Page 23 of 23 FirstFirst ... 131920212223
Results 551 to 575 of 575

Thread: Teorije i drugačiji pogledi na COVID-19

Thanks Thanks Given 
    966
    Thanks Thanks Received 
    2,584
    Thanked in
    1,185 Posts

Quote Originally Posted by Antares View Post
    Ozbiljno?
    Ovo je sve samo ne kredibilan izvor.
    Posmatraš stvari jednodimenzionalno i u starom dobrom maniru diskreditacije - ko je rekao, a ne šta je rečeno. Ne postoje kredibilni izvori, postoje samo informacije provučene kroz ovaj ili onaj 'instagram filter' .
    Očekivajući taj 'fektčekerski' rezon sam i jasno naglasio sl:
    Quote Originally Posted by starwalker View Post
    Kapiram da je video rađen u anti-gatesovskom sentimentu no činjenice su lako provjerljive.
    A činjenice si slobodan iskopati, istražiti, analizirati i sam složiti širu sliku, neoslanjajući se samo na gotov fekt ček proizvod iza kojeg stoje razne opskurne fondacije.

Istoriju Billyjevih neetičnih biznis akrobacija već je postavljao @beatnological sa zvučnih medija pa pretraži. Za ove druge, filantropske, medicinske i političke implikacije njegovog globalnog djelovanja za početak kreni od izvještaja tijela:

https://www.google.com/url?sa=t&sour...l51OO1ynMgn17L
    PDF
    Accountability of International NGOs - GGU Law Digital Commons

https://www.google.com/url?sa=t&sour...LjgEwYt9sR45sr
    PDF
    Gated Development: Is the Gates Foundation ... - Global Justice Now

https://ijme.in/articles/deaths-in-a...e/?galley=html

Nakon toga istraži i političku pozadinu tj dilove sa debelo kompromitovanim vrhovnim tijelima zemalja gdje pod plaštom sanitetskih rješenja i ljudskih prava guraš svoje eksperimentalne projekte:

https://www.theguardian.com/world/20...-narendra-modi

https://qz.com/1714568/why-is-the-ga...controversial/

https://www.nytimes.com/2019/09/26/o...tes-award.html

https://m.tribuneindia.com/news/arch...de-open-871226

tapatalk
    Last edited by starwalker; 06-04-21 at 19:49.
    The more things change, the more they stay the same.

Thanks Thanks Given 
    1,779
    Thanks Thanks Received 
    1,000
    Thanked in
    461 Posts

Brate ti imas psihickih problema. Jel realno da ovoliko o ovome dumas covjece. Sjedi brate, odmori vise
    Ti i nsx ubijate odje a ne vjerujete u koronu. Pustite vise uc se ne moze da sw vidi bilo cije drugo misljenje

Sent from my POCO F2 Pro using Tapatalk

Thanks Thanks Given 
    1,206
    Thanks Thanks Received 
    1,189
    Thanked in
    568 Posts

kako ne vjerujemo u koronu a ja je preležao ne zaebavaj
    She is only here to annoy herself!

Thanks Thanks Given 
    966
    Thanks Thanks Received 
    2,584
    Thanked in
    1,185 Posts

Quote Originally Posted by kaemSe View Post
    Brate ti imas psihickih problema. Jel realno da ovoliko o ovome dumas covjece. Sjedi brate, odmori vise
    Ti i nsx ubijate odje a ne vjerujete u koronu. Pustite vise uc se ne moze da sw vidi bilo cije drugo misljenje

Veli čoek koji stišće lajk na:

Veli, ne može se vidjeti bilo čije drugo mišljenje, dok napada mišljenje koje je u debeloj manjini.

Veli, ne vjeruju u koronu. Kritikuju globalni odgovor na pandemiju (virusa kojeg nijednom nisu negirali, a neki ga i preležali).

Bravo!

tapatalk

Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    40
    Thanked in
    30 Posts

Ljudi koji misle da im neki tamo Billy iz bijelog svijeta zeli dobro (sa, ili bez vakcina) su blago receno naivni. Mnogi ocigledno ne vide dalje od svog nosa, i nemaju pojma u kakvom svijetu zive. Svijet je mnogo kompleksniji nego sto se cini, i stvari treba posmatrati u globalu. Nema slucajnosti uopste, sve se kontrolise i planira. Inace sto se tice vakcinacije ako neko hoce da sebi i svojoj djeci ubrizgava neprovjerene hemikalije, samo naprijed, njegov zivot njegova odgovornost, pa ako bude poslije posljedica, jbga bio mislit na vrijeme. Nista ne treba uzimati zdravo za gotovo, i treba non-stop nadogradjivati svoje znanje, sticati nove informacije, a ne uzimati sve sto TV kaze za tacnu informaciju. Inace za zagovornike vakcina ako su vakcine tako dobre, pitajte ministra zdravlja, proizvodjaca vakcine, i sve ove proponente vakcina (ukljucujuci medije i NGO sektor) da vam svi potpisu dokumenta fino u kojima snose punu zdravstvenu i finansijsku odgovornost za sve posljedice vakcinacije, pa da vidimo hoce li i dalje da promovisu neprovjerene hemikalije. Ako je nesto 100 % zdravo, i ako to nijesu neprovjerene hemikalije, onda dati faktori koji imaju stvarni uticaj na to koliko ce biti vakcinisanih, nece imati nikakav problem da snose punu odgovornost za bilo kakve negativne posljedice. Sasvim logican, razuman kontra argument.

Thanks Thanks Given 
    1,779
    Thanks Thanks Received 
    1,000
    Thanked in
    461 Posts

Veli čoek koji stišće lajk na:

Veli, ne može se vidjeti bilo čije drugo mišljenje, dok napada mišljenje koje je u debeloj manjini.

Veli, ne vjeruju u koronu. Kritikuju globalni odgovor na pandemiju (virusa kojeg nijednom nisu negirali, a neki ga i preležali).

Bravo!

tapatalk
    Ja ovo stari nikad like-ovao nisam. Pogotovo dje se djeca i grobovi pominjum to mi nije ni grama smijesno. Sad cu da trazim taj post. Da li sam mozda u skrolovanju kliknuo pa da i to maknem. A da si dosadan jesi kao proliv. Ja rekoh da se nasalim a ti samo dubis tu kao papagaj. Zbilja kad si ovako nesto trazio mi pada na pamet jesi li normalan uopste

Thanks Thanks Given 
    1,206
    Thanks Thanks Received 
    1,189
    Thanked in
    568 Posts

ahahahahah polakote
    She is only here to annoy herself!

Thanks Thanks Given 
    1,779
    Thanks Thanks Received 
    1,000
    Thanked in
    461 Posts

Evo me iznervira a udjoh sa osmjehom

Thanks Thanks Given 
    966
    Thanks Thanks Received 
    2,584
    Thanked in
    1,185 Posts

Ja ovo stari nikad like-ovao nisam. Pogotovo dje se djeca i grobovi pominjum to mi nije ni grama smijesno. Sad cu da trazim taj post. Da li sam mozda u skrolovanju kliknuo pa da i to maknem. A da si dosadan jesi kao proliv. Ja rekoh da se nasalim a ti samo dubis tu kao papagaj. Zbilja kad si ovako nesto trazio mi pada na pamet jesi li normalan uopste

Metaforički ga lajkuješ (nakon onog posta gdje se zalažeš za ukidanje zdravstvenog nevakcinisanima - ako se služimo tvojim filterom prvo vodi ka drugom ). Boli generalizacija, ha?

Inače ne moraš biti pretjerano nenormalan da danas iskopaš poremećenu javnu objavu, dovoljno je zapratiti par provaxx influensera i poznatih od kojih se nikad ne bi nadao nekakvom ekstremizmu, pa da vidiš koliko je sve postalo militantno.

Da ne spuštamo dalje diskusiju na ličnu ravan (prvi si počeo ), ima i drugih tema zbog kojih ovaj topik postoji. Nemoj samo čačkati po tuđem prolivu kad te niko prvi istim ne poliva.

tapatalk
    Last edited by starwalker; 06-04-21 at 21:53.

Thanks Thanks Given 
    1,779
    Thanks Thanks Received 
    1,000
    Thanked in
    461 Posts

Moram da ti kazem da mi je nerealno da postoji neko ko misli da vakcina moze da mu skodi. Eto zalomi se nuspojava na zalost i sta cemo. Vjerujem da si ti i protiv MMR. Da si od onih kojeg je neko ubijedio da ces ti negdje svoje dijete osudit na autizam. To mi dodje onda da nema potrebe da ista kopam o tebi po forumu sto takodje nikad u zivotu uradio ne bih jer svoje vrijeme stvarno gledam da potrosim realno na nesto normalno za mene u najmanju ruku.
    Postoje ljudi koji ne zele da prihvate da su obicni i beznacajni i onda dodju i citaju hiljade gluposti da bi dali sebi neki znacaj. Komsija prvi preko puta svaki dan po 10 postova o covid vakcini, maskama, chemtrailsima, dubokoj drzavi. Ja o koroni nisam procitao pet stvari od marta 2020e. Distanca, pranje ruku, smanji kontakte. Sve ono sto mi realno odgovara. Zahvaljujuci takvim mentalnim sklopovima jos sam ugasio FB na sta sam neizmjerno zahvalan. Ti i dalje istrazuj tuda. Mozes nac da sam zivio i radio u nekoliko zemalja poslednjih godina, da i sad patim za putovanjima jer ubija me koliko je ovdje glupih i bezobraznih ljudi. Spremnih na debatu o svim beznacajnim stvarima dok mrdnut niko guzicom nece. To me iskreno i poslalo odmah u subotu u 9h ujutro na vakcinu. Nada da cu dobit neku potvrdu u pasos i u maj da bjezim glavom bez obzira.

11. The Following User Says Thank You to kaemSe For This Useful Post:

Thanks Thanks Given 
    1,779
    Thanks Thanks Received 
    1,000
    Thanked in
    461 Posts

Da se odmah ogradim. Sebe smatram beznacajnim i nebitnim. Jednim od stotina milijardi ljudi koji su dobili dar koji se zove zivot. Gledam da ga zivim realno i racionalno. Da ne mislis da ja nekog optuzujem da je jadnik a ja sam neki baja. Pomirite se ljudi sa rwalnom isyinom i uzivajte u svojem zivotu. Skrati citanje portala. Instagram i face i ima da uzivas. E sad jbg ako ne mozes sam sa sobom ili si asocijalan ili ne daj boze nista covjek pa svako od tebe bjezi. To je pak do covjeka samoga

Thanks Thanks Given 
    966
    Thanks Thanks Received 
    2,584
    Thanked in
    1,185 Posts

Ne treba ti ograda, rezon ti je ušuškan u jedinoj stvarnosti, neupitnoj i svetoj. Tamo gdje se briga za najveći dar gotovo religiozno outsourcuje strukturama uspostavljenim samo zbog dobrobiti - malog potrošnog ljudskog bića.

Pusti sad zlurade forumske glupake, ne dozvoli da njihov primitivizam i neprosvećenost priječe tvoj put oslobađanja od slobode - no još revnije upri i slijedi uputstva svetaca i guštaj u svakom nagradnom krekeru.

tapatalk

14. The Following User Says Thank You to starwalker For This Useful Post:

Thanks Thanks Given 
    1,779
    Thanks Thanks Received 
    1,000
    Thanked in
    461 Posts

Uzivaj u slobodi starki. Dok je internet konekcije i istomisljenika tvoj zivot ce bit pun smisla. Monitor prozor u svijet. Sva ta znanja kad pokupis greota bi bilo da ne krenes da blogujes. To je to otprilike

16. The Following User Says Thank You to kaemSe For This Useful Post:

Thanks Thanks Given 
    91
    Thanks Thanks Received 
    238
    Thanked in
    174 Posts

Mozes nac da sam zivio i radio u nekoliko zemalja poslednjih godina, da i sad patim za putovanjima jer ubija me koliko je ovdje glupih i bezobraznih ljudi. Spremnih na debatu o svim beznacajnim stvarima dok mrdnut niko guzicom nece. To me iskreno i poslalo odmah u subotu u 9h ujutro na vakcinu. Nada da cu dobit neku potvrdu u pasos i u maj da bjezim glavom bez obzira.
    A vidi pak i ti si na istom forumu i raspravljas o svim tim "beznacajnim" stvarima?

PS
    Neces dobiti potvrdu kako je krenulo, morat ces sacekati Pfizer ili Modernu.

Thanks Thanks Given 
    219
    Thanks Thanks Received 
    897
    Thanked in
    336 Posts

Da se odmah ogradim. Sebe smatram beznacajnim i nebitnim. Jednim od stotina milijardi ljudi koji su dobili dar koji se zove zivot. Gledam da ga zivim realno i racionalno. Da ne mislis da ja nekog optuzujem da je jadnik a ja sam neki baja. Pomirite se ljudi sa rwalnom isyinom i uzivajte u svojem zivotu. Skrati citanje portala. Instagram i face i ima da uzivas. E sad jbg ako ne mozes sam sa sobom ili si asocijalan ili ne daj boze nista covjek pa svako od tebe bjezi. To je pak do covjeka samoga

Upravo nam to i treba, da se klonimo tv-a, medija, poznatih/nepoznatih faca i sve ostalo...nego nam se ne dozvoljava jer nam svakodnevno govore kako je obavezna distanca, da se ne druzimo, gledamo, obilazimo i tako cemo se zastiti a to sto postajemo neki drugi ljudi sa drugim osobinama...duga je prica.
    Samo je potrebno obostrano razumljevanje svih nas, bez ikakvih osuda jedne, druge, trece strane. Svako svoj zivot, svako da radi kako misli da je ispravno i dozvoliti pravo na izbor za sve u zivotu, jednostavno je

Thanks Thanks Given 
    1,779
    Thanks Thanks Received 
    1,000
    Thanked in
    461 Posts

Slazem se. Moj prvi post jr bio nepotrebno grub ali je bio u sali. Pozdravljam

20. The Following 2 Users Say Thank You to kaemSe For This Useful Post:

Thanks Thanks Given 
    1,197
    Thanks Thanks Received 
    2,491
    Thanked in
    1,077 Posts

Razumijem starwalkera ali razumijem i kaemse. Posle onog prvog talasa kad smo svi manje-više bili isparanoisani (kad se sjetim izuvanja ispred ulaznih vrata, dezinfekcija obuće i kesa iz prodavnice i slično haha), neđe od septembra/oktobra čini mi se kolektivno u familiji rekli dosta je, tj. počeli da vodimo normalne živote. Prale su se ruke redovno i prije korone pa eto to ne bi problem, nije se sad $eđelo na buljuk ali smo se isto okupljali dosta što se distance tiče, jedino masku mi nikad nosili nismo bez đe se mora (prodavnice, apoteke i slično).

Epilog toga godinu dana posle je da ja imam antitijela i da sam se neđe ipak zarazio (pojma nemam đe i kako, mogao sam na XY mjesta) ali bez ikakvih simptoma, bukvalno. Ono što je meni bilo čudno i hvala Bogu što je tako što niko ni iz porodice nije dobio bilo kakve simptome, ni supruga ni sin a ni otac mi ni majka. (otac i majka su na svoje insistiranje dolazili da vide i ljube unuka iako sam ja branio).

Neki moje mišljenje i zaključak je da korone ima naravno i da nije šala ALI da se ne prenosi baš tako lako kao što se priča, ponavljam moje iskustvo i mišljenje, ne mora da znači da sam u pravu.
    Znam par slučajeva koji su dobili teže simptome ali to su ljudi đe su im bukvalno kinuli ili im se iskašljali u facu, tačno znaju kako su se zarazili.

Što se vakcine tiče, što se mora nije teško, primiću je naravno (iskreno nebitno koja). Ne vidim kako možemo izaći iz ovoga drugačije...
    I wouldn’t trust a man who wouldn’t try to steal a little.

22. The Following User Says Thank You to BiTrAtE For This Useful Post:

FiX

Thanks Thanks Given 
    856
    Thanks Thanks Received 
    765
    Thanked in
    324 Posts

Posmatraš stvari jednodimenzionalno i u starom dobrom maniru diskreditacije - ko je rekao, a ne šta je rečeno. Ne postoje kredibilni izvori, postoje samo informacije provučene kroz ovaj ili onaj 'instagram filter' .
    Očekivajući taj 'fektčekerski' rezon sam i jasno naglasio sl:

A činjenice si slobodan iskopati, istražiti, analizirati i sam složiti širu sliku, neoslanjajući se samo na gotov fekt ček proizvod iza kojeg stoje razne opskurne fondacije.

Istoriju Billyjevih neetičnih biznis akrobacija već je postavljao @beatnological sa zvučnih medija pa pretraži. Za ove druge, filantropske, medicinske i političke implikacije njegovog globalnog djelovanja za početak kreni od izvještaja tijela:
    Naravno da si naglasio.. ali dokumentarac - prije svega nije dokumentarac, vec skup montiranih izjava da bi se doslo do neke poente. Pri tom zacini i sa dozom rasizma da bi i oni koji imaju africke korijene (iako ih imamo svi) a malo tamniji ten od bijelaca makar natsavili sa pricom o rasizmu (na 9:20 - Melinda govori da se prvo trebaju vakcinisati "black and indigineous people").
    Suma sumarum - "dokumentarac" se koristi manipulaicjom snimaka da bi dokazao poentu - i uveo nove momente poput rasizma sa tihom notom o istrebljenju crne rase.

Opet, prica da se testiraju vakcine, oruzja ili iskoriscava radna snaga u zemljama treceg svijeta, siromasnim zemljama koje imaju korumpiranu vlast, ili zemljama gdje se lako moze zataskati trag o necemu - je vjerovatno i dalje tacna, bar u zadnjih 100 godina primjera ima dovoljno.
    Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.

Have a parachute.

Thanks Thanks Given 
    251
    Thanks Thanks Received 
    58
    Thanked in
    42 Posts

Quote Originally Posted by BiTrAtE View Post
    Razumijem starwalkera ali razumijem i kaemse. Posle onog prvog talasa kad smo svi manje-više bili isparanoisani (kad se sjetim izuvanja ispred ulaznih vrata, dezinfekcija obuće i kesa iz prodavnice i slično haha), neđe od septembra/oktobra čini mi se kolektivno u familiji rekli dosta je, tj. počeli da vodimo normalne živote. Prale su se ruke redovno i prije korone pa eto to ne bi problem, nije se sad $eđelo na buljuk ali smo se isto okupljali dosta što se distance tiče, jedino masku mi nikad nosili nismo bez đe se mora (prodavnice, apoteke i slično).

Epilog toga godinu dana posle je da ja imam antitijela i da sam se neđe ipak zarazio (pojma nemam đe i kako, mogao sam na XY mjesta) ali bez ikakvih simptoma, bukvalno. Ono što je meni bilo čudno i hvala Bogu što je tako što niko ni iz porodice nije dobio bilo kakve simptome, ni supruga ni sin a ni otac mi ni majka. (otac i majka su na svoje insistiranje dolazili da vide i ljube unuka iako sam ja branio).

Neki moje mišljenje i zaključak je da korone ima naravno i da nije šala ALI da se ne prenosi baš tako lako kao što se priča, ponavljam moje iskustvo i mišljenje, ne mora da znači da sam u pravu.
    Znam par slučajeva koji su dobili teže simptome ali to su ljudi đe su im bukvalno kinuli ili im se iskašljali u facu, tačno znaju kako su se zarazili.

Što se vakcine tiče, što se mora nije teško, primiću je naravno (iskreno nebitno koja). Ne vidim kako možemo izaći iz ovoga drugačije...
    Imaš antitijela. Ima i moj kolega i to gomilu i to baš od korone. Slična priča. Ali imam i koleginicu koja ima antitijela, ali ne potiču od korone.
    Ono što sam do sada bio u direktnom kontaktu sa "koronašima", djeca su je kući mogla izbjeć lagano, ali ostali ukućani nijesu.
    Definitivno se ne prenosi lagano ali u okviru jedne porodice je teško zaustaviti.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

Thanks Thanks Given 
    91
    Thanks Thanks Received 
    238
    Thanked in
    174 Posts

"MSM" informacija tako da "ne bi trebala" pod teoriju zavjere da ide al' evo da malo probudi mastu.

Pentagon unveils microchip that senses Covid in the body
    https://www.independent.co.uk/news/w...-b1830372.html
    https://www.msn.com/en-gb/news/world...dy/ar-BB1fA4zN
    https://money.yahoo.com/pentagon-unv...231239955.html
    Last edited by beatnological; 14-04-21 at 09:52.

Thanks Thanks Given 
    966
    Thanks Thanks Received 
    2,584
    Thanked in
    1,185 Posts

Detalj sa današnje konferencije danskog otkazivanja AstraZeneke

Thanks Thanks Given 
    1,027
    Thanks Thanks Received 
    1,524
    Thanked in
    847 Posts

Thanks Thanks Given 
    30
    Thanks Thanks Received 
    1,141
    Thanked in
    527 Posts

Nije navela ima li koprocesor i koliko RAMa koristi.
    Informacija je nepotpuna

Poslato sa ultra moderne pisaće mašine Note X

............ Ż\_(ツ )_/Ż.............
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

Bugi Vugi tapši Raduj se!

Thanks Thanks Given 
    1,197
    Thanks Thanks Received 
    2,491
    Thanked in
    1,077 Posts

Ovo je ladno doktor i narodni poslanik u Srbiji.

Sent from my Mi 10T Pro using Tapatalk
    I wouldn’t trust a man who wouldn’t try to steal a little.

Thanks Thanks Given 
    1,027
    Thanks Thanks Received 
    1,524
    Thanked in
    847 Posts

I neko to vidi i povjeruje u to, i ne mozes da ga natjeras da se vakcinise.
    Ali i to je dobro. Zbog takvih mi sad mozemo da se vakcinisemo bez ikakvih problema.

Page 23 of 23 FirstFirst ... 131920212223

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)