Page 11 of 16 FirstFirst ... 789101112131415 ... LastLast
Results 251 to 275 of 376

Thread: BOVE kojih se treba kloniti!!!!

  1. #251
    Join Date
    Nov 2008
    Posts
    2,387
    Thanks Thanks Given 
    1,810
    Thanks Thanks Received 
    1,145
    Thanked in
    434 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by starwalker View Post



    Je l' treba uzeti neku supstancu prije, ja ovdje ništa na kapiram?
    Ja uzeh par piva, sad slazem kockice.
    Ovi sto su ostali u plicaku dobro su uradili, verbalni bi i njih sredio. Cak imam osjecaj da do sve situacije sa Dakicem ne bi doslo, da mu je isti dao.
    Na uplatnici pise povrat sredstava sa bisexual usluge.
    Ono dje je napisao Victory.
    Pogledah profil verbalnog, pa on je i Mila navatao, kakvi pogledi u tami,ah.
    Last edited by mrgo; 17-04-20 at 17:26.

  2. #252
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,981
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    3,337
    Thanked in
    1,865 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by goozica View Post
    ma nisam ja pila sokkk! niste citali dobro
    Dobro de, čaj...

    Poslato sa ultra moderne pisaće mašine Note X
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  3. #253
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,761
    Thanks Thanks Given 
    10,902
    Thanks Thanks Received 
    2,125
    Thanked in
    1,084 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Zedd View Post
    Krv ti j*bem! Uplaših se da je i ovaj biser CDM-a doživio sudbinu noćnih 'tica.. (nadam se da se smrtko ne prevrće u grobu)
    Smrtko je živ nikd umrijet neće dok je nas koji ga se sjećamo!!!
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  4. #254
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Niksic
    Posts
    19,562
    Thanks Thanks Given 
    1,962
    Thanks Thanks Received 
    2,566
    Thanked in
    1,102 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AL no1 View Post
    Ja isto ne ukapirah ovdje NISHTA,i dje je u svemu ovome onda Tripleta???
    Tripleta iskusno ceka i ostri, rame za plakanje ovo ono...
    Tu es mon héro!

  5. #255
    Join Date
    Aug 2016
    Location
    MNE
    Posts
    22,783
    Thanks Thanks Given 
    2,400
    Thanks Thanks Received 
    4,509
    Thanked in
    2,606 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    mislim da bi tema možda i ne bi oživjela toliko da nije rečeno kako je verbalni izlazio sa forumašicom


    Sent from my iPhone using Tapatalk

    Znam ja jednu sto je izlazio pola god s njom i nije mu dala ni da je poljubi samo da se drze za ruke. Po mnogima vece tragedije od toga nema.


  6. #256
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    7,786
    Thanks Thanks Given 
    10,920
    Thanks Thanks Received 
    5,156
    Thanked in
    2,404 Posts

    Default

    Neke daju backdoor ali ne daju ndžumi.Nije to mjerilo moj takumi

    Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk

  7. #257
    Join Date
    May 2009
    Posts
    23,193
    Thanks Thanks Given 
    1,275
    Thanks Thanks Received 
    4,308
    Thanked in
    2,011 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mrgo View Post
    Ja uzeh par piva, sad slazem kockice.
    Jbg, izgleda otkazana sezona
    The more things change, the more they stay the same.

  8. #258
    Join Date
    Aug 2016
    Location
    MNE
    Posts
    22,783
    Thanks Thanks Given 
    2,400
    Thanks Thanks Received 
    4,509
    Thanked in
    2,606 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by joni View Post
    Neke daju backdoor ali ne daju ndžumi.Nije to mjerilo moj takumi

    Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk

    Vjeruj ti meni...


  9. The Following User Says Thank You to TAKUMI For This Useful Post:


  10. #259
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    16,208
    Thanks Thanks Given 
    200
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    20 Posts

    Default

    viđu, nova tema, i već 11 strana! Nemam kad čitat, kasnije ću, al čitao sam jednu strašnu knjigu, pa da vam ju prepričam:

    Bio ti jednom jedan mali Indijanac koji se zvao Bik Koji Tone. On se strašno zaljubio u Eleonoru, Engleskinju plave krvi, poznatu i pod nadimkom Petica. Eleonora je mislila da je svoj nadimak zaradila svojom izuzetnom ljepotom, 'nteligencijom i šarmom, koji su u njenim očima bili za čistu peticu, ali je zapravo imao veze sa određenom daskom i njenom debljinom... no vratimo se priči. Kako to već biva, buknula je zabranjena ljubav između Bika Koji Tone i Eleonore, koju njeni roditelji nikako nisu odobravali. Znate, njeni roditelji su bili vlasnici ekskluzivnog hotela na ostrvu Sveti Vinsent, kojem su samo pripadnici plave krvi imali pristup, a u više navrata su vraćali i najbogatije Indijance sa ulaznih vrata hotela. No, Bik Koji Tone je mislio da će pridobiti ruku mlade Eleonore tako što će on uvjeriti njene roditelje da on nije Indijanac, već američki domorodac, što je, jelte, nešto sasvim drugačije.
    Tako su njih dvoje jednom šetali parkom, kad su na vrhu brda obraslog zovama primijetili starog prijatelja Bika Koji Tone, ozloglašenog zavodnika Lepog Džordža, koji je tuda često obitavao sa svojom dražesnom družbenicom Mirjam. Eleonora ostavi svog dragana u podnožju brda, jer on nije mogao da se popne uzbrdo zbog stare rane iz davnašnje bitke, i pođe da se druži sa Lepim Džordžom, kojeg nikad prije toga nije srela. Lepi Džordž je uživao u zovama i društvu svoje dražesne družbenice, te im je Eleonorina priča o karijeri i kantri muzici samo smetala, a i bilo im je žao malog Bika Koji Tone, koji je ostao sam u podnožju brda sa zovama, pa su je pitali šta radi na vrhu brda, ostavljajući svog dragana samog u podnožju? Iziritirana i osujećena, Eleonora se vratila svom draganu, žaleći se na drskost Lepog Džordža i njegove družbenice, čak insinirajući da je razlog što je ostavila Bika Koji Tone u podnožju brda samog to što ju je Lepi Džordž mađijama prizvao da se popne do zova.
    I ova priča o američkom Romeu i Juliji nema srećan kraj, u jednom trenutku je Eleonora odlučila da se dovoljno inatila sa svojim ksenofobnim roditeljima i posvetila je svoj um karijeri, a svoje srce plavokrvnom Englezu, ali je Bik Koji Tone dobro znao da ništa od toga nije bio uzrok kraha njihove veze, već tih 2 minuta koje je provela u šumi zova sa Lepim Džordžom, koji je nikad nije vidio ni prije, a ni poslije toga.

    The End


    Strašna knjiga, puna obrta, svima ju preporučujem!
    Uzgajivačnica miševa & Centar za uništavanje vozila Vesko Dakić https://youtu.be/W2Dxh_A9vyM

  11. The Following User Says Thank You to verbalni_fajter For This Useful Post:


  12. #260
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    7,786
    Thanks Thanks Given 
    10,920
    Thanks Thanks Received 
    5,156
    Thanked in
    2,404 Posts

    Default

    Od kojija je ovaj Englez plave krvi?
    Dobitnik tranzicije Ujedinjenog kraljevstva?

    Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk

  13. #261
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,761
    Thanks Thanks Given 
    10,902
    Thanks Thanks Received 
    2,125
    Thanked in
    1,084 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by verbalni_fajter View Post
    viđu, nova tema, i već 11 strana! Nemam kad čitat, kasnije ću, al čitao sam jednu strašnu knjigu, pa da vam ju prepričam:

    Bio ti jednom jedan mali Indijanac koji se zvao Bik Koji Tone. On se strašno zaljubio u Eleonoru, Engleskinju plave krvi, poznatu i pod nadimkom Petica. Eleonora je mislila da je svoj nadimak zaradila svojom izuzetnom ljepotom, 'nteligencijom i šarmom, koji su u njenim očima bili za čistu peticu, ali je zapravo imao veze sa određenom daskom i njenom debljinom... no vratimo se priči. Kako to već biva, buknula je zabranjena ljubav između Bika Koji Tone i Eleonore, koju njeni roditelji nikako nisu odobravali. Znate, njeni roditelji su bili vlasnici ekskluzivnog hotela na ostrvu Sveti Vinsent, kojem su samo pripadnici plave krvi imali pristup, a u više navrata su vraćali i najbogatije Indijance sa ulaznih vrata hotela. No, Bik Koji Tone je mislio da će pridobiti ruku mlade Eleonore tako što će on uvjeriti njene roditelje da on nije Indijanac, već američki domorodac, što je, jelte, nešto sasvim drugačije.
    Tako su njih dvoje jednom šetali parkom, kad su na vrhu brda obraslog zovama primijetili starog prijatelja Bika Koji Tone, ozloglašenog zavodnika Lepog Džordža, koji je tuda često obitavao sa svojom dražesnom družbenicom Mirjam. Eleonora ostavi svog dragana u podnožju brda, jer on nije mogao da se popne uzbrdo zbog stare rane iz davnašnje bitke, i pođe da se druži sa Lepim Džordžom, kojeg nikad prije toga nije srela. Lepi Džordž je uživao u zovama i društvu svoje dražesne družbenice, te im je Eleonorina priča o karijeri i kantri muzici samo smetala, a i bilo im je žao malog Bika Koji Tone, koji je ostao sam u podnožju brda sa zovama, pa su je pitali šta radi na vrhu brda, ostavljajući svog dragana samog u podnožju? Iziritirana i osujećena, Eleonora se vratila svom draganu, žaleći se na drskost Lepog Džordža i njegove družbenice, čak insinirajući da je razlog što je ostavila Bika Koji Tone u podnožju brda samog to što ju je Lepi Džordž mađijama prizvao da se popne do zova.
    I ova priča o američkom Romeu i Juliji nema srećan kraj, u jednom trenutku je Eleonora odlučila da se dovoljno inatila sa svojim ksenofobnim roditeljima i posvetila je svoj um karijeri, a svoje srce plavokrvnom Englezu, ali je Bik Koji Tone dobro znao da ništa od toga nije bio uzrok kraha njihove veze, već tih 2 minuta koje je provela u šumi zova sa Lepim Džordžom, koji je nikad nije vidio ni prije, a ni poslije toga.

    The End


    Strašna knjiga, puna obrta, svima ju preporučujem!
    Brate, nas interesuje đe ste konje potkivali i kako kovač Vele Veličanstveni uđe u tu priču ispod brda na vr brda i što je sa Mirjam?
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  14. #262
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    i travel light
    Posts
    15,149
    Thanks Thanks Given 
    2,060
    Thanks Thanks Received 
    3,113
    Thanked in
    1,724 Posts

    Default

    Pobjegla sa batlerom?
    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

  15. #263
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,761
    Thanks Thanks Given 
    10,902
    Thanks Thanks Received 
    2,125
    Thanked in
    1,084 Posts

    Default

    u Slovenačke gore?
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  16. #264
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    i travel light
    Posts
    15,149
    Thanks Thanks Given 
    2,060
    Thanks Thanks Received 
    3,113
    Thanked in
    1,724 Posts

    Default

    Đo no se nada!
    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

  17. The Following User Says Thank You to Zedd For This Useful Post:


  18. #265
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    16,512
    Thanks Thanks Given 
    5,374
    Thanks Thanks Received 
    3,870
    Thanked in
    1,529 Posts

    Default

    Zoves li ti ove sebe verbalni - lepi dzon?
    Onaj prevod sjednice kraljevske partije ti je digao ego
    Ako ako

    Sent from my Redmi 6 Pro using Tapatalk

  19. The Following 2 Users Say Thank You to kaemSe For This Useful Post:


  20. #266
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,981
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    3,337
    Thanked in
    1,865 Posts

    Default

    Šta se desilo sa Mirjam?

    Poslato sa ultra moderne pisaće mašine Note X
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  21. #267
    Join Date
    Aug 2016
    Location
    MNE
    Posts
    22,783
    Thanks Thanks Given 
    2,400
    Thanks Thanks Received 
    4,509
    Thanked in
    2,606 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kaemSe View Post
    Zoves li ti ove sebe verbalni - lepi dzon?
    Onaj prevod sjednice kraljevske partije ti je digao ego
    Ako ako

    Sent from my Redmi 6 Pro using Tapatalk


    Kakva sprdacina.


  22. The Following User Says Thank You to TAKUMI For This Useful Post:


  23. #268
    Join Date
    Oct 2015
    Location
    Montenegro
    Posts
    7,737
    Thanks Thanks Given 
    1,994
    Thanks Thanks Received 
    845
    Thanked in
    561 Posts

    Default

    To be continued...

  24. #269
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    16,208
    Thanks Thanks Given 
    200
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    20 Posts

    Default

    Pitao neko okle Lepi Džoni, pa nisam ja sebe proglasio za zanosnog dugajliju, no drugi:

    Quote Originally Posted by Tripleta View Post
    Brate, nema sanse. 2 metra, potvrdjeno zgodan, jednu forumasicu smuvao, s drugom popio sok, a ova sto je popila sok s njim mene kulira. Sve je jasno


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    +

    Quote Originally Posted by outline View Post
    dakle verbalni em je zgodan em ima para. dobitna kombinacija


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Quote Originally Posted by novakb14 View Post
    Koje godine se sve to izdesavalo i ovo sto pominju more itd...je li se pricalo ranije o tome? Prepao sam se za psihicko zdravlje nemoguce, godine mi se ne poklapaju.
    godine se nikako ne poklapaju, TAKUMImte bogom, kad si ono operisao kuk, pa reče da si maltene sa operacionog stoga stigao na Trsteno da privaš kučeći u plićaku?

    Quote Originally Posted by TAKUMI View Post
    To na more 2010e
    nnnoup
    Quote Originally Posted by technus View Post
    A ne bi ni imalo zeru smisla da ga povezes nedje drugo, pored sve ove price i reklame :-D
    Al pred ljeto nedje, da ti bude spreman za mora, pa da plivas do bova :-D
    ako ćete kod Vekulice da vodite auto, a da vam bude spremno za ljeto, malo ste se zaebali - ja sam merca poveo u januaru, a vratio mi ga 31. jula, ne baš u voznom stanju (da pomenemo, pored miševa i plastika koje je ukrao/izgubio, i to da je termostat crkao od stajanja, isto i plovak od goriva, a gume se iskrivile, od čega bi, bez od stajanja, u skladu sa onom
    "ne smem s tobom, kume
    krive su ti gume
    sedišta se tresu
    u tvom Mercedesu"





    Quote Originally Posted by starwalker View Post



    Je l' treba uzeti neku supstancu prije, ja ovdje ništa na kapiram?
    stvarno, ko se uključio na vrijeme, uključio se. Za one sa jeftinijim ulaznicama, imaš prepričavanje cijele drame par postova ranije. Ucveljeni Bik Koji Tone traži razloge za krah svoje ljubavne sage u drugima. :beguiled:

    Quote Originally Posted by jakov_ct View Post
    Jedan veli da vele radi bolje no ikad, a drugi da nema posla i drzi krseve.

    I za 1000e nejasno, ovo na NLB je bilo vracanje pozajmice koliko shvatam, a dje su 1000e koje su inicijalno date za posao?

    Sent from my MI 8 using Tapatalk
    ja samo pominjem ono što vidim kad prođem pored servisa, a prođem počesto. Isto su potvrdili neki drugi forumaši, neki su i fotke zatvorenog servisa postavljali na forum. Da se ubija od posla, ne bi gazda htio da ga izbaci, niti bi morao meni da traži pozajmicu za 2 rente, a to je bilo prije cijele antireklame Pazi kad čak ni njegov najveći fan, Bik Koji Tone, neće da mu ostavi auto na farbanje

    Quote Originally Posted by starwalker View Post
    Verbalni_faker je oVđe zlo? Jesam li dobro ukapirao suštinu storije?



    Sent from my ELE-L29 using Tapatalk
    a brt, baš si promašio, evo ti grafikon Antares napravio:


    Quote Originally Posted by Antares View Post
    Grafik prikazuje prednost Verbalnog u odnosu na Takumija. Dubinu mora.

    TakOmi čukundede vrača, prednost raste eksponencijalno ko ova pandemija :mrgreen:

    Quote Originally Posted by joni View Post
    Ovo je u stilu Knives out.Kad se jednom sve razjasni biće dosadno

    Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk
    ada priča je ultrasmor - utripovao Fabia da je imao takvu ribu, takvu dasku peticu oko koje su se svi otimali, muvali ju njemu pred nosom breee... Zamisli "muvanja" u kojem ne udijeliš ni 1 kompliment, nego ljubezno iskritikuješ curu što je ostavila momka samog u plićaku? Zamisli "muvanja" đe umjesto da kažeš dotičnoj da bude sa tobom, ti je uputiš da pođe kod momka, jer nije fora da on bude sam samo zato što ne umije da pliva? Zamisli "muvanja" đe ne tražiš broj telefona, FB kontakt, pa čak ni ime (blage veze nemam kako se zove dotična, vidio ju tad i nikad više)?

    Al ajd, da se narod zabavi u vrijeme smorone, igrajmo se zavodnika Džonija i ucveljenog Bika Koji Tone
    Uzgajivačnica miševa & Centar za uništavanje vozila Vesko Dakić https://youtu.be/W2Dxh_A9vyM

  25. #270
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    16,208
    Thanks Thanks Given 
    200
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    20 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ben Dover View Post
    A kako se udaljavaju od obale, eksponencijalno raste prednost Verbalnog i teži ka ka beskonačno...
    Jakako. Dok nas troje jezdimo u suton, Bik Koji Tone tužno jeca u 20 cm dubokom priobalju. Đe je taj Kventin Tarantino, ima li mu ko email adresu, da mu pičujem ideju za zadnji film??

    Quote Originally Posted by HaRRyy View Post
    Mozda je Takumi naucio da pliva pa zezne verbalnog?


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    e vidi... to bi već bio strašan obrt

    Quote Originally Posted by TAKUMI View Post
    Znam ja jednu sto je izlazio pola god s njom i nije mu dala ni da je poljubi samo da se drze za ruke. Po mnogima vece tragedije od toga nema.
    znam ja jednu sa kojom sam izlazio pola godine, pa možda tebi priča da nije dala, al jes :devil:

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    Brate, nas interesuje đe ste konje potkivali i kako kovač Vele Veličanstveni uđe u tu priču ispod brda na vr brda i što je sa Mirjam?
    pa i ti moraš da iščitaš prvu sezonu, Vele je druga sezona, da ne kažem spin off Mirjam je epizodna uloga, nijemi posmatrač

    Quote Originally Posted by Bugi View Post
    Šta se desilo sa Mirjam?

    Poslato sa ultra moderne pisaće mašine Note X
    već objašnjeno Nego, ti prolaziš pored Veletove radnje svaki dan, može li se proć od gužve?
    Uzgajivačnica miševa & Centar za uništavanje vozila Vesko Dakić https://youtu.be/W2Dxh_A9vyM

  26. The Following User Says Thank You to verbalni_fajter For This Useful Post:


  27. #271
    Join Date
    Aug 2013
    Location
    Send me location
    Posts
    7,089
    Thanks Thanks Given 
    969
    Thanks Thanks Received 
    581
    Thanked in
    289 Posts

    Default

    Previse se prosirila prica trenutno. Postao serijal za siroke narodne mase. Okle sad fakin englezi na bove!!1


  28. #272
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro, Podgorica, Centar
    Posts
    13,471
    Thanks Thanks Given 
    3,826
    Thanks Thanks Received 
    3,064
    Thanked in
    1,301 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nexus4 View Post
    Previse se prosirila prica trenutno. Postao serijal za siroke narodne mase. Okle sad fakin englezi na bove!!1
    Kao GoT, ode sve u Paramparčad...
    --------------->
    <---------------
    Odavde dovde...

  29. The Following User Says Thank You to Ben Dover For This Useful Post:


  30. #273
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    16,208
    Thanks Thanks Given 
    200
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    20 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nexus4 View Post
    Previse se prosirila prica trenutno. Postao serijal za siroke narodne mase. Okle sad fakin englezi na bove!!1
    a to je ti je alegorija, brte moj
    Uzgajivačnica miševa & Centar za uništavanje vozila Vesko Dakić https://youtu.be/W2Dxh_A9vyM

  31. #274
    Join Date
    Aug 2013
    Location
    Send me location
    Posts
    7,089
    Thanks Thanks Given 
    969
    Thanks Thanks Received 
    581
    Thanked in
    289 Posts

    Default

    Moze li skica?

    Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk


  32. The Following User Says Thank You to nexus4 For This Useful Post:


  33. #275
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    i travel light
    Posts
    15,149
    Thanks Thanks Given 
    2,060
    Thanks Thanks Received 
    3,113
    Thanked in
    1,724 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nexus4 View Post
    Moze li skica?

    Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk
    Ne mora detaljna, samo osnovne smjernice
    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

Page 11 of 16 FirstFirst ... 789101112131415 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Autoservisi kojih se treba KLONITI!
    By verbalni_fajter in forum Automobilizam
    Replies: 757
    Last Post: 09-03-24, 14:08
  2. Razlozi zbog kojih ću glasati ZA na referendumu
    By punisher in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 224
    Last Post: 19-05-06, 23:07
  3. Razlozi zbog kojih cu glasati PROTIV na referendumu
    By punisher in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 485
    Last Post: 09-05-06, 08:47
  4. Sjecanje na one kojih vise nema, na istinske patriote
    By JUSTICE in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 6
    Last Post: 04-09-05, 04:13

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •