Page 56 of 89 FirstFirst ... 64652535455565758596066 ... LastLast
Results 1,376 to 1,400 of 2201

Thread: Cirkus u Budvi

  1. #1376
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,133
    Thanks Thanks Given 
    767
    Thanks Thanks Received 
    1,485
    Thanked in
    739 Posts

    Default

    E zamisli, on voli zivotinje... Pa, zucni, serdare, zucni o nacionalnim parkovima i o tome kako se vlast POSRALA u zivi svijet, omogucavajuci krivolovcima da bukvalno masakriraju sve sto hoda, gmize, leti, pliva.. Pusti glas u odbranu jadnih zivotinja tamo dje treba!


  2. The Following 4 Users Say Thank You to ovizionizi For This Useful Post:


  3. #1377
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,564
    Thanks Thanks Given 
    1,112
    Thanks Thanks Received 
    1,721
    Thanked in
    775 Posts

    Default

    Ne znam,reci mi šta?

    Nema ovo veze s politikom,nisam na strani ovog čije je ime ispisano,a isto tako ne znam s kojim pravom dotična želi da ga na ovakav način vrijedja.
    Razumijem da su ljudi ljuti na Dzakovica,i to s pravom,ali to je njegov obraz a i istovremeno i njegovo pravo da radi sa svojim odbornickim mjestom sto mu je volja,makar do idućih izbora,a evo se približavaju.
    A sto se ovo gospodj/e/ice tiče,bolje da se nečim korisnim bavi nego sto pravi gluposti tuda


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  4. #1378
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,741
    Thanks Thanks Given 
    2,109
    Thanks Thanks Received 
    4,654
    Thanked in
    2,480 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AdO_pG View Post
    Zašto postovanje?Maltretira jadnu životinju tu da bi nešto izvodila,kao da ponizi divanovica time sto je dovela magarca i okacila mu oko vrata to sto je okacila,a ovamo izjavila OVAJ za razliku od mnogih ima obraza.Dno dna...


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Sto ge maltretira?
    Nahranila ga je fino i prosetala.
    Kad bi ovoliki borci i borkinje (ne mislim sad licno na tebe) sto vidjeh po fb da osudjuju, upola toliko brinuli za ljude sa kojima zive u istoj drzavi, ne bi nam se desavalo ovo sto nam se desava e'o 30 god, dje bi nam kraj bio.
    Forever young, i want to be forever young

  5. The Following 2 Users Say Thank You to technus For This Useful Post:


  6. #1379
    Join Date
    Nov 2013
    Location
    titograd
    Posts
    3,661
    Thanks Thanks Given 
    2,681
    Thanks Thanks Received 
    1,068
    Thanked in
    500 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AdO_pG View Post
    Zašto postovanje?Maltretira jadnu životinju tu da bi nešto izvodila,kao da ponizi divanovica time sto je dovela magarca i okacila mu oko vrata to sto je okacila,a ovamo izjavila OVAJ za razliku od mnogih ima obraza.Dno dna...


    Sent from my iPhone using Tapatalk


    Quote Originally Posted by AdO_pG View Post
    Ne znam,reci mi šta?


    A sto se ovo gospodj/e/ice tiče,bolje da se nečim korisnim bavi nego sto pravi gluposti tuda


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Da narod ima 20% gradjanske svijesti i akcija kao Iva,dje bi nam kraj bio...
    nema bunta i akcije dje nije isla u prve redove za razliku od "heroja" na drustvenim mrezama.
    Imas ove sa vrela ribnickih sto sa lipsalim konjima svakodnevno tumaraju gradom, pa zastiti te jadne zivotinje kad si vec pokrenuo komentar onda napravi i akciju

    S cime korisnije da se bavi ?da sjedi kuci i dize glas preko foruma fb twitera.
    ili da cuti, da ne otvara usta.
    Da cisti kucu kuva pere i radja djecu.te i takve sovinisticke izjave su za svaku osudu.


    Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
    Tebe mi je žao a za mene me duša boli

  7. The Following 2 Users Say Thank You to aleksa111111 For This Useful Post:


  8. #1380
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,130
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,677
    Thanked in
    976 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by technus View Post
    Ovo je bilo juce, vidim niko nije izbacio.
    Postovanje za gdju/gdjicu Ivu.


    upload free
    Pa ako dovodis zivotinju u smislu da bi se narugao nekome a najvise toj samoj zivotinji onda vrsis zloupotrebu i nepostovanje. Vise ima ljepote u ovom magarcu nego u Bajkovickoj i Divanovicu zajedno. Ovo je zalosna slika jednog jadnog performansa. Sto bi Dzoni rekao: Zasto trazis harizmu u sebi punjena ptico?

  9. The Following 2 Users Say Thank You to Rodion Romanovich For This Useful Post:


  10. #1381
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Budva
    Posts
    13,781
    Thanks Thanks Given 
    1,484
    Thanks Thanks Received 
    4,934
    Thanked in
    2,313 Posts

    Default

    Povodom dešavanja u Budvi, krivične prijave Demokratskog Fronta o političkoj korupciji, napada na njega i porodicu, oglasio se nezavisni odbornik Stevan Džaković, koji je uputio otvoreno pismo.

    Prenosimo u cjelosti pismo:

    “Da raščistimo jednu činjenicu, objekat koji je služio onima koji su za život zarađivali kao državni svetioničari na ostrvu Sveti Nikola, nije u vlasništvu Stevana Džakovića.

    Međutim, za razliku od tog objekta, odbornički mandat zakonski pripada Stevanu Dzakoviću, te sam tako jedini njegov vlasnik. Niko ne može, po bilo kom osnovu, pozvati birača na odgovornost zbog glasanja, niti od njega tražiti da kaže za koga je glasao ili zašto nije glasao. (član 2. Zakona o izboru odbornika i poslanika), odbornik, odnosno poslanik opredjeljuje se i glasa po sopstvenom uvjerenju, odbornik, odnosno poslanik ne može biti opozvan.(član 5. Zakona o izboru odbornika i poslanika).

    Krivičnu prijavu SDT-u sastavljao je mladi čovjek koji za sebe tvrdi da nije građanin već funkcioner, čovjek koji ne krije nekakav iracionalni strah od Budve i njenih stanovnika. Koji nije za vrijeme od kada je sjeo u fotelju funkcionera nijednom ustao iz nje i prošetao rivom. Da jeste, i da se upoznao sa ljudima saznao bi više o subjektu prijave koju je pisao. Ta prijava, ko hoće da pročita između redova, pored toga što je plod frustracije njenog autora Budvom i Budvanima, na prvom mjestu je poruka Careviću.

    Dokaz za to je uplitanje osoba poput Šinavatre i Deripaske u tekst prijave, ali ne u namjeri da se dodvori Careviću čiji brat ima problem sa Deripaskom u vezi plaže Ploče, kako to izgleda na prvi pogled, već upravo suprotno, da bi mu se poslala poruka da Front sa posebnom pažnjom prati njegove privatne pegovore sa Vladom. Te da se plaše ishoda tih dogovora i mogućnosti da Carević zbog porodičnog interesa odustane od politike. Front u Budvi nije spreman za takav ishod. Međutim, spremni su da mu prirede ukoliko donese takvu odluku, ovo šta su demonstrirali poslednjih dana. Otuda i priča o političkoj korupciji, optužuju mene a posredno opominju Carevića da slučajno ne uradi ono što odavno najavljuje i vrati se biznisu.

    Koordinator svih dešavanja primijenio je isprobanu jednačinu, zavaditi i posvadjati cijelu Budvu a zatim se nametnuti kao branitelj u ovom slučaju, navodno, izborne volje građana. Zato je bilo važno naružiti sliku grada koji stvara mogućnosti, i za kaznu ga svesti na nivo neke zabiti, uništiti imidž te “samozvane” metropole, od čijeg se imena mnogim političkim prvacima u Podgorici odmah zavrti u glavi. Oni nemaju pojma da je zarađivanje novca u Budvi težak rad, da je u svojim tridesetim godinama moja generacija imala i po petnaest ljeta radnog staža, da nije lako gaziti vreo pijesak i prodavati krofne, na primjer, ili nositi suncobrane, ili po cijelu noć usluživati goste dok se svi ostali odmaraju i zabavljaju. Taj koordinator, koji je doveden da nadzire upravo Carevića, je u znak zahvalnosti prema gradu u kojem je dobio priliku da se pozitivno promoviše, organizovao uništavanje imovine toga grada, instruisao mlade ljude da umjesto njega gađaju policiju kamenicama i dimnim bombama, dovodio ih svjesno u opasnost, jer odlično zna šta znači napad na službeno lice.

    Očigledno je bio jedan od dirigenata linča nad Vladimirom Bulatovićem samo zato što je u tom tenutku bio vršilac funkcije predsjednika Opštine. Neko ko predvodi litije, ko vjeruje i moli se Bogu, organizuje napad sto na jednoga. Juriš na policijsku stanicu i pokušaj upada u nju da bi se fizički uništio Bulatović. Ne postoji riječ kojom bi se okvalifikovalo takvo ponašanje, izuzev riječi zločin. I malo dijete vidi da je to bila koordinisana akcija, neke službe.

    A, što se prekrajanja izborne volje tiče, vi ste izbornu volju prekrojili još 2017. godine. Nema tog medijskog izvještaju sa vaših nastupa u kojem se moje ime pominje kao člana koalicije. Nijeste pretpostavili da ću vam biti potreban, šta li? Ako sam bio član vaše koalicije zašto ste na lokalnom mediju zabranili moja gostovanja? ‘’Pazi kakav kamen odbacuješ, da ne postane ugao nove kuće.’’ davno je rečeno.

    I odlučite se, da li sam izdao birače kako besomučno ponavljate, ili sam podijelio porodice, ne može i jedno, i drugo. Jer ako nema nikog na mojoj strani, kako je podjela moguća?

    Žalim zato što ste u ovoj atmosferi linča, kada ste angažovali desetine vaših pristalica da prate mene i članove moje porodice, da nas fotografišu kako bi vaši portali mogli da konstruišu priče na našu štetu, i upućuju nam prijetnje, kada me pola familije opominje da se dotjeram ako izlazim na sopstveni balkon jer se snima, kada u pet ujutru šaljete vaše sinove da vrište ispod mog prozora, pokazali svoje neumiveno lice zbog kojeg me pola grada pita kako sam, uopšte, mogao da budem sa Frontom.

    Budite malo više građani a malo manje funkcioneri, život je moguć i bez fotelje."

    izvor: www.vijesti.me

    Sent from my Motorola 8400

  11. The Following User Says Thank You to wulfy For This Useful Post:


  12. #1382
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,744
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    74
    Thanked in
    38 Posts

    Default

    Mmmm koliko boraca za prava životinja, koliko brige, pomislio bi neki nezavisni posmatrač iz Duisburga kako divnih ljudi ima ova Crna Gora dje se brani pravo životinja, možete onda misliti na kom su nivou kad su u pitanju ljudska prava, slobode i slično, reče on to svom kolegi iz Frankfurta.
    Iskljucenje mozga samo osta.

  13. #1383
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,564
    Thanks Thanks Given 
    1,112
    Thanks Thanks Received 
    1,721
    Thanked in
    775 Posts

    Default

    Rodion je to odlično napisao,ko je razumio razumio je,ko nije neka je zdravo


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  14. #1384
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Budva
    Posts
    13,781
    Thanks Thanks Given 
    1,484
    Thanks Thanks Received 
    4,934
    Thanked in
    2,313 Posts

    Default

    Mediteranski sportski centar i Košarkaški klub “Mogren” podnijeli su danas kotorskom Osnovnom tužilaštvu krivičnu prijavu zbog ubacivanja suzavca u sportsku dvoranu 24. juna dok je trajao trening djece članova kluba.

    Direktor MSC Nikola Vučićević, inače lider budvanskog Pokreta za promjene, kazao je da je krivična prijava podnijeta u konsultaciji sa advokatom protiv NN lica, ali da su tužilaštvu dostavili kompletan dokazni materijal.

    izvor: www.vijesti.me

    Sent from my Motorola 8400

  15. #1385
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Baš fino potkrovlje
    Posts
    8,425
    Thanks Thanks Given 
    2,988
    Thanks Thanks Received 
    1,440
    Thanked in
    773 Posts

    Default

    https://www.facebook.com/95074914841...2/?d=null&vh=e


    Магаре је вриједна и паметна животиња, дивановић није ништа од тога.

    Послато са SM-G950F помоћу Тапатока
    Ја чекам посао али волим ову земљу!



    А што пијем кад ми шкоди
    ко ће кући да ме води?

  16. #1386
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Baš fino potkrovlje
    Posts
    8,425
    Thanks Thanks Given 
    2,988
    Thanks Thanks Received 
    1,440
    Thanked in
    773 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by wulfy View Post
    povodom dešavanja u budvi, krivične prijave demokratskog fronta o političkoj korupciji, napada na njega i porodicu, oglasio se nezavisni odbornik stevan džaković, koji je uputio otvoreno pismo.

    Prenosimo u cjelosti pismo:

    “da raščistimo jednu činjenicu, objekat koji je služio onima koji su za život zarađivali kao državni svetioničari na ostrvu sveti nikola, nije u vlasništvu stevana džakovića.

    Međutim, za razliku od tog objekta, odbornički mandat zakonski pripada stevanu dzakoviću, te sam tako jedini njegov vlasnik. Niko ne može, po bilo kom osnovu, pozvati birača na odgovornost zbog glasanja, niti od njega tražiti da kaže za koga je glasao ili zašto nije glasao. (član 2. Zakona o izboru odbornika i poslanika), odbornik, odnosno poslanik opredjeljuje se i glasa po sopstvenom uvjerenju, odbornik, odnosno poslanik ne može biti opozvan.(član 5. Zakona o izboru odbornika i poslanika).

    Krivičnu prijavu sdt-u sastavljao je mladi čovjek koji za sebe tvrdi da nije građanin već funkcioner, čovjek koji ne krije nekakav iracionalni strah od budve i njenih stanovnika. Koji nije za vrijeme od kada je sjeo u fotelju funkcionera nijednom ustao iz nje i prošetao rivom. Da jeste, i da se upoznao sa ljudima saznao bi više o subjektu prijave koju je pisao. Ta prijava, ko hoće da pročita između redova, pored toga što je plod frustracije njenog autora budvom i budvanima, na prvom mjestu je poruka careviću.

    Dokaz za to je uplitanje osoba poput Šinavatre i deripaske u tekst prijave, ali ne u namjeri da se dodvori careviću čiji brat ima problem sa deripaskom u vezi plaže ploče, kako to izgleda na prvi pogled, već upravo suprotno, da bi mu se poslala poruka da front sa posebnom pažnjom prati njegove privatne pegovore sa vladom. Te da se plaše ishoda tih dogovora i mogućnosti da carević zbog porodičnog interesa odustane od politike. Front u budvi nije spreman za takav ishod. Međutim, spremni su da mu prirede ukoliko donese takvu odluku, ovo šta su demonstrirali poslednjih dana. Otuda i priča o političkoj korupciji, optužuju mene a posredno opominju carevića da slučajno ne uradi ono što odavno najavljuje i vrati se biznisu.

    Koordinator svih dešavanja primijenio je isprobanu jednačinu, zavaditi i posvadjati cijelu budvu a zatim se nametnuti kao branitelj u ovom slučaju, navodno, izborne volje građana. Zato je bilo važno naružiti sliku grada koji stvara mogućnosti, i za kaznu ga svesti na nivo neke zabiti, uništiti imidž te “samozvane” metropole, od čijeg se imena mnogim političkim prvacima u podgorici odmah zavrti u glavi. Oni nemaju pojma da je zarađivanje novca u budvi težak rad, da je u svojim tridesetim godinama moja generacija imala i po petnaest ljeta radnog staža, da nije lako gaziti vreo pijesak i prodavati krofne, na primjer, ili nositi suncobrane, ili po cijelu noć usluživati goste dok se svi ostali odmaraju i zabavljaju. Taj koordinator, koji je doveden da nadzire upravo carevića, je u znak zahvalnosti prema gradu u kojem je dobio priliku da se pozitivno promoviše, organizovao uništavanje imovine toga grada, instruisao mlade ljude da umjesto njega gađaju policiju kamenicama i dimnim bombama, dovodio ih svjesno u opasnost, jer odlično zna šta znači napad na službeno lice.

    Očigledno je bio jedan od dirigenata linča nad vladimirom bulatovićem samo zato što je u tom tenutku bio vršilac funkcije predsjednika opštine. Neko ko predvodi litije, ko vjeruje i moli se bogu, organizuje napad sto na jednoga. Juriš na policijsku stanicu i pokušaj upada u nju da bi se fizički uništio bulatović. Ne postoji riječ kojom bi se okvalifikovalo takvo ponašanje, izuzev riječi zločin. I malo dijete vidi da je to bila koordinisana akcija, neke službe.

    A, što se prekrajanja izborne volje tiče, vi ste izbornu volju prekrojili još 2017. Godine. Nema tog medijskog izvještaju sa vaših nastupa u kojem se moje ime pominje kao člana koalicije. Nijeste pretpostavili da ću vam biti potreban, šta li? Ako sam bio član vaše koalicije zašto ste na lokalnom mediju zabranili moja gostovanja? ‘’pazi kakav kamen odbacuješ, da ne postane ugao nove kuće.’’ davno je rečeno.

    I odlučite se, da li sam izdao birače kako besomučno ponavljate, ili sam podijelio porodice, ne može i jedno, i drugo. Jer ako nema nikog na mojoj strani, kako je podjela moguća?

    Žalim zato što ste u ovoj atmosferi linča, kada ste angažovali desetine vaših pristalica da prate mene i članove moje porodice, da nas fotografišu kako bi vaši portali mogli da konstruišu priče na našu štetu, i upućuju nam prijetnje, kada me pola familije opominje da se dotjeram ako izlazim na sopstveni balkon jer se snima, kada u pet ujutru šaljete vaše sinove da vrište ispod mog prozora, pokazali svoje neumiveno lice zbog kojeg me pola grada pita kako sam, uopšte, mogao da budem sa frontom.

    Budite malo više građani a malo manje funkcioneri, život je moguć i bez fotelje."

    izvor: www.vijesti.me

    sent from my motorola 8400
    Живот јес могућ без фотеље, али не без посланичке, није се могао одвојит од ње за све ово вријеме.

    Послато са sm-g950f помоћу Тапатока
    Ја чекам посао али волим ову земљу!



    А што пијем кад ми шкоди
    ко ће кући да ме води?

  17. #1387
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,741
    Thanks Thanks Given 
    2,109
    Thanks Thanks Received 
    4,654
    Thanked in
    2,480 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rodion Romanovich View Post
    Pa ako dovodis zivotinju u smislu da bi se narugao nekome a najvise toj samoj zivotinji onda vrsis zloupotrebu i nepostovanje. Vise ima ljepote u ovom magarcu nego u Bajkovickoj i Divanovicu zajedno. Ovo je zalosna slika jednog jadnog performansa. Sto bi Dzoni rekao: Zasto trazis harizmu u sebi punjena ptico?
    U nasem jesiku nazivi zivotinja se dijelom koriste i meraforicki za uvredu ljudi, ne vrijedjajuci samu zivotinju.
    Pa imas jednu od plemenitijih zivotinja konja, takvu zivotinju ne mozes uvrijediti nikako, a mozes covjeka nazivajuci ga konjem.
    Nego, o ti veliki samoprozvani opozicionaru, postoji li jedna-jedina akcija, performans, protest i ini dogadjaji protiv vlasti koju ces ti podrzati i kojoj neces naci manu?
    Forever young, i want to be forever young

  18. The Following 2 Users Say Thank You to technus For This Useful Post:


  19. #1388
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    14,710
    Thanks Thanks Given 
    1,256
    Thanks Thanks Received 
    883
    Thanked in
    577 Posts

    Default

    E zamisli kakav moras biti lik da se divis takozvanom performansu Ive Bajkovic

    Ko ne zna, ovo je gospodicna:


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

  20. #1389
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,349
    Thanks Thanks Given 
    14,775
    Thanks Thanks Received 
    4,107
    Thanked in
    2,078 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tripleta View Post
    E zamisli kakav moras biti lik da se divis takozvanom performansu Ive Bajkovic

    Ko ne zna, ovo je gospodicna:


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    E da ti je i dio muda koje ima Iva đe bi bio moj tripi. Nego neeemaaaaa

    Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk

  21. The Following 4 Users Say Thank You to extravaganca For This Useful Post:


  22. #1390
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    14,710
    Thanks Thanks Given 
    1,256
    Thanks Thanks Received 
    883
    Thanked in
    577 Posts

    Default

    A vjeruj mi da ne zelim da imam nista njeno, hahahahq


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

  23. #1391
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,741
    Thanks Thanks Given 
    2,109
    Thanks Thanks Received 
    4,654
    Thanked in
    2,480 Posts

    Default

    E batice, ima Iva vise moodah neco sto ces ti imati za narednih 10 zivota.
    Muslim, sve mi je jasno o hrabrosti i 'cojstvu' tipa koji podrzava covjeka i rezim koji je njegovu bracu po vjeri slao u sigurnu smrt deportujuci ih nazad u ratno podrucje direktno u ruke suprotne strane.
    Nikad tui co'eka ni obraza.
    Gasi...
    Forever young, i want to be forever young

  24. The Following User Says Thank You to technus For This Useful Post:


  25. #1392
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    14,710
    Thanks Thanks Given 
    1,256
    Thanks Thanks Received 
    883
    Thanked in
    577 Posts

    Default Cirkus u Budvi

    Lazes, dokazi, koji to sud je presudio

    Ranije nisam podrzavao vlast nego sam kao budala glasao opozicionu partiju, ali mi je forum otvorio oci. A i desavanja kroz cg su mi pomogla da shvatim sa kakvim “ljudima” sam okruzen


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Last edited by Tripleta; 01-07-20 at 18:05.
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

  26. #1393
    Join Date
    May 2006
    Posts
    1,388
    Thanks Thanks Given 
    4,108
    Thanks Thanks Received 
    357
    Thanked in
    235 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by wulfy View Post
    Povodom dešavanja u Budvi, krivične prijave Demokratskog Fronta o političkoj korupciji, napada na njega i porodicu, oglasio se nezavisni odbornik Stevan Džaković, koji je uputio otvoreno pismo.

    Prenosimo u cjelosti pismo:

    “Da raščistimo jednu činjenicu, objekat koji je služio onima koji su za život zarađivali kao državni svetioničari na ostrvu Sveti Nikola, nije u vlasništvu Stevana Džakovića.

    Međutim, za razliku od tog objekta, odbornički mandat zakonski pripada Stevanu Dzakoviću, te sam tako jedini njegov vlasnik. Niko ne može, po bilo kom osnovu, pozvati birača na odgovornost zbog glasanja, niti od njega tražiti da kaže za koga je glasao ili zašto nije glasao. (član 2. Zakona o izboru odbornika i poslanika), odbornik, odnosno poslanik opredjeljuje se i glasa po sopstvenom uvjerenju, odbornik, odnosno poslanik ne može biti opozvan.(član 5. Zakona o izboru odbornika i poslanika).

    Krivičnu prijavu SDT-u sastavljao je mladi čovjek koji za sebe tvrdi da nije građanin već funkcioner, čovjek koji ne krije nekakav iracionalni strah od Budve i njenih stanovnika. Koji nije za vrijeme od kada je sjeo u fotelju funkcionera nijednom ustao iz nje i prošetao rivom. Da jeste, i da se upoznao sa ljudima saznao bi više o subjektu prijave koju je pisao. Ta prijava, ko hoće da pročita između redova, pored toga što je plod frustracije njenog autora Budvom i Budvanima, na prvom mjestu je poruka Careviću.

    Dokaz za to je uplitanje osoba poput Šinavatre i Deripaske u tekst prijave, ali ne u namjeri da se dodvori Careviću čiji brat ima problem sa Deripaskom u vezi plaže Ploče, kako to izgleda na prvi pogled, već upravo suprotno, da bi mu se poslala poruka da Front sa posebnom pažnjom prati njegove privatne pegovore sa Vladom. Te da se plaše ishoda tih dogovora i mogućnosti da Carević zbog porodičnog interesa odustane od politike. Front u Budvi nije spreman za takav ishod. Međutim, spremni su da mu prirede ukoliko donese takvu odluku, ovo šta su demonstrirali poslednjih dana. Otuda i priča o političkoj korupciji, optužuju mene a posredno opominju Carevića da slučajno ne uradi ono što odavno najavljuje i vrati se biznisu.

    Koordinator svih dešavanja primijenio je isprobanu jednačinu, zavaditi i posvadjati cijelu Budvu a zatim se nametnuti kao branitelj u ovom slučaju, navodno, izborne volje građana. Zato je bilo važno naružiti sliku grada koji stvara mogućnosti, i za kaznu ga svesti na nivo neke zabiti, uništiti imidž te “samozvane” metropole, od čijeg se imena mnogim političkim prvacima u Podgorici odmah zavrti u glavi. Oni nemaju pojma da je zarađivanje novca u Budvi težak rad, da je u svojim tridesetim godinama moja generacija imala i po petnaest ljeta radnog staža, da nije lako gaziti vreo pijesak i prodavati krofne, na primjer, ili nositi suncobrane, ili po cijelu noć usluživati goste dok se svi ostali odmaraju i zabavljaju. Taj koordinator, koji je doveden da nadzire upravo Carevića, je u znak zahvalnosti prema gradu u kojem je dobio priliku da se pozitivno promoviše, organizovao uništavanje imovine toga grada, instruisao mlade ljude da umjesto njega gađaju policiju kamenicama i dimnim bombama, dovodio ih svjesno u opasnost, jer odlično zna šta znači napad na službeno lice.

    Očigledno je bio jedan od dirigenata linča nad Vladimirom Bulatovićem samo zato što je u tom tenutku bio vršilac funkcije predsjednika Opštine. Neko ko predvodi litije, ko vjeruje i moli se Bogu, organizuje napad sto na jednoga. Juriš na policijsku stanicu i pokušaj upada u nju da bi se fizički uništio Bulatović. Ne postoji riječ kojom bi se okvalifikovalo takvo ponašanje, izuzev riječi zločin. I malo dijete vidi da je to bila koordinisana akcija, neke službe.

    A, što se prekrajanja izborne volje tiče, vi ste izbornu volju prekrojili još 2017. godine. Nema tog medijskog izvještaju sa vaših nastupa u kojem se moje ime pominje kao člana koalicije. Nijeste pretpostavili da ću vam biti potreban, šta li? Ako sam bio član vaše koalicije zašto ste na lokalnom mediju zabranili moja gostovanja? ‘’Pazi kakav kamen odbacuješ, da ne postane ugao nove kuće.’’ davno je rečeno.

    I odlučite se, da li sam izdao birače kako besomučno ponavljate, ili sam podijelio porodice, ne može i jedno, i drugo. Jer ako nema nikog na mojoj strani, kako je podjela moguća?

    Žalim zato što ste u ovoj atmosferi linča, kada ste angažovali desetine vaših pristalica da prate mene i članove moje porodice, da nas fotografišu kako bi vaši portali mogli da konstruišu priče na našu štetu, i upućuju nam prijetnje, kada me pola familije opominje da se dotjeram ako izlazim na sopstveni balkon jer se snima, kada u pet ujutru šaljete vaše sinove da vrište ispod mog prozora, pokazali svoje neumiveno lice zbog kojeg me pola grada pita kako sam, uopšte, mogao da budem sa Frontom.

    Budite malo više građani a malo manje funkcioneri, život je moguć i bez fotelje."

    izvor: www.vijesti.me

    Sent from my Motorola 8400
    Evo kuce na ostrvu koja "nije" njegova, a eto mu i brata kako istovara bure za vodu za tu "tudju" kucu


    Sent from my phone

  27. The Following User Says Thank You to nikolaf7 For This Useful Post:


  28. #1394
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Budva
    Posts
    13,781
    Thanks Thanks Given 
    1,484
    Thanks Thanks Received 
    4,934
    Thanked in
    2,313 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mstislav View Post
    Живот јес могућ без фотеље, али не без посланичке, није се могао одвојит од ње за све ово вријеме.

    Послато са sm-g950f помоћу Тапатока
    Naglas razmišljanje... zamisli ne pojavi se na skupštini zakazanoj u subotu (inače na dnevnom redu smjene upravnih odbora opštinskih preduzeća), nema kvoruma,... Da li bi bio heroj ili...

    Sent from my Motorola 8400

  29. The Following User Says Thank You to wulfy For This Useful Post:


  30. #1395
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,130
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,677
    Thanked in
    976 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by technus View Post
    U nasem jesiku nazivi zivotinja se dijelom koriste i meraforicki za uvredu ljudi, ne vrijedjajuci samu zivotinju.
    Pa imas jednu od plemenitijih zivotinja konja, takvu zivotinju ne mozes uvrijediti nikako, a mozes covjeka nazivajuci ga konjem.
    Nego, o ti veliki samoprozvani opozicionaru, postoji li jedna-jedina akcija, performans, protest i ini dogadjaji protiv vlasti koju ces ti podrzati i kojoj neces naci manu?
    A ima li ijedan bez mane i to ne bilo kakve i reci mi zasto je to tako? Inace Iva je i dio problema koji je doveo do ovog u Budvi kada je Medo krenuo da uhljebljava ove starobudvane iz Podgorice dolje tada mu je prsnuo i opstinski odbor a Dzakovic popio pedalu preko noci i bez razloga a da im nijednom nije palo na pamet da ce im taj glas jednom mozda trebati.



    Quote Originally Posted by Mstislav View Post
    https://www.facebook.com/95074914841...2/?d=null&vh=e


    Магаре је вриједна и паметна животиња, дивановић није ништа од тога.

    Послато са SM-G950F помоћу Тапатока

    Pa sta nam onda to gdja Bajkovic ustvari govori? Koju posluku je poorala?
    Last edited by Rodion Romanovich; 01-07-20 at 19:07.

  31. #1396
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,741
    Thanks Thanks Given 
    2,109
    Thanks Thanks Received 
    4,654
    Thanked in
    2,480 Posts

    Default

    Savrsenstvo ne postoji, tako da ni protesti ne mogu vlbiti bez mane, neki manje, neki vise.
    Ali ja razmisljam, a mislim (subjektivni osjecaj) da tako svaki iskreni opozicionar vlasti (ne drzavi) treba tako da razmislja, je da je prvi i glavni cilj srusiti ovu korupcionasko-mafijasku vlast koja nam opustosi drzavu, a ne traziti dlaku u jajetu svakom protestu.
    Forever young, i want to be forever young

  32. The Following 6 Users Say Thank You to technus For This Useful Post:


  33. #1397
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    904
    Thanks Thanks Given 
    167
    Thanks Thanks Received 
    289
    Thanked in
    140 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by wulfy View Post
    Naglas razmišljanje... zamisli ne pojavi se na skupštini zakazanoj u subotu (inače na dnevnom redu smjene upravnih odbora opštinskih preduzeća), nema kvoruma,... Da li bi bio heroj ili...
    Mislim da je priliku pranja obraza ispustio kada je izglasao novog gradonačelnika, i novu vlast generalno. Već pisah o tome da vrlo očigledno nije morao da bira, i da je zaista imao neke dobre namjere, mogao je blokirati i jedne i druge.

  34. The Following 2 Users Say Thank You to LostInHollywood For This Useful Post:


  35. #1398
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Baš fino potkrovlje
    Posts
    8,425
    Thanks Thanks Given 
    2,988
    Thanks Thanks Received 
    1,440
    Thanked in
    773 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by rodion romanovich View Post
    pa sta nam onda to gdja bajkovic ustvari govori? Koju posluku je poorala?
    Хтјела је рећ да је дивановић глуп, али је погрешну животињу изабрала.

    Дивановић и остали су штеточине, боље би било да је умјесто магарца донијела пацова, јазавца или ласицу




    Свакако подршка протестима, по мени опозиција боље стоји у будви него у котору гдје су прихватили онакву смјену.

    Послато са sm-g950f помоћу Тапатока
    Ја чекам посао али волим ову земљу!



    А што пијем кад ми шкоди
    ко ће кући да ме води?

  36. The Following User Says Thank You to Mstislav For This Useful Post:


  37. #1399
    Join Date
    May 2006
    Posts
    1,388
    Thanks Thanks Given 
    4,108
    Thanks Thanks Received 
    357
    Thanked in
    235 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rodion Romanovich View Post
    A ima li ijedan bez mane i to ne bilo kakve i reci mi zasto je to tako? Inace Iva je i dio problema koji je doveo do ovog u Budvi kada je Medo krenuo da uhljebljava ove starobudvane iz Podgorice dolje tada mu je prsnuo i opstinski odbor a Dzakovic popio pedalu preko noci i bez razloga a da im nijednom nije palo na pamet da ce im taj glas jednom mozda trebati.






    Pa sta nam onda to gdja Bajkovic ustvari govori? Koju posluku je poorala?
    Dzakovic nije bez razloga popio pedalu, pred same izbore se razmisljao da ide na listu sa Vujicicem i rekli mu ljudi da ih niko nece glasati, pa je ostao na listi df smisljeno da uzme mandat i da ode. A to je posle potvrdio neko zaboravih ime

    Sent from my phone

  38. #1400
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,130
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,677
    Thanked in
    976 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nikolaf7 View Post
    Dzakovic nije bez razloga popio pedalu, pred same izbore se razmisljao da ide na listu sa Vujicicem i rekli mu ljudi da ih niko nece glasati, pa je ostao na listi df smisljeno da uzme mandat i da ode. A to je posle potvrdio neko zaboravih ime

    Sent from my phone
    Ne znam nista o tome, jedino znam da je Carevic govorio da je molio Medojevica da ga ne stavlja na listi a da je ovaj insistirao. Ne znam sto bi se on razmisljao o drugoj listi u trenutku dok je on predsjednik OO PZP? Da ne govorimo da je godinama bio jedan od najzescih opozicionara i prvi koji je pokrenuo pricu koja je oduvala Marovice. Poslije izbora je pokazao nezadovoljstvo zbog sporosti pregovora oko koalicione vlasti u Budvi i da PZP nije ukljucen u pregovore i bio pedaliran u roku od odmah. Medojevic iskljucuje bez jasnog razloga i ikakvih razgovora covjeka koji ti bukvalno treba da bi tu vlast obavljao!? Ovo je nikad dovoljno rasvijetljena prica.



    Quote Originally Posted by technus View Post
    Savrsenstvo ne postoji, tako da ni protesti ne mogu vlbiti bez mane, neki manje, neki vise.
    Ali ja razmisljam, a mislim (subjektivni osjecaj) da tako svaki iskreni opozicionar vlasti (ne drzavi) treba tako da razmislja, je da je prvi i glavni cilj srusiti ovu korupcionasko-mafijasku vlast koja nam opustosi drzavu, a ne traziti dlaku u jajetu svakom protestu.
    Zbog "dlaka" nijedan protest nije uspio. Ja i dalje tvrdim da ovdje nisu nikakvi protesti potrebni. Dovoljni su izbori ali "dlakava" opozicija nije sposobna da to iznese. Ovdje je svega bilo dovoljno a neki su dobili podrsku vise nego dovoljno puta toliko da se covjek mora vise zapitati zasto ste "dlakavi". Niko se ne pita zasto protivnicki golman sve brani nego zasto trener forsira stalno istog igraca kada je ocigledno nesposoban da poentira.
    Last edited by Rodion Romanovich; 02-07-20 at 01:15.

  39. The Following User Says Thank You to Rodion Romanovich For This Useful Post:


Page 56 of 89 FirstFirst ... 64652535455565758596066 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Similar Threads

  1. Replies: 165
    Last Post: 17-06-15, 20:07
  2. Leteći cirkus Dake Davidovića : )
    By getaway blues in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 181
    Last Post: 23-05-12, 16:41
  3. Za sve vas koji volite cirkus O.o
    By Tom Riddle in forum Kućni ljubimci
    Replies: 6
    Last Post: 10-02-11, 16:46
  4. Cirkus bez gledalaca
    By Hari Krisna in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 10
    Last Post: 04-03-10, 09:59
  5. Cirkus
    By GAGA in forum Sve i svašta
    Replies: 24
    Last Post: 17-01-05, 23:28

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •