Page 160 of 487 FirstFirst ... 60110150156157158159160161162163164170210260 ... LastLast
Results 3,976 to 4,000 of 12160

Thread: Parlamentarni izbori 2020

  1. #3976
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,457
    Thanks Thanks Given 
    1,913
    Thanks Thanks Received 
    5,160
    Thanked in
    1,780 Posts

    Default

    @outline priznaj da si za DPS, logično je da kad nisi za front da budeš dps-ovac.

  2. The Following 2 Users Say Thank You to remark For This Useful Post:


  3. #3977
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,130
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,677
    Thanked in
    976 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Da ponovim, nikad ti nije valjalo nista sto je bilo protiv DPS-a, ni Odupri se, ni litije dok su bile crkvene i bez jednog incidenta mjesecima. Tako da je vise nego licemjeran tvoj komentar da su tvoje osjetljive senzibilitete upravo sad potresle baklje po ulicama, a dosad ti je sve bilo potaman.
    Kakve crne baklje, ovdje se radi o pjesmama, psovacini, prozivanju gradjana, trubljenje iz auta sa histericnim poklicima... Ja govorim o utisku koji su ostavili na gradjane koji su u nevjerici gledali. Prvo je SPC odlozila litije zbog izbora a onda su upalili masine i u saradnji sa DF prave "spontana" okupljanja. Zasto? Ovo veceras je bio poziv da se glasa DPS a ne litija. Tacka.

  4. #3978
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,686
    Thanks Thanks Given 
    3,571
    Thanks Thanks Received 
    8,648
    Thanked in
    4,662 Posts

    Default Parlamentarni izbori 2020

    Quote Originally Posted by remark View Post
    @outline priznaj da si za DPS, logično je da kad nisi za front da budeš dps-ovac.

    pa jesam, samo kasniš malo već su me na CDM upisali da sam za DPS :lolblue:

    na onoj temi o crkvi sam Srbin bio jer podjoh na litiju. zabolje me briga i za jedne i druge. kad bi nekako zajedno pošli da ova država krene naprijed


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Last edited by outline; 27-08-20 at 21:01.
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  5. #3979
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,047
    Thanks Thanks Given 
    5,050
    Thanks Thanks Received 
    2,446
    Thanked in
    1,318 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mojsije View Post
    Ja cekam kosarkase i rukometasice Buducnosti...

    Nego... Je li tacno da Brcvak organizuje dijasporu da dolazi da glasa za DPS???

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
    Netachno,nigdje na netu nema tih informacija,a vec sat i po gledam Slavena na A1 jer bash pricha o tim glasovima iz dijaspore,kaze da je broj koji ce glasati minoran,prichao je o par letova,konkretno jednom danashnjem letu polupraznog aviona,a nigdje niti jednom pomenuo gospodina Brchvaka.
    Chak je i Gandush pisao da im je pomagao lichno Brchvak pri ochuvanje neke rijeke,ne sjecam se sad koje.
    Prema tome ostaje samo nejasno zashto su ovdje od pojedinih plasirane takve bljuvotine.
    ...

  6. The Following User Says Thank You to AL no1 For This Useful Post:


  7. #3980
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,457
    Thanks Thanks Given 
    1,913
    Thanks Thanks Received 
    5,160
    Thanked in
    1,780 Posts

    Default

    @outline Zalud si na litije išao, nije te teren prepoznao

    Ko ne vidi da su oni dvije strane iste medalje ima veliku dioptriju.
    Last edited by remark; 27-08-20 at 21:05.

  8. #3981
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Indie OTS
    Posts
    17,996
    Thanks Thanks Given 
    254
    Thanks Thanks Received 
    1,908
    Thanked in
    674 Posts

    Default

    Outline, baklje su slozicemo se bolja opcija od pusaka i pistolja. Sjecamo se do 2006 a i malo kasnije sve se slavilo i proslavljalo pucanjem iz oruzja. Jos uvijek imam traume iz 90ih i kraja 2000ih od dpsovski hordi koje kad dobiju izbore trube gradom i pucaju rafale na sve strane.
    Iz toga razloga sve vise gledamo baklje i ostalu pirotehniku na sve skupove od politickih, svadbi i ostalih veselja.
    Sve u svemu mislim da je mnogo bolja opcija nego oruzje. Sem u slučaju kad su penali iz DPS-a u pitanju jer oni zapale brdo itd.

  9. #3982
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Indie OTS
    Posts
    17,996
    Thanks Thanks Given 
    254
    Thanks Thanks Received 
    1,908
    Thanked in
    674 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by djordjije View Post
    Ja bih iz tvojeg pisanja pomislio da su Crnogorci najvece pi... na svijetu, pa e 10 momaka izadje sa srpskim zastavama oni se user. I odmah trci da zaokruzis dps. Ada takvih ce bit uvijek, a ako cekas neki banalni razlog ili izgovor da ih glasas, svakako ces ih glasat, tako da se nema vajde bavit time. Ne zivimo u utopiji no u CG. Svudje imas extrema pa i odje, ko to ne svata nema.mu se sto objasnjavat
    Pa ovi danas ispred hrama sto dodjose i nijesu neka muda. Napadose 7,8 djevojcica sto rade kampanju za DF i na zalijetanje 2,3 momka se sakrise iza policije ladno.

  10. #3983
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    615
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    80
    Thanked in
    43 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    samo odje ima malo previše ekstrema. sa bilo koje strane. i da ti pravo rečem sve bih posla na jednu livadu pa tamo neka mjere svoj ekstremizam. i nemam ništa protiv zastave bilo koje države ako si na to mislio


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Nemoj forum.uzimat za reprezentativmi uzorak, ljudi koji se imenom i prezimenom ne potpisuju mogu da pisu sta oce, jos pojedini imaju 10 naloga pa se svadjaju sami sa sobom.
    I nisam mislio da ti smeta bilo koja zastava, nego mi smeta to sto sam hiljadu putao cuo za banalne ispade i ekcese, koji ce pocerat ljude da glasaju dps, a ovamo svaki dan afera za aferom, sto ih to ne pocera u suprotnom smjeru? Ili ti imas previse lose misljenje o narodu CG ( nadam se da je tako ) ili ako si u pravu nemamo se cemu nadat, od gova.. se ne moze pravit pita

  11. The Following User Says Thank You to djordjije For This Useful Post:


  12. #3984
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,457
    Thanks Thanks Given 
    1,913
    Thanks Thanks Received 
    5,160
    Thanked in
    1,780 Posts

    Default

    U moje vrijeme, kad su mitinzi i javno pojavljivanje u pitanju, DPS-ovci su se stiđeli sami sebe, imali su energiju sloth-a.
    Last edited by remark; 27-08-20 at 21:13.

  13. #3985
    Join Date
    Mar 2019
    Posts
    632
    Thanks Thanks Given 
    53
    Thanks Thanks Received 
    476
    Thanked in
    184 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Da ponovim, nikad ti nije valjalo nista sto je bilo protiv DPS-a, ni Odupri se, ni litije dok su bile crkvene i bez jednog incidenta mjesecima. Tako da je vise nego licemjeran tvoj komentar da su tvoje osjetljive senzibilitete upravo sad potresle baklje po ulicama, a dosad ti je sve bilo potaman.
    Je li ovo Rodion, najveći opozicionar na forumu, poklekao u sudijskog nadoknadi i ipak svoj glas stavio u službu sprečavanja gepekovanja Crne Gore i nošenja u Čačak?

    Kakvi časovi patriotizma. Gledajte i učite, Crnogorci.

  14. The Following 8 Users Say Thank You to Babbo Natale For This Useful Post:


  15. #3986
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,686
    Thanks Thanks Given 
    3,571
    Thanks Thanks Received 
    8,648
    Thanked in
    4,662 Posts

    Default Parlamentarni izbori 2020

    Quote Originally Posted by PrijekiLijek View Post
    Iz toga razloga sve vise gledamo baklje i ostalu pirotehniku na sve skupove od politickih, svadbi i ostalih veselja.
    jeste da nije to tema ali da se nešto pitam zabranio bih sve - od oružja, petardi. upotrebu baklji bih ograničio isključivo na stadionima. nikad nisam bio za pucanje kada je neko slavlje - vjeridba, svadba ili rodjenje djeteta. to je čist primitivizam naroda odje.

    paljenje baklji ispred vjerskih objekata mi je tek odvratno. tome tamo nije mjesto, ali mi smo takav narod da nam je to kul i vau. mislim da smo jedini grad dje je zabavni park bio iza Hrama. ja prostor oko takvih mjesta zamišljam uredjenim. Hram nije stadion pa da oko njega burličeš. mi smo miljama daleko od bilo kakve kulture. ali smo zato na riječima krem Evrope i svi su seljaci i nazadni a mi gospoda

    Quote Originally Posted by djordjije View Post
    Ili ti imas previse lose misljenje o narodu CG ( nadam se da je tako )
    izuzetno loše. i imam niz argumenata za to. zato sam napisao odje kako se ima preveliko povjerenje u narod koji se šalta kako vjetar duva

    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Last edited by outline; 27-08-20 at 21:24.
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  16. The Following User Says Thank You to outline For This Useful Post:


  17. #3987
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Baš fino potkrovlje
    Posts
    8,430
    Thanks Thanks Given 
    2,996
    Thanks Thanks Received 
    1,440
    Thanked in
    773 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AL no1 View Post
    Netachno,nigdje na netu nema tih informacija,a vec sat i po gledam Slavena na A1 jer bash pricha o tim glasovima iz dijaspore,kaze da je broj koji ce glasati minoran,prichao je o par letova,konkretno jednom danashnjem letu polupraznog aviona,a nigdje niti jednom pomenuo gospodina Brchvaka.
    Chak je i Gandush pisao da im je pomagao lichno Brchvak pri ochuvanje neke rijeke,ne sjecam se sad koje.
    Prema tome ostaje samo nejasno zashto su ovdje od pojedinih plasirane takve bljuvotine.
    Неки од мим сердара је поставио питање јел могуће да организује он летове.
    Био је као неки наслов да се то дешава, ал се не види из ког медија.

    Онда су опет питали, али овога пута као да је то сигурно тачно.

    Због тога и питања на форуму.

    Ја им лично не вјерујем, јер је тај/ти мемсердари према њему имају неко ниподоштавање, и мислим да су хтјели да га омрзну код опозиционара.

    Волио бих да нико није прогутао причу, али ће је неки ширит као истину.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Ја чекам посао али волим ову земљу!



    А што пијем кад ми шкоди
    ко ће кући да ме води?

  18. The Following User Says Thank You to Mstislav For This Useful Post:


  19. #3988
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Baš fino potkrovlje
    Posts
    8,430
    Thanks Thanks Given 
    2,996
    Thanks Thanks Received 
    1,440
    Thanked in
    773 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    jeste da nije to tema ali da se nešto pitam zabranio bih sve - od oružja, petardi. upotrebu baklji bih ograničio isključivo na stadionima. nikad nisam bio za pucanje kada je neko slavlje - vjeridba, svadba ili rodjenje djeteta. to je čist primitivizam naroda odje.

    paljenje baklji ispred vjerskih objekata mi je tek odvratno. tome tamo nije mjesto, ali mi smo takav narod da nam je to kul i vau. mislim da smo jedini grad dje je zabavni park bio iza Hrama. ja prostor oko takvih mjesta zamišljam uredjenim. Hram nije stadion pa da oko njega burličeš. mi smo miljama daleko od bilo kakve kulture. ali smo zato na riječima krem Evrope i svi su seljaci i nazadni a mi gospoda


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Црква је више пута позивала да се бакље не доносе. Углавном се поштовало.
    Садкад црква не организује литије (ово су бтв шетње јер нема свештеника) нико им не брани бакље да пали.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Ја чекам посао али волим ову земљу!



    А што пијем кад ми шкоди
    ко ће кући да ме води?

  20. The Following User Says Thank You to Mstislav For This Useful Post:


  21. #3989
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,047
    Thanks Thanks Given 
    5,050
    Thanks Thanks Received 
    2,446
    Thanked in
    1,318 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mstislav View Post
    Неки од мим сердара је поставио питање јел могуће да организује он летове.
    Био је као неки наслов да се то дешава, ал се не види из ког медија.

    Онда су опет питали, али овога пута као да је то сигурно тачно.

    Због тога и питања на форуму.

    Ја им лично не вјерујем, јер је тај/ти мемсердари према њему имају неко ниподоштавање, и мислим да су хтјели да га омрзну код опозиционара.

    Волио бих да нико није прогутао причу, али ће је неки ширит као истину.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Ne znam,ne pratim te mimove i serdare pa nisam u toku,ali prochitah ovdje juche,i malo je rec da sam bio bash razocharan,ali srecom se ispostavillo da nije tachno,a ko proguta to,neka guta,njegov problem i to veliki shto onakvo dokazano gospoche blati na taj nachin.
    Nego Slaven reche nocas da ce mozda sjutra izbachit spisak onih koji prodaju lichne,bilo bi veselo jer bi se mnogi iznenadili imenima
    ...

  22. #3990
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Indie OTS
    Posts
    17,996
    Thanks Thanks Given 
    254
    Thanks Thanks Received 
    1,908
    Thanked in
    674 Posts

    Default

    Ja napisah, ovi nasi petnjicani su pisali na grupu CG dijaspora.

  23. #3991
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,686
    Thanks Thanks Given 
    3,571
    Thanks Thanks Received 
    8,648
    Thanked in
    4,662 Posts

    Default Parlamentarni izbori 2020

    Quote Originally Posted by Mstislav View Post
    Црква је више пута позивала да се бакље не доносе. Углавном се поштовало.

    Sent from my iPhone using Tapatalk

    zato i napisah gore da je ovo potpis DFa. i znam dobro kako su sveštena lica dolazila do nekih grupa momaka i rekla im da nekim zastavama nije mjesto na litiji. i to je meni bilo sasvim okej. ali je MCP organizaciono ispred DF. koji misli da je bakljada ispred hrama kul

    dje se sve održavaju lokalni izbori sem u Tivtu, Budvi i Kotoru? i da se bači neka prognoza i za njih

    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Last edited by outline; 27-08-20 at 21:33.
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  24. #3992
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,047
    Thanks Thanks Given 
    5,050
    Thanks Thanks Received 
    2,446
    Thanked in
    1,318 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by PrijekiLijek View Post
    Ja napisah, ovi nasi petnjicani su pisali na grupu CG dijaspora.
    A i ti si puka kad padnesh na priche tih koji se dozivaju sa lja bratkooooo,svrati 1 dan na kafu da vidish,kad su prije 15 g asfaltirali ulice,popizdjeli su bili jer nisu navikli na tu podlogu!
    ...

  25. #3993
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,130
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,677
    Thanked in
    976 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mstislav View Post
    Садкад црква не организује литије (ово су бтв шетње јер нема свештеника) нико им не брани бакље да пали.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Jeste, sad ih spontano organizuje udruzenje Pere Kvrzice. Nema crkva veze sa time.

    Nego, ko su nn lica koja sjede oko hrama svakodnevno? Nekad ih nazovu "ubacenim elementima" ali posto vidom da popovi druguju sa njima jedino ako ih ti popovi ubacaju. Neko vele da su mozda neki isposnici ali opet vidljivo je radjeno na masi a tetovaza ne fali pa sam zbunjen. Trebalo bi im ubaciti par vratila i tegove tamo da ne zuje bezveze.

  26. #3994
    Join Date
    May 2015
    Posts
    612
    Thanks Thanks Given 
    83
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AL no1 View Post
    Ne znam,ne pratim te mimove i serdare pa nisam u toku,ali prochitah ovdje juche,i malo je rec da sam bio bash razocharan,ali srecom se ispostavillo da nije tachno,a ko proguta to,neka guta,njegov problem i to veliki shto onakvo dokazano gospoche blati na taj nachin.
    Nego Slaven reche nocas da ce mozda sjutra izbachit spisak onih koji prodaju lichne,bilo bi veselo jer bi se mnogi iznenadili imenima
    A otkud ti znas da ne organizuje ??

  27. #3995
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    montenegro-pg
    Posts
    19,795
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    143
    Thanked in
    93 Posts

    Default

    Idu i pjevaju "Kosovo je Srbija"...to oni iz Dveri vise ne pjevaju.


    Sent from my SM-G975F using Tapatalk
    Leo Messi no es de este mundo !!! Gvardiola...14. Grazias Pep.

  28. #3996
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,047
    Thanks Thanks Given 
    5,050
    Thanks Thanks Received 
    2,446
    Thanked in
    1,318 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NoRecesS View Post
    A otkud ti znas da ne organizuje ??
    Napisah,a ti znash da organizuje?
    ...

  29. #3997
    Join Date
    May 2015
    Posts
    612
    Thanks Thanks Given 
    83
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AL no1 View Post
    Napisah,a ti znash da organizuje?
    Zato sto zelis da vjerujes u to a ?
    Ja znam, za razliku od tebe koji govoris o stvarima o kojima veze nemas..

  30. #3998
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Budva
    Posts
    13,805
    Thanks Thanks Given 
    1,487
    Thanks Thanks Received 
    4,961
    Thanked in
    2,324 Posts

    Default

    auto-litije i auto-anti-litije me podsećaju na svadbenu povorku ili, što bi rekao Đ.B. ,,parada šunda i kiča". No, dobro, ima i onih kojima je to lijepo...

    Sent from my Motorola 8400

  31. The Following User Says Thank You to wulfy For This Useful Post:


  32. #3999
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Baš fino potkrovlje
    Posts
    8,430
    Thanks Thanks Given 
    2,996
    Thanks Thanks Received 
    1,440
    Thanked in
    773 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rodion Romanovich View Post
    Jeste, sad ih spontano organizuje udruzenje Pere Kvrzice. Nema crkva veze sa time.

    Nego, ko su nn lica koja sjede oko hrama svakodnevno? Nekad ih nazovu "ubacenim elementima" ali posto vidom da popovi druguju sa njima jedino ako ih ti popovi ubacaju. Neko vele da su mozda neki isposnici ali opet vidljivo je radjeno na masi a tetovaza ne fali pa sam zbunjen. Trebalo bi im ubaciti par vratila i tegove tamo da ne zuje bezveze.
    Спонтано организује ко организује, нема свештеника на челу. Нису литије.

    Мада с обзиром какав став имаш према шетачима вјероватно мислиш да сами не би били у стању да нађу храм па су убачени попови у цивилу да их наводе.

    Ко су момци набилдовани и што ти сметају не знам. Вјероватно обезбјеђење од комита који би да врте осмице колима на паркингу храма као што су покушали данас.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Ја чекам посао али волим ову земљу!



    А што пијем кад ми шкоди
    ко ће кући да ме води?

  33. The Following User Says Thank You to Mstislav For This Useful Post:


  34. #4000
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by PrijekiLijek View Post
    Outline, baklje su slozicemo se bolja opcija od pusaka i pistolja. Sjecamo se do 2006 a i malo kasnije sve se slavilo i proslavljalo pucanjem iz oruzja. Jos uvijek imam traume iz 90ih i kraja 2000ih od dpsovski hordi koje kad dobiju izbore trube gradom i pucaju rafale na sve strane.
    Iz toga razloga sve vise gledamo baklje i ostalu pirotehniku na sve skupove od politickih, svadbi i ostalih veselja.
    Sve u svemu mislim da je mnogo bolja opcija nego oruzje. Sem u slučaju kad su penali iz DPS-a u pitanju jer oni zapale brdo itd.
    Đe iđe u svijetu imaš ovakve slike sa bakljama na skupovima bukvalno svaki dan, te jedni, te drugi, vire iz kola...Baš bi volio da neka tv isprati slične skupove po Njemačkoj

Page 160 of 487 FirstFirst ... 60110150156157158159160161162163164170210260 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Parlamentarni izbori 2012
    By amnesiac in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 1578
    Last Post: 14-10-12, 09:51
  2. Parlamentarni izbori 2012
    By amnesiac in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 4
    Last Post: 20-09-12, 00:43
  3. prijevremeni parlamentarni izbori
    By bojankov in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 0
    Last Post: 18-07-12, 09:48
  4. "Parlamentarni izbori 2007"
    By Kris in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 74
    Last Post: 21-05-07, 17:54

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •