View Poll Results: Kako je naša Vlada (država) reagovala na COVID-19 prijetnju?

Voters
117. You may not vote on this poll
  • 1. Reakcija je bila adekvatna i pravovremena

    57 48.72%
  • 2. Ništa nije bilo dobro

    12 10.26%
  • 3. Reakcija je bila pretjerana od početka

    13 11.11%
  • 4. Počeli su dobro, ali kratko je trajalo

    35 29.91%
Page 71 of 383 FirstFirst ... 216167686970717273747581121171 ... LastLast
Results 1,751 to 1,775 of 9560

Thread: [UPDATE] Crna Gora COVID-19

  1. #1751
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    1,609
    Thanks Thanks Given 
    408
    Thanks Thanks Received 
    283
    Thanked in
    173 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    Ja uopšte ne ontam što vi oćete i nećete...odje na forumu se zamalo linčova Dragi, pa mu đecu isprozivaste pa nema koja lažna vijest nie proturena i ovdje i svuda po društvenim mrežama, u jednom momentu je i baba koja je došla i odma legla bolesna obišla svadbe i sahrane sve koje su se odvile od Tuzi do Ulcinja...i sad vam smeta spisak!?
    Onda je vlada obajvila da će da objavi spisak (nije nijednom riječju rekla da će objaviti imena prekršitelja, ali ste podržali taj korak i shvatili to kao da će da objave samo imena prekršilaca) ushićeni bili i neka će pa vam se dopada i sad odjednom ne valja..
    Kome će tako vam svega ovo napraviti neki problem od života?! Što je ovo javni žig? Pa svaki dan ovi novinari zovu telefonom osobe koje su u izolaciji i pričaju preko vibera sa njima....veliki posao što su u izolaciji, samo da budu dobro! I neka budu savjesni, a vjerujem da će biti savjesniji ovako kad znaju da se zna koji su...a realno ko može ove ljude propratiti? Mnogo ih je i nijesu zbilja ni savjjesni ni edukovani tako da izolacija njima znači Ne mrdam niđe, samo do komsinice i sl.gluposti...Neka se zna ko su, a što se tiče ovoga, a sam prije bila za neke vbaš visoke kazne i to da im se lijepo objasni, onako naširoko i ndugako kako dovode sve ljude oko sebe u opasnost i da im se kaže da će u slučaju da napuste izolaciju imati jednu kaznu, u slučaju da se zbog njih neko razboli ovoliku, a u slučaju da neko umre krivičnu odgovornost kao za ubistvo sa preudmišljajem pa neka izvole neka šetaju!


    jedina mana ovome zakonu je što ljudi nemaju obraza ni stida, pa se može desiti da vide ime na spisku da im se pričini da je to taj neko koga oni znaju i da prijave ljude bezveze....ako se to bude dešavalo brzo će ovi ukinut ovu odredbu jer ovavih lovaca na vještice ka nas nema niđe!
    Inače potpuno sam saglasna da trebaju biti kažnjeni ako prekrše pravila...ključno je pitanje, što su jutros na Trebjesi radili i taj Baletić i naš dragi forumaš koji bi ga prijavio???? Ako znamo da je preporučeno da se što manje izlazi, da se bude odgovoran i prema sebi i prema drugima, onda okle na Trebjesu?
    Eee moralisti moji?!

    Kljucno ti je pitanje sto je dragi forumas setao sumom, dalje od ljudi, od svega i slucajno vidio covjeka koji treba da bude u svom domu! I to ti je kljucno pitanje ?

    Zabranjeno nije izlaziti iz kuce, koliko ja znam, preporuka je da se ostane kuci ali zabranjeno nije!

  2. #1752
    Join Date
    Aug 2016
    Location
    MNE
    Posts
    22,819
    Thanks Thanks Given 
    2,405
    Thanks Thanks Received 
    4,523
    Thanked in
    2,613 Posts

    Default

    Nisu objavili spisak da bi ih gradjani prijavili, vise da bi ljudi sa spiska bili odgovorniji.


  3. The Following User Says Thank You to TAKUMI For This Useful Post:


  4. #1753
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Podgorica
    Posts
    7,935
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    122
    Thanked in
    46 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by johnny bravo View Post
    1) Omogućava mi da prijavim lice koje dovodi u rizik javno zdravlje.

    2) Preventivno djeluje na one koji imaju rješenje, a olako su ga shvatili. Kada znaš da ti je ime na spisku, razmislićeš dva puta prije nego izađeš napolje.

    3) U kombinaciji ovo dvoje, drastično manji broj onih koji svojim ponašanjem dovode u rizik sve (nadajmo se).
    Reci mi koliko osoba sa ovoga spiska znas? Oces li da ih pratis, da ih cekas ispred kuce? Da ih slikas u prodavnicu pa ono "aha, kod uciteljice". Ne razumijem bas. Budalastina.

    Ima li drzave u EU da se oslonila na spijunske kapacitete gradjana ovako?

    @Johnyy nista licno
    (╯°□°)╯ ︵ ┻━┻

  5. The Following User Says Thank You to Glenn_Q For This Useful Post:


  6. #1754
    Join Date
    Mar 2020
    Posts
    23
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by beatnological View Post
    Upravo poenta moje price.

    Fino je vidjeti ovdje kako pojedini dvolicni izlaze na vidjelo (ko god da se uvrijedi radi ovoga slobodno, i treba).

    Tako je i na poslu. Cim je ugrozena njihova zadnjica spremni su na sve da sacuvaju sebe. Namazani do kosti. Jedno pricaju, drugo rade a trece misle.

  7. #1755
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    3,384
    Thanks Thanks Given 
    268
    Thanks Thanks Received 
    863
    Thanked in
    572 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by skostic View Post

    Zabranjeno nije izlaziti iz kuce, koliko ja znam, preporuka je da se ostane kuci ali zabranjeno nije!
    Aha, ajmo svi na ulice onda. Upravo je problem sto je "samo preporuka", da hoce vise zabraniti pa da pocinemo jedno 30+ dana svi u kucama i da se sretno prepiremo na forumima kada svo ovo sranj* prodje.

  8. The Following 2 Users Say Thank You to beatnological For This Useful Post:


  9. #1756
    Join Date
    Aug 2016
    Location
    MNE
    Posts
    22,819
    Thanks Thanks Given 
    2,405
    Thanks Thanks Received 
    4,523
    Thanked in
    2,613 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by beatnological View Post
    Upravo poenta moje price.

    Fino je vidjeti ovdje kako pojedini dvolicni izlaze na vidjelo (ko god da se uvrijedi radi ovoga slobodno, i treba).
    Ja nisam zarazen i opet ne izlazim iz kuce, evo 15 dana, samo sam dva puta bio u Lakovic na Zabjelo, i oba puta sam
    nosio masku, rukavice, gel i td.
    Znaci sad mogu da upalim auto i da idem gdje god hocu, ali necu. Postujem sebe i sve oko mene.



    Quote Originally Posted by skostic View Post
    Kljucno ti je pitanje sto je dragi forumas setao sumom, dalje od ljudi, od svega i slucajno vidio covjeka koji treba da bude u svom domu! I to ti je kljucno pitanje ?

    Zabranjeno nije izlaziti iz kuce, koliko ja znam, preporuka je da se ostane kuci ali zabranjeno nije!
    Nije zabranjeno? Aj pitaj ovoga iz UL-a je li zabranjeno ili nije.

    OK, odmah ide novi zakon.


  10. The Following 3 Users Say Thank You to TAKUMI For This Useful Post:


  11. #1757
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    1,609
    Thanks Thanks Given 
    408
    Thanks Thanks Received 
    283
    Thanked in
    173 Posts

    Default

    Sve okej, postujem. Od kuce do Trebjese, i kroz trebjesu sreo sam 5 ljudi. Razdaljina 3m minimalno. Bjezim od njih. Svratio sam do prodavnice, 20 ljudi je proslo pored mene.

  12. #1758
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,049
    Thanks Thanks Given 
    5,051
    Thanks Thanks Received 
    2,449
    Thanked in
    1,320 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by beatnological View Post
    Ne mogu da odvojim zato jer ima ljudi koji su upravo u tom prostoru koji je namijenjen za "karantin" u "samoizolaciji". Ne znam sta je tu tesko shvatiti?

    Nikad ti nije palo na pamet da npr. za nekoga nije moguce da bude kod svoje kuce u "samoizolaciji", ne? Evo dat cu ti primjer... Student treba da dodje iz inostranstva, medjutim zivi u jednostobnom stanu sa roditeljima i bratom/sestrom. Gdje ce da ide u "samoizolaciju"?
    Kljuchna stvar,jer neko od ukucana mora izac po namirnice itd. i automatski je taj neko opasan...
    E zato je karantin tu,a ne da se mi sad satima opuchamo...
    No situacija je takva kakva jeste,mogli bi svi oni sjedjet taj period doma,pa da ih snabdijevaju tj. dostave im shta treba na adresu na kojoj su..
    Ochigledno nema drugog rjeshenja sem kojeg stalno ponavljam,no ...odoh da legnem,3 ure chitam jedno te isto u krug.
    ...

  13. #1759
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by pomorandza View Post
    Skinuo breme odgovornosti sa drzave. Ako bude pohara od gripa, ne daj Boze, bice krivi zarazeni koji "neodgovorno" postupili.
    pa i jesu krivci oni koji se neodgovorno ponašaju. I to isključivi krivci
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  14. The Following User Says Thank You to Rakun For This Useful Post:


  15. #1760
    Join Date
    Mar 2020
    Posts
    23
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rakun View Post
    pa i jesu krivci oni koji se neodgovorno ponašaju. I to isključivi krivci

    Neka ih drzava aparatom prinude prisili da ne izlaze iz kuca i karantina. A ne da objavljuje spiskove ljudi kao da su gubavi i crta mete od ljudi.

  16. #1761
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,696
    Thanks Thanks Given 
    3,572
    Thanks Thanks Received 
    8,661
    Thanked in
    4,665 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by pomorandza View Post
    zarazeni koji "neodgovorno" postupili.
    dakle, po tvom mišljenju odgovorno ponašanje bi bilo da zaraženi lagano šeta gradom? evo vidimo kako prolaze države u kojima su se ljudi ‘odgovorno’ ponašali


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  17. #1762
    Join Date
    Mar 2020
    Posts
    23
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    dakle, po tvom mišljenju odgovorno ponašanje bi bilo da zaraženi lagano šeta gradom? evo vidimo kako prolaze države u kojima su se ljudi ‘odgovorno’ ponašali


    Sent from my iPhone using Tapatalk


    Jasno sam ti rekao, ono koji su napustali kucu i karantin neka su im objavljena imena a trebali su ih dodatno kazniti. Problem je sto su spiskovima nacrtali mete i onima koji su postovali karantin i kucnu izolaciju. Sta je ovde nejasno?

  18. #1763
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    3,384
    Thanks Thanks Given 
    268
    Thanks Thanks Received 
    863
    Thanked in
    572 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by TAKUMI View Post
    Ja nisam zarazen i opet ne izlazim iz kuce, evo 15 dana, samo sam dva puta bio u Lakovic na Zabjelo, i oba puta sam
    nosio masku, rukavice, gel i itd
    Ne znas jesil' zarazen ili nisi, niti ti, niti ja, niti iko od nas. Svi mislimo da nismo! Upravo radi toga samo "preporuke" da se ne izlazi iz kuce ne vrijede nicemu.

  19. The Following User Says Thank You to beatnological For This Useful Post:


  20. #1764
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Buduća Autonomna Pokrajina Boka Kotorska
    Posts
    8,267
    Thanks Thanks Given 
    1,364
    Thanks Thanks Received 
    1,816
    Thanked in
    838 Posts

    Default

    Osobe su u kucnoj izolaciji, a njihovi ukucani uvelike vanka setkaju i/ili idu na posao. Kija je poenta svega onda?

    Sent from my HD1903 using Tapatalk
    Those about to rock, we salute you!

  21. #1765
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    ...
    Kome će tako vam svega ovo napraviti neki problem od života?! ...
    Kome? Prvo ljudima koji imaju isto ime i bb adresu kao neki sa spiska. Kojih ce biti na desetine. Kad ih uhvati gomila komsija sa stanglama i palicama kako ces to pravdati?

    Drugo, ljudima kojima su objavili brojeve telefona pa sad svaka budala moze da ih zove i prijeti i zapitkuje jesi li kuci ili si izasao u bastu.

    Trece, ljudima (a vec znam primjere) kojima je naveden pogresan dan pocetka samoizolacije. Tri dana. Oni izadju kad istekne, neko ih prebije.

    Znam, reci ces, sta ces, neke se zrtve moraju podnijeti. Hoces li isto reci ako se nesto od ovoga desi nekom tebi bliskom?

  22. #1766
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,766
    Thanks Thanks Given 
    10,917
    Thanks Thanks Received 
    2,128
    Thanked in
    1,087 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by skostic View Post
    Kljucno ti je pitanje sto je dragi forumas setao sumom, dalje od ljudi, od svega i slucajno vidio covjeka koji treba da bude u svom domu! I to ti je kljucno pitanje ?

    Zabranjeno nije izlaziti iz kuce, koliko ja znam, preporuka je da se ostane kuci ali zabranjeno nije!
    da...razmisli, ako možeš da razmisliš, šta bi bilo kada bi svaki građanin Crne Gore koji nema izričitu zabranu da izlazi jer eto sticajem okolnosti nije imao kontakt a da se to zna (a teško se može znati) sa nekim ko je došao sa zaraženih područja, izašao na Goricu, Ljubović, Trebjesu, Jasikovac...tamo je šuma da se malo prošeta, na čist zrak ne može da škodi? Da li bi to mjesto bilo sigurno kako ga ti nazva da svi koristimo tvoju logiku? Misliš da ja ne bih voljela skoknut malo do na Goricu da protegnem noge, evo 15 dana sjedim u kući?
    Tako da bi za tvoje, a bogami i za moje, dobro valjalo da preinačiš ovo gore, pa da zamisliš da je zabranjeno izlaziti iz kuće! Radi tebe se zaključavaju gradski parkovi. Sramota, ne to što si pošao na Trebjesu, nego što ti niej jasno đe si pogriješio! To brate **be Italiju već dvadeset dana! Ljuti se koliko oćeš ali nijesi u pravu, preporučeno je ne da bi ti mislio da niej zabranjeno nego da bi ti savjest malo priradila i shvatila ozbiljnost situacije!
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  23. The Following User Says Thank You to zvoncica For This Useful Post:


  24. #1767
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by johnny bravo View Post
    1) Omogućava mi da prijavim lice koje dovodi u rizik javno zdravlje.

    2) Preventivno djeluje na one koji imaju rješenje, a olako su ga shvatili. Kada znaš da ti je ime na spisku, razmislićeš dva puta prije nego izađeš napolje.

    3) U kombinaciji ovo dvoje, drastično manji broj onih koji svojim ponašanjem dovode u rizik sve (nadajmo se).

    I salje poruku zarazenima - ne prijavljujte se jer ce vas staviti na spisak srama. Bolje prelezati kuci pa onda u setnju. I ako zarazis nekoga boze moj.

  25. #1768
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    3,384
    Thanks Thanks Given 
    268
    Thanks Thanks Received 
    863
    Thanked in
    572 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by guvarana View Post
    Osobe su u kucnoj izolaciji, a njihovi ukucani uvelike vanka setkaju i/ili idu na posao. Kija je poenta svega onda?

    Sent from my HD1903 using Tapatalk
    Whoila, barem neko da shvata koliko je "samoizolacija" bez ikakvog smisla za vecinu kod nas!
    Mislim da su rijetki (moguce da grijesim) koji stvarno postuju samoizolaciju u smislu da im je ista izrecena a da u kuci nisu u kontaktu sa ostatkom familije (koja i dalje setka nesmetano).

    Curfew, bring it on! Jedino rjesenje.

  26. #1769
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by guest View Post
    Kome se izrice samoizolacija? Koji uslovi trebaju da budu ispunjeni kako bi ti propisali samoizolaciju?
    Da si došao sa strane ili da ispoljavaš neke od simptoma
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  27. #1770
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,766
    Thanks Thanks Given 
    10,917
    Thanks Thanks Received 
    2,128
    Thanked in
    1,087 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by pomorandza View Post
    Jasno sam ti rekao, ono koji su napustali kucu i karantin neka su im objavljena imena a trebali su ih dodatno kazniti. Problem je sto su spiskovima nacrtali mete i onima koji su postovali karantin i kucnu izolaciju. Sta je ovde nejasno?
    a zašto je ikome ko se odgovorno ponaša meta na čelu? Zašto je Leki Ivoviću meta na čelu, on, žena i dvoje male djece su došli kući prije par dana i evo sjede u samoizoaciji, donose im ljudi sve ispred stana ka da su kužni, što mu je meta na čelu? Lično je putem vajbera javno bio na dvije televizije....i nije jedini....Evo viđesmo da je Dragi živ i zdrav iako se i nije baš preodgovorno ponašao? Voljela bih da mi ovo pojasniš?
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  28. The Following User Says Thank You to zvoncica For This Useful Post:


  29. #1771
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    3,384
    Thanks Thanks Given 
    268
    Thanks Thanks Received 
    863
    Thanked in
    572 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    da...razmisli, ako možeš da razmisliš, šta bi bilo kada bi svaki građanin Crne Gore koji nema izričitu zabranu da izlazi jer eto sticajem okolnosti nije imao kontakt a da se to zna (a teško se može znati) sa nekim ko je došao sa zaraženih područja, izašao na Goricu, Ljubović, Trebjesu, Jasikovac...tamo je šuma da se malo prošeta, na čist zrak ne može da škodi? Da li bi to mjesto bilo sigurno kako ga ti nazva da svi koristimo tvoju logiku? Misliš da ja ne bih voljela skoknut malo do na Goricu da protegnem noge, evo 15 dana sjedim u kući?
    Tako da bi za tvoje, a bogami i za moje, dobro valjalo da preinačiš ovo gore, pa da zamisliš da je zabranjeno izlaziti iz kuće! Radi tebe se zaključavaju gradski parkovi. Sramota, ne to što si pošao na Trebjesu, nego što ti niej jasno đe si pogriješio! To brate **be Italiju već dvadeset dana! Ljuti se koliko oćeš ali nijesi u pravu, preporučeno je ne da bi ti mislio da niej zabranjeno nego da bi ti savjest malo priradila i shvatila ozbiljnost situacije!
    Sebicnost je tu na djelu zvoncice, sebicnost. Vecina bi da "kobajagi" bude fina i ne izlazi, ili ti ga da ipak malo prosetaju i protegnu noge.
    Zaledje Herceg Novog je pravi primjer ovoga, dobar dio grada je sad za vikend otisao u planinu jer jel' tamo "nema ljudi". Cik pogodi sta se desilo, selo/planina puna...

  30. The Following User Says Thank You to beatnological For This Useful Post:


  31. #1772
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,766
    Thanks Thanks Given 
    10,917
    Thanks Thanks Received 
    2,128
    Thanked in
    1,087 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    I salje poruku zarazenima - ne prijavljujte se jer ce vas staviti na spisak srama. Bolje prelezati kuci pa onda u setnju. I ako zarazis nekoga boze moj.
    Misliš da im pada to na pamet ako se prepanu da su fasovali virus ili ako vide da se neko ko im je juče bio na kafi razbolio?
    Baš će reć "neka umrem nek se ugušim, eto vi moj respirtor, ja neću ovu sramotu na sebe". SKOJ ti si ozbiljan forumas, molim te!
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  32. #1773
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Buduća Autonomna Pokrajina Boka Kotorska
    Posts
    8,267
    Thanks Thanks Given 
    1,364
    Thanks Thanks Received 
    1,816
    Thanked in
    838 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by beatnological View Post
    Whoila, barem neko da shvata koliko je "samoizolacija" bez ikakvog smisla za vecinu kod nas!
    Mislim da su rijetki (moguce da grijesim) koji stvarno postuju samoizolaciju u smislu da im je ista izrecena a da u kuci nisu u kontaktu sa ostatkom familije (koja i dalje setka nesmetano).

    Curfew, bring it on! Jedino rjesenje.
    Evo gledam ovaj spisak iz mog grada, znam neka lica sa spiska, aj sad da mi neko objasni kako ce cetvoroclana porodica izolovat nekoga u jednosobnom stanu ili garsonjeri?

    Ovo je g-l-u-p-o-s-t n e v i dj e n a . Jedino i iskljucivo karantin za potrebe izolacije, ovo doma zajebite. Zarazice majku, majka kasirku u Lakovica i ova 20 ljudi svaku smjenu dok ne dobije simptome.

    Sent from my HD1903 using Tapatalk
    Those about to rock, we salute you!

  33. #1774
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Crneš Gores
    Posts
    8,600
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    117
    Thanked in
    82 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by pomorandza View Post
    Ne zatvor nego kucni pritvor ili karantin. Pa neka ih drzava kontrolise 24h. A ne da objavljuju ljudima imena u stampi. Sramno i neljudski.
    onda bi bilo aaa policijska država aaa tortura aaa Milo diktator. Pa će onda bit ko plaća sve to, a za tako nešto treba maximalna org i svo moguće osoblje.
    Pa onda kad bi ih sve ponaosob poslali u karantin eee u karantin se još brže širi zaraza a treba na svjež vazduh...
    Nema država pametnija posla nego da kontroliše neodgovorne malograđane
    If you turn a man into a fish, you will catch him for a day

  34. #1775
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,766
    Thanks Thanks Given 
    10,917
    Thanks Thanks Received 
    2,128
    Thanked in
    1,087 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Kome? Prvo ljudima koji imaju isto ime i bb adresu kao neki sa spiska. Kojih ce biti na desetine. Kad ih uhvati gomila komsija sa stanglama i palicama kako ces to pravdati?

    Drugo, ljudima kojima su objavili brojeve telefona pa sad svaka budala moze da ih zove i prijeti i zapitkuje jesi li kuci ili si izasao u bastu.

    Trece, ljudima (a vec znam primjere) kojima je naveden pogresan dan pocetka samoizolacije. Tri dana. Oni izadju kad istekne, neko ih prebije.

    Znam, reci ces, sta ces, neke se zrtve moraju podnijeti. Hoces li isto reci ako se nesto od ovoga desi nekom tebi bliskom?
    ovo je paranoja! Ovo niej jednostavno nrmalno razmišljanje! Ko će da bije koga ljudi što vam je!
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  35. The Following User Says Thank You to zvoncica For This Useful Post:


Page 71 of 383 FirstFirst ... 216167686970717273747581121171 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. [COVID-19] S v i j e t
    By ASC in forum COVID-19
    Replies: 7867
    Last Post: 13-01-24, 21:35
  2. Prodajem Nargile Crna Gora, Nargila Crna Gora, Shisha Montenegro
    By nargile crna gora in forum Ostali oglasi
    Replies: 0
    Last Post: 23-09-15, 12:16
  3. Pa da se krene: CRNA GORA - Bugarska; CRNA GORA - Irska
    By ckamalama in forum Ostali sportovi
    Replies: 141
    Last Post: 07-09-08, 12:25

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •