View Poll Results: Kako je naša Vlada (država) reagovala na COVID-19 prijetnju?

Voters
117. You may not vote on this poll
  • 1. Reakcija je bila adekvatna i pravovremena

    57 48.72%
  • 2. Ništa nije bilo dobro

    12 10.26%
  • 3. Reakcija je bila pretjerana od početka

    13 11.11%
  • 4. Počeli su dobro, ali kratko je trajalo

    35 29.91%
Page 16 of 383 FirstFirst ... 61213141516171819202666116 ... LastLast
Results 376 to 400 of 9560

Thread: [UPDATE] Crna Gora COVID-19

  1. #376
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NSX View Post
    gando sve to može i bez toga, eto je bila komunalna sa razglasom i rastjerivala i imalo je efekta, mogla bi i obična policija kad vidi tako grupice ljudi i to je to za par dana će leći valjda ljudima da ne smiju
    Ne može.
    Noćas prilog iz NK i u kapeli i pitaju ovoga iz kapele poštuju li se ove sugestije da samo porodica bude.
    A ne poštuju veli zbog tradicije - da ko ne zamjeri.

    Juče isto u Nk full centar 13:00 popodne ne rade kafići ali ljudi u fullu korzom stotine ljudi.

    Danas u PG Gorica full sve jedno na drugo, svaki ćošak po 10ak djece ili momaka ono gale ga....

    Sjedi kući bre ne mrdaj

    Ali da vidimo eo 2 dana hoće li se dozvati ljudi sad kad je virus tu.
    Ako ne dozovu isto kao u Srbiji - uvesti zabranu kretanja starijim od 65 i policijski čas .

    Taman da damo DPS - u da se obračuna sa neistomišljenicima i to
    Last edited by Gandalf_White; 18-03-20 at 00:17.
    One Ring to Rule them all...

  2. The Following User Says Thank You to Gandalf_White For This Useful Post:


  3. #377
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    .../localhost/
    Posts
    6,381
    Thanks Thanks Given 
    54
    Thanks Thanks Received 
    321
    Thanked in
    80 Posts

    Default

    the World's leading dance event
    Sensation


  4. #378
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,696
    Thanks Thanks Given 
    3,572
    Thanks Thanks Received 
    8,661
    Thanked in
    4,665 Posts

    Default

    ljudi odje i dalje pa jedno 20% stanovništva misli da je ovo zajebancija neka, propaganda ili ne znam šta li već. i takvima se ne može objasniti da ostanu kući. evo sinoć u tološku vježbaju, puna bijaše. sledeću mjeru bih stavio samo do prodavnice i apoteke, i ukoliko bih vidio da se to ne poštuje onda policijski čas


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  5. #379
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Naši su ljudi i u Poljskoj zaglavljeni u istoj situaciji kao ovaj momak.

    Imamo dečka u Vijetnamu koji baš nema šanse da se vrati.

    Imamo situaciju gdje muž moje drugarice koja je trudna treba da se iskrca u Italiji i dodje u CG(gdje inače žive ona ima stalni boravak on ne) ali neće moći jer nema stalni boravak.

    Imamo situaciju da su u Americi zarobljeni naši ljudi, Njemačkoj itd...


    Ali jbga - vanredna je situacija - sve se zemlje bore kako da vrate ljude kući.
    One Ring to Rule them all...

  6. #380
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,049
    Thanks Thanks Given 
    5,051
    Thanks Thanks Received 
    2,449
    Thanked in
    1,320 Posts

    Default

    Policijski chas kratko traje,kako se sjecam,a prezivjeh ga, valjda od 20h do 05h,nama treba neshto jache,policijski mjesec bukvalno...sve organizovat uz minimalnu mogucnost kretanja,jer samo GLUP i chovjek koji nema osnovnog pojma o higijeni ne misli o tome shta ce u toku dana dotaći shto je vec dotaklo veliki broj potencijalnih nosilaca zaraze...ima volontera,SVAKA IM CHAST,ima i neko je okachio neki Savez radio ametara,neka nemocni zovu i kazu shta da im se donese,kako da im se pomogne...srece mi moje neka misli bilo ko shto god hoce o meni ali samo najrigoroznijim metodom se ovo moze dovesti pod kontrolu,nikako drugachije.
    Do sinoc je svaka odluka Vlade bila na mjestu,ochigledno je to za ovaj sledeci stepen malo,jer evo npr. sinoc u Voli na starom hocu da pogledam koji džem da kupim,uleceshe mi dvoje i dishu za vrat,alooo...uzalud ih pogledah ka najvecu telad,nastavishe oni dalje,meni se ogadi i trgovina i sve.
    ...

  7. The Following User Says Thank You to AL no1 For This Useful Post:


  8. #381
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Fidelity PAKET OD 300.000.000 EURA

    Paket realnih socio-ekonomskih lako sprovodljivih mjera težak 300 miliona eura mora da bude dostupan odmah građanima i privredi Crne Gore.

    Mjere su sljedeće:

    1. Do 31. marta pripremiti rebalans budžeta sa naglaskom na eliminisanje nepotrebnih troškova i obezbjeđivanja likvidnosti budžeta
    2. Hitna izgradnja novih privremenih objekata za prihvat lica sa korona virusom
    3. Povećati plate u zdravstvu za 50%
    4. Automatsko produžavanje ugovora na određeno vrijeme za najmanje 6 mjeseci
    5. Državno subvencionisanje 75% bruto plate za radnike čija će radna mjesta biti ugrožena
    6. Moratorijum na otplatu za sve vrste kredite (građani i privreda) kod komercijalnih banaka i IRF-a
    7. Privremena obustavljanje određenih investicija u kapitalnom budžetu uz fokus na likvidnost
    8. Drastično smanjenje broja službenih automobila i sličnih troškova do 30.06.2020
    9. Restrukturiranje javnog duga koji dospijeva u ovoj godini kako bi se stvorio „bafer“ likvidnosti za podršku privredi
    10. Hitna suspenzija obračuna zatezne kamate na sve kredite i sve neplaćene račune
    11. IRF treba da formira posebnu kreditnu liniju za likvidnost od minimum 100 miliona eura sa pojednostavljenom procedurom (totalni grejs period 6 mjeseci, kamata 0%, „meki“ kolateral) kako bi kompanije mogle brzo da dođu do likvidnih sredstava
    12. IRF da limitira kreditiranje investicionih projekata narednih 6 mjeseci i sva sredstva usmjeri u obezbjeđivanje likvidnosti privredi
    13. IRF po ubrzanoj proceduri da izdaje garancije komercijalnim bankama do maksimalnog iznosa koji ne bi ugrozili njegove koeficijente zaduženosti, a koje bi po ubrzanoj proceduri odobravale kredite za likvidnost privredi
    14. Poreska uprava da ubrza proceduru povraćaja poreza za firme koje su u pretplati poreza
    15. Produženje roka za dostavu finansijskih izvještaja do 30. aprila
    16. Odloženo plaćanje dospjelih poreskih obaveza na 12 mjeseci, bez kamate i bez kolaterala uz jednostavnu proceduru
    17. Spustiti stopu PDV-a na 7% za sve koji posluju u sektoru turizma i ugostiteljstva narednih 6 mjeseci
    18. Osloboditi privredne subjekte plaćanja svih parafiskaliteta prema lokalnim samoupravama za 2020. godinu
    19. Oslobađanje plaćanja privrede turističke takse i raznih sličnih nameta
    20. Odložiti plaćanje svih računa za građane narednih 3 do 6 mjeseci (struja, voda, komunalije, režije)
    21. Odlaganje pokretanja i zamrzavanje postojećih postupaka izvršenja nad građanima i kompanijama zbog neplaćanja svih dospjelih računa
    22. Organizovanje rada od 7 do 9 za prodavnice i apoteke tako da u tom terminu mogu da kupuju ljudi koji imaju vise od 60 godina, kao i ostale ugrožene kategorije stanovništva
    23. Usmjeravanje resursa call centara svih kompanija ka starijim sugrađanima (starijim od 60 godina) i ugroženim grupama kako bi kod njih naručivali potrepštine za kuću. Referenti u call centrima zatim naručuju kućne potrepštine kod kompanija koje distribuiraju hranu starijim ljudima i ugroženim kategorijama ljudi na kućnu adresu
    24. Uključivanje pripadnika policije za osiguravanje razdaljine od 2 metra ispred velikih trgovačkih lanaca
    25. Jednokratna pomoć od 100 eura penzionerima u gotovini (dostavlja poštar kako ne bi išli u banke)
    26. Jednokratna pomoć od 100 eura korisnicima materijalnog obezbjeđenja porodice u gotovini (dostavlja poštar kako ne bi išli u banke)
    27. On-line prodavnice hrane i kućnih potrpština osloboditi pdv-a, jer će ljudi biti motivisani da plate manje kako ne bi izlazili iz kuće
    28. Ograničiti cijene strateskih proizvoda
    29. Hitno formiranje robnih rezervi države Crne Gore
    30. Limitiranje kupovine artikala u prodavnicama do 30 eura i do tri ista artikla
    31. Osigurati dobru popunu artiklima malim prodavnicama
    32. Zabrana rada na 5 godina, zapljena zaliha i krivični postupak prema kompanijama i vlasnicima kompanija koje generišu ekstra profit
    One Ring to Rule them all...

  9. The Following 8 Users Say Thank You to Gandalf_White For This Useful Post:


  10. #382
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,130
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,677
    Thanked in
    976 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    ljudi odje i dalje pa jedno 20% stanovništva misli da je ovo zajebancija neka, propaganda ili ne znam šta li već. i takvima se ne može objasniti da ostanu kući. evo sinoć u tološku vježbaju, puna bijaše. sledeću mjeru bih stavio samo do prodavnice i apoteke, i ukoliko bih vidio da se to ne poštuje onda policijski čas


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    A dje 20%? Barem pola, a ona druga polovina misli da je neko vece zlo nego kriju jer je ovo sve glupost sto se sada prica. Da ne govorimo o tome da svi imaju druga, brata, prijatelja, rodjaka, kuma... koji su upuceni ili na visim pozicijama pa je i "obavijestenost" potpuna. Jos ako tome dodamo koliko nesudjenih epidemiologa, pulmologa i doktora imamo. Ih. Mojoj rodjaci se sin vratio iz inostranstva eno joj se sprdaju danima sto mu ne da napolje da izadje i da vidi babu i djeda.

  11. The Following 2 Users Say Thank You to Rodion Romanovich For This Useful Post:


  12. #383
    Join Date
    Feb 2019
    Location
    Niksic
    Posts
    918
    Thanks Thanks Given 
    1,423
    Thanks Thanks Received 
    348
    Thanked in
    156 Posts

    Default

    Ljudi, sami ste odgovorni za sebe i distancu. Ako ste u redu i neko krene da vam se približi upozorite ga. Danas sam išao do prodavnice i upozorio sam ljude koji su krenuli da se približe. Prevrtali su očima ali me baš zabolje. Više brinem o njima nego oni sami.

    Sent from my ONEPLUS A6013 using Tapatalk

  13. The Following 10 Users Say Thank You to johninum For This Useful Post:


  14. #384
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    799
    Thanks Thanks Given 
    716
    Thanks Thanks Received 
    73
    Thanked in
    56 Posts

    Default

    Click image for larger version. 

Name:	SD.jpg 
Views:	225 
Size:	14.2 KB 
ID:	167144

  15. #385
    Join Date
    May 2009
    Location
    Straovina
    Posts
    4,397
    Thanks Thanks Given 
    492
    Thanks Thanks Received 
    587
    Thanked in
    437 Posts

    Default

    Ne znam cemu panika, ovaj virus hara jos od Januara vjerovatno. Na sjeveru u BP po 5-6 starijih ljudi dnevno umre. Tuzno ali sta da se radi. Najteze ce biti ekonomski podnijeti virus, sto se tice distanci i nekih mjera, to je lijepo da narod ne panici ali je cinjenica da se virus prenosi na milion nacina i slab imuni sistem nema sansi. Studio.

  16. #386
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    12,425
    Thanks Thanks Given 
    5,563
    Thanks Thanks Received 
    5,002
    Thanked in
    2,087 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Saruman View Post
    Ne znam cemu panika, ovaj virus hara jos od Januara vjerovatno. Na sjeveru u BP po 5-6 starijih ljudi dnevno umre. Tuzno ali sta da se radi. Najteze ce biti ekonomski podnijeti virus, sto se tice distanci i nekih mjera, to je lijepo da narod ne panici ali je cinjenica da se virus prenosi na milion nacina i slab imuni sistem nema sansi. Studio.
    Sad ce Gandalf telefon da pojede
    Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
    Have a parachute.

  17. The Following 12 Users Say Thank You to Antares For This Useful Post:


  18. #387
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Meni u Kini i njemu u BP prosao virus izgleda.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
    P r i m o r a c

  19. The Following User Says Thank You to cattaro For This Useful Post:


  20. #388
    Join Date
    May 2009
    Location
    Straovina
    Posts
    4,397
    Thanks Thanks Given 
    492
    Thanks Thanks Received 
    587
    Thanked in
    437 Posts

    Default

    Ne znam zasto iskljucujete mogucnost da je virus u CG vec neko vrijeme. Mene je jedino strah jer imam astmu i imao sam pocetak upale pluca i bronhitis cijelo djetinjstvo i adolescenciju.

  21. #389
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,435
    Thanks Thanks Given 
    14,924
    Thanks Thanks Received 
    4,199
    Thanked in
    2,124 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Saruman View Post
    Ne znam zasto iskljucujete mogucnost da je virus u CG vec neko vrijeme. Mene je jedino strah jer imam astmu i imao sam pocetak upale pluca i bronhitis cijelo djetinjstvo i adolescenciju.
    Pa čemu panika. Lagano. Briga te. Bitno da ti imaš imunitet dobar.
    A što je ovo.

    Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk

  22. The Following 4 Users Say Thank You to extravaganca For This Useful Post:


  23. #390
    Join Date
    Jun 2015
    Posts
    827
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    212
    Thanked in
    104 Posts

    Default

    Niko da pita premijera sta sa gradilistima da se radi, pogotovo Portonovi gdje ima preko 1500 radnika, a zna se da ima radnika iz cijele CG, italijana, turaka, albanaca, znaci tu neka je 1 zarazen ode sve u pm.

    Kad vec pricaju o odstojanju, ovamo se u 1 zgradu zabije po 300 radnika koje uopste nije briga za te mjere, tako da ne znam zasto niko o tome ne prica, kako nijedan novinar to da pita.

    Poslato sa ALE-L21 uz pomoć Tapatoka
    Last edited by TheGovernor; 18-03-20 at 06:52.

  24. The Following 2 Users Say Thank You to TheGovernor For This Useful Post:


  25. #391
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    APSURDISTAN
    Posts
    3,993
    Thanks Thanks Given 
    4,207
    Thanks Thanks Received 
    2,042
    Thanked in
    646 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by TheGovernor View Post
    Niko da pita premijera sta sa gradilistima da se radi, pogotovo Portonovi gdje ima preko 1500 radnika, a zna se da ima radnika iz cijele CG, italijana, turaka, albanaca, znaci tu neka je 1 zarazen ode sve u pm.

    Kad vec pricaju o odstojanju, ovamo se u 1 zgradu zabije po 300 radnika koje uopste nije briga za te mjere, tako da ne znam zasto niko o tome ne prica, kako nijedan novinar to da pita.

    Poslato sa ALE-L21 uz pomoć Tapatoka
    Kako su postupili Bemax, Zetagradnja, Celebic,...?
    Jesu li povuceni ljudi sa gradilista ili se radi kao i do sad?

    Po meni, najrizicnije su vece poslovne zgrade. Tu je mnogo mendzera koji su putovali i putuju, a lift je cudo.

    Sent from my SM-A530F using Tapatalk
    Pametnima smatramo samo one koji misle jednako kao i mi.
    Fransoa la Rošfuko, francuski filozof

  26. #392
    Join Date
    Nov 2008
    Posts
    2,387
    Thanks Thanks Given 
    1,811
    Thanks Thanks Received 
    1,145
    Thanked in
    434 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by TheGovernor View Post
    Niko da pita premijera sta sa gradilistima da se radi, pogotovo Portonovi gdje ima preko 1500 radnika, a zna se da ima radnika iz cijele CG, italijana, turaka, albanaca, znaci tu neka je 1 zarazen ode sve u pm.

    Kad vec pricaju o odstojanju, ovamo se u 1 zgradu zabije po 300 radnika koje uopste nije briga za te mjere, tako da ne znam zasto niko o tome ne prica, kako nijedan novinar to da pita.

    Poslato sa ALE-L21 uz pomoć Tapatoka
    Bas mi nije jasno sta cekaju.
    Svratih da kupim vodu, mala radnja u Radanovicima, nema ni 10 kvadrata, naravno da sam odustao.
    Potpuno neodgovorno.

  27. #393
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Budva
    Posts
    13,807
    Thanks Thanks Given 
    1,487
    Thanks Thanks Received 
    4,964
    Thanked in
    2,325 Posts

    Default

    Pacijentkinja oboljela od koronavirusa koja je 1948. godište iz Ulcinja, a koja je boravila u SAD, nalazi se na Infektivnoj klinici, dobro se osjeća, ali pošto je starije životne dobi zadržana je na liječenju.
    Druga pacijentkinja, takođe oboljela od koronavirusa, koja je iz Podgorice, je na kućnom liječenju, potvrdio je za "Boje jutra" epidemiolog Kliničkog centra Crne Gore (KCCG), Slavko Savović.

    Sada se ispituju kontakti pacijentkinja.

    Timovi Instituta za javno zdravlje su na terenu i to ispituju.

    Maska je potrebna osobama koje su zaražene i osobi koja njeguje zaražene u kućnim uslovima.
    "Maske iz "kućne radionice" nijesu adekvatne jer nije poznat sastav", istako je Savović.
    Pod zdravstveno sanitarnim nadzorom u Crnoj Gori trenutno se nalazi 2.662 osobe koje su tokom prethodnih 14 dana boravile na području sa rasprostranjenom transmisijom.
    "Do sada su testirane 104 osobe", saopšteno je iz Instituta za javno zdravlje.

    izvor: www.vijesti.me



    Sent from my Motorola 8400

  28. #394
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,049
    Thanks Thanks Given 
    5,051
    Thanks Thanks Received 
    2,449
    Thanked in
    1,320 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by extravaganca View Post
    Pa čemu panika. Lagano. Briga te. Bitno da ti imaš imunitet dobar.
    A što je ovo.

    Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk
    Neka no josh na kraju napisa-Studio...a je li ovo san shto je ovo
    ...

  29. The Following 4 Users Say Thank You to AL no1 For This Useful Post:


  30. #395
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    40,046
    Thanks Thanks Given 
    3,969
    Thanks Thanks Received 
    6,546
    Thanked in
    3,118 Posts

    Default

    ovaj topic je za cg UPDATE] Crna Gora COVID-19
    nothing comes from violence and nothing ever could

  31. #396
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Budva
    Posts
    13,807
    Thanks Thanks Given 
    1,487
    Thanks Thanks Received 
    4,964
    Thanked in
    2,325 Posts

    Default

    Hotel ,,Becici" (pozat kao odmaraliste Naftagas) je ofredjen za karantin za teritoriju opstine Budva.

    Sent from my Motorola 8400

  32. #397
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    C:\TIVATECH\
    Posts
    5,425
    Thanks Thanks Given 
    133
    Thanks Thanks Received 
    275
    Thanked in
    139 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by night_silence View Post
    Može da podje do Tirane sa našim pasošom a onda iz Tirane do Amerike sa Američkim jer još više odgovara i u povratku samo koristi naš od Tirane da se vrati u državu ... navodim primjer a ima ljudi koji tako rade ...
    Od Tirane do Ulcinja dovoljna joj je lična karta, eto toliko.

  33. #398
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    9,731
    Thanks Thanks Given 
    1,117
    Thanks Thanks Received 
    896
    Thanked in
    555 Posts

    Default

    Da nemam famelju tačno bih se zarazio namjerno neđe u inozemstvu da počinem.

  34. The Following User Says Thank You to jokaš For This Useful Post:


  35. #399
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Kliker17 View Post
    Kako su postupili Bemax, Zetagradnja, Celebic,...?
    Jesu li povuceni ljudi sa gradilista ili se radi kao i do sad?

    Po meni, najrizicnije su vece poslovne zgrade. Tu je mnogo mendzera koji su putovali i putuju, a lift je cudo.

    Sent from my SM-A530F using Tapatalk
    https://m.cdm.me/ekonomija/vlasnik-z...ija-sa-uvozom/

    Quote Originally Posted by Saruman View Post
    Ne znam cemu panika, ovaj virus hara jos od Januara vjerovatno. Na sjeveru u BP po 5-6 starijih ljudi dnevno umre. Tuzno ali sta da se radi. Najteze ce biti ekonomski podnijeti virus, sto se tice distanci i nekih mjera, to je lijepo da narod ne panici ali je cinjenica da se virus prenosi na milion nacina i slab imuni sistem nema sansi. Studio.
    Srećom glupost nije zarazna inače bismo svi najebali...
    Last edited by Gandalf_White; 18-03-20 at 08:10.
    One Ring to Rule them all...

  36. The Following 2 Users Say Thank You to Gandalf_White For This Useful Post:


  37. #400
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by guest View Post
    Ne prestaju da me oduševljavaju naši novinari koji ne znaju jedno pravo pitanje da postave kao recimo : Da li možete da objavite imena zaraženih i zašto ne?

    Sent from my Telefunken
    Ja ne vjerujem da ovo pričaš druže - ozbiljno ti kažem...

    Radi se o zdravstvenom stanju osobe - to se ne moze javno iznositi.
    A druga stvar to je stigmatizacija ličnosti i kršenje toliko ljudskih prava da je to smiješno.

    Iako korona nije opasna ili smrtnosna kao HIV zamisli da se izdavao pamflet sa imenima svih zarazenih u gradu ili državi .
    Ili da je neko izlazio na TV da diktira imena zarazenih

    To je ovo što što tražiš ....
    One Ring to Rule them all...

  38. The Following 3 Users Say Thank You to Gandalf_White For This Useful Post:


Page 16 of 383 FirstFirst ... 61213141516171819202666116 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. [COVID-19] S v i j e t
    By ASC in forum COVID-19
    Replies: 7867
    Last Post: 13-01-24, 21:35
  2. Prodajem Nargile Crna Gora, Nargila Crna Gora, Shisha Montenegro
    By nargile crna gora in forum Ostali oglasi
    Replies: 0
    Last Post: 23-09-15, 12:16
  3. Pa da se krene: CRNA GORA - Bugarska; CRNA GORA - Irska
    By ckamalama in forum Ostali sportovi
    Replies: 141
    Last Post: 07-09-08, 12:25

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •