Page 3 of 41 FirstFirst 123456713 ... LastLast
Results 51 to 75 of 1008

Thread: PlayStation 5

  1. #51
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Kotor
    Posts
    1,934
    Thanks Thanks Given 
    9
    Thanks Thanks Received 
    191
    Thanked in
    64 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fidel Castro View Post
    Nisam isao za clancima ali je zaninljivo ovo odvajanje 'fizickog' pristupa od 'digitalnog'.

    Do sad je bilo ista konzola, tj. mogao si i fizicke diskove i digitalne kopije da koristis na istoj konzoli. Da li je sad to radikalno odvojeno? Tj. da na ovoj prvoj 'fizickoj' ne mozes uopste da koristis digitalne kopije? Jer definitivno na ovoj drugoj opciji NE mozes da koristis diskove jer uopste nema Blu-ray rom za diskove...

    Ako ova prva 'fizicka' verzija ne bude mogla da koristi digitalne kopije onda ce sigurno bit' popularnija ova druga, 'digitalna' verzija, pogotovo kod nas gdje ce fizicke kopije u pocetku bit' rijedje nego dijamanti

    A cijena bi realno trebalo da je jos niza za 'digitalnu' verziju, pogotovo u slucaju da ova prva ne moze i jedno i drugo pa bi onda bila definitivno 'ultimate' verzija a ova 'digitalna' za one koji koristle digitalne kopije a oce uz to i da ustede nesto...
    ova je digitalna jer nema br drive i bice jeftinija, nesto slicno kao onaj xbox one s, sto ne moze diskove

  2. #52
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,020
    Thanks Thanks Given 
    2,695
    Thanks Thanks Received 
    4,397
    Thanked in
    2,342 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Wolverine View Post
    ova je digitalna jer nema br drive i bice jeftinija, nesto slicno kao onaj xbox one s, sto ne moze diskove
    Kapiram ja da digitalna ne moze diskove (to i napisah) ali nisam siguran da li ova prva 'fizicka' moze iskljucivo diskove ili i ona moze da koristi digitalne kopije.. ?
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  3. #53
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    9,658
    Thanks Thanks Given 
    468
    Thanks Thanks Received 
    509
    Thanked in
    286 Posts

    Default

    Moze oboje zato je skuplja.

    Sent from my MAR-LX1A using Tapatalk

  4. The Following User Says Thank You to pumba For This Useful Post:


  5. #54
    Join Date
    Jan 2011
    Posts
    1,104
    Thanks Thanks Given 
    113
    Thanks Thanks Received 
    85
    Thanked in
    54 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BiTrAtE View Post
    Odličan potez, meni se diskovi gade iskreno Prvo, svakako igra zauzima prostor na HDD-u i tako i tako, drugo svaki put zbog verifikacije treba da se bakćem sa stavljanjem diska, maxe.
    Digitalna verzija je i ljepša i skladnija, još jer ovaj bluray čitač na "fizičkoj" verziji konzole štrči, kao da je silu na sramotu dio konzole.
    Šta znam,sve je do budžeta tj.koliko čovjek ima vremana za igre. Ako kupuješ jednu igru u dva mjeseca to je ok,ali 2 igre mjesečno to je već za mene mnogo. Svaka igra je 25€ pa naviše,digitalne igre jesu jeftinije nekad i za 20% i jesu pristupačnije,ali mala je razlika u cijeni kod najpopularnijih naslova. CD uvijek možeš da trampiš da zamijeniš uz doplatu ili nekad "glavu za glavu" tako da nekad se nekome desi da se sit naigra(i do 7-8 igrica) po cijeni jedne. Što ne možeš sa digitalnom igrom.

    Za sad izgleda najglomaznija
    Last edited by gentleman; 12-06-20 at 13:23.

  6. #55
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,020
    Thanks Thanks Given 
    2,695
    Thanks Thanks Received 
    4,397
    Thanked in
    2,342 Posts

    Default

    Sto se dizajna tice, meni je nrkako normalnije i pogodniji horizontalni dizajn kao sto je do sad bio... cini mi se da mnogo lakse nadje svoje mjesto na nekoj polici i sl. Ovaj vertikalni dizajn mi je malo problematicniji u tom smislu.

    Inace evo skracene verzije cijelog 'event'-a koji je trajao jedno sat ipo, cini mi se. Ovo su sve igrice u 20 minuta...



    Sta znam... po meni vecina ovih igrica je za djecu do 10-12 godina. Ako i toliko. Ne vidjeh nijednu da kazem "WOW". Grafika ne vecini njih presmijesna, kao da gledam naslove za PlayStation 2. Ne kazem ja da je grafika najbitnija stvar ali ako predstavljas prve naslove za najnoviju konzolu koja se prije svega istice po hardveru i mogucnostima u pogledu grafike onda mi je presmijesno prikazivat' neke crtane filmove sa dosta losom grafikom.

    Svega par naslova bi mogao okarakterisat' kao "zanimljive" a upravo oni su 'presaltani' za par sekundi, malo sto je od njih prikazano... vise kao 'teaser'-i... Eto, vidjecemo.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  7. #56
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    24,902
    Thanks Thanks Given 
    1,340
    Thanks Thanks Received 
    1,632
    Thanked in
    926 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by gentleman View Post
    Šta znam,sve je do budžeta tj.koliko čovjek ima vremana za igre. Ako kupuješ jednu igru u dva mjeseca to je ok,ali 2 igre mjesečno to je već za mene mnogo. Svaka igra je 25€ pa naviše,digitalne igre jesu jeftinije nekad i za 20% i jesu pristupačnije,ali mala je razlika u cijeni kod najpopularnijih naslova. CD uvijek možeš da trampiš da zamijeniš uz doplatu ili nekad "glavu za glavu" tako da nekad se nekome desi da se sit naigra(i do 7-8 igrica) po cijeni jedne. Što ne možeš sa digitalnom igrom.

    Za sad izgleda najglomaznija
    Razlika je često i 50%

    Fifa,pes,nba itd...

    Drugo kome je do toga, otvori novi nalog, kupi pes i na taj nalog ima samo pes , fino proda nalog/pes kad oce...

    Jes kutara al tako rade...

  8. #57
    Join Date
    Nov 2013
    Location
    titograd
    Posts
    3,643
    Thanks Thanks Given 
    2,640
    Thanks Thanks Received 
    1,058
    Thanked in
    496 Posts

    Default

    Prodaja najavljena najranije u oktobru,najkasnije decembar,cijene ce varirati od 499$ do 699$za verziju od 2 tb

    Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
    Tebe mi je žao a za mene me duša boli

  9. #58
    Join Date
    Jan 2011
    Posts
    1,104
    Thanks Thanks Given 
    113
    Thanks Thanks Received 
    85
    Thanked in
    54 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by stefke View Post
    Razlika je često i 50%

    Fifa,pes,nba itd...

    Drugo kome je do toga, otvori novi nalog, kupi pes i na taj nalog ima samo pes , fino proda nalog/pes kad oce...

    Jes kutara al tako rade...
    Nisam još naišao na neki oglas da tako prodaju profil sa igricom i ne znam da li bih ikad kupio tako neku igru,jer opet nije to toliko sigurno,em što može čoek opet da povrati taj profil,em kako ćeš mu platit? Ima raznih na internet,vidi samo rinarda kako operiše šalim se naravno,ali opet nije sigurno.
    Sve zavisi od cijene konzole,ako xbox bude povoljniji ne bih isključio ni opciju kupovine xboxa ako se uzme u obzir da je njihov game pas mnogo bolji,jedan igra mjesečno da valja sa tog game pasa a često bude i 2-3 da valjaju,je sasvim ok za vrijeme koje ja provodim pored konzole. Isto tako se pominje neko revolucionarno hlađenje konzole i da neće biti bučne konzole,ako budu bučne kao 4 u startu,i to će biti + ka xboxu. Ali vidjećemo. Još kupit igricu svaka 2 mjeseca sasvim dovoljno.
    Ja mislim da neće ić preko 500€ sa tom prvom konzolom....ali kad pogledaš da će memorija bit jača nego na 4 + slušalice kamera...nisam optimista....

  10. #59
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    2,607
    Thanks Thanks Given 
    945
    Thanks Thanks Received 
    1,146
    Thanked in
    615 Posts

    Default

    Ali novi spiderman je crnac. Klasicno preseravanje.

  11. #60
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,224
    Thanks Thanks Given 
    416
    Thanks Thanks Received 
    2,539
    Thanked in
    1,236 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dzi View Post
    Ali novi spiderman je crnac. Klasicno preseravanje.
    Da si ovo rekao prije devet godina mozda bi te neko shvatio ozbiljno.
    Look upon my works ye mighty and this pear...

  12. The Following User Says Thank You to VanjaTheMan For This Useful Post:


  13. #61
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Nikšić
    Posts
    6,270
    Thanks Thanks Given 
    2,332
    Thanks Thanks Received 
    2,094
    Thanked in
    945 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dzi View Post
    Ali novi spiderman je crnac. Klasicno preseravanje.
    Jesi li igrao Spiderman na PS4?
    "Anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac"

  14. #62
    Join Date
    May 2012
    Posts
    5,594
    Thanks Thanks Given 
    139
    Thanks Thanks Received 
    472
    Thanked in
    244 Posts

    Default

    Crnci, pustite nas da zivimo.
    "ne prdnjavi, prdnjavo ljudska..."

  15. #63
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    9,388
    Thanks Thanks Given 
    1,595
    Thanks Thanks Received 
    1,703
    Thanked in
    1,021 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by gentleman View Post
    Nisam još naišao na neki oglas da tako prodaju profil sa igricom i ne znam da li bih ikad kupio tako neku igru,jer opet nije to toliko sigurno,em što može čoek opet da povrati taj profil,em kako ćeš mu platit? Ima raznih na internet,vidi samo rinarda kako operiše šalim se naravno,ali opet nije sigurno.
    Sve zavisi od cijene konzole,ako xbox bude povoljniji ne bih isključio ni opciju kupovine xboxa ako se uzme u obzir da je njihov game pas mnogo bolji,jedan igra mjesečno da valja sa tog game pasa a često bude i 2-3 da valjaju,je sasvim ok za vrijeme koje ja provodim pored konzole. Isto tako se pominje neko revolucionarno hlađenje konzole i da neće biti bučne konzole,ako budu bučne kao 4 u startu,i to će biti + ka xboxu. Ali vidjećemo. Još kupit igricu svaka 2 mjeseca sasvim dovoljno.
    Ja mislim da neće ić preko 500€ sa tom prvom konzolom....ali kad pogledaš da će memorija bit jača nego na 4 + slušalice kamera...nisam optimista....
    Nazalost druze takako nekako, i Srb ima forum razmenaigara,koja fukcionise sasvim ok za stare clanove,prodaja,posudba i zamjena digitalnih igara. Ja samo imam ps3,al eto tamo sam ranije kupovao bez ikakvih problema preko 30 igara.

  16. #64
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,270
    Thanks Thanks Given 
    2,770
    Thanks Thanks Received 
    3,920
    Thanked in
    1,900 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fidel Castro View Post
    Kapiram ja da digitalna ne moze diskove (to i napisah) ali nisam siguran da li ova prva 'fizicka' moze iskljucivo diskove ili i ona moze da koristi digitalne kopije.. ?
    Ako sam dobro razumio igre će morati da se kopiraju na internu memoriju (SSD) da bi se igrale nevezano došle sa interneta ili sa diska.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  17. #65
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    22,029
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    751
    Thanked in
    523 Posts

    Default


  18. #66
    Join Date
    Jan 2011
    Posts
    1,104
    Thanks Thanks Given 
    113
    Thanks Thanks Received 
    85
    Thanked in
    54 Posts

    Default



    Po ovom liku 499€ za PS5 i 399€ za digitalnu,nije to loše za start,za godinu nek padne za po 50-70€ i ljepota....mada isto da vidimo i xbox će morat izać tradicionalno sa manjom cijenom i još manjom za digitalnu verziju što bi bilo super. Datum 20.novembar,eto ovaj lik vjeruje amazonu,vidjećemo šta će bit. Do sad se pokazalo da dok sony to ne objavi ovo su sve ostalo nagađanja i tračevi,ali sa druge strane amazon je isto ozbiljan u USA...

  19. #67
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Nikšić
    Posts
    6,270
    Thanks Thanks Given 
    2,332
    Thanks Thanks Received 
    2,094
    Thanked in
    945 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by gentleman View Post

    Po ovom liku 499€ za PS5 i 399€ za digitalnu,nije to loše za start,za godinu nek padne za po 50-70€ i ljepota....mada isto da vidimo i xbox će morat izać tradicionalno sa manjom cijenom i još manjom za digitalnu verziju što bi bilo super. Datum 20.novembar,eto ovaj lik vjeruje amazonu,vidjećemo šta će bit. Do sad se pokazalo da dok sony to ne objavi ovo su sve ostalo nagađanja i tračevi,ali sa druge strane amazon je isto ozbiljan u USA...
    Ne bih se ja mnogo zanosio ovim, moguće da je ta cijena samo placeholder.
    edit - evo ti https://www.techradar.com/news/that-...ke-heres-proof
    Last edited by Dejan; 18-06-20 at 13:55.
    "Anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac"

  20. #68
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Nikšić
    Posts
    6,270
    Thanks Thanks Given 
    2,332
    Thanks Thanks Received 
    2,094
    Thanked in
    945 Posts

    Default

    @Fidel Castro



    Ovu sam sliku vidio u newsletteru, pa kontam da će ili onaj vertikalni, ili ovaj horizontalni držač, moći da se kupe dodatno.
    "Anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac"

  21. The Following User Says Thank You to Dejan For This Useful Post:


  22. #69
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,020
    Thanks Thanks Given 
    2,695
    Thanks Thanks Received 
    4,397
    Thanked in
    2,342 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dejan View Post
    @Fidel Castro



    Ovu sam sliku vidio u newsletteru, pa kontam da će ili onaj vertikalni, ili ovaj horizontalni držač, moći da se kupe dodatno.
    Da, da... vidio sam ja poslije da nisam jedini koji ima problem sa vertikalnim 'postavljanjem' (do sad je uvijek bilo horizontalno i po meni ima mnogo vise smisla) pa sam onda vidio i ove slike i pominjanje da ce svakako moc' horizontalno da se postavi...

    Inace ne volim pretjerano bijelu boju a jos manje kad je tehnika i plastika u pitanju... Ne znam oce li bit' crne verzije u nekoj buducnosti ili ce takvi kao ja da problem rjesavaju stavljanjem nekog 'skin'-a...
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  23. #70
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    3,558
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    23
    Thanked in
    13 Posts

    Default

    Biće i crni ja mislim, jer su predstavili DualSense u toj boji. A ovaj bijeli im je ljepši da predstave novi dizajn.

  24. #71
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,020
    Thanks Thanks Given 
    2,695
    Thanks Thanks Received 
    4,397
    Thanked in
    2,342 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by webmaster View Post
    Biće i crni ja mislim, jer su predstavili DualSense u toj boji. A ovaj bijeli im je ljepši da predstave novi dizajn.
    Da, bijeli je svakako ljepsi za prezentaciju i kao 'model' za slike i sl.

    Ali ja bih bez razmisljanja uzeo crni, 100x prije bijelog.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  25. #72
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    3,558
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    23
    Thanked in
    13 Posts

    Default

    Crni dobro skuplja prašinu tako da vjerovatno uzimam bijeli sad

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk

  26. The Following User Says Thank You to webmaster For This Useful Post:


  27. #73
    Join Date
    Jan 2011
    Posts
    1,104
    Thanks Thanks Given 
    113
    Thanks Thanks Received 
    85
    Thanked in
    54 Posts

    Default


  28. #74
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    22,029
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    751
    Thanked in
    523 Posts

    Default

    Ako svudje bude 500e kod nas će biti 650€.

    Ovi snimci su bruka - biće to druga dimenzija u odnosu na ps4.
    Samo mi se ne svidja konzola ili je to zbog boje - djeluje mi previse jeftino.

  29. #75
    Join Date
    May 2010
    Location
    Wherever I want
    Posts
    8,827
    Thanks Thanks Given 
    1,116
    Thanks Thanks Received 
    1,051
    Thanked in
    510 Posts

    Default

    Сви се , донекле, палињају на 5, а мени ништа посебно за сад, тачније ако овако буде како је кренуло а хоће, 4ка је тип топ

    Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk
    Sate sate sate

Page 3 of 41 FirstFirst 123456713 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Prodajem Playstation Vita & Playstation VR
    By aCid_cOokiE in forum Računarska oprema i tehnika
    Replies: 0
    Last Post: 20-10-19, 17:40
  2. Prodajem Playstation 4 cipovan i Playstation 3 cipovan
    By Raul Duke in forum Računarska oprema i tehnika
    Replies: 23
    Last Post: 28-02-19, 18:06
  3. Prodajem Sony Playstation 4 + dva naloga sa 25tak AAA igara + Playstation Plus subscription
    By seTh in forum Računarska oprema i tehnika
    Replies: 3
    Last Post: 17-10-16, 17:54
  4. Prodajem Sony Playstation 2; Sony Playstation 3; Mini laptop e-machines; Mini Laptop Asus EEE
    By danilorad15 in forum Računarska oprema i tehnika
    Replies: 2
    Last Post: 24-09-14, 00:10
  5. SONY PLAYSTATION 2
    By PAC in forum Ostali oglasi
    Replies: 0
    Last Post: 14-05-04, 17:19

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •