Page 63 of 88 FirstFirst ... 135359606162636465666773 ... LastLast
Results 1,551 to 1,575 of 2199

Thread: Cirkus u Budvi

  1. #1551
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mojsije View Post
    Ja ne mogu da tvrdim ovo 100%, ali su price dosta ozbiljne i kredibilne...

    Ja sam za opoziciju, tj sadasnju vlast. Igrom slucaja sam se nekoliko puta nasao u neke uze krugove dje su se 3-4 familije konkretno pomenule po prezimenu, i jedno 10 individua, i da DF zaposljava sakom i kapom.

    I to cijela Budva zna, ka sto se u Pg zna ko je za 50e glas prodava. Tako da ne vjerujem da su samo kafanske price.

    Neka im jos ove 4 godine jer su dobro radiliprethodne godine, ali volio bih vidjet da se ispita porijeklo imovine Carevica. Pogotovo da se istrazi velika farma na Krimovici, ta prica je vec pokrenuta. Kao i navodno namjestanje samom sebi asfaltiranje puteva.




    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
    kako doddjete svi na moju vodenicu kad tad, ja kad sam to pricao bio sam dps bot. no me strah da me opet ne banuje Fidel zbog takve price
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  2. #1552
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by wulfy View Post
    Da ironija bude veća lijevo od popova su šalteri koji trebaju da budu servis građana. Da, naslov teme je i dalje... odgovarajući.

    Sent from my Motorola 8400
    zar nisu to vasi koalicioni partneri
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  3. The Following User Says Thank You to lepetanac For This Useful Post:


  4. #1553
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Montenegro - where amazing happens
    Posts
    5,088
    Thanks Thanks Given 
    542
    Thanks Thanks Received 
    749
    Thanked in
    376 Posts

    Default

    Gutaju se žabe. Cijena slobode. A tek je počelo.
    In vino veritas

  5. The Following 2 Users Say Thank You to johnny bravo For This Useful Post:


  6. #1554
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Коралово
    Posts
    2,857
    Thanks Thanks Given 
    455
    Thanks Thanks Received 
    697
    Thanked in
    379 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mstislav View Post
    Некоректно.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    И ја кажем.

    Ђе су јагњад и пиво?

  7. The Following User Says Thank You to Geralt of Rivia For This Useful Post:


  8. #1555
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Budva
    Posts
    13,774
    Thanks Thanks Given 
    1,483
    Thanks Thanks Received 
    4,929
    Thanked in
    2,310 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    zar nisu to vasi koalicioni partneri
    Quote Originally Posted by wulfy View Post
    Kao što napisah gore, osim inicijalnog sastanka nismo prisustvovali dogovorima oko formiranja vlasti (predsjednik skupštine, predsjednik opštine, razni odbori...) te smo zbog toga bili uzdržani na oba glasanja (i danas za predsjednika opštine). Iz toga se može reći, ne, nismo dio nove vlasti u Budvi.

    Sent from my Motorola 8400
    Da se ne ponavljam

    Sent from my Motorola 8400

  9. #1556
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    1,305
    Thanks Thanks Given 
    25
    Thanks Thanks Received 
    59
    Thanked in
    28 Posts

    Default

    E koji je to mentalni sklop kojemu je ovo normalno 🙄

  10. #1557
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Montenegro - where amazing happens
    Posts
    5,088
    Thanks Thanks Given 
    542
    Thanks Thanks Received 
    749
    Thanked in
    376 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by wulfy View Post
    Da se ne ponavljam

    Sent from my Motorola 8400
    Ni luk jeli, ni luk mirisali, žabu progutali.

    In vino veritas

  11. #1558
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,117
    Thanks Thanks Given 
    339
    Thanks Thanks Received 
    648
    Thanked in
    316 Posts

    Default

    Ovo je ono sto ja juce pricah na drugu temu o URI koju glasam vec 3 puta i dritana.
    Jednostavno fali im politckog bezobrazluka i namazanosti, ako nastave kao sto su krenuli ovako ce ih mrsnuti i na drzavnom nivou na sledece izbore
    Podgorica Podgoricanima!

  12. #1559
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    opet ste u vlasti na dryavnom nivou, mada su i gore stvari radili kad ste bili zajedno u Budvi. sjetit cemo se onog skupa. ono je bila zaba za gutanje i to povelika
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  13. The Following User Says Thank You to lepetanac For This Useful Post:


  14. #1560
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Montenegro - where amazing happens
    Posts
    5,088
    Thanks Thanks Given 
    542
    Thanks Thanks Received 
    749
    Thanked in
    376 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by .Bole View Post
    Ovo je ono sto ja juce pricah na drugu temu o URI koju glasam vec 3 puta i dritana.
    Jednostavno fali im politckog bezobrazluka i namazanosti, ako nastave kao sto su krenuli ovako ce ih mrsnuti i na drzavnom nivou na sledece izbore
    Možda su samo pogrešne partnere odabrali?
    Ne stvara se koalicija oko "bezobrazluka", zavrtanjem ruke i pritiscima, već oko vrijednosti i vizije.
    In vino veritas

  15. #1561
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,453
    Thanks Thanks Given 
    1,911
    Thanks Thanks Received 
    5,153
    Thanked in
    1,777 Posts

    Default

    Ako je kađenje žaba koju treba progutati da bi se skakvci iz dps-a koji su sve živo opljačkali privedu pravdi pristajem da udišem tamjan prilikom svečanih prigoda. Ako od toga ne bude ništa imate kad glasat za DPS spasioce države, nisu valjda ovi popovi toliko moćni da mijenjanju svijest kod ljudi po kratkom postupku.

  16. The Following 4 Users Say Thank You to remark For This Useful Post:


  17. #1562
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Baš fino potkrovlje
    Posts
    8,421
    Thanks Thanks Given 
    2,985
    Thanks Thanks Received 
    1,435
    Thanked in
    772 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by .Bole View Post
    Ovo je ono sto ja juce pricah na drugu temu o URI koju glasam vec 3 puta i dritana.
    Jednostavno fali im politckog bezobrazluka i namazanosti, ako nastave kao sto su krenuli ovako ce ih mrsnuti i na drzavnom nivou na sledece izbore
    Па што ако их мршну? Је ли страшно не бити у власти?
    Ја чекам посао али волим ову земљу!



    А што пијем кад ми шкоди
    ко ће кући да ме води?

  18. The Following User Says Thank You to Mstislav For This Useful Post:


  19. #1563
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Baš fino potkrovlje
    Posts
    8,421
    Thanks Thanks Given 
    2,985
    Thanks Thanks Received 
    1,435
    Thanked in
    772 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by remark View Post
    Ako je kađenje žaba koju treba progutati da bi se skakvci iz dps-a koji su sve živo opljačkali privedu pravdi pristajem da udišem tamjan prilikom svečanih prigoda. Ako od toga ne bude ništa imate kad glasat za DPS spasioce države, nisu valjda ovi popovi toliko moćni da mijenjanju svijest kod ljudi po kratkom postupku.
    Какав тамјан, и сунећење ако треба.
    Ја чекам посао али волим ову земљу!



    А што пијем кад ми шкоди
    ко ће кући да ме води?

  20. The Following 2 Users Say Thank You to Mstislav For This Useful Post:


  21. #1564
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    16,490
    Thanks Thanks Given 
    5,331
    Thanks Thanks Received 
    3,825
    Thanked in
    1,515 Posts

    Default

    Vidite, ja nisam nikad bio covjek od crkve. Uzasavam se pomisli da narod nije glasao za sebe vec ga crkva uci kad je njoj postala korist da se oslobodi okova. Svaki savez podrzavam naredne 4 godine. Jezim se ovih slika i prihvatam ih, jer se mora. Nakon toga nadam se da ce stvarno ljudi kao bato carevic i slicni bit istorija politicka. Sad se mora raditi na ekonomiji, otvorenim listama, porijeklu imovine

    Sent from my POCO F2 Pro using Tapatalk

  22. The Following User Says Thank You to kaemSe For This Useful Post:


  23. #1565
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,117
    Thanks Thanks Given 
    339
    Thanks Thanks Received 
    648
    Thanked in
    316 Posts

    Default

    Vec treci grad u kojem se slicne stvari desavaju. Bas pakao, sledeci su kotor i tivat jel?
    Podgorica Podgoricanima!

  24. The Following User Says Thank You to .Bole For This Useful Post:


  25. #1566
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,453
    Thanks Thanks Given 
    1,911
    Thanks Thanks Received 
    5,153
    Thanked in
    1,777 Posts

    Default

    Zaboravih da pitam, je li padobranac kadio danas ili je imao neke druge obaveze?

  26. The Following 2 Users Say Thank You to remark For This Useful Post:


  27. #1567
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Baš fino potkrovlje
    Posts
    8,421
    Thanks Thanks Given 
    2,985
    Thanks Thanks Received 
    1,435
    Thanked in
    772 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by remark View Post
    Zaboravih da pitam, je li padobranac kadio danas ili je imao neke druge obaveze?
    Нема га на снимку.
    Да се надамо да га је неко склонио?
    Ја чекам посао али волим ову земљу!



    А што пијем кад ми шкоди
    ко ће кући да ме води?

  28. #1568
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,453
    Thanks Thanks Given 
    1,911
    Thanks Thanks Received 
    5,153
    Thanked in
    1,777 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mstislav View Post
    Нема га на снимку.
    Да се надамо да га је неко склонио?
    To bi bio iznenađujući potez s obzirom na dosadašnje ponašanje SPC kad su afere u pitanju, ako bude tako pozdravljam.

  29. #1569
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,929
    Thanks Thanks Given 
    3,209
    Thanks Thanks Received 
    5,596
    Thanked in
    2,266 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    kako doddjete svi na moju vodenicu kad tad, ja kad sam to pricao bio sam dps bot. no me strah da me opet ne banuje Fidel zbog takve price
    Kao sto rekoh na drugim temama, ne ocekujem idealnu vlast opozicije. Zapravo smo vec vidjeli u prethodne 4 godine, koliko je Budva mnogo bolje vodjena nego pod 20 godina OKG DPS. Iz neba se vidi koliko se manje betoniralo i pljackalo po gradu.

    Tako da prica nije na 'tvoju vodenicu'.

    Ne slazem se s tim sto je Carevic davao pare za glasanje. Ali isto je i radio DPS. Krivo ti sto su vas dobili sopstvenim oruzjem?

    Partijsko zaposljavanje i placanje za glasanje ce mnogo oslabiti u naredne 4 godine, kako se budu sprovodile reforme na nacionalnom nivou. Prenijece se i na lokalni nivo.

    Znaci, budi objektivan ukoliko mozes, i pogledaj sto su za Bd ucinili DF+Demokrate+ URA od 2016te, pa pogledaj sto je do tad ucinio OKG DPS.

    @johnny bravo -a necu ni komentarisati, on zivi u nekoj svojoj dimenziji koju mu je diktator kreirao, bez dodira sa zivotima normalnih ljudi i njihovom standardu.


    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
    Last edited by Mojsije; 24-09-20 at 14:46.

  30. #1570
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,887
    Thanks Thanks Given 
    19
    Thanks Thanks Received 
    433
    Thanked in
    254 Posts

    Default

    Niđe ne piše da se za ovakve likove glasa zbog toga što nisu kreteni nego zbog toga što su oni prethodni kreteni toliko loši da se moralo nešto drugo probati. Uz to, prethodne kretene su "kontrolisali" bs i ds, ove će kontrolisati ura i donekle demokrate, nadam se.

  31. The Following User Says Thank You to ćepanica For This Useful Post:


  32. #1571
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Montenegro - where amazing happens
    Posts
    5,088
    Thanks Thanks Given 
    542
    Thanks Thanks Received 
    749
    Thanked in
    376 Posts

    Default

    Nisi pratio, URA (više) ne kontroliše ništa u Budvi. Ima odbornika koliko i LP (jednog).

    A "prethodni kreteni" su i trenutni kreteni, sa jednom izmjenom (nema URA, koja je inače bila više privezak i dekor) - vlast tamo počinje svoj drugi mandat. Prethodni je inače bio obilježen aferama, svađama, međusobnim optužbama, krivičnim prijavama, hroničnim nedostacima kvoruma i sl. Reklo bi se, jako funkcionalna vlast, od koje su građani imali dosta benefita. Tako makar kaže Mojsije.
    Last edited by johnny bravo; 24-09-20 at 15:07.
    In vino veritas

  33. #1572
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    6,160
    Thanks Thanks Given 
    255
    Thanks Thanks Received 
    1,148
    Thanked in
    562 Posts

    Default

    Vala da se kaže da se u Bd manje betonira danas...
    Na šta liči asfaltom sklepano šetalište, a posebno u dijelu gdje je novi "park" (ni odvodne kanale nisu napravili nego se pravi bazen od vode kad se kiša ispada, a nije da nisu imali i vremena i prostora da to odrade kako treba?) Onaj drveni mostić kao da sam na Zlatiboru a ne na primorju? One zgradurine u Rafailovićima? To što se nekima u zadnjem momentu progledao kroz prste pa su umjesto što su im kafane bile barake do juče - uložilo u konstrukciju i zamaskiralo? To što se od Starog grada pravi turski vašar sa sjedeljkama ispred lokala, farbaju eloksiri u šareno bez pitanja i dozvola, izbacuju izlozi van lokala - a institucija sistema nema nego koriste prostor samo za sopstvene benefite? Neki dan zovem tržišnu i komunalnu da odu na lice mjesta i reaguju po prijavi - znate li šta su mi odgovorili - poslaćemo kolege ali se nadamo da kad se formira nova vlast biće sluha za tako nešto?!
    Neko sjedi, prima platu a ne radi ništa. I to nije tako od juče. Zaista, još samo nedostaje srpska zastava tamo između crkava u Starom, kao u Hn pa da diverzitet cirkusanata bude kompletan.

    Može li neko da mi kaže imena ovih popova tj prezimena?
    Trenutno gledamo očajničke poteze crkve, zašto je to tako - kažaće se.
    Last edited by tigrovo_oko; 24-09-20 at 15:11.
    "I shut my mouth and hold the light"

  34. The Following User Says Thank You to tigrovo_oko For This Useful Post:


  35. #1573
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Budva
    Posts
    13,774
    Thanks Thanks Given 
    1,483
    Thanks Thanks Received 
    4,929
    Thanked in
    2,310 Posts

    Default

    "Samo što je izabran za predsjednika Opstine Budva Marko Carević je napravio podjelu među građanima i javnosti Budve i Crne Gore, dopuštajući sveštenim licima MCP da okade zgradu Opštine", kazali su iz OO URA Budva i dodali da se iskreno nadaju da iza ovog angažovanja ne stoje ugovori koje će plaćati građani Budve, kao obezbijeđenje bivše DPS vlasti.

    Prema njihovim riječima Crna Gora je sekularna država, a Budva je Crna Gora svidjelo se to nekom ili ne, te dodali da je zgrada opštine javna institucija i kao centar administracije ne predstavlja mjesto za vjerske obrede.

    "U Budvi žive građani svih vjera i nacija i danas je njima iz administrativnog centra, umjesto poruke doborošlice i otvorenosti, što nije bio slučaj prethodnih mjeseci, poslata poruka vjerske obilježenosti jedne građanske institucije. Sa istim gnušanjem građani danas gledaju na ovaj čin, kao što su gledali na redove policije i obezbjeđenja na ulazu zgrade opštine mjesecima unazad, samo što jos uvijek nema spiskova", istakli su oni i podvukli da su za GP URA ovakvi potezi nedopustivi.

    Današnjim činom, kako navode, novoizabrani predsjednik Opštine Budva poslao je poruku koja ne doprinosi pomirenju već daljim podjelama među građanima, demostrirajući neku vrstu sile izražene kroz broj glasova na izborima.

    "Umjesto da je najavio da će tražiti arbitražu i pravdu pored domaćih i pred stranim sudovima kad je u pitanju najveći problem Budve slučaj "WTE", on okuplja sveštenstvo u ustanovi koja je u svakom smislu odvojena od vjerskih zajednica", rekli su oni.

    "Gospodine Careviću očekujemo da ubuduće odvojite svoje dvije funkcije koje imate, predsjednika crkvene opštine i predsjednika opštine Budva, jer vas to dovodi u konflikt interesa i da nećete koristiti svoju funkciju predsjednka svih građana za nametanje religijskih uvjerenja", zaključili su iz OO URA Budve.

    izvor: RTV Budva

    Sent from my Motorola 8400

  36. The Following 4 Users Say Thank You to wulfy For This Useful Post:


  37. #1574
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mojsije View Post
    Kao sto rekoh na drugim temama, ne ocekujem idealnu vlast opozicije. Zapravo smo vec vidjeli u prethodne 4 godine, koliko je Budva mnogo bolje vodjena nego pod 20 godina OKG DPS. Iz neba se vidi koliko se manje betoniralo i pljackalo po gradu.

    Tako da prica nije na 'tvoju vodenicu'.

    Ne slazem se s tim sto je Carevic davao pare za glasanje. Ali isto je i radio DPS. Krivo ti sto su vas dobili sopstvenim oruzjem?

    Partijsko zaposljavanje i placanje za glasanje ce mnogo oslabiti u naredne 4 godine, kako se budu sprovodile reforme na nacionalnom nivou. Prenijece se i na lokalni nivo.

    Znaci, budi objektivan ukoliko mozes, i pogledaj sto su za Bd ucinili DF+Demokrate+ URA od 2016te, pa pogledaj sto je do tad ucinio OKG DPS.

    @johnny bravo -a necu ni komentarisati, on zivi u nekoj svojoj dimenziji koju mu je diktator kreirao, bez dodira sa zivotima normalnih ljudi i njihovom standardu.


    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
    cekaj samo sekund
    koja je razlika izmedju DPSa i "nove vlasti " ako nova vlast radi isto sto i DPS???
    kazes ne slazem se sto je kupovao glasove ali to je radio i DPS.
    opet imas partijsko zaposljavanje ali to je radio i DPS....
    tebi je sve to normalno jel je to radio i DPS???
    ne meni to nije normalno i nikad mi nece biti normalno, trebamo li da se cijenkamo oko glasa. DPS daje 100 ko daje vise???
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  38. #1575
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,929
    Thanks Thanks Given 
    3,209
    Thanks Thanks Received 
    5,596
    Thanked in
    2,266 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    cekaj samo sekund
    koja je razlika izmedju DPSa i "nove vlasti " ako nova vlast radi isto sto i DPS???
    kazes ne slazem se sto je kupovao glasove ali to je radio i DPS.
    opet imas partijsko zaposljavanje ali to je radio i DPS....
    tebi je sve to normalno jel je to radio i DPS???
    ne meni to nije normalno i nikad mi nece biti normalno, trebamo li da se cijenkamo oko glasa. DPS daje 100 ko daje vise???
    Aha znaci tebi je ok da je PAJSER HOTELSKA koalicija u Bd na vlast i da ih cuva policija i 3 privatne security firme dan noc. Da ti odgovorim, ali ode i ti na ignore poslije ovoga.

    Ja ne posmatram stvari kao pojedinacne dogadjaje.

    Tocak demokratije je pokrenut. Mi smo u tranziciji iz diktature ka demokratiji. To se nece preko noci desit.

    Smjena DPSa je najbolja stvar koja nam se mogla dogoditi.

    Ako DF i Demokrate ne budu radili dobar posao u Bd biraci ce ih kazniti. Ja mislim da su za svoj nepuni mandat uradili vise no DPS sto je popljackao i izbetonirao nekad najljepsi primorski grad.

    Vidjecemo kako ce se stvari u naredne 4 godine odvijati. Sigurno nece biti gore, mozemo samo na bolje.

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk

  39. The Following User Says Thank You to Mojsije For This Useful Post:


Page 63 of 88 FirstFirst ... 135359606162636465666773 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Similar Threads

  1. Replies: 165
    Last Post: 17-06-15, 20:07
  2. Leteći cirkus Dake Davidovića : )
    By getaway blues in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 181
    Last Post: 23-05-12, 16:41
  3. Za sve vas koji volite cirkus O.o
    By Tom Riddle in forum Kućni ljubimci
    Replies: 6
    Last Post: 10-02-11, 16:46
  4. Cirkus bez gledalaca
    By Hari Krisna in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 10
    Last Post: 04-03-10, 09:59
  5. Cirkus
    By GAGA in forum Sve i svašta
    Replies: 24
    Last Post: 17-01-05, 23:28

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •