Page 6 of 7 FirstFirst ... 234567 LastLast
Results 126 to 150 of 155

Thread: Pomoc u vezi konfiguracije i komponenti

  1. #126
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,020
    Thanks Thanks Given 
    2,695
    Thanks Thanks Received 
    4,398
    Thanked in
    2,343 Posts

    Default

    Ja znam da ne rjesavam nista konstatujuci cinjenicu da je kod nas ponuda jedno nevidjeno SMECE starih i recikliranih uredjaja po nenormalno visokoj temi ali... tako je kako je.

    Ryzen zvuci kao nesto novo, dobro, mocno. Ipak, ovo je DUAL core u 2020. godini. Ne znam da li komentarisati uredjaje sa 2 jezgra jer su takvi davno zaboravljeni. Uglavom svi Adobe programi ce bolje raditi sa vise jezgara (nikakvo iznenadjenje) sto ne znaci da sa ta 2 nece raditi ali ce se definitivno mnogo vise muciti nego sa 4/6 jezgara (da ne pominjem vise jer je 'beyond reality' nase ponude)

    Za takve programe, GPU je dosta bitan za bilo kakvo 'render'-ovanje. Mislim radice oni i sa tom Vega 3 ali ce trebat' vise vremena za ucitavanje vecih slika a ako pocne da se radi sa gomilom lejera i sl. onda ce se osjetit' usporenje u radu. Ipak, glavna prednost GPU se odrzava kod obrade teskih fajlova i prije svega snimaka sto ne bi trebalo da bude relevantno ovdje. Za otvaranje fotografija RAW formata bi i ta Vega 3 trebala da odradi posao.

    I Photoshop i Lightroom koriste RAM u velikoj mjeri. 8GB je apsolutni minimum danas za bilo kakvo 'normalno' koriscenje. Opet sve zavisi od same upotrebe. Ako se otvori jedna RAW fotografija i obradjuju "suptilne" stvari i tih 8GB ce biti sasvim dovoljno. Ako se ubacuje vise RAW fotografija odjednom a posebno ako se u 'Photoshop'-u radi sa 'layer'-ima... i tih 8GB zna da bude malo.

    Bez obzira za koju je namjenu laptop, SSD je nevidjena prednost u odnosu na HDD. Cak i u nasim raspalim ponudama nerijetko se naidje na manji SSD (za sistem) i veci HDD (za skladistenje). Ovdje toga nema vec samo HDD, od 1TB. Ovo ce uticati na sve - od paljenja sistema do koriscenja Lightroom/Photoshop programa. Da ne trazim brojke ali razlika izmedju pregleda kataloga (u Lightroom-u) na sporom HDD-u i brzom SSD-u su nebo i zemlja. Od neprimjetne tranzicije (SSD) do mukotrpne frustracije (HDD)

    Dobro je da ima makar 1 USB 3.0. Valjda se podrazumjeva ali eto, ne bi me cudilo i da nema, nije da ih nisam gledao kod nas nedavno.

    Ima citac kartica, i to je plus. Iako ne pise kojih ali pretpostavljam da je SD kartica sto koristi vecina danasnjih foto aparata.

    Ekran je mogu komentarisat' jer nema mnogo detalja (niti ce ikad bit' u takvim ponudama). Uz to, oni dobri paneli ce svakako bit' mnogo skuplji pa je nepotrebno komentarisat'. Ipak, ne bi bilo zgorega da se pogleda kakav je, osvjetljenje, reprodukcija boja itd. jer je valjda suvisno pricati o tome koliko je monitor bitan za bilo kakav "umjetnicki rad". Mozes ti da igras 'Counter-Strike' cak i ako imas ljubicasti 'tint' na panelu ali ne mozes obradjivati fotografije.

    Raspisah se a ne vjerujem da sam previse pomogao (povratak na uvodnu recenicu)

    Ipak, ako oce novo za 400-500 eura, na rate... ne vjerujem da ce biti ista boljih izbora kod nas. Jedino sto mozda moze da nadje bolje za iste pare je pomenuti manji SSD + veci HDD umjesto iskljucivog HDD-a, bez SSD-a.

    Mozda jos neko bude koncizniji i korisniji od mene ali eto... toliko od mene.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  2. The Following User Says Thank You to Fidel Castro For This Useful Post:


  3. #127
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    N/A
    Posts
    13,780
    Thanks Thanks Given 
    2,207
    Thanks Thanks Received 
    3,385
    Thanked in
    1,495 Posts

    Default

    Hvala Fidel, pomogao si dosta. Mogu mu reci da ovo odma zaboravi. Ako vec mora da daje pare, onda bolje i pridati, nego da kupi nesto ovako i opet ima problem i ne zavrsi posao. Ja sam mu rekao da za te pare ne moze naci nesto da bu radi da valja. Bolje i da prida, pa da uzme nesto sto zavrsava posao, nego ovo. Ako neko ima neku preporuku za neki model, bio bih zahvalan.
    - Smrt fasizmu baba
    - I tebi sinko, i tebi

  4. #128
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,020
    Thanks Thanks Given 
    2,695
    Thanks Thanks Received 
    4,398
    Thanked in
    2,343 Posts

    Default

    Problem je sto bi morao mnogo vise da doda a i kod nas slabo sto ima u ponudi da je specificno adekvatno za takav rad.

    Ali ne mora nuzno njemu da je potrebna masina od 2000 eura za profi obradu slika bez 'stucanja'.

    Ja ne koristim PS/LR na laptopu odavno pa ces najbolje misljenje cut' od onih koji ih koriste. Da ja znam, vecina njih koristi Macbook-ove pa sigurni nije bez razloga. Vjerujem da je bolji i polovni (stariji) Macbook od 500-600e nego ovaj novi laptop koji je gledao.

    Kad sam koristio PS na mom laptopu (stariji, ne znam specifikacije sad napamet) znam da je bila muka. Radi on ali cak i pri otvaranju bilo kakvog fajla vidis onaj 'progress bar' i cekas dok se bilo sto ucita. Cim krenem malo 'dublje' u obradu odma se gusi jos vise i to cekanje postaje sve duze i duze. Jednostavno je bila muka radit' bilo sto na njemu pa sam za obicne stvari (crop/resize/i sl.) poceo da koristim programe poput Paint-a iako sam bio navikao da (na PC-ju) cak i za te 'obicne stvari' koristim PS.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  5. The Following User Says Thank You to Fidel Castro For This Useful Post:


  6. #129
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Buduća Autonomna Pokrajina Boka Kotorska
    Posts
    8,246
    Thanks Thanks Given 
    1,342
    Thanks Thanks Received 
    1,812
    Thanked in
    835 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mexiko View Post


    On je vidio ovaj, pa ga interesuje bi lioovo moglo da mu radi posao. AKo bi neko dao neko misljenje....
    Quote Originally Posted by mexiko View Post
    Hvala Fidel, pomogao si dosta. Mogu mu reci da ovo odma zaboravi. Ako vec mora da daje pare, onda bolje i pridati, nego da kupi nesto ovako i opet ima problem i ne zavrsi posao. Ja sam mu rekao da za te pare ne moze naci nesto da bu radi da valja. Bolje i da prida, pa da uzme nesto sto zavrsava posao, nego ovo. Ako neko ima neku preporuku za neki model, bio bih zahvalan.
    Za obradu slike i videa samo Intel-nVidia kombinacija, još uvijek. Intelov fast sync može da koristi i IntelHD grafiku i discrete nVidiju da ubrza obradu i rendering.
    Malo je izvan budžeta, ali ja ne bih gledao ništa ispod i5 8th/9th gen. i GTX1050 i RAM obavezno u dual channel, dakle 2*4GB ili 2*8GB.

    I jedna mala napomena oko ekrana, kad konacno proradi pošta, nije nauka da se naruci kvalitetan IPS sa odgovarajcom konekcijom i da se zamijeni. Radio sam to X puta, na Aliju su, primjera radi, AU Optronics paneli po 50-60€ dok su mi u PG za isti tražili preko 200€.
    Ugradnja traje 10 minuta, samo kad narucujes gledaj da se ista konekcija i tacke kacenja.

    Sent from my OnePlus 7T using Tapatalk
    Last edited by guvarana; 06-05-20 at 14:01.
    Those about to rock, we salute you!

  7. The Following User Says Thank You to guvarana For This Useful Post:


  8. #130
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    N/A
    Posts
    13,780
    Thanks Thanks Given 
    2,207
    Thanks Thanks Received 
    3,385
    Thanked in
    1,495 Posts

    Default

    Ovo zs Mac se slazem, su odlicne masine za onoga ko se bavi fotografiom i video. Ja naidjoh na preporuke oko hardvera, u principu, 2 GB graficka, 8 GB RAM i Intel ili AMD 64-bit procesor. E dsf, to je ovako u grubo.
    - Smrt fasizmu baba
    - I tebi sinko, i tebi

  9. #131
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    N/A
    Posts
    13,780
    Thanks Thanks Given 
    2,207
    Thanks Thanks Received 
    3,385
    Thanked in
    1,495 Posts

    Default

    Kad su u pitanju racunari, pogledah ovu konfiguraciju. NE znam, cini mi se da bi mogla da gura ovo sto njemu treba. Jes da ne pise koja je ploca.

    https://www.tehnomax.me/component/js...31544?Itemid=0
    Last edited by mexiko; 06-05-20 at 16:28.
    - Smrt fasizmu baba
    - I tebi sinko, i tebi

  10. #132
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Buduća Autonomna Pokrajina Boka Kotorska
    Posts
    8,246
    Thanks Thanks Given 
    1,342
    Thanks Thanks Received 
    1,812
    Thanked in
    835 Posts

    Default

    Mexiko, pogledaj malo i kod drugih firmi, Tehnomax je bas bas skup. Ova konfiguracija je solidna, kako bi je na forumu nazvali "ultra gamer" (daleko je od toga)
    Evo npr. identicna koliko bi te kostala u Multicom:



    Skoro 40 eura razlike...
    EDIT: Zajebah se pa stavih DDR3, DDR4 ima 11 eura jeftinije, tako da razlika dodje na 50 eura
    Last edited by guvarana; 06-05-20 at 17:28.
    Those about to rock, we salute you!

  11. The Following User Says Thank You to guvarana For This Useful Post:


  12. #133
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,020
    Thanks Thanks Given 
    2,695
    Thanks Thanks Received 
    4,398
    Thanked in
    2,343 Posts

    Default

    Pa dobro, prvo treba da se odluci oce li laptop ili racunar

    Jer je mnogo lakse sastavit' valjani komp a i kasnije mjenjat' odredjene komponente nego laptop.

    "Content creator" laptopovi ce obicno bit' znatno skuplji od "content creator" kompjutera, makar 20-30%, ako imaju jos "aduta" (poput velicine/tezine, tj. ultra-portable) onda i preko 50% razlike.

    Ako mu je mobilnost jako bitna onda ga jedino laptop i zanima. Nosit' se sa kompom kad god ides nedje je ogromna dusa i nije vrijedna ikakve ustede. I ja bi najprije pikirao polovne Macbook-ove pa onda nesto drugo polovno a da se fino sredi (i softverski i hardverski).

    Ako ce pak bit' vezan za jedno mjesto kupovina laptopa mu nije potrebna i moci ce za slicne novce da sastavi znatno konkretniji komp i da mu taj prodavac (tu uslugu obicno svi nude) sve to fino sastavi, instalira i spremi za preuzimanje.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  13. #134
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    N/A
    Posts
    13,780
    Thanks Thanks Given 
    2,207
    Thanks Thanks Received 
    3,385
    Thanked in
    1,495 Posts

    Default

    On je radi kao fotograf, radi za neke novine i za jos po nekoga, ali radi i privatno. Lap top bi mu trebao da moze prakticno na licu mjesta, da na brzinu odradi neku sliku i da odmah salje redakciji. PC bi mu opet trebao da moze kad dodje kuci da na tenane odradi slike koje ima, za duge stvari. Vjerovatno ce se odlucit za PC jer mu mnogo vise posla zavrsava za iste ili slicne pare.
    - Smrt fasizmu baba
    - I tebi sinko, i tebi

  14. #135
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,020
    Thanks Thanks Given 
    2,695
    Thanks Thanks Received 
    4,398
    Thanked in
    2,343 Posts

    Default

    Ako radi za redakciju vjerujem da tu nema nikakve obrade fotografija. A mozda ja ne znam kako novinarstvo funkcionise kod nas (ne bi me cudilo da je tako). U tom slucaju, za transfer fotografija, ima mnogo laksa i jeftinija rjesenja. (nego da ne idemo u off)

    Vecina fotografa koristi laptop jer su na vise lokacija svaki dan. Ujutru podje sa laptopom do potencijalnog klijenta kome pokazuje neke radove i/ili ideje... poslije sa tim laptopom ode u foto studio gdje na licu mjesta gleda slike na vecem ekranu i/ili ih obradjuje 'u trenu' da vidi u kojem smjeru to ide... na kraju ce doma na istom tom laptopu da obradjuje fotke... itd.

    Ako ce bit' uglavnom doma i pomenuti ritam nije njegov onda neka zaboravi laptop i neka sklopi neki PC do budzeta koji ima i to je to. Za ram je bolje 2x4gb nego 8gb ako ne planira 'upgrade'. Ako planira onda neka uzme 1x8gb pa ako mu zatreba neka u skorijoj buducnosti uzme jos jedan stick od 8gb iste/slicne ram memorije...
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  15. The Following User Says Thank You to Fidel Castro For This Useful Post:


  16. #136
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    N/A
    Posts
    13,780
    Thanks Thanks Given 
    2,207
    Thanks Thanks Received 
    3,385
    Thanked in
    1,495 Posts

    Default

    Dobro si ti to sve skontao. OVo je trenutno situacija da izabere ono sto mu u ovom momentu najvise posla zavrsava, pa kad se malo dovede u red, onda ce dokupit sto mu treba. A sto se tice obrade novinarske fotografije, uglavnom tu nema neke velike rabote, cisto na brzinu da se nesto odradi i to je to. A mogao bi malo i off poc, niej z goreg neki savjet cut od pametnijih, bar kad sam ja u pitanju.
    Hvala svakako i za ovo do sad. I tebi i ostalim koji su mi pomogli.
    - Smrt fasizmu baba
    - I tebi sinko, i tebi

  17. #137
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Buduća Autonomna Pokrajina Boka Kotorska
    Posts
    8,246
    Thanks Thanks Given 
    1,342
    Thanks Thanks Received 
    1,812
    Thanked in
    835 Posts

    Default

    Fidele, ti si malo izverziraniji po pitanju Mac sistema, pa da te priupitam za nesto vezano za to (oprosti na off-u): aparati i kamere koji imaju WiFi transfer, mogu li slati na iPad, pa tu da se smucka u Lightroom-u i posalje .jpeg dje treba?
    Drugarica je odje na forumu kupila iPad zadnje generacije i ja sam naprosto odusevljen napravom
    Those about to rock, we salute you!

  18. #138
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,020
    Thanks Thanks Given 
    2,695
    Thanks Thanks Received 
    4,398
    Thanked in
    2,343 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by guvarana View Post
    Fidele, ti si malo izverziraniji po pitanju Mac sistema, pa da te priupitam za nesto vezano za to (oprosti na off-u): aparati i kamere koji imaju WiFi transfer, mogu li slati na iPad, pa tu da se smucka u Lightroom-u i posalje .jpeg dje treba?
    Drugarica je odje na forumu kupila iPad zadnje generacije i ja sam naprosto odusevljen napravom
    Nikad u zivotu nisam koristio nijedan Apple proizvod.

    Hvala na razumijevanju
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  19. #139
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Buduća Autonomna Pokrajina Boka Kotorska
    Posts
    8,246
    Thanks Thanks Given 
    1,342
    Thanks Thanks Received 
    1,812
    Thanked in
    835 Posts

    Default



    Sent from my OnePlus 7T using Tapatalk
    Those about to rock, we salute you!

  20. #140
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    N/A
    Posts
    13,780
    Thanks Thanks Given 
    2,207
    Thanks Thanks Received 
    3,385
    Thanked in
    1,495 Posts

    Default

    Jedan moj drugar sa gopro kamere sve video snimke salje na ipod da obradjuje.
    - Smrt fasizmu baba
    - I tebi sinko, i tebi

  21. #141
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,273
    Thanks Thanks Given 
    2,770
    Thanks Thanks Received 
    3,920
    Thanked in
    1,900 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mexiko View Post
    Dobro si ti to sve skontao. OVo je trenutno situacija da izabere ono sto mu u ovom momentu najvise posla zavrsava, pa kad se malo dovede u red, onda ce dokupit sto mu treba. A sto se tice obrade novinarske fotografije, uglavnom tu nema neke velike rabote, cisto na brzinu da se nesto odradi i to je to. A mogao bi malo i off poc, niej z goreg neki savjet cut od pametnijih, bar kad sam ja u pitanju.
    Hvala svakako i za ovo do sad. I tebi i ostalim koji su mi pomogli.
    Fidel je sve rekao. Suma sumarum za njega treba neki desktop, obavezano SSD i min 8gb rama i procesor i grafika minimum srednje klase. Može se SSD ugraditi i na ovaj laptop. Oko 50tak eura je SSD od 240gb.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  22. The Following User Says Thank You to hercules For This Useful Post:


  23. #142
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    N/A
    Posts
    13,780
    Thanks Thanks Given 
    2,207
    Thanks Thanks Received 
    3,385
    Thanked in
    1,495 Posts

    Default

    Odlucio se za desk top. Uzece sjutra.
    1. Procesor: Intel® Core™ i3 9100F(3.6GHz)
      Memorija: 8GB DDR4, 2666 MHz
    2. Hard DD: 240GB SSD
    3. Grafika : NVIDIA GTX 1650 4GB DDR5
    4. Mreža: LAN 10/100/1000 Ethernet LAN
    5. Kućište: ZEUS A59
    6. Napajanje: 600W

    Uzece neki Fujitsu e22-8 ts pro monitor, najvjerovatnije. To je to otprilike. Ubacice jedan HDD jos,
    Last edited by mexiko; 08-05-20 at 00:27.
    - Smrt fasizmu baba
    - I tebi sinko, i tebi

  24. The Following User Says Thank You to mexiko For This Useful Post:


  25. #143
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,273
    Thanks Thanks Given 
    2,770
    Thanks Thanks Received 
    3,920
    Thanked in
    1,900 Posts

    Default

    Fino. Neka je sa srećom pa da ga krene biznis
    Koja ploča i koliko para otprilike?
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  26. #144
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    N/A
    Posts
    13,780
    Thanks Thanks Given 
    2,207
    Thanks Thanks Received 
    3,385
    Thanked in
    1,495 Posts

    Default

    Hvala.
    Ne znam tacno koja je ploca, ali mogu vidjeti sjutra. Za kes je 500 eura, na rate, 10% vise. To u tehnomaks, u multikom je na rate skuplji. Kernel isto kao i tehnomaks.
    - Smrt fasizmu baba
    - I tebi sinko, i tebi

  27. #145
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    793
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pozdrav svima...

    Trebala mi je pomoc oko konfiguracije, tj imam komp koji nisam koristio za igrice 7,8 godina sigurno. Sad se razmisljam izmedju sonija ili da ga update-ujem pa da vidim da li mi se isplati tako nesto da radim.
    Budzet mi je od 200 do 300eur

    Maticna: MSI B75MA-P45
    Procesor: Intel I5-3450 CPU @ 3.10ghz
    RAM: 4GB DDR3 1600 (bilo je 8 al je jedna crkla skoro)
    GPU: Radeon HD7770 1gb DDR5
    HDD: Western Digital 1TB SATA II
    Power: MS PRO 550W ATX P4

    Znam da graficka treba definitivno bolja, ali ne znam da li da kupim noviju maticnu da li je zastarijela za neke novije komponente bih da ga napravim da sam miran makar 2godine a i posle toga da mogu da ulozim tipa 100-150eur za nesto novo? I SSD Disk bih uzeo mozda sada...

  28. #146
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    PG
    Posts
    1,731
    Thanks Thanks Given 
    74
    Thanks Thanks Received 
    93
    Thanked in
    61 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ultras_BR View Post
    Pozdrav svima...

    Trebala mi je pomoc oko konfiguracije, tj imam komp koji nisam koristio za igrice 7,8 godina sigurno. Sad se razmisljam izmedju sonija ili da ga update-ujem pa da vidim da li mi se isplati tako nesto da radim.
    Budzet mi je od 200 do 300eur

    Maticna: MSI B75MA-P45
    Procesor: Intel I5-3450 CPU @ 3.10ghz
    RAM: 4GB DDR3 1600 (bilo je 8 al je jedna crkla skoro)
    GPU: Radeon HD7770 1gb DDR5
    HDD: Western Digital 1TB SATA II
    Power: MS PRO 550W ATX P4

    Znam da graficka treba definitivno bolja, ali ne znam da li da kupim noviju maticnu da li je zastarijela za neke novije komponente bih da ga napravim da sam miran makar 2godine a i posle toga da mogu da ulozim tipa 100-150eur za nesto novo? I SSD Disk bih uzeo mozda sada...
    Taj cpu I dalje gura dosta toga ,stavi samo polovnu rx570 I jos jedan stik od 8gb rama I mozes vecinu igara da igras u pristojni fps sa malo para
    Ali zavisi sta igras naravno

    Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk

  29. #147
    Join Date
    Aug 2017
    Posts
    17
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Da li se isplati mijenjati i7 7700 za ryzen5 3600x pritom svakako sam planirao da mijenjam maticnu plocu pa razmisljam dal da uzimam za intel ili za ryzen?

  30. #148
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,764
    Thanks Thanks Given 
    88
    Thanks Thanks Received 
    3,265
    Thanked in
    1,814 Posts

    Default

    Đe kupiti low profile grafiku?



    Poslato sa ultra moderne pisaće mašine Note X
    ............ Ż\_(ツ )_/Ż.............
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  31. #149
    Join Date
    May 2018
    Posts
    2,043
    Thanks Thanks Given 
    235
    Thanks Thanks Received 
    834
    Thanked in
    432 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bugi View Post
    Đe kupiti low profile grafiku?



    Poslato sa ultra moderne pisaće mašine Note X
    ............ Ż\_(ツ )_/Ż.............
    Koja ti treba tacno?

    Nesto kao 1050ti low profile?
    Last edited by JigSaw; 31-10-20 at 16:29.

  32. #150
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,764
    Thanks Thanks Given 
    88
    Thanks Thanks Received 
    3,265
    Thanked in
    1,814 Posts

    Default

    Da je bolja od UHD 630 koju imam integrisanu...
    Makar duplo bolja...
    Bilo bi dobro da ima 2x HDMI kako bi zakačio dva monitora mada nije uslov...

    Igrice me ne zanimaju, UHD 630 mi završava sav posao ali opet ako ima nešto bolje što da ne...


    Poslato sa ultra moderne pisaće mašine Note X
    ............ Ż\_(ツ )_/Ż.............
    Last edited by Bugi; 31-10-20 at 16:33.
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

Page 6 of 7 FirstFirst ... 234567 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Prodajem Desktop PC konfiguracije od 100 EUR do 3000 EUR i par komponenti
    By Camypaj in forum Računarska oprema i tehnika
    Replies: 3
    Last Post: 03-10-18, 16:55
  2. Info Potrebna mi je pomoc oko odabira komponenti
    By Sceko in forum Računarska oprema i tehnika
    Replies: 7
    Last Post: 27-01-16, 22:06
  3. Pomoc u vezi restartovanja Samsung s5570i telefona. Pitanje u vezi podataka
    By Brajan992 in forum Mobilna telefonija i telekomunikacije
    Replies: 3
    Last Post: 11-08-14, 13:39
  4. I:pomoc procjena pc komponenti
    By PesPro in forum Ostali oglasi
    Replies: 20
    Last Post: 16-02-11, 17:20
  5. Pomoc oko konfiguracije
    By Kutuzov in forum Ostali oglasi
    Replies: 1
    Last Post: 20-05-07, 01:39

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •