mu se smije i moze.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk

  20. #2369
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,142
    Thanks Thanks Given 
    5,707
    Thanks Thanks Received 
    7,420
    Thanked in
    2,974 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Svaka čast na komentaru. Ovo neće "građanisti" foruma nikada da pominju.
    Evo pošto se nađoh prozvanim...

    Mislim da sam makar 5 i više puta na razne teme govorio da je Krsto bio saradnik fašista i da se tom mrljom svaka priča o njemu završava. A mnim da sam i konkretno napisao i da je zastiđe da ministar u vladi uzdiže saradnike fašista.

    No evo ne znam, neki bi da svaki dan pričamo o istom i onda što se vrtimo stalno oko iste deplasirane priče o podjelama i zločinima iz WWII, ni da ćemo od toga djecu hranit...

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
    Last edited by kimmi; 09-08-20 at 22:44.

  21. The Following 2 Users Say Thank You to kimmi For This Useful Post:


  22. #2370
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Budva
    Posts
    13,785
    Thanks Thanks Given 
    1,486
    Thanks Thanks Received 
    4,943
    Thanked in
    2,316 Posts

    Default

    Aplauz... odličan posao DPS-a i DF-a... četnici, odbrana, satiranje,... i sav potreban zaglušujući arsenal da se ne čuje bilo šta drugo...

  23. The Following 2 Users Say Thank You to wulfy For This Useful Post:


  24. #2371
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Bar
    Posts
    7,788
    Thanks Thanks Given 
    669
    Thanks Thanks Received 
    3,001
    Thanked in
    1,779 Posts

    Default




    Сад ко је цртао графите то је већ упитно, подметнула УДБА (ДПС) или смо мало бијесни што смо фасовали пријаве за скуп у Горњем Заостру, али сам сигуран да треба пустити да институције раде свој посао.Ово је превелико да би само тако прошло, а камере постоје.
    Рецимо у Бару су били чак и графити Ратка Младића, само то није цртала никакава УДБА, већ се добро зна ко.Само некако са пропашћу пропашћу готово свих партија четничке провинијенције у Бару, такви призори су све рјеђи и рјеђи.
    Last edited by BAR; 09-08-20 at 22:50.
    Црногорце је одржало црногорско срце.

  25. The Following User Says Thank You to BAR For This Useful Post:


  26. #2372
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    904
    Thanks Thanks Given 
    167
    Thanks Thanks Received 
    289
    Thanked in
    140 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by wulfy View Post
    Aplauz... odličan posao DPS-a i DF-a... četnici, odbrana, satiranje,... i sav potreban zaglušujući arsenal da se ne čuje bilo šta drugo...
    Ne mogu da vjerujem da ovo pišem, ali sam skoro pa stopostotno siguran da DF ništa nije skrivio.

    Quote Originally Posted by BAR View Post
    [slika]

    Сад ко је цртао графите то је већ упитно, подметнула УДБА или смо мало бијесни што смо фасовали пријаве за скуп у Горњем Заостру, али сам сигуран да треба пустити да институције раде свој посао.Ово је превелико да би само тако прошло, а камере постоје.
    Рецимо у Бару су били чак и графити Ратка Младића, само то није цртала никакава УДБА, већ се добро зна ко.Само некако са пропашћу пропашћу готово свих партија четничке провинијенције у Бару, такви призори су све рјеђи и рјеђи.
    Bilo je u Baru raznoraznih grafita, slažem se, i slažem se da se zna ko ih je crtao.

    Ali je drugo grafit na javnoj površini, a drugo na nečijoj kući, mislim da to malo zanemaruješ. Gledam i ja da ne trčim pred rudu, ali mislim da je u ovom slučaju prilično očigledno ko je grafite crtao i zašto, a nadam se i da si u pravu i da ovo neće proći tek tako.

  27. #2373
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Evo pošto se nađoh prozvanim...

    Mislim da sam makar 5 i više puta na razne teme govorio da je Krsto bio saradnik fašista i da se tom mrljom svaka priča o njemu završava. A mnim da sam i konkretno napisao i da je zastiđe da ministar u vladi uzdiže saradnike fašista.

    No evo ne znam, neki bi da svaki dan pričamo o istom i onda što se vrtimo stalno oko iste deplasirane priče o podjelama i zločinima iz WWII, ni da ćemo od toga djecu hranit...

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
    Njegov mural se nalazi u Podgorici godinama, na zaobilaznici pred podvožnjak. Nije li žalosno da saradnik fašista, bez obzira na to što je bio učesnik bitke na Mojkovcu i kasnije Nikolin zelenaš, se nalazi kao pozitivna ličnost i zanemaruje saradnja sa okupatorima, samo zato što je bio borac za slobodu CG od "velikosrpske" agresije... Kada već ova vlast "baštini" antifašističke vrijednosti, kakva je uvreda za zdrav razum da dozvoljavaju njegov mural u PG. Inače se nerijetko i dan danas "svetkuju" zelenaši i obilaze njihovi grobovi, a sa druge strane se samo pojavljuju ovi što velučaju četnike. Ništa drugačiji nisu ni ljubitelji prikriveni Anta i ostalih ustaških zlikovaca. Ponekad mislim da ne ondašnji KOS i UDBA iz SFRJ bila preblaga za mnoge od takvih struktura.

  28. #2374
    Join Date
    Dec 2010
    Posts
    659
    Thanks Thanks Given 
    337
    Thanks Thanks Received 
    64
    Thanked in
    42 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BAR View Post



    Сад ко је цртао графите то је већ упитно, подметнула УДБА или смо мало бијесни што смо фасовали пријаве за скуп у Горњем Заостру, али сам сигуран да треба пустити да институције раде свој посао.Ово је превелико да би само тако прошло, а камере постоје.
    Рецимо у Бару су били чак и графити Ратка Младића, само то није цртала никакава УДБА, већ се добро зна ко.Само некако са пропашћу пропашћу готово свих партија четничке провинијенције у Бару, такви призори су све рјеђи и рјеђи.
    Znaš li koliko bi ti grafiti dotakli Bošnjake u Beranama, da oni ne znaju da u Beranama postoje ljudi koji ih mrze zato sto su Bošnjaci. To je problem. Da te mržnje nema, niko je ne bi mogao ni iskoristiti.
    Ne bih se smio zaklet', ali mi se isto cini da je to onako kako ja kazem

  29. The Following User Says Thank You to 17.posa For This Useful Post:

    BAR

  30. #2375
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,142
    Thanks Thanks Given 
    5,707
    Thanks Thanks Received 
    7,420
    Thanked in
    2,974 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BAR View Post
    ...... али сам сигуран да треба пустити да институције раде свој посао.
    A Migo nevera, ili specijalci u BD što ubačiše onaj suzavac.

    Quote Originally Posted by BAR View Post
    Ово је превелико да би само тако прошло, а камере постоје.
    U oba gornja slučaja kamere sve snimile pa trt.


    I veliš institucije..... aj nemoj da se sprdamo

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

Page 95 of 487 FirstFirst ... 4585919293949596979899105145195 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Parlamentarni izbori 2012
    By amnesiac in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 1578
    Last Post: 14-10-12, 09:51
  2. Parlamentarni izbori 2012
    By amnesiac in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 4
    Last Post: 20-09-12, 00:43
  3. prijevremeni parlamentarni izbori
    By bojankov in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 0
    Last Post: 18-07-12, 09:48
  4. "Parlamentarni izbori 2007"
    By Kris in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 74
    Last Post: 21-05-07, 17:54

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •