Page 39 of 89 FirstFirst ... 2935363738394041424349 ... LastLast
Results 951 to 975 of 2201

Thread: Cirkus u Budvi

  1. #951
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,668
    Thanks Thanks Given 
    3,568
    Thanks Thanks Received 
    8,639
    Thanked in
    4,659 Posts

    Default

    meni je i dalje oko svega ovoga ‘najbolje’ to što se sve ovo dešava na manje od 3 mjeseca do izbora


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  2. #952
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Budva
    Posts
    13,802
    Thanks Thanks Given 
    1,487
    Thanks Thanks Received 
    4,959
    Thanked in
    2,323 Posts

    Default

    Za sada uhapšeni/privedeni su: Marko Carević, Đorđije Vujović, Đorđe Pribilović, Krsto Rađenović, Krsto Radović i Dragan Božović.

    Sent from my Motorola 8400

  3. #953
    Join Date
    Mar 2020
    Location
    ship
    Posts
    441
    Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    18
    Thanked in
    17 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dača View Post
    Ej, čuj sumnju...
    Ovaj se ni ne prepire s tim što je preko civilke sa sve patikama prebacio prsluk gde otpozadi piše "Policija".
    Prepire se ovim civilom koji odbija da se legitimiše, a drugi civil mu prilazi i udara šamar ili mu pak izbija telefon iz ruke.
    I onda ovaj sa prslukom uleće i primenjuje fizičku snagu prema napadnutom licu.

    Ja bogami znam dosta njih koji su izašli na kraj s policijom putem suda.

    Znači, ovde ide poseta doktoru, čalma na glavu, longeta na vrat...šok, vrtoglavica, mučnina, povraćanje...predstavka u policiji na nezakonitost u radu i krivično gonjenje po privatnoj tužbi.
    I može fina para da se uzme, jer i u policiji kaiš puca tamo gde je najtanji i ceh plate obično ovi prašinari.
    Pa tako se vjerovatno inat cera u Srbiju ali u Crnu Goru se inat cera fizicki i tu niko nije pobijedio da ja znam a ima ih dostina izmedju ostalog i moja malenkost.

    A to da li se legitimisao ili nije - ja ne znam jer je zabiljezen samo epilog a ne uzrok problema.
    Last edited by koronas; 24-06-20 at 16:10.

  4. #954
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,302
    Thanks Thanks Given 
    2,799
    Thanks Thanks Received 
    4,618
    Thanked in
    2,431 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rodion Romanovich View Post
    Nego posto je ocigledno da nije bilo brutalnosti koju su prvobitno plasirali momak je vele ipak posao do bolnice zbog "vrtoglavice" pa kako tamo stavljaju gips i na zdravu nogu hoce li i ovaj sa nekom calmom se pojaviti?
    Pazi, kapiram ja tvoje ismijavanje i sprdnju. Ja kao sto rekoh prethodno - ne ulazim u detalje jer ih ne poznajem. Znam ono sto sam vidio na snimku a sto mi je dobro poznato kad su inspektori i kvazi inspektori u pitanju.

    Ovakva sprdnja koja se fokusira na totalno nebitnu stvar pored drugih jako bitnih stvari samo banalizuje cijelu pricu i opravdava ovako nezakonito ponasanje policije, inspektora i slicnih 'persona'.

    A to po meni nikako nije ok.

    Toliko.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  5. #955
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Budva
    Posts
    13,802
    Thanks Thanks Given 
    1,487
    Thanks Thanks Received 
    4,959
    Thanked in
    2,323 Posts

    Default

    Nakon današnjih nereda u Budvi uhapšeni su predsjednik Opštine Marko Carević, predsjednik SO Budva Krsto Radović, odbornici DF-a Đorđije Pribilović i Đorđije Vujović, odbornik SNP-a Krsto Rađenović i menadžer Opštine Milo Božović.

    Građani se ne razilaze, pojačano je prisustvo i policije i građana ispred i oko zgrade Opštine kao i na bulevaru.

    Uhapšen je i načelnik Službe zaštite i spašavanja Dragan Božović.

    izvor: RTV Budva

    Onom mom spisku dodati i Mila Božovića



    Sent from my Motorola 8400

  6. #956
    Join Date
    Jan 2020
    Posts
    941
    Thanks Thanks Given 
    767
    Thanks Thanks Received 
    119
    Thanked in
    80 Posts

    Default

    Sad ce noc, tako da ocekujte mracne stvari

  7. #957
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,302
    Thanks Thanks Given 
    2,799
    Thanks Thanks Received 
    4,618
    Thanked in
    2,431 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by _posmatrac View Post
    Sad ce noc, tako da ocekujte mracne stvari
    Tesko da moze mracnije od ovog.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  8. The Following 3 Users Say Thank You to Fidel Castro For This Useful Post:


  9. #958
    Join Date
    Dec 2010
    Posts
    659
    Thanks Thanks Given 
    337
    Thanks Thanks Received 
    64
    Thanked in
    42 Posts

    Default

    Najjači su likovi koji se obraćaju uniformisanim policajcima i njima postavljaju pitanja: ko je tamo? sto niste bili odje kad je dps pokrao 500 miliona?, sto ne skinete uniforme? On je tu došao i radi svoj posao, tj. sluša nadređene. Nije dužan ni da zna ko je na vlasti u Budvi, ni ko je koga korumpirao, može da bude apolitičan, ali navale na njih da ih propituju. Ufatih jednoga danas kad su prišli tako da mu drobe, kako okrenu glavu s onom facom ‘a đe mene nađe avetinjo idi u upravu policije i tužilaštvo degenu nepismeni’.
    Ljudi obožavaju da se obrate pogrešnim ljudima za svoje frustracije. Prošle godine blokirali Cedis zbog velikih računa i stavke na računu za obnovljive izvore. A Cedis ni sa jednim ni sa drugim dodirne tacke nema.
    I zna li ko sto je ovoliko frke u bd? Borba za poslove u lokalnoj upravi. Jedno radno mjesto 4 glasa. Vole to i jedni i drugi. Šalim se, brani se čojstvo, junaštvo, demokratija i poštovanje volje naroda, tj. država, institucije sistema, ustav i tako te velike stvari.
    Last edited by 17.posa; 24-06-20 at 16:20.
    Ne bih se smio zaklet', ali mi se isto cini da je to onako kako ja kazem

  10. The Following 3 Users Say Thank You to 17.posa For This Useful Post:


  11. #959
    Join Date
    Mar 2020
    Location
    ship
    Posts
    441
    Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    18
    Thanked in
    17 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by wulfy View Post
    Nakon današnjih nereda u Budvi uhapšeni su predsjednik Opštine Marko Carević, predsjednik SO Budva Krsto Radović, odbornici DF-a Đorđije Pribilović i Đorđije Vujović, odbornik SNP-a Krsto Rađenović i menadžer Opštine Milo Božović.

    Građani se ne razilaze, pojačano je prisustvo i policije i građana ispred i oko zgrade Opštine kao i na bulevaru.

    Uhapšen je i načelnik Službe zaštite i spašavanja Dragan Božović.

    izvor: RTV Budva

    Onom mom spisku dodati i Mila Božovića
    Sent from my Motorola 8400
    Ovo su trebali da urade onaj dan ispred satora ali su namjerno omogucili Demokratama i DF-u da izvedu svoju priredbu kao sto rade svakih par godina od 97.

  12. #960
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,130
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,677
    Thanked in
    976 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fidel Castro View Post
    Pazi, kapiram ja tvoje ismijavanje i sprdnju. Ja kao sto rekoh prethodno - ne ulazim u detalje jer ih ne poznajem. Znam ono sto sam vidio na snimku a sto mi je dobro poznato kad su inspektori i kvazi inspektori u pitanju.

    Ovakva sprdnja koja se fokusira na totalno nebitnu stvar pored drugih jako bitnih stvari samo banalizuje cijelu pricu i opravdava ovako nezakonito ponasanje policije, inspektora i slicnih 'persona'.

    A to po meni nikako nije ok.

    Toliko.
    Potpuno se slazem sa tobom nego je jace od mene kad se jave ovi sto bi da lome kicme, ovi koji preuvelicavaju pa disciplinuju uvredama one koji ne dijele njihove frustracije i slicno.

  13. #961
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,668
    Thanks Thanks Given 
    3,568
    Thanks Thanks Received 
    8,639
    Thanked in
    4,659 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fidel Castro View Post
    Tesko da moze mracnije od ovog.
    pogledah par snimaka na portalu Vijesti i kao da je Kambodža


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  14. #962
    Join Date
    Mar 2020
    Location
    ship
    Posts
    441
    Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    18
    Thanked in
    17 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by 17.posa View Post
    Najjači su likovi koji se obraćaju uniformisanim policajcima i njima postavljaju pitanja: ko je tamo? sto niste bili odje kad je dps pokrao 500 miliona?, sto ne skinete uniforme? On je tu došao i radi svoj posao, tj. sluša nadređene. Nije dužan ni da zna ko je na vlasti u Budvi, ni ko je koga korumpirao, može da bude apolitičan, ali navale na njih da ih propituju. Ufatih jednoga danas kad su prišli tako da mu drobe, kako okrenu glavu s onom facom ‘a đe mene nađe avetinjo idi u upravu policije i tužilaštvo degenu nepismeni’.
    Ljudi obožavaju da se obrate pogrešnim ljudima za svoje frustracije. Prošle godine blokirali Cedis zbog velikih računa i stavke na računu za obnovljive izvore. A Cedis ni sa jednim ni sa drugim dodirne tacke nema.
    I zna li ko sto je ovoliko frke u bd? Borba za poslovima u lokalnoj upravi. Jedno radno mjesto 4 glasa. Vole to i jedni i drugi. Šalim se, brani se čojstvo, junaštvo, demokratija i poštovanje volje naroda, tj. država, institucije sistema, ustav i tako te velike stvari.
    Upravo je to sustina. Kuvar, konobar i sofer se dofatili tumacenja prava valjda misle da jedino oni umiju da tumace zakone tako kreativno, besmisleno i maliciozno.

    Jutros se Carevic raspravlja sa onima u bijele majce dje je pecat koji je on prije dva dana ukrao i ponio kuci I sad kao relevantno je sto mu taj neko odgovori?

    A dok on drzi pecat svojoj kuci opstina ne bi smjela nista da radi i nijedan dokument da izda no svi da cekaju i gataju sto Bato misli jer je ukrao pecat.
    Last edited by koronas; 24-06-20 at 16:27.

  15. #963
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    2,279
    Thanks Thanks Given 
    230
    Thanks Thanks Received 
    72
    Thanked in
    57 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by wulfy View Post
    U Budvi će važiti zakoni ove države, a ne zakon organizovane rulje, a ako ne bude mjesta razumu država će to riješiti za 15 minuta, poručio je premijer Duško Marković.

    ...

    izvor: www.vijesti.me

    Evo i premijer komentarisao stanje u Budvi

    Sent from my Motorola 8400
    Wulfi, zelis li napisati ljetopis popa Budvanina i to kopipejstovanjem tekstova iz vijesti me?
    Daj, napisi sto TI mislis, jer stav medijskog portala je vise nego ocigledan
    Last edited by A+A; 24-06-20 at 16:40.

  16. The Following User Says Thank You to A+A For This Useful Post:


  17. #964
    Join Date
    Mar 2020
    Location
    ship
    Posts
    441
    Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    18
    Thanked in
    17 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by acs View Post
    I krecemo... padaju, kraj je blizu. Dje je gando brat moj


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Vjerovatno snima po Budvi Nema u Budvu niko sa telefonom sa kamerom no se dovoze turisticki radnici sa sjevera da ovjekovjece nevidjenu represiju na primorju.

  18. #965
    Join Date
    Dec 2010
    Posts
    659
    Thanks Thanks Given 
    337
    Thanks Thanks Received 
    64
    Thanked in
    42 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by koronas View Post
    Upravo je to sustina. Kuvar, konobar i sofer se dofatili tumacenja prava valjda misle da jedino oni umiju da tumace zakone tako kreativno, besmisleno i maliciozno.

    Jutros se Carevic raspravlja sa onima u bijele majce dje je pecat koji je on prije dva dana ukrao i ponio kuci I sad kao relevantno je sto mu taj neko odgovori?

    A dok on drzi pecat svojoj kuci opstina ne bi smjela nista da radi i nijedan dokument da izda no svi da cekaju i gataju sto Bato misli jer je ukrao pecat.
    Bas ne ulazim u to oko pečata i ko je u pravu, a i ne interesuje me. Ali kad vidim Carevića da se prepire sa cojekom koji radi za 300 eura, zgadi mi se. Makar da pita ko je šef, pa da sa njim nešto raspravlja, no se onamo gura. A i nagledao sam se na utakmicama navijača koji krenu na ove iz sikjuritija, da ih pljuju i udaraju i onda dodju pendrekasi i nešto im se klikeri smanje onda. E tako danas i dobri Carevic izvika se njima, poslije kad ga hapse miran kao bubica. Pih.
    Ne bih se smio zaklet', ali mi se isto cini da je to onako kako ja kazem

  19. #966
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Budva
    Posts
    13,802
    Thanks Thanks Given 
    1,487
    Thanks Thanks Received 
    4,959
    Thanked in
    2,323 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by A+A View Post
    Wulfi, zelis li napisati ljetopis popa Budvanina i to kopipejstovanjem tekstova iz vijesti me?
    Daj, napisi sti TI mislis
    Napisao sam ovdje X puta šta mislim, evo da ponovim u vrlo kratkim crtama:
    - da li ima razloga da Carević podnese ostavku? Ima.
    - da li njegova smjena urađena na legalan način? Nije
    Kopiranje je praćenje događaja da ostane zapisano, kada portali pređu na druge servise uglavnom se izgubi arhiva, a na forumu ostaje.

    Sent from my Motorola 8400

  20. The Following 3 Users Say Thank You to wulfy For This Useful Post:


  21. #967
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    2,279
    Thanks Thanks Given 
    230
    Thanks Thanks Received 
    72
    Thanked in
    57 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by wulfy View Post
    Napisao sam ovdje X puta šta mislim, evo da ponovim u vrlo kratkim crtama:
    - da li ima razloga da Carević podnese ostavku? Ima.
    - da li njegova smjena urađena na legalan način? Nije
    Kopiranje je praćenje događaja da ostane zapisano, kada portali pređu na druge servise uglavnom se izgubi arhiva, a na forumu ostaje.

    Sent from my Motorola 8400
    Hvala lijepa.

    Da ne bude zablude: ne provciram nitkog da se izjasni, ne radim za udbu ni u jednoj zemlji, sva su moja pitanja metafizicka jer sam promatrac i to je to :kava:

  22. #968
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Policijsko saopstenje o 211 povrijedjenih policajaca za 3, 2, 1...

  23. #969
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Budva
    Posts
    13,802
    Thanks Thanks Given 
    1,487
    Thanks Thanks Received 
    4,959
    Thanked in
    2,323 Posts

    Default

    Danas je ispred zgrade Centra bezbjednosti Budva došlo do incidenta nakon što je vršilac dužnosti predsjednika Opštine Budva Vladimir Bulatović izašao ispred zgrade Opštine Budva, a kojom prilikom su okupljeni građani odmah počeli da ga zasipaju kamenicama i drugim predmetima, te da mu upućuju uvrjedljive riječi - saopšteno je iz Uprave policije.

    Kako se navodi u saopštenju, oni su sa ovakvim postupcima i ponašanjem nastavili i nakon što je Bulatović pokušao da uđe u svoje vozilo, u čemu su ga spriječili.

    Bulatović je službenim vozilom Uprave policije prevezen u zgradu Centra bezbjednosti Budva, a koje je ovom prilikom takođe bilo meta ponovnih napada kamenicama i drugim predmetima od strane okupljenih građana.

    Okupljeni građani, od kojih je određeni broj bio i u alkoholisanom stanju, na najgrublji način su ugrožavali bezbjednost ovog lica, ostalih građana kao i bezbjednost policijskih službenika izazivajući nerede.

    Uprkos tome što je policija u više navrata izdala naređenja i upozorenja da se okupljeni građani raziđu, oni su nastavili sa izazivanjem incidenata.

    Pripadnici policije su ovom prilikom zasuti kamenicama i dimnim bombama od strane okupljenih, nakon čega je policija upotrijebila hemijsko sredstvo kako bi se uspostavio stabilan javni red i mir.
    Osim toga, ovom prilikom je povrijeđen jedan policijski službenik.

    Takođe, na zgradi Centra bezbjednosti Budva kao i na zgradi Opštine Budva je nastala materijalna šteta. Oštećena su i službena vozila.

    Na ulicama ovog grada prevrnuti su kontejneri, te je polomljen i dio gradskog mobilijara.

    U Centar bezbjednosti Budva je zbog učestvovanja u incidentima do sada privedeno 17 lica, zaključuje u saopštenju.

    izvor: RTV Budva

    Sent from my Motorola 8400

  24. #970
    Join Date
    Mar 2020
    Location
    ship
    Posts
    441
    Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    18
    Thanked in
    17 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by wulfy View Post
    Napisao sam ovdje X puta šta mislim, evo da ponovim u vrlo kratkim crtama:
    - da li ima razloga da Carević podnese ostavku? Ima.
    - da li njegova smjena urađena na legalan način? Nije
    Kopiranje je praćenje događaja da ostane zapisano, kada portali pređu na druge servise uglavnom se izgubi arhiva, a na forumu ostaje.

    Sent from my Motorola 8400
    A da li je Carevicevo postavljenje uradjeno na legalan i legitiman nacin u skladu sa voljom biraca?

    Kako je Crnogorska presla preko toga da je Krapovic i Carevic ne racunaju u koaliciju 2016 a onda ih spasava 2018? Pa se evo Bulatovicu lijepo vrace od Pavicevica.
    Last edited by koronas; 24-06-20 at 16:57.

  25. #971
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,457
    Thanks Thanks Given 
    1,913
    Thanks Thanks Received 
    5,160
    Thanked in
    1,780 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Policijsko saopstenje o 211 povrijedjenih policajaca za 3, 2, 1...
    Može li ovo za početak...

  26. #972
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    1,999
    Thanks Thanks Given 
    20
    Thanks Thanks Received 
    225
    Thanked in
    150 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by 17.posa View Post
    Najjači su likovi koji se obraćaju uniformisanim policajcima i njima postavljaju pitanja: ko je tamo? sto niste bili odje kad je dps pokrao 500 miliona?, sto ne skinete uniforme? On je tu došao i radi svoj posao, tj. sluša nadređene. Nije dužan ni da zna ko je na vlasti u Budvi, ni ko je koga korumpirao, može da bude apolitičan, ali navale na njih da ih propituju. Ufatih jednoga danas kad su prišli tako da mu drobe, kako okrenu glavu s onom facom ‘a đe mene nađe avetinjo idi u upravu policije i tužilaštvo degenu nepismeni’.

    Da, to si skroz u pravu.
    Zato i velim da malo ima nezahvalnijih profesija od policijske.
    Pogotovo kad ti se nakače gradjani koji "sve znaju" i užive se previše u svoja "gradjanska prava".

    Nego ovo na snimku su očiti primeri neprofesionalizma nekih policajaca. Bukvalno, kao da traže probleme umesto da ih rešavaju. A banalna situacija...

  27. #973
    Join Date
    Mar 2020
    Location
    ship
    Posts
    441
    Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    18
    Thanked in
    17 Posts

    Default

    Ma da vidis kako je ovaj gore krenuo golim rukama na legitimine i legalne predstavnike gradjana i same gradjane Budve i sapleo se i pao u drace mrcenik.

    Sto Miomir Pejovic ne zabaguje ka papagaj sad o krvavim rukama?
    Last edited by koronas; 24-06-20 at 17:04.

  28. #974
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,457
    Thanks Thanks Given 
    1,913
    Thanks Thanks Received 
    5,160
    Thanked in
    1,780 Posts

    Default

    Objavljivanje ove slike plus reakcija premijera govori da će ovo biti riješeno nasiljem a čini mi se da to odgovara objema stranama, jedni da pokažu snagu države a drugi da dokažu kako su žrtve.
    Oni što im bubrege i ostale organe dislociraju će biti kolateralna šteta, kao i obično što biva.

  29. The Following User Says Thank You to remark For This Useful Post:


  30. #975
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,397
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,008
    Thanked in
    1,552 Posts

    Default

    pa 99% problema nase policije je ego. inspektor taj i taj, izvoli znacku, telefon je u stanici policije budva, tamo mozete dokazati da je vas telefon. dovidjenja prijatno.
    ali se ne moze od kompleksa velicine i bitnosti da to podnese.
    a strecaju na prvo dranje vece grupe

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

  31. The Following 6 Users Say Thank You to Hell Raiser For This Useful Post:


Page 39 of 89 FirstFirst ... 2935363738394041424349 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 5 users browsing this thread. (0 members and 5 guests)

Similar Threads

  1. Replies: 165
    Last Post: 17-06-15, 20:07
  2. Leteći cirkus Dake Davidovića : )
    By getaway blues in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 181
    Last Post: 23-05-12, 16:41
  3. Za sve vas koji volite cirkus O.o
    By Tom Riddle in forum Kućni ljubimci
    Replies: 6
    Last Post: 10-02-11, 16:46
  4. Cirkus bez gledalaca
    By Hari Krisna in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 10
    Last Post: 04-03-10, 09:59
  5. Cirkus
    By GAGA in forum Sve i svašta
    Replies: 24
    Last Post: 17-01-05, 23:28

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •