Page 62 of 88 FirstFirst ... 125258596061626364656672 ... LastLast
Results 1,526 to 1,550 of 2199

Thread: Cirkus u Budvi

  1. #1526
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,117
    Thanks Thanks Given 
    339
    Thanks Thanks Received 
    648
    Thanked in
    316 Posts

    Default

    Uopste me ne cudi ta prica, iz opozicionih krugova je i prije izbora isla prica da crkva daje pare za glasove i to vise no dps
    Podgorica Podgoricanima!

  2. #1527
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,338
    Thanks Thanks Given 
    14,755
    Thanks Thanks Received 
    4,095
    Thanked in
    2,074 Posts

    Default

    Daj ne sprdajte se

    Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk

  3. #1528
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,740
    Thanks Thanks Given 
    2,107
    Thanks Thanks Received 
    4,654
    Thanked in
    2,480 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by .Bole View Post
    Uopste me ne cudi ta prica, iz opozicionih krugova je i prije izbora isla prica da crkva daje pare za glasove i to vise no dps

    xaxaxa, znaci crkva kupovala glasove?
    oce li Amfilohije bit premijer?
    svi su izgleda krivi za pad Mila i drpsa, osim njih samih i 30-ogodisnje endemske korupcije, partijskih institucija sistema, lopovskih i tajkunskih privatizacija, selektivne pravde...
    tacno coek da zaplace za njima, jos ako nam ponesu drzavu u Pancevo, pravicemo LoMija od blata.
    Forever young, i want to be forever young

  4. #1529
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    Niksic
    Posts
    11,215
    Thanks Thanks Given 
    53
    Thanks Thanks Received 
    216
    Thanked in
    116 Posts

    Default

    Ne znam sta je cudno? Pare su izmedju ostaloga dali Milo Bozovic, Daka Davidovic. I licno znam ovo sto neko gore napisa od 500 do 1000. A za "sigurne" dps glasace su davali i vise od toga.

    Sent from my p30pro using Tapatalk

  5. #1530
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,740
    Thanks Thanks Given 
    2,107
    Thanks Thanks Received 
    4,654
    Thanked in
    2,480 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nikolaf7 View Post
    Izgleda ko ona Mileena iz mortal kombata

    Sent from my phone
    Axaaxax, ovo i meni pade na pamet kad je vidjeh


    Forever young, i want to be forever young

  6. #1531
    Join Date
    May 2009
    Posts
    2,968
    Thanks Thanks Given 
    346
    Thanks Thanks Received 
    434
    Thanked in
    290 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AmFi View Post
    Ne znam sta je cudno? Pare su izmedju ostaloga dali Milo Bozovic, Daka Davidovic. I licno znam ovo sto neko gore napisa od 500 do 1000. A za "sigurne" dps glasace su davali i vise od toga.

    Sent from my p30pro using Tapatalk
    nije to lose za glas ta para ....

    Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk

  7. The Following 2 Users Say Thank You to kauboj24 For This Useful Post:


  8. #1532
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,391
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,003
    Thanked in
    1,547 Posts

    Default

    moze li mi ko objasniti davanje tolikih para, kad je dps to zavrsavao sa 20 do 50 eura. najcesce se o 50 pricalo.
    dati 500 do 1000 eur vidjenijem clanu ili sigurnom glasu za dps je prica prepuna rupa.
    ukoliko das 1000 po glasu, ocekujes da taj vjerovatno ubijedi jos nekoga da glasa za njih i da glasa naravno dzabe. tako je i u dps bilo, 50 eura za glas od cega agitator sacuva nesto tipa 10 ili 20 po obezbijedjenom glasu.
    i to je imalo smisla, ovo sto sad "sa sigurnoscu tvrdite" rekao bih da slusate kafanske price u rangu zna se koja hemijska i ima kamera na vrhu.

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

  9. #1533
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,138
    Thanks Thanks Given 
    5,706
    Thanks Thanks Received 
    7,400
    Thanked in
    2,971 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AmFi View Post
    Ne znam sta je cudno? Pare su izmedju ostaloga dali Milo Bozovic, Daka Davidovic. I licno znam ovo sto neko gore napisa od 500 do 1000. A za "sigurne" dps glasace su davali i vise od toga.

    Sent from my p30pro using Tapatalk
    Ovo ti je the king rekao?

    Inače bih hitno mijenjao krivični zakon na način da se svaka kupovina glasova i nezakonit pritisak na birače sankcioniše sa minimum 5 godina zatvora, bez prava pomilovanja.

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

  10. The Following 2 Users Say Thank You to kimmi For This Useful Post:


  11. #1534
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    17,878
    Thanks Thanks Given 
    1,644
    Thanks Thanks Received 
    2,819
    Thanked in
    1,223 Posts

    Default

    a dobro gledaj to kao investiciju. izvuci ce Daka i Carevic brzo te pare. jos daka moze u nk da se vrati da ga ne ganja snajper po beogradu...
    f6

  12. #1535
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Baš fino potkrovlje
    Posts
    8,425
    Thanks Thanks Given 
    2,988
    Thanks Thanks Received 
    1,440
    Thanked in
    773 Posts

    Default

    Следеће изборе да дпс као досадашња опозиција упада у изборне штабове и отима спискове и паре.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Ја чекам посао али волим ову земљу!



    А што пијем кад ми шкоди
    ко ће кући да ме води?

  13. The Following User Says Thank You to Mstislav For This Useful Post:


  14. #1536
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,937
    Thanks Thanks Given 
    3,214
    Thanks Thanks Received 
    5,607
    Thanked in
    2,270 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    moze li mi ko objasniti davanje tolikih para, kad je dps to zavrsavao sa 20 do 50 eura. najcesce se o 50 pricalo.
    dati 500 do 1000 eur vidjenijem clanu ili sigurnom glasu za dps je prica prepuna rupa.
    ukoliko das 1000 po glasu, ocekujes da taj vjerovatno ubijedi jos nekoga da glasa za njih i da glasa naravno dzabe. tako je i u dps bilo, 50 eura za glas od cega agitator sacuva nesto tipa 10 ili 20 po obezbijedjenom glasu.
    i to je imalo smisla, ovo sto sad "sa sigurnoscu tvrdite" rekao bih da slusate kafanske price u rangu zna se koja hemijska i ima kamera na vrhu.

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
    Ja ne mogu da tvrdim ovo 100%, ali su price dosta ozbiljne i kredibilne...

    Ja sam za opoziciju, tj sadasnju vlast. Igrom slucaja sam se nekoliko puta nasao u neke uze krugove dje su se 3-4 familije konkretno pomenule po prezimenu, i jedno 10 individua, i da DF zaposljava sakom i kapom.

    I to cijela Budva zna, ka sto se u Pg zna ko je za 50e glas prodava. Tako da ne vjerujem da su samo kafanske price.

    Neka im jos ove 4 godine jer su dobro radiliprethodne godine, ali volio bih vidjet da se ispita porijeklo imovine Carevica. Pogotovo da se istrazi velika farma na Krimovici, ta prica je vec pokrenuta. Kao i navodno namjestanje samom sebi asfaltiranje puteva.




    Sent from my Mi 9T using Tapatalk

  15. The Following 2 Users Say Thank You to Mojsije For This Useful Post:


  16. #1537
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,391
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,003
    Thanked in
    1,547 Posts

    Default

    znam dje si politicki, nije problem. da li DF zaposljava, u to nikad nisam ni imao. sumnje. licnog sam stava da njima nije sistem problem koliko li ko je na celu istog i kako ga "dijeli".
    malo mi sumnjivo da se tolike pare daju jer je razlika u glasovima ogromna i to su bas bas ozbiljne pare.
    sad ne tvrdim da sam u lravu, ali toloke pare od 3 do 4k po porodici samo. radi glasa djeluje kao bacanje novca bespotrebno.
    dati pola miliona za cirka 500 glasova je kockanje u najmanju ruku.
    ukoliko je to pratilo agitovanje za veci broj jer taj ima uticaj na jos 30 ili 40 ljudi, onda ok.
    ovako... posebno sto. i sam kazes oko 10 do 20 porodica, to je max 120 glasova i to da su ko zecevi.
    ne znam. skeptican sam oko takvih prica. kao sto rekoh, djeluje mi da teren prosipa price kako su izgubili jer su bili potkupljeni a ne jer su izgubili povjerenje i pritisak koji su nekad imali.
    shvati i moju skelticnost ka tome. svasta se sad prica, tako da uvijek imam debele rezerve ka tim kupovinama, kako u PG tako i u BF od strane DF. da bas toliko uticu na izbore. dijaspora da, stancanje licnih da.... ali kupovina ne. cak sam stava da je teren dizao u nebo tu praksu da bi izvukao pare za sebe, bez nekih bas vidljivih rezultata

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
    Last edited by Hell Raiser; 18-09-20 at 10:25.

  17. The Following User Says Thank You to Hell Raiser For This Useful Post:


  18. #1538
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Budva
    Posts
    13,776
    Thanks Thanks Given 
    1,483
    Thanks Thanks Received 
    4,930
    Thanked in
    2,311 Posts

    Default

    Marko Bato Carević, novi je predsjednik Opštine Budva u narednom četvorogodišnjem mandatu.

    Za njegov izbor glasalo je 13 odbornika koalicije "Za budućnost Budve" i šest odbornika Demokratske Crne Gore.

    Uzdržani su bili Carević i odbornici Građanskog pokreta URA Blažo Rađenović i Socijaldemokratske partije (SDP) Petar Odžić.

    Sjednici nije prisustvovalo 11 odbornika koalicije "Za Budvu! Za Crnu Goru - DPS, SD, LP, Crnogorska".

    Prije izbora Carevića, odbornički saziv ponoštio je odluku Skupštine opštine od 27. juna, kojom je Nikola Divanović (DPS) glasovima odbornika Demokratske partije socijalista (DPS), Socijaldemokrata (SD), Crnogorske i Stevana Džakovića imenovan za predsjednika Opštine.

    Carević je upravljao Budvom i od januara 2019. do juna 2020., kada je odlukom nove odborničke većine okupljene oko DPS smijenjen.

    Zahvaljujući se na izboru, Carević je poručio da će nova vlast nastaviti domaćinski da radi kako bi riješili nagomilane probleme i tešku finansijsku krizu u koju je grad uvela DPS vlast.

    "Za mene to predstavlja veliku odgovornost da u naredne četiri godine radim u najboljem interesu svih građana i svakog dana ću se truditi da opravdam ogromno povjerenje koje mi je izborom ukazano. Prije svega želim da se zahvalim svim građanima koji su učestvovali na lokalnim i parlamentarnim izborima i što su pokazali istrajnost i odgovornost da u veoma izazovnom trenutku za Budvu a i za Crnu Goru olovkom osvojimo demokratiju. Rekordna izlaznost na ovim izborima pokazala je da ovo nisu bili još jedni obični izbori", poručio je Carević nakon imenovanja.

    Politička korupcija i lokalni državni udar

    Kako je istakao "ovo je bio svojevrsni referendum na kojem smo birali između diktature, zarobljenih institucija i interesa nekolicine sa jedne strane i slobode, demokratije i vladavine prava sa druge strane".

    "Iako su izborni uslovi bili upitni, a izborni ambijent otežan iz mnogo razloga, građani su položili test demokratije i želim da čestitam svima na mirnom i dostojanstvenom ponašanju u izbornom danu. Ujedno, svim učesnicima izbora čestitam na ostvarenom rezultatu, a odbornicima u novom sazivu skupštine čestitam izbor na javnu funkciju uz zelju da svoju dužnost obavljaju u najboljem interesu građana i sveopštem razvoju grada. Izborni rezultati pokazali su da građani Budve vjeruju u domaćinski, pošten i odgovoran odnos prema njima, zbog čega ću nastaviti da radim u tom pravcu", naglasio je Carević.

    Prema njegovim riječima, dešavanja koja su uslijedila uoči ovih izbora u Budvi ostaće upamćeni kao svjedočanstvo jednog ružnog i nečasnog djelovanja političke opcije koja je mislila da silom može da dođe na vlast i da silom može da je zadrži.

    "Politička korupcija i lokalni državni udar koji se desio u Budvi pogazio je Ustav i sve zakone ove države. To su uradili oni koji su se pozivali na državu i branili je od nas koji smo se borili za demokratiju i slobodu svih. Vrijeme je pokazalo da smo mi ti koji volimo Crnu Goru i koji smo se izborili za vladavinu prava, za slobodu mišljenja i slobodu izražavanja. Za mene lično, najveća pobjeda na ovim izborima je u tome što smo odbranili naše svetinje. Nismo dozvolili da nam prekrajaju naš duhovni i kulturni identitet i uspjeli smo da sačuvamo našu Srpsku pravoslavnu crkvu (SPC)", poručio je Carević.

    Hramovi, crkve i manastiri neće doživjeti sudbinu opština

    Istakao je da "naši hramovi, crkve i manastiri sada sigurno neće doživjeti sudbinu naše Opštine kada su nas pendrecima, suzavcima i šok bombama istjerali napolje i svrgli sa vlasti".

    "Ovo neka bude za nauk za buduća vremena da se nešto ovako više nikada ne ponovi. Da više nikada želja za vlast ne nadvlada razum, da bezumlje ne nadvlada pristojnost, da politika ne nadvlada duhovnost. Mi u Budvi i Boki smo uvijek držali do svoje vjere, do svoje tradicije, do svog porijekla i nije bilo te sile koja nas je mogla natjerati da drugačije postupamo. Ovo je velika pobjeda onih više stotina hiljada ljudi koji su poslednjih šest mjeseci učestvujući na litijama sebe ugradili u svetu odbranu naših svetinja. Veliku zahvalnost želim da uputim svima onima koji su 60 dana bili zajedno sa nama svakodnevno ispred zgrade opštine kada je policija i neidentifikovano obezbjeđenje branilo da mi kao legitmni i legalni funkcioneri obavljamo svoju dužnost. Ovo nije bila borba za fotelje već borba za izbornu volju građana i borba za demokratiju. Mi se nismo borili za privilegije već za pravo da se vlast formira na osnovu slobodne volje građana, a ne na osnovu političke korupcije", kazao je Carević.

    Smatra da je Budva dala zamajac promjenama u čitavoj Crnoj Gori.

    "Baklja slobode koju smo zapalili u Budvi proširila se širom Crne Gore jer smo pokazali odlučnost, mudrost i hrabrost. Obećali smo da nećemo posustati pred represijom, hapšenjima i progonom. Obećanje smo ispunili i danas pred građanima stojimo uzdignutog čela, spremni da radimo u najboljem interesu svih, a posebno u interesu naše djece koja zaslužuju bolje društvo nego što je danas. To će biti naša najvažnija obaveza", naglasio je Carević.

    Planovi za naredne četiri godine

    Carević je poručio da će u narednom periodu, biti posvećeni ravnomjernom razvoju opštine, saniranju negativnih posljedica koje je izazvao koronavirus kao i oporavku turizma.

    "U prvom kvartalu u našem fokusu biće donošenje plana oporavka privrede kroz brzo vraćanje poslovnih funkcija i minimiziranju gubitaka budvanske privrede. Posebno ćemo ulagati u poljoprivredu i ruralni razvoj i akcenat staviti na razvoj seoskog turizma kako bi smo obogatili našu turističku ponudu. U naredne četiri godine imamo plan da kroz izgradnju tri garaže u gradskom jezgru riješimo problem parkiranja i gužvi i da sačuvamo što više zelenih površina.Cilj nam je da što prije započnemo izgradnju Kulturnog centra "Zadužbine Toma i Stane Luketić" u blizini Starog grada čija će površina iznositi 3.450 kvadrata i koji će biti centar kulturnih dešavanja u našem gradu. Od kapitalnih projekata, bićemo posvećeni izgradnji zaobilaznioce i tunela kroz brdo Topliš kako bi smo konačno riješili problem saobraćajnih gužvi kao jednog od najvećih nedostataka naše turističke ponude", kazao je Carević.

    Pod lupom dokumenta Divanovićeve administracije

    Odbornička većina danas je formirala posebnu komisiju koja će se baviti provjerom dokumentacije koju je Divanovićeva administracija donijela u proteklih tri mjeseca.

    Petočlana komisija çe pregledati i provjeriti svu dokumentaciju koja je dobijeta u periodu od 8. juna do 24. septembra, te da li je usklađena sa zakonom i Ustavom.

    Komisija je dužna da dostavi izvještaj.

    izvor: www.vijesti.me

    Sent from my Motorola 8400
    Last edited by wulfy; 24-09-20 at 12:26.

  19. #1539
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Baš fino potkrovlje
    Posts
    8,425
    Thanks Thanks Given 
    2,988
    Thanks Thanks Received 
    1,440
    Thanked in
    773 Posts

    Default

    Јесте ли и званично ван власти или ?
    Ја чекам посао али волим ову земљу!



    А што пијем кад ми шкоди
    ко ће кући да ме води?

  20. #1540
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Budva
    Posts
    13,776
    Thanks Thanks Given 
    1,483
    Thanks Thanks Received 
    4,930
    Thanked in
    2,311 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mstislav View Post
    Јесте ли и званично ван власти или ?
    Kao što napisah gore, osim inicijalnog sastanka nismo prisustvovali dogovorima oko formiranja vlasti (predsjednik skupštine, predsjednik opštine, razni odbori...) te smo zbog toga bili uzdržani na oba glasanja (i danas za predsjednika opštine). Iz toga se može reći, ne, nismo dio nove vlasti u Budvi.

    Sent from my Motorola 8400

  21. The Following User Says Thank You to wulfy For This Useful Post:


  22. #1541
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Baš fino potkrovlje
    Posts
    8,425
    Thanks Thanks Given 
    2,988
    Thanks Thanks Received 
    1,440
    Thanked in
    773 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by wulfy View Post
    Kao što napisah gore, osim inicijalnog sastanka nismo prisustvovali dogovorima oko formiranja vlasti (predsjednik skupštine, predsjednik opštine, razni odbori...) te smo zbog toga bili uzdržani na oba glasanja (i danas za predsjednika opštine). Iz toga se može reći, ne, nismo dio nove vlasti u Budvi.

    Sent from my Motorola 8400
    Коректно би било да су вас звали због државне власти, али шта да се ради.
    Ја чекам посао али волим ову земљу!



    А што пијем кад ми шкоди
    ко ће кући да ме води?

  23. #1542
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,454
    Thanks Thanks Given 
    1,911
    Thanks Thanks Received 
    5,154
    Thanked in
    1,778 Posts

    Default

    Jesu li vas bar okadili

  24. #1543
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Budva
    Posts
    13,776
    Thanks Thanks Given 
    1,483
    Thanks Thanks Received 
    4,930
    Thanked in
    2,311 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by remark View Post
    Jesu li vas bar okadili
    Odkadili

    Sent from my Motorola 8400

  25. #1544
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,582
    Thanks Thanks Given 
    3,540
    Thanks Thanks Received 
    8,582
    Thanked in
    4,635 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by remark View Post
    Jesu li vas bar okadili
    ja sam očekiva’ od tebe da postaviš ovo


    https://www.vijesti.me/vijesti/drust...-opstine-budva


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  26. #1545
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,740
    Thanks Thanks Given 
    2,107
    Thanks Thanks Received 
    4,654
    Thanked in
    2,480 Posts

    Default

    Ne'rno.
    Forever young, i want to be forever young

  27. The Following User Says Thank You to technus For This Useful Post:


  28. #1546
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,454
    Thanks Thanks Given 
    1,911
    Thanks Thanks Received 
    5,154
    Thanked in
    1,778 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    ja sam očekiva’ od tebe da postaviš ovo


    https://www.vijesti.me/vijesti/drust...-opstine-budva


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Pa zato ga i pitah za kađenje

  29. #1547
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,736
    Thanks Thanks Given 
    1,480
    Thanks Thanks Received 
    4,402
    Thanked in
    1,698 Posts

    Default

    Zgrada opštine je javna ustanova na usluzi svim građanima u državi koja je po ustavu sekularna.

    Lokalna vlast dovodi sveštenike jedne vjerske zajednice da po pomenutoj zgradi vrše vjerske obrede.


  30. The Following 3 Users Say Thank You to ASC For This Useful Post:


  31. #1548
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Baš fino potkrovlje
    Posts
    8,425
    Thanks Thanks Given 
    2,988
    Thanks Thanks Received 
    1,440
    Thanked in
    773 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ASC View Post
    Zgrada opštine je javna ustanova na usluzi svim građanima u državi koja je po ustavu sekularna.

    Lokalna vlast dovodi sveštenike jedne vjerske zajednice da po pomenutoj zgradi vrše vjerske obrede.

    Некоректно.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Ја чекам посао али волим ову земљу!



    А што пијем кад ми шкоди
    ко ће кући да ме води?

  32. The Following User Says Thank You to Mstislav For This Useful Post:


  33. #1549
    Join Date
    Jul 2018
    Posts
    1,263
    Thanks Thanks Given 
    14
    Thanks Thanks Received 
    112
    Thanked in
    82 Posts

    Default

    https://sandzaklive.rs/regija-drustv...po-vodomjerima

    Demokrate kade vodomjere da brže vrte ,pakao.

  34. #1550
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Budva
    Posts
    13,776
    Thanks Thanks Given 
    1,483
    Thanks Thanks Received 
    4,930
    Thanked in
    2,311 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ASC View Post
    Zgrada opštine je javna ustanova na usluzi svim građanima u državi koja je po ustavu sekularna.

    Lokalna vlast dovodi sveštenike jedne vjerske zajednice da po pomenutoj zgradi vrše vjerske obrede.

    Da ironija bude veća lijevo od popova su šalteri koji trebaju da budu servis građana. Da, naslov teme je i dalje... odgovarajući.

    Sent from my Motorola 8400

Page 62 of 88 FirstFirst ... 125258596061626364656672 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Replies: 165
    Last Post: 17-06-15, 20:07
  2. Leteći cirkus Dake Davidovića : )
    By getaway blues in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 181
    Last Post: 23-05-12, 16:41
  3. Za sve vas koji volite cirkus O.o
    By Tom Riddle in forum Kućni ljubimci
    Replies: 6
    Last Post: 10-02-11, 16:46
  4. Cirkus bez gledalaca
    By Hari Krisna in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 10
    Last Post: 04-03-10, 09:59
  5. Cirkus
    By GAGA in forum Sve i svašta
    Replies: 24
    Last Post: 17-01-05, 23:28

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •