Page 7 of 88 FirstFirst ... 345678910111757 ... LastLast
Results 151 to 175 of 2178

Thread: Cirkus u Budvi

  1. #151
    Join Date
    Mar 2020
    Location
    ship
    Posts
    441
    Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    18
    Thanked in
    17 Posts

    Default

    Hronologija promjene "ideologije" Crnogorske do te mjere da podrzava Demokrate i DF u Budvi, busi Odupri Se odvojenim protestima i na kraju ide na sabore/litije uopste nije izglasana niti toliko ocigledna niti uspjesna sto je potvrdio i prvi naredni kongres.

    Koji su to motivi i logika da jedna stranka stvorena od bivsih (DPS-ovih) liberala mijenja ideologiju nakon super rezultata u Budvi ako ne korupcija sa Demokratama?

    27.01.2018. - Pavićević na čelu Crnogorske: Namjera mi je da CG učinim zemljom ponosnih građana
    https://www.vijesti.me/vijesti/polit...nosnih-gradana

    “Politika u Crnoj Gori je zarobljena, politika neprijateljstva, rovova. Tu sliku moramo da mijenjamo. Moj predlog je da se Crnogorska ne svrstava ni u jedan od ova dva rova, nego da bude treća stabilizatorska snaga”, kazao je Pavićević.

    Dosadašnji predsjednik Crnogorske Dragan Purko Ivančević kazao je da je stranka ojačala u prethodnih godinu, te ostvarila zacrtane ciljeve. On je poručio da će stranka nastaviti da insistira na realizaciji ključne programske ideje - ustavnom patriotizmu.

    16.07.2018. - Budvanski odbor Crnogorske za ulazak u vlast
    https://www.vijesti.me/vijesti/polit...ulazak-u-vlast

    "Prethodno je Predsjedništvo ove partije zauzelo stav da ce podržati odluku buvanskog odbora, ma kako se on izjasnio."

    20.07.2018. - Mihović napustio Crnogorsku
    https://www.vijesti.me/vijesti/polit...tio-crnogorsku

    “Imam potrebu da kažem da je na planu kulture Marovićevo doba bi se moglo nazvati Periklovo doba”, kazao je Mihović.

    03.12.2019. - Povučena odluka o žičari Bečići-Brajići
    https://www.vijesti.me/vijesti/ekono...becici-brajici

    24.12.2019. - Potres u Crnogorskoj zbog Sabora: Pavićević nije imao odobrenje da ide
    https://www.vijesti.me/vijesti/polit...obrenje-da-ide

    28.01.2020. - Pavićević napustio Crnogorsku: Ne dijelimo isti sistem ideja, vjerovanja i vrijednosti
    https://www.vijesti.me/vijesti/polit...-i-vrijednosti

    Stvarno nikad ne bi pomislio da su Demokrate i DF uvele korupciju u Budvu preko Pavicevica i Ivancevica i prekrojili volju gradjana za 3 odbornika uz 1 odbornika PZP-a koji je postao Demokrata u sred mandata i omogucile 2 godine mandata Carevicu a za uzvrat dobili promijenjene brave na vratima kancelarije pa se brze bolje vratili na fabricka podesavanja kako kazes.

  2. #152
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,118
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,674
    Thanked in
    973 Posts

    Default

    Inace situacija u Budvi je bitno drugacija nego sto se desavalo u drugim opstinama. PZP i Medojevic koji su uvijek govorljivi nijednom se konkretno nisu izjasnili povodom slucaja Dzakovic. Dzakovic je bivsi liberal i aktivista, potom predsjednik PZP Budva i dugogodisnji odbornik. Bio je vrlo aktivan po pitanju afera u Budvi. Poslije zadnjih izbora samo je nakon par mjeseci pregovaranja izjavio da mu nije jasno zasto su pregovori spori i zasto PZP nije ukljucen u pregovore i sjutri dan ga je Medojevic ekspresno smijenio i iskjucio iz clanstva bez ikakvog objasnjenja. Valjda u trenutku kad se stvara nova vlast i kad je svaki odbornicki glas bitan ne tjeras naprasno svog odbornika sa kojim nemas komunikaciju.

    Inace, nije mi jasno sto ne udovolje njegovom zahtjevu i stave potpis na predlog Damjanovica za koji su tobos svi formalno kad taj predlog svejedno nece proci?

    https://www.vijesti.me/vijesti/polit...vlasti-u-budvi

  3. #153
    Join Date
    Jun 2020
    Posts
    265
    Thanks Thanks Given 
    34
    Thanks Thanks Received 
    40
    Thanked in
    34 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by koronas View Post
    A kako je dozvoljeno da rezimskom retorikom i glasovima Crnogorske izglasate Carevica? Pa da su njihovi glasaci htjeli Carevica ne bi valjda glasali Purka?

    Djeluje kao da su Demokrate zapravo prve uvele korupciju u budvanski parlament kroz puc u Crnogorskoj i otimanje odbornika od PZP-a pa im se vratilo kao bumerang.


    Nemoj se praviti lud. Crnogorska nije imala režimsku retoriku prije izbora. Ne možeš sa opozicionim glasovima podržavati vlast. Ako nećete Carevića onda nemojte nikoga podržati pa neka se ide na ponovne izbore.
    Purko je u kampanji govorio protiv DPS-a i nastupio je kao opozicioni subjekt a sada podržava DPS? Trebali ste onda kao LP ići na zajedničku listu sa DPS-om a ne da kradete izbornu volju.


    Prije izbora ste opozicija da navučete narod da vas glasa. A poslije izbora udjete u koaliciju sa DPS-om.
    Last edited by recbok; 08-06-20 at 18:40.

  4. #154
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by koronas View Post
    Jedini odbor koji ima vise odbornika u odnosu na 2016 ...
    Ogromna je razlika kad partija predje iz koalicije u koaliciju i kad odbornik to uradi. Uostalom, cak ni DPS mediji nemaju obraza da tvrde da Dzakovic nije primio pare da predje. Eno ga Sukovic prije neko vece, u lice mu je rekao svako sa dva grama mozga u CG zna sta se desilo.

    E, sad, mirno gledati kako ti DPS podmicuje odbornike grad za gradom a ti cutati - to bogami ni u demokratijama starijim od nase ne ide. U Americi vidimo sta se desava kad dogori do nokata a sistem od tebe pravi budalu.

  5. #155
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mstislav View Post
    ...

    А ово што раде дпс и црногорска јес легитимно али није легално, мада они боље знају закон и може ли се заказат сједница а да немаш предсједавајућег скупштине или ког другог легалног представника да то уради.
    Mogu, nije to problem. Problem je moze li se zakazati sjednica dok je druga u toku (a jeste).

  6. #156
    Join Date
    Mar 2020
    Location
    ship
    Posts
    441
    Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    18
    Thanked in
    17 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by recbok View Post
    Nemoj se praviti lud. Crnogorska nije imala režimsku retoriku prije izbora. Ne možeš sa opozicionim glasovima podržavati vlast. Ako nećete Carevića onda nemojte nikoga podržati pa neka se ide na ponovne izbore.
    Purko je u kampanji govorio protiv DPS-a i nastupio je kao opozicioni subjekt a sada podržava DPS? Trebali ste onda kao LP ići na zajedničku listu sa DPS-om a ne da kradete izbornu volju.

    Prije izbora ste opozicija da navučete narod da vas glasa. A poslije izbora udjete u koaliciju sa DPS-om.
    16.10.2016. - DPS izgubio Budvu, opozicija uzela 18 mandata
    https://www.vijesti.me/vijesti/polit...ela-18-mandata

    Nosilac liste Demokrata Dragan Krapović kazao je da je sad potrebno stprljenje, prisebnost, ozbiljnost. On je kazao da su četiri opozcione liste ušle u lokalni parlament- Demokrate, DF, “Budva mora“- URA, SDP i LP, i koalicije “Bura budi Budvu“- SNP, DEMOS i da zajedno imaju 18 odbornika.

    Nije mi poznato da je Crnogorska imala anti-rezimsku politiku prije izbora ili da su je podrzali opozicionari sobzirom da njihovi partneri Demokrate ih 2016 nisu smatrali opozicijom vec da su postali opozicija onog momenta kad je bila neophodna podrska da se ne ide na privremene izbore koji se sad zdusno promovisu a paralelno sa dolaskom Pavicevica na celu Crnogorske odnosno prvim cinom korupcije u skupstini opstine Budva.

    A malo o anti-rezimskim stavovima Crnogorske prije izbora 2016 a na kojima su zavrijedili podrsku gradjana u Budvi i slicnostima sa ideologijom Demokrata i DF-a.

    04.03.2014. Crnogorska demokratska unija: Nova partija, poznata lica
    https://www.vijesti.me/vijesti/polit...a-poznata-lica

    Vlahović, koji je kandidat za predsjednika te stranke, kazao je da će CDU biti crnogorska građanska partija, političkog centra i da će se zalagati za ulazak u NATO i EU i unapređenje nacionalnih i drzavnih interesa Crne Gore kao multietničke zajednice.

    10.09.2015. - Cdu: Srpska crkva i njeni poslušnici još nijesu priznali obnovu crnogorske države
    https://www.vijesti.me/vijesti/drust...ogorske-drzave

    „Srpska crkva u Crnoj Gori i njeni sljedbenici i poslušnici to još nijesu priznali. Njihovi stavovi, propaganda i nasilničke aktivnosti služe samo jednoj svrsi – spriječiti da istina konačno izbije na vidjelo i da se u Crnoj Gori obnovi jedinstvena CPC, koja će djelovati na teritoriji Crne Gore, sa sjedištem na Cetinju i koja će poštovati i braniti našu jedinu domovinu – Crnu Goru“, zaključuje se u reagovanju.

    25.10.2015. - Vlahović: Cdu pozdravlja sprječavanje pokušaja državnog udara
    https://www.vijesti.me/vijesti/polit...drzavnog-udara

    "Pokušaj nasilnog ulaska u Skupštinu i napad na policiju su sasvim jasno ukazali na motive i ciljeve lidera Demokratskog fronta", rekao je Vlahović. "Crna Gora i svi njeni građani imaju snažni interes da se očuva mir i stabilnost i da se neophodne promjene vrše u institucijama sistema", kazao je predsjednik Cdu.

    20.10.2015. - Cdu: Rusija utiče na političke procese u Crnoj Gori
    https://www.vijesti.me/vijesti/polit...e-u-crnoj-gori

    09.01.2016. - Ivančević: I danas bi neki željeli da vide Crnu Goru žrtvovanu za tuđe interese
    https://www.vijesti.me/vijesti/polit...-tude-interese
    “Kao što junaci sa Mojkovca i crnogorski dobrovoljci nijesu ginuli da bi im neko brutalno i besprizorno uništio državu, tako ni sadašnje generacije ne treba da se povode za idejama, političkim programima i projektima koje vode brigu o interesima drugih država i politika

    Uništenje crnogorske države koje je uslijedilo na kraju Prvog svjetskog rata, i danas je opomena za sve koji žele dobro domovini, ističe Ivančević.

    Crna Gora nije ničija prćija. Naši interesi su nama najvažniji. Istorijske lekcije sa Mojkovca i Medove nas uče i opominju”, naglasio je Ivančević.

    16.01.2016. Cdu: Otpor crnogorskim nacionalnim i državnim interesima je odavno postao "zaštitni znak" SPC
    https://www.vijesti.me/vijesti/polit...titni-znak-spc

    Nadamo se da su i lideri DF i njihovi saborci iz crkvenih redova svjesni da takvom promocijom anti-NATO politike istovremeno šalju poruku da je negativan odnos prema Alijansi zapravo stav samo jedne nacionalne grupacije u našoj zemlji", istakla je Ivanović

    29.01.2016. - Vlahović: Opozicija ozbiljno da razmisli o ponudi Đukanovića
    https://www.vijesti.me/vijesti/polit...udi-dukanovica

    30.03.2016. - Cdu kao "ozbiljna opozicija" uz DPS i Novosela
    https://www.vijesti.me/vijesti/polit...dps-i-novosela

    Nosilac lizborne liste odbornik CDU Neven Staničić juče je nagovijestio da će njegova partija u ovom slučaju, stati uz DPS i Novosela.


    Stvarno je CDU odnosno kasnije Crnogorska partija cija retorika odskace od rezimske i bastini Demokrate/DF vrijednosti pa je logicno da su prirodan saveznik i da preveslaju 900 gradjana koji su glasali za CPC, NATO, EU, ustavni patriotizam i sve ostale floskule DPS-a a osudjivali drzavni udar, SPC, proteste, itd. obilazenjem sabora/litija, Amfilohija, SPC i dnevni angazman sa Demokratama.

    CDU i Pozitivna

  7. #157
    Join Date
    Mar 2020
    Location
    ship
    Posts
    441
    Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    18
    Thanked in
    17 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Ogromna je razlika kad partija predje iz koalicije u koaliciju i kad odbornik to uradi. Uostalom, cak ni DPS mediji nemaju obraza da tvrde da Dzakovic nije primio pare da predje. Eno ga Sukovic prije neko vece, u lice mu je rekao svako sa dva grama mozga u CG zna sta se desilo.

    E, sad, mirno gledati kako ti DPS podmicuje odbornike grad za gradom a ti cutati - to bogami ni u demokratijama starijim od nase ne ide. U Americi vidimo sta se desava kad dogori do nokata a sistem od tebe pravi budalu.
    Ja sam skroz saglasan i zato mi je nejasno kako nije korupcija kad Crnogorska koja bastini sve kontra vrijednosti od Demokrata/DF-a njih podrzi, ide na po SPC Saborima i rame uz rame sa Demokratama busi Odupri Se protest nejedinstvom? I ne 1 odbornik nego 3. I novina da odbornici prelaze iz odbora u odbor. U Budvi to nije zabiljezeno prije ovog mandata.

    Sudovi koliko mi je poznato sude na osnovu iznesenih dokaza onoga ko tuzi a ne na osnovu dokaza odbrane pred nikakvim dokazima pa je samim "odbrana" od optuzbi u atmosferi u kojoj se obecava Dzakovicu da nece imat zivota u Budvi on i njegova familija apsolutno suvisna. Makar iz mog razumijevanja politike jer bi mu valjda to onemogucili sudskim procesom u okviru institucija a ne rekla-kazala ispred satora sa sve majmunskim krestanjem i psovanjem najblizih srodnika.

  8. #158
    Join Date
    Mar 2020
    Location
    ship
    Posts
    441
    Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    18
    Thanked in
    17 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Mogu, nije to problem. Problem je moze li se zakazati sjednica dok je druga u toku (a jeste).
    Najbolje bi bilo da pitamo konobara, sofera i kuvara da protumace i tu nedoumicu sobzirom da im je Kadmo u amanet ostavio da budu pravni tumaci a i struka ih preporucuje.

    Inace sva trojica ugrozeni Srbi postali milioneri u 3 mandata DPS-a.
    Last edited by koronas; 08-06-20 at 20:01.

  9. #159
    Join Date
    Jun 2020
    Posts
    265
    Thanks Thanks Given 
    34
    Thanks Thanks Received 
    40
    Thanked in
    34 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by koronas View Post
    Ja sam skroz saglasan i zato mi je nejasno kako nije korupcija kad Crnogorska koja bastini sve kontra vrijednosti od Demokrata/DF-a njih podrzi, ide na po SPC Saborima i rame uz rame sa Demokratama busi Odupri Se protest nejedinstvom? I ne 1 odbornik nego 3. I novina da odbornici prelaze iz odbora u odbor. U Budvi to nije zabiljezeno prije ovog mandata.

    Sudovi koliko mi je poznato sude na osnovu iznesenih dokaza onoga ko tuzi a ne na osnovu dokaza odbrane pred nikakvim dokazima pa je samim "odbrana" od optuzbi u atmosferi u kojoj se obecava Dzakovicu da nece imat zivota u Budvi on i njegova familija apsolutno suvisna. Makar iz mog razumijevanja politike jer bi mu valjda to onemogucili sudskim procesom u okviru institucija a ne rekla-kazala ispred satora sa sve majmunskim krestanjem i psovanjem najblizih srodnika.


    Ne radi se o tome da l neka partija baštini neke vrijednosti nego ima li antirezimske stavove prije izbora ili nema. Crnogorska je nastupila sa opozicionog ugla bez obzira što nije za SPC i ostale razlike. Glasali su je Crnogorci koji su opozicija. Objasni zašto birači Crnogrske nijesu glasali DPS?


    Dzaković je izabran za odbornika na čisto opozicionoj retorici. Narod ga je glasao kao opoziciju a ne kao vlast. A sada hoće opozicione glasove da prinese DPS-u.


    Neka Dzaković prima pare koliko hoće za sebe i svoj račun, neka se skida go na ulici i neće mu niko normalan zamjeriti zbog toga. Njegovo lično pravo i lična sloboda. Ali nije fer i neljudski je krasti opozicione glasove preko kojih je došao za odbornika.


    Dzaković i Andjela Ivanović nijesu morali podržati Carevića ako se ne slažu s njim, ali opozicione glasove prinositi DPS-u je neljudski i nefer.
    Mislite da se URA-i, Demokratama i Demosu dopada Carević? Ne dopada sigurno, ali te partije moraju podržati opozicionog kandidata ako su već dobile glasove na opozicionoj retorici.


    Andrija Popović je gospodin za sve njih. Čovjek ide na istu listu sa DPS-om, ne udara ispod pojasa, nema opozicionu retoriku i otvoreno kaže da neće sa opozicijom. Nije lopov koji krade opozicione glasove.

  10. #160
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Budva
    Posts
    13,686
    Thanks Thanks Given 
    1,460
    Thanks Thanks Received 
    4,849
    Thanked in
    2,274 Posts

    Default

    Aha, sada smo u julu mjesecu 2018 god.
    Saopštenje DPS-a povodom tog događaja: ,,...Epilog takozvanih pregovora o prevazilaženju političke krize u Budvi, obilježen klasičnom političkom korupcijom, koju Bečićeva stranka licemjerno ističe kao svoj uspjeh, potvrdio je sve slabosti lokalne vlasti,..."
    Izjava Đakovića: ,,Vlast u Budvi koja je sada, apsolutno je ista kao što je bila ona prije, za vrijeme DPS-a. Bilo bi interesantno čuti izvršnu i zakonodavnu vlast kako su u koaliciji sa nekim koga su nazivali priveskom DPS-a, antiratnim profiterom, i optuživali za korupciju."
    Tada je Purko još bio lider, a ovo je izjavio: ,,Crnogorska će biti aktivan korektivni faktor, koji neće biti dio ove vlasti kao nijemi posmatrač. Ako do toga ne dođe, postoji i onaj drugi način da se raziđemo."
    Mislim da je sporazum potpisan 15.7.2018 god.


    Sent from my Motorola 8400

  11. #161
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by koronas View Post
    ...

    Sudovi koliko mi je poznato sude na osnovu iznesenih dokaza onoga ko tuzi a ne na osnovu dokaza odbrane pred nikakvim dokazima pa je samim "odbrana" od optuzbi u atmosferi u kojoj se obecava Dzakovicu da nece imat zivota u Budvi on i njegova familija apsolutno suvisna. Makar iz mog razumijevanja politike jer bi mu valjda to onemogucili sudskim procesom u okviru institucija a ne rekla-kazala ispred satora sa sve majmunskim krestanjem i psovanjem najblizih srodnika.

    Mozda neki sudovi negdje drugo. Daj da se bar ne pretvaramo da zivimo u zemlji sa normalnim sudstvom gdje se opozicija, ili pop s ulice, mogu nadati ikakvoj pravdi.

    "Drzavni udar". Nema potrebe ista vise reci.

  12. #162
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by koronas View Post
    Najbolje bi bilo da pitamo konobara, sofera i kuvara da protumace i tu nedoumicu sobzirom da im je Kadmo u amanet ostavio da budu pravni tumaci a i struka ih preporucuje.
    A ne nego da pitamo Suzanu Mugosu i Vesnu "Treci Mandat" "Kuma Brana Micunovica" Medenicu.

  13. #163
    Join Date
    Jun 2020
    Posts
    265
    Thanks Thanks Given 
    34
    Thanks Thanks Received 
    40
    Thanked in
    34 Posts

    Default

    Evo šta je Crnogorska(tada CDU) govorila prije lokalnih izbora:


    https://www.vijesti.me/vijesti/polit...moralnoj-krizi
    https://www.vijesti.me/vijesti/polit...izbore-u-budvi
    https://www.vijesti.me/vijesti/polit...ornom-gradnjom


    A evo šta je govorila Andjela Ivanović prije izbora za DPS sa mjesta opozicionarke, a sada ide u koaliciju sa DPS-om.
    https://www.vijesti.me/vijesti/polit...-razvoja-budve

  14. #164
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    6,049
    Thanks Thanks Given 
    536
    Thanks Thanks Received 
    636
    Thanked in
    386 Posts

    Default

    Ne znam sto se natezete oko gluposti, sama cinjenica da je covjek politicar znaci da je sklon prodaji. Svi samo cekaju dobru priliku i cijenu.

  15. #165
    Join Date
    May 2009
    Posts
    2,968
    Thanks Thanks Given 
    346
    Thanks Thanks Received 
    434
    Thanked in
    290 Posts

    Default

    svi su politicari ko cips u prodavnicu, ko ima para kupice ga

    Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk

  16. #166
    Join Date
    Jun 2020
    Posts
    265
    Thanks Thanks Given 
    34
    Thanks Thanks Received 
    40
    Thanked in
    34 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by opmne View Post
    Ne znam sto se natezete oko gluposti, sama cinjenica da je covjek politicar znaci da je sklon prodaji. Svi samo cekaju dobru priliku i cijenu.

    Neka prodaje sebe koliko hoće ali druge prodavati neće. Njega je birao PZP(DF) i nikada ne bi postao odbornik da ga opozicija nije glasala.

  17. #167
    Join Date
    Mar 2020
    Location
    ship
    Posts
    441
    Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    18
    Thanked in
    17 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by recbok View Post
    Ne radi se o tome da l neka partija baštini neke vrijednosti nego ima li antirezimske stavove prije izbora ili nema. Crnogorska je nastupila sa opozicionog ugla bez obzira što nije za SPC i ostale razlike. Glasali su je Crnogorci koji su opozicija. Objasni zašto birači Crnogrske nijesu glasali DPS?
    Pa zasto Krapovic ne racuna Crnogorsku u mandate opozicije nakon pobjede 2016? Mozda pravilno smatra da je Crnogorska = DPS i djelovanjem i ideologijom.

    Vrijednosti jedne partije se manifestuju kroz njene stavove i 99% DPS-a i CDU-a se podudaraju. Zasto bi neko glasao Crnogorsku a ne DPS mi nije poznato mozda jer nije pripadao klanu Marovic ili se provukao tuzilastvu a mozda je Ivancevic imao zelju da kao Carevic on i njegova familija u buducnosti posjeduju pola Budve posto bankrotirani Queen nije uspio a ni mladji Ivancevic nije uspio sa elektricnom cetkicom za zube od 100 eura.

    Dzaković i Andjela Ivanović nijesu morali podržati Carevića ako se ne slažu s njim, ali opozicione glasove prinositi DPS-u je neljudski i nefer.
    Mislite da se URA-i, Demokratama i Demosu dopada Carević? Ne dopada sigurno, ali te partije moraju podržati opozicionog kandidata ako su već dobile glasove na opozicionoj retorici.
    Oni su potpisali koalicioni sporazum i treba da ga postuju. A neljudski i nefer je bilo korumpirat 4 odbornika pa onda kukat, falsifikovat i maltretirat kao sto to rade Demokrate.

    Andrija Popović je gospodin za sve njih. Čovjek ide na istu listu sa DPS-om, ne udara ispod pojasa, nema opozicionu retoriku i otvoreno kaže da neće sa opozicijom. Nije lopov koji krade opozicione glasove.
    Jeste Vi obozavate takve strucnjake kao sto je on. LP glasace predstavlja Bozena Jelusic. Ko je iz LP nju glasao da kontrira DPSu?

  18. #168
    Join Date
    Mar 2020
    Location
    ship
    Posts
    441
    Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    18
    Thanked in
    17 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by recbok View Post
    Evo šta je Crnogorska(tada CDU) govorila prije lokalnih izbora:


    https://www.vijesti.me/vijesti/polit...moralnoj-krizi
    https://www.vijesti.me/vijesti/polit...izbore-u-budvi
    https://www.vijesti.me/vijesti/polit...ornom-gradnjom


    A evo šta je govorila Andjela Ivanović prije izbora za DPS sa mjesta opozicionarke, a sada ide u koaliciju sa DPS-om.
    https://www.vijesti.me/vijesti/polit...-razvoja-budve
    Pa ni sadasnji lokalni DPS ne podrzava prethodni lokalni DPS zbog kradje i moralnog posrnuca i zbog toga je u zatvor poslao politickog direktora DPS-a i 200 vojnika u Budvi.

    Ne vidim ideolosku niti bilo kakvu razliku Crnogorske i aktuelnog DPS-a. Svi u Budvi se slazu da je vodjstvo Budve uradilo stetu ukljucujuci Mila Djukanovica.

  19. #169
    Join Date
    Jun 2020
    Posts
    265
    Thanks Thanks Given 
    34
    Thanks Thanks Received 
    40
    Thanked in
    34 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by koronas View Post
    Pa zasto Krapovic ne racuna Crnogorsku u mandate opozicije nakon pobjede 2016? Mozda pravilno smatra da je Crnogorska = DPS i djelovanjem i ideologijom.

    Vrijednosti jedne partije se manifestuju kroz njene stavove i 99% DPS-a i CDU-a se podudaraju. Zasto bi neko glasao Crnogorsku a ne DPS mi nije poznato mozda jer nije pripadao klanu Marovic ili se provukao tuzilastvu a mozda je Ivancevic imao zelju da kao Carevic on i njegova familija u buducnosti posjeduju pola Budve posto bankrotirani Queen nije uspio a ni mladji Ivancevic nije uspio sa elektricnom cetkicom za zube od 100 eura.

    Oni su potpisali koalicioni sporazum i treba da ga postuju. A neljudski i nefer je bilo korumpirat 4 odbornika pa onda kukat, falsifikovat i maltretirat kao sto to rade Demokrate.

    Jeste Vi obozavate takve strucnjake kao sto je on. LP glasace predstavlja Bozena Jelusic. Ko je iz LP nju glasao da kontrira DPSu?


    Linkovi koje sam postavio su materijalni dokaz da se nijesu podudarali stavovi CDU i DPS-a prije izbora.
    Brani li ko Purku Ivančeviču da glasa DPS, da prisajedini svoju stranku DPS-u ili da podrži DPS prije izbora? Ništa sporno. Ali da prije izbora bude opozicionar a sada podrži DPS- to je nedozvoljeno.



    Šta reći za stranku u kojoj su teški izdajnici LSCG-a, Miko Živković, Rotković, Ivančević i skoro svi drugi.Milo ih je sad aktivirao pred parlamentarne izbore da udbaše i rovare u cilju vraćanja usluga koje su dobili od DPS-a.

  20. #170
    Join Date
    Mar 2020
    Location
    ship
    Posts
    441
    Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    18
    Thanked in
    17 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by recbok View Post
    Linkovi koje sam postavio su materijalni dokaz da se nijesu podudarali stavovi CDU i DPS-a prije izbora.
    Ti si iznio vrijednosne sudove Crnogorske o prethodnom DPS mandatu i tu se oni slazu sa GO DPS da nije bio dobar zato su osudili 200 clanova DPS-a.

    Ali zasto Krapovic ne racuna mandate Crnogorske mandate u opozicione mandate? Nisam primijetio odgovor Kao ni da li su izigrani glasaci LP-a koje predstavlja Bozena?

    Quote Originally Posted by recbok View Post
    Brani li ko Purku Ivančeviču da glasa DPS, da prisajedini svoju stranku DPS-u ili da podrži DPS prije izbora? Ništa sporno. Ali da prije izbora bude opozicionar a sada podrži DPS- to je nedozvoljeno.

    Šta reći za stranku u kojoj su teški izdajnici LSCG-a, Miko Živković, Rotković, Ivančević i skoro svi drugi.Milo ih je sad aktivirao pred parlamentarne izbore da udbaše i rovare u cilju vraćanja usluga koje su dobili od DPS-a.
    Tacno. I koji to opozicionar bi glasao takve kadrove? Vjerovatno je Krapovic pravilno ocijenio Crnogorsku i nije ih pozvao u opozicionu koaliciju niti racunao kao opoziciju.

    Ali sobzirom da mu je otac bio ministar u saveznoj vladi pjanog Zizica oslacali su im se koruptivni metodi genocidnog Milosevica i sve vrijednosti koje bastini SNP od koga su nastali pa im se vratio Dzakovic kao bumerang.

  21. #171
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    6,049
    Thanks Thanks Given 
    536
    Thanks Thanks Received 
    636
    Thanked in
    386 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by recbok View Post
    Neka prodaje sebe koliko hoće ali druge prodavati neće. Njega je birao PZP(DF) i nikada ne bi postao odbornik da ga opozicija nije glasala.
    Ovaj trgovac samo nastavlja trgovacku traadiciju pzp koji je crnogorskom opozicionom retorikom usao u skupstinu, potom otrgovao sa dpsom da glasa za ustav, a poslije crnogorske glasove prinio na tacnu mandicu i sad ih kao nesto iznenadio ovaj njihov.

  22. #172
    Join Date
    Jun 2020
    Posts
    265
    Thanks Thanks Given 
    34
    Thanks Thanks Received 
    40
    Thanked in
    34 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by koronas View Post
    Ti si iznio vrijednosne sudove Crnogorske o prethodnom DPS mandatu i tu se oni slazu sa GO DPS da nije bio dobar zato su osudili 200 clanova DPS-a.

    Ali zasto Krapovic ne racuna mandate Crnogorske mandate u opozicione mandate? Nisam primijetio odgovor Kao ni da li su izigrani glasaci LP-a koje predstavlja Bozena?


    Tacno. I koji to opozicionar bi glasao takve kadrove? Vjerovatno je Krapovic pravilno ocijenio Crnogorsku i nije ih pozvao u opozicionu koaliciju niti racunao kao opoziciju.

    Ali sobzirom da mu je otac bio ministar u saveznoj vladi pjanog Zizica oslacali su im se koruptivni metodi genocidnog Milosevica i sve vrijednosti koje bastini SNP od koga su nastali pa im se vratio Dzakovic kao bumerang.

    Izopačeni su ti stavovi. Pokušavaš opravdati kradju glasova pa u toj izopačenosti i nakaznosti si došao čak do Miloševića. DPS je isto bio za Miloševića sve do 1998.godine.


    Nema kradje opozicionih glasova. Zaboravite na to. Imate izbore pa uzmite vlast a ne da opozicione glasove pretvarate u vladajuće, kao Darko Pajović što je uradio.

  23. #173
    Join Date
    May 2006
    Posts
    1,344
    Thanks Thanks Given 
    3,987
    Thanks Thanks Received 
    342
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by koronas View Post
    Ti si iznio vrijednosne sudove Crnogorske o prethodnom DPS mandatu i tu se oni slazu sa GO DPS da nije bio dobar zato su osudili 200 clanova DPS-a.

    Ali zasto Krapovic ne racuna mandate Crnogorske mandate u opozicione mandate? Nisam primijetio odgovor Kao ni da li su izigrani glasaci LP-a koje predstavlja Bozena?


    Tacno. I koji to opozicionar bi glasao takve kadrove? Vjerovatno je Krapovic pravilno ocijenio Crnogorsku i nije ih pozvao u opozicionu koaliciju niti racunao kao opoziciju.

    Ali sobzirom da mu je otac bio ministar u saveznoj vladi pjanog Zizica oslacali su im se koruptivni metodi genocidnog Milosevica i sve vrijednosti koje bastini SNP od koga su nastali pa im se vratio Dzakovic kao bumerang.
    Opa druze da li si ti realan? Aj da cujemo sta ti je to Krapovic uradio kad ovakve price pricas, posto iz posta u post dizes tempo i ovo je vec mrznja. Da ti nije nedje lupio samar u grad, ili skinuo ribu?

    Demokrate nisu racunale na Crnogorsku jer se pricalo da se dogovaraju sa Dps da prave vlast, ali su izvisili za mandat. Eto jednostavno. Crnogorska je uz Dps napadala novu vlast po svakom pitanju, djelovali su ko u simbiozi.

    A onda je dosao Pavicevic koji je bio kontra Dps i poceli su da pricaju kako bi i oni u vlast da udju. Opet se Demokrate iz opreza nisu mijesale, nego je DF to dogovorio i dao dio svojih funkcija kad je bila kriza vlasti zbog Dzakovica da spasu Carevicevih 2 godine. Stav Demokrata je bio da se odma skrati mandat i na izbore, i tako osvoji stabilna vecina. Medjutim pao je dogovor i sve je bilo super dok Pavicevica nisu pocerali.

    Sent from my phone
    Last edited by nikolaf7; 08-06-20 at 21:45.

  24. #174
    Join Date
    May 2006
    Posts
    1,344
    Thanks Thanks Given 
    3,987
    Thanks Thanks Received 
    342
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by koronas View Post
    Najbolje bi bilo da pitamo konobara, sofera i kuvara da protumace i tu nedoumicu sobzirom da im je Kadmo u amanet ostavio da budu pravni tumaci a i struka ih preporucuje.

    Inace sva trojica ugrozeni Srbi postali milioneri u 3 mandata DPS-a.
    Najbolje da pitamo onu sto pece pljeskavice iz dps, sto im je glavni govornik, pravnik i strucnjak za sva ostala pitanja.
    Ne znam ko je konobar u prici, ali jedini tu koji sebe naziva "ugrozenim srbinom" je Carevic


    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Mogu, nije to problem. Problem je moze li se zakazati sjednica dok je druga u toku (a jeste).
    Ne moze, pozivaju se na clan koji kaze da podnosilac inicijative ima pravo da sazove sjednicu samo ako predsjednik skupstine ne sazove sjednicu u roku. A ovaj je sazvao sjednicu u roku i ona i dalje traje. To je sad potpuno ludilo koje od Ivanovicke nisam ocekivao, ali izgleda da su bili u Pg na raport posle one blamaze i dobili nova naredjenja od sefa.

    Sent from my phone
    Last edited by nikolaf7; 08-06-20 at 21:54.

  25. #175
    Join Date
    Jun 2020
    Posts
    265
    Thanks Thanks Given 
    34
    Thanks Thanks Received 
    40
    Thanked in
    34 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by opmne View Post
    Ovaj trgovac samo nastavlja trgovacku traadiciju pzp koji je crnogorskom opozicionom retorikom usao u skupstinu, potom otrgovao sa dpsom da glasa za ustav, a poslije crnogorske glasove prinio na tacnu mandicu i sad ih kao nesto iznenadio ovaj njihov.

    Neistine govoriš. Nije PzP prinio crnogorske glasove na tacnu Mandiću nego je pošteno formirao predizbornu koaliciju sa Mandićem u okviru DF-a. Predizbornu a ne postizbornu. Znao je narod za šta glasa. Ali tebi je samo Milo Djukanović Crnogorac i stranke u vlasti a ostali su ti svi cetnici.

Page 7 of 88 FirstFirst ... 345678910111757 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Replies: 165
    Last Post: 17-06-15, 21:07
  2. Leteći cirkus Dake Davidovića : )
    By getaway blues in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 181
    Last Post: 23-05-12, 17:41
  3. Za sve vas koji volite cirkus O.o
    By Tom Riddle in forum Kućni ljubimci
    Replies: 6
    Last Post: 10-02-11, 17:46
  4. Cirkus bez gledalaca
    By Hari Krisna in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 10
    Last Post: 04-03-10, 10:59
  5. Cirkus
    By GAGA in forum Sve i svašta
    Replies: 24
    Last Post: 18-01-05, 00:28

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •