Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 51 to 75 of 93

Thread: Veterinari u PG - preporuke

  1. #51
    Join Date
    May 2007
    Posts
    2
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Bas me cudi da vam likovi iz MontVeta nisu bili od koristi? Taj sto je bolji od 2 veta, je uvjek imao sklonosti ka psima, eto najbolji drug mu je mjesanac izmedju buzdovana i psa lutalice!
    Salim se, iznanadjena sam da pojma nema, kao i sto je zavrsio specijalizaciju?
    Covjek ima stav kao da je najbolji s ove strane oceana!!!

  2. #52
    Join Date
    Jul 2004
    Posts
    750
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja mislim da nema veterinara u Podgorici kod kojeg nisam vodila svog psa. I do sada, ubjedljivo sam najzadovoljnija veterinarkom (Duka) koja radi kod Zhivkovica.

  3. #53
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    32
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pozdrav svima. Sto se tice sterilizacije preporucuje se da se uradi prije prvog gonjenja jer se na taj nacin preprecuje najvise tumori znaci ljudi ne drzi vise onaj stav neka jednom ima mlade pa cu je onda sterilizirati. Bole, pitaj oca i mislim da ce ti svakako prije predloziti da je sparis nego da je steriliziras zbog god, ne preporucuje se bas. Prije nego sam se odlucila da svoju kucku ostavim bez potomstva, dobro sam se raspitala i provjerila price. Sa 8 mjeseci je sterilizirana, inace najbolje vrijeme za to odredjuje veterinar a zavisi od njenog razvoja. Sada je podpuno zdrava i nema nikakvih posledica i nema razloga da sumnjam u sve to jer sam je povjerila jednom od najcjenjenijih veterinara u evropi. Covjek je extra ali od njega izadjete praznog dzepa.

  4. #54
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    PG
    Posts
    3,728
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Lightbulb

    Quote Originally Posted by PoIsOn View Post
    Ja mislim da nema veterinara u Podgorici kod kojeg nisam vodila svog psa. I do sada, ubjedljivo sam najzadovoljnija veterinarkom (Duka) koja radi kod Zhivkovica.


    Apsolutno se slazem. Ona je lijecila moga psa.
    Sjajna je djevojka.
    ~ ~ ~ Agnosco veteris vestigia flammae.
    Ožiljkom jednim obogaćen. ~ ~ ~

  5. #55
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    1,834
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    zna li neko rade li veterinari u baru snimke kukova i laktova,daju li sertifikate za to i rade li progesteron test?

  6. #56
    Join Date
    Jul 2004
    Posts
    750
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    U Crnoj Gori niko ne daje sertifikat za kukove i laktove, za sad. To mozes obaviti na Vet. klinici u Beogradu, pri Fakultetru, ili kod privatnog veterinara, cini mi se da je Novak u pitanju. Koliko sam ja shvatila, MontVet ima rentgen, ali koliko su oni vicni u citanju tih snimaka, nisam sigurna. Ja sam svog psa vodila na Vet. fakultet u Beogradu kod dr Krstica kojeg toplo preporucujem. To je covjek koji zna svoj posao. Isto tako, cini mi se da se to radi i u Novom Sadu, ali ko to tacno radi... ne znam.
    Last edited by Tatjana; 24-09-08 at 20:57.

  7. #57
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    1,834
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    hvala puno...mada to je prilicno dug put....ja kuju necu pariti dok joj ne uradim te testove da budem sigurna da je sve u redu,ali je to stvarno grozno sto moram da je maltretiram da putuje do bg-a...

  8. #58
    Join Date
    Jul 2004
    Posts
    750
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    To je veoma pohvalno. Kad bi samo bilo više ljudi koji bi na taj način razmišljali, ne bi bilo ovakvo rasulo u našoj kinologiji...

  9. #59
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    1,834
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Da...Pa nekako moramo da se presaberemo i da pocnemo da razmisljamo o tome da je bitnije da su psi zdravi nego koliko ce se para zaraditi stancovanjem stenaca iz bilo kakvih kombinacija i bez ikakvih testova o zdravstvenom stanju...
    Mogli bi i veterinari malo da porazmisle o tome...
    A znas li mozda koja je trenutno cijena tih testova,kao i optigen testova?
    Da znam koliko novca da planiram za put i sve to.
    veliki poz i hvala na ovako brzom odgovoru

  10. #60
    Join Date
    Jul 2004
    Posts
    750
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    E sad, ovo je info od prošle godine. Moji prijatelji su vodili svoju ženkicu na snimanje kukova i laktova i to je bilo negdje oko 100 eura.
    Pošto je mom psu rađen samo rentgen lumbalnog dijela (2 puta), znam da sam to platila negdje oko 30 eura otprilike. Sa sve čitanjem i pregledom u ambulanti.
    Ovo ti napominjem iz razloga što je u ambulanti pri Veterinarskom fakultetu sve jeftinije + što ti ordiniraju profesori sa Fakulteta, što možeš skoro sve nalaze tu da završiš i da ti odmah to bude pročitano.
    Ja sam bez obzira na ishod našeg puta, bila prezadovoljna kvalitetom usluga i profesionalnošću ljudi koji rade tamo.
    E sad, čini mi se da imam negdje broj dr Krstića, pa ako želiš ja ću ti ga dati da se ti podrobnije raspitaš. ;)
    Eto tako. :PP

  11. #61
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    1,834
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Hvala ti ,posalji mi onda broj preko pm
    i hvala PUNO jos jednom

  12. #62
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    13
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nabavila sam malu macu, mozda 2mj staru, i htjela bi ju odvesti kod veterinara, samo na rutinski pregled, vakcinisanje, i tako to.....
    Moze li mi neko reci dje to mogu obaviti, i koliko otprilike kosta?
    You are never given a wish
    without being given the power to make it come true.

  13. #63
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,522
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Da dignem temu iz mrtvih, isto sto je i 'Podgorichanica' pitala.. koliko je pregled za machku i koji je veterinar najbolji sto se njih tiche?
    Ima li ko kakvu preporuku?

  14. #64
    Join Date
    Aug 2009
    Posts
    547
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Mogu ti samo reci da Opsti klinicki pregled pasa i macaka u Animavet vet.ustanovi kosta 12e.

  15. #65
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    8,524
    Thanks Thanks Given 
    124
    Thanks Thanks Received 
    468
    Thanked in
    214 Posts

    Default

    Koliko izlistah, odje ima price o svemu a najmanje oko veterinarskih stanica.

    Nego, back on topic, vidio sam da ne volite previse MontVet... Sto znam, meni djeluju korektni, uvijek mi objasni do detalja sta je problem i sta sve to vuce za sobom... unutra im je uredno, i uvijek sam sam sa zivotinjom kad je pregledaju...

    Samo, cini mi se da su malo skupi... Recimo juce sam vodio macka mog, imao je problem veliki sa izmokravanjem, uradili su mu kateterizaciju, 35 eura, i onda sam ponio krv na analizu da se ispita u Invitru, jos 15 e... Znaci skupa 50...
    Danas jos treba da primi antibiotike... vjerovatno nece bit malo para...

    Jesu li to realne cijene?? Nisam bio kod drugih veterinara, zato i pitam, da znam kako se krece....

    I da, ukoliko ima neko da preporuci dje da nabavljam hranu za macku, ona je do sad jela sam Whiskas, ali sad zbog ovog problema mora samo Royal Canin Urinary ( tako su mi oni rekli, jer ima pijeska u besiku pa da se iscisti ) ? To ima vec u MontVet ali je bas bas skupa, 15 eura kilo cini mi se...

    Mislim da je to prodavao i jedan momak ovdje na forumu ali nema sanse da mogu naci oglas...
    "LIFE IS ABOUT PASSIONS. THANK YOU FOR SHARING MINE." - Michael Schumacher



  16. #66
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    pg
    Posts
    76
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    U Montvet su ti rekli za rojal kanin jer oni samo tu hranu imaju i zastupaju je. Hrana je iskreno bzv. Kao sto ima za pse,ima i za macke,procesljaj po internetu vezano za njegov problem i kakva se ishrana preporucuje,i po pet shopovima pronadji hranu koja ti odgovara,ima ih dosta.

  17. #67
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    1,834
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    jedno je uobicajena rc hrana a drugo njihova medicinska linija kao i hill's-ova. jesu skupe, ali uzmi, pa kilo hrane macki moze dugo da traje....nije to bezazlen problem koji macak ima, ne treba se zezati. te hrane su zivot produzile nekim psima, ne treba ih pljuvati, jesu skupe ali u ovom slucaju ja bih ti preporucila da uzmes...

  18. #68
    Join Date
    Feb 2012
    Posts
    24
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Je li iko imao kakva iskustva sa pticama? Imam tigricu, prije nekoliko je uzeh, pa cisto da znam ako neda'bog zatreba, dje da je povedem...

  19. #69
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Zabjelo
    Posts
    718
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    U MontVet, trazi dr Pedju, ili Nebojsu Scekica, s njima se sve mozes dogovoriti. Prvu vakcinu moze primiti vec sa mjesec, mjesec i po dana. Ona je 15 eura, dobices i knjizicu za mace, tu ce sve da zapisuju. Mjesec dana nakon toga ide revakcina, i ona je 15 eura, i od tada na svakih godinu dana prima revakcinu. Posalju oni uvijek poruku kad treba, uzece ti br tel. Tri dana prije vakcine daj macetu ujutru i navece po 2 ml sirupa Soltrik, spricem, njega mozes uzeti u apotekama oko euro i po kosta. Ako te jos sto zanima pitaj
    I'm the hero of the story, don't need to be saved.

  20. #70
    Join Date
    Jul 2013
    Posts
    28
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Tople preporuke za montVet i za Pedju

  21. #71
    Join Date
    Apr 2018
    Posts
    139
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Zna li ko kakav je veterinar Husak iz državne u Masline ??

  22. #72
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    660
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    14
    Thanked in
    10 Posts

    Default

    Ja želim da pohvalim doktorku Majidu iz AnimaVet .(iza Delte).
    Zvao sam je u 10 uveče, kad sam psa nasao skoro bez znakova zivota, otrovanog. Majida se nasla u ambulanti u roku od 10-15 minuta i spasila mu zivot. Da ne napominjem da je posle zvala da se raspita kako je, plus strpljivo se javljala i odgovarala na sve moje pozive.
    Ulila mi je povjerenje od prvog minuta, i odmah se vidjelo s koliko ljubavi obavlja svoj posao.

  23. #73
    Join Date
    Apr 2019
    Posts
    1
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Preporuke za ANIMAVET! Njih troje su mi spasili psa!!!

  24. #74
    Join Date
    Jan 2019
    Location
    Podgorica
    Posts
    16
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    da li neko od vas zna kakvi su veterinari u Rojal Vet-u u blok 6?
    recimo hirurgija kod njih i sl.

    a drugo, zanima me kad se kreće sa ovim čipovanjem pasa/mačaka što su najavili da će se plaćati neka 3 eura, umjesto 20/25 eura koliko je sad?

  25. #75
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Zabjelo
    Posts
    718
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Sto se hirurgije tice solidni su, mada sve zavisi sta je u pitanju.
    Za sterilizacije nema bolje od dr Sandre u MontVetu, a sto se tice ostalih hirurskih intervencija najbolja ti je Ljilja Cabarkapa u Canis, Bar.
    Prije bih zivotinju povela kod Pedje, Sandre, Muse, Nebojse (MontVet), ili kod Branka u AnimaVet, nego u Royal, jednostavno nemaju moje povjerenje.

    Za cipovanje ne znam nista jos uvijek, ali cim saznam javicu.
    I'm the hero of the story, don't need to be saved.

Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Mandriva First timer savjeti, preporuke
    By Ben Dover in forum Software
    Replies: 9
    Last Post: 15-02-06, 12:57
  2. preporuke
    By Ninni in forum Putovanja
    Replies: 29
    Last Post: 28-01-05, 12:08
  3. Replies: 23
    Last Post: 19-05-04, 14:08

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •