Page 109 of 125 FirstFirst ... 95999105106107108109110111112113119 ... LastLast
Results 2,701 to 2,725 of 3114

Thread: Ekonomske posljedice koronavirusa u CG i svijetu

  1. #2701
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    https://www.pcnen.com/portal/2020/07...pali-na-prepad


    Ovo odje pripada

    Dok je kriza za svakoga za MHE nije !!!!

    Meso ce im sa kosti otpadati zbog ovih grijehova mater im *****

    Ovo je muž Vesne Miranović iz NKT
    One Ring to Rule them all...

  2. #2702
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,368
    Thanks Thanks Given 
    2,806
    Thanks Thanks Received 
    3,999
    Thanked in
    1,936 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by johninum View Post
    Vidi, smatram sebe veoma korektnim podstanarem, liniju na parketu nismo napravili, sve uredno plaćam, dana nisam zakasnio. Isto tako bi i stanodavac trebao da bude proaktivan U svakoj normalnoj firmi na makar godinu dana se priča o povećenju plate kao i drugom razvoju.

    Sent from my ONEPLUS A6013 using Tapatalk
    Ne sumnjam ja da si korektan. Ali evo ja, montenegrina i bojankov ti isto zborimo. Možda je momenat da se preispitaš i poslušaš naše savjete. Svakako, tvoje su pare u pitanju, ti najbolje znaš što i kako sa njima.

    Quote Originally Posted by montenegrina View Post
    Moj brat je gazdu pitao za smanjenje kirije i čovjek j epristao bez problema, ne očekuj da će te on ponuditi.
    Quote Originally Posted by bojankov View Post
    Znas kako stari su rekli majka se ne sjeca dok se dijete ne zaplace...
    Inace ovu lekciju sam naucio kod prethodnog menadzera, gdje sam isto tako cutao i cekao i kad smo negdje dosli do te teme, kaze "pozitivni pritisak", napomenes, popricas, pokrenes inicijativu, jer niko ne moze da cita misli.
    I od tada to primjenjujem u praksi. Nista napadno, das predlog, pomenes, objasnis razloge. Bilo ko iole normalan ko razmislja zdravorazumski ce pristati. Ali da on nesto pokrene, tesko.

    Послато са SM-N975F помоћу Тапатока
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  3. The Following User Says Thank You to hercules For This Useful Post:


  4. #2703
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    EKONOMIJA TRČI POČASNI KRUG

    Od 1,22 milijarde eura, koliko ukupno iznosi Treći paket želja, 281 milion eura ili 23% se odnosi na najtežu, 2020. godinu.

    Ali da pogledamo koliko se REALNOG novca izdvaja privredi u ovoj godini: ako od 281 milion eura oduzmemo 120 miliona eura kredita (jer se krediti moraju vratiti), 96 miliona eura projekata iz energetike (od kojih je većina već trebala biti realizovana) i 15 miliona ušteda u javnoj potrošnji (jer to nije pomoć privredi, uprkos spinu Vlade), dolazimo da je REALNA podrška UKUPNOJ crnogorskoj privredi u NAJTEŽOJ godini - SVEGA 50 miliona eura.

    Ovih 50 miliona eura čini svega 4% ukupnog Trećeg paketa želja ili PRESKROMNIH 1% BDP-a u NAJTEŽOJ godini za Crnu Goru.

    Ko poslednji izađe, zna što treba da uradi.
    One Ring to Rule them all...

  5. The Following User Says Thank You to Gandalf_White For This Useful Post:


  6. #2704
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    <3 JEDNA JE DOMOVINA, JEDNA JE CRNA GORA <3
    Posts
    6,126
    Thanks Thanks Given 
    1,314
    Thanks Thanks Received 
    291
    Thanked in
    149 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by johninum View Post
    Vidi, smatram sebe veoma korektnim podstanarem, liniju na parketu nismo napravili, sve uredno plaćam, dana nisam zakasnio. Isto tako bi i stanodavac trebao da bude proaktivan U svakoj normalnoj firmi na makar godinu dana se priča o povećenju plate kao i drugom razvoju.

    Sent from my ONEPLUS A6013 using Tapatalk
    Quote Originally Posted by montenegrina View Post
    Moj brat je gazdu pitao za smanjenje kirije i čovjek j epristao bez problema, ne očekuj da će te on ponuditi.
    Quote Originally Posted by bojankov View Post
    Znas kako stari su rekli majka se ne sjeca dok se dijete ne zaplace...
    Inace ovu lekciju sam naucio kod prethodnog menadzera, gdje sam isto tako cutao i cekao i kad smo negdje dosli do te teme, kaze "pozitivni pritisak", napomenes, popricas, pokrenes inicijativu, jer niko ne moze da cita misli.
    I od tada to primjenjujem u praksi. Nista napadno, das predlog, pomenes, objasnis razloge. Bilo ko iole normalan ko razmislja zdravorazumski ce pristati. Ali da on nesto pokrene, tesko.

    Послато са SM-N975F помоћу Тапатока
    Quote Originally Posted by hercules View Post
    Ne sumnjam ja da si korektan. Ali evo ja, montenegrina i bojankov ti isto zborimo. Možda je momenat da se preispitaš i poslušaš naše savjete. Svakako, tvoje su pare u pitanju, ti najbolje znaš što i kako sa njima.
    U pravu su ljudi @johninum, sto ne znaci da si ti u krivu, i ti si u pravu, da je srece solidarisali bi se ljudi, a razni menadzeri i slicno bi cjenili rad i trud i nagradili radnika bez da radnik napominje..

    A sad povratak u CG iz mog iskustva, konkretno na posao mislim, ako sam ne krenes u "boj" za bolje uslove najvjerovatnije ces da pojedes gomno, da izvinite na izboru rijeci.. jer kao sto kolege kazu ljudi misle cuti, ne zali se banja mu je.. sta ces to je tako.. tako je i mene zapalo, eto licni primjer, pa razne suse i maruse imase bolje uslove, a nemaju da kazem set jezika (turizam je u pitanju) koje ja imam, al kad pustih malo jezik promjeni se stosta na bolje, do korone, e sad jbg xD

    Da jos malo skrenem s teme i to je to, primjera radi kad je Distribucija poslala samo jedan nenormalno visok racun za struju odma sam im lego na zivot zalbama i dolaskom u kancelarije s vremena na vrjeme, da vidis kako sledeci racun dodje normalna, poenta ovog mog smaranja je da kolege gore dobro kazu, Distribucija bi nastavila da salje visoke racune da su vidjeli da ja cutim, kontali bi ko ga sisa, ne zali se, deri ovcu, a cim se oglasis ploca se mjenja, a sam stav tvoj zavisi od situacije, neces stanodavca da bijes kao sto ja krenih u HN distribuciju, uleceh ka furija hahaha xD

    Sent from my SM-A705FN using Tapatalk
    So I will come back from the dead and lay claim to what I am owed. - captain Flint

  7. The Following User Says Thank You to Shadow'91 For This Useful Post:


  8. #2705
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    U komsiluku
    Posts
    1,030
    Thanks Thanks Given 
    293
    Thanks Thanks Received 
    283
    Thanked in
    123 Posts

    Default

    Smatram da je Vlada CG ovo mogla bolje da odigra u svoju korist.
    Mogla je bolje da pripremi stanovnistvo, narocito na jugu.
    Zatim od 1 jula da otvori granice sa SRB, BIH, RUS... i to avio letovi.
    Uvede gornju granicu od 65g ko dolazi u CG.
    I da mogu ostati najvise 14 dana.
    Zatim svakoga ko dobije virus, zajedno sa porodicom vracati u maticnu zemlju (nema troska lijecenja).
    Po edukacijom gradjana, gradjani da nose maske, distanca, rukavice i dezinfekcija.
    Da potrose pare i naprave 2 kovid bolnice.
    Da nabave jos 100 resp. I masu zastitne opreme.
    Rezultat bi bio isti broj oboljelih u CG. Mnogo vise para da se prezimi (14 dana znaci veca fluktuacija ljudi, svjez novac).

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk

  9. #2706
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    6,824
    Thanks Thanks Given 
    303
    Thanks Thanks Received 
    269
    Thanked in
    161 Posts

    Default

    IT sektor nova privredna grana
    al nešo drhti glas ministrici, i 1000 puta dira masku
    nervoza, frka, što je

    https://www.flickr.com/photos/vladac...7715208494758/

  10. #2707
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    3,384
    Thanks Thanks Given 
    267
    Thanks Thanks Received 
    860
    Thanked in
    569 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by autodijagnostika View Post
    IT sektor nova privredna grana
    al nešo drhti glas ministrici, i 1000 puta dira masku
    nervoza, frka, što je

    https://www.flickr.com/photos/vladac...7715208494758/
    Uh jbt koji govor tijela, ova zhena je pred nervnim slomom bila davajuci izjavu... Od diranja maske, drhtanja ruku, nedostatka vazduha, konstantnog pogleda ocima u desno gore, do podrhtavanja glasa... Ovo je bukvalno zalosno u svakom smislu.

    Ali "Dostizemo onaj nivo Estonije"... Stvarno, al' stvarno nevjerovatno kakvu glupost chuh.

  11. #2708
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,952
    Thanks Thanks Given 
    29
    Thanks Thanks Received 
    912
    Thanked in
    486 Posts

    Default

    Mozda je zena samo neiskusna po pitanju drzanja prezentacija. Odmah je diplomirani forumaski psiholozi protumacise :-)


    Послато са SM-N975F помоћу Тапатока
    doslo vrjeme da se promijeni potpis :)

  12. #2709
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    1,520
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    290
    Thanked in
    171 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by bojankov View Post
    Mozda je zena samo neiskusna po pitanju drzanja prezentacija. Odmah je diplomirani forumaski psiholozi protumacise :-)


    Послато са SM-N975F помоћу Тапатока
    Da i ja mislim da je neiskusna verovatno je do sada samo sama sa sobom pričala

  13. #2710
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    3,384
    Thanks Thanks Given 
    267
    Thanks Thanks Received 
    860
    Thanked in
    569 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by bojankov View Post
    Mozda je zena samo neiskusna po pitanju drzanja prezentacija. Odmah je diplomirani forumaski psiholozi protumacise :-)


    Послато са SM-N975F помоћу Тапатока
    Interesantno kako si izveo neki 'cudan' zakljucak a niko u niti jednom trenutku nije pomenuo niti naveo razloge zbog kojih bi doticna mogla da bude toliko nervozna (iako je poprilicno lako zakljuciti zasto bi to moglo biti). Svojom recenicom si samo potvrdio sve, da je nervoza itekako prisutna i vidljiva u velikom "obimu".

  14. #2711
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    3,384
    Thanks Thanks Given 
    267
    Thanks Thanks Received 
    860
    Thanked in
    569 Posts

    Default

    Evo o kakvoj "osvijestenosti" i "IT" napretku mi mozemo pricati kada na sajtu poreske uprave stoje nepotpunE i u nekim slucajevima netacne informacije (tipa na vise mjesta se pojavljuju razliciti mailovi [email protected] / [email protected] od kojih je jedan nepostojeci).
    Znaci kancelarije su im zatvorene, zakoni nalazu placanje poreza na prenos nepokretnosti u roku od 15 dana od sklapanja ugovora, a oni nit se javljaju na navedene brojeve telefona niti na mailove.

    I onda neko dodje i kaze "Dostizemo nivo Estonije!", pa jbt...

  15. #2712
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,979
    Thanks Thanks Given 
    3,229
    Thanks Thanks Received 
    5,659
    Thanked in
    2,293 Posts

    Default

    Mi ocemo neki Koncept brzog prodora... ALO... ovo je tako DPSovski... Nesto sto se gradi makar 10 godina da bi se na noge postavilo, mi ocemo preko noci... Kompas izgubljen...

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk

  16. #2713
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    6,824
    Thanks Thanks Given 
    303
    Thanks Thanks Received 
    269
    Thanked in
    161 Posts

    Default

    Ka što nam Paypal uvedoše eo 10 godina, za primanje novca.

  17. #2714
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    464
    Thanks Thanks Given 
    28
    Thanks Thanks Received 
    76
    Thanked in
    47 Posts

    Default

    Nesto nacuh u prolazu da ce krajem nedelje da se skupstini podnese predlog o izmjenama zakona o zaradama, da ide ozbiljno rezanje plata u javnom sektoru, po hitnom postupku. Cudi me prije izbora da udaraju na drzavni aparat. Kako ide uopste ta procedura, skupstina zasijeda do kraja jula jel tako, znaci da grabe sto prije

  18. #2715
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    more - TV
    Posts
    1,683
    Thanks Thanks Given 
    3,261
    Thanks Thanks Received 
    1,040
    Thanked in
    424 Posts

    Default

    https://www.index.hr/mobile/clanak.a...sti&id=2199800

    Neka stoji mozda nas presjednik vlade zalazi na cdm.

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    To learn how to use your head, you have to go out of your MIND.

  19. #2716
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    3,384
    Thanks Thanks Given 
    267
    Thanks Thanks Received 
    860
    Thanked in
    569 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by crane_operator View Post
    https://www.index.hr/mobile/clanak.a...sti&id=2199800

    Neka stoji mozda nas presjednik vlade zalazi na cdm.

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    Momak sanja, ne shvata da iz HR mnogi Hrvati upravo bjeze radi poreza na dobit/dohodak (mada porez na dobit nije nesto pretjerano veci naspram ostatka EU zemalja). Mogu oni privlaciti koga god hoce kada im sva mladost ode van HR.
    U CG je porez na dobit veoma mali (u poredbi sa vecinom EU) a, barem koliko ja znam (veoma moguce da grijesim, neka me neko ispravi ako je tako), porez na dohodak uopste ne postoji za nerezidente al' pazi da to nece biti dovoljno da privuce nekoga ozbiljnog iz IT sektora.

    Uostalom niti nama, niti Hrvatskoj ne trebaju "digitalni nomadi" vec razvijanje IT sektora koje je veoma, veoma tesko bez velikih invenstitora i dobrih stimulansa. Pa nije niko lud da pokrece ozbiljne startup firme u CG/HR (iako ih HR ima dosta i to veoma, veoma ozbiljnih na globalnom nivu al' su eventualno sve otisle u SF/Berlin) kada je Berlin novi Silicon Valley sto se tice investitora a tu je, u sred EU.

    Iako u principu interesantna ideja (i donekle moze donijeti benefite HR ili CG npr.), mislim da je tesko ostvariva, kako u HR tako i u CG jer zahtjeva dosta, dosta rada na mnogim drugim poljima. No ajd, nasi rekose vec da dostizemo nivo Estonije (sto ce pojedinci i povjerovati, oni pojedinci koji nisu upoznati da je Estonija ispred cijelog svijeta niz svjetlosnih godina po pitanju digitalizacije javnog sektora i poreskih stavki za IT).
    Last edited by beatnological; 27-07-20 at 23:16.

  20. #2717
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,133
    Thanks Thanks Given 
    2,238
    Thanks Thanks Received 
    2,411
    Thanked in
    1,242 Posts

    Default

    Beatnlogical, izgleda kao da nijesi pročitao cijeli tekst. Čovjek je detaljno objasnio to oko poreza i koliki su porezi i gdje bi ih nomadi plaćali.

  21. #2718
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Hahahahahaha
    Kako je ovo epic
    Žarko Radulović i vlasnici hotela dobili 24 mjeseca grejs perioda i država im subvencioniše kamatu
    A gradjanima i ostatku privrede nista hahahahahhahah

    Last edited by Gandalf_White; 28-07-20 at 06:38.
    One Ring to Rule them all...

  22. The Following 2 Users Say Thank You to Gandalf_White For This Useful Post:


  23. #2719
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    1,758
    Thanks Thanks Given 
    170
    Thanks Thanks Received 
    297
    Thanked in
    99 Posts

    Default


  24. The Following 2 Users Say Thank You to autoput For This Useful Post:


  25. #2720
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Niksic
    Posts
    19,563
    Thanks Thanks Given 
    1,964
    Thanks Thanks Received 
    2,576
    Thanked in
    1,103 Posts

    Default

    Sve placamo i sve cemo platiti, saka jada sve finansira eeee

    Sent from my SM-G975F using Tapatalk
    Tu es mon héro!

  26. #2721
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    3,384
    Thanks Thanks Given 
    267
    Thanks Thanks Received 
    860
    Thanked in
    569 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by montenegrina View Post
    Beatnlogical, izgleda kao da nijesi pročitao cijeli tekst. Čovjek je detaljno objasnio to oko poreza i koliki su porezi i gdje bi ih nomadi plaćali.

    Cijeli tekst sam procitao al' se mozda nisam dobro izrazio te samim tim nisi shvatila sta sam htio reci. Il' pak ti mozda nisi moj post procitala u potpunosti i potrudila se da shvatis isti?
    U kratkim crtama, kao sto sam i uostalom naveo, ovo je dobra ideja ali tesko sprovodiva u smislu da ti nikakvi digitalni nomadi ne trebaju kada sopstvene gradjane ne mozes da zadrzis u drzavi. Svi se ugledaju na Estoniju ne shvativsi sta sve drugo Estonija ima razvijeno i na kojem nivou u slucaju IT sektora.

    U sustini sa jednim se slazem u potpunosti, placanje poreza na dohodak za strance u HR nema nikakvog smisla a koliko sam upoznat tako je trenutno i to je upravo ono sto Holandjanina i muci.

    ---
    Edit
    Malo opsirnije.

    Kljucne stavke, kao sto vec rekoh.

    Quote Originally Posted by beatnological View Post
    Mogu oni privlaciti koga god hoce kada im sva mladost ode van HR.
    Pojasnjenje. Sve da privuku i apsolutno enorman broj"digitalnih nomada" dzaba je kada mladi i sposobni iz HR odose, jer pak ti isti mladi iz HR bi uvelike donijeli vecu dobit drzavi (naravno da ostanu u istoj) upravo radi toga jer se u njihovom slucaju placaju i porezi na plate/za zdravstvo/itd. nego bilo koji digitalni nomad.

    Quote Originally Posted by beatnological View Post
    U CG je porez na dobit veoma mali (u poredbi sa vecinom EU) a, barem koliko ja znam (veoma moguce da grijesim, neka me neko ispravi ako je tako), porez na dohodak uopste ne postoji za nerezidente al' pazi da to nece biti dovoljno da privuce nekoga ozbiljnog iz IT sektora.
    Da pojasnim i ovo. Na osnovu teksta tog "digitalnog nomada" bi se dalo zakljuciti da je Crna Gora raj na zemlji za IT nomade jer prakticno ne bi placali skoro pa nikakve poreze (veoma je diskutabilno dal' se uopste placa i porez an dobit).
    Znaci imaju upravo sve sto traze, nema sta da cita iko iz nase vlade i vodi se ovom taktikom kada stranac kod nas vec ne placa porez na dohodak.

    Quote Originally Posted by beatnological View Post
    Iako u principu interesantna ideja (i donekle moze donijeti benefite HR ili CG npr.), mislim da je tesko ostvariva, kako u HR tako i u CG jer zahtjeva dosta, dosta rada na mnogim drugim poljima. No ajd, nasi rekose vec da dostizemo nivo Estonije (sto ce pojedinci i povjerovati, oni pojedinci koji nisu upoznati da je Estonija ispred cijelog svijeta niz svjetlosnih godina po pitanju digitalizacije javnog sektora i poreskih stavki za IT).
    A ovo rekoh jer bez razvijanja na drugim poljima odose mladi gradjani HR i CG i u tom slucaju ti dzaba bilo kakav vid stranaca koji ce na tvom tlu da trose samo za stanarine/prehranu/zabavu a ne placaju skoro pa nikakve poreze.
    Last edited by beatnological; 28-07-20 at 09:14.

  27. #2722
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    6,206
    Thanks Thanks Given 
    276
    Thanks Thanks Received 
    1,183
    Thanked in
    576 Posts

    Default

    Ruku na srce, kad država bude dostigla bar početni nivo jednog programera, možda i bude realan zahtjev da im sektor programera/animatora plaća neki porez.
    "I shut my mouth and hold the light"

  28. The Following User Says Thank You to tigrovo_oko For This Useful Post:


  29. #2723
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    3,384
    Thanks Thanks Given 
    267
    Thanks Thanks Received 
    860
    Thanked in
    569 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by tigrovo_oko View Post
    Ruku na srce, kad država bude dostigla bar početni nivo jednog programera, možda i bude realan zahtjev da im sektor programera/animatora plaća neki porez.
    Slazem se u potpunosti al' je surova istina da ce veoma, veoma brzo drzava itekako da naplati zestoke poreze od gradjana CG koji rade u IT sektoru za strane firme.

  30. #2724
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    6,206
    Thanks Thanks Given 
    276
    Thanks Thanks Received 
    1,183
    Thanked in
    576 Posts

    Default

    Žestok porez bi da uzmu od branše, a u kojoj sama država nema elementarni nivo znanja, prakse - ni kroz institucije sistema, a kamoli da nudi elementarno znanje u obrazovanju - je REKET i ništa drugo.

    Svo znanje se stiče od malih nogu, sopstvenim zalaganjem, željom, ulaganjem u knjige (kupovinom istih na engleskom jer ovdje nema), nalaženje posla se isto svodi na samoangažovanost, završetak posla isto zavisi samo od njihovog integriteta, pa zaista ne razumijem zašto bi neki programer/animator osjećao i jednu mrvu patriotizma da sipa svoje znanje i zaslužen novac u državnu kasu (pa čak i da zna da će to ići za penziju mu roditelja direktno).
    "I shut my mouth and hold the light"

  31. #2725
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    9,667
    Thanks Thanks Given 
    476
    Thanks Thanks Received 
    509
    Thanked in
    286 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by beatnological View Post
    Interesantno kako si izveo neki 'cudan' zakljucak a niko u niti jednom trenutku nije pomenuo niti naveo razloge zbog kojih bi doticna mogla da bude toliko nervozna (iako je poprilicno lako zakljuciti zasto bi to moglo biti). Svojom recenicom si samo potvrdio sve, da je nervoza itekako prisutna i vidljiva u velikom "obimu".
    To je sanja damjanovic, ona tako komunicira mozes vidjeti neka gostovanja, uvijek je takva. Djeluje mi kao izuzetno predana svemu sto radi

    Sent from my MAR-LX1A using Tapatalk

Page 109 of 125 FirstFirst ... 95999105106107108109110111112113119 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Ekološke katastrofe i posljedice po svijet
    By starwalker in forum Društvena hronika
    Replies: 31
    Last Post: 11-01-20, 06:38
  2. Teološke posljedice postojanja vanzemaljaca
    By SpongeBob in forum Religija i filozofija
    Replies: 67
    Last Post: 11-03-17, 12:35
  3. Posljedice nuklearnog rata
    By funestis in forum Nauka generalno
    Replies: 0
    Last Post: 15-06-14, 11:28
  4. Cetinje - voda i ostale posljedice...
    By metuzalem in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 12
    Last Post: 02-07-10, 13:58
  5. Forum Ekonomske Skole
    By dewas in forum Internet
    Replies: 1
    Last Post: 14-04-08, 12:21

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •