Page 41 of 89 FirstFirst ... 3137383940414243444551 ... LastLast
Results 1,001 to 1,025 of 2201

Thread: Cirkus u Budvi

  1. #1001
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    1,520
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    290
    Thanked in
    171 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by koronas View Post
    Pa posto si mu tako blizak da ti se hvali kako je stekao diplomu trebao si na vrijeme da ga prijavis a ne meni sad popujes ili izmisljas to o njemu

    Uostalom nisi trebao njega nego Ranka Mujovica posto se zna da se to kod njega zavrsava od 80ih. Ali lakse vrijedjat na forum mangupe?
    Sine opet imaš neke pogrešne doživljaje ne znam šta ti je ne popujem ti samo govorim o činjenicama da je dečko davao mito da bi došao do diplome i da on danas štiti zakon i da to pokazuje kakav je sistem e da on ti je ista generacija tog faxa sa sinovima lazovića i oni su školovani isto jesu veruj mi na reč a za ovo mangupe nemam što da ti kažem mangup nisam ali isto tako se ne krijem ni od koga ni od čega ovo mogu da kažem gdje god hoću kako na forum tako i javno nije mi problem veruj mi

  2. #1002
    Join Date
    Mar 2020
    Location
    ship
    Posts
    441
    Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    18
    Thanked in
    17 Posts

    Default

    Iz moje perspektive momak je ocigledno trazio problem i dobio ga. Nijednim gestom nije pokusao da smiri situaciju vec iskljucivo da je eskalira.

    Da li se legitimisao ne znam jer ne vidim.
    Vidim i cujem vrlo drzak i povisen ton, milion pitanja bez sanse za odgovor, naredjivanja sluzbenicima, optuzivanje za kradju a s druge strane kulturnog i mirnog sluzbenika.

    Ako ti mislis da je to nacin da se razgovara u osjetljivoj situaciji sa policijom evo probaj sam ali ne u CG nego na zapad pa nas obavijesti. Sto drugo da ti recem.

  3. #1003
    Join Date
    Mar 2020
    Location
    ship
    Posts
    441
    Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    18
    Thanked in
    17 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Beton View Post
    Sine opet imaš neke pogrešne doživljaje ne znam šta ti je ne popujem ti samo govorim o činjenicama da je dečko davao mito da bi došao do diplome i da on danas štiti zakon i da to pokazuje kakav je sistem e da on ti je ista generacija tog faxa sa sinovima lazovića i oni su školovani isto jesu veruj mi na reč a za ovo mangupe nemam što da ti kažem mangup nisam ali isto tako se ne krijem ni od koga ni od čega ovo mogu da kažem gdje god hoću kako na forum tako i javno nije mi problem veruj mi
    Mangupe sam ti rekao jer me to prozivas "Sine" kao da ti ne bi trebao nocas da prijavis incest?

    A za ostalo, ja ti 100% vjerujem da je kupio diplomu. Drug mi prodaje bubice i zivi od toga od kad smo fax zavrsili evo 7-8 godina. Sve je meni poznato.

    Ali ne mislim da je on nesto bitno gori od prosjeka naseg drustva tako da mu ne bih sudio zbog toga vec iskljucivo Ranku Mujovicu i dekanima koji su to dozvolili.

  4. #1004
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    1,999
    Thanks Thanks Given 
    20
    Thanks Thanks Received 
    225
    Thanked in
    150 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by koronas View Post
    Iz moje perspektive momak je ocigledno trazio problem i dobio ga. Nijednim gestom nije pokusao da smiri situaciju vec iskljucivo da je eskalira.

    Da li se legitimisao ne znam jer ne vidim.
    Vidim i cujem vrlo drzak i povisen ton, milion pitanja bez sanse za odgovor, naredjivanja sluzbenicima, optuzivanje za kradju a s druge strane kulturnog i mirnog sluzbenika.

    Ako ti mislis da je to nacin da se razgovara u osjetljivoj situaciji sa policijom evo probaj sam ali ne u CG nego na zapad pa nas obavijesti. Sto drugo da ti recem.
    Nemam ja šta da mislim. Poznajem jako dobro policijsku materiju i prirodu tog posla.
    I napisao sam da razumem nezahvalnost posla kojim se policajci bave, jer gradjani umeju biti teški do zla boga i nerazumljivi.

    Ali ovaj policajac na snimku nema pojma o svom poslu.

    Dečko ne traži probleme, već svoj telefon i još tvrdi da mu je i lična karta u telefonu i bankovna kartica.
    To je zicer situacija.
    Pred kamerom izvadiš telefon i proveriš da li je lična karta tu.
    I iskoristiš time priliku da mu proveriš identitet, odnosno primeniš elementarnu službenu radnju legitimisanja lica koje ti se unosi u facu.

    Ako nije lična karta u telefonu, onda dečko laže. Onda mu tražiš ličnu kartu na uvid, pa ako nema kod sebe...onda već imaš razlog i za privodjenje i da mu sašiješ prijavu za nenošenje lične karte. Ako se opire privodjenu, imaš pravo i na upotrebu sile i krivičnu prijavu za ometanje i sprečavanje u obavljanju službene dužnosti.

    A ne ovo...cirkus. Ispade da su ga fizički napali jer traži svoju stvar koju je izgubio.
    Ovaj našao telefon i pravi se lud. Nit ga interesuje ko traži telefon niti hoće da se predstavi.
    Idi kaže u stanicu.
    Pa šta će čovek u stanici? Ko ga je poslao?
    Da prijavi gubitak ili kradju?
    A telefon kod ovog mamlaza koji neće ni da se predstavi.
    Ja bih sad rekao da sam imao i 200 evra u telefonu.

    Sam sebe čovek dovodi u lošu situaciju, pred kamerom i mnoštvom svedoka...jer ne zna svoj posao ili je prosto bahat.
    Last edited by Dača; 24-06-20 at 19:25.

  5. The Following User Says Thank You to Dača For This Useful Post:


  6. #1005
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    1,129
    Thanks Thanks Given 
    426
    Thanks Thanks Received 
    467
    Thanked in
    213 Posts

    Default

    Opa jel ovo neko okupljanje i u pg? Znaci pocelo je....

  7. The Following User Says Thank You to osvajaci pg For This Useful Post:


  8. #1006
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    904
    Thanks Thanks Given 
    167
    Thanks Thanks Received 
    289
    Thanked in
    140 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by osvajaci pg View Post
    Opa jel ovo neko okupljanje i u pg? Znaci pocelo je....
    Evo i u Baru se nešto šuška o okupljanju, zaista za sada dosta stidljivo.

  9. #1007
    Join Date
    Mar 2020
    Location
    ship
    Posts
    441
    Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    18
    Thanked in
    17 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dača View Post
    Upravo suprotno. Cigla majica policajac odaje utisak neiskusnog, neorofesionalnog i neobučenog policajca, koji ne vlada situacijom.
    Dečko tvrdi da je telefon njegov i da mu je lična karta i bankovna kartica u njemu.
    Ovaj umesto da reši celu situaciju prostom proverom tih tvrdnji, izvadi telefon,
    utvrdi mu identitet ako je lična karta zaista tu i vrati mu telefon, on s njim pred kamerom vodi razgovor:
    "Druže, jel moj telefon kod tebe?"
    "Jeste, al dje si ga ostavio?"

    To nije ponašanje policajca, već nekog ko je našao tvoju stvar na ulici i neće da ti je vrati.

    Pa tako može svako biti kulturan policajac.

    I sve na kraju završi tako što druga dvojica nasrnu na čoveka, samo zato što traži svoj telefon. I olupaju mu glavu o auto.
    I sve to je moglo završiti nesrećno, jer jedan policaj ne vlada situacijom i ne zna svoj posao.
    Mozda je stvarno neprofesionalan i neobucen - ja se ne razumijem. Ali meni licno je djelovao ok. Objasnio mu je da dodje u stanicu po telefon vise puta.

    Ako ti nisi zadovoljan odgovorom sad treba da maltretiras covjeka? Sta se tacno postize ako ponovis pitanje 10 puta na koje si dobio odrican odgovor?

    EDIT: Vidim da si dodao neke stvari. Ja samo mislim da mu policajac nije slucajno uzeo telefon nego iskoristio neko pravo da to uradi. Ako nije po zakonu treba da ga tuzi, snimio ga je.

    Upozorio ga je vise puta i da spusti ton i ruke i sto treba da uradi. Momak je uradio sve suprotno. Ja ne znam mnogo o policiji ali znam kako pricam ako ocu da rijesim stvar a kako ako ocu problem.
    Last edited by koronas; 24-06-20 at 19:37.

  10. #1008
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,139
    Thanks Thanks Given 
    5,706
    Thanks Thanks Received 
    7,404
    Thanked in
    2,972 Posts

    Default

    https://www.vijesti.me/vijesti/polit...-da-se-razidju

    Suzavac bačen i u PG

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

  11. #1009
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,117
    Thanks Thanks Given 
    339
    Thanks Thanks Received 
    648
    Thanked in
    316 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by goozica View Post
    polako, ali sigurno. jbg, stize sve na naplatu.
    Nije polako no veoma brzo, i nema kocnica, jer tonemo i finansijski i to ce jos vise da izaziva bijesa

    https://www.vijesti.me/vijesti/crna-...lezi-na-zemlji

    Nego evo i jos jednog prebijanja, ala mijo martinovic, sad ih je vise
    Podgorica Podgoricanima!

  12. #1010
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,391
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,003
    Thanked in
    1,547 Posts

    Default

    poceli su da hapse onako redom
    https://m.facebook.com/story.php?sto...529703642&_rdr
    evo cio snimak

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
    Last edited by Fidel Castro; 24-06-20 at 22:08.

  13. #1011
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    5,615
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Evo se ne smije niko u'apsiti a da ne naprave "mirne" demonstracije. Ovo je sve kriva Vlast što nije još od 2006 na ovamo, sredjivala po zakonu problem sa ovim "ugroženima". Sad kako nam ga bude, jer ovo zaista ne vodi dobrome.

  14. #1012
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    40,026
    Thanks Thanks Given 
    3,956
    Thanks Thanks Received 
    6,519
    Thanked in
    3,108 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by .Bole View Post
    Nije polako no veoma brzo, i nema kocnica, jer tonemo i finansijski i to ce jos vise da izaziva bijesa

    polako, polako. napravi spisak svega bez ovog cirkusa pa onda njega dodaj. a ko zna sta sve dolazi.
    samo se nadam da se necemo gristi bar ovuda po forumu.
    nothing comes from violence and nothing ever could

  15. #1013
    Join Date
    Feb 2019
    Posts
    1,436
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    489
    Thanked in
    280 Posts

    Default

    Ово данас је срамота шта се ради, пребија се народ, хапси се народ, сузавац на дјецу.

  16. #1014
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    14,710
    Thanks Thanks Given 
    1,256
    Thanks Thanks Received 
    883
    Thanked in
    577 Posts

    Default

    Ovi oce da (mauro) Zarate sa policijom (drzavom). Namjerno izazivaju jer vide da je policija blaga prema njima od pocetka. I treba da ih jasu kad nece da rijese problem za 15-20 minuta. A ja ili bilo koji drugi mirni gradjanin nesto da uradimo, jebbali bi nam majku.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

  17. #1015
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    montenegro-pg
    Posts
    19,795
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    143
    Thanked in
    93 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Brk View Post
    Ово данас је срамота шта се ради, пребија се народ, хапси се народ, сузавац на дјецу.
    na djecu koja bacaju kamenice...to su sve fina djeca od finih roditelja. zavrsili skolu pa im malo dosadno a vide ove starije sto cine pa se nalozili. bas fina djeca.

    Sent from my SM-G975F using Tapatalk
    Leo Messi no es de este mundo !!! Gvardiola...14. Grazias Pep.

  18. #1016
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Budva
    Posts
    13,781
    Thanks Thanks Given 
    1,484
    Thanks Thanks Received 
    4,934
    Thanked in
    2,313 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by .Bole View Post
    Nije polako no veoma brzo, i nema kocnica, jer tonemo i finansijski i to ce jos vise da izaziva bijesa

    https://www.vijesti.me/vijesti/crna-...lezi-na-zemlji

    Nego evo i jos jednog prebijanja, ala mijo martinovic, sad ih je vise
    Ovo je baš onako... nemam riječi, digao je ruke na glavu, viče ,,ne pružam otpor", dakle, svi uslovi za mirno privođenje, no, navali... Prvi kažem da je policija u većini slučajeva reagovala u skladu sa ovlašćenjima, ali ovaj slučaj je daleko od toga.

    Sent from my Motorola 8400

  19. #1017
    Join Date
    Feb 2019
    Posts
    1,436
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    489
    Thanked in
    280 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by laciale View Post
    na djecu koja bacaju kamenice...to su sve fina djeca od finih roditelja. zavrsili skolu pa im malo dosadno a vide ove starije sto cine pa se nalozili. bas fina djeca.

    Sent from my SM-G975F using Tapatalk
    Дјеца убацала лопту у кош на тренингу. Јесте народ је крив, ма мора да се вјерује УП, како се смијемо усудити вјеровати сопственим очима.

  20. #1018
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Botovi u transu, desetorica biju covjeka koji ne pruža otpor. Još brane postupke...

  21. The Following User Says Thank You to Director For This Useful Post:


  22. #1019
    Join Date
    Mar 2020
    Location
    ship
    Posts
    441
    Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    18
    Thanked in
    17 Posts

    Default

    E bas ce drzava da potone zbog DF/Demokrata - oni bi time samo ispunili svoje ciljeve A takva drzava i ne zasluzuje da postoji.

    U Budvi je na litijama po 2000 do 3000 ljudi a ispred opstine 200-300 ocigledno je slicno i u PG.

    Tako da nemojte se bas premnogo uzbudjivat kad je ovo stiglo u Vas grad da se drzava rusi Ionako ste to donijeli a ne zaceli u Budvi.

  23. #1020
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    904
    Thanks Thanks Given 
    167
    Thanks Thanks Received 
    289
    Thanked in
    140 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by .Bole View Post
    https://www.vijesti.me/vijesti/crna-...lezi-na-zemlji

    Nego evo i jos jednog prebijanja, ala mijo martinovic, sad ih je vise
    Daj čovjeku malo moći, stavi ga u grupu, i nešto da sakrije lice (u ovom slučaju gas maska) i pogledaj rezultate. Naši obučeni čuvari reda.

    Studente iz eksperimenta u Stanfordu i da shvati čovjek nekako, makar tih 1% razumijevanja da ode na to odsustvo obuke, ali da se čuvari reda ponašaju na ovaj način čim se maske stave... Pa čovječe u uličnoj tuči kad se jedan "preda", ovaj drugi prestane da bije. Stvarno ne razumijem.

  24. #1021
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,587
    Thanks Thanks Given 
    3,546
    Thanks Thanks Received 
    8,590
    Thanked in
    4,638 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by laciale View Post
    na djecu koja bacaju kamenice...to su sve fina djeca od finih roditelja. zavrsili skolu pa im malo dosadno a vide ove starije sto cine pa se nalozili. bas fina djeca.

    Sent from my SM-G975F using Tapatalk
    https://www.vijesti.me/vijesti/crna-...lezi-na-zemlji


    https://www.vijesti.me/vijesti/crna-...likom-hapsenja

    ja ti moram reći, kad vidim ovo strah me dje živim. ne znam da li je tebe?


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  25. #1022
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,771
    Thanks Thanks Given 
    615
    Thanks Thanks Received 
    989
    Thanked in
    516 Posts

    Default

    Hapse poslanike zato jer stoje na mjestu koje se ne svidja policiji,ne razumijem kako ce ovo obrazloziti ikome normalnome.
    Naravno ovdasnji apologeti vlasti vjerujem da su presrecni ali eto,zanima me normalni ljudi kako gledaju na ovo hapsenje poslanika u skupstini koji niti ispoljavaju fizicku agresiji niti su naoruzani,kako se moze prema poslaniku ovako postupati?
    Сваки Црногорац и Брђанин једнак је пред судом.

  26. #1023
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    5,615
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Nije poslanik Sveto pismo. Kao prvo, ne zaslužuju neki ni da se zovu poslanici, nakon bačanja suzavca u Skupštini, bačanja Ustava pod noge (bukvalno). Zatim se na taj isti Ustav pozivaju da ih brani. Nijeste Vi samo protiv Mila, već ste protiv Mila i protiv Crne Gore. Eto tu je problem koji Vi imate. Šešelja da Vam dovedu i da on kojim slučajem bude za Crnu Goru bez prefiksa "srpska", i njega bi proglasili izdajnikom.

    Što se tiče udaranja onog čovjeka dok leži, jeste za osudu i treba biti sankcionisan. Ali zaBoga ljudi, sve ostalo je bilo čak i premeko kako su zaslužili neki.

  27. The Following User Says Thank You to Montenegrino-CT For This Useful Post:


  28. #1024
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    montenegro-pg
    Posts
    19,795
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    143
    Thanked in
    93 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    https://www.vijesti.me/vijesti/crna-...lezi-na-zemlji


    https://www.vijesti.me/vijesti/crna-...likom-hapsenja

    ja ti moram reći, kad vidim ovo strah me dje živim. ne znam da li je tebe?


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    moja prica je bila konkretno za podgoricu i onu djecu kod masinske skole. naravno da nije lijepo gledati one scene iz budve ali sam siguran da ovi iz df-demokrate nijesu cisti.

    Sent from my SM-G975F using Tapatalk
    Leo Messi no es de este mundo !!! Gvardiola...14. Grazias Pep.

  29. #1025
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    17,879
    Thanks Thanks Given 
    1,644
    Thanks Thanks Received 
    2,832
    Thanked in
    1,224 Posts

    Default




    Niste ga uplasili


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    f6

Page 41 of 89 FirstFirst ... 3137383940414243444551 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Replies: 165
    Last Post: 17-06-15, 20:07
  2. Leteći cirkus Dake Davidovića : )
    By getaway blues in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 181
    Last Post: 23-05-12, 16:41
  3. Za sve vas koji volite cirkus O.o
    By Tom Riddle in forum Kućni ljubimci
    Replies: 6
    Last Post: 10-02-11, 16:46
  4. Cirkus bez gledalaca
    By Hari Krisna in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 10
    Last Post: 04-03-10, 09:59
  5. Cirkus
    By GAGA in forum Sve i svašta
    Replies: 24
    Last Post: 17-01-05, 23:28

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •