Page 8 of 88 FirstFirst ... 4567891011121858 ... LastLast
Results 176 to 200 of 2178

Thread: Cirkus u Budvi

  1. #176
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Budva
    Posts
    13,686
    Thanks Thanks Given 
    1,460
    Thanks Thanks Received 
    4,849
    Thanked in
    2,274 Posts

    Default

    Ajde da skratimo bespotrebno zatrpavanje topika, ukratko:
    - prije izbora su jasno rekli da će u postizbornu koaliciju sa onima koji podrže izgradnju žičare
    - onoga momenta kada žičara postaje nebitna (nema više hotela QM) stvorili su se uslovi da se podrže i oni koji se ne zalažu za žičaru
    Hotel QM je imao popriličan broj radnika (glasača) kao i Splendid. Šta se u međuvremenu desilo sa tim zaposlenim (glasačima)? Da, nemaju podršku dovoljnu da nastave poslije izbora.


    Sent from my Motorola 8400

  2. #177
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    6,049
    Thanks Thanks Given 
    536
    Thanks Thanks Received 
    636
    Thanked in
    386 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by recbok View Post
    Neistine govoriš. Nije PzP prinio crnogorske glasove na tacnu Mandiću nego je pošteno formirao predizbornu koaliciju sa Mandićem u okviru DF-a. Predizbornu a ne postizbornu. Znao je narod za šta glasa. Ali tebi je samo Milo Djukanović Crnogorac i stranke u vlasti a ostali su ti svi cetnici.
    Ulazak u koaliciju sa srpskom strankom koja je veca je prinosenje glasova, pa bila koalicija predizborna ili postizborna, od nekadasnjih preko deset mandata samostalnih koliko ima u koaliciji ?
    Ne, milo nije crnogorac, on je kako vjetar duva sve je izmijenjao, vise staza srpskog ima nego crnogorskog. U vlasti nemas crnogorske ili neke druge partije, imas iskljucivo interesne grupacije koje jasu i izrabljavaju ovaj nazovi narod.

  3. #178
    Join Date
    Mar 2020
    Location
    ship
    Posts
    441
    Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    18
    Thanked in
    17 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by recbok View Post
    Izopačeni su ti stavovi. Pokušavaš opravdati kradju glasova pa u toj izopačenosti i nakaznosti si došao čak do Miloševića. DPS je isto bio za Miloševića sve do 1998.godine.

    Nema kradje opozicionih glasova. Zaboravite na to. Imate izbore pa uzmite vlast a ne da opozicione glasove pretvarate u vladajuće, kao Darko Pajović što je uradio.
    Ja samo kazem da isto sto radi DPS sa 1 odbornikom je uradio DF/Demokrate sa 3. Ako je izopacenost vidjet da ste isti ili gori i samo sto podrzavate razlicitu ideologiju, ok.

    Quote Originally Posted by nikolaf7 View Post
    Opa druze da li si ti realan? Aj da cujemo sta ti je to Krapovic uradio kad ovakve price pricas, posto iz posta u post dizes tempo i ovo je vec mrznja. Da ti nije nedje lupio samar u grad, ili skinuo ribu?

    Demokrate nisu racunale na Crnogorsku jer se pricalo da se dogovaraju sa Dps da prave vlast, ali su izvisili za mandat. Eto jednostavno. Crnogorska je uz Dps napadala novu vlast po svakom pitanju, djelovali su ko u simbiozi.

    A onda je dosao Pavicevic koji je bio kontra Dps i poceli su da pricaju kako bi i oni u vlast da udju. Opet se Demokrate iz opreza nisu mijesale, nego je DF to dogovorio i dao dio svojih funkcija kad je bila kriza vlasti zbog Dzakovica da spasu Carevicevih 2 godine. Stav Demokrata je bio da se odma skrati mandat i na izbore, i tako osvoji stabilna vecina. Medjutim pao je dogovor i sve je bilo super dok Pavicevica nisu pocerali.

    Sent from my phone
    Iz ciste mrznje iznosim cinjenice da mu je otac bio savezni ministar u Vladi Zizica nakon 5-og Oktobra a da on tvrdi da sa SNP-om nema dodirnih tacaka i vjerovatno je bas slucajno zavrsio u glavnu gubitnicku struju gubitnickog SNP-a

    Saglasan sa logikom oko Pavicevica ali ako Pavicevic nije korupcijom izvrsio puc - ja stvarno ne vidim nacin kako je to uspio i to sam rekao - mislim da je zicara sluzila da se kupi Purkova saglasnost i kad je ista pukla pukao je i dogovor.

    A iako im je DF dao pozicije ipak je Pavicevic svakodnevno bio u medijima sa Becicem a ne sa Mandicem pa sumnjam da je dogovor pravio Carevic nego Demokrate buse DF od kad postoje i Carevic im je druzenje vratio mijenjanjem brava na kancelarije Crnogorske a koliko je su Pavicevic i Carevic bili bliski dovoljno govori sinhronizovana kampanja Demokrate/Crnogorska kako su DF i DPS isto.

    A sad su odjednom DF i Demokrate sinhronizovano protiv DPS-a. Pa jeli DF DPS ili su Demokrate DPS ili su svi oni zapravo DPS? Zbunih se.

  4. #179
    Join Date
    Mar 2020
    Location
    ship
    Posts
    441
    Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    18
    Thanked in
    17 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nikolaf7 View Post
    Najbolje da pitamo onu sto pece pljeskavice iz dps, sto im je glavni govornik, pravnik i strucnjak za sva ostala pitanja.
    Ne znam ko je konobar u prici, ali jedini tu koji sebe naziva "ugrozenim srbinom" je Carevic
    Ti uopste ne poznajes lokalne prilike nego pricas samo sto si nacuo.

    Pogledaj na sajtu opstine koliko joj se obracunava poreza. E dje bi mi bili kad bi nam sve familije a pogotovo imucne bile vrijedne da rade sto im ruka padne pa i pljeskavice a nekad bureke a ne ka Radovic da je kuvar a sa DPS-om se bogati gradeci zgrade po Petrovcu.

  5. #180
    Join Date
    Mar 2020
    Location
    ship
    Posts
    441
    Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    18
    Thanked in
    17 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by wulfy View Post
    Ajde da skratimo bespotrebno zatrpavanje topika, ukratko:
    - prije izbora su jasno rekli da će u postizbornu koaliciju sa onima koji podrže izgradnju žičare
    - onoga momenta kada žičara postaje nebitna (nema više hotela QM) stvorili su se uslovi da se podrže i oni koji se ne zalažu za žičaru
    Hotel QM je imao popriličan broj radnika (glasača) kao i Splendid. Šta se u međuvremenu desilo sa tim zaposlenim (glasačima)? Da, nemaju podršku dovoljnu da nastave poslije izbora.


    Sent from my Motorola 8400
    Ja nisam pratio njihova obecanja nego ovo sto sam pokupio iz novina ali ne sumnjam da je to Purkov osnov svega.

    Glasaci su presli kod Purka u novi hotel u TQ a nezadovoljni kuci. Ali mislim da Queen nije mogao da igra ulogu 2016 jer ga je on izgubio i preuzela banka mnogo ranije pa on bio kao manadzment pa je i iz toga ispao ali sve prije 2016 ako dobro pamtim. Nego je on sa Brajica pa mu odgovara.
    Last edited by koronas; 08-06-20 at 22:33.

  6. #181
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,012
    Thanks Thanks Given 
    760
    Thanks Thanks Received 
    1,470
    Thanked in
    727 Posts

    Default

    Ne mogu sve da citam, samo sam prve dvije stranice.. i vidim da se neki zgrazavaju urlikanja, kazu bolje jajima i paradajzima.. E ljudi moji, meni je sve to presmijesno i preblago za onakve prodane splacine...


  7. The Following User Says Thank You to ovizionizi For This Useful Post:


  8. #182
    Join Date
    May 2006
    Posts
    1,344
    Thanks Thanks Given 
    3,987
    Thanks Thanks Received 
    342
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by koronas View Post
    Ja samo kazem da isto sto radi DPS sa 1 odbornikom je uradio DF/Demokrate sa 3. Ako je izopacenost vidjet da ste isti ili gori i samo sto podrzavate razlicitu ideologiju, ok.
    Ali nije isto i veze nema jedno sa drugim, a nemoj sad kao Df/Demokrate jer samo Demokrate napadas. Drugo svi koji su na vlasti su potpisali predizborni sporazum protiv Dps, dok Cg nije.


    Ja Iz ciste mrznje iznosim cinjenice da mu je otac bio savezni ministar u Vladi Zizica nakon 5-og Oktobra a da on tvrdi da sa SNP-om nema dodirnih tacaka i vjerovatno je bas slucajno zavrsio u glavnu gubitnicku struju gubitnickog SNP-a
    Pa tako izgleda, jer post po post prvo gradis od Demokrata kako je sve njihovo maslo, te prevarili ove, te rovare protiv onih, pa prelazis na Krapovica licno, da bi kulminiralo sa onim nepovezanim ludilom u zadnjem postu. Zamisli bio mu je otac u Snp, pa sta? I meni se otac izjasnjava kao srbin a ja kao crnogorac, razliciti smo svi.


    Saglasan sa logikom oko Pavicevica ali ako Pavicevic nije korupcijom izvrsio puc - ja stvarno ne vidim nacin kako je to uspio i to sam rekao - mislim da je zicara sluzila da se kupi Purkova saglasnost i kad je ista pukla pukao je i dogovor.
    To pitaj ove u Cg sto su ga doveli, a i Purka sto je navalio odjednom da ipak hoce u vlast. Znas sta ja mislim? Zato sto su znali da na tim prevremenim izborima gube bar mandat, a Dps bi izgubio 2, zato su usli.

    A iako im je DF dao pozicije ipak je Pavicevic svakodnevno bio u medijima sa Becicem a ne sa Mandicem pa sumnjam da je dogovor pravio Carevic nego Demokrate buse DF od kad postoje i Carevic im je druzenje vratio mijenjanjem brava na kancelarije Crnogorske a koliko je su Pavicevic i Carevic bili bliski dovoljno govori sinhronizovana kampanja Demokrate/Crnogorska kako su DF i DPS isto.

    A sad su odjednom DF i Demokrate sinhronizovano protiv DPS-a. Pa jeli DF DPS ili su Demokrate DPS ili su svi oni zapravo DPS? Zbunih se
    To je zato sto im je Carevic zatvorio vrata guzicom cim je izabran, 2 mjeseca je svaki dan bio sa Purkom na tel dok nije postao predsjednik, a onda se javljao jednom u 2 mjeseca. Ovamo se Pavicevic i Bulatovic pokazali ok, i lagana je saradnja bila sa njima.
    I nema nikakve sinhronizovane kampanje, ali desilo se da je Df uz Dps glasao da ostane dup becici, sto je uzasna stvar, i morali su ih napasti zbog toga. Mozda je trebalo da cute po tebi da ne ispadne da ga buse?!?
    Pricas i napadas pausalno i nepovezano


    Sent from my phone

  9. #183
    Join Date
    Mar 2020
    Location
    ship
    Posts
    441
    Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    18
    Thanked in
    17 Posts

    Default

    I jednima i drugima bi bilo bolje da se fokusiraju na

    - gradnju bolnice i porodilista
    - gradnju bulevara do aerodruma
    - uredjenje marine, setalista i prihvat velikih brodova/kruzera
    - gradnju zaobilaznice
    - biciklisticke staze odvojene od ulice
    - bolju infrastrukuru oko plaza

    Kapitalni budzet nikad to nece izgradit a zivot i turista i mjestana zavisi mnogo vise od ovoga nego od Dzakovica, Krapovica i Carevica.

  10. #184
    Join Date
    May 2006
    Posts
    1,344
    Thanks Thanks Given 
    3,987
    Thanks Thanks Received 
    342
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by koronas View Post
    Ti uopste ne poznajes lokalne prilike nego pricas samo sto si nacuo.

    Pogledaj na sajtu opstine koliko joj se obracunava poreza. E dje bi mi bili kad bi nam sve familije a pogotovo imucne bile vrijedne da rade sto im ruka padne pa i pljeskavice a nekad bureke a ne ka Radovic da je kuvar a sa DPS-om se bogati gradeci zgrade po Petrovcu.
    Mijenjas teze - jedne pljujes sto su konobari, kuvari i soferi ali ova sto vrti pljeskavice je ok jer vrijedno radi i placa porez?!?
    Pa mozda i ovi vrijedno rade i placaju porez, eno sofera javno se hvali koliko poreza placa, a siguran sam da ga placa mnogo mnogo vise nego ona.
    A Radovic je poprilicno imucan bio i prije gradnje

    Sent from my phone
    Last edited by nikolaf7; 08-06-20 at 23:13.

  11. #185
    Join Date
    May 2020
    Posts
    54
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    8
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ovizionizi View Post
    Ne mogu sve da citam, samo sam prve dvije stranice.. i vidim da se neki zgrazavaju urlikanja, kazu bolje jajima i paradajzima.. E ljudi moji, meni je sve to presmijesno i preblago za onakve prodane splacine...
    ti bi ih tukao, to je ta demokratija sto donose demokrate.
    ono je zastidje Crne Gore, ali mi je milo sto se pokazalo kakva je alternativa. a pokazali su se i u Kotoru isto

  12. #186
    Join Date
    Mar 2020
    Location
    ship
    Posts
    441
    Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    18
    Thanked in
    17 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nikolaf7 View Post
    Ali nije isto i veze nema jedno sa drugim, a nemoj sad kao Df/Demokrate jer samo Demokrate napadas. Drugo svi koji su na vlasti su potpisali predizborni sporazum protiv Dps, dok Cg nije.
    Pa upravo je to argument da volja glasaca Crnogorske nije bila protiv DPS-a na nacin na koji su Demokrate/DF inace bi bili potpisnici.

    Quote Originally Posted by nikolaf7 View Post
    Pa tako izgleda, jer post po post prvo gradis od Demokrata kako je sve njihovo maslo, te prevarili ove, te rovare protiv onih, pa prelazis na Krapovica licno, da bi kulminiralo sa onim nepovezanim ludilom u zadnjem postu. Zamisli bio mu je otac u Snp, pa sta? I meni se otac izjasnjava kao srbin a ja kao crnogorac, razliciti smo svi.
    Licno mi nije relevantno kad bi on to sam otvoreno rekao jer mi jeste malo problematicna teza da je dovoljno stavit novo ime i zaboravimo sve prije toga. A jos vise mi je problematicna buducnost koju grade SNP kadrovi iskreno.

    Evo danasnjeg naslova iz Vijesti. "Sin sudije Vrhovnog suda saslušan zbog sumnje da sarađuje za škaljarskim klanom". Ipak djeca vaznih vrsioca duznosti imaju malo drugaciji tretman. Pa za Djuranovica se i dalje pominje da je sin onog Djuranovica a ima coek 60 godina.

    Quote Originally Posted by nikolaf7 View Post
    To pitaj ove u Cg sto su ga doveli, a i Purka sto je navalio odjednom da ipak hoce u vlast. Znas sta ja mislim? Zato sto su znali da na tim prevremenim izborima gube bar mandat, a Dps bi izgubio 2, zato su usli.

    To je zato sto im je Carevic zatvorio vrata guzicom cim je izabran, 2 mjeseca je svaki dan bio sa Purkom na tel dok nije postao predsjednik, a onda se javljao jednom u 2 mjeseca. Ovamo se Pavicevic i Bulatovic pokazali ok, i lagana je saradnja bila sa njima.
    I nema nikakve sinhronizovane kampanje, ali desilo se da je Df uz Dps glasao da ostane dup becici, sto je uzasna stvar, i morali su ih napasti zbog toga. Mozda je trebalo da cute po tebi da ne ispadne da ga buse?!?
    Pricas i napadas pausalno i nepovezano

    Sent from my phone
    Ne znam niti pratim toliko u detalje pa vjerovatno ne mogu dobro da procijenim svaki potez samih donosioca odluka ali mi je prisnost Pavicevica sa Becicem bila nevjerovatno neprirodna i nesvarljiva pogotovo nakon razlaza sa URA-om.

  13. #187
    Join Date
    Mar 2020
    Location
    ship
    Posts
    441
    Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    18
    Thanked in
    17 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nikolaf7 View Post
    Mijenjas teze - jedne pljujes sto su konobari, kuvari i soferi ali ova sto vrti pljeskavice je ok jer vrijedno radi i placa porez?!?
    Pa mozda i ovi vrijedno rade i placaju porez, eno sofera javno se hvali koliko poreza placa, a siguran sam da ga placa mnogo mnogo vise nego ona.
    A Radovic je poprilicno imucan bio i prije gradnje

    Sent from my phone
    Ne pljujem nemoj da si toliko negativan
    Pa napisao sam ti da vidis porez da bi vidio da je stvarno jedna od imucnijih familija imovinom i da nije kao ostale familije koje su samo gradile i prodavale nego i dalje joj nije mrsko (iako ima miliona) da mijesa mljeveno meso sto mislim da joj se ne moze spocitat kao nesto negativno vec naprotiv. Jer sam i bas od nje licno kupovao nekad ako se dobro sjecam (ne tako davno) te pljeskavice i ne bih se stidio da me ona predstavlja u nekoj drugoj realnosti iako nisam znao da je odbornica do skoro. Jer mi djeluje postena i vrijedna i ono tradicionalna.

    Dok kuvar koji nije bas na njenom nivou imovine nikad nije bio kuvar nego bi da bude investitor-graditelj-filozof-pravnik a zavrsice u zatvor kako je krenuo i stalno "Ja ovo, ja ono" a ona uvijek kaze "Mi". Ima jos dosta razlika izmedju njih ali mislim da razumijes sustinu.

    I malo mi je problematicno da si opozicija a ipak si ogroman kapital (mimo naslijedjenog) stekao u saradnji sa onima protiv kojih se boris. To mi je malo bljutavo jer od njega kao i od Carevica mogu da ocekujem samo da razgranaju posao umjesto da budu u sluzbi gradjana. A od Kuc i da razgrana prodaju pljeskavica prezivjecemo a njihove kvadrate ili 500,000kvm Carevica ce docekat i 5 generacija posle nas.

  14. #188
    Join Date
    Jun 2020
    Posts
    265
    Thanks Thanks Given 
    34
    Thanks Thanks Received 
    40
    Thanked in
    34 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by opmne View Post
    Ulazak u koaliciju sa srpskom strankom koja je veca je prinosenje glasova, pa bila koalicija predizborna ili postizborna, od nekadasnjih preko deset mandata samostalnih koliko ima u koaliciji ?
    Ne, milo nije crnogorac, on je kako vjetar duva sve je izmijenjao, vise staza srpskog ima nego crnogorskog. U vlasti nemas crnogorske ili neke druge partije, imas iskljucivo interesne grupacije koje jasu i izrabljavaju ovaj nazovi narod.

    Nije to prinošenje glasova nego tvoje neslaganje sa njihovom politikom. Prinošenje glasova je kad poslije izbora udješ u koaliciju sa vlastima na osnovu opozicione priče. To PzP nikad nije uradio. To je uradila Pozitivna koja je pokrala sopstvene birače koji su je odma kaznili na sledećim izborima.
    PzP nije nikoga prevario nego je ušao u DF prije izbora, ko hoće da ih glasa neka glasa, ko neće onda ništa.
    Nije zabranjeno ući sa Srbima u koaliciju. Ne moraš ih glasati ali nemoj ih nazivati prevarantima i lagati na ljude.

  15. #189
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,012
    Thanks Thanks Given 
    760
    Thanks Thanks Received 
    1,470
    Thanked in
    727 Posts

    Default

    Moze jedan multi-ban?


  16. #190
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by koronas View Post
    I jednima i drugima bi bilo bolje da se fokusiraju na

    - gradnju bolnice i porodilista...
    Ajde da u tome "i jednima i drugima" ne zaboravljamo da su "jedni" organizovana kriminalna grupa koja je Budvu ojadila za par stotina miliona eura (a vjerovatno i vise) i ostavila opstinu koju je gotovo nemoguce zaduziti u dugovima.

    Da imaju prsta obraza ta funkcioneri te partije ne bi na ulicu izlazili par mandata, a ne za govornicu.

  17. #191
    Join Date
    Jun 2020
    Posts
    265
    Thanks Thanks Given 
    34
    Thanks Thanks Received 
    40
    Thanked in
    34 Posts

    Default

    Više je Carević uništio i pokrao Budvu za godinu i po vladavine nego Svetozar Marović i DPS za 20 godina. To je predizborna taktika DPS-a.

  18. #192
    Join Date
    Mar 2020
    Location
    ship
    Posts
    441
    Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    18
    Thanked in
    17 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Ajde da u tome "i jednima i drugima" ne zaboravljamo da su "jedni" organizovana kriminalna grupa koja je Budvu ojadila za par stotina miliona eura (a vjerovatno i vise) i ostavila opstinu koju je gotovo nemoguce zaduziti u dugovima.

    Da imaju prsta obraza ta funkcioneri te partije ne bi na ulicu izlazili par mandata, a ne za govornicu.
    Necu ali necu zaboravit ni da je BIL kljucni covjek DF Budva kao i dosta kljucnih aktivista Demokrata a ni da je SNP kolaboracijom sa Milosevicem ojadio Crnu Goru mnogo vise nego sto je DPS Budva ikad na razne nacine. Pa to u ravan ne mogu da dovedem jer novac je papir a ovo je nesto drugo.

    I da se u Budvi nekad slusala Madonna i Rolling Stones, organizovale trke glisera oko ostrva, docekivali sampioni waterpolo-a i odbojke dok je gradonacelnik Dubrovnika dolazio da vidi sto to Budva ima pa njegovi turisti oce da prenoce a da se sad organizuje festival piva, pjeva Oj Kosovo Kosovo, docekuje Amfilohije i blokira grad za SPC te da su dobri gosti odavno napustili Budvu i presli u Porto MNE, PortoNovi i Lusticu, kruzeri podigli Kotor a moderni mladi su na Adi dok Budva nema nista da ponudi sem lezaljkama zatrpanih plaza. Niti ima ideju kako naprijed.

    DPS je ostavio grad sa dugom od 30 miliona a evo ce ga i ovi ostavit sa istom tolikom blokadom a da su za 4 godine spiskali 120 miliona. Za sta? Plate Demokrata i DF-a i isplate obestecenja za revansizam. Eventualno malo asfalta sporednih ulica koje je ionako nagrdio isti Carevic donosenjem betona za izgradnju rekordnih kvadrata tokom icijeg mandata.

  19. #193
    Join Date
    Mar 2020
    Location
    ship
    Posts
    441
    Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    18
    Thanked in
    17 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Ajde da u tome "i jednima i drugima" ne zaboravljamo da su "jedni" organizovana kriminalna grupa koja je Budvu ojadila za par stotina miliona eura (a vjerovatno i vise) i ostavila opstinu koju je gotovo nemoguce zaduziti u dugovima.

    Da imaju prsta obraza ta funkcioneri te partije ne bi na ulicu izlazili par mandata, a ne za govornicu.
    OKG je efektivno vladao 10 godina (2005-2015) i jednostavno nije bilo toliko novca da bi se moglo uzeto 200 miliona pa i da je bilo 50 miliona budzet godisnje to je opet 500 miliona ukupno.

    Pa ako su uzeli 200 za 10 godina onda bi Carevic i Krapovic morali da imaju zajedno 60 miliona nerasporedjenog novca sa budzetom od oko 35 godisnje - sto jednostavno nije slucaj jer su vratili svega 25 miliona i apsolutno nijedan kapitalni projekat mimo sporednih ulica. Pogledajte samo bulevar.

  20. #194
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    6,049
    Thanks Thanks Given 
    536
    Thanks Thanks Received 
    636
    Thanked in
    386 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by recbok View Post
    Nije to prinošenje glasova nego tvoje neslaganje sa njihovom politikom. Prinošenje glasova je kad poslije izbora udješ u koaliciju sa vlastima na osnovu opozicione priče. To PzP nikad nije uradio. To je uradila Pozitivna koja je pokrala sopstvene birače koji su je odma kaznili na sledećim izborima.
    PzP nije nikoga prevario nego je ušao u DF prije izbora, ko hoće da ih glasa neka glasa, ko neće onda ništa.
    Nije zabranjeno ući sa Srbima u koaliciju. Ne moraš ih glasati ali nemoj ih nazivati prevarantima i lagati na ljude.
    Nije prenosenje glasova, imali sami preko deset poslanika, a u koaliciji imaju dva ili tri

  21. #195
    Join Date
    Jun 2020
    Posts
    265
    Thanks Thanks Given 
    34
    Thanks Thanks Received 
    40
    Thanked in
    34 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by opmne View Post
    Nije prenosenje glasova, imali sami preko deset poslanika, a u koaliciji imaju dva ili tri


    PzP je na izbore samostalno izašao 2006.godine i osvojio 11 mandata. Na sledeće izbore 2009.godine su opet izašli samostalno i osvojili 5 mandata. I tek na izbore 2012. godine ulaze u predizbornu koaliciju i formiraju DF koji osvaja 20 mandata.

  22. #196
    Join Date
    May 2006
    Posts
    1,344
    Thanks Thanks Given 
    3,987
    Thanks Thanks Received 
    342
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by koronas View Post
    Necu ali necu zaboravit ni da je BIL kljucni covjek DF Budva kao i dosta kljucnih aktivista Demokrata a ni da je SNP kolaboracijom sa Milosevicem ojadio Crnu Goru mnogo vise nego sto je DPS Budva ikad na razne nacine. Pa to u ravan ne mogu da dovedem jer novac je papir a ovo je nesto drugo.

    I da se u Budvi nekad slusala Madonna i Rolling Stones, organizovale trke glisera oko ostrva, docekivali sampioni waterpolo-a i odbojke dok je gradonacelnik Dubrovnika dolazio da vidi sto to Budva ima pa njegovi turisti oce da prenoce a da se sad organizuje festival piva, pjeva Oj Kosovo Kosovo, docekuje Amfilohije i blokira grad za SPC te da su dobri gosti odavno napustili Budvu i presli u Porto MNE, PortoNovi i Lusticu, kruzeri podigli Kotor a moderni mladi su na Adi dok Budva nema nista da ponudi sem lezaljkama zatrpanih plaza. Niti ima ideju kako naprijed.

    DPS je ostavio grad sa dugom od 30 miliona a evo ce ga i ovi ostavit sa istom tolikom blokadom a da su za 4 godine spiskali 120 miliona. Za sta? Plate Demokrata i DF-a i isplate obestecenja za revansizam. Eventualno malo asfalta sporednih ulica koje je ionako nagrdio isti Carevic donosenjem betona za izgradnju rekordnih kvadrata tokom icijeg mandata.
    Au ala si se nalupetao...

    Ne postoji posao da se dps nije ugradio, od Madone i Stonsa pa na dalje. A i seljanu narodnjake je dps doveo u Budvu, i sve najgore sto postoji. Da nije mozda ovaj iz Dubrovnika cuo za budvanizaciju pa dosao da vidi kakvo je to ludilo?

    Kako neko ko uopste cita novine bar jednom mjesecno moze da kaze da ce ga ovi ostaviti sa blokadom kad svi znamo da je dps kriv za to? Da su oni od posla od 30m napravili da kosta 120m, i to nezavrsen, i da drzava sad gradu naplacuje a nema pravo na to. I to koriste da dave narod i opoziciju.
    Da pogledamo bulevar?!? Mislis na to koliko puta je vise kostao nego sto je trebalo? Ili setaliste u Petrovcu?

    Sent from my phone
    Last edited by nikolaf7; 09-06-20 at 01:02.

  23. #197
    Join Date
    May 2006
    Posts
    1,344
    Thanks Thanks Given 
    3,987
    Thanks Thanks Received 
    342
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by koronas View Post
    Ne pljujem nemoj da si toliko negativan
    Pa napisao sam ti da vidis porez da bi vidio da je stvarno jedna od imucnijih familija imovinom i da nije kao ostale familije koje su samo gradile i prodavale nego i dalje joj nije mrsko (iako ima miliona) da mijesa mljeveno meso sto mislim da joj se ne moze spocitat kao nesto negativno vec naprotiv. Jer sam i bas od nje licno kupovao nekad ako se dobro sjecam (ne tako davno) te pljeskavice i ne bih se stidio da me ona predstavlja u nekoj drugoj realnosti iako nisam znao da je odbornica do skoro. Jer mi djeluje postena i vrijedna i ono tradicionalna.

    Dok kuvar koji nije bas na njenom nivou imovine nikad nije bio kuvar nego bi da bude investitor-graditelj-filozof-pravnik a zavrsice u zatvor kako je krenuo i stalno "Ja ovo, ja ono" a ona uvijek kaze "Mi". Ima jos dosta razlika izmedju njih ali mislim da razumijes sustinu.

    I malo mi je problematicno da si opozicija a ipak si ogroman kapital (mimo naslijedjenog) stekao u saradnji sa onima protiv kojih se boris. To mi je malo bljutavo jer od njega kao i od Carevica mogu da ocekujem samo da razgranaju posao umjesto da budu u sluzbi gradjana. A od Kuc i da razgrana prodaju pljeskavica prezivjecemo a njihove kvadrate ili 500,000kvm Carevica ce docekat i 5 generacija posle nas.
    Ja znam da je od imucnijih ali je sramota da ih ona jedina predstavlja. A koliko je postena govori to sto je u dps. I inace najantipaticnija osoba kod njih.
    A kuvar je za sve njih gospodin, i ne moze ici u istoj recenici sa njom ili Carevicem.

    Sent from my phone

  24. #198
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by koronas View Post
    OKG je efektivno vladao 10 godina (2005-2015) i jednostavno nije bilo toliko novca da bi se moglo uzeto 200 miliona pa i da je bilo 50 miliona budzet godisnje to je opet 500 miliona ukupno.

    Pa ako su uzeli 200 za 10 godina onda bi Carevic i Krapovic morali da imaju zajedno 60 miliona nerasporedjenog novca sa budzetom od oko 35 godisnje - sto jednostavno nije slucaj jer su vratili svega 25 miliona i apsolutno nijedan kapitalni projekat mimo sporednih ulica. Pogledajte samo bulevar.
    Kao da su oni krali samo iz budzeta, vec su se ugradjivali u svaki posao.

    Ono sto je ocigledno je da su ostavili opstinu zaduzenu, a da ju je ova vlast, kakve god da su joj mane, razduzila nekih 30 miliona. Razlika u ucinku je vise nego jasna.

  25. #199
    Join Date
    Mar 2020
    Location
    ship
    Posts
    441
    Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    18
    Thanked in
    17 Posts

    Default

    Mandat je po svim paramentrima bio rekordan i po naplacenim komunalijama a i po broju turista. Za ocekivati je bilo da za 4 godine se uradi mnogo vise. Realni rezultati su da je je blokada od 30 miliona maltene jednako kao 30 duga koje ste preuzeli kad ste dosli a potrosili ste preko 120 miliona u medjuvremenu.

    Po meni to nije samo nedovoljno nego poraz svega za sta se zalagali ali mozda sam i ja budala i lupetam a gradjani ce Vas u nedogled podrzavat da se svadjate jer je prije 10 godina neko nesto ukrao.

    Ja sam vjerovao da ce opozicija da donese neke promjene a vidio sam samo partijsko zaposljavanje, podjele i poraze, prekrajanje izborne volje, katastrofalnu nekulturu i apsolutno 0 mjera za prevazilazenje epidemije. I onda ove sulude akrobacije koje uz to mislite da nekako mozete opravdati a izgubili ste gradjanski kapacitet jos u Decembru.

    Ali valjda je najbitnije da nam je Radovic gospodin i da je Dzakovic izdajnik Mozda se kuvar opameti kad dobije presudu za izigravanje pravnika.

  26. #200
    Join Date
    May 2009
    Posts
    2,968
    Thanks Thanks Given 
    346
    Thanks Thanks Received 
    434
    Thanked in
    290 Posts

    Default

    ima li odje budvana na forumu???

    Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk

Page 8 of 88 FirstFirst ... 4567891011121858 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Replies: 165
    Last Post: 17-06-15, 21:07
  2. Leteći cirkus Dake Davidovića : )
    By getaway blues in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 181
    Last Post: 23-05-12, 17:41
  3. Za sve vas koji volite cirkus O.o
    By Tom Riddle in forum Kućni ljubimci
    Replies: 6
    Last Post: 10-02-11, 17:46
  4. Cirkus bez gledalaca
    By Hari Krisna in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 10
    Last Post: 04-03-10, 10:59
  5. Cirkus
    By GAGA in forum Sve i svašta
    Replies: 24
    Last Post: 18-01-05, 00:28

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •