Page 96 of 125 FirstFirst ... 46869293949596979899100106 ... LastLast
Results 2,376 to 2,400 of 3114

Thread: Ekonomske posljedice koronavirusa u CG i svijetu

  1. #2376
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Otvorismo poglavlje 8 koje ćemo zatvoriti isto kao i poglavlja 23 i 24 i poglavlje 27 - znači nikad
    One Ring to Rule them all...

  2. The Following User Says Thank You to Gandalf_White For This Useful Post:


  3. #2377
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,981
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    3,337
    Thanked in
    1,865 Posts

    Default

    Ekonomija nam je na nivou bildera koji se "kljuka" sa tabletama.
    Spolja gladac (kakvi takvi) a iznutra jadac...
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  4. The Following User Says Thank You to Bugi For This Useful Post:


  5. #2378
    Join Date
    Jun 2012
    Posts
    5,948
    Thanks Thanks Given 
    514
    Thanks Thanks Received 
    1,814
    Thanked in
    659 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Kako ce se preteći do sledeće godine ?
    To mene zanima...
    Niko ne zna hoće li biti sledeće sezone i kad ce vakcina. A mi niti sta proizvodimo niti sta Izvozimo

    Biće zaebato
    Sto do sledece, kao da ce tada biti nesto bolje, pa daj samo da preguramo ovu. Ja mislim da cemo mi ovu nekako pregurati, a za sledecu ce biti zurka.

  6. #2379
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,971
    Thanks Thanks Given 
    3,227
    Thanks Thanks Received 
    5,658
    Thanked in
    2,292 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by autodijagnostika View Post
    Dobro đaole što dižeš dževu, vidiš da će od sledeće godine da pada
    To su projekcije da ce da pada

    Mi jos od 2015te pokusavamo da pravimo projekcije pada duga narednih godina, ali zapravo idemo u suprotnom smjeru

    Dug ce rasti makar jos godinu ako ne i dvije, a onda MOZDA padne, ali to jedino ako nam BDP bude rastao. I nece nam niko htjet davati pare vise, sto je jos jedna stvar u vezi stagnacije duga. To je lose jer cemo bolne rezove praviti da se oduzimo MMFu i ostalim povjeriocima, makar u naredne 3-4 godine. E viva!

    Btw, zivo me zanima oce livlast naci nekog u 2021 da nam i dalje pozajmljuje, pa da rezovi ne budu prebolni.

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk

  7. #2380
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Bar
    Posts
    4,151
    Thanks Thanks Given 
    721
    Thanks Thanks Received 
    479
    Thanked in
    246 Posts

    Default

    Može li mi neko od vas ekonomskih magova objasniti zasto je bolje da pukneno tek za 2-3 - 5 godina nego vec sjutra?

    Pratim i svi se slažete da nas ova vlast vodi u ambis godinama i da su na vrhuncu moći, znači ne možemo ih se otrest na nikakav "normalan/moralan" način, jedino ako se ambisamo, pa zasto ne odmah pa onda naredne godine da trosimo na uzidizanje a ne da nas jos jašu isti, što oće ako uspiju iskamčit neđe pozajmicu.

    Poslato s Jadrana

  8. #2381
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,971
    Thanks Thanks Given 
    3,227
    Thanks Thanks Received 
    5,658
    Thanked in
    2,292 Posts

    Default

    Pokusacu da odgovorim, iako ne bih rekao da sam ekonomski mag, vise entuzijasta

    Vlast zeli da ostane na vlast, a to jedino moze ako kupuje glasove i zaposljava na drzavne jasle. Takodje treba drzat srecne i penzionere, a za penzije nam svake godine fali oko 100 miliona.

    Znaci besomucno se zaduzujemo od 2006te pa na ovamo, da ovo ne bi radio ni okupator u ovolikoj mjeri. Sad smo dostigli tacku da su ta zaduzenje toliko skupa, i da nam je dug toliko visok, da je jako tesko naci nekog ko ce nam uprkos tome dati pare.

    Ambisat, sto god zelimo pod tim da podvedemo, se necemo sad, jer vlast zeli da dobije izbore. Ali cemo od jeseni krenut, kad ce pocet rezovi u glomaznoj administraciji, kresanje plata i penzija.

    Javna potrosnja pada zbog krize, sto nas zapravo gura u jos dublju krizu. Investicije u autoput se zavrsavaju idice godine, a to je zapravo cinilo veliki procenat naseg BDPa.

    Ono sto pokusavam nac je koja je suma za autoput planirana naredne godine. Ako se to ne ostvari, mi smo i komplet iducu godinu u recesiji.

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk

  9. The Following User Says Thank You to Mojsije For This Useful Post:

    Tom

  10. #2382
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,364
    Thanks Thanks Given 
    2,804
    Thanks Thanks Received 
    3,996
    Thanked in
    1,934 Posts

    Default

    Dakle nismo znali da se dug države povećao jer smo krenuli sa autoputem nego je to revolucionarno otrkiće Fidelity?
    I dug će narast na 100% jer GDP ove godine pada zbog loše sezone?
    Evo ne znam, može bit da previše očekujem od naroda, a ovo može svako ko umije da čita i sabira znat. Ne treba nam ni Fidelity ni MMF da bi to znali.
    Stvarno su neke im analize i tesktovi... uh.

    Penzioneri na djelu:
    https://www.vijesti.me/vijesti/ekono...-organizovanje

    Opet neki stranci vide što ne vidi naše ministrstvo finansija:
    https://www.vijesti.me/vijesti/ekono...40-do-50-odsto
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  11. #2383
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    2,645
    Thanks Thanks Given 
    961
    Thanks Thanks Received 
    1,169
    Thanked in
    626 Posts

    Default

    Taman tako. Mislim da je svakom stanovniku jasno sta ima CG bez turizma, ne trebaju nam magovi ekonomije da nam pune glavu pesimizmom svaki dan.

  12. #2384
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Bar
    Posts
    4,151
    Thanks Thanks Given 
    721
    Thanks Thanks Received 
    479
    Thanked in
    246 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mojsije View Post
    Pokusacu da odgovorim, iako ne bih rekao da sam ekonomski mag, vise entuzijasta

    Vlast zeli da ostane na vlast, a to jedino moze ako kupuje glasove i zaposljava na drzavne jasle. Takodje treba drzat srecne i penzionere, a za penzije nam svake godine fali oko 100 miliona.

    Znaci besomucno se zaduzujemo od 2006te pa na ovamo, da ovo ne bi radio ni okupator u ovolikoj mjeri. Sad smo dostigli tacku da su ta zaduzenje toliko skupa, i da nam je dug toliko visok, da je jako tesko naci nekog ko ce nam uprkos tome dati pare.

    Ambisat, sto god zelimo pod tim da podvedemo, se necemo sad, jer vlast zeli da dobije izbore. Ali cemo od jeseni krenut, kad ce pocet rezovi u glomaznoj administraciji, kresanje plata i penzija.

    Javna potrosnja pada zbog krize, sto nas zapravo gura u jos dublju krizu. Investicije u autoput se zavrsavaju idice godine, a to je zapravo cinilo veliki procenat naseg BDPa.

    Ono sto pokusavam nac je koja je suma za autoput planirana naredne godine. Ako se to ne ostvari, mi smo i komplet iducu godinu u recesiji.

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
    Sve jasno, ali mi i dalje nisi odgovorio zašto je bolje da vrisnemo kroz par godina nego sada, ako i ti zagovaras taj scenario?

    Nadate se da bi se kroz par godina nesto moglo uraditi i izbjeci bankrot, po meni neminovni?

    Poslato s Jadrana

  13. #2385
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,981
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    3,337
    Thanked in
    1,865 Posts

    Default

    Iz istog razloga što je bolje umrijeti za koju godinu nego sjutra...


    Poslato sa ultra moderne pisaće mašine Note X
    ............ Ż\_(ツ )_/Ż.............
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  14. The Following 4 Users Say Thank You to Bugi For This Useful Post:


  15. #2386
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Bar
    Posts
    4,151
    Thanks Thanks Given 
    721
    Thanks Thanks Received 
    479
    Thanked in
    246 Posts

    Default

    Znači bolje da umremo sa 150% opterećenja nego sa 80-90-100.

    Bolje da se još koju godinu nakradu isti likovi koji i do sada, svjesni da ovo nece jos dugo pa da iskoriste.
    Bolje da ti i ja zivimo na aparatima 5 godina, pa tako izmucene da nas kopaju zajedno sa djecom, nego da krepamo odma pa se djeca mozda izvucu kroz godinu-dvije?
    (slikovito objašnjenje uzeti sa rezervom, uslovljeno je Bugijevim kreativnim odgovorom)

    Poslato s Jadrana

  16. The Following 2 Users Say Thank You to Tom For This Useful Post:


  17. #2387
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    nisam locirana
    Posts
    2,539
    Thanks Thanks Given 
    28
    Thanks Thanks Received 
    85
    Thanked in
    20 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tom View Post
    Znači bolje da umremo sa 150% opterećenja nego sa 80-90-100.

    Bolje da se još koju godinu nakradu isti likovi koji i do sada, svjesni da ovo nece jos dugo pa da iskoriste.
    Bolje da ti i ja zivimo na aparatima 5 godina, pa tako izmucene da nas kopaju zajedno sa djecom, nego da krepamo odma pa se djeca mozda izvucu kroz godinu-dvije?
    (slikovito objašnjenje uzeti sa rezervom, uslovljeno je Bugijevim kreativnim odgovorom)

    Poslato s Jadrana
    Ako nekada nadjes vremena, a ova tema te interesuje, moja preporuka je da procitas knjigu Globalization and Its Discontents, Joseph Stiglitz.

    Non sum uni angulo natus: patria mea totus hic mundus est.

  18. The Following User Says Thank You to AltaMarea88 For This Useful Post:

    Tom

  19. #2388
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    nisam locirana
    Posts
    2,539
    Thanks Thanks Given 
    28
    Thanks Thanks Received 
    85
    Thanked in
    20 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by hercules View Post
    Dakle nismo znali da se dug države povećao jer smo krenuli sa autoputem nego je to revolucionarno otrkiće Fidelity?
    I dug će narast na 100% jer GDP ove godine pada zbog loše sezone?
    Evo ne znam, može bit da previše očekujem od naroda, a ovo može svako ko umije da čita i sabira znat. Ne treba nam ni Fidelity ni MMF da bi to znali.
    Stvarno su neke im analize i tesktovi... uh.

    Penzioneri na djelu:
    https://www.vijesti.me/vijesti/ekono...-organizovanje

    Opet neki stranci vide što ne vidi naše ministrstvo finansija:
    https://www.vijesti.me/vijesti/ekono...40-do-50-odsto
    Mislim da ovdje nije problem u manjku vida naseg Ministarstva finansija, vec u politickom kontekstu kome oni moraju da se prilagodjavaju kada plasiraju javne informacije. Negdje se kroz izjave ministra finansija moze naslutiti da se ogradjuje od projekcija na osnovu kojih je revidiran ovogodisnji budzet i to je potpuno legitimno jer su projekcije samo projekcije, a budzet se u toku godine moze revidirati koliko god puta je potrebno. Svakako, ljepse je ici sa manje konzervativnim projekcijama u predizbornom ambijentu .

    Sto se tice Fidelitija, ne volim komentarisem ljude koje ne poznajem, al posto je covjek na neki nacin postao svojom voljom javna licnost, uzecu sebi za pravo da prokomentarisem. Po mom misljenju, sasvim solidno je ekonomski potkovan, i istice se u crnogorskom ambijentu u kom (nazalost!) ima vrlo malo znanja o ekonomiji. S toga, svaka cast za volju i izdvojeno vrijeme da javnosti priblizi tokove crnogorske ekonomije. Sa druge strane, bacih pogled na bilanse njegove kompanije (profesionalna deformacija) i mora se priznati da nisu bas na zavidnom nivou za jednu konsultansku firmu. U svakom slucaju, sa pristupom koji ima, mislim da bi mu vise lezao NVO ambijent, nego consulting, i da bi na taj naicn mogao mnogo bolje da se naplati.
    Non sum uni angulo natus: patria mea totus hic mundus est.

  20. The Following 3 Users Say Thank You to AltaMarea88 For This Useful Post:


  21. #2389
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    891
    Thanks Thanks Given 
    791
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Ma džabe sve dok se ova vlast ne promijeni...
    Pa ljudi moji mi od 2006.godine na svakim izborima 'branimo nezavisnost', pa oni nisu u stanju jedan program da osmisle, sve živo čega su se dofatili je propalo. Nikakav plan, sva jaja u istoj korpi... Ne daj bože da nemamo ono parče mora..

    Sent from my Mi A2 using Tapatalk

  22. The Following 2 Users Say Thank You to Papero For This Useful Post:


  23. #2390
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,971
    Thanks Thanks Given 
    3,227
    Thanks Thanks Received 
    5,658
    Thanked in
    2,292 Posts

    Default

    Imamo skupu drzavu. Preskupu za nas.

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk

  24. #2391
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Dark side of the Moon (81000)
    Posts
    4,824
    Thanks Thanks Given 
    1,661
    Thanks Thanks Received 
    2,053
    Thanked in
    845 Posts

    Default

    Evo nas i Austrijanci izbjegavaju zbog rasta oboljelih od COVID-a. Isti onaj nivo svijesti koji smo pokazivali na birackim mjestima u proteklih 30 godina se sad kao lupom vidi. Socijalna distanca, maske itd našeg birača za to boli... I njegovo visočanstvo Birač tako djeluje ne razmišljajući o turistima, o spasu sezone, a da ne govorim o ljudskim životima. I tako ta minijaturna i zakržljala svijest nas je koštala u mirnodopskim uslovima mnogo. Koliko će tek u ovim ratnim covid19 uslovima.
    "Vidiš li: svet pun sebe grca -
    Očiju punih, prazna srca."

  25. The Following 3 Users Say Thank You to Caesar For This Useful Post:


  26. #2392
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    6,824
    Thanks Thanks Given 
    303
    Thanks Thanks Received 
    269
    Thanked in
    161 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AltaMarea88 View Post
    Sto se tice Fidelitija, ne volim komentarisem ljude koje ne poznajem, al posto je covjek na neki nacin postao svojom voljom javna licnost, uzecu sebi za pravo da prokomentarisem. Po mom misljenju, sasvim solidno je ekonomski potkovan, i istice se u crnogorskom ambijentu u kom (nazalost!) ima vrlo malo znanja o ekonomiji. S toga, svaka cast za volju i izdvojeno vrijeme da javnosti priblizi tokove crnogorske ekonomije. Sa druge strane, bacih pogled na bilanse njegove kompanije (profesionalna deformacija) i mora se priznati da nisu bas na zavidnom nivou za jednu konsultansku firmu. U svakom slucaju, sa pristupom koji ima, mislim da bi mu vise lezao NVO ambijent, nego consulting, i da bi na taj naicn mogao mnogo bolje da se naplati.
    Ja sam upozna čovjeka, i mogu da kažem samo riječi hvale.
    Što se tiče ovog što mu preporučuješ da radi drugi biznis jer mu konsalting ne ide najbolje, neću se složiti da ako nekome u ovu državu biznis ne ide najbolje (u finansijkom smislu) da to automatski odma znači da nije stručnjak u svojoj oblasti i da treba mijenjati oblast u kojoj radi ili pak profesiju. To možda važi negdje drugdje, na zapadu ili slično.
    Pričam iz sopstvenog iskustva, strukovni posao. Ja se ubih od posla koji radim, u svakom smislu, ali kad se pogledaju finansije nije tako sjajno.
    Ovdje možete biti i najbolji hirurg ali to ne znači da ako krene privatno da radi da će mu biznis odnosno firma dobro raditi. Za svaki biznis mora da se uloži. Neki jednostavno nemaju dovoljno početnbog kapitala da ulože normalno, da zaposle ljude, organizuju i plate marketing, nađu i plate poslovni prostor, nabave opremu itd itd.
    Sa druge strane znam za dosta ''biznismena'' koji imaju milione a nemaju ni neku školu. Svi otprilike znamo kako su se pojedini obogatili.

    Kod nas i firme ajde da kažem koje su mlađe i dobro stoje finansijski, ipak nešto ne napreduju brzo u smislu da se šire.
    Kod nas kompanije stagniraju, ne napreduju. Ja znam firmu kod nas koja je dobra, koja se 20 godina bavi uvozom IT opreme, dobro stoje finansjski, dobro je radnicima, ali oni se ne šire. Ne može uvo novo da se zaposli.

  27. The Following 3 Users Say Thank You to autodijagnostika For This Useful Post:


  28. #2393
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,971
    Thanks Thanks Given 
    3,227
    Thanks Thanks Received 
    5,658
    Thanked in
    2,292 Posts

    Default

    Vukovic je izgleda jedini ekonomista koji javno ima muuda da kaze sto misli i kakvo je stanje. Pogledajte one rezimske drtine Mihailovica, Lojpura, Vukotica... Osramotili su se i prodali, samo klimaju glavom sto im DPS kaze, izdali su struku... Za Milosa samo rijeci podrske, neka nastavi ovako. Ne ukazuju mu ERBD i AmCham dzabe podraku.

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk

  29. #2394
    Join Date
    May 2009
    Posts
    23,193
    Thanks Thanks Given 
    1,275
    Thanks Thanks Received 
    4,308
    Thanked in
    2,011 Posts

    Default

    @Mojsije u ekstazi


    Ryanair izvijestila je o "vrlo snažnom“ rastu broja rezervacija letova u trenutku kad od danas ponovno pokreće svoju mrežu s tisuću letova.

    Ryanair će danas prevesti 105 tisuća putnika

    https://www.index.hr/mobile/clanak.a...ndex_tid=27539




    Sent from my ELE-L29 using Tapatalk
    The more things change, the more they stay the same.

  30. The Following User Says Thank You to starwalker For This Useful Post:


  31. #2395
    Join Date
    May 2019
    Posts
    683
    Thanks Thanks Given 
    9
    Thanks Thanks Received 
    210
    Thanked in
    107 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Nema više brate prodaje.
    Prošlo je to vrijeme.
    Sad može ko hoće da kupi đe hoće i koliko hoće, svi su na prodaju.

    Čeka nas mnogoooo teško vrijeme.
    Mogu slobodno da kažem po ovome vidjenom i po dostupnim podacima, teže ekonomski i od 90ih

  32. The Following User Says Thank You to kljift For This Useful Post:


  33. #2396
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,971
    Thanks Thanks Given 
    3,227
    Thanks Thanks Received 
    5,658
    Thanked in
    2,292 Posts

    Default

    Pod pretpostavkom da cemo do 20og jula bit skroz zatvoreni kao u martu, i tako do daljnjega, mislim da nas spasava samo neki novi kineski zelenaski kredit od makar milijardu preko escrow racuna, i da im prepisemo ako nam je ista ostalo.

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk

  34. The Following User Says Thank You to Mojsije For This Useful Post:


  35. #2397
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,039
    Thanks Thanks Given 
    5,045
    Thanks Thanks Received 
    2,446
    Thanked in
    1,318 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mojsije View Post
    Pod pretpostavkom da cemo do 20og jula bit skroz zatvoreni kao u martu, i tako do daljnjega, mislim da nas spasava samo neki novi kineski zelenaski kredit od makar milijardu preko escrow racuna, i da im prepisemo ako nam je ista ostalo.

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
    A ne to,a i shto nam je milijarda,no da se prodamo skroz,milijardu bi spucali za mjesec dana a i manje,no se lijepo brate damo na licitaciju i imamo makar mogucnost izbora,sve pod uslovom koji sam davno napisao.da hoce neko da ima posla sa budalama.
    ...

  36. #2398
    Join Date
    Mar 2020
    Location
    ship
    Posts
    441
    Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    18
    Thanked in
    17 Posts

    Default

    Autoput nije zavrsen u roku zasto bi ista uopste placali Kinezima? Nas dug je realno 65% u skladu s EU pravilima i zasluzujemo svjezu milijardu.

    Sledece godine ce se stvari vratit u normalu kolko tolko. Pocecemo po malo i da radimo u medjuvremenu i da budemo stedljivi. Pozitivna promjena generalno.

  37. #2399
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    891
    Thanks Thanks Given 
    791
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by koronas View Post
    Autoput nije zavrsen u roku zasto bi ista uopste placali Kinezima? Nas dug je realno 65% u skladu s EU pravilima i zasluzujemo svjezu milijardu.

    Sledece godine ce se stvari vratit u normalu kolko tolko. Pocecemo po malo i da radimo u medjuvremenu i da budemo stedljivi. Pozitivna promjena generalno.
    Po kakvim pravilima 65%?

    Sledeća će godina bit još teža od ove, jer slijedi brutalna fiskalna konsolidacija ako mislimo jednog centa da se zadužimo opet neđe, a moraćemo... Mi smo u najsjajnijim godinama u deficitu po 500 miliona bili, ne želim da zamislim što nas čeka.

    Inače ne vidim povratak na neki normalan način življenja dok se vakcina ne napravi (a za to ćemo se načekat), jer ovaj virus će se konstantno vraćati. Jedino da se skroz zatvorimo al' onda će se od gladi umirati. Korona bi smiješna bila

    Sent from my Mi A2 using Tapatalk

  38. #2400
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,971
    Thanks Thanks Given 
    3,227
    Thanks Thanks Received 
    5,658
    Thanked in
    2,292 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AL no1 View Post
    A ne to,a i shto nam je milijarda,no da se prodamo skroz,milijardu bi spucali za mjesec dana a i manje,no se lijepo brate damo na licitaciju i imamo makar mogucnost izbora,sve pod uslovom koji sam davno napisao.da hoce neko da ima posla sa budalama.
    Pa evo razmisljam da ako mi ovo cudo ne budemo mogli zaustavim maskom i distancom, kao sto i ne mozemo izgleda, da cemo neumitno stici do tacke, da cemo se opet zatvarat zbog opterecenja zdravstva.

    Ako je zatvaranje neminovnost opet na mjesec, dva, tri... U spic spiceva, znaci da nam fali makar jos 600+ miliona...

    Ne znam odakle bi dobili te pare osim od kineza. EU ne vidim da bi toliko izdasna bila za nas spas...

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk

Page 96 of 125 FirstFirst ... 46869293949596979899100106 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Ekološke katastrofe i posljedice po svijet
    By starwalker in forum Društvena hronika
    Replies: 31
    Last Post: 11-01-20, 06:38
  2. Teološke posljedice postojanja vanzemaljaca
    By SpongeBob in forum Religija i filozofija
    Replies: 67
    Last Post: 11-03-17, 12:35
  3. Posljedice nuklearnog rata
    By funestis in forum Nauka generalno
    Replies: 0
    Last Post: 15-06-14, 11:28
  4. Cetinje - voda i ostale posljedice...
    By metuzalem in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 12
    Last Post: 02-07-10, 13:58
  5. Forum Ekonomske Skole
    By dewas in forum Internet
    Replies: 1
    Last Post: 14-04-08, 12:21

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •