Page 462 of 487 FirstFirst ... 362412452458459460461462463464465466472 ... LastLast
Results 11,526 to 11,550 of 12160

Thread: Parlamentarni izbori 2020

  1. #11526
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    638
    Thanks Thanks Given 
    59
    Thanks Thanks Received 
    56
    Thanked in
    26 Posts

    Default

    Je li se za predsjednicko mjesto u parlamentu pregovara u paketu sa ostalim pozicijama, ili se moze izdvojiti od ostatka pregovora? Ima li kakvih posljedica ako se ne izabere predsjedavajuca/i sjutra?

  2. #11527
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,948
    Thanks Thanks Given 
    3,219
    Thanks Thanks Received 
    5,626
    Thanked in
    2,279 Posts

    Default

    Vrijeme ne radi u korist nove koalicije. Moraju sjutra da izadju ispred nas sa makar 2-3 imena. Sigurno je da OKG DPS ne sjedi skrstsnih ruku...

    I zbog toga nova Vlada mora da bude pred nama u prvoj nedelji oktobra. Nema potrebe cekati to 23.oktobra, nego neka se dogovaraju kako znaju i umiju.

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk

  3. #11528
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    17,880
    Thanks Thanks Given 
    1,645
    Thanks Thanks Received 
    2,832
    Thanked in
    1,224 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mojsije View Post
    Vrijeme ne radi u korist nove koalicije. Moraju sjutra da izadju ispred nas sa makar 2-3 imena. Sigurno je da OKG DPS ne sjedi skrstsnih ruku...

    I zbog toga nova Vlada mora da bude pred nama u prvoj nedelji oktobra. Nema potrebe cekati to 23.oktobra, nego neka se dogovaraju kako znaju i umiju.

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
    Ne znas ti ko je pedja bulatovic. Samo gledaj sto ce da se dogadja...


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    f6

  4. #11529
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,948
    Thanks Thanks Given 
    3,219
    Thanks Thanks Received 
    5,626
    Thanked in
    2,279 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by acs View Post
    Ne znas ti ko je pedja bulatovic. Samo gledaj sto ce da se dogadja...


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    15 godina pratim ova ***** od politike, i znam...

    Ono sto je najbolje po ovu drzavu je da se nova Vlada formira pocetkom oktobra, a najkasnije do sredine iduceg mjeseca...

    Drzava je u stanju anarhije, institucije prividno funkcionisu... Ekonomski slom nam je pred nosem... Svaki dan bez Vlade nas kosta milione eura cistog gubitka...

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk

  5. #11530
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Dark side of the Moon (81000)
    Posts
    4,820
    Thanks Thanks Given 
    1,658
    Thanks Thanks Received 
    2,047
    Thanked in
    841 Posts

    Default

    Ovdje treba jedan moodati i pošteni general da izvede vojsku i pohapsi sve političare. I onda malo mučenja i torture u zatvoru. Valja i ponekog strijeljati za primjer jel? Posle toga odabere nove političare i skrajne se sa strane i motri. Ah, pusti snovi o vojnoj hunti.
    "Vidiš li: svet pun sebe grca -
    Očiju punih, prazna srca."

  6. #11531
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,134
    Thanks Thanks Given 
    767
    Thanks Thanks Received 
    1,485
    Thanked in
    739 Posts

    Default

    Meni su odje govorili da pretjerujem, da paranoisem sto se cimam na Medova kukanja kako njih niko nista nije pitao u vezi sporazuma i sl.. E ovoga sam se bojao, drugovi!

    Direktore, ajde javi se, molim te.. Da mi kazes kako su iz DF-a potpuno u pravu. Ajde, molim te...


  7. The Following 2 Users Say Thank You to ovizionizi For This Useful Post:


  8. #11532
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,948
    Thanks Thanks Given 
    3,219
    Thanks Thanks Received 
    5,626
    Thanked in
    2,279 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ovizionizi View Post
    Meni su odje govorili da pretjerujem, da paranoisem sto se cimam na Medova kukanja kako njih niko nista nije pitao u vezi sporazuma i sl.. E ovoga sam se bojao, drugovi!

    Direktore, ajde javi se, molim te.. Da mi kazes kako su iz DF-a potpuno u pravu. Ajde, molim te...
    Ni DFu ne odgovara da se ne formira Vlada. Ne treba stvarati takav utisak da im je ok da se do januara prolongira formiranje Vlade.

    Oni sad pritiskaju da uzmu sto vise poluga vlasti. Ja ne sumnjam u Krivokapica, Dritana i Becica da ce se s njima dogovoriti. Risto ce isto ppstrojit DF ako treba. Alternativa ne postoji.


    Sent from my Mi 9T using Tapatalk

  9. #11533
    Join Date
    Sep 2020
    Posts
    1,900
    Thanks Thanks Given 
    219
    Thanks Thanks Received 
    875
    Thanked in
    510 Posts

    Default

    ANB je nula za ovaj forum, nevjerovatno koliko su ljudi nestrpljivi da jedan dan ne mogu sacekat pa da onda komentarisemo. Mandic je proslost odavno, zato su ga i makli sa liste. tj poslednji je bio, Medo je koliko se sjecam uvijek bio za NATO i clanstvo CG u EU, ne znam kako njegova politika ima veze sa Mandicevom.

    Sjutra ce siguran sam izabrati novog predsjednika parlamenta i ubrzo ce i formiratu novu vladu, pa da vidimo posle godinu-dvije na cemu smo. Vec sam nedje napisao, najbitnje je osloboditi institucije i obezbijediti prve slobodne i fer izbore, posle toga, nece vise biti ni Mila, ni Mandica niti politickih metuzalema DPS-SNP 90-tih, ako to ostvare za mandata, odradili su ogroman posao.

  10. #11534
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,597
    Thanks Thanks Given 
    3,550
    Thanks Thanks Received 
    8,593
    Thanked in
    4,640 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by johnny bravo View Post
    Ali, ne znam zašto se bunite sad? Zar niste htjeli sa DF-om? Zar to nije dugogodišnji partner na lokalu? Zar nije pad DPS-a i Đukanovića cilj svih ciljeva? Nije valjda da ste očekivali da DF prestane da bude DF, odrekne se poluga moći i svojih 27 mandata samo stavi u funkciju ciljeva URA?
    mi? ja sam svoj glas dao Abazoviću i napomenuo više puta razloge za to odje. smatram da je on osoba koja treba da bude premijer i oko koje treba graditi Crnu Goru. nemam problem da to mjesto u ovom momentu zauzme Krivokapić

    nikad ne bih glasao za DF. oni uopšte nisu politička partija, već interesna grupa. razloga ima koliko hoćeš. oni su partija koja je proizvod ovog lošeg sistema. partija puna ljudi sa nazadno nacionalnom retorikom. grupa splačina ako ćemo narodski. toliko puta su zajebali ljude koji su ih podržavali. veličaju sve ono najgore iz prošlosti. takva partija treba da ide na smetlište istorije. to su ljudi kojima je bitan samo novac, navodjeni direktno iz BG. nekad je finansijer radova bio Koštunica sada Vučić. u njihovim glavama su bitni samo brojevi na bankovnim računima. ako Medo, Manda, Radunović ili bilo ko od njih bude ministar džabe smo krečili. nikakvih promjena neće biti. oni savršeno plivaju u mulju, njima ne odgovara novi sistem jer su u starom radili šta su htjeli


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  11. #11535
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    11,419
    Thanks Thanks Given 
    4,206
    Thanks Thanks Received 
    4,519
    Thanked in
    2,191 Posts

    Default

    Neko je nedje napisao kako Medo ide ka tome da se izdvoji iz DF-a. I ja primjetih po njegovoj pisaniji ovih dana.....ovoliko nije PZP spominjao ima i deset godina.
    "S tim nasim vojnicima, kazem vam, ne mozemo ni da idemo u lov na zeceve..."

  12. The Following User Says Thank You to avet For This Useful Post:


  13. #11536
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,737
    Thanks Thanks Given 
    1,481
    Thanks Thanks Received 
    4,402
    Thanked in
    1,698 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tripleta View Post
    Ne budite naivni, ova saopstenja su sve u dogovoru sa Mandicem i Knezevicem da bi narod mislio da oni kao lideri nemaju nikakve veze sa izdajom. A ovi mrcenici ih gledaju kao bogove, da vidite samo kako Kovacevic uzdize Mandica. Samo Spasoje mu se vise uvlaci u pedu. Godinama ih pratim na fb, znam sta pricam


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Upravo tako.
    Nemaju ovi ni muda ni uticaja da mogu nešto da se kočopere Mandiću.

    Podmladak je dobio zadatak da mu napravi alibi, da može da njih da se poziva, jer eto ne smije da izda svoje birače i programska načela partije, u natezanju i rastezanju nove vlade.
    Last edited by ASC; 22-09-20 at 13:46.

  14. The Following User Says Thank You to ASC For This Useful Post:


  15. #11537
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,777
    Thanks Thanks Given 
    616
    Thanks Thanks Received 
    995
    Thanked in
    519 Posts

    Default

    Ne ide to bas lako, vlade se u normalnim zemljama formiraju mjesecima.
    DF ako neko zeli da drzi dalje od vlade mislim da je to apsurd jer nekoliko lidera ove koalicije koju predvodi Krivokapic imaju i politickog staza i poslanika i moraju biti u vlasti.
    Svako drugo resenje je nerealno.

    Poslato sa ANE-LX1 pomoću Tapatoka
    Сваки Црногорац и Брђанин једнак је пред судом.

  16. #11538
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,142
    Thanks Thanks Given 
    5,707
    Thanks Thanks Received 
    7,418
    Thanked in
    2,974 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by avet View Post
    Neko je nedje napisao kako Medo ide ka tome da se izdvoji iz DF-a. I ja primjetih po njegovoj pisaniji ovih dana.....ovoliko nije PZP spominjao ima i deset godina.
    Ja sam neđe i predviđao tu priču odvajanja PZPa od DFa, jer je bilo logično da pokušaju da čopnu dio biračkog tijela DPSa.

    Mada, bez nekog ribrendiranja u smislu da se sklone Medo i još par likova, mrka kapa za njih.

    Ako to ne urade, taman nek se na sljedeće izbore prospu, pa da ne gledamo budaletine više. Žao mi je prof. Radulovića, jes da je lud na svoj način al imam utisak da je iskreni patriota.


    Last edited by kimmi; 22-09-20 at 13:52.

  17. #11539
    Join Date
    Feb 2019
    Posts
    1,436
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    489
    Thanked in
    280 Posts

    Default

    У реду ми је да нема Мандића, Меда, Радуновића итд, али да баш неко не да ДФ мало ми је претјеривање. Демократе показују изузетну зрелост у овој ситуацији. Све у свему надам се да ће ово проћи како треба иначе.

  18. #11540
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,887
    Thanks Thanks Given 
    19
    Thanks Thanks Received 
    433
    Thanked in
    254 Posts

    Default

    Znači podmladak diže tenzije, nemaju ni 30 godina a govore o Golom otoku i da su platli cijenu slobode. A nemaju godina života koliko je Mendela imao zatvorskog staža.

    Što se tiče Peđe Bulatovića, ne smije da se zaboravi da je on bio glavni operativac svih izbornih krađa zajedničkog dps-a.

  19. #11541
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Budva
    Posts
    13,784
    Thanks Thanks Given 
    1,486
    Thanks Thanks Received 
    4,942
    Thanked in
    2,315 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by augustin View Post
    Je li se za predsjednicko mjesto u parlamentu pregovara u paketu sa ostalim pozicijama, ili se moze izdvojiti od ostatka pregovora? Ima li kakvih posljedica ako se ne izabere predsjedavajuca/i sjutra?
    Da, ide ,,u paketu". Do izbora predsedavajući je najstariji poslanik (mislim da je to Lekić?)

    Sent from my Motorola 8400

  20. The Following User Says Thank You to wulfy For This Useful Post:


  21. #11542
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    14,710
    Thanks Thanks Given 
    1,256
    Thanks Thanks Received 
    883
    Thanked in
    577 Posts

    Default Parlamentarni izbori 2020

    Quote Originally Posted by extravaganca View Post
    Evo još malo dokaza da ti pričaš....



    Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk
    Cujes li ti... Ja kazem da je on pobrao simpatije posle izbora, prije izbora narod ga je znao samo kao Amfilohijevog covjeka bez afera (kasnije se otkrilo ono sa Kavajom i Miletom). Ovo je “anketa” posle izbora. Ali svakako kad bi se izaslo na izbore oduvao bi ga DF jer imaju infrastrukturu


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

  22. #11543
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,142
    Thanks Thanks Given 
    5,707
    Thanks Thanks Received 
    7,418
    Thanked in
    2,974 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kurogane View Post
    Ne ide to bas lako, vlade se u normalnim zemljama formiraju mjesecima.
    DF ako neko zeli da drzi dalje od vlade mislim da je to apsurd jer nekoliko lidera ove koalicije koju predvodi Krivokapic imaju i politickog staza i poslanika i moraju biti u vlasti.
    Svako drugo resenje je nerealno.

    Poslato sa ANE-LX1 pomoću Tapatoka
    Znali treba birači da se lažu?

    URA je rekla PRIJE izbora ekspertska vlada, Krivokapić PRIJE izbora podržao ideju kao najbolju i najzdraviju opciju.

    DF posle izbora dao saopštenje da će podržati bilo kakvu ekspertsku vladu samo da u njoj nema DPSa...

    I što sad? Bitnije fotelje od mijenjanja sistema??

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

  23. The Following 3 Users Say Thank You to kimmi For This Useful Post:


  24. #11544
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,134
    Thanks Thanks Given 
    767
    Thanks Thanks Received 
    1,485
    Thanked in
    739 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mojsije View Post
    Ni DFu ne odgovara da se ne formira Vlada. Ne treba stvarati takav utisak da im je ok da se do januara prolongira formiranje Vlade.

    Oni sad pritiskaju da uzmu sto vise poluga vlasti. Ja ne sumnjam u Krivokapica, Dritana i Becica da ce se s njima dogovoriti. Risto ce isto ppstrojit DF ako treba. Alternativa ne postoji.


    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
    Ja mislim da je nesto drugo posrijedi, pa neka budem teoreticar zavjere, paranoik, ludak.. Ali ja sam ubijedjen da njima (Medu, Mandi..) gori pod nogama, jer ih je frka sta ce sve da ispliva o njihovih konekcijama sa DPS-om ukoliko ANB ode u neutralne ruke. Kao i veze dva "ljuta protivnika", Mila i Vucica. Da bi postena vlast razoblicila i razotrkila cijelu igranku koje je ovaj mrceni narod taoc vec godinama, decenijama...


  25. The Following 12 Users Say Thank You to ovizionizi For This Useful Post:


  26. #11545
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,597
    Thanks Thanks Given 
    3,550
    Thanks Thanks Received 
    8,593
    Thanked in
    4,640 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kurogane View Post
    Ne ide to bas lako, vlade se u normalnim zemljama formiraju mjesecima.
    DF ako neko zeli da drzi dalje od vlade mislim da je to apsurd jer nekoliko lidera ove koalicije koju predvodi Krivokapic imaju i politickog staza i poslanika i moraju biti u vlasti.
    Svako drugo resenje je nerealno.

    Poslato sa ANE-LX1 pomoću Tapatoka
    jel prije izbora rečeno da se podržava ideja EKSPERTSKE vlade? od strane Krivokapića i Bečića? jesu li Medojević i Mandić pričali jedno a sad drugo?

    po čemu su nas to zaduži lideri koalicije pa moraju biti u vladi? sem Jokovića i Krivokapića tu dobrog čo’eka nema. treba li Mandić koji pljuje po Crnogorcima i drži onaj sramni govor o Cetinju da bude ministar? ili Medo glavni teoretičar Evrope? Radunović? šta su oni to uradili za vrijeme svog poslaničkog mandata? Mandić koji je sebe proglasio četničkim vojvodom i prijetio oružijem jednom nedeljno. Pedja Bulatović kojem nisu dovoljni milioni koje dobi 2006. godine nego oće i sad i u Vladu

    DF treba da se ugasi a Crnoj Gori da svane više


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  27. #11546
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    11,419
    Thanks Thanks Given 
    4,206
    Thanks Thanks Received 
    4,519
    Thanked in
    2,191 Posts

    Default

    DF da se ugasi a svaki peti stanovnik ih glasa i svakodnevno koristi istu retoriku (i grdje jer obicni narod nije pod pritiskom bar neke politicke korektnosti).

    Ne ide ni to tek tako.
    "S tim nasim vojnicima, kazem vam, ne mozemo ni da idemo u lov na zeceve..."

  28. The Following 2 Users Say Thank You to avet For This Useful Post:


  29. #11547
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Montenegro - where amazing happens
    Posts
    5,089
    Thanks Thanks Given 
    542
    Thanks Thanks Received 
    750
    Thanked in
    377 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    mi? ja sam svoj glas dao Abazoviću i napomenuo više puta razloge za to odje. smatram da je on osoba koja treba da bude premijer i oko koje treba graditi Crnu Goru. nemam problem da to mjesto u ovom momentu zauzme Krivokapić

    nikad ne bih glasao za DF. oni uopšte nisu politička partija, već interesna grupa. razloga ima koliko hoćeš. oni su partija koja je proizvod ovog lošeg sistema. partija puna ljudi sa nazadno nacionalnom retorikom. grupa splačina ako ćemo narodski. toliko puta su zajebali ljude koji su ih podržavali. veličaju sve ono najgore iz prošlosti. takva partija treba da ide na smetlište istorije. to su ljudi kojima je bitan samo novac, navodjeni direktno iz BG. nekad je finansijer radova bio Koštunica sada Vučić. u njihovim glavama su bitni samo brojevi na bankovnim računima. ako Medo, Manda, Radunović ili bilo ko od njih bude ministar džabe smo krečili. nikakvih promjena neće biti. oni savršeno plivaju u mulju, njima ne odgovara novi sistem jer su u starom radili šta su htjeli


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    "Vi" je u kontekstu izbora koalicionog partnera. URA i Abazović su ih birali, a vi (birači, aktivisti, članovi, simpatizeri) im dali podršku za to.
    Mislim, možete reći da ste dali glas "ekspertskoj vladi", podržanoj od, između ostalih, DF-a (19 poslanika), ali živimo u realnom svijetu, ne u Abazovićevom La-la lendu. Šta sad?

    Quote Originally Posted by outline View Post
    jel prije izbora rečeno da se podržava ideja EKSPERTSKE vlade? od strane Krivokapića i Bečića? jesu li Medojević i Mandić pričali jedno a sad drugo?

    po čemu su nas to zaduži lideri koalicije pa moraju biti u vladi? sem Jokovića i Krivokapića tu dobrog čo’eka nema. treba li Mandić koji pljuje po Crnogorcima i drži onaj sramni govor o Cetinju da bude ministar? ili Medo glavni teoretičar Evrope? Radunović? šta su oni to uradili za vrijeme svog poslaničkog mandata? Mandić koji je sebe proglasio četničkim vojvodom i prijetio oružijem jednom nedeljno. Pedja Bulatović kojem nisu dovoljni milioni koje dobi 2006. godine nego oće i sad i u Vladu

    DF treba da se ugasi a Crnoj Gori da svane više


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Pa, eto, imaju skoro 6,5 puta više poslanika od URA. Nije neracionalno da traže da postavljaju svoja rješenja, proporcionalno osvojenim mandatima. Uzmi u obzir da oni smatraju da su dovoljnu žrtvu postigli potpisivanjem sporazuma koji je suprotan suštini njihove politike. Za njih je to vjerovatno maksimalna mjera ustupaka na koji su spremni.

    Usput, raspitaj se kod Jokovićevih radnika u radnjama kako primaju zarade i da li su i kako osigurani.
    In vino veritas

  30. #11548
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,281
    Thanks Thanks Given 
    423
    Thanks Thanks Received 
    2,629
    Thanked in
    1,279 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ovizionizi View Post
    Meni su odje govorili da pretjerujem, da paranoisem sto se cimam na Medova kukanja kako njih niko nista nije pitao u vezi sporazuma i sl.. E ovoga sam se bojao, drugovi!
    Meni je bilo kristalno jasno da ce DF da pokusa na svaki nacin da istjera svoje, odnosno ono sto njihovi nalogodavci ocekuju. Ali mogu samo da laju. Pitanje je da li ce Abazovic i Becic da se uplase njihovog lajanja. Ne bi trebalo.
    Look upon my works ye mighty and this pear...

  31. #11549
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    11,419
    Thanks Thanks Given 
    4,206
    Thanks Thanks Received 
    4,519
    Thanked in
    2,191 Posts

    Default

    Cuh sinoc da je vrh in4s-a u ocaju oko poteza DF-a.

    A danas ovo pisu.

    https://www.in4s.net/sta-se-sve-moze...tinska-vecina/
    "S tim nasim vojnicima, kazem vam, ne mozemo ni da idemo u lov na zeceve..."

  32. #11550
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,887
    Thanks Thanks Given 
    19
    Thanks Thanks Received 
    433
    Thanked in
    254 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by johnny bravo View Post
    "Vi" je u kontekstu izbora koalicionog partnera. URA i Abazović su ih birali, a vi (birači, aktivisti, članovi, simpatizeri) im dali podršku za to.
    Mislim, možete reći da ste dali glas "ekspertskoj vladi", podržanoj od, između ostalih, DF-a (19 poslanika), ali živimo u realnom svijetu, ne u Abazovićevom La-la lendu. Šta sad?


    Pa, eto, imaju skoro 6,5 puta više poslanika od URA. Nije neracionalno da traže da postavljaju svoja rješenja, proporcionalno osvojenim mandatima. Uzmi u obzir da oni smatraju da su dovoljnu žrtvu postigli potpisivanjem sporazuma koji je suprotan suštini njihove politike. Za njih je to vjerovatno maksimalna mjera ustupaka na koji su spremni.

    Usput, raspitaj se kod Jokovićevih radnika u radnjama kako primaju zarade i da li su i kako osigurani.
    Nije baš 6.5 puta jer nisu svi glasali za df. Ali sd i bs su imali po 10 puta manje glasova od dps-a pa si imali po 20% funkcija. Ne može se sve matematički izračunati. Već sam rekao da df i cijela koalicija zbcg mogu da imaju 0% funkcija ako se ne dogovore sa ura koja ima skoro 6.5 puta manje glasova...

    EDIT: Baš me zanima koliko su Mandić i Knežević spremni da rizikuju da se dps vrati na vlast i da presuda od 5 godina postane pravosnažna.
    Last edited by ćepanica; 22-09-20 at 14:20.

Page 462 of 487 FirstFirst ... 362412452458459460461462463464465466472 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Parlamentarni izbori 2012
    By amnesiac in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 1578
    Last Post: 14-10-12, 09:51
  2. Parlamentarni izbori 2012
    By amnesiac in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 4
    Last Post: 20-09-12, 00:43
  3. prijevremeni parlamentarni izbori
    By bojankov in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 0
    Last Post: 18-07-12, 09:48
  4. "Parlamentarni izbori 2007"
    By Kris in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 74
    Last Post: 21-05-07, 17:54

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •