E ovako, koristim pospejd vec godinama, ali zenin broj sam htio da prebacim u drugu mrezu, pa prvo moram da prebacim broj na pripejd pa tek onda moze da se prebaci u drugu mrezu.
U medjuvremenu ajde reko da joj dopunim racun da ima net i minute i sms sve normalno (telekom mreza je u pitanju), otvorim preko telekom aplikacije i vidim koje sve opcije imaju.
I nisam imao pojma da imaju dosta dobre ponude za otprilike 11 evra mjesecno, naravno imate opcije za 7, 15 i 30 dana, ovdje cu postaviti one koje se meni cine sasvim ok, ako ne i fenomanelne za te pare.


Prvi je Net i SVI paket, koji nije los za nekoga ko ne trosi mnogo i pretezno je na wifi, ali i da nije, dobijaju se za viber i youtube posebno GB, tako da nije lose uopste.



I po meni mnogo bolji je 1000 jedinica paket (1 jedinica = 1GB / 1min / 1sms), sto smatram da neko ko isto ima wifi i ne visi po citavi dan na telefon i na razgovore je sasvim idealan i nemoguce potrositi za 30 dana.






Da li neko ima opcije za druge dvije mreze (69 i 68 isto pripejd) da uporedimo i ako je neko vec koristio ove opcije na 67 da iznese svoja iskustva, isto tako i za druge mreze na pripejd.