Page 46 of 89 FirstFirst ... 3642434445464748495056 ... LastLast
Results 1,126 to 1,150 of 2201

Thread: Cirkus u Budvi

  1. #1126
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,134
    Thanks Thanks Given 
    767
    Thanks Thanks Received 
    1,485
    Thanked in
    739 Posts

    Default

    Aooo, brate.. ovo je tako zalosno i ogavno da.. nemam rijeci...


  2. #1127
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,354
    Thanks Thanks Given 
    2,799
    Thanks Thanks Received 
    3,989
    Thanked in
    1,929 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ovizionizi View Post
    Druze, posle gomile snimaka juce koji svjedoce o tome koliko je nasa policija neprofesionalna i kakvi su to bezmozgovici, koji blage veze nemaju o tome koje su granice njihovih ovlascenja, ti ulijeces trupacke sa spinom kako su nasi policajci jos i blagi (valjda treba bojevom municijom da pucaju u narod), kako svudje po svijetu ima prekoracenja ovlascenja, nista strasno... Elementarna pristojnost i makar trun razuma bi trebali biti dovoljni da covjeku prva reakcija na sve ono juce bude zgrozenost. Ali ti si nasao za shodno da tvoje prvo obracanje bude klasicna relativizacije i mucenje vode, samo da se sto vise zamuti.. Nemoj mi moralisat, da te zamolim!
    Valjalo bi ponekad, da pročitaš post do kraja. Ovako se spinovanjem i relativizacijom se baviš samo ti i niko drugi.

    Ako već planiraš negdje da ideš, a da nema "opravdanja za ovakve postupke policije" bojim se da nećeš daleko stići. Ako poredimo babe i žabe, onda su ovi naši i blagi jer evo viđi kako na Novi Zeland policja ima pomagača. Tako da razmisli još.
    Daleko od toga da opravdavam brutalnost policije i slično. Evo na youtube možemo viđet te demokratske zemlje.
    Ako "poređenje baba i žaba" ne nagovještava ironiju, onda imaš problem sa razumijevanjem teksta. Idući put ću staviti u zagrade da je ironija daaako bude lakše.
    Kao što rekoh, spinovanjem se ne bavim. Ima ih evo dosta koji se time bave.
    Ovo zadnje podvučeno nije bila ironija pa evo opet podvukoh.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  3. #1128
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,134
    Thanks Thanks Given 
    767
    Thanks Thanks Received 
    1,485
    Thanked in
    739 Posts

    Default

    Ej, nemoj me uvlacit u tvoje blato. Valjaj se u njemu s nekim drugim. Osim pocetne relativizacije kako, coce, svudje po svijetu ima prekoracenja, govorio si kako je policija, greote, napadnuta, morala da se brani.. pa za Budvu kako je "istina nedje izmedju", kako su krivi i jedni i drugi, kako ce protestanti dobiti po usima i "svi srecni zadovoljni"..

    Tu pricu kako sve to nije spin i relativizacija mozes da pricas nekom drugom. Mene zaobidji.


  4. The Following 2 Users Say Thank You to ovizionizi For This Useful Post:


  5. #1129
    Join Date
    May 2018
    Posts
    164
    Thanks Thanks Given 
    6
    Thanks Thanks Received 
    30
    Thanked in
    24 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MeDo_JE View Post
    ...
    Demokrate počinju da liče na Milačića.
    Zašto je problem prihvatitu da je bilo huligana među protestantima?! Šešeljevci sa crvenom kravatom.

  6. #1130
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by artemida View Post
    Demokrate počinju da liče na Milačića.
    Zašto je problem prihvatitu da je bilo huligana među protestantima?! Šešeljevci sa crvenom kravatom.
    Mozda zato sto video snimci pokazuju da je ta optuzba cista izmisljotina?

    Vidi se patrona kako dolijece kroz prozor i onda aktivira na podu dvorane. Jedini nacin na koji su demonstranti to mogli da izvedu je da su imali jednu od onih policijskih pusaka za ispaljivanje suzavca.

  7. The Following 2 Users Say Thank You to SKOJ For This Useful Post:


  8. #1131
    Join Date
    Aug 2016
    Posts
    601
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    62 Posts

    Default

    Nagledaćemo se svega do izbora, a najviše ovih podmetačina i lažnih vijesti i informacija iz kuhinje režima, tako stvari izgledaju.
    Treba opravdat ovu izjavu, čini mi se Veljovića, da policija nije bacila suzavac i MSC.
    Vala da ima onih koji nikad nisu viđeli suzavac, samo da pogledaju ove snimke, jasno im je kako funkcioniše.
    Ovo je izvjesno imalo trajektoriju direktno iz puške, suzavac nema da fali pa će se ispaljivat đe god. A i vidno je da mladi policajci nose te pušketine, ka da je to briga.

  9. The Following User Says Thank You to green box For This Useful Post:


  10. #1132
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Montenegro - where amazing happens
    Posts
    5,089
    Thanks Thanks Given 
    542
    Thanks Thanks Received 
    750
    Thanked in
    377 Posts

    Default

    Samo po džepu, lična odgovornost, pa neka uplatnice pošalju Careviću i Bečiću:

    http://rtcg.me/vijesti/drustvo/28362...1150-eura.html
    In vino veritas

  11. #1133
    Join Date
    Nov 2013
    Location
    titograd
    Posts
    3,663
    Thanks Thanks Given 
    2,686
    Thanks Thanks Received 
    1,068
    Thanked in
    500 Posts

    Default

    Evo posta dr Nikole Fatica sa fb na Markovicev juris da za 15 minuta moze zavrsiti sve




    Premijer u epizodi -Drzva ce zavtsiti sve za 15 min.

    Dobar dan premijeru !

    Moze li jedna pregled kod specijaliste da zakazem?
    MOZE ZAVRSENO TI JE TO ZA 15 MIN!

    Moze li jedan skener da zakazem ?
    MOZE ZAVRSENO TI JE TO ZA 15 MIN!

    Moze li ovaj sudski proces da se zavrsi vise?
    MOZE ZAVRSENO TI JE TO ZA 15 MIN!

    Moze li ova ova socijalna pomoc i penzije malo da se povecaju ?
    MOZE ZAVRSENO TI JE TO ZA 15 MIN!

    Moze li ove plate u javnom sektoru da budu malo vece?
    MOZE ZAVRSENO TI JE TO ZA 15 MIN!

    Moze li ovaj auto put da se zavrsi vise?
    MOZE ZAVRSENO TI JE TO ZA 15 MIN!

    Moze li ovaj javi dug da se malo smanji?
    MOZE ZAVRSENO TI JE TO ZA 15 MIN!

    Mogu li mladi ljudi da imaju ambijed da ostaju u Crnoj Gori?
    MOZE ZAVRSENO TI JE TO ZA 15 MIN!

    itd...
    Dr Nikola Fatic

    Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
    Tebe mi je žao a za mene me duša boli

  12. #1134
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    14,710
    Thanks Thanks Given 
    1,256
    Thanks Thanks Received 
    883
    Thanked in
    577 Posts

    Default Cirkus u Budvi

    Evo ipak se ispostavi da Ivanovicka nije bot nego clan Demokrata koja je vidjela to sto je vidjela, ali majka ipak radi za partiju svim srcem i napada cerku da je zbog penisa to rekla. Na sta su sve spremni, cak i na djecu u MSC udaraju da bi dosli do “cilja”


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Last edited by Tripleta; 25-06-20 at 14:27.
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

  13. #1135
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,248
    Thanks Thanks Given 
    2,774
    Thanks Thanks Received 
    4,564
    Thanked in
    2,412 Posts

    Default

    Dok god vecina bude stvari gledala iskljucivo iz svoje (nerijetko poremecene) pespektive stvarnosti, uvijek ce sve bit' ovako kako je. A lose je. (rekao bih da gore ne moze ali da se na zayebem opet)

    Sto se mene licno tice...

    1. Bilo ko ima pravo da iskaze svoje nezadovoljstvo i da MIRNO protestuje
    2. Policija ne bi smjela da takva mirna negodovanja rusi suzavcima, pendrecima i biber sprejevima
    3. Huligane i ostalu stoku treba pohapsit' za remecenje javnog reda i mira + unistavanje gradske imovine

    Samo sto ovdje svi gledaju iz njihovog ugla... "Srecom" pa imamo svakakve ekstrmene na forumu pa se postigne neki "balans". Valjda.

    (iako ce i jedna i druga strana rec' da balansa nema i da se upravo druga strana favorizuje od strane moderatora)

    Jedni ocigledno prate iskljucivo Milacica, Dajkovica, DF i DCG i onda je samo policija stoka, ovi sto protestuju sve regularno rade, mirno i dostojanstveno. A nad njima se radi teror, nicim izazvan. Takvi obicno prate "in4s", "Borbu" i slicne portale gdje se iskljucivo prica o brutalnosti policije sa sve snimcima i slikama koji pricaju samo jednu pricu a nerijetko se izostavljaju djelovi koji bi dali precizniju sliku o odredjenim situacijama.

    Drugi pak iskljucivo prate saopstenja DPS-a i nadleznih jer samo takva 'zvanicna saopstenja' smatraju relevantnim. Takvi obicno prate "Dnevne novine", "Portal Analitiku" i sl. gdje se iskljucivo pise o napadu na drzavu, ugrozenost nezavisnosti CG i nasilnog otimanja vlasti u BD sa ponekom izjavom da je i neki policajac povrijedjen.

    Istina je negdje izmedju ali sam svjestan da je jako tesko pogledat' stvari iz drugog ugla.

    Samo je zalosno kad vidis koliko ljudi samo svoju stranu zagovaraju, potpuno ignorisuci cinjenice koje se kose sa "istinom" koju zele da prikazu. Kako na ovom forumu, tako i van njega.

    Nema nikakve potrebe da ikoga sa ove teme prozivam, citiram i sl. Svakome sa iole mozga moze lako da prepozna kad je nekom vidik manji od konja sa oglavom.

    Eto toliko od mene... trudicu se da manje pisem ali pratim temu zbog onih koji ne mogu bez provokacija, uvreda i spama. Takvi post-ovi ce se brisat', uz infrakciju.
    Last edited by Fidel Castro; 25-06-20 at 14:47.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  14. The Following 2 Users Say Thank You to Fidel Castro For This Useful Post:


  15. #1136
    Join Date
    Aug 2016
    Posts
    601
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    62 Posts

    Default

    A da mi je znat zbog čega ti Tripleta misliš da majka radi za tu Bečićevu partiju, za ime svijeta što li je to što ti tako otvori prostor za razmišljanje i formiranje ovih čudnih ideja da majka napada ćerku, kad veli da je brani. Pominješ neke reproduktivne organe, mora da nešt znaš.

  16. #1137
    Join Date
    May 2012
    Posts
    5,594
    Thanks Thanks Given 
    139
    Thanks Thanks Received 
    472
    Thanked in
    244 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tripleta View Post
    Evo ipak se ispostavi da Ivanovicka nije bot nego clan Demokrata koja je vidjela to sto je vidjela, ali majka ipak radi za partiju svim srcem i napada cerku da je zbog penisa to rekla. Na sta su sve spremni, cak i na djecu u MSC udaraju da bi dosli do “cilja”


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    A sta je cilj?
    Ne valja ti da se pravis ovoliko lud.
    Meni je logicnije da je neka budala ubacila suzavac nego policija, mada ni budala u njihovim redovima ne fali.
    Ne znam sta ce vam ovolika nagadjanja i prepucavanja oko necega za sta ne postoje nikakvi dokazi.
    "ne prdnjavi, prdnjavo ljudska..."

  17. #1138
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,354
    Thanks Thanks Given 
    2,799
    Thanks Thanks Received 
    3,989
    Thanked in
    1,929 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ovizionizi View Post
    Ej, nemoj me uvlacit u tvoje blato. Valjaj se u njemu s nekim drugim. Osim pocetne relativizacije kako, coce, svudje po svijetu ima prekoracenja, govorio si kako je policija, greote, napadnuta, morala da se brani.. pa za Budvu kako je "istina nedje izmedju", kako su krivi i jedni i drugi, kako ce protestanti dobiti po usima i "svi srecni zadovoljni"..

    Tu pricu kako sve to nije spin i relativizacija mozes da pricas nekom drugom. Mene zaobidji.
    Šteta, obećavao si mnogo više u diskusijama. Ovako samo površno gledanje stvari. Tipično za naše prilike. Žao mi je što ti se ne uklapam u šablon.
    Zaobiđi i ti mene i eto rješenja.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  18. #1139
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    14,710
    Thanks Thanks Given 
    1,256
    Thanks Thanks Received 
    883
    Thanked in
    577 Posts

    Default Cirkus u Budvi

    Quote Originally Posted by green box View Post
    A da mi je znat zbog čega ti Tripleta misliš da majka radi za tu Bečićevu partiju, za ime svijeta što li je to što ti tako otvori prostor za razmišljanje i formiranje ovih čudnih ideja da majka napada ćerku, kad veli da je brani. Pominješ neke reproduktivne organe, mora da nešt znaš.
    Samim tekstom se vidi da ga nije sama sastavljala, nego se svaka rijec birala pazljivo sto baca veliku sumnju da joj je neko iz Demokrata pomagao u tome. Svakako se iz teksta vidi da je majka opoziciono nastrojena. I vidis li da majka kaze da joj je cerka u visegodisnjoj vezi sa nekim iz MUP-a i da zbog toga tako prica. Ispade sad da djevojka ne smije biti sa njim u vezi jer radi u policiju. Sto drugo covjek da pomisli?

    Mislim da dps-u protesti maksimalno odgovaraju jer se opozicija bas kanali sa ovim. A ja se nerviram sto nece za 15-20 minuta da rijese problem jer znam kako bi reagovali kad bi ja ili neki drugi mirni gradjanin slicno radio, a oni se samo kanale ovim protestima i ubacanjem suzavca u salu.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Last edited by Tripleta; 25-06-20 at 14:48.
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

  19. #1140
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,597
    Thanks Thanks Given 
    3,550
    Thanks Thanks Received 
    8,593
    Thanked in
    4,640 Posts

    Default

    treba javiti onima iz Freedom Housea da svrate na forum malo, odma’ bi nas vratili u demokratiju


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  20. #1141
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,951
    Thanks Thanks Given 
    29
    Thanks Thanks Received 
    912
    Thanked in
    486 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tripleta View Post
    Samim tekstom se vidi da ga nije sama sastavljala, nego se svaka rijec birala pazljivo sto baca veliku sumnju da joj je neko iz Demokrata pomagao u tome.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Ovo je kultna izjava :-)
    Daleko bilo.

    Mozda joj je neko i pomogao ali bas po textu da znamo jesu li demokrate ili brat od tetke ne mozemo.

    Послато са SM-N975F помоћу Тапатока
    doslo vrjeme da se promijeni potpis :)

  21. The Following 2 Users Say Thank You to bojankov For This Useful Post:


  22. #1142
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    14,710
    Thanks Thanks Given 
    1,256
    Thanks Thanks Received 
    883
    Thanked in
    577 Posts

    Default Cirkus u Budvi

    Quote Originally Posted by bojankov View Post
    Ovo je kultna izjava :-)
    Daleko bilo.

    Mozda joj je neko i pomogao ali bas po textu da znamo jesu li demokrate ili brat od tetke ne mozemo.

    Послато са SM-N975F помоћу Тапатока
    Kulturno nisi citirao sljedecu recenicu. Ubija u oci kako napada policiju a brani demonstrante , tako da se jasno vidi opoziciona ostrascenost sto jasno pokazuje da joj je neko iz tog tabora pomagao (nebitno je li iz opoz. partije ili brat od tetke)


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Last edited by Tripleta; 25-06-20 at 14:56.
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

  23. #1143
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    17,880
    Thanks Thanks Given 
    1,645
    Thanks Thanks Received 
    2,832
    Thanked in
    1,224 Posts

    Default Cirkus u Budvi

    f6

  24. #1144
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,951
    Thanks Thanks Given 
    29
    Thanks Thanks Received 
    912
    Thanked in
    486 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tripleta View Post
    Kulturno nisi citirao sljedecu recenicu. Ubija u oci kako napada policiju a brani demonstrante , tako da se jasno vidi opoziciona ostrascenost sto jasno pokazuje da joj je neko iz tog tabora pomagao (nebitno je li iz opoz. partije ili brat od tetke)


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Ok je da neko iz opozicije moguce ds je pomagao ali kako znas da su Demokrate? Zato sto jacaju kao opozicija?

    Послато са SM-N975F помоћу Тапатока
    doslo vrjeme da se promijeni potpis :)

  25. #1145
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Montenegro - where amazing happens
    Posts
    5,089
    Thanks Thanks Given 
    542
    Thanks Thanks Received 
    750
    Thanked in
    377 Posts

    Default

    Kao da sam prozvao NVO Nakon višenedjeljnog ćutanja, evo i prve reakcije:

    https://www.pobjeda.me/clanak/mans-ogoljeno-nasilje-partijske-policije


    Nebojša Medojević bi pozavidio na ovom saopštenju
    In vino veritas

  26. #1146
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Budva
    Posts
    13,785
    Thanks Thanks Given 
    1,486
    Thanks Thanks Received 
    4,943
    Thanked in
    2,316 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ostoja View Post
    https://www.vijesti.me/vijesti/drust...ecjeg-treninga

    Iz snimka se moze zakljuciti da suzavac nije slucajno dospio na teren. Utisak je da je to uradio neko ko je bio unutra. Koja stoka je mogla da to uradi? I zasto?!
    Pošto odlično poznajem teren evo sa Google Earth odakle je doletio suzavac (plava strelica), kroz prozor koji se nalazi iznad dijela krovne konstrukcije (nadstrešnice) te se prozor nalazi upravo tamo gdje se završava plava putanja koju sam nacrtao. To je prilično visoko, ali Ajde da ostavimo mogućnost da je neko mogao rukom da ubaci sa parkinga. Pomenuti kafe ,,Kadmo" se nalazi otprilike na tom ćošku (ispod plave linije koju sam nacrtao) tako da osoba koja je bila u ,,Kadmu" mogla je da vidi ko baca suzavac, ali treba reći da se sa te strane nalazi i policijski parking (preko ulice) i da je tu bilo poprilično policije i da su odatle ispaljivali suzavac, te da je ista policija mogla da vidi ako je neko ručno ubacio suzavac kroz naznačeni prozor. Na suprotnoj strani sportskog centra nalazi se zelena površina, tu je onaj snimak gdje djeca trče napolje. Sada, šta mislite hoće li se naći ko je ubacio suzavac u sportski centar? Kao i obično, ono što može da razjasni mnoge stvari ostaće skriveno.

    Sent from my Motorola 8400

  27. #1147
    Join Date
    Apr 2018
    Posts
    1,719
    Thanks Thanks Given 
    344
    Thanks Thanks Received 
    924
    Thanked in
    471 Posts

    Default

    Moj profesor matematike je svojevremeno spasio Dubrovnik granatiranja jer nije znao trigonometrijske funkcije.
    Tako da je i ođe vjerovatno neki policajac rekao alahsezayebah..

  28. #1148
    Join Date
    May 2011
    Location
    BP-PG-BR ♥ Montenegro ♥
    Posts
    6,833
    Thanks Thanks Given 
    834
    Thanks Thanks Received 
    799
    Thanked in
    536 Posts

    Default

    Što je bitno ovo oko suzavca ? Ako je bacila policija sigurno je greškom odlutao, nema smisla da bacaju tamo suzavac. Dakle može biti greška, ništa strašno nije bilo, niti je moglo biti.
    Jedino što bi moglo da bude interesantno je to da li je neko od naroda bacio i pokušao da napravi diverziju. U svakom slučaju previše pažnje se poklanja suzavcu.
    Love, peace and respect.

  29. #1149
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Budva
    Posts
    13,785
    Thanks Thanks Given 
    1,486
    Thanks Thanks Received 
    4,943
    Thanked in
    2,316 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mneonly View Post
    Što je bitno ovo oko suzavca ? Ako je bacila policija sigurno je greškom odlutao, nema smisla da bacaju tamo suzavac. Dakle može biti greška, ništa strašno nije bilo, niti je moglo biti.
    Jedino što bi moglo da bude interesantno je to da li je neko od naroda bacio i pokušao da napravi diverziju. U svakom slučaju previše pažnje se poklanja suzavcu.
    To znači da je nasumično bacan a ne radi razbijanja grupe koja se nije mogla na drugi način rastjerati. No, dobro, nije bitno... što otkriva nestručnost.

    Sent from my Motorola 8400

  30. The Following User Says Thank You to wulfy For This Useful Post:


  31. #1150
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,455
    Thanks Thanks Given 
    1,911
    Thanks Thanks Received 
    5,154
    Thanked in
    1,778 Posts

    Default

    Mislim da je u pitanju promašaj nekog policajaca, ne vjerujem da su demonstranti bili toliko spretni da ovo izvedu.
    Pohvala za trenera a pogotovo za đecu, reakcija im je bila kao da su trenirali izbjegavanje napada suzavcem.

  32. The Following User Says Thank You to remark For This Useful Post:


Page 46 of 89 FirstFirst ... 3642434445464748495056 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Replies: 165
    Last Post: 17-06-15, 20:07
  2. Leteći cirkus Dake Davidovića : )
    By getaway blues in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 181
    Last Post: 23-05-12, 16:41
  3. Za sve vas koji volite cirkus O.o
    By Tom Riddle in forum Kućni ljubimci
    Replies: 6
    Last Post: 10-02-11, 16:46
  4. Cirkus bez gledalaca
    By Hari Krisna in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 10
    Last Post: 04-03-10, 09:59
  5. Cirkus
    By GAGA in forum Sve i svašta
    Replies: 24
    Last Post: 17-01-05, 23:28

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •