Page 34 of 89 FirstFirst ... 243031323334353637384484 ... LastLast
Results 826 to 850 of 2201

Thread: Cirkus u Budvi

  1. #826
    Join Date
    Feb 2020
    Posts
    148
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    34
    Thanked in
    27 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    podnijet je 28.decembra od strane vlade, ali ako malo procackas zahtjevi su se culi ranije, ali je moralo se sacekati da se zakaze zimsko zasjedanje, pa je vlada preduprijedila tako sto je sama podnijela.
    dakle opozicija je morala da saceka datum kada im skupstina odredi, a to je bilo 30. decembra....
    kao sto rekoh, sve ste legalisti kada pokusavate da opravdate sebe. sto se ne saceka 29.06. pa ste imali priliku da glasate i da smijenite carevica. sto je frka da se ono radi. jer morate da sazovete novo zasjedanje na kojem ce biti izglasan novi gradonacelnik i ostale sluzbe. pa dok to prodje eto ga avgust, a ko ce to da ceka.
    gvozdenovic i mia investments ne sigurno


    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
    Druze, pusti price o gradjevinama, asfaltima, uslugama ovome ili onome...pojmovi "culi su se zahtjevi" nijesu zamjena za zakone...prilika za glasanje je bila, nije dozvoljeno, fala dovidjenja...tema je jasna, bilo je sto je bilo a ne sto bi bilo da je bilo i sto moze da bude...
    17 odbornika je trazilo glasanje i nije ga dobilo u zakonom predvidjenom roku...to je poenta price...

  2. #827
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,395
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,006
    Thanked in
    1,550 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ResidentEvil View Post
    Druze, pusti price o gradjevinama, asfaltima, uslugama ovome ili onome...pojmovi "culi su se zahtjevi" nijesu zamjena za zakone...prilika za glasanje je bila, nije dozvoljeno, fala dovidjenja...tema je jasna, bilo je sto je bilo a ne sto bi bilo da je bilo i sto moze da bude...
    17 odbornika je trazilo glasanje i nije ga dobilo u zakonom predvidjenom roku...to je poenta price...
    pa dobro. ukoliko smatraju da su osteceni imaju pravo da traze privremenu upravu ili da traze zakonsko zadovoljenje kod upravnog suda. mogli su kao i jokic u kotoru da podnesu tuzbu i cekaju presudu. ili da vlada uvede prinudnu upravu
    za krsenje zakona postoje sudovi i zakoni, a ne konferencijske sale.
    ali vama moze sve pa da i upravna inspekcija donosi odluke koje nemaju veze sa njenim zakonskim okvirom

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

  3. The Following 2 Users Say Thank You to Hell Raiser For This Useful Post:


  4. #828
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Prekinuti pregovori. DPS ih navodno napustio nakon sto su sacekali da se odluka objavi u Sluzbenom listu.

  5. #829
    Join Date
    Feb 2020
    Posts
    148
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    34
    Thanked in
    27 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    pa dobro. ukoliko smatraju da su osteceni imaju pravo da traze privremenu upravu ili da traze zakonsko zadovoljenje kod upravnog suda. mogli su kao i jokic u kotoru da podnesu tuzbu i cekaju presudu. ili da vlada uvede prinudnu upravu
    za krsenje zakona postoje sudovi i zakoni, a ne konferencijske sale.
    ali vama moze sve pa da i upravna inspekcija donosi odluke koje nemaju veze sa njenim zakonskim okvirom

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
    Nema smisla da vrtimo sve u krug, po tebi je sator u redu ali konf sala nije...i ne znam ko smo to "MI" ...

  6. #830
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,117
    Thanks Thanks Given 
    339
    Thanks Thanks Received 
    648
    Thanked in
    316 Posts

    Default

    Prevesla ih dobro DPS, jel ovo
    Tobos pregovaraju, nece niko nista raditi tokom pregovora a ovamo ti paf sluzbeni list, paf pecat, cao
    Podgorica Podgoricanima!

  7. #831
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,395
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,006
    Thanked in
    1,550 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ResidentEvil View Post
    Nema smisla da vrtimo sve u krug, po tebi je sator u redu ali konf sala nije...i ne znam ko smo to "MI" ...
    nisam rekao je li sator ili hotel. mjesto je na koncu nebitno.
    ukoliko se nije ispostovao zakon ima sud koji donosi odluku.
    ispada da nam upravna inspekcija ima veca ovlascenja od sudova. sa policijom su dosli upravni inspektori, koji nemaju apsulutno nikakav zakonski okvir da odlucuju, ali dobro
    svedi ga ti na satore

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

  8. #832
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,395
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,006
    Thanked in
    1,550 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by .Bole View Post
    Prevesla ih dobro DPS, jel ovo
    Tobos pregovaraju, nece niko nista raditi tokom pregovora a ovamo ti paf sluzbeni list, paf pecat, cao
    a sta si ocekivao. prica o oregovorima je samo da se razmakne narod. vidjeno 100x

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

  9. The Following User Says Thank You to Hell Raiser For This Useful Post:


  10. #833
    Join Date
    Nov 2013
    Location
    titograd
    Posts
    3,663
    Thanks Thanks Given 
    2,687
    Thanks Thanks Received 
    1,068
    Thanked in
    500 Posts

    Default

    izvinjavam se na offu
    PREDSJEDNIK GOTOVO ŠEST MJESECI NIJE POTPISAO UKAZ O PROGLAŠENJU IZMJENA I DOPUNA ZAKONA O JAVNOM REDU I MIRU
    Izvor Vijesti

    Iako je bio duzan da isti potpise u roku od 3 dana ili vrati skupstini
    Ovamo ste se uvatili 30 dana pa 30 dana,poenta je da je dzakovic ukrao mandat opoziciji,a mogli su fino iz crnogorske raskinuti koaliciju, traziti raspisivanje novih izbora i kraj ove bolesne koalicije.
    I cudo kako ste dvolicni,nebitno koja god strana da je u pitanju svi gaze po zakonima i ustavu, al makar budite objektivni,zakone krse svi
    Po zakonu i ustavu ni vesna medenica ni vujanovic ni presjednici sudova ni tuzilastva i svi ostali, nemaju pravo na 3 mandat,al eto moze im biti jer ne postuju ni zakone ni ustav ove zamlje, gadovi jedni mali
    Jos jednom izvinjenje za off



    Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
    Tebe mi je žao a za mene me duša boli

  11. The Following User Says Thank You to aleksa111111 For This Useful Post:


  12. #834
    Join Date
    Feb 2020
    Posts
    148
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    34
    Thanked in
    27 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    nisam rekao je li sator ili hotel. mjesto je na koncu nebitno.
    ukoliko se nije ispostovao zakon ima sud koji donosi odluku.
    ispada da nam upravna inspekcija ima veca ovlascenja od sudova. sa policijom su dosli upravni inspektori, koji nemaju apsulutno nikakav zakonski okvir da odlucuju, ali dobro
    svedi ga ti na satore

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
    Neko hoce da krseci zakon vrsi vlast u nekoj opstini koristeci se nezakonitim sredstvima i poziva se na sud da bi produzio trajanje svoje nezakonite radnje...

  13. #835
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,395
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,006
    Thanked in
    1,550 Posts

    Default

    pa naravno. cemu sluze sudovi onda, bez za procesuiranje nelegalnih radnji. sigurno nije to posao upravne inspekcije. rjesavanje jednog nezakonitog djela drugim, nije bas da ti ide u korist.
    upravni sud ako ti se nesto kriva, a ne nezakonito upravnom inspekcijom da vide kako se pecat koristi

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

  14. The Following User Says Thank You to Hell Raiser For This Useful Post:


  15. #836
    Join Date
    May 2006
    Posts
    1,407
    Thanks Thanks Given 
    4,152
    Thanks Thanks Received 
    364
    Thanked in
    240 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ResidentEvil View Post
    Morala je bit` zavrsena glasanjem, glasanje nije dozvoljeno u zakonski predvidjenom roku i sjednica je zavrsena nedozvoljavanjem glasanja...KRAJ...
    Sjednica je zavrsena, cirkus traje, na ovom forumu su nekad cesta pojava bili klonovi a sad imamo nalet kloVnova...cirkus traje...cirkus bez klovnova nema smisla...
    Malo si se zeznuo u tumacenju pravnice, treba ici u skolu za to pa mi je razumljivo da se mnogi ne snalaze.
    U zakonu ima rok od 30 dana za predsjednika opstine, nema za predsjednika skupstine, za njega je ostao u statutu jer isti jos nije uskladjen sa zakonom.
    U zakonu ima rok od 3 mjeseca da se sjednica mora zavrsiti (dps to ubacio skoro).
    Sjednica nije mogla biti odma zakazana zbog korone, i morala je pod satorom zbog korone.
    Dalje, propisano je da se glasa posle RASPRAVE. Glasanje bez rasprave je krsenje propisa. Po meni gore nego da se juri rok od 30 dana. Nastavak sjednice je zakazan 29.juna, u skladu sa zakonskim rokom od 3 mjeseca, jer se rok od 30 dana nije mogao postici.

    Ali sve i da je tako ko sto ti kazes, da je sjednica zavrsena nedozvoljavanjem glasanja ili cime god drugim.....KRAJ...
    onda inicijativa mora ponovo da se podnese a onda opet rok od 30 dana ili ovo:

    "Ukoliko Skupština ne prihvati Predlog za razrješenje predsjednika Skupštine, isti se ne može ponoviti u roku od šest mjeseci od dana glasanja o razrješenju."

    Ovo se primenjuje i za predsjednika opstine.

    Sent from my phone
    Last edited by nikolaf7; 19-06-20 at 18:31.

  16. #837
    Join Date
    May 2006
    Posts
    1,407
    Thanks Thanks Given 
    4,152
    Thanks Thanks Received 
    364
    Thanked in
    240 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by .Bole View Post
    Prevesla ih dobro DPS, jel ovo
    Tobos pregovaraju, nece niko nista raditi tokom pregovora a ovamo ti paf sluzbeni list, paf pecat, cao
    EU su trazili razgovore, pa je morala i vlast, a dps je veoma nevoljno pristao. I to pristali su lokalni dps u strahu od sugradjana, dok je jastreb ekipa poslanika histerisala na njih da nema govora ni o cemu, i jos su saj zvali.

    Sent from my phone

  17. #838
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,130
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,677
    Thanked in
    976 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by extravaganca View Post
    A što ispriča moj rodione? Oćeš li ikad išta na zadatu temu?

    Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk
    Da si pratio temu bilo bi ti jasno da je na "zadatu temu". Radi se da je matrica ista napravi se besmislica kao oko "tumacenja zakona" gdje jastrebovi sa foruma tvrde da u CG vecina poslanika ne mogu smijeniti predsjednika opstine!? i pjeni se na one koji im objektivno i formalno pravno ukazu da mogu dok je kontrargumentacija koja se se nudi navedena u mom postu. Odmah poslije tog posta jos jedan "sposobni opozicionar" je pruzio cijeli traktat kolegi forumasu koji je pokusao da mu detaljno objasni sa pretpostavkama da je iz DPS, korita i slicno.

    Dakle, sta nije jasno? Opet postavljam pitanje jel DPS nije toliko los da ne mozete da govorite bez izmisljanja i sa cijelim arsenalom uvreda ili vi stvarno mislite da je smisao kritike i opozicionarstva u tome. Mozda postoji i neki treci razlog ali svojim istupanjima ovdje najmanje stetite onima kojima tobos zelite da naudite.

  18. #839
    Join Date
    Jun 2020
    Posts
    265
    Thanks Thanks Given 
    34
    Thanks Thanks Received 
    40
    Thanked in
    34 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rodion Romanovich View Post

    Dakle, sta nije jasno? Opet postavljam pitanje jel DPS nije toliko los da ne mozete da govorite bez izmisljanja i sa cijelim arsenalom uvreda ili vi stvarno mislite da je smisao kritike i opozicionarstva u tome..

    Nejasno je kako se ne mijenja vlast koja je vladala u 3 drzave(svaku podrzavala) i promijenila nekoliko ideologija.

  19. #840
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,130
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,677
    Thanked in
    976 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by recbok View Post
    Nejasno je kako se ne mijenja vlast koja je vladala u 3 drzave(svaku podrzavala) i promijenila nekoliko ideologija.
    Upravo o ovome govorim. Ovakvu okupaciji ovog pdf na forumu od ovog covjeka se ovdje nije gledala. Izbacuje na stotine postova, ne prati ni sta je tema, ni sta je smisao vec je dozivio kao neki politicki poligon gdje on deklamuje po cijeli dan. Ako zelis nesto objektivno da mu ukazes on odmah iskoci iz price sa neko devetom temom, pretpostavkama da si placenik, koritas i depesovac na drzavnim jaslama. Naravno on je kao i svi "opozicionari" sa foruma sposoban pa je tako nezavistan i situiran. Nadje se u diktaturi koji posao da se prezivi i tako... Pakao.

    Evo jos jednom krajnje dobronamjerno. Formalno pravno DPS je mogao da izvede sta jeste. Upitan je legitimitet kao i sto je svojom "vladavinom" obesmislio institucije. Stovani kolega nije smisao foruma i ovog pdf da mi agitujemo, podmecemo i navijamo za neku stranu nego da raspravljamo o realnom i dajemo svoj neki sud o okruzenju u kojem zivimo. Uticaj ovog foruma na politicki zivot je minimalan, gotovo da ne postoji. Energiju koju trosis ovdje bolje bi prosla za tvoju stvar ako istu trosis na postavljanju komentara po portalima, fejsbuku i tviteru.

  20. #841
    Join Date
    Jun 2020
    Posts
    265
    Thanks Thanks Given 
    34
    Thanks Thanks Received 
    40
    Thanked in
    34 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rodion Romanovich View Post
    Upravo o ovome govorim. Ovakvu okupaciji ovog pdf na forumu od ovog covjeka se ovdje nije gledala. Izbacuje na stotine postova, ne prati ni sta je tema, ni sta je smisao vec je dozivio kao neki politicki poligon gdje on deklamuje po cijeli dan. Ako zelis nesto objektivno da mu ukazes on odmah iskoci iz price sa neko devetom temom, pretpostavkama da si placenik, koritas i depesovac na drzavnim jaslama. Naravno on je kao i svi "opozicionari" sa foruma sposoban pa je tako nezavistan i situiran. Nadje se u diktaturi koji posao da se prezivi i tako... Pakao.

    Evo jos jednom krajnje dobronamjerno. Formalno pravno DPS je mogao da izvede sta jeste. Upitan je legitimitet kao i sto je svojom "vladavinom" obesmislio institucije. Stovani kolega nije smisao foruma i ovog pdf da mi agitujemo, podmecemo i navijamo za neku stranu nego da raspravljamo o realnom i dajemo svoj neki sud o okruzenju u kojem zivimo. Uticaj ovog foruma na politicki zivot je minimalan, gotovo da ne postoji. Energiju koju trosis ovdje bolje bi prosla za tvoju stvar ako istu trosis na postavljanju komentara po portalima, fejsbuku i tviteru.


    Pitao si šta je nejasno kod vladavine DPSa pa sam odgovorio. Ali spretno i iskusno mijenjaš temu
    koju si sam započeo tako da nema svrhe sa tobom komunicirati.

  21. #842
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,130
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,677
    Thanked in
    976 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by recbok View Post
    Pitao si šta je nejasno kod vladavine DPSa pa sam odgovorio. Ali spretno i iskusno mijenjaš temu
    koju si sam započeo tako da nema svrhe sa tobom komunicirati.


    Sposobni covjece evo ne znam sta da ti kazem jel od previse aktivizma ili od broja postova pa si izgubio fokus. Ne znam. Pazi, do nove godine ovim tempom ces ispisati postova koliko ja ovdje za deset godina a ti si tek petnaestak dana ovdje.

    No, kako na moje retoricko pitanje a koje se odnosilo na nesto drugo na sta si ti cak i odgovorio jednom dajuci za pravo sebi toliki angazman pa eto ako hoces cisto da ponovis nije greda. Dakle, posto je svima jasna tvoja zanimacija ovdje i ovo bavljenje Budvom i cijelim tematikom. Zasto ti mislis da preuvelicavanje, izmisljanje i karikiranje sitiacije, konkretno u Budvi posto je ona tema, zasto mislis da takvo ponasanje moze da da plodove za opsto dobro? To moze samo da dovede kao sada do konfuzije u kojoj se sada nalazis pa ne znas vise ni sta pises, ni na sta odgovaras.

  22. #843
    Join Date
    Feb 2020
    Posts
    148
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    34
    Thanked in
    27 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nikolaf7 View Post
    "Ukoliko Skupština ne prihvati Predlog za razrješenje predsjednika Skupštine, isti se ne može ponoviti u roku od šest mjeseci od dana glasanja o razrješenju."

    Ovo se primenjuje i za predsjednika opstine.

    Sent from my phone
    Ukoliko ne prihvati....da bi odbila ili prihvatila treba da se dozvoli glasanje što se u cirkusu nije desilo...
    Toliko o tome pravniče

  23. #844
    Join Date
    May 2006
    Posts
    1,407
    Thanks Thanks Given 
    4,152
    Thanks Thanks Received 
    364
    Thanked in
    240 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ResidentEvil View Post
    Ukoliko ne prihvati....da bi odbila ili prihvatila treba da se dozvoli glasanje što se u cirkusu nije desilo...
    Toliko o tome pravniče
    2 varijante sam ti dao, neko bezobrazan bi trazio da se primjeni 6 mjeseci rok. Ali u svakom slucaju ne gine bar jos ovih 30 dana
    Znam da boli kako su vas izvozali

    Sent from my phone

  24. #845
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    1,131
    Thanks Thanks Given 
    428
    Thanks Thanks Received 
    468
    Thanked in
    214 Posts

    Default

    Ovdje je glavno pitanje zasto se lopovcinama iz dpsa, crnogorske, sd-a zuri da sjednu na celo budve 3 mjeseca pred izbore?

    Ja bih da sam na mjesto opozicije i Carevica javno izasao i rekao da od danasnjeg dana nijedna odluka koju potpisu predstavnici tkzv nove vlasti nece biti validan.
    Jer sva ova muka ima neke veze ili sa gradjevinskom mafijom, vjerovatno izdavanje nekih dozvola itd... ili sa izbornom kradjom...

    Takodje bih im posle ovih sramnih pregovora izveo narod na ulice i ostruirao rad maximalno moguce....

    Ne treba im dozvoliti da spavaju... neka se vidi vise da lopovluk u ovoj drzavi ne smije da prolazi...

  25. #846
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,395
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,006
    Thanked in
    1,550 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by osvajaci pg View Post
    Ja bih da sam na mjesto opozicije i Carevica javno izasao i rekao da od danasnjeg dana nijedna odluka koju potpisu predstavnici tkzv nove vlasti nece biti validan.
    jos kad bi to funkcionisalo tako. svaku odluku koju donese i zavede nova opstinska vlast je zakonita.
    pa da svi pored carevica stanemo i govorimo da nije validno.
    opstina kasnije, ukoliko opozicija opet osvoji vlast, moze da stopira gradnju uz placanje milionskih penala.

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

  26. #847
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    1,131
    Thanks Thanks Given 
    428
    Thanks Thanks Received 
    468
    Thanked in
    214 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    jos kad bi to funkcionisalo tako. svaku odluku koju donese i zavede nova opstinska vlast je zakonita.
    pa da svi pored carevica stanemo i govorimo da nije validno.
    opstina kasnije, ukoliko opozicija opet osvoji vlast, moze da stopira gradnju uz placanje milionskih penala.

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
    Banda razumije samo takav jezik...
    Ako ikad dozivimo da ovi banditi padnu sa vlasti prvi bi mi za tuzilastvo bio na tapeti ovaj strucnjak iz sluzbenog lista... na osnovu kojeg dokumenta je donio takvu odluku... bez odluke suda, pecata, zavodnog broja itd....

    Ne smijemo napraviti gresku Srbije nakon 5.oktobra.... za sve sto nam se desavalo ovih godina neko mora snositi odgovornost....
    Od veljovica i Limenke, preko KAP-a.... pa do DK...

    I da ovi retardi iz opozicije vise skapiraju da treba da stanu ispred institucija EU.... da ih zovu svaki minut ako treba.... ovo se bez medjunarodnog uplitanja ne zavrsava....
    Neka mole, neka ukazuju... ali neka se vise aktiviraju.... siguran sam da je i EU-niji dosta vise ovih dps debila koji samo izazivaju podjele i haos....

    Neka smisle vise neku strategiju... sjetite se samo kako je bilo kad je nakon izglasavanja zakona gotovo cijela CG bila blokirana... razvucena policija na vise od 30 lokacija i oni vise nemaju tu snagu....
    Lako ih je dovuc u bd i tu sve sa oklopima kontrolisat situaciju.... treba to malo ozbiljnije organizovat... jer ove lopovcine samo taj jezik razumiju

  27. The Following User Says Thank You to osvajaci pg For This Useful Post:


  28. #848
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Budva
    Posts
    13,798
    Thanks Thanks Given 
    1,487
    Thanks Thanks Received 
    4,956
    Thanked in
    2,321 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    jos kad bi to funkcionisalo tako. svaku odluku koju donese i zavede nova opstinska vlast je zakonita.
    pa da svi pored carevica stanemo i govorimo da nije validno.
    opstina kasnije, ukoliko opozicija opet osvoji vlast, moze da stopira gradnju uz placanje milionskih penala.

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
    Da, sada je objavljeno u Službenom listu, dobro, preskočeno je nekoliko instanci i protokola, ali objava stoji. To formalno znači da se može angažovati policija (legalno) ukoliko se ova dvojica, po službenom listu, smjenjenih funkcionera pojave u zgradi opštine u svojstvu zaposlenog a ne u svojstvu stranke... Biće ponedjeljak zanimljiv...

    Sent from my Motorola 8400

  29. #849
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,395
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,006
    Thanked in
    1,550 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by wulfy View Post
    Da, sada je objavljeno u Službenom listu, dobro, preskočeno je nekoliko instanci i protokola, ali objava stoji. To formalno znači da se može angažovati policija (legalno) ukoliko se ova dvojica, po službenom listu, smjenjenih funkcionera pojave u zgradi opštine u svojstvu zaposlenog a ne u svojstvu stranke... Biće ponedjeljak zanimljiv...

    Sent from my Motorola 8400
    nisam mislio na to. smatram da upravna inspekcija je imala ovlascenja da odlucuje o ovom pitanju, jos manje da je objavljivanje u sluzbenom listu dokaz legalnosti. odnosilo se na pitanje sta i kako. tipa svi znamo da je dokazana korupcija u slucaju WTE, ali su opet naplatili garancije. nije to kolektivna odgovornost marovica, vec izglasana odluka skupstine opstine budva

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

  30. #850
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    2,279
    Thanks Thanks Given 
    230
    Thanks Thanks Received 
    72
    Thanked in
    57 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by wulfy View Post
    Da, sada je objavljeno u Službenom listu, dobro, preskočeno je nekoliko instanci i protokola, ali objava stoji. To formalno znači da se može angažovati policija (legalno) ukoliko se ova dvojica, po službenom listu, smjenjenih funkcionera pojave u zgradi opštine u svojstvu zaposlenog a ne u svojstvu stranke... Biće ponedjeljak zanimljiv...

    Sent from my Motorola 8400
    Zar Radovic nece sacuvati zastupnicki mandat? Koliko sam shvatio, nova skupstinska vecina ga je samo razrijesila predsjednicke duznosti i to je to
    Last edited by A+A; 20-06-20 at 09:27.

Page 34 of 89 FirstFirst ... 243031323334353637384484 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Replies: 165
    Last Post: 17-06-15, 20:07
  2. Leteći cirkus Dake Davidovića : )
    By getaway blues in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 181
    Last Post: 23-05-12, 16:41
  3. Za sve vas koji volite cirkus O.o
    By Tom Riddle in forum Kućni ljubimci
    Replies: 6
    Last Post: 10-02-11, 16:46
  4. Cirkus bez gledalaca
    By Hari Krisna in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 10
    Last Post: 04-03-10, 09:59
  5. Cirkus
    By GAGA in forum Sve i svašta
    Replies: 24
    Last Post: 17-01-05, 23:28

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •