Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 26 to 50 of 93

Thread: Veterinari u PG - preporuke

  1. #26
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    Montenegro/France
    Posts
    2,665
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DIDI View Post
    jel se vratio kuci
    Jeste Lesi se uvjek vraca kuci
    ...Maybe it was wrong to love you?
    But what should i do?
    Cause my heart leads me to you...

  2. #27
    Join Date
    Apr 2007
    Posts
    8
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    znaci, ipak sve ostade na madjaru...ja stvarno poslije sve ove price ne mislim da vodim psa kod sat kule...
    a gdje se to tacno nalazi u maslinama?
    i jos nesto...sta mislite o kastriranju steneta? htjela bih da izbjegnem skakanje uz nogu, ne znam da li je to jedini nacin?

  3. #28
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,962
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by nica View Post
    znaci, ipak sve ostade na madjaru...ja stvarno poslije sve ove price ne mislim da vodim psa kod sat kule...
    a gdje se to tacno nalazi u maslinama?
    i jos nesto...sta mislite o kastriranju steneta? htjela bih da izbjegnem skakanje uz nogu, ne znam da li je to jedini nacin?

    Ja moga nijesam kastrira jer mi je bilo zao da ga vodim na takva mucenja a i ja bih se dodatno maltretirao. Evo on vec 4 godine skace uz noge, ali samo onima koji udju u kucu.. nama iz kuce ne..

  4. #29
    Join Date
    Apr 2007
    Posts
    8
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default


    to je ludoo skroz, mozda si ga istrenirao tako...
    ma ne znam, ne bih ja da on to radi bilo kome...jel postoji mozda neka inekcija...?
    stize mi mali foksic za koji dan...
    sad izucavam sve zive forume...ucim!

  5. #30
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,962
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by nica View Post

    to je ludoo skroz, mozda si ga istrenirao tako...
    ma ne znam, ne bih ja da on to radi bilo kome...jel postoji mozda neka inekcija...?
    stize mi mali foksic za koji dan...
    sad izucavam sve zive forume...ucim!

    Ne brini, ako ti ja dodjem u goste.. nece mi smetati

  6. #31
    Join Date
    Apr 2007
    Posts
    8
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ma nemoj se zezati...
    na kastriranje cu ja njega...kod toga madjara, samo da jos saznam dje je on u masline tacno...
    e znate sta sam jos saznala...da se kucama daje alkohol kad se zeli prekinuti rast...funny

  7. #32
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,962
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by nica View Post
    ma nemoj se zezati...
    na kastriranje cu ja njega...kod toga madjara, samo da jos saznam dje je on u masline tacno...
    e znate sta sam jos saznala...da se kucama daje alkohol kad se zeli prekinuti rast...funny

    Nemoj mu davat alkohol.. fox ti nece mnogo ni rasti.. oli da napravis pjanicu od njega jos dok je mali..

    p.s. ovdje ima nekih clanova koji znaju broj mobilnog ovog madjara.. a ako ne to onda zovi 988 i saznaces dje se nalaze..

  8. #33
    Join Date
    Apr 2007
    Posts
    8
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default


    jedva cekam da mi dodje...al to je za dvije nedelje...jer mora jos malo na majcino mlijeko da se hrani...reci mi sto treba odmah da kupim osim lezaljke, hrane i zdjelica za hranu i vodu?

  9. #34
    Join Date
    Jul 2004
    Posts
    229
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Vidocq View Post
    Nemoj mu davat alkohol.. fox ti nece mnogo ni rasti.. oli da napravis pjanicu od njega jos dok je mali..

    p.s. ovdje ima nekih clanova koji znaju broj mobilnog ovog madjara.. a ako ne to onda zovi 988 i saznaces dje se nalaze..



    Ima li ko da zna broj ovog veterinara iz Maslina, mislim da se zove Andrash Bokrosh? Ja sam jednom bio kod njega za neku sitnicu i stvarno je super tip vidi se da voli pse.

  10. #35
    Join Date
    Jan 2006
    Posts
    921
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ljudi, ja imam broj mobilnog čovjeka, ali ne mogu da ga tek tako dajem, nije čovjek privatnik, nego radi za državu od 07-15. Okrenite informacije i tražite broj Veterinarske stanice u Maslinama.

  11. #36
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,962
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by nica View Post

    jedva cekam da mi dodje...al to je za dvije nedelje...jer mora jos malo na majcino mlijeko da se hrani...reci mi sto treba odmah da kupim osim lezaljke, hrane i zdjelica za hranu i vodu?

    Kupi mu mu neku igrackicu da se zanima, mada ga nece odmah toliko zanimati.. uzmi mu neke predmete od gume jer ce htjeti da grize sve sto stigne zbog zuba. Normalno, tu je i povodac i to ti je dosta za pocetak.

  12. #37
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    worldwide
    Posts
    26,403
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Andrash je madjar u drzavnoj ambulanti i vjerujte mi najbolji je doktor koji postoji za zivotinje u CG j imam broj moba ako kome treba, znaci meni je dva psa spaio kad niko nije htio da ih pregleda, mojoj koleginici je spasio vicjaka kome su doticni vetovi koje ste pominjali rekli da ce umrijet, obozava zivotinje i uzasno ga zivotinje vole jako jako jako pazljivo radi i sve kako treba i savrsheno uspostavlja ijagnozu a stanicu je lako naci, krenete put maslina i posle podvoznjaka desno skroz se drzite skretanja dodjete na most lijevo skrenete uz ogradu mosta sidjete na kraj ulice koja tu cudno kruzi oko brdasca i popnete se na vrh isto i tu je stanica, ispod je bio ritch bitsh lokal, mozda ce neko znati .
    Risk , is what makes life worth living

    Never a failure, always a lesson!

  13. #38
    Join Date
    Apr 2007
    Posts
    8
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    coool, sad sve znam sto treba samo da ga i dovedem kuci...

  14. #39
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Pg
    Posts
    2,437
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nica View Post
    znaci, ipak sve ostade na madjaru...ja stvarno poslije sve ove price ne mislim da vodim psa kod sat kule...
    a gdje se to tacno nalazi u maslinama?
    i jos nesto...sta mislite o kastriranju steneta? htjela bih da izbjegnem skakanje uz nogu, ne znam da li je to jedini nacin?



    U Pg idi sto ti kazu u Masline u drzavnu ambulantu i naj jeftinije je i.....najbolje rade.....
    Za nedaj boze nesto vece Ides u Bar.........
    A kucka ne pomisljaj da kastriras........jos dok je mali ubila bi sve u njemu i to bi ti samo reko neki loodi veterinar da uradis.
    Ja imam isto prob sa tim.....imam zenku njemackog boxera napunila je 6 god.
    Jos je nisam pario i nemogu to u stan nekako....
    Skoro me tetak obradovao......inace on je veterinar tj msm glavni ovdje u CG. udruzenje veterinata i trenutno covjek sa.....najvecom skolom itd itd....... 50 god radi taj posao i on kaze....
    Moraces da je ``KASTRIRAS``
    ili da je Oparis jer boxere napada kancer ( na dojku itd AKO IMA NEKO nekog boxera finog da ostavi potomstvo neka se javi!!
    Anonima Lombarda Fabbrica Automobili
    www.oltretutto-arcg.com

  15. #40
    Join Date
    Jan 2006
    Posts
    921
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by B0LE View Post
    Skoro me tetak obradovao......inace on je veterinar tj msm glavni ovdje u CG. udruzenje veterinata i trenutno covjek sa.....najvecom skolom itd itd....... 50 god radi taj posao i on kaze....
    Moraces da je ``KASTRIRAS``
    ili da je Oparis jer boxere napada kancer ( na dojku itd AKO IMA NEKO nekog boxera finog da ostavi potomstvo neka se javi!!
    Ovo je 100% tačno, to će ti i Andraš reći. Ako ne namjeravaš da pariš nijednom ženku, šansa da razvije tumor jajnika ili materice je poprilična (zavisi od rase). Tako da se ne isplati rizikovati, već joj treba, čim malo ostara, odraditi historektomiju. Ne bi trebalo da ona toliko utiče na ženke kao kastriranje na mužjaka, a i tebi će biti lakše, jer će ti uštedjeti tih mjesec dana frke godišnje oko tjeranja.
    Da dodam, pas koji nije dostigao punu polnu zrelost i koji se nije razvio do kraja, se NE SMIJE kastrirati. Posljedice su nepredvidive. Mužjak se posle toga mnogo promijeni, daleko je mirniji i više nije sposoban za mnoge stvari. Takav pas će teško biti zaštitnik ili sl.
    Last edited by Corwin; 13-04-07 at 00:19.

  16. #41
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Pg
    Posts
    2,437
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Oki sve mi to objasnio covjek........koga sam gore naveo i rekao mi dodji ja cu ti to zavrsit al opet kucka mi je skroz blesava i kao stene se ponasa, bas iz tih razloga zao mi je to da uradim a prije cu je oparit nego ovo drugo
    Anonima Lombarda Fabbrica Automobili
    www.oltretutto-arcg.com

  17. #42
    Join Date
    Apr 2007
    Posts
    8
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    e evo me...nocas stize...
    ne znam kako cu se snaci...nisam imala psa od kad sam bila mala mala...
    trebalo bi vec ovih dana da ga povedem na pregled, a?mislim na kompletan pregled i ciscenje od parazita...
    ima 5 nedelja...nisam znala sto da mu uzmem od hrane, pa sam uzela neku pedigree za stence, mada tamo pise od 6 do 12 nedelja...i uzela sam neku kao pasteticu...ne znam koliko toga da mu dajem...uh bas sam u frci...

  18. #43
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,962
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by nica View Post
    e evo me...nocas stize...
    ne znam kako cu se snaci...nisam imala psa od kad sam bila mala mala...
    trebalo bi vec ovih dana da ga povedem na pregled, a?mislim na kompletan pregled i ciscenje od parazita...
    ima 5 nedelja...nisam znala sto da mu uzmem od hrane, pa sam uzela neku pedigree za stence, mada tamo pise od 6 do 12 nedelja...i uzela sam neku kao pasteticu...ne znam koliko toga da mu dajem...uh bas sam u frci...


    Odma ga povedi na pregled.. sto se tice hrane sve zavisi kako ga naviknes od pocetka. Ja sam moga navika od pocetka da jede nasu hranu i tako je i danas.. psecu hranu rijetko jede. Kad kupujes hranu uvijek pitaj koliko da dajes ili pitaj veterinara jer zavisi normalno od starosti psa i njegove tjelesne velicine koju ces mu kolicinu davati. Za sad ne bi trebala da mu dajes vise od jednom dnevno i to malu kolicinu.

  19. #44
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    worldwide
    Posts
    26,403
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    stenetu se daje tri puta dnevno mala kolicina , odraslom psu jednom dnevno navece
    Risk , is what makes life worth living

    Never a failure, always a lesson!

  20. #45
    Join Date
    Apr 2007
    Posts
    8
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    stigao je..
    medjedic jedan mali..bucko, presladak je..
    malo je bio tuzan, nema majke..pa sve trazi uz nas da lezi..uz toplinu...i krije se stalno iza nogu...
    povracao je malo od tuge...pa smo se igrali i sad je zaspao kao beba...za ime jos nisam rijesila sta cu..mozda falcon, ne znam jel to dugacko previse...

  21. #46
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,962
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by sparco View Post
    stenetu se daje tri puta dnevno mala kolicina , odraslom psu jednom dnevno navece
    Vjerovatno si ti u pravu, s obzirom da sam ja pri davanju "savjeta" smetnuo s uma da sam ja mog dobio s dva mjeseca..


    Quote Originally Posted by nica View Post
    stigao je..
    medjedic jedan mali..bucko, presladak je..
    malo je bio tuzan, nema majke..pa sve trazi uz nas da lezi..uz toplinu...i krije se stalno iza nogu...
    povracao je malo od tuge...pa smo se igrali i sad je zaspao kao beba...za ime jos nisam rijesila sta cu..mozda falcon, ne znam jel to dugacko previse...

    Sad me posjeti kad je dolazio meni moj psic.. plaka je cijeli dan i bio tuzan, ali znao je da mu nema povratka kod majke..

  22. #47
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    worldwide
    Posts
    26,403
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    nica nemoj samo da se zeznesh da ga navikavash na spavanje u krevetu kaucu i sl, ako ti sad pokupito u naredne dva mjeseca,e pzdravila si se shto cesh ga vishe iscerat iz kuce, ostace razmazen do kraja zivota
    Risk , is what makes life worth living

    Never a failure, always a lesson!

  23. #48
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Подгорица
    Posts
    766
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by sparco View Post
    nica nemoj samo da se zeznesh da ga navikavash na spavanje u krevetu kaucu i sl, ako ti sad pokupito u naredne dva mjeseca,e pzdravila si se shto cesh ga vishe iscerat iz kuce, ostace razmazen do kraja zivota

    ovo potpisujem!!! moj dalmatinac je glavni u kucu

  24. #49
    Join Date
    Apr 2007
    Posts
    8
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    e to nikako!
    majka ne da!
    evo vec cetvrti dan...malo je cvilio prvih dana, jer smo ga bili ogradili i bio je sam preko noci...i zato sad spavamo ja i on u dnevnu ja na kauc on na tepih...i miran je...a inace je djavo...
    budala mala...dala sam mu ime Odi, kao garfildov drugar! :P
    samo sto je ovaj lukavisha jedan...

  25. #50
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,962
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    I ja sam mu u pocetku branio da se penje po krevetima i takve stvari, ali je ipak pobijedio..

Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Mandriva First timer savjeti, preporuke
    By Ben Dover in forum Software
    Replies: 9
    Last Post: 15-02-06, 12:57
  2. preporuke
    By Ninni in forum Putovanja
    Replies: 29
    Last Post: 28-01-05, 12:08
  3. Replies: 23
    Last Post: 19-05-04, 14:08

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •