Page 58 of 88 FirstFirst ... 84854555657585960616268 ... LastLast
Results 1,426 to 1,450 of 2197

Thread: Cirkus u Budvi

  1. #1426
    Join Date
    Jul 2018
    Posts
    1,263
    Thanks Thanks Given 
    14
    Thanks Thanks Received 
    112
    Thanked in
    82 Posts

    Default

    Koalicija DPS, SD, Crnogorska i LP predala je izbornu listu u Budvi Opštinskoj izbornoj komisiji.

  2. #1427
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Budva
    Posts
    13,720
    Thanks Thanks Given 
    1,468
    Thanks Thanks Received 
    4,882
    Thanked in
    2,291 Posts

    Default

    Održa li se skupština?
    Na dnevnom redu je zaduživanje Budve za 30 miliona eura i smjena savjeta RTB

    Sent from my Motorola 8400

  3. #1428
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Budva
    Posts
    13,720
    Thanks Thanks Given 
    1,468
    Thanks Thanks Received 
    4,882
    Thanked in
    2,291 Posts

    Default

    Nije održana (za neupućene, Stevan Đaković neće da dođe na sjednicu pa nema kvoruma), odloženo... do daljnjeg...

    Sent from my Motorola 8400

  4. #1429
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,388
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,001
    Thanked in
    1,546 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by wulfy View Post
    Nije održana (za neupućene, Stevan Đaković neće da dođe na sjednicu pa nema kvoruma), odloženo... do daljnjeg...

    Sent from my Motorola 8400
    sto da je odrzavaju. zamijenili su glavnog gradskog arhitektu, potpisuju se dozvole u 3 smjene.

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

  5. #1430
    Join Date
    May 2006
    Posts
    1,360
    Thanks Thanks Given 
    4,025
    Thanks Thanks Received 
    349
    Thanked in
    230 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by holiday View Post
    Koalicija DPS, SD, Crnogorska i LP predala je izbornu listu u Budvi Opštinskoj izbornoj komisiji.
    Tacnije predali je u pratnji novog opstinskog obezbedjenja, kakva bruka sto je ovo. Znaci obezbedjenje opstine je izaslo do kancelarija DPS i Crnogorske i pratilo 30 bijednika 20 metara da ih ko mrko ne pogleda...

    Sent from my phone

  6. #1431
    Join Date
    May 2013
    Location
    Budva
    Posts
    988
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    44
    Thanked in
    28 Posts

    Default

    Lista ljudi koji iz kuće ne smiju izać pred narod bez obezbedjenja..to je prava lista

    Послато са SM-A750FN помоћу Тапатока

  7. The Following User Says Thank You to Darko007 For This Useful Post:


  8. #1432
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Budva
    Posts
    13,720
    Thanks Thanks Given 
    1,468
    Thanks Thanks Received 
    4,882
    Thanked in
    2,291 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    sto da je odrzavaju. zamijenili su glavnog gradskog arhitektu, potpisuju se dozvole u 3 smjene.

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
    Ostadoh dužan odgovor, ne vidjeh odma. Izvinjavam se.

    Elem, WTE je najveća prevara koja se trenutno dešava u Budvi. Na nelegalan način (zbog garancija koje su date bez osnova) je blokiran račun opštine Budva na nešto više od 29 miliona eura (tada je opština, ako sam dobro, imala preko 2 miliona na svom računu). Jedna od posljedica blokade je da oni koji su na budžetu ne dobijaju plate (već treći mjesec). Poenta je bila da se digne kredit na oko 30 miliona, isplati se taj dug prema vladi, podjele se plate, prikažu se kao spasioci koji su odblokirali Budvu. Taj kredit je problematičan iz puno aspekata (jedan od njih je što sa kamatom iznosi oko 40 miliona), pa je izglada i Đaković odlučio da ne glasa za dizanje kredita. To znači nema plata i ostalih resursa koji bi se plaćali iz budžeta opštine. Vlada može da im pomogne tako što će skinuti blokadu i bez izglasanog kredita, no, šta to onda govori...

    Sent from my Motorola 8400

  9. The Following User Says Thank You to wulfy For This Useful Post:


  10. #1433
    Join Date
    May 2006
    Posts
    1,360
    Thanks Thanks Given 
    4,025
    Thanks Thanks Received 
    349
    Thanked in
    230 Posts

    Default

    Ali vlada nece da im pomogne na taj nacin jer je poenta ovoga da im opstina vrati tih 30 miliona koje je vlada pustila njemcima tek tako(nesto kao radi imidza drzave u inostranstvu) iako ne da nije trebala i jos su prijetili novim krivicnim prijavama. A u procesu vracanja para da i odblokiraju racun i pokazu se kao spasioci koji su i pustili plate i vratili "dugove" bivse vlasti, i to sve 20 dana pred izbore.
    Dzaka sad zateze i trazi dodatne usluge, kesh itd da bi pristao na to.

    Sent from my phone

  11. #1434
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Budva
    Posts
    13,720
    Thanks Thanks Given 
    1,468
    Thanks Thanks Received 
    4,882
    Thanked in
    2,291 Posts

    Default

    Zakazana skupština za subotu (8.8.2020), neki od tačaka na dnevnom redu su smjena odbora za komunalno-stambenu djelatnost, planiranje i uređenje prostora, međuopštinski i međudržavnih saradnju, smjena upravnog odbora u firmama ,,vodovod i kanalizacija", ,,parking servis", ,,otpadne vode", ,,dnevni centar za djecu i omladinu sa smetnjama i teškoćama u razvoju-Biser" i ,,radio televizija Budva", smjena članova savjeta u javnim ustanovama ,,muzeji i galerije", ,,narodna biblioteka" i ,,grad teatar", smjena odbora direktora u ,,sportsko rekreativni centar" i ,,mediteranski sportski centar". Prva tačka dnevnog reda je informacija o aktivnostima oko deblokade opštinskog računa.

    Sent from my Motorola 8400

  12. #1435
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Budva
    Posts
    13,720
    Thanks Thanks Given 
    1,468
    Thanks Thanks Received 
    4,882
    Thanked in
    2,291 Posts

    Default

    Nezavisni odbornik Stevan Džaković odbacio je tvrdnje da on uskraćuje kvorum za skupštinsko zasijedanje, kako bi se deblokirao račun Opštine i radnicima isplatile zarade, ali i da nijesu istinite tvrdnje da se umalo potukao sa liderkom Crnogorske Anđelom Ivanović jer se nije našao na izbornoj listi DPS, SD, Crnogorska, LP. On je kazao da napušta politiku i da je to obećanje dao svojoj porodici još 2016, ali i zamjerio medijima u Budvi što nijesu provjeravali istinotos optužbi izrečenih na njegov račun.

    „Zahvaljujući činjenici da je današnje novinarstvo u Budvi potrlo osnovni novinarski postulat koji se tiče provjere objavljenih podataka i omogućavanja javnosti da čuje obije strane jedne priče kako bi mogla da donese neki sud, prinuđen sam da reagujem.Niko od poslenika javne riječi nije se sjetio da mi postavi pitanje da li ja zaista uskraćujem kvorum za sjednicu Skupštine opštine Budva na kojoj se navodno treba odobriti kreditno zaduženje Opštine i tako omogućiti skidanje privremene mjere sa opštinskog računa. Na taj način se javnosti namjerno plasira zaključak da ja kočim isplatu zarada jer ne omogućavam deblokadu računa.Uz sve to, još se prenosi vijest kako sam se skoro potukao sa predsjednicom Skupštine opštine Budva Anđelom Ivanović, vjerovatno jer nisam na odborničkoj listi“, kazao je na konferenciji za novinare Džaković

    On je poručio "gospodo novinari, 2016. sam dao riječ mojoj porodici da nakon tog mandata izlazim iz odborničkih klupa“

    "Sa Anđelom Ivanović koja je i predsjednica Skupštine opštine Budva nećete moći da me posvađate, a da želite u to ne sumnjam.Što se moje porodice tiče, nikakve koristi nisu imali od mog bavljenja politikom a materijalne štete jesu. Podsjetiću vas na 2009. godinu kada su na lokalnim izborima u Budvi nastupile tri koalicije, a samostalno izašao samo PzP i osvojio dva odbornička mandata, tada je ta partija prvi put ušla u opštinski parlament a ja sam bio njen predsjednik.Mnogo je teže bilo te 2009. nego danas kada imate sedam lista , teže je bilo sastaviti izbornu listu, biračke odbore, i voditi kampanju, zato što smo bili sami. Danas je to lakše, posebno ako se sakrijete u nekoj koaliciji gdje drugi sve odrađuju za vas“, kazao je Džaković.

    Kazao je da njemu 2009. nije imao ko da pomogne do ljudi koji su tada činili odbor "naše partije, i moje porodice“.

    "Jer na opozicionu liste tada je malo ko htio. I zato smatram da je neprimjerno, i ispod svakog nivoa da neko ko je u PZP došao kada je ona već imala višegodišnji skupštinski staž proziva moju porodicu i daje joj karakteristike. To što je moja porodica prošla zbog mog bavljenja politikom ne dozvoljava nikome iz tih redova da je pominje u bilo kom kontekstu. Sada mogu reći i da je najviše maltretiranje doživjela upravo iz redova opozicije. Interesantno je da novinari ne postavljaju pitanje zašto se od decembra prošle do maja ove godine niko iz tadašnje administracije nije zainteresovao da riješi problem sa prijetećom blokadom računa. Nameće se zaključak da je ova kriza projektovana kako bi se imao dobar povod za diskvalifikaciju političkih protivnika. Dobar domaćin ne bi ovu situaciju sa dugom od 29 miliona pustio da izmakne kontroli, bez ako to nije uradio sa namjerom. Razmislite malo“, naglasio je Džaković.

    Oni koji konstruišu ovakve neistine, kako je dodao, "su upravo od DPS bili stavljeni kao članovi u razne komisije pa i onu za WTE“.

    "Uzeli su hiljade eura za taj rad i nerad, a Skupšptina nikada nije dibila taj izvještaj, čak ni kada su oni bili vlast. Imali su pametnija posla, kao što je nekakva deklaracija o slobodi vjeroispovijesti I ostale tzv. vjerske aktivnosti. Sjetite se da je tadašnji predsjednik Opštine iz redova Demokrata obećao nekome da se Opština zaduži unaprijed 7 miliona I da ce se to platiti WTE. Skupština je naknadno to odobrila, baš kao što je radio i šef OKG prije njega. Tada su nam obećali da garancija neće biti aktivirana. Vidite da su lagali, na sta sam i tada upozoravao i tražio da kažu šta ako se ovo ipak desi. Ni izvještaj o tome nikada nismo dobili u Skupštini….zalazem sve svoje napore da zaposleni u opstini dobiju zarade sto prije , ali procedura I Zakon se moraju postovati I nijedna odluka se ne moze donijeti preko koljena , nakon toliko dugo neozbiljnog pristupa prethodne vlasti“, zaključio je Džaković.

    izvor: www.vijesti.me

    Sent from my Motorola 8400

  13. #1436
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    125
    Thanks Thanks Given 
    67
    Thanks Thanks Received 
    66
    Thanked in
    38 Posts

    Default

    Odradio je posao za dps sad moze u zasluzenu penziju kao Darko Pajovic ostace mu ime zapisano da je prodao svoj glas dps-u pod izgovorom otvorene liste!

  14. #1437
    Join Date
    Feb 2011
    Posts
    4,984
    Thanks Thanks Given 
    17
    Thanks Thanks Received 
    366
    Thanked in
    213 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by George Jung View Post
    Odradio je posao za dps sad moze u zasluzenu penziju kao Darko Pajovic ostace mu ime zapisano da je prodao svoj glas dps-u pod izgovorom otvorene liste!
    Већих сплачина у цг политици има али тешко да ће му ко узет титулу ништа робе. Постао је синоним за нечоека.

  15. #1438
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,868
    Thanks Thanks Given 
    3,187
    Thanks Thanks Received 
    5,533
    Thanked in
    2,243 Posts

    Default

    Moramo mu makar dat mjesto ambasadora, toliko nas je zaduzio.

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk

  16. #1439
    Join Date
    Mar 2020
    Location
    ship
    Posts
    441
    Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    18
    Thanked in
    17 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by wulfy View Post
    Ostadoh dužan odgovor, ne vidjeh odma. Izvinjavam se.

    Elem, WTE je najveća prevara koja se trenutno dešava u Budvi. Na nelegalan način (zbog garancija koje su date bez osnova) je blokiran račun opštine Budva na nešto više od 29 miliona eura (tada je opština, ako sam dobro, imala preko 2 miliona na svom računu). Jedna od posljedica blokade je da oni koji su na budžetu ne dobijaju plate (već treći mjesec). Poenta je bila da se digne kredit na oko 30 miliona, isplati se taj dug prema vladi, podjele se plate, prikažu se kao spasioci koji su odblokirali Budvu. Taj kredit je problematičan iz puno aspekata (jedan od njih je što sa kamatom iznosi oko 40 miliona), pa je izglada i Đaković odlučio da ne glasa za dizanje kredita. To znači nema plata i ostalih resursa koji bi se plaćali iz budžeta opštine. Vlada može da im pomogne tako što će skinuti blokadu i bez izglasanog kredita, no, šta to onda govori...

    Sent from my Motorola 8400
    Konkretno blokada a i fekalije u avgust su proizvod odluke Carevica i Krapovica da ne placaju WTE a igranka sa drzavom na konto garancije je pocela odmah nakon izbora.

    20.03.2017. - Medojević: Marović da objasni kome je iz WTE obećao korupcionaški tal
    https://www.vijesti.me/vijesti/polit...upcionaski-tal

    04.05.2017. Račun u blokadi, Njemci bi 780.000 eura
    https://www.vijesti.me/vijesti/drust...i-780-000-eura

    19.09.2017. Njemci traže 14,5 miliona duga za kolektor
    https://www.vijesti.me/vijesti/drust...ga-za-kolektor

    01.11.2017. - Krapović pisao tužiocu: Požurite, "visi" garancija od 29,5 miliona
    https://www.vijesti.me/zabava/58051/...d-29-5-miliona

    12.05.2018. - Medojević: Krapović odgovoran za pljačku građana od strane WTE
    https://www.vijesti.me/vijesti/drust...-od-strane-wte

    06.02.2019. - Carević: Ne damo pare Njemcima
    https://www.vijesti.me/vijesti/drust...-pare-njemcima

    29.07.2019. - Fekalije plivaju stazom u Bečićima, potoci se slivaju na plažu
    https://www.vijesti.me/vijesti/drust...ivaju-na-plazu

    20.12.2019 - Aktivirana garancija od 29,25 miliona u korist WTE, Zaštitnik podnosi krivične prijave
    https://www.vijesti.me/vijesti/ekono...a-u-korist-wte

    24.07.2020. - Uoči izbora prvi put kasne plate u Budvi
    https://www.vijesti.me/vijesti/drust...-plate-u-budvi

    Mislim da su mogli konstruktivnije pristupit resavanju problema jer je ovaj pristup ocigledan fijasko i po njih i po kasu i po opstu situaciju. A sve je bilo predvidivo.

  17. #1440
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Budva
    Posts
    13,720
    Thanks Thanks Given 
    1,468
    Thanks Thanks Received 
    4,882
    Thanked in
    2,291 Posts

    Default

    Da ponovim hronologiju i zašto je ovo sa PPOV ovako? Postrojenje za Prečišćavanje Otpadnih Voda (PPOV) je jedna od većih prevara. Evo ko želi da shvati kratko objašnjenje.

    Budva je u doba SFRJ prvi grad na crnogorskom primorju koji je imao rješeno pitanje kanalizacije (sjeckalica na Zavali, tzv. Milerov sifon, te cjevovod 4 km pod morem). Došle su devedesete i sistem se nije održavao.

    Jedna firma iz Beograda radi projekat sanacije kanalizacionog sistema koji podrazumijeva tri faze izrade:
    1. razdvajanje fekalne i atmosferske kanalizacije (ima slučajeva gdje se atmosverska uliva u fekalnu a to bespotrebno opterećuje sistem)
    2. zamjena pojedinih dijelova cjevovoda
    3. rekonstrukcija sistema na Zavali
    Po tom projektu sve bi to koštalo oko 150.000 eura i imali bi efikasan sistem.

    Kasnije se predlaže PPOV umjesto ispusta u more. Lokacija isto Zavala, no izgradnja PPOV nema smisla dok se ne završe prije prve dvije faze. Po master planu treća faza (izgradnja PPOV) treba da počne 2021 god.

    Neko je lokaciju PPOV sa Zavale prebacio u Vješticu, što nije predviđeno niti jednim planom pa ministarstvo ne izdaje dozvole za gradnju. Skupština opština donosi neke provizorne odluke o gradnji (nelegalno po mnogima) PPOV u Vještici, osim samog postrojenja tu su trafostanice, crpne stanice, cjevovodi (dva potisna i jedan gravitacioni) ,... sve rađeno bez građevinske dozvole. Koliko je lokacija loša govori i to da je postrojenje na 80 m visine (umjesto na 20 m na Zavali) gdje sav sadržaj mora da se pumpa na tu visinu te se troši ogromna količina struje za pumpe. To dolazi na naplatu preko enormnih računa korisnicima. Onda, PPOV se izgradio a da nisu urađene prve dvije tačke. Još nevjerovatnije je da je PPOV počeo da se radi a da nije predviđeno šta raditi sa otpadom koji ostane poslije prerade.

    Dakle, nelegalni objekti nestručno urađeni što za posledicu ima skupo održavanje sistema... Logično pitanje, kako je moguće za tako nešto dati garancije uopšte?

    Ne rješavanja prve dvije faze, a izgradnjom treće faze dobio se objekat koji nema mnogo smisla a izvukao je oko 150 miliona eura. Po STD-u bilo je korupcije oko izgradnje PPOV.

    Da je tužilac ušao sa dobrim vještakom Budva bi već imala odštetu zbog ovako bezobrazno urađenog projekata. Iz budžeta Budve je bez ikakve potrebe izvučeno 150 miliona eura. Opet, po vještacima i ta suma je multiplikovana jer PPOV nije moga toliko da košta.

    Vlada CG je blokirala račun opštine Budva na iznos od 29,5 miliona eura zbog isplate kompaniji WTE jer je ista aktivirala bankarske garancije ka vladi.


    Sent from my Motorola 8400

  18. #1441
    Join Date
    May 2006
    Posts
    1,360
    Thanks Thanks Given 
    4,025
    Thanks Thanks Received 
    349
    Thanked in
    230 Posts

    Default

    Izvjestacio je strani tim koga je doveo Krapovic sve radove na oko 38 miliona, i opstina je htjela to da plati ali njemci nisu pristali nego traze sve. Zato je pozivano tuzilastvo da se ukljuci ali nista nisu uradili, bitnije je da broje koliko je bilo replika pod sator.

    Sent from my phone

  19. #1442
    Join Date
    Mar 2020
    Location
    ship
    Posts
    441
    Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    18
    Thanked in
    17 Posts

    Default

    Ali zasto pored svega toga srljati u blokadu? Jel neko nije ocekivao da ce drzava da naplati palu garanciju?

    Kad se opstinska vlast u skladu sa opisom posla primarno bavi drugim strankama, revansiznom, tuzilastvom, policijom i crkvom izliv fekalija u svakom smislu je logican.

  20. #1443
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    13,932
    Thanks Thanks Given 
    4,984
    Thanks Thanks Received 
    2,397
    Thanked in
    1,283 Posts

    Default

    https://www.vijesti.me/vijesti/polit...mokrata-i-df-a

    Shto je ovo ljudi Boziji,guraju se ka u oktagon svako jutro...
    ...

  21. #1444
    Join Date
    May 2006
    Posts
    1,360
    Thanks Thanks Given 
    4,025
    Thanks Thanks Received 
    349
    Thanked in
    230 Posts

    Default

    Danas nije svako jutro nego skupstina na koju su kao odbornici pozvani, a onda opet problem da udju. A da ne pricamo da je i bez njih preko 25 ljudi u sali, ali to je izgleda za drzavu poznatu po selektivnoj pravdi ok.
    https://www.facebook.com/ibajkovic/v...9346507787763/

    Sent from my phone

  22. #1445
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Budva
    Posts
    13,720
    Thanks Thanks Given 
    1,468
    Thanks Thanks Received 
    4,882
    Thanked in
    2,291 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nikolaf7 View Post
    Izvjestacio je strani tim koga je doveo Krapovic sve radove na oko 38 miliona, i opstina je htjela to da plati ali njemci nisu pristali nego traze sve. Zato je pozivano tuzilastvo da se ukljuci ali nista nisu uradili, bitnije je da broje koliko je bilo replika pod sator.

    Sent from my phone
    Da je tužilaštvo radilo svoj posao kako treba ne bi danas račun opštine bio u blokadi već bi Budva potraživala odštetu.
    Osim svih pobrojanih neregularnosti dodati i to da je (sudski) dokazana korupcija kod posla sa WTE.
    Da, ugovor sa WTE je, i pored svega, tajan, na zahtjev za uvidom u ugovor dozvoljeno je da se isti pogleda u trajanju od 45 minuta bez kopiranja ili fotografisanja istog. Inače, dosta stavki iz tog i takvog ugovora WTE nije ispoštovao što je još jedan razlog neosnovanosti garancija.

    Sent from my Motorola 8400

  23. The Following User Says Thank You to wulfy For This Useful Post:


  24. #1446
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Budva
    Posts
    13,720
    Thanks Thanks Given 
    1,468
    Thanks Thanks Received 
    4,882
    Thanked in
    2,291 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by koronas View Post
    Ali zasto pored svega toga srljati u blokadu? Jel neko nije ocekivao da ce drzava da naplati palu garanciju?

    Kad se opstinska vlast u skladu sa opisom posla primarno bavi drugim strankama, revansiznom, tuzilastvom, policijom i crkvom izliv fekalija u svakom smislu je logican.
    WTE na osnovu izvršenih radova potražuje 64.572.738 € iako je ugovorom iz 2009 god. predviđeno 58,5 miliona eura.
    Gori Ginter Faust (direktor WTE) je priznao korupciju u iznosu od 3 miliona eura koje su date Svetozaru Maroviću.
    Pomenute garancije (na iznos od 29,25 miliona eura) prema vladi Crne Gore su aktivirane u decembru 2019 god., te su pokrenuti postupci radi osporavanja iste (iz svih navedenih razloga, po zvaničnoj priči iz vlade).
    Ipak, vlada iz nekog razloga ne radi što je rečeno već blokira račun opštine Budva da se naplati za pomenuta sredstava.

    Edit: za ostatak do onih 64,5 milona eura garanciju je dala Njemačka koja bi u slučaju aktiviranja garancije sudski to naplatila od Crne Gore, a mogli bi jer je po tim pitanju naše tužilaštvo uradilo... ništa.



    Sent from my Motorola 8400
    Last edited by wulfy; 08-08-20 at 12:34.

  25. #1447
    Join Date
    Mar 2020
    Location
    ship
    Posts
    441
    Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    18
    Thanked in
    17 Posts

    Default

    Kuč: Demokrate i DF za vrijeme upravljanja Budvom zaposlili 177 osoba u Opštini
    https://www.vijesti.me/vijesti/polit...soba-u-opstini

    Ona tvrdi da su DF i Demokrate 2017-te godine kada preuzeli Opštinu zatekli su 324 radnika.


    "U međuvremenu 50 radnika je uzelo otpremnine, što znači da bi u Opštini Budva nakon preuzimanja vlasti trebalo da zateknemo 274 radnika. Međutim, na današnji dan Opština ima 451 radnika. Dakle, DF i Demokrate su po principu partijskog zapošljavanja , za tri godine, angažovali 177 osoba samo u zgradi Opštine", tvrdi ona.


    "Jedva čekamo da Tužilaštvo obavijesti javnost o saznanjima do kojih su došli, nakon izuzimanja kompletne dokumentacije o radu prethodne lokalne samouprave. Posebno će biti zanimljivo, kad nadležni organi počnu da ispituju koliko je kadrova DF-a i Demokrata zaposleno u javnim preduzećima gdje je osnivač Opština Budva. Tu se tek ne zna broja", kazala je Kuč

  26. #1448
    Join Date
    Mar 2020
    Location
    ship
    Posts
    441
    Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    18
    Thanked in
    17 Posts

    Default

    Danas, 12 avgusta 2020 do 18:00h Vijesti su objavile oko 150 clanaka na svom portalu. Posjetu Markovica Budvi (jutros, tek popodne) nisu prenijeli.

    12.08.2020. 08:17h Krapović: Svaka riječ Markovića u Budvi je bila neistina, populizam i politikanstvo
    https://www.vijesti.me/vijesti/polit...-politikanstvo

    12.08.2020. 09:06h Vujičić: Markoviću, kakav je osjećaj posjetiti Budvu, mjesto zločina
    https://www.vijesti.me/vijesti/polit...mjesto-zlocina

    12.08.2020. 09:50h Pejović poručio obezbjeđenju ispred Opštine: Markovića puštate, a zabranjujete ulaz predstavnicima građana
    https://www.vijesti.me/vijesti/polit...icima-gradjana

    12.08.2020. 10:33h Bečić: Markovićeva izjava pokazuje svo licemjerstvo njegove politike i partije
    https://www.vijesti.me/vijesti/polit...tike-i-partije

    12.08.2020. 11:44h Budva: „Kultura u gladovanju“, “Glad teatar“ i prazan lonac poruka gradskim vlastima
    https://www.vijesti.me/vijesti/drust...dskim-vlastima

    Ne znam dje je Kiko Radovic? Pa onda nastavljaju po drugim temama. Jel realno da kravatasi dobijaju 8 tekstova u pola dana?

    12.08.2020. 08:38h Pejović: Tužiteljka Radovanović se ponašala pristrasno, nesavjesno i protivzakonito
    https://www.vijesti.me/vijesti/polit...protivzakonito

    12.08.2020. 15:36h Bečić: Radije bih da sam pod zemljom, nego da mi naređuju Lazović i Veljović
    https://www.vijesti.me/vijesti/polit...vic-i-veljovic

    12.08.2020. 13:49h Bečić: Pozivam mlade da budućnost uzmu u svoje ruke i 30. avgusta glasaju za promjene
    ttps://www.vijesti.me/vijesti/drustvo/459715/becic-pozivam-mlade-da-buducnost-uzmu-u-svoje-ruke-i-30-avgusta-glasaju-za-promjene

  27. #1449
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by koronas View Post
    Danas, 12 avgusta 2020 do 18:00h Vijesti su objavile oko 150 clanaka na svom portalu. Posjetu Markovica Budvi (jutros, tek popodne) nisu prenijeli.
    Kad bi pratili svako njegovo otvaranje 100 metara puta i zamisljeno gledanje u trafostanicu ni o cem drugo ne bi pisali.

  28. #1450
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,542
    Thanks Thanks Given 
    7,409
    Thanks Thanks Received 
    4,496
    Thanked in
    1,747 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by koronas View Post
    Danas, 12 avgusta 2020 do 18:00h Vijesti su objavile oko 150 clanaka na svom portalu. Posjetu Markovica Budvi (jutros, tek popodne) nisu prenijeli.

    12.08.2020. 08:17h Krapović: Svaka riječ Markovića u Budvi je bila neistina, populizam i politikanstvo
    https://www.vijesti.me/vijesti/polit...-politikanstvo

    12.08.2020. 09:06h Vujičić: Markoviću, kakav je osjećaj posjetiti Budvu, mjesto zločina
    https://www.vijesti.me/vijesti/polit...mjesto-zlocina

    12.08.2020. 09:50h Pejović poručio obezbjeđenju ispred Opštine: Markovića puštate, a zabranjujete ulaz predstavnicima građana
    https://www.vijesti.me/vijesti/polit...icima-gradjana

    12.08.2020. 10:33h Bečić: Markovićeva izjava pokazuje svo licemjerstvo njegove politike i partije
    https://www.vijesti.me/vijesti/polit...tike-i-partije

    12.08.2020. 11:44h Budva: „Kultura u gladovanju“, “Glad teatar“ i prazan lonac poruka gradskim vlastima
    https://www.vijesti.me/vijesti/drust...dskim-vlastima

    Ne znam dje je Kiko Radovic? Pa onda nastavljaju po drugim temama. Jel realno da kravatasi dobijaju 8 tekstova u pola dana?

    12.08.2020. 08:38h Pejović: Tužiteljka Radovanović se ponašala pristrasno, nesavjesno i protivzakonito
    https://www.vijesti.me/vijesti/polit...protivzakonito

    12.08.2020. 15:36h Bečić: Radije bih da sam pod zemljom, nego da mi naređuju Lazović i Veljović
    https://www.vijesti.me/vijesti/polit...vic-i-veljovic

    12.08.2020. 13:49h Bečić: Pozivam mlade da budućnost uzmu u svoje ruke i 30. avgusta glasaju za promjene
    ttps://www.vijesti.me/vijesti/drustvo/459715/becic-pozivam-mlade-da-buducnost-uzmu-u-svoje-ruke-i-30-avgusta-glasaju-za-promjene
    Možda zato jer je bila dan prije, i jer su napisali nekoliko članaka...

    11.08.2020. 11:13h
    https://www.vijesti.me/vijesti/polit...o-ga-divanovic

    11.08.2020. 12:16h
    https://www.vijesti.me/vijesti/polit...-zamutili-taru

    11.08.2020. 14:40h
    https://www.vijesti.me/vijesti/polit...ih-investicija

    11.08.2020. 16:20h
    https://www.vijesti.me/vijesti/ekono...-vladine-mjere

    11.08.2020. 17:35
    https://www.vijesti.me/vijesti/polit...nskim-sluzbama

    Sent using Tapatalk
    #fakenews

Page 58 of 88 FirstFirst ... 84854555657585960616268 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Replies: 165
    Last Post: 17-06-15, 21:07
  2. Leteći cirkus Dake Davidovića : )
    By getaway blues in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 181
    Last Post: 23-05-12, 17:41
  3. Za sve vas koji volite cirkus O.o
    By Tom Riddle in forum Kućni ljubimci
    Replies: 6
    Last Post: 10-02-11, 17:46
  4. Cirkus bez gledalaca
    By Hari Krisna in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 10
    Last Post: 04-03-10, 10:59
  5. Cirkus
    By GAGA in forum Sve i svašta
    Replies: 24
    Last Post: 18-01-05, 00:28

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •