Page 255 of 487 FirstFirst ... 155205245251252253254255256257258259265305355 ... LastLast
Results 6,351 to 6,375 of 12160

Thread: Parlamentarni izbori 2020

  1. #6351
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,593
    Thanks Thanks Given 
    7,526
    Thanks Thanks Received 
    4,602
    Thanked in
    1,779 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AmFi View Post
    Samo da pitam ove dritanove jeste li se borili za trobojke, 3 prsta, pjesme o velikoj srbiji i kosovu?

    Znaci ocu samo realne odgovore!

    Sent from my p30pro using Tapatalk
    Borili smo se da smiješ izaći sa zastavom sa kojom poželiš, a da ne budeš šikaniran...

    Borili smo se protiv fašista koji bi da proćeruju ljude koji su se rodili u Cg, čiji se svi preci rodiše i umriješe na ovom kamenu, a koji vole Srbiju i dižu 3 prsta...

    Sent using Tapatalk
    #fakenews

  2. The Following 5 Users Say Thank You to MeDo_JE For This Useful Post:


  3. #6352
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    Crnom Gorom uzduz i poprijeko
    Posts
    22,402
    Thanks Thanks Given 
    752
    Thanks Thanks Received 
    2,223
    Thanked in
    1,683 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MeDo_JE View Post
    Popij jedno vince, dosta je bilo prebrojavanja, svi smo tu rođeni, većinu će nas i kopati ođe... Previše je kratak život da ga trošimo na svađe...

    Sent using Tapatalk
    Prelagana sam i ne želim nikakvu svađu, daleko bilo...
    Ako ne postoji razlog da se pije, to nije razlog da se ne pije...

  4. #6353
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    12,425
    Thanks Thanks Given 
    5,563
    Thanks Thanks Received 
    5,001
    Thanked in
    2,087 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AmFi View Post
    Samo da pitam ove dritanove jeste li se borili za trobojke, 3 prsta, pjesme o velikoj srbiji i kosovu?

    Znaci ocu samo realne odgovore!

    Sent from my p30pro using Tapatalk
    Kakve veze ima Dritan sa tim?
    Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
    Have a parachute.

  5. #6354
    Join Date
    Jun 2020
    Posts
    60
    Thanks Thanks Given 
    19
    Thanks Thanks Received 
    31
    Thanked in
    15 Posts

    Default

    Jedno pitanje.

    Sada kada neko pocne da nas proziva zbog zastava Kraljevine CG, crkve, pruzanja bratske ljubavi i slicno, mozemo li da ih prozivamo da su protiv drzave?

    Jer realno mi smo sad drzava

  6. The Following User Says Thank You to baketa For This Useful Post:


  7. #6355
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,593
    Thanks Thanks Given 
    7,526
    Thanks Thanks Received 
    4,602
    Thanked in
    1,779 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by aLaPaCha View Post
    Prelagana sam i ne želim nikakvu svađu, daleko bilo...
    Tako treba, pa da nazdravimo neđe 21. maja kad se bude slavilo...

    Sent using Tapatalk
    #fakenews

  8. #6356
    Join Date
    May 2011
    Location
    BP-PG-BR ♥ Montenegro ♥
    Posts
    6,865
    Thanks Thanks Given 
    838
    Thanks Thanks Received 
    806
    Thanked in
    539 Posts

    Default

    Kao da je bio referendum za pripajanje Srbiji, a ne parlamentarni izbori.
    Takvo je stanje na ulici, meni se ne sviđa ovo za srpskim zastavama, pjevanjem o Srbiji, Kosovu itd.
    Znalo se to da će tako biti, ali mislim da je previše.

    Naravno, neka slave ti ljudi, ali PolakoTe...
    Pojedini bukvalno misle da smo sad Srbija
    Ludilo

    Sent from my HTC U11 using Tapatalk
    Love, peace and respect.

  9. The Following User Says Thank You to mneonly For This Useful Post:


  10. #6357
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,397
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,008
    Thanked in
    1,552 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Antares View Post
    Kakve veze ima Dritan sa tim?
    pritisak kao i 2000 na LSCG da podrzi manjinsku vladu DPS. tada je bilo obecanje referendum, danas ne znam sta se nudi. nekakvo virtuelno seljenje CG za beograd, kao da pila DPS djece vec nije tamo.
    sa DPS nema pregovora. to se naucilo 2001 i nadam se da se nece ponoviti ista greska.
    licno to smatram za pocetak kraja LSCG i njihovu najvecu gresku

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

  11. #6358
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    9,500
    Thanks Thanks Given 
    1,641
    Thanks Thanks Received 
    1,726
    Thanked in
    1,034 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AmFi View Post
    Samo da pitam ove dritanove jeste li se borili za trobojke, 3 prsta, pjesme o velikoj srbiji i kosovu?

    Znaci ocu samo realne odgovore!

    Sent from my p30pro using Tapatalk
    Nismo brate,bar ja. Za promjene Da,za Srbovanje Neeeee....
    Ne vidim potrebe da se pjeva o Kosovu,Mars na Drini,Od topole do topole...
    Samo se nadam dok je Dritan tu da de nece dirat Himnu i zastava. Ovo ce trajat dva dana i svako ce zaboraviti.


    Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

  12. The Following User Says Thank You to miovrag For This Useful Post:


  13. #6359
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,397
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,008
    Thanked in
    1,552 Posts

    Default

    ovi sto pjevaju o kosovu i od topole, su najvjerovatnije resetovani DPS-ovci na fabricka podesavanja.
    zaboravili ljudi, a toga se jedino sjecaju

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

  14. The Following 8 Users Say Thank You to Hell Raiser For This Useful Post:


  15. #6360
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    3,384
    Thanks Thanks Given 
    268
    Thanks Thanks Received 
    860
    Thanked in
    569 Posts

    Default

    Ne shvatam samo jedno... Zasto svi koji se osjecaju kao da je CG njihova drzava ne izadju na ulice upravo sa CG zastavama? Jel' ljude strah ili je nesto drugo u pitanju? Jel' vecina stvarno place za gubitkom DPSa pa im se ne slavi ili?

    Ne moze mi niko reci da su ljudi koji likuju vani sa zastavama Srbije vecina u Crnoj Gori, znaci nema teoretske sanse.

  16. The Following User Says Thank You to beatnological For This Useful Post:


  17. #6361
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,458
    Thanks Thanks Given 
    1,913
    Thanks Thanks Received 
    5,161
    Thanked in
    1,781 Posts

    Default

    Prođoh sad pored slavljeničke kolone, dosta CG trobojki, CG zastava, vidio sam i par zastava republike Srbije.
    I dalje ostajem pri predlogu da se napravi jedna emisija o tome kako funkcioniše država, koristilo bi mnogima.

    Previše je ovo euforije ili sam ja ostara i dosta toga vidio pa više ne vjerujem u dobre vile.
    Last edited by remark; 31-08-20 at 20:09.

  18. The Following 2 Users Say Thank You to remark For This Useful Post:


  19. #6362
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    Niksic
    Posts
    11,215
    Thanks Thanks Given 
    53
    Thanks Thanks Received 
    216
    Thanked in
    116 Posts

    Default

    E ne znam meni je ovo toliko odvratno da vam opisati ne mogu. Trobojke srbovanje po budvi. Ori se pjesma o kosovu pa sto ne obrnuse put tamo nedje nekad. Nego nema se cojones za to izgleda. Znam i momka iz NK koji srbuje i veci je srbin nego onaj sto se rodio u BG. I sam kaze da za 25g nikad nije bio u Srbiju. Sta da pricamo onda?

    Sent from my p30pro using Tapatalk

  20. The Following User Says Thank You to AmFi For This Useful Post:


  21. #6363
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,245
    Thanks Thanks Given 
    787
    Thanks Thanks Received 
    1,523
    Thanked in
    758 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by aLaPaCha View Post
    Prelagana sam


  22. The Following User Says Thank You to ovizionizi For This Useful Post:


  23. #6364
    Join Date
    Oct 2012
    Posts
    896
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    19
    Thanked in
    10 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    pritisak kao i 2000 na LSCG da podrzi manjinsku vladu DPS. tada je bilo obecanje referendum, danas ne znam sta se nudi. nekakvo virtuelno seljenje CG za beograd, kao da pila DPS djece vec nije tamo.
    sa DPS nema pregovora. to se naucilo 2001 i nadam se da se nece ponoviti ista greska.
    licno to smatram za pocetak kraja LSCG i njihovu najvecu gresku

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
    Biće tu svega i svačega da se pokuša spriječiti formiranje prve opozicione vlade poslije 30 godina. Mada mislim da će se svi pokušaji izjaloviti, akteri se isuviše dobro poznaju. Liberali i Pozitivna su izvukli deblji kraj u prošlosti. Sreća pa ove tri stranke imaju natpolovičnu većinu pa ne mogu manjinske liste da traže nešto mnogo benificija kako ih je DPS navikao. Na prethodnim izborima su bili mnogo ozbiljniji igrači, sada moraju da se pomire sa pravom mjerom.

  24. #6365
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    Niksic
    Posts
    11,215
    Thanks Thanks Given 
    53
    Thanks Thanks Received 
    216
    Thanked in
    116 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by beatnological View Post
    Ne shvatam samo jedno... Zasto svi koji se osjecaju kao da je CG njihova drzava ne izadju na ulice upravo sa CG zastavama? Jel' ljude strah ili je nesto drugo u pitanju? Jel' vecina stvarno place za gubitkom DPSa pa im se ne slavi ili?

    Ne moze mi niko reci da su ljudi koji likuju vani sa zastavama Srbije vecina u Crnoj Gori, znaci nema teoretske sanse.
    Nikad izaci necu sa ovima koji nose trobojke. Za vlast sam bio nekad dps posle sdp. Ali da izadjem ja sad sa crnigorskom zastavom medju ove ekstremiste ispala bi provokacija. Evo i sam znam kako to izgleda obucem majicu da je vjecna crna gora ili masku sa grbom gledaju me kao da nosim ne znam sta. Cak mi je brat iz bd rekao koji srbuje sad skini tu majicu odje ne volimo je mi. Volim je ja legendo. Pa neka krene neko da mi je skije slobodno.

    Sent from my p30pro using Tapatalk

  25. The Following 4 Users Say Thank You to AmFi For This Useful Post:


  26. #6366
    Join Date
    Jun 2020
    Posts
    60
    Thanks Thanks Given 
    19
    Thanks Thanks Received 
    31
    Thanked in
    15 Posts

    Default

    Zna li iko od vas da je Metohiju oslobodila vojska Kralja Nikole? Mozda se zbog toga pjeva o Kosovu i Metohiji? Maltene skoro cijeli zivot ovi ljudi se ugnjetavaju, prozivaju se da su antidrzavni element i da treba da se sele u drugu drzavu.

    Imajte i to na umu, plus koliki procenat njih nije smio ovako javno da izlazi, oslobadja se narod.

  27. The Following 2 Users Say Thank You to baketa For This Useful Post:


  28. #6367
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,696
    Thanks Thanks Given 
    3,572
    Thanks Thanks Received 
    8,660
    Thanked in
    4,665 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by remark View Post
    Prođoh sad pored slavljeničke kolone, dosta CG trobojki, CG zastava, vidio sam i par zastava republike Srbije.
    I dalje ostajem pri predlogu da se napravi jedna emisija o tome kako funkcioniše država, koristilo bi mnogima.

    Previše je ovo euforije ili sam ja ostara i dosta toga vidio pa više ne vjerujem u dobre vile.
    sa akcentom da se Ustav i simboli ne mogu promijenit tek tako. i o tome koliko je suvisla priča o pripajanju članice NATOa drugoj državi


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  29. #6368
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    4,691
    Thanks Thanks Given 
    557
    Thanks Thanks Received 
    2,709
    Thanked in
    1,396 Posts

    Default

    Aj docekasmo i taj dan. Vise sam bio izgubio nadu da cu vidjet ledja Milu. Trideset godina pohare Crne Gore...

    Zasto bas sad? Nema tu neke velike filozofije. Sistem je poceo da truli iznutra. Predugo je ovo trajalo. Ranije sam pisao odje da kod diktatora koji su dugo na vlasti postepeno dolazi do gubljenja kontakta s realnim svijetom. To se desilo s Milom. Mislio je da sve moze. A vazda mu je malo bilo. Na kraju je htio da napravi "crnogorsku crkvu". Mislim, stvarno...A oko sebe imao klimoglavce, sto je opet tipicno za diktatore. I niko mu nije smio protivrjeciti. Jasno je da se preigrao s onim nestrecnim Zakonom o vjerama. Litije su generisale energiju koja je prekipjela preko pripadnika same crkve i obuhvatila i znacajan dio gradjanski orjentisanih ljudi. Ljudima je vise bilo dosta. I previse. Opozicija je odigrala jako pametno izvlaceci pouke iz prethodnih poraza. Nije bilo medjusobnog prepucavanja. Ne znam ciji je predlog bio, ali izbor Zdravka Krivokapica se pokazao kao pun pogodak. Covjek je odmjeren, nema onu agresivnost koja je "krasila" DF. Bitno je sto je u tu grupu zajedno s DF usao i SNP, cime je sprijeceno osipanje glasova. A SNP ima jaku infrastrukturu i na celu odmjerenog i mudrog lidera (Jokovic). Jasno je i da je kljucni igrac bila crkva. Amfilohije je pokazao da je bolji igrac od Mila, koji je na kraju postao grobar DPS-a.

    Bitno je i da je sve proslo u miru. Bojao sam se da ce biti neke "igranke", kao ono s drzavnim udarom. Sad treba biti pametan i polako demontirati ovaj truli sistem. Covjek ne zna dje bi prije, a ja bih poceo od pravosudja. Da se pravosudje konacno oslobodi stetocine Medenice i cirkuzanta Katnica. Treba zadrzati pozitivnu energiju i izbjeci trvenja u opoziciji. Konacno smo dosli do tacke da se vlast mijenja na izborima. To je i najveca dobit koju su donijeli ovi izbori. Ovo je tek pocetak demokratizacije Crne Gore.

    Srecno bilo, ko slavi!

  30. The Following 4 Users Say Thank You to Ostoja For This Useful Post:


  31. #6369
    Join Date
    Nov 2013
    Location
    titograd
    Posts
    3,664
    Thanks Thanks Given 
    2,694
    Thanks Thanks Received 
    1,068
    Thanked in
    500 Posts

    Default

    Ima zastava masala i jednih i drugih bitno je da su nase,da nisu njemacke

    Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
    Tebe mi je žao a za mene me duša boli

  32. The Following 3 Users Say Thank You to aleksa111111 For This Useful Post:


  33. #6370
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Vidjeh danas auto i dva zrelija momka sa trobojka zastavom .. Prvi komentar prijatelja Crnogorca je bio - ovi nijesu iz pobjednicke ekipe, vec iz one koja je izgubila...
    Samo se nasmijah.. na sta se sve prljavo igra..

    Tek se sad ulazi u period filma - do sada je bio PPP.. Narod mora sam da razmisli i da ne pada na te igre. Za svoje zakljucke sami odgovaraju - slobodan izbor.
    Niko nije naivan (osim ako zeli sa namjerom da se pravi blesav i da podrzava takve scenarije - zna se sta to znaci), i sigurno je pobjednicka moguca koalicija dobro spremna da sve to registruje i evidentira.
    "Psyop" ... move - countermove..
    Ono sto je bitno za obicne gradjane i konkretan fer stav to je rezultat glasanja i to ce biti osnova za sve. Igrice vjerovatno idu u paralelnim registracijama...



    Hvala Lepo
    Last edited by Maja; 31-08-20 at 20:16.

  34. #6371
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Lackie View Post
    Ne prosipaj se, direktore.
    Vraćao sam s mora i bili su okupljeni na Cijevnoj kod Kipsa. Bile su dvije zastave Kraljevine CG o kojoj ti pričas i bezbroj srpskih zastava. Nema potrebe da pišem koliko je bilo pravih crnogorskih zastava.
    Ja sam prolazio pored kolona pred izbore albanskih partija, albanske zastave, niti sam ikad ođe to pomenuo , niti mi je to nešto nakaradno. Jednostavno sam prihvatio da je to prirodno da neko voli svoju matičnu zemlju. Ođe imamo jednu potpuno drugačiju stvar u CG, a vezano za famozne trobojke. To je najbolje pojašnjeno u komentaru koji je citirao Medo. Evo gledam snimak ispred Hrama i vidim bezbroj trobojki ali crnogorskih. Duševni bol zbog zastave je meni nepojmljiv, zbog bilo koje zastave. Pod tom zastavom(zvaničnom) su tvoji klepinjali decenijama, vakat je da se tome stane na kraj
    Last edited by Director; 31-08-20 at 20:18.

  35. The Following 3 Users Say Thank You to Director For This Useful Post:


  36. #6372
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,269
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,634
    Thanked in
    1,276 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ovizionizi View Post
    Kako ce Becic da popizdi sto je Dritan postao regionalna zvijezda, lider, najbolji..
    opasan je onaj mali, ne bi me zacudilo da mu dps da podrsku za manjinsku samo da zaebavaju DF i URA, tako se ne bi zvanicno prodao a opet bi prigrabio sva ministarstva za sebe, ima i razloga zbog kojih bi ovo odgovaralo DFu jer bi kao opozicija porasli jos a nailazi mnoogo crni ekonomski period i onda ce sve da svale i jedni i drugi na mucenoga Aleksu
    She is only here to annoy herself!

  37. The Following User Says Thank You to NSX For This Useful Post:


  38. #6373
    Join Date
    May 2012
    Posts
    5,594
    Thanks Thanks Given 
    139
    Thanks Thanks Received 
    472
    Thanked in
    244 Posts

    Default

    Samo bez tenzija, neka se isprazne ljudi, ovaj dio ostrascenog naroda nema nikakvog uticaja da napravi bilo sta, a zajedno moramo da zivimo.

  39. #6374
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Podgorica
    Posts
    191
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    9
    Thanked in
    7 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by beatnological View Post
    Ne shvatam samo jedno... Zasto svi koji se osjecaju kao da je CG njihova drzava ne izadju na ulice upravo sa CG zastavama? Jel' ljude strah ili je nesto drugo u pitanju? Jel' vecina stvarno place za gubitkom DPSa pa im se ne slavi ili?

    Ne moze mi niko reci da su ljudi koji likuju vani sa zastavama Srbije vecina u Crnoj Gori, znaci nema teoretske sanse.
    To su botovi, zato sto nemaju zastavu. To jedino huskaju ovi dps botovi.
    Podjela nema vise, nema vise Mila i Ranka da nas dijele.
    Svi mogu da izadju na ulicu i da nose svoje zastave, bila to Albanska, Crnogorska, Srpska, Bosanska itd to vise nije bitno...

    Zivjela slobodna Crna Gora!

  40. #6375
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    3,384
    Thanks Thanks Given 
    268
    Thanks Thanks Received 
    860
    Thanked in
    569 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AmFi View Post
    Nikad izaci necu sa ovima koji nose trobojke. Za vlast sam bio nekad dps posle sdp. Ali da izadjem ja sad sa crnigorskom zastavom medju ove ekstremiste ispala bi provokacija. Evo i sam znam kako to izgleda obucem majicu da je vjecna crna gora ili masku sa grbom gledaju me kao da nosim ne znam sta. Cak mi je brat iz bd rekao koji srbuje sad skini tu majicu odje ne volimo je mi. Volim je ja legendo. Pa neka krene neko da mi je skije slobodno.

    Sent from my p30pro using Tapatalk
    * Zar onda nije problem i u tebi (odnosno u takvima sa tim misljenjem)? Svojim stavom si upravo dao za pravo ovima sto nose zastave druge drzave da imaju pravo da ih nose, jer takvi stavovi poput tvoga su i doveli do podijeljenosti.
    * Zar nije poenta svega bila pomirenje i da idemo naprijed? Ako ti ne zelis da se promijenis i pomiris, zasto mislis da druga strana treba?
    * Zar ne bi svi trebali da imamo pravo da se osjecamo kako nas je volja i da to ne smeta nikome (dokle god ne ugrozava nekog drugog)?
    * Koliko tebi smeta da se neko zove Srbinom, toliko tome istome mozda smeta da se ti zoves Crnogorcem a ne bi trebalo niti jedan, niti drugi da imate taj problem. Mislim da nema zemlje na planeti gdje je jedan te isti narod ovoliko zakrvljen izmedju sebe a sve upravo zahvaljujuci onima koji su bili na vlasti 30+ godina, kako to ne shvatas/shvatate?

    Da se ogradim odmah, da ne bude zabune... Ne vidim neki smisao nosenja zastava druge drzave, sta vise, poprilicno me iritira iako donekle mogu da shvatim omladinu koja to radi ako se stvaim u njihov mentalni sklop. Al' sta ti smeta u trobojci? Jesil' svjestan da je i to zastava Crne Gore (cak i po ustavu ako se ne varam)?

    ---

    Zamisli sada situaciju u kojoj svi koji se osjecaju kao Crnogorci izadju na ulice sa crvenim zastavama. Iskreno sam ubijedjen da do nikakvih tenzija ne bi doslo, al' jednostavno ne vidim skoro nikoga sa crvenom zastavom.

  41. The Following User Says Thank You to beatnological For This Useful Post:


Page 255 of 487 FirstFirst ... 155205245251252253254255256257258259265305355 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Parlamentarni izbori 2012
    By amnesiac in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 1578
    Last Post: 14-10-12, 09:51
  2. Parlamentarni izbori 2012
    By amnesiac in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 4
    Last Post: 20-09-12, 00:43
  3. prijevremeni parlamentarni izbori
    By bojankov in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 0
    Last Post: 18-07-12, 09:48
  4. "Parlamentarni izbori 2007"
    By Kris in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 74
    Last Post: 21-05-07, 17:54

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •