Page 52 of 88 FirstFirst ... 24248495051525354555662 ... LastLast
Results 1,276 to 1,300 of 2197

Thread: Cirkus u Budvi

  1. #1276
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Budva
    Posts
    13,718
    Thanks Thanks Given 
    1,468
    Thanks Thanks Received 
    4,881
    Thanked in
    2,290 Posts

    Default

    Snežana Kuč za danas u 14 časova zakazala skupštinu na kojoj treba da se izabere novi gradonačelnik, novi predsjednik skupštine i da se razrješi dužnosti podpredsjednik opštine (Marko Marković). Po prvim informacijama medijima neće biti dozvoljeno da prate sjednicu. Veselo.

    Sent from my Motorola 8400

  2. #1277
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    13,932
    Thanks Thanks Given 
    4,984
    Thanks Thanks Received 
    2,397
    Thanked in
    1,283 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by osvajaci pg View Post
    Znas sto je meni najjace... ne daj boze da se ovo, sto se pise o srbima (kojih je preko 30% u drzavi), pise za npr bosnjake i albance... i sta bi se desilo... evo su se popalili na ovaj tvit iz berana ko mlad-majmuni i nesto se kao zgrozavaju a ne vide dalje od svog nosa sta oni rade i sta se desava u drustvu.

    Ajmo malo da pricamo o velikobosnjackom nacionalizmu, i o svim minisarstvima koje zauzimaju u drustvu a nema ih ni 10%... o Muhovicu koji je na visokoj poziciji a sta prica o drustvu... ili o gradonacelniku Ulcinja ili Rozaja koji u kancelarijama drze i albanske zastave....

    ALi ne srbi nasa braca su problem... ma MRS bagro, nacionalisticka...
    Ovo je jako pametno srochen post,pun tolerancije i razumijevanja!

    Shto mislish da li je najbolje da se samo CG zastava moze isticati,svaka ostala neka ide u 3 lijepe...?
    ...

  3. The Following User Says Thank You to AL no1 For This Useful Post:


  4. #1278
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,065
    Thanks Thanks Given 
    763
    Thanks Thanks Received 
    1,478
    Thanked in
    734 Posts

    Default

    Ti znas da je to nemoguce. Srbe bi nekako utjerali u brazdu, ali albanske bi morale da se vijore, pa da ce sad cijela Crna Gora izgoret. Nista od toga...


  5. #1279
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    13,932
    Thanks Thanks Given 
    4,984
    Thanks Thanks Received 
    2,397
    Thanked in
    1,283 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ovizionizi View Post
    Ti znas da je to nemoguce. Srbe bi nekako utjerali u brazdu, ali albanske bi morale da se vijore, pa da ce sad cijela Crna Gora izgoret. Nista od toga...
    Nisi u pravu,moguce je sve,samo se donese zakon i zdravo djaci,presmrdje sve vishe,zastave,nacije...a frizideri prazni...pogledaj danas i sjutra ko ce biti po primorju,mamini i tatini sinovi,pomalo privatnika i to je sve,85% naroda danas gleda kako da za 4,5€ prebrodi ruchak,kao glavni obrok,da ne idemo dalje,a mi i dalje jedno isto,a dokle brate mili vishe...?
    ...

  6. #1280
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    1,113
    Thanks Thanks Given 
    426
    Thanks Thanks Received 
    464
    Thanked in
    211 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AL no1 View Post
    Ovo je jako pametno srochen post,pun tolerancije i razumijevanja!

    Shto mislish da li je najbolje da se samo CG zastava moze isticati,svaka ostala neka ide u 3 lijepe...?
    A znas kako, mislim da je dosta narodu vise palamudjenja i trazenja dlake u jajetu... ne mogu okrenut tv a da neko iz drpsa ne prica o velikosrpskom nacionalizmu ugrozenosti drzave itd...

    Evo smo imali i u Budvi i u HN vlast tkzv pro-srpske opozicije... pa jel ko vidio u kabinetu gradonacelnika zastavu Srbije ili sto slicno? Ja nisam, al eto ako grijesim slobodno me ispravi....

  7. #1281
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Cetinje
    Posts
    6,556
    Thanks Thanks Given 
    1,912
    Thanks Thanks Received 
    775
    Thanked in
    347 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by wulfy View Post
    Snežana Kuč za danas u 14 časova zakazala skupštinu na kojoj treba da se izabere novi gradonačelnik, novi predsjednik skupštine i da se razrješi dužnosti podpredsjednik opštine (Marko Marković). Po prvim informacijama medijima neće biti dozvoljeno da prate sjednicu. Veselo.

    Sent from my Motorola 8400
    Znali smo da je vlada privatna, ali i narodna skupstina se lagano privatizuje.

    Sent from my MI 8 using Tapatalk
    two things are infinite:
    the universe and human stupidity;
    and I'm not sure about the universe

  8. #1282
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Budva
    Posts
    13,718
    Thanks Thanks Given 
    1,468
    Thanks Thanks Received 
    4,881
    Thanked in
    2,290 Posts

    Default

    Nema boljeg dokaza da je Specijalno državno tužilaštvo samo brutalni instrument u rukama vladajuće partije, od hapšenja Dragana Krapovića. Njega SDT optužuje kao šefa organizovane kriminalne grupe, koja je navodno blokirala saobraćajnice po Budvi. Caroviću su baš sad izvukli stare krivične prijave. A Draganu Krapoviću, lideru protesta u ovoj opštini, nijesu mogli da nađu ništa drugo. U kritičnom momentu su ga hapšenjem sklonili iz grada, čiju vlast DPS pokušava da preotme kao što su to radile latinoameričke hunte.

    Krapović nije bio opasan po vladajuću partiju samo zato što je vratio desetine miliona u poharanu kasu Budve koju je DPS prethodno ojadio, već i zato što je davao glavnu notu akcijama posljednjih nekoliko sedmica. Izbezumiljivao je DPS koji je, ma kako da se završi ova priča, u Budvi već doživio maestralan poraz, jedan od težih u tridesetogodišnjoj vladavini. Đukanović je mislio da će Budva pasti kao što je sve palo - bez otpora. Mislio je da će oteti Budvu dva mjeseca pred izbore, kao što je oteo pobjedu Miodragu Lekiću, izbore 2016, Kotor, a ranije Nikšić, Podgoricu...

    Kada su Budvani nadmudrili DPS na onoj sjednici što se otegla do poslije ponoći, nije ostalo ništa drugo do – kao u svakoj diktaturi – ogoljna sila: privatno obezbjeđenje u bijelim majicama koje čuva kadrove Purka Ivančevića, Veljovićeva razgoropađena policija koja suzavcem ide i na djecu i naravno - Milivoje Katnić. Kad sam jednom evropskom diplomati pokušala da objasnim za koje djelo Specijalno tužilaštvo tereti Dragana Krapovića, morala sam tri puta da ponovim istu rečenicu: „stvaranje kriminalne organizacije zbog blokade glavne raskrsnice u Budvi“. Normalni um teško može da shvati da je nekadašnji predsjednik budvanske opštine u zatoru zbog popriječenog automobila, i to u zemlji u kojoj se narko bosovi slobodno šetaju i prave poslove sa prvom familijom, a saobraćani prestupnici pod kokainom ubijaju ljude i za to dobijaju godinu, dvije robije.

    Krapović je, dakle, završio u zatvoru. Ako bez otpora posmatramo sve ovo sjutra smo možda i mi na redu. Specijalni tužilac je tu da odradi za šefa koji god zadatak dobije. Da mu se naredi, do Ćilipa bi opet Katnić išao na tenku. Teško bi mu bilo objasniti da je Prevlaka davno predata, rat završen, a Hrvati naši NATO partneri.

    izvor: www.vijesti.me



    Sent from my Motorola 8400

  9. The Following 5 Users Say Thank You to wulfy For This Useful Post:


  10. #1283
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,388
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,001
    Thanked in
    1,546 Posts

    Default

    i iznenadjujete se zasto se glasa DPS
    odbornik u skupstini opstine, zaposljen u zeljeznici, zvanicno na bolovanju...
    a radi privatno kao obezbjedjenje
    https://www.vijesti.me/vijesti/polit...djenju-u-budvi
    pa ovakvi bi vam bubrege odvalili da ne izgube ovo sto imaju.
    ovakvi smo bili i za vrijeme SFRJ i najgrlatiji da budu uz vlast. koja god da je u pitanju...

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

  11. The Following 2 Users Say Thank You to Hell Raiser For This Useful Post:


  12. #1284
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    https://www.vijesti.me/v/446273

    Alo koje ludilo ljudi - aloooooo.
    Privatno obezbjedjenje ne dozvoljava ulaz odbornicima i novinarima nego ih guraju.
    Guraju žene alooooo

    Privatno obezbjeđenje nasilno izbacilo novinarku Pobjede, odbornici DF-a skočili da je brane

    Novinarka Ćorić je podignuta i gurana u holu, da bi je potom privatno obezbjeđenje izbacilo
    One Ring to Rule them all...

  13. The Following User Says Thank You to Gandalf_White For This Useful Post:


  14. #1285
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,065
    Thanks Thanks Given 
    763
    Thanks Thanks Received 
    1,478
    Thanked in
    734 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    https://www.vijesti.me/v/446273

    Alo koje ludilo ljudi - aloooooo.
    Privatno obezbjedjenje ne dozvoljava ulaz odbornicima i novinarima nego ih guraju.
    Guraju žene alooooo

    Privatno obezbjeđenje nasilno izbacilo novinarku Pobjede, odbornici DF-a skočili da je brane

    Novinarka Ćorić je podignuta i gurana u holu, da bi je potom privatno obezbjeđenje izbacilo
    Pazi sad twist, izjava novinarke: "Odbornici DF-a me gurali, maltretirali.. obezbjedjenje me spasilo."


  15. #1286
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ovizionizi View Post
    Pazi sad twist, izjava novinarke: "Odbornici DF-a me gurali, maltretirali.. obezbjedjenje me spasilo."
    ..
    One Ring to Rule them all...

  16. #1287
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,344
    Thanks Thanks Given 
    3,484
    Thanks Thanks Received 
    8,465
    Thanked in
    4,566 Posts

    Default

    e junaci, ženu ovako izgurali. ne postoji narod da se više tripuje na čojstvo i junaštvo od nas


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  17. #1288
    Join Date
    May 2015
    Posts
    816
    Thanks Thanks Given 
    101
    Thanks Thanks Received 
    74
    Thanked in
    47 Posts

    Default

    A kao da su je ne znam kako izgurali.Napravila se sasava i zeljela da prodje ono kao blesava da se pravi. Vidi se da nije vala nista nasilno izgurao zenu.Drama odma i hiperbola.

    Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk

  18. #1289
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Utoka View Post
    A kao da su je ne znam kako izgurali.Napravila se sasava i zeljela da prodje ono kao blesava da se pravi. Vidi se da nije vala nista nasilno izgurao zenu.Drama odma i hiperbola.

    Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk
    Da mi neko suprugu ovako dohvati robijao bih ga
    One Ring to Rule them all...

  19. #1290
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,452
    Thanks Thanks Given 
    1,907
    Thanks Thanks Received 
    5,151
    Thanked in
    1,776 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Da mi neko suprugu ovako dohvati robijao bih ga
    Da moju neko ovako dofati ona bi ga odrobijala

  20. The Following 2 Users Say Thank You to remark For This Useful Post:


  21. #1291
    Join Date
    May 2015
    Posts
    816
    Thanks Thanks Given 
    101
    Thanks Thanks Received 
    74
    Thanked in
    47 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Da mi neko suprugu ovako dohvati robijao bih ga
    A istina..Ali mora covjek vazda da pogleda iz vise uglova.
    Nije je sad da kazem uhvatio za garderobu,ruku i rastezao po podu.
    Svi bi mi reagovali mozda ovako da nam familije zavise od te plate sto promamo kao privatno obezbedjenje i da se ona provukla sjutra otkaz i?
    Ne odobravam ponasanje ni jednih ni drugih dolje,jer su za mene sci lopovi,glumci i zajedno jedu i piju.Sad im jos pukla sezona pa su nervozni .

    Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk

  22. #1292
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,344
    Thanks Thanks Given 
    3,484
    Thanks Thanks Received 
    8,465
    Thanked in
    4,566 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Utoka View Post
    Svi bi mi reagovali mozda ovako da nam familije zavise od te plate sto promamo kao privatno obezbedjenje i da se ona provukla sjutra otkaz i?

    Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk
    ne bi svi. ovako se ophodit prema ženi je dno


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  23. #1293
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Utoka View Post
    A istina..Ali mora covjek vazda da pogleda iz vise uglova.
    Nije je sad da kazem uhvatio za garderobu,ruku i rastezao po podu.
    Svi bi mi reagovali mozda ovako da nam familije zavise od te plate sto promamo kao privatno obezbedjenje i da se ona provukla sjutra otkaz i?
    Ne odobravam ponasanje ni jednih ni drugih dolje,jer su za mene sci lopovi,glumci i zajedno jedu i piju.Sad im jos pukla sezona pa su nervozni .

    Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk
    https://www.vijesti.me/v/446213

    Jes Kako ne za 250 eur
    One Ring to Rule them all...

  24. #1294
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Budva
    Posts
    13,718
    Thanks Thanks Given 
    1,468
    Thanks Thanks Received 
    4,881
    Thanked in
    2,290 Posts

    Default

    Izbacili sada i odbornika iz sale, izgleda iz korišćenje biber spreja (prva nepotvrđena informacija)

    Sent from my Motorola 8400

  25. #1295
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by wulfy View Post
    Izbacili sada i odbornika iz sale, izgleda iz korišćenje biber spreja (prva nepotvrđena informacija)

    Sent from my Motorola 8400
    Potvrdjeno Vujovića su isprskali a potom priveli
    One Ring to Rule them all...

  26. #1296
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Privedeni Janko Dimić, Krsto Radjenović, Dejo Božović i Djordjije Vujović , koji je zbog povreda odveden u Dom zdravlja. Nataši Mitrović je pozlilo i ona je u Domu zdravlja .
    One Ring to Rule them all...

  27. #1297
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Budva
    Posts
    13,718
    Thanks Thanks Given 
    1,468
    Thanks Thanks Received 
    4,881
    Thanked in
    2,290 Posts

    Default

    Pet odbornika u Skupštini opštine (SO) Budva - Krsto Rađenović iz Socijalističke narodne partije (SNP), te DF Janko Dimić, Dejan Božović, Nataša Mitrović i Dejan Božović iz Demokratskog fronta (DF) privedeni su stanicu policije.

    U salu SO Budva želi da uđe odbornik DF Milan Šoljaga, kome obezbjeđenje ne da da uđe, jer im je rečeno da je zabranjeno.

    Šef kabineta predsjednika Opštine Budva Marka Carevića (DF) i funkcioner DF Nikola Jovanović kazao je da da kriminalna organizacija nasilno smjenjuje vlast a ne dozvoljava da Šoljaga uđe na sjednicu.

    On je kazao da su odbornici DF isprskani sprejom.

    Privatno obezbjeđenje SO Budva upotrjebilo je ranije danas hemijsko sredstvo prilikom sjednice SO Budva.

    U skupštinskoj hali umalo je došlo do fizičkog kontakta između odbornika Krsta Rađenovića (SNP) i Milije Sekulovića (DPS).

    Izvor: www.vijesti.me

    Sent from my Motorola 8400

  28. #1298
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Budva
    Posts
    13,718
    Thanks Thanks Given 
    1,468
    Thanks Thanks Received 
    4,881
    Thanked in
    2,290 Posts

    Default

    Poslanika Demokratske partije socijalista (DPS) Nikolu Divanovića, nova odbornička većina u Skupštini opštine (SO) Budva danas je izabrala za predsjednika Opštine Budva.

    Divanović je nakon sjednice SO Budva odbio da da izjavu.

    Divanović je jednoglasno izabran za predsjednika Opštine, a Anđela Ivanović (Crnogorska) za predsjednicu SO Budva od strane 17 odbornika - 12 odbornika Demokratske partije socijalista (DPS), tri Crnogorske, jednog iz redova Socijaldemokrata (SD) i nezavisnog odbornika Stevana Džakovića.

    Odluku ne priznaje koalicija koju Demokratski front (DF), Demokratska Crna Gora, Građanski pokret URA, Socijalistička narodna partija (SNP) i Socijaldemokratska partija (SDP).

    izvor: www.vijesti.me

    Sent from my Motorola 8400

  29. #1299
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Montenegro - where amazing happens
    Posts
    5,088
    Thanks Thanks Given 
    541
    Thanks Thanks Received 
    749
    Thanked in
    376 Posts

    Default

    https://www.facebook.com/watch/?v=573934343321353

    “Povodom grubih neistina nezavisnog dnevnika Vijesti, da su pripadnici službe obezbjeđenja upotrebili hemijsko sredstvo na sjednici Skupstine opštine Budva, želimo da obavijestimo cjelokupnu crnogorsku javnost da je to teška podmetačina kako bi se prikrili pravi vinovnici tog incidenta. Hemijsko sredstvo upotrijebio je odbornik Đorđe Vujović bacivši ga u lice jednom od naših pripadnika obezbjedjenja. Naši službenici su svoj posao obavljali savjesno i profesionalno. Dok je Vujović fizički nasrtao na naše pripadnike i na podmukao način udario u glavu jednog našeg pripadnika, zbog čega ćemo podnjeti krivičnu prijavu protiv Đorđa Vujovića. Pozivamo sve medije da izvještavaju korektno ili ćemo u suprotnom svoju čast braniti na sudu”, poručili su pripadnici privatnog obezbjeđenja.
    Last edited by johnny bravo; 27-06-20 at 16:48.
    In vino veritas

  30. #1300
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by johnny bravo View Post
    https://www.facebook.com/watch/?v=573934343321353

    “Povodom grubih neistina nezavisnog dnevnika Vijesti, da su pripadnici službe obezbjeđenja upotrebili hemijsko sredstvo na sjednici Skupstine opštine Budva, želimo da obavijestimo cjelokupnu crnogorsku javnost da je to teška podmetačina kako bi se prikrili pravi vinovnici tog incidenta. Hemijsko sredstvo upotrijebio je odbornik Đorđe Vujović bacivši ga u lice jednom od naših pripadnika obezbjedjenja. Naši službenici su svoj posao obavljali savjesno i profesionalno. Dok je Vujović fizički nasrtao na naše pripadnike i na podmukao način udario u glavu jednog našeg pripadnika, zbog čega ćemo podnjeti krivičnu prijavu protiv Đorđa Vujovića. Pozivamo sve medije da izvještavaju korektno ili ćemo u suprotnom svoju čast braniti na sudu”, poručili su pripadnici privatnog obezbjeđenja.
    Dje se vidi da je koristio suzavac ?
    One Ring to Rule them all...

Page 52 of 88 FirstFirst ... 24248495051525354555662 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Replies: 165
    Last Post: 17-06-15, 21:07
  2. Leteći cirkus Dake Davidovića : )
    By getaway blues in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 181
    Last Post: 23-05-12, 17:41
  3. Za sve vas koji volite cirkus O.o
    By Tom Riddle in forum Kućni ljubimci
    Replies: 6
    Last Post: 10-02-11, 17:46
  4. Cirkus bez gledalaca
    By Hari Krisna in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 10
    Last Post: 04-03-10, 10:59
  5. Cirkus
    By GAGA in forum Sve i svašta
    Replies: 24
    Last Post: 18-01-05, 00:28

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •