View Poll Results: Kako je naša Vlada (država) reagovala na COVID-19 prijetnju?

Voters
117. You may not vote on this poll
  • 1. Reakcija je bila adekvatna i pravovremena

    57 48.72%
  • 2. Ništa nije bilo dobro

    12 10.26%
  • 3. Reakcija je bila pretjerana od početka

    13 11.11%
  • 4. Počeli su dobro, ali kratko je trajalo

    35 29.91%
Page 175 of 383 FirstFirst ... 75125165171172173174175176177178179185225275 ... LastLast
Results 4,351 to 4,375 of 9560

Thread: [UPDATE] Crna Gora COVID-19

  1. #4351
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,666
    Thanks Thanks Given 
    3,568
    Thanks Thanks Received 
    8,638
    Thanked in
    4,659 Posts

    Default

    dojč > hleb izgleda. ako već toliko ne mogu izgurat bez kafe, kupi pa je popij doma care. na benzinsku pumpu još samo aparat za tombolu da ubače


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  2. #4352
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    N/A
    Posts
    13,802
    Thanks Thanks Given 
    2,239
    Thanks Thanks Received 
    3,409
    Thanked in
    1,502 Posts

    Default

    Neko je to prijavio, evo su iz Vlade vec nalozili inspekcijski nadzor.
    - Smrt fasizmu baba
    - I tebi sinko, i tebi

  3. #4353
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    PG
    Posts
    6,687
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    405
    Thanked in
    196 Posts

    Default

    neka je, krivo.mi je sto ja nisam u utorak, ne mozes da udjes.da.platis od kafedzija toboz se.postuje jedno po jedno da ulazi...gdja na kasu se izvinjava, reko otvori im šalter sa strane spolja da preuzimaju ovo je pumpa gospodjo

    MIX 2

  4. #4354
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    N/A
    Posts
    13,802
    Thanks Thanks Given 
    2,239
    Thanks Thanks Received 
    3,409
    Thanked in
    1,502 Posts

    Default

    Moderni momci, piju samo espreso, ne mogu tursku, pogotovo ne doma. Kompleksasi. Ja kupim nekad one 3u1, kad mi se ne pije kuvana, skuvam doma i veseli te boze.
    - Smrt fasizmu baba
    - I tebi sinko, i tebi

  5. The Following User Says Thank You to mexiko For This Useful Post:


  6. #4355
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro, Podgorica, Centar
    Posts
    13,471
    Thanks Thanks Given 
    3,826
    Thanks Thanks Received 
    3,066
    Thanked in
    1,302 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BiTrAtE View Post
    Na pumpu kod autobuske imate širok asortiman tunjevina, riže, brašna, pakao kako su im se posprdali sa zakonom...

    Sent from my Mi Note 10 using Tapatalk
    Ja na tu pumpu odem povremeno da uzmem kapsule za Dolce Gusto... Mimo goriva...
    --------------->
    <---------------
    Odavde dovde...

  7. #4356
    Join Date
    Dec 2007
    Posts
    1,690
    Thanks Thanks Given 
    127
    Thanks Thanks Received 
    624
    Thanked in
    277 Posts

    Default

    Ima li neko racionalno objasnjenje zasto je ovog vikenda,isto kao i proslog, otkriveno osjetno manje novih slucajeva nego drugim danima?
    A kazu da su dosta testirali.
    Kada mozak ne koristiš, čekaš da ti kažu
    tada misliš da sve znaš, ne vidiš da lažu

  8. #4357
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Middle earth
    Posts
    7,465
    Thanks Thanks Given 
    160
    Thanks Thanks Received 
    1,262
    Thanked in
    638 Posts

    Default

    Ne znam sto ljudi trce za kafe na benzinske kad imas bar deset mjesta u Podgorici dje mozes uzet espreso za ponijeti popij je doma ili u auto ako ti je vec toliki merak jedino ako ne vole da se druze uz miris izduvnih gasova.
    I have a plan so cunning you could pin a tail on it and call it a weasel.

  9. #4358
    Join Date
    Jan 2018
    Location
    Titograd
    Posts
    1,289
    Thanks Thanks Given 
    253
    Thanks Thanks Received 
    332
    Thanked in
    221 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MontSAT View Post
    Đe ispadoše 2 tone zna li mi ko objasniti...
    Ukrcano 19t, stiglo 17t...
    Nije moglo da stane svr u avion. Gabaritno..
    Last edited by goozica; 05-04-20 at 17:37.

  10. #4359
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    podgorica
    Posts
    10,603
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    362
    Thanked in
    269 Posts

    Default

    Novi presjek

    Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

  11. #4360
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mexiko View Post
    Kako ti oricaas gluposti...za medalju. A vjerujem da ne bi umio nac Malesiju na kartu Crne Gore. Obisao sam skoro sva sela u Malesiju, os Tuzi pa na dalje. Imam dosta prijatelja i poznanika tamo. Sto starjih, sto mladjih. Znam dosta dobro njihove obicaje. I znam da genarlo svi drze rijec i da su izuzetko gostopriman narod. Svudje, pa i kod njih ima i onih drugih koji nijesu vrijedni pomena. Ali takvima kao ti lakse ucerat metar u guzicu no cenat u glavu.
    I ja ih znam dosta i isti su ljudi kao mi. Ni bolji ni gori.

    A tvoja prica da je jedna nacija ili grupa postenija od druge je taman isto toliko sovinisticka kao ona prica prije neki dan da se zaraza javila u Tuzima zbog toga sto su tamo svi "nehigijenski".

  12. #4361
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,760
    Thanks Thanks Given 
    2,126
    Thanks Thanks Received 
    4,665
    Thanked in
    2,486 Posts

    Default

    Samo po dzepu klepaj ove sto bi rizikovali tudje zivote radi par eura profita vise, pljuc.

    Forever young, i want to be forever young

  13. #4362
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    N/A
    Posts
    13,802
    Thanks Thanks Given 
    2,239
    Thanks Thanks Received 
    3,409
    Thanked in
    1,502 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    I ja ih znam dosta i isti su ljudi kao mi. Ni bolji ni gori.

    A tvoja prica da je jedna nacija ili grupa postenija od druge je taman isto toliko sovinisticka kao ona prica prije neki dan da se zaraza javila u Tuzima zbog toga sto su tamo svi "nehigijenski".
    Dje sam ja uporedjivao dvije nacije i rekao da je jedna bolja od druge? Molim te da vidim to. Nadji post. Svaka prica ti je takva. Ali dobro, obraz te ne smeta, a Crna Gora je demokratska zemlja, pa mozes pricat.
    - Smrt fasizmu baba
    - I tebi sinko, i tebi

  14. #4363
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mexiko View Post
    Dje sam ja uporedjivao dvije nacije i rekao da je jedna bolja od druge? Molim te da vidim to. Nadji post. Svaka prica ti je takva. Ali dobro, obraz te ne smeta, a Crna Gora je demokratska zemlja, pa mozes pricat.
    E, da. U stvari ti si pricao kako su stanovnici Malesija isti kao drugi stanovnici Crne Gore, ni bolji ni gori, ni odgovorniji ni neodgovorniji. Pomenuo si ih specificno da bi to odsustvo razlike naglasio.

    Sad vidim da je sve to jedan nesporazum. Drago mi je sto smo se slozili.

  15. #4364
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Budva
    Posts
    13,802
    Thanks Thanks Given 
    1,487
    Thanks Thanks Received 
    4,958
    Thanked in
    2,322 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by goldfinger View Post
    Ne znam sto ljudi trce za kafe na benzinske kad imas bar deset mjesta u Podgorici dje mozes uzet espreso za ponijeti popij je doma ili u auto ako ti je vec toliki merak jedino ako ne vole da se druze uz miris izduvnih gasova.
    Ja sam danas poslje dužeg vremena popio ,,kupovnu'' kafu
    Na benzinskoj pumpi u Reževićima je kupih i stadoh pored crkve Svetog Jovana (skretanje ka Blizikućama) da je popijem... onda dalje poslom

    BTW, do danas 214 registrovanih slučajeva , najviše u Podgorici (104).

  16. #4365
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,149
    Thanks Thanks Given 
    658
    Thanks Thanks Received 
    687
    Thanked in
    336 Posts

    Default

    Iz Italije preko Hrvatske stiže 11 državljana Crne Gore

    Državljani Crne Gore, njih 11, stiglo je iz italijanskog grada Ankona u luku Gaženica koja se nalazi u hrvatskom gradu Zadar.

    Oni su doputovali zajedno sa još 29 osoba, katamaranom "Jelena" koji ima 400 mjesta.

    Iz državnog inspektorata Hrvatske objašnjeno je da će državljani Crne Gore po dolasku u luku Zadar organizovanim prevozom i uz pratnju policije biti ispraćeni do graničnog prelaza.
    Primjer regionalne solidarnosti.

    https://www.vijesti.me/vijesti/drustvo/iz-italije-preko-hrvatske-stize-11-drzavljana-crne-gore
    Last edited by Viscount; 05-04-20 at 19:09.
    Don't mind anything anyone tells you about anyone else. Judge everyone and everything for yourself.

  17. The Following User Says Thank You to Viscount For This Useful Post:


  18. #4366
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,693
    Thanks Thanks Given 
    13
    Thanks Thanks Received 
    17
    Thanked in
    12 Posts

    Default

    Dako me još uhapse za širenje panike.

    Piše da je 214 slučajeva u CG, isto što i 341 na 1 milion stanovnika. Izvor: https://www.worldometers.info/coronavirus/

    Sent from my SM-G955F using Tapatalk

  19. #4367
    Join Date
    Jul 2011
    Posts
    5,809
    Thanks Thanks Given 
    195
    Thanks Thanks Received 
    460
    Thanked in
    242 Posts

    Default

    Pa razmisli malko odakle..
    Nemamo milion stanovnika no 650k

  20. #4368
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MRDzA View Post
    Dako me još uhapse za širenje panike.

    Piše da je 214 slučajeva u CG, isto što i 341 na 1 milion stanovnika. Izvor: https://www.worldometers.info/coronavirus/

    Sent from my SM-G955F using Tapatalk
    to koliko je na milion stanovnika je najidiotskija statistika koji sam vidio u životu. Statistika koja se ne bazira na stvarnosti već na "šta bi bilo kad bi bilo" sistemu
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  21. #4369
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,693
    Thanks Thanks Given 
    13
    Thanks Thanks Received 
    17
    Thanked in
    12 Posts

    Default

    Baš ne vidim razlog zašto bi to bila idiotska statistika. Idealno je da pokaže ozbiljnost situacije kod nas i zašto ove brojke treba da nas opominju da se ne poštuju pravila dovoljno i da se zato stvaraju klasteri.

    U Srbiji se ne testira dovoljno, zato mislim da bi njihove brojke bile još ozbiljnije kad bi pojačali testiranje.

    Sent from my SM-G955F using Tapatalk

  22. #4370
    Join Date
    Dec 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,162
    Thanks Thanks Given 
    179
    Thanks Thanks Received 
    561
    Thanked in
    272 Posts

    Default

    Drzave, svjetske sile i one koje nisu sile, od ko zna kad u proslosti igraju jednu utakmicu u kojoj se takmice koja ce bit mocnija, bogatija, uticajnija, veca, postoji ta hijerarhija moci na globalnom nivou. Danas u vrijeme virusa Korona mi svjedocimo takmicenju, ne mislim na takmicenje u tome ko ce prije pronac vakcinu, ne mislim na takmicenje ko ce imat manje zarazenih, ko ce proizvest vise maski i dati ih nekoj drzavi logikom "eto mi vam sad pomazemo, a vi ste kao neka sila, a eto mi vam pomazemo", to provlacenje kroz nos, mislim na ono prvo takmicenje u globalnom grabezu za resurse i uticaj.

    Ne pratim medije skoro uopste u vezi virusa za razliku od nekih, mozda su neki ranije ja sam tek prekjuce svatio da ce drzave da zrtvuju dio stanovnistva zbog ekonomije i nekako je to transparentno, skoro kao da se ne krije do sad, da bi danas vec bilo receno da ce neke drzave da se "otvore" direktno. Ici ce se logikom, eto kriva zaraze je donekle pala, steklo se neko iskustvo, vakcinu nemamo ali znamo manje-vise koji ljekovi uticu na slabljenje virusa, kupili smo respiratore, maske, alkohole, opremili neke prostore za zarazene i to je to, vracamo se 80% u neku normalu, pa ko pretekne pretekne. U medjuvremenu ce se kazem proizvest i uvest svega, nece falit ni maski ni rukavica, pa se prskajte, nosite maske, rukavice, ne druzite se ostalo se sve mora radit, pa ko pretekne.

    Mene samo buni ako vec jednog dana smanje mjere i kod nas i u druge drzave, sto ce cinjet ako tad opet virus pocne da se siri? Smanjili smo mjere, ljudi se vise krecu, rade, druze, virus se siri, sta onda? I znate kako to ide, nece svi odma spustit mjere u jedan dan, ucinjece to jedna drzava i onda idu i druge. Jer nece da im uzmu finansijski kolac.

    Konkretno mi, sto se tice turizma ako toplota ne bude uticala i mjere koje su uvedene na znacajno smanjenje eventualno nestanak virusa nula turista ce doci ovog ljeta. Bukvalno nula. Jer bi svak morao na granici da se testira i ceka rezultate testa, pa ako je negativan da ga se pusti, ako je pozitivan da ga se isprati nazad.

    Bojim se da ce nasa vlast jednostavno jednog dana rec, mi ne mozemo da hranimo sve taksiste, konobare, radnike u kladionicama, hotelima, restoranima itd. vratite se na posao pa sta bude, maske, viziri, alkoholi, djumbiri pa sta bude. A nas narod je takav da bi svako smanjenje mjera uticalo na maksimalne fizicke bliskost i ponovno sirenje virusa. Mi smo kao pusteni s lanca.
    Zasto se tezi da Crna Gora ima na primjer preko 500 respiratora mozda i 600-700, preko 700, zato sto se mozda svjesno ide na to da ih stvarno toliko i bude u jednom momentu na respiratorima, kazem mozda, a sve zbog ekonomije, dakle kontrolisano. Ne tvrdim nista 100% ali ako je nedje sve moguce to je politika. Naravno to nam se nece reci. Nastao bi haos i kod nas i bilo dje. Mi smo inace vec zaduzeni 3.5-4 milijarde, vlast prosi donacije da bi nesto kupila od opreme. I ako se te mjere jednog dana smanje nasi ce prosto reci pa smanjila je i Francuska i Amerika, sto ne i mi?

    Znam da ce ljudi reci, ne mozemo sad da bankrotiramo, istina, ali ne mozemo ni pustit da virus potamani dio stanovnika. Da budu zrtveno jagnje. Ljepse je svi kolektivno da jedmeo ljeba i vode jedno vrijeme no da svjesno zrtvujemo dio ljudi. Mislim da je to humanije. Nasi preci su jeli koru sa drveta, mi ne mozemo da zamislimo kako se zivjelo prije manje od 100 godina posle WWI, dvadesetih i unazad vjekovima prije toga, kakvih je bilo gladnih godina, pa posle WWII, pa se nekako preteklo. Nije covjek ubijao covjeka i jeo ga, na sta bi eventualno ovo danas licilo. Ali ovo su vremena "demokratije", dekadencije, sebicnosti, kapitalizma. Ovo sto pisem je nesvatljvia nauka za neke. Mislim da se ide na to da se odrzava jedan broj zarazenih, da on ne ide znacajno gore ni da se ide do nule, nego toliko ih je, neko ozdravi, dodje neki novi, neko premine od virusa, naviknite se, do vakcine. A ona ce bit, po nekima sjutra, po nekima za dvije godine, po nekima za 10 godina.

    Teoretski je moguce malu drzavu kao CG svest na nula zarazenih, u praksi ne znam, primjer su Tuzi, malo mjesto u kom je stalo na 34, ali ne mozes u vecim opstinama svakom donijet na vrata hranu, neka drugacija vlast, mentalitet i narod moze, mi ne. Neko je vec pisao odje da bi trebali cijelu drzavu zatvorit na mjesec dana osim nekih 10% koji bi morali da rade. Mislim da je bolje da traje kratko a bude drasticno rigorozno, nego da stvar razvlacimo u nedogled.

    Oni vec sad nas neprimjetno uvlace u tu psihozu manipulacije navikavanja kao zaba kojoj podgrijavaju vodu. Onog dana, ako smanje mjere a broj zarazenih bude npr. i dalje preko 100 ili ako ih bude 50, mjere smanje a broj zarazenih pocne da se povecava, mi se moramo pobunit. Sad neka hrane narod, od onih para koje su otimali od tog naroda 30 godina ali mjere se ne smiju spustit dok ne bude 0 (nula) zarazenih! Oni nama pricaju sto mi punimo frizidere i kupujemo toalet papir, oni kojima su puni puncijati frizideri, oni ki ormar sa dvoje vrata, puna kupatila papira, mislite da nisu...? A mislite da oni idu u prodavnice ili im idu sluge. Pa sluge. Posluga. Necu da pricu svedem na politiku...ali jednostavno sve je politika i ovaj virus je politika...

    Pisao sam vec prije nekoliko dana, nase mjere dosadasnje zapravo nisu nista posebno stroge, samo nam se tako cini jer se zivot ljudima svodi na kafice, trzne centre, kladionice i teretane, to je dakle nas subjektivni osjecaj. Koliko se primjenjuju i da li se kaznjava dovoljan broj ljudi i to je znak pitanja. Po meni ne.
    I sami kad do 19h idete gradom vidjecete ljude dje stoje i sjede po nekoliko njih bez razmaka, moj poznanik je cak vidjeo jednu javnu licnost, koja se pojavljuje na TV reklami u vezi kampanje "Ostani doma" dje poziva ljude da ostanu doma, prije neki dan kako iste te mjere krsi i sjedi s ljudima na klupu. Imate i policajce koji se u nekim situacijama sazale na ljude, prodju pored njih i kazu necemo ih sad cerat doma, razumijemo ih, nije im lako po vas dan u kucu, ima i toga.
    Dakle zasto mjere nisu stroge, da bi se jednog dana lakse mogle smanjit, lakse je smanjit manje nego vece mjere. Jer neko bi se sjutra pitao "Zasto ukinuste vanredno stanje?", zasto ovo zasto ono a zarazenih ima jos puno, mislim da vlast nedje kaze, ovo mozda moze trajati bas dugo, bolje da ne donosimo prestroge mjere - nemaju smisla.
    Sto se tice zabrane medjugradskog saobracaja imam osjecaj i da se to krsi u vidu nalazenja dozvola preko veze, jednostavno mi smo drzava veza, poznanstava, rodjaka, kumova, vjerujem da su mnogi preko veze nabavili papir za putovanja. Pita li se iko je li porasla prodaja pasa na primjer. Siguran sam da jeste...Ma onaj mali bijeli, njemu je dovoljan jedan smoki dnevno, lakse ga je drzat nego komarca, a mos vazda napolje s njim...Jos jednom ponavljam, ne smijemo pristat na smanjenje mjera vec trazit povecanje! A ako ih smanje dje cemo se pobunit..na ulicu..kako..?!

    Nek vas Bog cuva.
    Drzava univerzalnog normativnog morala i obrazovanja

  23. The Following User Says Thank You to Platinum For This Useful Post:


  24. #4371
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    658
    Thanks Thanks Given 
    358
    Thanks Thanks Received 
    258
    Thanked in
    115 Posts

    Default

    Očigledno nemate kontakta sa statistikom. Ona mora biti uporedna, a da bi bila takva, mora se naći paritetna mjera, jer su zemlje različite, i neka ima 600k, a neka 80mil. Zato i postoji statistika na 1 mil stanovnika. Kao što postoji GDP per capita, da bi pokazao snagu države, jer naših 5 milijardi GDP-a i Kineskih 12 triliona USD nisu pariterna, ali kad se uporedi GDP po glavi stanovnika, dobije se jasnija slika o ekonomskom bogatstvu jedne države.
    Last edited by Stewie; 05-04-20 at 23:00.

  25. The Following 8 Users Say Thank You to Stewie For This Useful Post:


  26. #4372
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MRDzA View Post
    Baš ne vidim razlog zašto bi to bila idiotska statistika. Idealno je da pokaže ozbiljnost situacije kod nas i zašto ove brojke treba da nas opominju da se ne poštuju pravila dovoljno i da se zato stvaraju klasteri.

    U Srbiji se ne testira dovoljno, zato mislim da bi njihove brojke bile još ozbiljnije kad bi pojačali testiranje.

    Sent from my SM-G955F using Tapatalk
    idiotska je zato se što u slučaju zemalja koje imaju manje od milion stanovnika ne bazira na činjenicama već na šta bi bilo kad bi bilo, i to možda.
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  27. #4373
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Stewie View Post
    Očigledno nemate kontakta sa statistikom. Ona mora biti uporedna, a da bi bila takva, mora se naći paritetna mjera, jer su zemlje različite, i neka ima 600k, a neka 80mil. Zato i postoji statistika na 1 mil stanovnika. Kao što postoji GDP per capita, da bi pokazao snagu države, jer naših 5 milijardi GDP-a i Kineskih 12 triliona USD nisu pariterna, ali kad se uporedi GDP po glavi stanovnika, dobije se jasnija slika o ekonomskom bogatstvu jedne države.
    porediš babe i žabe
    količina novca ima tačan broj, a odnos broja oboljelih " možda" sistemom na milion stanovnika se ne bazira bukvalno ni na čemu. U slučaju zemalja koje imaju manje od milion stanovnika ova hipotetička statistika ne uzima u obzir da takvim državama milion znači
    gušća naseljenost,
    znači manje medicinske opreme po glavi stanovnika,
    znači manje bolničkih kreveta po glavi stanovnika
    znači manje doktora po glavi stanovnika

    čak i ako srazmjerno povećaju broj doktora, površinu države, broj stambenih objekata, prilagode prosječan broj članova porodice, količinu medicinske opreme... milion stanovnika je skoro pa duplo teže kontrolisati od 650 k
    ...


    bottom line
    ko je smislio milion sistem je retardiran. Ne koristi se u svakoj statistici uzorak od 100.000 da nije jedini logičan i približno precizan
    Last edited by Rakun; 06-04-20 at 00:52.
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  28. #4374
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    3,807
    Thanks Thanks Given 
    603
    Thanks Thanks Received 
    730
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Moze da se gleda na 1m moze na 10 ljudi moze na 100miliona..moze na 100k. Uvijek isto pokazuje i predstavlja. Uzet je 1m jer je najlogicniji broj za radjenje ovakve statistike.
    I da, Crna Gora moze da se poredi i sa Rusijom i sa Kinom i sa Amerikom.

    Tuzno je sto Crna Gora koja broji stanovnika koliko jedan manji gradic se nalazi u stanju u kakvom se nalazi. A raspolaze sa ogromnim resursima za ovaj broj stanovnika. Ali to je vec neka druga prica.

  29. The Following 2 Users Say Thank You to samson For This Useful Post:


  30. #4375
    Join Date
    Feb 2014
    Location
    podgorica
    Posts
    1,423
    Thanks Thanks Given 
    6
    Thanks Thanks Received 
    74
    Thanked in
    40 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by samson View Post
    Moze da se gleda na 1m moze na 10 ljudi moze na 100miliona..moze na 100k. Uvijek isto pokazuje i predstavlja. Uzet je 1m jer je najlogicniji broj za radjenje ovakve statistike.
    I da, Crna Gora moze da se poredi i sa Rusijom i sa Kinom i sa Amerikom.

    Tuzno je sto Crna Gora koja broji stanovnika koliko jedan manji gradic se nalazi u stanju u kakvom se nalazi. A raspolaze sa ogromnim resursima za ovaj broj stanovnika. Ali to je vec neka druga prica.
    Lakse je Smrtnost 0.34 osoba na 100.000

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

Page 175 of 383 FirstFirst ... 75125165171172173174175176177178179185225275 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. [COVID-19] S v i j e t
    By ASC in forum COVID-19
    Replies: 7867
    Last Post: 13-01-24, 21:35
  2. Prodajem Nargile Crna Gora, Nargila Crna Gora, Shisha Montenegro
    By nargile crna gora in forum Ostali oglasi
    Replies: 0
    Last Post: 23-09-15, 12:16
  3. Pa da se krene: CRNA GORA - Bugarska; CRNA GORA - Irska
    By ckamalama in forum Ostali sportovi
    Replies: 141
    Last Post: 07-09-08, 12:25

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •