Page 37 of 42 FirstFirst ... 27333435363738394041 ... LastLast
Results 901 to 925 of 1049

Thread: Teorije i drugačiji pogledi na COVID-19

  1. #901
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,266
    Thanks Thanks Given 
    2,760
    Thanks Thanks Received 
    2,631
    Thanked in
    1,274 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NotRobot View Post
    Mislim da sam sada sve pročitala i da je ubuduće dovoljno samo ovo. Motaj kablove!
    ti ćeš postati Robot...
    She is only here to annoy herself!

  2. The Following 4 Users Say Thank You to NSX For This Useful Post:


  3. #902
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,040
    Thanks Thanks Given 
    5,048
    Thanks Thanks Received 
    2,446
    Thanked in
    1,318 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BIGa View Post
    Ovdje covjek kad udje da cita pojedine komentare momentalno stice utisak da se radi o pravoj pandemiji gdje umire nekoliko hiljada ljudi svaki dan(na nivou Crne Gore), a ne umre pet osoba od 80 godina jer im je svakako bilo vrijeme tj prirodna smrt, ne moze se beskonacno zivjeti nikako.

    Grijeh je sto radite od sebe i od svoje slobode, mediji su vas dresirali opasno, slusate doktore koji privatno zgrcu ekstremne pare i smatraju vas ovcama, dok se uredno vakcinisu placebo varijantama, a vama uvaljuju eksperimentalne varijante otrova, cistog OTROVA...
    Shto je tachno u vakcini,ako nije tajna?
    ...

  4. #903
    Join Date
    Sep 2021
    Posts
    1,810
    Thanks Thanks Given 
    2,211
    Thanks Thanks Received 
    584
    Thanked in
    343 Posts

    Default

    Zavisi kako se zove…

  5. #904
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,760
    Thanks Thanks Given 
    2,124
    Thanks Thanks Received 
    4,661
    Thanked in
    2,485 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mojsije View Post
    Mjere ce promijenit. Malo su se zaleceli. Uvesce sve da radi s potvrdama i to je to. Kome se sjedi doma neka sjedi.
    Kakvim potvrdama? Za vakcinaciju?
    Ako je to slučaj, i nema nekog smia s' obzirom da vakcinisani lagano prenose virus isto ka' i oni nevakcinisani.
    Forever young, i want to be forever young

  6. #905
    Join Date
    Apr 2018
    Posts
    1,719
    Thanks Thanks Given 
    346
    Thanks Thanks Received 
    924
    Thanked in
    471 Posts

    Default

    Da, ali vakcinisani je prenose odgovorno, a ovi drugi neodgovorno...

  7. The Following User Says Thank You to bayo For This Useful Post:


  8. #906
    Join Date
    Mar 2021
    Posts
    873
    Thanks Thanks Given 
    158
    Thanks Thanks Received 
    370
    Thanked in
    258 Posts

    Default

    Nema veze sto to uopste nije tacno...

  9. #907
    Join Date
    Nov 2020
    Posts
    1,143
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    177
    Thanked in
    133 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NotRobot View Post
    Nema veze sto to uopste nije tacno...
    Ali to jeste tacno.

  10. #908
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,284
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    39
    Thanked in
    26 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kaemSe View Post
    Iznesi teoriju. Nemoj da si zagonetan. Sta ce da se desi za koju godinu?

    Sent from my POCO F2 Pro using Tapatalk
    Ovo je klasicna igra medicinara i farmakomafije, vakcina pomaze nesto malo protiv kovida, slazem se, ali isto tako zagarantovano prosipa imuni sistem za sve naredno sto nam spremaju, to ce znaciti da ce vakcina morati da se prima redovno, vec najavljuju da ce sa koronom morati da se zivi i da je najbolje primati redovne doze svakih 6 mjeseci, kad smo mi "antivakseri" to pricali na samom pocetku, stavili ste nas na lomacu, ali nema veze.

    Quote Originally Posted by outline View Post
    znači lažu nas da umiru osobe od 25 godina? 30? što nam rade mediji. ja mislio da te podatke IJZ daje

    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    Po zvanicnim podacima IJZ, od korone za godinu dana je umrlo 313 ljudi, a od MALIGNIH BOLESTI 1830 cini mi se, dakle PET puta vise, i vi i dalje o koroni kao necemu sto je opasno. Sad vi meni recite, od ukupno umrlih ljudi od samog pocetka, koliko je njih ispod 40 godina, pa mi onda odvojite one koji nisu imali druge maligne bolesti(momak iz Ulcinja sto je imao 25godina je imao najtezi vid dijabetesa od rodjenja), ostacete na jednocifreni broj onih koji su za vise od dvije godine umrli bas od korone(ne daju smecari obdukciju da se radi samo ako si od KORONE, nista sumnjivo....)

    Moj Djed je umro od korone sa 86 godina, ali samo mi iz porodice znamo da nije od korone, jer je djed zivio zadnjih 20 godina sa 30% srca, da je imao najtezi vid mozdanog udara, i da je imao krizu sa bubrezima prije nego je " dobio " koronu, na kraju je nas prijatelj doktor rekao da su bubrezi otkazali, ali su ga stavili u statistiku umrlih od KORONE!
    Last edited by BIGa; 16-11-21 at 06:31.

  11. #909
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,284
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    39
    Thanked in
    26 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bugi View Post
    Pa 2015 je pričao za koju godinu će smak svijeta kakvog znamo.
    Možda je došlo to vrijeme... za koju godinu.

    Poslato sa kornjo komunikatora Z Fold 3
    Moj Bugi, pa jesam li pogodio? Nije li ovo smak svijeta kakvog znamo? Bez ausvajza ne mozes kafu da popijes, ne mozes da putujes, uskoro neces moci da zivis, ali tebi je vise do sprdnje i pokusaja da nekoga omalovazis nego da ukljucis malo logiku i sagledas stvari iz malo sireg ugla.

    Svijet je izgubio i ono malo emocija sto je imao, totalna ravnoduznost, narod je poceo na komandu vlasti ili doktora da "kidiše" na najrodjenijega a ne na nekoga nepoznatoga.

  12. The Following User Says Thank You to BIGa For This Useful Post:


  13. #910
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,981
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    3,337
    Thanked in
    1,865 Posts

    Default

    Misliš dio naroda je počelo da glumi ludilo, misleći da bolje zna od doktora.
    Ne nije kraj svijeta, ma koliko se trudili (da trudili) određeni lobiji.
    Izguraće se i ovo i onda će neko za 15 godina raditi presjek mišljenja čovjeka sa ovoga prostora sa temom zašto Balkanci vole samo destrukciju.

    I ne, nisi pogodio, odavno kod nas postoji poslovica "da komšiji crkne krava". Ovo vrijeme je samo dokazalo da je inat našeg naroda, neznanje, sebičnost i najviše samodestruktivnost nešto čemu teži određeni dio koji je uz to i vrlo grlat.

    Poslato sa kornjo komunikatora Z Fold 3
    Last edited by Bugi; 16-11-21 at 07:07.
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  14. #911
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,266
    Thanks Thanks Given 
    2,760
    Thanks Thanks Received 
    2,631
    Thanked in
    1,274 Posts

    Default

    Ako doktori znaju zašto uopšte postoji izbor vakcine, đe ima da ti odeš kod doktora i da izabereš koji će lijek da ti da?
    She is only here to annoy herself!

  15. #912
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    1,292
    Thanks Thanks Given 
    744
    Thanks Thanks Received 
    887
    Thanked in
    463 Posts

    Default

    Zasto Ministarstvo zdravlja ne uvrsti i ove vakcine u Program obaveznih imunizacija? Naravno, pod uslovom da je efektivna (djelotvorna), a evo Galic i IJZ kazu da jeste.
    Znaci, zadatak je na Borovinic i Sekulicu, lijepo uvrste vakcinu i ne trebaju ovakve mjere i da se mi raspravljamo. I onda to prepisu od nas Njemacka, Austrija, Sjedinjene drzave i ostale zemlje i nema vise epidemije. Prelako.




    Sent from my iPhone using Tapatalk

  16. #913
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,760
    Thanks Thanks Given 
    2,124
    Thanks Thanks Received 
    4,661
    Thanked in
    2,485 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NotRobot View Post
    Nema veze sto to uopste nije tacno...
    Ovo je ono kad neko zabije glavu ojesak i ne želi ni po koju cijenu da je izvadi.
    Forever young, i want to be forever young

  17. #914
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    798
    Thanks Thanks Given 
    715
    Thanks Thanks Received 
    73
    Thanked in
    56 Posts

    Default

    Interesantno kako ismijavate ono u sto smatrate da nije tacno. Nema zdrave diskusije a forum je valjda mjesto za tako nesto.

  18. #915
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,284
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    39
    Thanked in
    26 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bugi View Post
    Misliš dio naroda je počelo da glumi ludilo, misleći da bolje zna od doktora.
    Ne nije kraj svijeta, ma koliko se trudili (da trudili) određeni lobiji.
    Izguraće se i ovo i onda će neko za 15 godina raditi presjek mišljenja čovjeka sa ovoga prostora sa temom zašto Balkanci vole samo destrukciju.

    I ne, nisi pogodio, odavno kod nas postoji poslovica "da komšiji crkne krava". Ovo vrijeme je samo dokazalo da je inat našeg naroda, neznanje, sebičnost i najviše samodestruktivnost nešto čemu teži određeni dio koji je uz to i vrlo grlat.

    Poslato sa kornjo komunikatora Z Fold 3
    Moj Bugi da ti objasnim jos jednom jer vidim da ne citas uopste kako treba ono sto pisem.

    Doktori ti propisuju ISKLJUCIVO ono sto SZO odobri, a ne ono sto oni misle da je dobro, a znas li ZASTO? ZATO sta god da se desi NECE odgovarati ako dodje do komplikacija jer je SZO to odobrila i to tako mora da bude!

    Korona je doktorima dosla kao dar sa neba, plate su otisle nebo pod oblake, ne mogu da stignu kesh da izbroje, sprdaju se sa glavam pacijenata, svaki radi u po 10 privatnih klinika jer su mediji narod prestravili da je korona stvarno opasna, cim glava zaboli odmah se zakazuje privatno da se vidi je li korona upala u mozak i drma kavez, na kraju ce ona budala od Nestorovica biti u pravu sa izjavom da je korona najsmjesniji virus ikad.

    Ne, ne postoji odavno, do prije desetak-dvadeset godina bili smo normalni, samo pojedinacni primjeri su bili onakvi kakvi ne trebaju da budu, danas je prosto nevjerovatno da ti vakser kaze "lagano sto nisi vakcinisan, ja jesam jer mislim da je to dobro, ali postujem tvoje misljenje", umjesto toga reci ce ti " AAAAA ANTIVAKSER, za ovakve je LOGOR, vi ste krivi sto mi vakcinisani ne mozemo da zivimo normalno, treba vam sve zabraniti AAAAAAAAA"...

    Pogledaj emisije o vakcinaciji koje mediji organizuju, sve sami turbo vakseri koji bi na silu po ulicama jurili ljude i boli ih dje prije stignu. Zasto nema ni jednog kontra sagovornika pa da se lijepo ukrste argumenti? Evo na svaki protest su doktori Stamenovic i doktor Fatic koji se javno eksponiraju protiv vakcina, a ima ih jos dosta koji isto misle ali ih je strah. Tako da sagovirnika ima, ali njima to nije u interesu, koga boli K za zdravlje ljudi, cilj su bolesni ljudi i puni budjelari.
    Last edited by BIGa; 16-11-21 at 12:19.

  19. #916
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,665
    Thanks Thanks Given 
    3,567
    Thanks Thanks Received 
    8,636
    Thanked in
    4,659 Posts

    Default

    poslaću ti ja BIGa broj moga oca, da mu objasniš to oko korone. on je samo skoro 15 dana bio u bolnici. nekako je preživio, pisao sam o tome. čoek eo od aprila misli da je to korona bila, red je vala da mu se kaže istina

    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  20. The Following 2 Users Say Thank You to outline For This Useful Post:


  21. #917
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,284
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    39
    Thanked in
    26 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    poslaću ti ja BIGa broj moga oca, da mu objasniš to oko korone. on je samo skoro 15 dana bio u bolnici. nekako je preživio, pisao sam o tome. čoek eo od aprila misli da je to korona bila, red je vala da mu se kaže istina

    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    Znas li da postoje ljudi kojima presudi sezonska prehlada? Pogodi se tajming sa losim imunim sistemom, prehlada predje u upalu pluca i cao vidimo se. Ne postoje bezopasne stvari, postoje samo napumpane stvari. Opasno je kada na milion umre sto hiljada, nikako ako na milion umre hiljadu. Pogledajte statistiku broja umrlih proslih godina, ispade da korona pumpa natalitet i zdravlje jbt, jer nam je mortalitet manji.

    Nemoj pogresno da me shvatis, ali postoji jedna narodna, "ko se na vareniku opece taj i u kiselo mlijeko duva", tebi korona zbog oca djeluje opasnije nego meni koji nemam nikoga ko je imao jaci simptom od temperature 2-3 dana. Pitanje je samo koliko je ko zdrav, postoje lukave bolesti koje ne prikazuju da si gotov ako ne reagujes na vrijeme, kao npr bubrezi, zabole te onaj dan kad je sve zavrseno, e pa kad si vec ugrozen korona samo moze da dodje kao slag na torti, nista vise.
    Last edited by BIGa; 16-11-21 at 12:39.

  22. #918
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,665
    Thanks Thanks Given 
    3,567
    Thanks Thanks Received 
    8,636
    Thanked in
    4,659 Posts

    Default

    tolike godine otac mi nije bio prehlađen i baš se nekako pogodi ove, kad je pandemija. vidiš ti to. i zbog prehlade na kiseonik više od 10 dana. zbog sezonske prehlade skoro 2 mjeseca nije mogao oko zgrade prošetat jer bi se brzo umorio

    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  23. The Following User Says Thank You to outline For This Useful Post:


  24. #919
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,981
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    3,337
    Thanked in
    1,865 Posts

    Default

    Isto kao meni, nikad u bolnicu, nisam imao zdravstvenu knjižicu do ive godine i korone.
    Ali dr. Nestorović i @BIGa kažu da je to smiješan virus u rangu prehlade.

    Više ću vjerovati onima koji su mi život spasili, pa neka slušaju koga god, nego ljudima koji misle da je ovo najsmješniji virus u istoriji virusa.

    Poslato sa kornjo komunikatora Z Fold 3
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  25. The Following User Says Thank You to Bugi For This Useful Post:


  26. #920
    Join Date
    Mar 2021
    Posts
    873
    Thanks Thanks Given 
    158
    Thanks Thanks Received 
    370
    Thanked in
    258 Posts

    Default

    Ono što ja istinski ne razumijem je kako neko vjeruje ljekaru kad mu kaže da treba da izvadi zub, operiše se, ne jede pšenično brašno, pije tablete, ali ne i da se vakciniše?

    Kontrolišu šta će da unesu u svoje tijelo i to smatraju slobodom, a ne shvataju da smo svi robovi zagađenog vazduha, vode i zemlje. Kako uopšte neko u 21. vijeku može da smatra najveći domet ove civilizacije otrovom?! Sve drugo - strah, ne štiti dovoljno, mogu da razumijem.

  27. #921
    Join Date
    May 2009
    Posts
    8,369
    Thanks Thanks Given 
    1,355
    Thanks Thanks Received 
    1,473
    Thanked in
    598 Posts

    Default

    Odje se jos raspravlja o glupostima, evo godinu dana i jace, da nije koji clan foruma antivakser umro do sad pu-pu?

    Osim korone i vakcina, osjecate li kako vam plate/penzije krace traju no prije korone a pritom potrosacka korpa vam izgleda identicno kao i ona od prosle i ona od prije 5 godina, mozda je bolje da malo o tome razmisljate, nego jesam li se ja, petko i devetko vakcinisao.
    Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post
    Oli da se kladimo ti das 50e a ja cu 200e.
    Ako ne prodje ti imas 200e.. :wink:

  28. #922
    Join Date
    Mar 2021
    Posts
    873
    Thanks Thanks Given 
    158
    Thanks Thanks Received 
    370
    Thanked in
    258 Posts

    Default

    Rekla bih da generalno raspravljamo o tome kako je moguće da civilizacija koja je prije 50 godina slala ljude u svemir dospije u ove tri lijepe materine u kojima odbija da se zaštiti onim što joj je dostupno, avaj.

  29. #923
    Join Date
    May 2009
    Posts
    8,369
    Thanks Thanks Given 
    1,355
    Thanks Thanks Received 
    1,473
    Thanked in
    598 Posts

    Default

    Vjerovatno imas dokaz da smo bili u svemir prije 50 godina ka ja sto imam da u vakcine stavljaju cip xD

    ps zemlja je ravna ploca
    Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post
    Oli da se kladimo ti das 50e a ja cu 200e.
    Ako ne prodje ti imas 200e.. :wink:

  30. The Following User Says Thank You to ^izzy^ For This Useful Post:


  31. #924
    Join Date
    Nov 2020
    Posts
    1,143
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    177
    Thanked in
    133 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NotRobot View Post
    Rekla bih da generalno raspravljamo o tome kako je moguće da civilizacija koja je prije 50 godina slala ljude u svemir dospije u ove tri lijepe materine u kojima odbija da se zaštiti onim što joj je dostupno, avaj.
    Vakcina je tek nedavno prosla masovno testiranje u smislu da je bezbjedna tj. tek nedavno je odobrena za djecu manju od 18 godina. Nakon cega sam se, naravno, vakcinisao. ��

  32. #925
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,287
    Thanks Thanks Given 
    428
    Thanks Thanks Received 
    2,639
    Thanked in
    1,283 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NSX View Post
    Ako doktori znaju zašto uopšte postoji izbor vakcine, đe ima da ti odeš kod doktora i da izabereš koji će lijek da ti da?
    Svuda. Ako postoji vise lijekova koji rjesavaju istu stvar a neki ima vise nuspojava, doktor moze da ti predoci alternativu. Ovo je posebno vazno za ljude koji su alergicni na penicilin pa ne smiju da primaju nikakvu penicilinsku terapiju.

    Quote Originally Posted by Bugi View Post
    Ali dr. Nestorović i @BIGa kažu da je to smiješan virus u rangu prehlade.
    Znao sam jednog momka koji je tako pricao. Prestao je tako da prica kad je poceo pluca da iskasljava. Vise nikad nece pricati.

    Quote Originally Posted by BIGa View Post
    tebi korona zbog oca djeluje opasnije nego meni koji nemam nikoga ko je imao jaci simptom od temperature 2-3 dana.
    Zato i lupas ovakve gluposti. Nista ne postoji i nista nije opasno sve dok se njemu ne desi. Kakav zabagovani mozak.
    Last edited by VanjaTheMan; 16-11-21 at 17:33.
    Look upon my works ye mighty and this pear...

  33. The Following User Says Thank You to VanjaTheMan For This Useful Post:


Page 37 of 42 FirstFirst ... 27333435363738394041 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Novi pogledi kroz stare rupe
    By metuzalem in forum Sex i erotika
    Replies: 103
    Last Post: 20-02-21, 07:23
  2. Prodajem Dječiji kros motor na električni pogon
    By gameaddict in forum Vozila i oprema
    Replies: 1
    Last Post: 20-02-20, 19:46
  3. Dogmatski pogledi
    By funestis in forum Religija i filozofija
    Replies: 14
    Last Post: 22-09-12, 20:04
  4. Luda mjesta za drugačiji seks!
    By tonio11 in forum Sex i erotika
    Replies: 92
    Last Post: 18-05-10, 08:45
  5. Život drugačiji od živog.
    By funestis in forum Nauka generalno
    Replies: 2
    Last Post: 16-08-07, 17:55

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •