Page 432 of 487 FirstFirst ... 332382422428429430431432433434435436442482 ... LastLast
Results 10,776 to 10,800 of 12160

Thread: Parlamentarni izbori 2020

  1. #10776
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    125
    Thanks Thanks Given 
    67
    Thanks Thanks Received 
    66
    Thanked in
    38 Posts

    Default

    Dobar Medov intervju na N1 :fat:
    Last edited by George Jung; 15-09-20 at 23:09.

  2. #10777
    Join Date
    May 2020
    Posts
    146
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    39
    Thanked in
    25 Posts

    Default

    Bio bih lud da smatram lopovom nekoga ko je dužan svake godine stvoriti milijardu i po eura za nezarađene plate. Tako ja to gledam. Jebiga, razlikujemo se u mišljenju.

  3. #10778
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,558
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    49
    Thanked in
    37 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nescafe10 View Post
    Bio bih lud da smatram lopovom nekoga ko je dužan svake godine stvoriti milijardu i po eura za nezarađene plate. Tako ja to gledam. Jebiga, razlikujemo se u mišljenju.
    Britva ti li si ?

  4. #10779
    Join Date
    Mar 2019
    Posts
    632
    Thanks Thanks Given 
    53
    Thanks Thanks Received 
    476
    Thanked in
    184 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nescafe10 View Post
    Bio bih lud da smatram lopovom nekoga ko je dužan svake godine stvoriti milijardu i po eura za nezarađene plate. Tako ja to gledam. Jebiga, razlikujemo se u mišljenju.
    Možeš li da nam malo pojasniš kako ide taj proces "stvaranja" 1 500 000 000 eura svake godine?

    🤣🤣

  5. The Following User Says Thank You to Babbo Natale For This Useful Post:


  6. #10780
    Join Date
    May 2020
    Posts
    146
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    39
    Thanked in
    25 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    prijatelju. mogu oni da izlaze koliko volis. ne mogu plate u javnom sektoru da budu vece od plata u privatnom koji ih finansira. nisu nidje na svijetu, bez u mutantima komunizma kao ovaj nas sto je bio.
    zakon o budzetu, smanjenje administracije dje ne treba, a pojacati na kontrolnim mjestima radi bolje fiskalne naplate.
    sto kazes nalazio pare. pozajmljivao ih je po nenormalnim kamatnim stopama. a i to je stalo jer nam je MMF dao samo 88 miliona a EBRD 125 miliona(mislim).
    dnevnice, gorivo.... sprdas li se to zivota ti. najbolje da im se nastavi da placa da se vozaju o nasem trosku. za sta sluze tolika vozila u javnoj upravi, osim kao dokaz i privilegija. 30 godina se ne moze saznati koliko je vozila u drzavnim sluzbama. tablice sa PG MN i PG CG su izgurale na trece slovo na pola alfabeta. samo odatle se moze vidjeti koliko je vozila samo u glavnom gradu. a dje su ostali...

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

    Ja o tome i govorim. Nije problem neka imaginarna krađa Mila Djukanovića ili neki tenderi nego potrošnja administracije. Samo nas NKT koštao za plate onim džabalebarošima i demagozima više miliona eura. Šećer mi je skočio slušajući o podvizima Abdića kojem je DPS dao da bude doktor FK Budućnosti. Zahvaljuje se ljekarima i drži govor naciji.
    Samo je FK Budućnosti potrošila novca više nego svi tenderi zajedno. Neka privatizuju to da ne plaćamo Abdića od državnih para.
    Neka bude doktor u privatnom klubu ta veličina medicinska. Vapi tržište za njegovim uslugama.


    Snalazio se Milo kako je znao i umio. Davao je MMF, uzimao od Dikeja, dovlačio Ruse, šverc, imao neke investicije kao PM i to. Ali puno je milijarda i po godišnje. Nije mogao to isfinansirati pa su ga na kraju izdali podanici zbog malih plata. Očekivali povećanje pa glasali DF.

  7. #10781
    Join Date
    May 2019
    Posts
    683
    Thanks Thanks Given 
    9
    Thanks Thanks Received 
    210
    Thanked in
    107 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by George Jung View Post
    Dobar Medov intervju na N1 :fat:
    Meni je bio dosadan. Nista satanisti, suverenisti, raspadanje EU, uvodjenje domace valute...
    Medo, vrati se!

  8. The Following User Says Thank You to kljift For This Useful Post:


  9. #10782
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,868
    Thanks Thanks Given 
    3,187
    Thanks Thanks Received 
    5,532
    Thanked in
    2,242 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nescafe10 View Post
    Bio bih lud da smatram lopovom nekoga ko je dužan svake godine stvoriti milijardu i po eura za nezarađene plate. Tako ja to gledam. Jebiga, razlikujemo se u mišljenju.
    Poceo si dobro... Ali onda strmoglav pad...

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk

  10. #10783
    Join Date
    May 2019
    Posts
    683
    Thanks Thanks Given 
    9
    Thanks Thanks Received 
    210
    Thanked in
    107 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nescafe10 View Post
    Ja o tome i govorim. Nije problem neka imaginarna krađa Mila Djukanovića ili neki tenderi nego potrošnja administracije. Samo nas NKT koštao za plate onim džabalebarošima i demagozima više miliona eura. Šećer mi je skočio slušajući o podvizima Abdića kojem je DPS dao da bude doktor FK Budućnosti. Zahvaljuje se ljekarima i drži govor naciji.
    Samo je FK Budućnosti potrošila novca više nego svi tenderi zajedno. Neka privatizuju to da ne plaćamo Abdića od državnih para.
    Neka bude doktor u privatnom klubu ta veličina medicinska. Vapi tržište za njegovim uslugama.


    Snalazio se Milo kako je znao i umio. Davao je MMF, uzimao od Dikeja, dovlačio Ruse, šverc, imao neke investicije kao PM i to. Ali puno je milijarda i po godišnje. Nije mogao to isfinansirati pa su ga na kraju izdali podanici zbog malih plata. Očekivali povećanje pa glasali DF.
    Ja mislim da je Milo raubovao Crnu Goru za sebe + nesto za glasace i stelovanje izbora. Ponasao se prema CG kao prema drzavnom automobilu. Neoprostivo. Najgore je sto on zaista predstavlja taj kum zorzijanski mentalitet poguban po CG i svakog drugog naravno.
    Pri tome imao je srece a i nesojluka da se snadje u najgadnijim vremenima i upasuje sa trenutnim gospodarima sto ce svakako ostati za proucavanje.

  11. #10784
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    6,064
    Thanks Thanks Given 
    496
    Thanks Thanks Received 
    423
    Thanked in
    234 Posts

    Default

    Milova najveca je greska sto pogubio lance.
    Sto je sve ljude koji su imali petlju da mu kazu "Stani,grijesis" makao.
    Sveto bi mu znao reci i ne bi se libio kakav god da je ,Sveto je mozak i valja je partiji.
    Lomi je ostavio kraj sebe samo ove sto klimaju i kazu "Ok sefe"
    E to ga kostalo...

    Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk

  12. The Following 3 Users Say Thank You to Djalac For This Useful Post:


  13. #10785
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Cek, cek...
    Rece li ovo Medojevic da ce teziti da se objave imena spijuna u CG, ali samo za njih politicare, novinare itd?
    On rece da njegov pokret ima 5 mjesta u parlamentu, sto je vise od URA, i ako URA insistira na svojim prioritetima, zasto oni sa 5 ne bi izgurali lustraciju? A onda, zasto ne bi objavili imena svih spijuna u CG?
    U cemu je fazon?

    Hvala Lepo

  14. #10786
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    more - TV
    Posts
    1,673
    Thanks Thanks Given 
    3,125
    Thanks Thanks Received 
    1,032
    Thanked in
    421 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nescafe10 View Post
    Nikome nisu uzeli ličnu imovinu, a tog pretvaranja državne u privatnu jeste bilo ali to su špekulacije oko kojih bi se morali voditi sudski postupci.
    Mrzim DPS iz dna duše i ispada da ih branim, ali ne mogu reći da su otimali imovinu fizičkim licima.
    A mogli su lako.
    Zato ću uvijek braniti DPS ako neko krene da ih uzurpira u tom smislu. Pamti pa vrati.



    Mila Djukanovića ne smatram lopovom i mislim da nije ništa ukrao. Kao ni njegova porodica.
    Ali ga smatram za vlastoljubivog mekog diktatora koji je zaduživao čitav narod da bi isplatio njegove podanike.
    Treba im se osvetiti po tom pitanju i otpustiti 90% državnog sektora. I nikad im više ne dopustiti da se zaposle. Neka ispaštaju po tom pitanju, a po pitanju zdravlja i svega ostalog im želim sve najbolje.
    Lik se ruga.

    Znaci najljepse godine od 15 do 35 mi prodjose u ovakvom sistemu. Jos sam seretan sto mi djecu nije pravio i iznosio stvari iz kuce. Ovo je nerealno sa kakvim se mrvicama u 21vi vijek zadovoljavamo.

    Sent from my SM-N950F using Tapatalk
    To learn how to use your head, you have to go out of your MIND.

  15. The Following 6 Users Say Thank You to crane_operator For This Useful Post:


  16. #10787
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Djalac View Post
    Milova najveca je greska sto pogubio lance.
    Sto je sve ljude koji su imali petlju da mu kazu "Stani,grijesis" makao.
    Sveto bi mu znao reci i ne bi se libio kakav god da je ,Sveto je mozak i valja je partiji.
    Lomi je ostavio kraj sebe samo ove sto klimaju i kazu "Ok sefe"
    E to ga kostalo...

    Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk
    Ima i toga ali ja mislim da je on kao i Slobo, potpuno izgubio dodir sa realnim stanjem u CG i da su ga mastili o nepobjedivosti. Pa Milu su na Cetinju određivali putanju kretanja i nedjeljama prije dolaska krpili stubove , mijenjali rasvjetu i postavljali cvijeće kuda bi prolazio. On je živio nerealan život , sa šizofrenom opsesijom da je Srbija stalno spremna da nas uništi i slično jer drugačije nije umio. On je loš student bio i nesoposoban premijer, jer osim građevinskih poduhvata , nije uspio da presiječe vrpcu nijedne fabrike za 3 decenije...

  17. The Following User Says Thank You to Director For This Useful Post:


  18. #10788
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    more - TV
    Posts
    1,673
    Thanks Thanks Given 
    3,125
    Thanks Thanks Received 
    1,032
    Thanked in
    421 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nescafe10 View Post
    Bio bih lud da smatram lopovom nekoga ko je dužan svake godine stvoriti milijardu i po eura za nezarađene plate. Tako ja to gledam. Jebiga, razlikujemo se u mišljenju.
    Kako ne bi tako razmisljao da vodis privatnu firmu.

    Sent from my SM-N950F using Tapatalk
    To learn how to use your head, you have to go out of your MIND.

  19. #10789
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    125
    Thanks Thanks Given 
    67
    Thanks Thanks Received 
    66
    Thanked in
    38 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Ima i toga ali ja mislim da je on kao i Slobo, potpuno izgubio dodir sa realnim stanjem u CG i da su ga mastili o nepobjedivosti. Pa Milu su na Cetinju određivali putanju kretanja i nedjeljama prije dolaska krpili stubove , mijenjali rasvjetu i postavljali cvijeće kuda bi prolazio. On je živio nerealan život , sa šizofrenom opsesijom da je Srbija stalno spremna da nas uništi i slično jer drugačije nije umio. On je loš student bio i nesoposoban premijer, jer osim građevinskih poduhvata , nije uspio da presiječe vrpcu nijedne fabrike za 3 decenije...
    Isto sam pomislio, karma je kučka!

  20. #10790
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Nemoj, nemoj sloba, brate ja kad pomislim u što su nam najljepše godine prošle zbog sloba, franja, alije i mils...klapna...još kad mi neko izbači citate njegove auhhhh , ljevorječki uništitelj generacija.

  21. #10791
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    6,064
    Thanks Thanks Given 
    496
    Thanks Thanks Received 
    423
    Thanked in
    234 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Ima i toga ali ja mislim da je on kao i Slobo, potpuno izgubio dodir sa realnim stanjem u CG i da su ga mastili o nepobjedivosti. Pa Milu su na Cetinju određivali putanju kretanja i nedjeljama prije dolaska krpili stubove , mijenjali rasvjetu i postavljali cvijeće kuda bi prolazio. On je živio nerealan život , sa šizofrenom opsesijom da je Srbija stalno spremna da nas uništi i slično jer drugačije nije umio. On je loš student bio i nesoposoban premijer, jer osim građevinskih poduhvata , nije uspio da presiječe vrpcu nijedne fabrike za 3 decenije...
    Hahahaahahaha.Brate ti stv mislis da se Milo bojao politike,uticaja Srbije ?
    Jesi covjece ti lud.
    Vucko je njegov ker koji se okinuo sa lanca.
    A da su ga lagali,jesi za sve i svasta.
    Covjece pa 30god vlada.
    Mislite li da je to lako.
    Drzati sve pod konac,lupom svoje lopove,pritisak Eu,Amera,Rusije.
    Vj u jednom momentu mislim prije par godina i njemu svega preko glave.
    Koliko puta cujete od nekog sto ima malo vecu firmu u CG "a kao da on vise prati to i zna,drugi to rade,on ne zna ni ko za njega radi ni sta i kako"
    A ne Milo 30godina citavu drzavu,ministre ,sverc i sve zivo..
    Po meni on je jedna licnost,politicar koji tesko da postoji i da ce se uskoro roditi na ovim prostorima.
    Covjek je ipak mozak.
    Da je zelio da namjerno unisti drzavu je glupost,jer sto on ima od toga.
    Ipak je stvarao,pokusavao 30god nesto da napravi..
    Otrglo se kontorli svi zivi lopovi oko njega,sinovi,cerke i to sto su samo trpali svoju guzicu i nikad dosta.E pa finito ,sad nek ih mo stisnu i sve uzmu ! A najzalije im je sto ce im uzeti MOC.

    Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk

  22. #10792
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Šta je sa ovim ljudima noćas?

  23. The Following User Says Thank You to Director For This Useful Post:


  24. #10793
    Join Date
    May 2020
    Posts
    146
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    39
    Thanked in
    25 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kljift View Post
    Ja mislim da je Milo raubovao Crnu Goru za sebe + nesto za glasace i stelovanje izbora. Ponasao se prema CG kao prema drzavnom automobilu. Neoprostivo. Najgore je sto on zaista predstavlja taj kum zorzijanski mentalitet poguban po CG i svakog drugog naravno.
    Pri tome imao je srece a i nesojluka da se snadje u najgadnijim vremenima i upasuje sa trenutnim gospodarima sto ce svakako ostati za proucavanje.

    Konačno s nekim da prozborim malo. Da ne pričamo Milo-lopov, a opozicija-izdajnici CG. Nije tačno ni jedno ni drugo. Moje mišljenje-što bi rekao Caro Pavličić.



    Milo i DPS su upali u tu priču vlastoljubivosti, odnosno potrebe da se bave politikom. Htjeli su vlast po svaku cijenu još od 90.ih. Da bi ostali na vlasti morali su povećati javni sektor. Izdali su Miloševića, mada Slobo je već bio pao tada. Tu im je Zapad dao par milijardi i zažmurio za neke stvari.


    Nije Milo vodio neracionalnu politiku. Igrao je uvijek na sigurnu kartu. JNA, Milošević, pa Zapad, NATO, EU. Nikad Milo nije izmišljao toplu vodu. Igrao je sigurno.


    A to rauobovanje Crne Gore opeg Milo nije izmislio. Tako je to funkcionisalo još od Saveza Komunista. Partija i članovi su važniji od svega.
    Tito sa vilama i čudima. Blažo Jovanović sa kućom na obali mora.
    Pisci režimski ljetuju po Avali, Dubrovniku...sve isto kao danas.
    Last edited by nescafe10; 15-09-20 at 23:55.

  25. #10794
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    125
    Thanks Thanks Given 
    67
    Thanks Thanks Received 
    66
    Thanked in
    38 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Nemoj, nemoj sloba, brate ja kad pomislim u što su nam najljepše godine prošle zbog sloba, franja, alije i mils...klapna...još kad mi neko izbači citate njegove auhhhh , ljevorječki uništitelj generacija.
    Mlađi sam pa se ne sjećam Slobove vladavine, u ovom slučaju slika Sloba je samo simbol karme,pada...Ipak mu je bio učitelj
    Last edited by George Jung; 15-09-20 at 23:54.

  26. #10795
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,558
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    49
    Thanked in
    37 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nescafe10 View Post
    Konačno s nekim da prozborim malo. Da ne pričamo Milo-lopov, a opozicija-izdajnici CG. Nije tačno ni jedno ni drugo. Moje mišljenje-što bi rekao Caro Pavličić.



    Milo i DPS su upali u tu priču vlastoljubivosti, odnosno potrebe da se bave politikom. Htjeli su vlast po svaku cijenu još od 90.ih. Da bi ostali na vlasti morali su povećati javni sektor. Izdali su Milošević a za novac, mada Slobo je već bio pao tada. Tu im je Zapad dao par milijardi i zažmurio za neke stvari.


    Nije Milo vodio neracionalnu politiku. Igrao je uvijek na sigurnu kartu. JNA, Milošević, pa Zapad, NATO, EU. Nikad Milo nije izmišljao toplu vodu. Igrao je sigurno.


    A to rauobovanje Crne Gore opeg Milo nije izmislio. Tako je to funkcionisalo još od Saveza Komunista. Partija i članovi su važniji od svega.
    Tito sa vilama i čudima. Blažo Jovanović sa kućom na obali mora.
    Pisci režimski ljetuju po Avali, Dubrovniku...sve isto kao danas.
    O cemu pisem ???
    Zadnja bolnica napravljena dok je bravar bio ziv ( 1974 kbc ) zadnji energetski veci objekat jos ranije ( ne racunam ove igracke za njihohivu djecy ) zadnja fabrika pocetkom sefamdesetih , pruga isto , put isto ( auto put jis nije gotov a on ce tak da nam ,,,, ) mozemo ovako u nedogled .
    Ovakvog naroda bi svaki diktator pozelio .
    Kolika je razmjeta lopovluka kad su zapadu dosadili a izvrsavalo sve bespogovorno

  27. #10796
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    more - TV
    Posts
    1,673
    Thanks Thanks Given 
    3,125
    Thanks Thanks Received 
    1,032
    Thanked in
    421 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Djalac View Post

    Po meni on je jedna licnost,politicar koji tesko da postoji i da ce se uskoro roditi na ovim prostorima.
    Covjek je ipak mozak.
    Da je zelio da namjerno unisti drzavu je glupost,jer sto on ima od toga.
    Ipak je stvarao,pokusavao 30god nesto da napravi..

    Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk
    Slabo mu ide zadnjih 30 godina, a da mu damo jos 30 mozda i uspije nesto da napravi.
    Ja ne vjerujem sto citam odje nocas ?

    Sent from my SM-N950F using Tapatalk
    To learn how to use your head, you have to go out of your MIND.

  28. The Following User Says Thank You to crane_operator For This Useful Post:


  29. #10797
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    6,064
    Thanks Thanks Given 
    496
    Thanks Thanks Received 
    423
    Thanked in
    234 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by crane_operator View Post
    Slabo mu ide zadnjih 30 godina, a da mu damo jos 30 mozda i uspije nesto da napravi.
    Ja ne vjerujem sto citam odje nocas ?

    Sent from my SM-N950F using Tapatalk
    Druze nit sam ja za Mila,nit me zanima Dps.
    Ali realno neke stvari moraju da se pogledaju.
    Prvo,svaki gradjanin CG mora da zna i da zahvalan sto nas nisu bombardovali ovi iz Nato-a.
    Drugo sto smo dobili drzavu.
    Jel on krao,svrcovao,muljao to niko nece da spori.
    Jel ga dosta bilo takodje..
    Ali za neke stv covjek mora bit' realan.
    Slusam price koje nisu u potpunosti tacne.
    Unistio svaku firmu u CG.
    Nije tacno.
    Unistio narod.Narod pravi cake ostaje prekovremeno,narod krade i iznosi,koristi resurse firme pa onda strajkuj jer se ugasi.
    Ne kazem da je za svaku tako ali za dosta njih.
    Onda neke firme pregazilo vrijeme.
    Za Gadafija isto tako su pricali diktator,pokrao itd.
    Ko zna,ko je malo procitao znao bi dje je zivio,kakvo je stanje i kakav zivot bio za vrijjeme njegovo,kakav je danas..
    sve ima lose i dobre strane.

    Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk

  30. #10798
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    more - TV
    Posts
    1,673
    Thanks Thanks Given 
    3,125
    Thanks Thanks Received 
    1,032
    Thanked in
    421 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Djalac View Post
    Druze nit sam ja za Mila,nit me zanima Dps.
    Ali realno neke stvari moraju da se pogledaju.
    Prvo,svaki gradjanin CG mora da zna i da zahvalan sto nas nisu bombardovali ovi iz Nato-a.
    Drugo sto smo dobili drzavu.
    Jel on krao,svrcovao,muljao to niko nece da spori.
    Jel ga dosta bilo takodje..
    Ali za neke stv covjek mora bit' realan.
    Slusam price koje nisu u potpunosti tacne.
    Unistio svaku firmu u CG.
    Nije tacno.
    Unistio narod.Narod pravi cake ostaje prekovremeno,narod krade i iznosi,koristi resurse firme pa onda strajkuj jer se ugasi.
    Ne kazem da je za svaku tako ali za dosta njih.
    Onda neke firme pregazilo vrijeme.
    Za Gadafija isto tako su pricali diktator,pokrao itd.
    Ko zna,ko je malo procitao znao bi dje je zivio,kakvo je stanje i kakav zivot bio za vrijjeme njegovo,kakav je danas..
    sve ima lose i dobre strane.

    Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk
    Pazi prika, opet kazem naljepse godine su mi prosle u ovom sistemu. Uporedi mene i mog vrsnjaka iz Poljske. Mi smo za njih bili televizija u boji prije 30 godina, pa mi reci sto ja imam od te lijepe price sto si ispricao?

    Sent from my SM-N950F using Tapatalk
    To learn how to use your head, you have to go out of your MIND.

  31. #10799
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,558
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    49
    Thanked in
    37 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Djalac View Post
    Druze nit sam ja za Mila,nit me zanima Dps.
    Ali realno neke stvari moraju da se pogledaju.
    Prvo,svaki gradjanin CG mora da zna i da zahvalan sto nas nisu bombardovali ovi iz Nato-a.
    Drugo sto smo dobili drzavu.
    Jel on krao,svrcovao,muljao to niko nece da spori.
    Jel ga dosta bilo takodje..
    Ali za neke stv covjek mora bit' realan.
    Slusam price koje nisu u potpunosti tacne.
    Unistio svaku firmu u CG.
    Nije tacno.
    Unistio narod.Narod pravi cake ostaje prekovremeno,narod krade i iznosi,koristi resurse firme pa onda strajkuj jer se ugasi.
    Ne kazem da je za svaku tako ali za dosta njih.
    Onda neke firme pregazilo vrijeme.
    Za Gadafija isto tako su pricali diktator,pokrao itd.
    Ko zna,ko je malo procitao znao bi dje je zivio,kakvo je stanje i kakav zivot bio za vrijjeme njegovo,kakav je danas..
    sve ima lose i dobre strane.

    Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk
    Napisao si upravo dps pamflet , onog dps-a koji jos je shvata da ih je prodao .
    Uporedjujes Gadafija i lopova aooo . Jemo li imali besplatno skolstvo bilo gdje u svijet ? Jesmo li imali besplatnu struju i vodu ? Jesmo li dobijali besplatno stan kad se ozenis ? Jel nam bio siguran posao i dobra plata ? Jel od pustinje napravio zitnice ? Jel napravio stotine fabrika ? Jel napravio prugu ? Jel napravio skoro besplatnu hranu ? Jel napravio da u zemlji bukvalno nema nijedan siromasan a kamoli gladan ? Jel ? Jel ? Jel ?
    Samo glasac drps-a moze uporedjivati ovako nesto .

  32. The Following 4 Users Say Thank You to swinger For This Useful Post:


  33. #10800
    Join Date
    May 2020
    Posts
    146
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    39
    Thanked in
    25 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rodion Romanovich View Post
    Kako ljudi pretekose u ovoj, onoj diktaturi pametan nisam.

    Jedva smo pretekli. Ekonomski. Ostalo je bilo sve ok.
    Nismo se mogli zaposliti na bolje radno mjesto jer nismo ćlanovi vladajućih partija. Mi radili za 300 eura a oni za mnogo više. U tome je sav problem.


    Zato prizivam osvetu po tom pitanju. Otkazi većini javnog sektora. Ostalo je sve ok, ruka-ruci.

Page 432 of 487 FirstFirst ... 332382422428429430431432433434435436442482 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Parlamentarni izbori 2012
    By amnesiac in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 1578
    Last Post: 14-10-12, 10:51
  2. Parlamentarni izbori 2012
    By amnesiac in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 4
    Last Post: 20-09-12, 01:43
  3. prijevremeni parlamentarni izbori
    By bojankov in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 0
    Last Post: 18-07-12, 10:48
  4. "Parlamentarni izbori 2007"
    By Kris in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 74
    Last Post: 21-05-07, 18:54

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •