Page 23 of 42 FirstFirst ... 1319202122232425262733 ... LastLast
Results 551 to 575 of 1049

Thread: Teorije i drugačiji pogledi na COVID-19

  1. #551
    Join Date
    May 2009
    Posts
    23,187
    Thanks Thanks Given 
    1,275
    Thanks Thanks Received 
    4,302
    Thanked in
    2,007 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kaemSe View Post
    Ja ovo stari nikad like-ovao nisam. Pogotovo dje se djeca i grobovi pominjum to mi nije ni grama smijesno. Sad cu da trazim taj post. Da li sam mozda u skrolovanju kliknuo pa da i to maknem. A da si dosadan jesi kao proliv. Ja rekoh da se nasalim a ti samo dubis tu kao papagaj. Zbilja kad si ovako nesto trazio mi pada na pamet jesi li normalan uopste

    Sent from my POCO F2 Pro using Tapatalk


    Metaforički ga lajkuješ (nakon onog posta gdje se zalažeš za ukidanje zdravstvenog nevakcinisanima - ako se služimo tvojim filterom prvo vodi ka drugom ). Boli generalizacija, ha?

    Inače ne moraš biti pretjerano nenormalan da danas iskopaš poremećenu javnu objavu, dovoljno je zapratiti par provaxx influensera i poznatih od kojih se nikad ne bi nadao nekakvom ekstremizmu, pa da vidiš koliko je sve postalo militantno.

    Da ne spuštamo dalje diskusiju na ličnu ravan (prvi si počeo ), ima i drugih tema zbog kojih ovaj topik postoji. Nemoj samo čačkati po tuđem prolivu kad te niko prvi istim ne poliva.








    tapatalk
    Last edited by starwalker; 06-04-21 at 21:53.
    The more things change, the more they stay the same.

  2. #552
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    16,495
    Thanks Thanks Given 
    5,343
    Thanks Thanks Received 
    3,830
    Thanked in
    1,518 Posts

    Default

    Moram da ti kazem da mi je nerealno da postoji neko ko misli da vakcina moze da mu skodi. Eto zalomi se nuspojava na zalost i sta cemo. Vjerujem da si ti i protiv MMR. Da si od onih kojeg je neko ubijedio da ces ti negdje svoje dijete osudit na autizam. To mi dodje onda da nema potrebe da ista kopam o tebi po forumu sto takodje nikad u zivotu uradio ne bih jer svoje vrijeme stvarno gledam da potrosim realno na nesto normalno za mene u najmanju ruku.
    Postoje ljudi koji ne zele da prihvate da su obicni i beznacajni i onda dodju i citaju hiljade gluposti da bi dali sebi neki znacaj. Komsija prvi preko puta svaki dan po 10 postova o covid vakcini, maskama, chemtrailsima, dubokoj drzavi. Ja o koroni nisam procitao pet stvari od marta 2020e. Distanca, pranje ruku, smanji kontakte. Sve ono sto mi realno odgovara. Zahvaljujuci takvim mentalnim sklopovima jos sam ugasio FB na sta sam neizmjerno zahvalan. Ti i dalje istrazuj tuda. Mozes nac da sam zivio i radio u nekoliko zemalja poslednjih godina, da i sad patim za putovanjima jer ubija me koliko je ovdje glupih i bezobraznih ljudi. Spremnih na debatu o svim beznacajnim stvarima dok mrdnut niko guzicom nece. To me iskreno i poslalo odmah u subotu u 9h ujutro na vakcinu. Nada da cu dobit neku potvrdu u pasos i u maj da bjezim glavom bez obzira.


    Sent from my POCO F2 Pro using Tapatalk

  3. The Following User Says Thank You to kaemSe For This Useful Post:


  4. #553
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    16,495
    Thanks Thanks Given 
    5,343
    Thanks Thanks Received 
    3,830
    Thanked in
    1,518 Posts

    Default

    Da se odmah ogradim. Sebe smatram beznacajnim i nebitnim. Jednim od stotina milijardi ljudi koji su dobili dar koji se zove zivot. Gledam da ga zivim realno i racionalno. Da ne mislis da ja nekog optuzujem da je jadnik a ja sam neki baja. Pomirite se ljudi sa rwalnom isyinom i uzivajte u svojem zivotu. Skrati citanje portala. Instagram i face i ima da uzivas. E sad jbg ako ne mozes sam sa sobom ili si asocijalan ili ne daj boze nista covjek pa svako od tebe bjezi. To je pak do covjeka samoga

    Sent from my POCO F2 Pro using Tapatalk

  5. #554
    Join Date
    May 2009
    Posts
    23,187
    Thanks Thanks Given 
    1,275
    Thanks Thanks Received 
    4,302
    Thanked in
    2,007 Posts

    Default

    Ne treba ti ograda, rezon ti je ušuškan u jedinoj stvarnosti, neupitnoj i svetoj. Tamo gdje se briga za najveći dar gotovo religiozno outsourcuje strukturama uspostavljenim samo zbog dobrobiti - malog potrošnog ljudskog bića.

    Pusti sad zlurade forumske glupake, ne dozvoli da njihov primitivizam i neprosvećenost priječe tvoj put oslobađanja od slobode - no još revnije upri i slijedi uputstva svetaca i guštaj u svakom nagradnom krekeru.

    tapatalk
    The more things change, the more they stay the same.

  6. The Following User Says Thank You to starwalker For This Useful Post:


  7. #555
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    16,495
    Thanks Thanks Given 
    5,343
    Thanks Thanks Received 
    3,830
    Thanked in
    1,518 Posts

    Default

    Uzivaj u slobodi starki. Dok je internet konekcije i istomisljenika tvoj zivot ce bit pun smisla. Monitor prozor u svijet. Sva ta znanja kad pokupis greota bi bilo da ne krenes da blogujes. To je to otprilike

    Sent from my POCO F2 Pro using Tapatalk

  8. The Following User Says Thank You to kaemSe For This Useful Post:


  9. #556
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    3,352
    Thanks Thanks Given 
    264
    Thanks Thanks Received 
    855
    Thanked in
    566 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kaemSe View Post
    Mozes nac da sam zivio i radio u nekoliko zemalja poslednjih godina, da i sad patim za putovanjima jer ubija me koliko je ovdje glupih i bezobraznih ljudi. Spremnih na debatu o svim beznacajnim stvarima dok mrdnut niko guzicom nece. To me iskreno i poslalo odmah u subotu u 9h ujutro na vakcinu. Nada da cu dobit neku potvrdu u pasos i u maj da bjezim glavom bez obzira.
    A vidi pak i ti si na istom forumu i raspravljas o svim tim "beznacajnim" stvarima?

    PS
    Neces dobiti potvrdu kako je krenulo, morat ces sacekati Pfizer ili Modernu.

  10. #557
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    5,262
    Thanks Thanks Given 
    385
    Thanks Thanks Received 
    1,603
    Thanked in
    634 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kaemSe View Post
    Da se odmah ogradim. Sebe smatram beznacajnim i nebitnim. Jednim od stotina milijardi ljudi koji su dobili dar koji se zove zivot. Gledam da ga zivim realno i racionalno. Da ne mislis da ja nekog optuzujem da je jadnik a ja sam neki baja. Pomirite se ljudi sa rwalnom isyinom i uzivajte u svojem zivotu. Skrati citanje portala. Instagram i face i ima da uzivas. E sad jbg ako ne mozes sam sa sobom ili si asocijalan ili ne daj boze nista covjek pa svako od tebe bjezi. To je pak do covjeka samoga

    Sent from my POCO F2 Pro using Tapatalk
    Upravo nam to i treba, da se klonimo tv-a, medija, poznatih/nepoznatih faca i sve ostalo...nego nam se ne dozvoljava jer nam svakodnevno govore kako je obavezna distanca, da se ne druzimo, gledamo, obilazimo i tako cemo se zastiti a to sto postajemo neki drugi ljudi sa drugim osobinama...duga je prica.
    Samo je potrebno obostrano razumljevanje svih nas, bez ikakvih osuda jedne, druge, trece strane. Svako svoj zivot, svako da radi kako misli da je ispravno i dozvoliti pravo na izbor za sve u zivotu, jednostavno je

  11. #558
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    16,495
    Thanks Thanks Given 
    5,343
    Thanks Thanks Received 
    3,830
    Thanked in
    1,518 Posts

    Default

    Slazem se. Moj prvi post jr bio nepotrebno grub ali je bio u sali. Pozdravljam

    Sent from my POCO F2 Pro using Tapatalk

  12. The Following 2 Users Say Thank You to kaemSe For This Useful Post:


  13. #559
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,932
    Thanks Thanks Given 
    4,774
    Thanks Thanks Received 
    9,802
    Thanked in
    3,717 Posts

    Default

    Razumijem starwalkera ali razumijem i kaemse. Posle onog prvog talasa kad smo svi manje-više bili isparanoisani (kad se sjetim izuvanja ispred ulaznih vrata, dezinfekcija obuće i kesa iz prodavnice i slično haha), neđe od septembra/oktobra čini mi se kolektivno u familiji rekli dosta je, tj. počeli da vodimo normalne živote. Prale su se ruke redovno i prije korone pa eto to ne bi problem, nije se sad $eđelo na buljuk ali smo se isto okupljali dosta što se distance tiče, jedino masku mi nikad nosili nismo bez đe se mora (prodavnice, apoteke i slično).

    Epilog toga godinu dana posle je da ja imam antitijela i da sam se neđe ipak zarazio (pojma nemam đe i kako, mogao sam na XY mjesta) ali bez ikakvih simptoma, bukvalno. Ono što je meni bilo čudno i hvala Bogu što je tako što niko ni iz porodice nije dobio bilo kakve simptome, ni supruga ni sin a ni otac mi ni majka. (otac i majka su na svoje insistiranje dolazili da vide i ljube unuka iako sam ja branio).

    Neki moje mišljenje i zaključak je da korone ima naravno i da nije šala ALI da se ne prenosi baš tako lako kao što se priča, ponavljam moje iskustvo i mišljenje, ne mora da znači da sam u pravu.
    Znam par slučajeva koji su dobili teže simptome ali to su ljudi đe su im bukvalno kinuli ili im se iskašljali u facu, tačno znaju kako su se zarazili.

    Što se vakcine tiče, što se mora nije teško, primiću je naravno (iskreno nebitno koja). Ne vidim kako možemo izaći iz ovoga drugačije...
    War. War never changes.

  14. The Following User Says Thank You to BiTrAtE For This Useful Post:

    FiX

  15. #560
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    12,396
    Thanks Thanks Given 
    5,528
    Thanks Thanks Received 
    4,954
    Thanked in
    2,071 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by starwalker View Post
    Posmatraš stvari jednodimenzionalno i u starom dobrom maniru diskreditacije - ko je rekao, a ne šta je rečeno. Ne postoje kredibilni izvori, postoje samo informacije provučene kroz ovaj ili onaj 'instagram filter' .
    Očekivajući taj 'fektčekerski' rezon sam i jasno naglasio sl:

    A činjenice si slobodan iskopati, istražiti, analizirati i sam složiti širu sliku, neoslanjajući se samo na gotov fekt ček proizvod iza kojeg stoje razne opskurne fondacije.

    Istoriju Billyjevih neetičnih biznis akrobacija već je postavljao @beatnological sa zvučnih medija pa pretraži. Za ove druge, filantropske, medicinske i političke implikacije njegovog globalnog djelovanja za početak kreni od izvještaja tijela:
    Naravno da si naglasio.. ali dokumentarac - prije svega nije dokumentarac, vec skup montiranih izjava da bi se doslo do neke poente. Pri tom zacini i sa dozom rasizma da bi i oni koji imaju africke korijene (iako ih imamo svi) a malo tamniji ten od bijelaca makar natsavili sa pricom o rasizmu (na 9:20 - Melinda govori da se prvo trebaju vakcinisati "black and indigineous people").
    Suma sumarum - "dokumentarac" se koristi manipulaicjom snimaka da bi dokazao poentu - i uveo nove momente poput rasizma sa tihom notom o istrebljenju crne rase.

    Opet, prica da se testiraju vakcine, oruzja ili iskoriscava radna snaga u zemljama treceg svijeta, siromasnim zemljama koje imaju korumpiranu vlast, ili zemljama gdje se lako moze zataskati trag o necemu - je vjerovatno i dalje tacna, bar u zadnjih 100 godina primjera ima dovoljno.
    Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
    Have a parachute.

  16. #561
    Join Date
    Oct 2004
    Posts
    2,953
    Thanks Thanks Given 
    348
    Thanks Thanks Received 
    89
    Thanked in
    64 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BiTrAtE View Post
    Razumijem starwalkera ali razumijem i kaemse. Posle onog prvog talasa kad smo svi manje-više bili isparanoisani (kad se sjetim izuvanja ispred ulaznih vrata, dezinfekcija obuće i kesa iz prodavnice i slično haha), neđe od septembra/oktobra čini mi se kolektivno u familiji rekli dosta je, tj. počeli da vodimo normalne živote. Prale su se ruke redovno i prije korone pa eto to ne bi problem, nije se sad $eđelo na buljuk ali smo se isto okupljali dosta što se distance tiče, jedino masku mi nikad nosili nismo bez đe se mora (prodavnice, apoteke i slično).

    Epilog toga godinu dana posle je da ja imam antitijela i da sam se neđe ipak zarazio (pojma nemam đe i kako, mogao sam na XY mjesta) ali bez ikakvih simptoma, bukvalno. Ono što je meni bilo čudno i hvala Bogu što je tako što niko ni iz porodice nije dobio bilo kakve simptome, ni supruga ni sin a ni otac mi ni majka. (otac i majka su na svoje insistiranje dolazili da vide i ljube unuka iako sam ja branio).

    Neki moje mišljenje i zaključak je da korone ima naravno i da nije šala ALI da se ne prenosi baš tako lako kao što se priča, ponavljam moje iskustvo i mišljenje, ne mora da znači da sam u pravu.
    Znam par slučajeva koji su dobili teže simptome ali to su ljudi đe su im bukvalno kinuli ili im se iskašljali u facu, tačno znaju kako su se zarazili.

    Što se vakcine tiče, što se mora nije teško, primiću je naravno (iskreno nebitno koja). Ne vidim kako možemo izaći iz ovoga drugačije...
    Imaš antitijela. Ima i moj kolega i to gomilu i to baš od korone. Slična priča. Ali imam i koleginicu koja ima antitijela, ali ne potiču od korone.
    Ono što sam do sada bio u direktnom kontaktu sa "koronašima", djeca su je kući mogla izbjeć lagano, ali ostali ukućani nijesu.
    Definitivno se ne prenosi lagano ali u okviru jedne porodice je teško zaustaviti.

    Sent from my SM-N960F using Tapatalk

  17. #562
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    3,352
    Thanks Thanks Given 
    264
    Thanks Thanks Received 
    855
    Thanked in
    566 Posts

    Default

    "MSM" informacija tako da "ne bi trebala" pod teoriju zavjere da ide al' evo da malo probudi mastu.

    Pentagon unveils microchip that senses Covid in the body
    https://www.independent.co.uk/news/w...-b1830372.html
    https://www.msn.com/en-gb/news/world...dy/ar-BB1fA4zN
    https://money.yahoo.com/pentagon-unv...231239955.html
    Last edited by beatnological; 14-04-21 at 09:52.

  18. #563
    Join Date
    May 2009
    Posts
    23,187
    Thanks Thanks Given 
    1,275
    Thanks Thanks Received 
    4,302
    Thanked in
    2,007 Posts

    Default

    Detalj sa današnje konferencije danskog otkazivanja AstraZeneke

    The more things change, the more they stay the same.

  19. #564
    Join Date
    Dec 2016
    Posts
    75
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    10
    Thanked in
    8 Posts

    Default


  20. #565
    Join Date
    May 2009
    Posts
    8,360
    Thanks Thanks Given 
    1,346
    Thanks Thanks Received 
    1,470
    Thanked in
    595 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by TAKUMI View Post
    I neko to vidi i povjeruje u to, i ne mozes da ga natjeras da se vakcinise.
    Ali i to je dobro. Zbog takvih mi sad mozemo da se vakcinisemo bez ikakvih problema.
    Evo vidim ceka se red da se prime vakcine xD
    Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post
    Oli da se kladimo ti das 50e a ja cu 200e.
    Ako ne prodje ti imas 200e.. :wink:

  21. #566
    Join Date
    May 2008
    Location
    NK
    Posts
    4,585
    Thanks Thanks Given 
    134
    Thanks Thanks Received 
    61
    Thanked in
    36 Posts

    Default

    ne znam dje da napisem ovo da li na podforum ekonomija ili odje ali sa nekim moram da podijelim
    ima coek u beograd sto otklanja 5g antene i čipove iz ljudi sto su vakcinisani
    kosta ti 1000 dinara i on ti da nesto da popijes i nocas sjutra ćeš izasrat taj ćip
    ako prvi put ne nadjes cip on ti kaze sacekaj do sledeceg obroka pa onda vidi da se bolje pokakis pa ces izaci
    ako ti ni tada ne izadje cip on ti rece nista probaj treci put pa mi javi, do oerganizma je
    ako i treci put si se posra u novine i sa zenom o jadu radio bavio se oko govana i trazio cip i nisi ga nasao on ti kaze:
    ”brate zao mi je, za tebe nema nade dodji da ti vratim pare. i ne zovi me na telefon sve nas ozraci”

    i tako od 100 ljudi sto mu plate uslugu moras da naidjes na budalu koja ce tri puta da cijedi svoja ***** i onda opet mu kazes nista brate dodji po pare opet su dobre sanse da se po velikom beogradu neces sekat sa saobracajem da uzmes 1000 dinara. job success score 95%

    genije.

    cijena usluge je 1000 dinara. simbolicno veli.

    pokusacu da mu nabavim broj samo da ga zovnem da ga pitam koje boje je njegov ferari, racunam da ima para i za dva.
    067-123456

  22. #567
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    APSURDISTAN
    Posts
    3,993
    Thanks Thanks Given 
    4,207
    Thanks Thanks Received 
    2,042
    Thanked in
    646 Posts

    Default

    https://vm.tiktok.com/ZMeWUyBrN/

    "Prate vas preko telefona you MF , vakcinisite se" ahahahahahahha

    Sent from my Redmi Note 9 Pro using Tapatalk
    Pametnima smatramo samo one koji misle jednako kao i mi.
    Fransoa la Rošfuko, francuski filozof

  23. The Following 4 Users Say Thank You to Kliker17 For This Useful Post:


  24. #568
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,932
    Thanks Thanks Given 
    4,774
    Thanks Thanks Received 
    9,802
    Thanked in
    3,717 Posts

    Default

    Pošto ste vi vjerujem apsolvirali sve ove teorije, koje je objašnjenje što se metalni novac zalijepi na mjesto đe se primila vakcina? Na drugo mjesto kad staviš paru, padne odma, euro se drži na mjesto uboda... (Sinofarm)
    Nije se meni desilo, nisam primio vakcinu još ali vidim ljudi mlate o tome eo dva dana...
    War. War never changes.

  25. #569
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,932
    Thanks Thanks Given 
    4,774
    Thanks Thanks Received 
    9,802
    Thanked in
    3,717 Posts

    Default

    Lol, zbilja izgleda postoji ova teorija, guglah malo...

    https://www.istinomer.rs/facebook-pr...i-druge-metale
    War. War never changes.

  26. #570
    Join Date
    May 2009
    Posts
    23,187
    Thanks Thanks Given 
    1,275
    Thanks Thanks Received 
    4,302
    Thanked in
    2,007 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NSX View Post
    ima li koja vakcina da mi se zalijepe papirne..jer mi svaka ode brzo
    Šajzerom rudariš Bitcoin
    The more things change, the more they stay the same.

  27. #571
    Join Date
    Dec 2016
    Posts
    75
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    10
    Thanked in
    8 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BiTrAtE View Post
    Pošto ste vi vjerujem apsolvirali sve ove teorije, koje je objašnjenje što se metalni novac zalijepi na mjesto đe se primila vakcina? Na drugo mjesto kad staviš paru, padne odma, euro se drži na mjesto uboda... (Sinofarm)
    Nije se meni desilo, nisam primio vakcinu još ali vidim ljudi mlate o tome eo dva dana...
    Eto ti gore svedeocenje tvorca vakcina na sudu pod zakletvom, sastav vakcine su teski metali. Probaj na glavu da stavis neki metal, posto taj aluminijum zavrsi u pinealnoj zlijezdi.

  28. #572
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,227
    Thanks Thanks Given 
    2,769
    Thanks Thanks Received 
    4,559
    Thanked in
    2,410 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BiTrAtE View Post
    Lol, zbilja izgleda postoji ova teorija, guglah malo...

    https://www.istinomer.rs/facebook-pr...i-druge-metale
    Eo i meni 'ispade' ovo iako zaista nisam mogao da citam dalje od uvoda...

    https://www.logicno.com/hrana-zdravl...jepljenih.html
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  29. #573
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,258
    Thanks Thanks Given 
    2,759
    Thanks Thanks Received 
    2,630
    Thanked in
    1,273 Posts

    Default

    https://shahar-26393.medium.com/not-...t-32e6dab1f47a

    About Eyal Shahar

    [COLOR=rgba(0, 0, 0, 0.8)]Professor Emeritus of Public Health (University of Arizona); MD (Tel-Aviv University, Israel); MPH, Epidemiology (University of Minnesota)
    [/COLOR]
    She is only here to annoy herself!

  30. #574
    Join Date
    May 2009
    Posts
    23,187
    Thanks Thanks Given 
    1,275
    Thanks Thanks Received 
    4,302
    Thanked in
    2,007 Posts

    Default

    Pun tvitter ovakvih 'šaljivdžija s čipom'






    The more things change, the more they stay the same.

  31. #575
    Join Date
    May 2009
    Posts
    23,187
    Thanks Thanks Given 
    1,275
    Thanks Thanks Received 
    4,302
    Thanked in
    2,007 Posts

    Default

    Last edited by starwalker; 04-06-21 at 23:56.
    The more things change, the more they stay the same.

Page 23 of 42 FirstFirst ... 1319202122232425262733 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Novi pogledi kroz stare rupe
    By metuzalem in forum Sex i erotika
    Replies: 103
    Last Post: 20-02-21, 07:23
  2. Prodajem Dječiji kros motor na električni pogon
    By gameaddict in forum Vozila i oprema
    Replies: 1
    Last Post: 20-02-20, 19:46
  3. Dogmatski pogledi
    By funestis in forum Religija i filozofija
    Replies: 14
    Last Post: 22-09-12, 20:04
  4. Luda mjesta za drugačiji seks!
    By tonio11 in forum Sex i erotika
    Replies: 92
    Last Post: 18-05-10, 08:45
  5. Život drugačiji od živog.
    By funestis in forum Nauka generalno
    Replies: 2
    Last Post: 16-08-07, 17:55

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •