View Poll Results: Da li podržavate odluku Vlade da objavi spisak osoba koje su u samoizolaciji?

Voters
80. You may not vote on this poll
  • Da

    52 65.00%
  • Ne

    23 28.75%
  • Ne razmišljam o tome, samo da ovo prođe

    3 3.75%
  • Ne mogu da odlučim

    2 2.50%
Page 7 of 24 FirstFirst ... 3456789101117 ... LastLast
Results 151 to 175 of 592

Thread: Spisak osoba u samoizolaciji

  1. #151
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    6,206
    Thanks Thanks Given 
    276
    Thanks Thanks Received 
    1,182
    Thanked in
    576 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    da ponovim. ponedeljak je, za neke radni dan, za vladu svakako.
    dje je ostatak spiska, forumski strucnjaci. zar vas ne brine da je vlada objavila samo 150 imena od blizu 3000 u samoizolaciji.
    ako mislite da ste u pravu, svi mejl na vladinu adresu sa zahtjevom za bar jos 1000 ljudi i njihovih porodica.
    njih se ne plasite. moguce da vam je komsija ali se osjecate sigurno, jer nije na spisku. ovo je samo 10% ljudi, zar vas nije strah da mozda komsija sa maskom i rukavicama nije na tom spisku. dje su slike....

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
    Ko ne izlazi bez prijeke potrebe ne sjekira ga spisak previše, realno. Niti ga je strah.

    U ostatak spiska, nagađam jer mi je logično, spadaju oni koji rade po državnim organima i ministarstvima u kojima velika većina zaposlenih putuje. Dosta pravnih lica kojima je dovoljno da je direktor bio vani u državama u kojima je bilo identifikovanih slučajeva.
    Logično je i da je predsjednik potencijalni prenosilac pa krug ljudi oko njega i koliko to dalje lančano može da ide na dolje kroz sistem.
    Dakle svi u državnim organima, ministarstvima, velika pravna lica - što se mene tiče, bili na spisku ili ne, imaju dodatnu odgovornost prema sebi i drugima da poštuje izrečene mjere. Ako moraju i da rade, onda da se pridržavaju pravila zaštite (maska, rukavice itd). Dakle "obilježeni" su.

    U ovim okolnostima, najbezobrazniji su oni koji smatraju da sve treba da nastavi svojim tokom i ne žele ni ič da promjene svoj modus operandi (naprimjer ti koji si rekao da si ugovarao posao sa majstorima (sa cim nemam problem) ali pritom si se lagodno ponio kao da je stanje redovno i posao u market i kupio vopi i posle se isčuđavaš što vas pljuju sa terasa i zovu muriju - ako je tako bilo kako shvatih).
    Izvini, ali u ovim okolnostima nema mjesta ponašanju na koje smo navikli jer smo svi izparanoisani. A posebno narod u državnim organima koji u ovim okolnostima treba i da radi.
    Takođe, bezobrazni su i svi oni koji su išli dalje od CG, vidjeli/fotkali još koje parče planete, i onda dođu i pričaju o primitivizmu svog naroda.
    Primitivizam nije ogovaranje i obilježavanje drugoga, primitivizam je nemati razumijevanja za situaciju u kojoj se nalazimo. Situacija nije šala, a ako se ispostavi da jeste - lako ćemo se posle smijati. Situacija dodatno pojačava sve ono što smo već znali - da nam je sistem truo, da ne funkcioniše tako da nam služi, da jedan broj ljudi uživa veliku finansijsku moć a da su drugi zavisni od njih. To trenutno pada u vodu - a što ćemo naučiti iz ovoga ostaje da se vidi.

    Kad ovo prođe, na "nož" bih posebno dočekala sve one pametnjakoviće i advokate koji bi pokušali da se naplate iz ove situacije. Oni su nam rak rana sistema, vrli "tumači" zakona, članova i majstori relativizacije.

  2. The Following User Says Thank You to tigrovo_oko For This Useful Post:


  3. #152
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    N/A
    Posts
    13,801
    Thanks Thanks Given 
    2,238
    Thanks Thanks Received 
    3,409
    Thanked in
    1,502 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    da ponovim. ponedeljak je, za neke radni dan, za vladu svakako.
    dje je ostatak spiska, forumski strucnjaci. zar vas ne brine da je vlada objavila samo 150 imena od blizu 3000 u samoizolaciji.
    ako mislite da ste u pravu, svi mejl na vladinu adresu sa zahtjevom za bar jos 1000 ljudi i njihovih porodica.
    njih se ne plasite. moguce da vam je komsija ali se osjecate sigurno, jer nije na spisku. ovo je samo 10% ljudi, zar vas nije strah da mozda komsija sa maskom i rukavicama nije na tom spisku. dje su slike....

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
    Tacno , objavljen je samo manji dio i treba objavit ostatak. Nije mi jasna poenta ovoga sto si napisao. Ovo su neki "nepodobni" izvuceni sa kompletnog spiska? Nesto drugo je u pitanju?
    - Smrt fasizmu baba
    - I tebi sinko, i tebi

  4. #153
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,397
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,008
    Thanked in
    1,552 Posts

    Default

    poenta je u tome da se pretjeralo i napravila pogresna procjena. sa kojom se stalo na pocetku, a nemaju cohonesa da priznaju da su pogrijesili.
    ovo otvara mogucnost da student druge godine prava na sudu dobije ovu drzavu.
    mislis li ti da se neko sa tog spiska ne pita zasto sam ja tu, a sjedim kuci u samoizolaciji, dok nema jos preko 2000 ljudi.
    ovako ispada da je ovih 150 u stvari ti koji ne postuju samoizolaciju
    i da podrzavam da ovih 150 ljudi tuze drzavu, ukoliko se ne objavi puni spisak

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

  5. The Following User Says Thank You to Hell Raiser For This Useful Post:


  6. #154
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,396
    Thanks Thanks Given 
    386
    Thanks Thanks Received 
    136
    Thanked in
    88 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    poenta je u tome da se pretjeralo i napravila pogresna procjena. sa kojom se stalo na pocetku, a nemaju cohonesa da priznaju da su pogrijesili.
    ovo otvara mogucnost da student druge godine prava na sudu dobije ovu drzavu.
    mislis li ti da se neko sa tog spiska ne pita zasto sam ja tu, a sjedim kuci u samoizolaciji, dok nema jos preko 2000 ljudi.
    ovako ispada da je ovih 150 u stvari ti koji ne postuju samoizolaciju
    i da podrzavam da ovih 150 ljudi tuze drzavu, ukoliko se ne objavi puni spisak

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
    da ponovim posto ovdje ima "strucnjaka" prava...

    za ove što kažu da objavljivanje imena osoba u samoizolaciji predstavlja kršenje prava na privatnost ličnosti-da u koliziji ličnog i javnog interesa, primat uvijek ima javni i da EKLJP propisuje da se javne vlasti nece miješati I vršenjU prava na privatnost, OSIM ako to nije NEOPHODNO U INTERESU JAVNE BEZBJEDNOSTI, ZAŠTITE ZDRAVLJA, KAO I PRAVA I SLOBODA DRUGIH.

  7. #155
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,397
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,008
    Thanked in
    1,552 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by tigrovo_oko View Post
    Ko ne izlazi bez prijeke potrebe ne sjekira ga spisak previše, realno. Niti ga je strah.
    bas nema potrebe. juce sam vec naletio na interaktivnu mapu sa tackicama dje zive ljudi sa spiska. ima je i na FB i na IG. bas se ne bih zabrinuo sto je neka budala stavila mapu sa mojim imenom i mjestom dje zivim.
    U ostatak spiska, nagađam jer mi je logično, spadaju oni koji rade po državnim organima i ministarstvima u kojima velika većina zaposlenih putuje. Dosta pravnih lica kojima je dovoljno da je direktor bio vani u državama u kojima je bilo identifikovanih slučajeva.
    Logično je i da je predsjednik potencijalni prenosilac pa krug ljudi oko njega i koliko to dalje lančano može da ide na dolje kroz sistem.
    i zasto bi mene ili bilo koga drugoga zanimalo dje radi. zasto je povlasceniji sluzbenik ministatstva od mene, pa da se moje ime i adresa poteze po novinama a njihovo ne. svaki sastanak sa eu zvanicnicima je mogao i online video konferencijom da se odradi. bas je morao da ide. ovakve licemjernosti me i nerviraju, pa zvucim ovako
    Dakle svi u državnim organima, ministarstvima, velika pravna lica - što se mene tiče, bili na spisku ili ne, imaju dodatnu odgovornost prema sebi i drugima da poštuje izrečene mjere. Ako moraju i da rade, onda da se pridržavaju pravila zaštite (maska, rukavice itd). Dakle "obilježeni" su.
    ako bih isao vasom logikom zasto bih vjerovao da su "obzirniji" od bilo kojeg lika sa spiska. jer rade za drzavu. zajebi to nego daj imena...
    U ovim okolnostima, najbezobrazniji su oni koji smatraju da sve treba da nastavi svojim tokom i ne žele ni ič da promjene svoj modus operandi (naprimjer ti koji si rekao da si ugovarao posao sa majstorima (sa cim nemam problem) ali pritom si se lagodno ponio kao da je stanje redovno i posao u market i kupio vopi i posle se isčuđavaš što vas pljuju sa terasa i zovu muriju - ako je tako bilo kako shvatih).
    Izvini, ali u ovim okolnostima nema mjesta ponašanju na koje smo navikli jer smo svi izparanoisani. A posebno narod u državnim organima koji u ovim okolnostima treba i da radi.
    pitas li se da li se meni sa poslovne strane toliko promijenio zivot. u pitanju su podizvodjaci firme za koju radim. ostali su duze na poslu, a morali smo da se dogovorimo sta dalje jer imaju problem. sa moje strane je sto da li sam posao na gradiliste ili tu ispred stana. i opet bih posao u prodavnicu, jer inace ti ljudi koji rade, sta mislis dje nabavljaju potrepstine. nego nas ne vidite iza ograda pa vas boli briga da li se ti ljudi plase za sebe i svoje jer moraju da rade. nego se derinja sa terasa.
    Takođe, bezobrazni su i svi oni koji su išli dalje od CG, vidjeli/fotkali još koje parče planete, i onda dođu i pričaju o primitivizmu svog naroda.
    Primitivizam nije ogovaranje i obilježavanje drugoga, primitivizam je nemati razumijevanja za situaciju u kojoj se nalazimo. Situacija nije šala, a ako se ispostavi da jeste - lako ćemo se posle smijati. Situacija dodatno pojačava sve ono što smo već znali - da nam je sistem truo, da ne funkcioniše tako da nam služi, da jedan broj ljudi uživa veliku finansijsku moć a da su drugi zavisni od njih. To trenutno pada u vodu - a što ćemo naučiti iz ovoga ostaje da se vidi.
    jedino sa cim se slazem, mi smo imali nekoliko bitnih sastanaka koji su otkazani i odradjeni video konferencijama. sto su mogli da odrade i oni gore, za koje mislis da su "odgovorniji".
    Kad ovo prođe, na "nož" bih posebno dočekala sve one pametnjakoviće i advokate koji bi pokušali da se naplate iz ove situacije. Oni su nam rak rana sistema, vrli "tumači" zakona, članova i majstori relativizacije.
    neka se drzava konacno nauci da oni trebaju da sprovode zakone, a ne da donose odluke na osnovu panicnih komentara sa portala, foruma, instagrama i fejsbuka.

    i da kad vec grinjam. juce je bila nedelja. gomila zabrinutih forumasa sa "je li ovaj narod normalan, sto ne sjede kuci. treba nam policijski cas..."
    svako mjesto koje su pomenuli, kao kod kap-a, trim staza kod PU, toloska suma.... nijedno od tih mjesta nije vidljivo iz kuce. sto znaci da su i oni nedje izasli i krenuli.
    moralne gromade.... to je frka da ako se bude nastavilo, da ni" odgovorni forumasi" nece moci da izadju...
    ugasis forum i otvoris ig i idu razni vremeplovi, forasi, legende sa snimcima.
    dje se zabrinuti podgoricanin pravi pametan. "eto gospodo, pogledajte nam sugradjane. svi napolje u parku ili setaju. ostanite doma polusvijete"
    sta mislis odakle su snimci. sa terase zgrade... kroz prozor kuce? ne. nije ni jedan. svaki sa trotoara sa ulice. i nesto pricamo.
    malo nas je al smo velika *****

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
    Last edited by Hell Raiser; 23-03-20 at 10:54.

  8. #156
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,266
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,631
    Thanked in
    1,274 Posts

    Default

    ne može EKLJP da propisuje nešto što je protivustavno, postoji načelo zakonitosti odnosno svaki podzakonski akt mora biti u skladu sa zakonom a zakon u skladu sa Ustavom

    no nebitno samo da se ovo s mirom završi pa će se raspravljat i o tome
    She is only here to annoy herself!

  9. #157
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,397
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,008
    Thanked in
    1,552 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by loodilo View Post
    da ponovim posto ovdje ima "strucnjaka" prava...

    za ove što kažu da objavljivanje imena osoba u samoizolaciji predstavlja kršenje prava na privatnost ličnosti-da u koliziji ličnog i javnog interesa, primat uvijek ima javni i da EKLJP propisuje da se javne vlasti nece miješati I vršenjU prava na privatnost, OSIM ako to nije NEOPHODNO U INTERESU JAVNE BEZBJEDNOSTI, ZAŠTITE ZDRAVLJA, KAO I PRAVA I SLOBODA DRUGIH.
    tacno. u pravu si. mene je strah i zelim da drzava objavi sva imena sa spiska. ovako drzava direktno ugrozava moje zdravlje jer nije dala sva imena.


    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

  10. #158
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    N/A
    Posts
    13,801
    Thanks Thanks Given 
    2,238
    Thanks Thanks Received 
    3,409
    Thanked in
    1,502 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    tacno. u pravu si. mene je strah i zelim da drzava objavi sva imena sa spiska. ovako drzava direktno ugrozava moje zdravlje jer nije dala sva imena.


    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
    Cekaj...jesi li ti za to da se ne objavljuju spiskovi ili da se objavljuju? :lolblue::lolblue::lolblue:

    Salu na stranu, potpuno se slazem, ili objaviti sve ili nista. A ne na ovakav nacin.
    - Smrt fasizmu baba
    - I tebi sinko, i tebi

  11. #159
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    6,206
    Thanks Thanks Given 
    276
    Thanks Thanks Received 
    1,182
    Thanked in
    576 Posts

    Default

    @Hell, da ne citiram jer zagušujemo stranu.
    Razilazimo se u fokusima što je više nego očigledno. Pa sad koga šta radi, kako mu i da li prija... ne piše se ovdje samo zbog sebe jel.
    Za te mape ne znam, insta nemam, fb ne palim, juče je protok neta bio loš i nešto se ne sjekiram.
    Evo recimo i ja sam u renoviranju dijela kuće, pa nešto radim sama a nešto sa preduzimačem i njegovim majstorima pa te razumijem sa te strane i to je ono čega ne smije da fali.
    Kao što rekoh, ovo je idealna prilika da se izabere na koja ćemo fabrička podešavanja da se vratimo sjutra kao ljudi i kao sistem.
    Ko je i koliko obziran potvrđuje svojim djelovanjem ili suzdržavanjem od djelovanja.
    Opet što se društvenih mreža tiče, a zapažam da dosta ljudi visi i blesi po njima, a i tebi svaka čast kad sve to ispratiš uz posao, jedino što sa sigurnošću mogu da tvrdim jeste da -
    Huawei p30 pro ima brutalan zoom.

    I ne grinjaš, dobro je imati ljude sa tvojom percepcijom, jes da si zajeb*o Rakuna, ali i to je za ljude.

  12. #160
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,397
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,008
    Thanked in
    1,552 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mexiko View Post
    Cekaj...jesi li ti za to da se ne objavljuju spiskovi ili da se objavljuju? blue:blue:blue:

    Salu na stranu, potpuno se slazem, ili objaviti sve ili nista. A ne na ovakav nacin.
    hvala. konacno se razumijemo

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

  13. The Following User Says Thank You to Hell Raiser For This Useful Post:


  14. #161
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,396
    Thanks Thanks Given 
    386
    Thanks Thanks Received 
    136
    Thanked in
    88 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    tacno. u pravu si. mene je strah i zelim da drzava objavi sva imena sa spiska. ovako drzava direktno ugrozava moje zdravlje jer nije dala sva imena.


    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
    To vec mozes da trazis potpuno legitimno.

  15. #162
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,397
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,008
    Thanked in
    1,552 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by loodilo View Post
    To vec mozes da trazis potpuno legitimno.
    kome? nema ga i ne objavljuju. a mene je bas strah

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

  16. #163
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    i travel light
    Posts
    15,149
    Thanks Thanks Given 
    2,060
    Thanks Thanks Received 
    3,113
    Thanked in
    1,724 Posts

    Default

    Da li sam ja pročitao vijest Uhapšen taj i taj bla bla spiskovi se ne objavljuju? Preletio sam naslov iskreno.


    Ako je tačno, to je dokaz koliko je sposobna ova država da handluje stanje u vandrednoj situaciji.
    Objavite sve onda, da idemo do kraja.

    @tigrovo_oko slažem se, posle ovoga ćemo tačno znati kakvi smo - kao pojedinci i kao država.
    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

  17. #164
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    6,206
    Thanks Thanks Given 
    276
    Thanks Thanks Received 
    1,182
    Thanked in
    576 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Zedd View Post

    @tigrovo_oko slažem se, posle ovoga ćemo tačno znati kakvi smo - kao pojedinci i kao država.
    Nisam baš to rekla, već da imamo priliku da svašta nešto i promijenimo. Nažalost, iz ovoga se vidi i da velikoj većini odgovara ovakav modus operandi sistema a samim tih i ljudi koji ga čine. Odgovornosti bez, savjesti bez, razumijevanja bez.

  18. #165
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    i travel light
    Posts
    15,149
    Thanks Thanks Given 
    2,060
    Thanks Thanks Received 
    3,113
    Thanked in
    1,724 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by tigrovo_oko View Post
    Nisam baš to rekla, već da imamo priliku da svašta nešto i promijenimo. Nažalost, iz ovoga se vidi i da velikoj većini odgovara ovakav modus operandi sistema a samim tih i ljudi koji ga čine. Odgovornosti bez, savjesti bez, razumijevanja bez.
    Ne znam kome odgovara ovaj sistem ali ću ti reći da je na staklenim nogama. Što je još gore, imali su vremena da se pripreme za ovo.
    @Djed_Djuro je napisao kako je zdravstvo trenutno prioritet - i jeste, samo što samo zdravstvo ne može da uradi ama baš ništa bez drugih djelova sistema (koji su još uvijek u hibernaciji).
    Da je čitavi sistem reagovao na startu, efekti bi i ovom momentu bili mnogo manji.

    Dalje, nikad se neću složiti da je društvena odgovornost pojedinaca isto što i uzeti zakon u svoje ruke. Ne @zvoncica, nažalost radeći sa ljudima ne mogu da vidim dobro koje može da proizađe iz javnog objavljivanja imena i prezimena, mogu samo da vidim zloupotrebu i kršenje osnovnih prava. Naravno, demant je dobrodošao, g*vna jesmo ali ima nas i dobrih.

    U ovom momentu, Država (kakva god da je) treba cijeli sistem da stavi u službu naroda. Od najobičnijeg pisara pa do glavonje - svi bi mi trčali po terenu, jer je očigledno da apeli, upustva nemaju željeni efekat.

    Praštajte ako mračim, mora i to neko.
    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

  19. The Following User Says Thank You to Zedd For This Useful Post:


  20. #166
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    40,039
    Thanks Thanks Given 
    3,967
    Thanks Thanks Received 
    6,540
    Thanked in
    3,116 Posts

    Default

    mene bi bilo blam

    Podgoričanka u karantinu zbog kršenja samoizolacije

    nothing comes from violence and nothing ever could

  21. #167
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    6,206
    Thanks Thanks Given 
    276
    Thanks Thanks Received 
    1,182
    Thanked in
    576 Posts

    Default

    @Zedd, da je na staklenim mi bi davno imali ovakav kolaps. Međutim, nismo i to dosta govori o nama.
    Upravljanje kroz strah je matrica koja je starija i od dosta nas ovdje zajedno. Veliku većinu ona i radi - htjeli vi to da priznate ili ne (porodica, računi, obaveze, bolest you name it....)
    Tako i sa ovom odlukom.
    Ali se frapiramo, isčuđavamo, bunimo. U sobi svoje kuće preko telefona.

    Kad se mrači ajmo ovako

    Da je situacija kod nas - po 10/20-toro mrtvih dnevno, 100 zaraženih, kolaps zdravstvenih radnika koji rade pod stresom i bez pauza, kojima pomažu oni iz penzija, vojske, policije, volonteri, dobrovoljci ali ni to nije dovoljno... Treba taj film da gledamo a pritom prethodno - policija i vojska su iscrpljeni zbog magaradi koju su kontrolisali što po adresama što po gradu ili đe već.

    Koliko bi vas onda doticalo ugrožavanje nečijeg prava i privatnosti? Tad bi vam opet država bila kriva što nije blagovremeno reagovala.

    Ako smo nešto - licemjerni jesmo.

    Nego biće kako Dule kaže. Ima priliku da promjeni temelje kuće na bolje, pa da vidimo.
    Last edited by tigrovo_oko; 23-03-20 at 12:35.

  22. The Following User Says Thank You to tigrovo_oko For This Useful Post:


  23. #168
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    .../localhost/
    Posts
    6,381
    Thanks Thanks Given 
    54
    Thanks Thanks Received 
    321
    Thanked in
    80 Posts

    Default

    the World's leading dance event
    Sensation


  24. #169
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Niksic
    Posts
    19,563
    Thanks Thanks Given 
    1,964
    Thanks Thanks Received 
    2,571
    Thanked in
    1,103 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by dnikola View Post
    Mene ovo ne radi sa tel...
    Tu es mon héro!

  25. #170
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    i travel light
    Posts
    15,149
    Thanks Thanks Given 
    2,060
    Thanks Thanks Received 
    3,113
    Thanked in
    1,724 Posts

    Default

    @tigrovo_oko

    Opet, ne razumiješ me, radio sam u tom sistemu tako da mu znam sve prednosti i mane. Ovim su napravili opasan presedan za svaku sledeću krizu.

    Ne možemo sve pogaziti pod plaštom 'magaradi koja se ne obaziru na trenutnu situaciju'..

    Lično, svemu sam naredan. Sav taj nivo komfora da se svede na 0? Pitao bih vas onda..
    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

  26. #171
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    6,206
    Thanks Thanks Given 
    276
    Thanks Thanks Received 
    1,182
    Thanked in
    576 Posts

    Default

    Put do pakla je popločan dobrim namjerama. Ja sam za to da vidimo koliko je dubok, pa da se vratimo. Bolji.

  27. #172
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    24,963
    Thanks Thanks Given 
    1,363
    Thanks Thanks Received 
    1,673
    Thanked in
    951 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by no-mercy View Post
    Mene ovo ne radi sa tel...
    Radi, samo treba dozvoliti lokaciju

  28. #173
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Niksic
    Posts
    19,563
    Thanks Thanks Given 
    1,964
    Thanks Thanks Received 
    2,571
    Thanked in
    1,103 Posts

    Default

    Pa jesam bokte, ali nece
    Tu es mon héro!

  29. #174
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Nikšić
    Posts
    6,270
    Thanks Thanks Given 
    2,332
    Thanks Thanks Received 
    2,094
    Thanked in
    945 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by stefke View Post
    Radi, samo treba dozvoliti lokaciju
    Kako su Izraelci ovo brutalno rijesili, prate GPS-om sve koji su u samoizolaciji
    "Anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac"

  30. #175
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Seoul, Korea
    Posts
    9,589
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    44
    Thanked in
    23 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by tigrovo_oko View Post
    Koliko bi vas onda doticalo ugrožavanje nečijeg prava i privatnosti? Tad bi vam opet država bila kriva što nije blagovremeno reagovala.
    Ne znam za ostale, ali ja od drzave ni jedne pa ni ove ne ocekujem da ima odgovor na svaki problem i garantuje da nece biti na desetine mrtvih tokom globalne pandemije (a oce, izvjesno, dzaba sve prijetnje zatvorom). Ali ocekujem da se postuju odredjeni principi, ako ni iz kog drugog razloga, onda da ne bi izazivali strah i nepovjerenje kod ljudi od kojih se ocekuje da saradjuju sa vanrednim mjerama i time doprinijeli pogorsavanju situacije.

    Neka kopiraju mjere koje preporucuju WHO i koje se sprovode u zapadnim drzavama, i dovoljno je.
    Last edited by MadGod; 23-03-20 at 12:50.

Page 7 of 24 FirstFirst ... 3456789101117 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Osoba A i Osoba B
    By Cao drustvo in forum Ženski kutak
    Replies: 19
    Last Post: 25-12-05, 20:27
  2. Spisak uvreda upu?enih Crnogorcima. Da se ne zaboravi !
    By G R A D in forum Politika generalno
    Replies: 9
    Last Post: 27-08-05, 20:26
  3. BG spisak, PINK, terazijski srbo-crnogorci..
    By anarhista in forum Politika generalno
    Replies: 4
    Last Post: 23-06-05, 16:54
  4. CD sa programima za SmartPhone (Symbian OS) - spisak
    By Iceman in forum Ostali oglasi
    Replies: 2
    Last Post: 28-10-04, 08:25
  5. Replies: 0
    Last Post: 25-10-04, 16:23

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •