View Poll Results: Kako je naša Vlada (država) reagovala na COVID-19 prijetnju?

Voters
117. You may not vote on this poll
  • 1. Reakcija je bila adekvatna i pravovremena

    57 48.72%
  • 2. Ništa nije bilo dobro

    12 10.26%
  • 3. Reakcija je bila pretjerana od početka

    13 11.11%
  • 4. Počeli su dobro, ali kratko je trajalo

    35 29.91%
Page 92 of 383 FirstFirst ... 4282888990919293949596102142192 ... LastLast
Results 2,276 to 2,300 of 9560

Thread: [UPDATE] Crna Gora COVID-19

  1. #2276
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,126
    Thanks Thanks Given 
    2,236
    Thanks Thanks Received 
    2,407
    Thanked in
    1,240 Posts

    Default

    I ja sam sad bila po marketima za te rukavice i nema ih.

  2. #2277
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Baš fino potkrovlje
    Posts
    8,427
    Thanks Thanks Given 
    2,995
    Thanks Thanks Received 
    1,440
    Thanked in
    773 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rodion Romanovich View Post
    https://www.vijesti.me/vijesti/drust...ikakvog-povoda

    Prvo smo mlatili o spiskovima dva, tri dana sto je potpuna besmislica u ovoj situaciji a sad cemo o ovom potpuno nepotrebnom istupu jednog od sindikata koji je po meni bio neprilican u ovom trenutku.
    Непотребно је и неприлично указати да здравствени радници немају опрему потребну за рад и заштиту?

    Дај и мени те дроге.
    Ја чекам посао али волим ову земљу!



    А што пијем кад ми шкоди
    ко ће кући да ме води?

  3. #2278
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro, Podgorica, Centar
    Posts
    13,471
    Thanks Thanks Given 
    3,826
    Thanks Thanks Received 
    3,064
    Thanked in
    1,301 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Ako nadješ uzmi dva pakovanja, jedno tebi jedno meni, platim oba ja. Razmjenu ćemo odraditi ko na filmove kad špijuni razmjenjuju dokumenta. Ti ostaviš kesu na određeno mjesto, a ja pare na mjesto dje ti kažeš.

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
    Naravno da bih uzeo, nikakav problem. Elem, Nas diskont, HDL Zabjelo, Idea Gintas, Idea kod Krivog mosta, Idea i Aroma u City kvart, Super Voli... Nema...
    --------------->
    <---------------
    Odavde dovde...

  4. #2279
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    6,074
    Thanks Thanks Given 
    514
    Thanks Thanks Received 
    428
    Thanked in
    239 Posts

    Default

    Imate rukavice u poljoprivrednim apotekama,centrima.

    Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk

  5. #2280
    Join Date
    Aug 2013
    Location
    Send me location
    Posts
    7,089
    Thanks Thanks Given 
    969
    Thanks Thanks Received 
    581
    Thanked in
    289 Posts

    Default

    http://mne.ul-info.com/dr-jovicevic-...-koronavirusa/

    Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk


  6. #2281
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,576
    Thanks Thanks Given 
    41
    Thanks Thanks Received 
    692
    Thanked in
    217 Posts

    Default



    Ulcinj danas

  7. #2282
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro, Podgorica, Centar
    Posts
    13,471
    Thanks Thanks Given 
    3,826
    Thanks Thanks Received 
    3,064
    Thanked in
    1,301 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Djalac View Post
    Imate rukavice u poljoprivrednim apotekama,centrima.

    Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk
    Pogledacu sjutra. Thnx...
    --------------->
    <---------------
    Odavde dovde...

  8. #2283
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Vojvotk|nja od Fund|ne
    Posts
    20,926
    Thanks Thanks Given 
    1,011
    Thanks Thanks Received 
    1,854
    Thanked in
    706 Posts

    Default

    Bravo!!!


    Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
    Sell the Vatican, Feed the World!

  9. The Following 4 Users Say Thank You to KRKNA For This Useful Post:


  10. #2284
    Join Date
    Feb 2020
    Posts
    138
    Thanks Thanks Given 
    151
    Thanks Thanks Received 
    30
    Thanked in
    17 Posts

    Default

    Ima li crnih rukavica dje?
    Ostale su mi ruzne i nebih ih nosio.
    Black Mamba

    8 & 24

    <3

  11. The Following User Says Thank You to soundtrack For This Useful Post:


  12. #2285
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,117
    Thanks Thanks Given 
    339
    Thanks Thanks Received 
    648
    Thanked in
    316 Posts

    Default

    Misli li ko iz vlade izlaziti pred narod, evo par dana ziviml u izolaciji slusajuci konferencije iz srbije i drugih drzava. A ovdje trebamo da se smilujemo da dobijemo press na svakih 10 dana dje nemaju 2 konkretna pitanja
    Podgorica Podgoricanima!

  13. #2286
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    i travel light
    Posts
    15,149
    Thanks Thanks Given 
    2,060
    Thanks Thanks Received 
    3,113
    Thanked in
    1,724 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by .Bole View Post
    Misli li ko iz vlade izlaziti pred narod
    Tvituju sa sigurne udaljenosti jer #socijalnadistanca
    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

  14. #2287
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    8,529
    Thanks Thanks Given 
    129
    Thanks Thanks Received 
    483
    Thanked in
    218 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by soundtrack View Post
    Ima li crnih rukavica dje?
    Ostale su mi ruzne i nebih ih nosio.
    Sound,

    crne rukavice kupio sam u polj. apoteku Agroprom u Tuzi, kod starog Rokšpeda.
    Odlične su i dosta čvršće nego sve ostale.
    100 komada, odnosno 50 pari koštalo je tačno 8 eura.
    Samo XL veličina je bila.
    Ja sam ih kupio u četvrtak, i tada je bilo ostalo još tačno 6 kutija, da li ih ima više ne znam.

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
    Last edited by Petronas; 24-03-20 at 15:48.
    "LIFE IS ABOUT PASSIONS. THANK YOU FOR SHARING MINE." - Michael Schumacher



  15. The Following User Says Thank You to Petronas For This Useful Post:


  16. #2288
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,761
    Thanks Thanks Given 
    10,902
    Thanks Thanks Received 
    2,125
    Thanked in
    1,084 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by METZ View Post
    Bogami ne bi ovo pisala da ti sestra, brat ili dijete radi u KBC danas ali ajde solidarisi se ti sa kim treba..
    METZ uopšte ne mislim da to što neki doktori i sestre nemaju maske zavisi od ovo dvoje Hrapovićeve đece i potpuno je nepriličo protiv ministra se boriti udarajući mu na đecu! Đeca su izložena najstrašnijem maltretiranju od bolesnika po društvenim mrežama jer da njih dvoje nemaju te dvije maske spasilo bi se cg zdrvstvo!
    Osuđujem najoštrije ubacivanje nevine djece u tu priču! Samo mi nemoj reći da misliš da dr Samardzić nije i blizu i dalju rodbinu sa maskama i alkokolom obezbijedila prije ove situacije! Vjeruješ li iskreno da njeno dijete ili bilo kojega sa toga spiska nema masku?
    Tako da ne trošite riječi na gluposti, a zdravstvo nijesu urušila ova djeca, od pljuvanja đece mi se smučilo! Ja imam troje u mojoj kući i svima sam nabavila maske, kupila u apoteci još u januaru... i da, imam u zdravstvu bar troje, sestru koja je zbog pacijenta u izolacijii ...jesu li zaštićeni, ne, imaju li u izobilju, ne, imaju li adekvatnu opremu, ne! I nemam ništa protiv što se doktori sa ministrom svađaju i što im ne odgovara njegov rad ii ga smatraju lošim i neodgovornim, i oće da ga smijene, neka, ali đecu i sliku ostaviti i prstom uperiti u njih je sramno i neka se stide guzice kad obraza nemaju!

    Quote Originally Posted by joni View Post
    @zvoncica do sad sam tvoje postove smatrao razumnim.I u ovom ti je manje više sve OK ali ovo između ... i ... Uhhh,imam i ja izlete sve češće i češće,izolacija čini svoje.Čitam dosta o situaciji u inostranstvu pa ponekad kao da ne živim i nisam živio ođe.


    Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk
    Ne znam na koji dio misliš? Voljela bih da mi pojasniš? Ako se sjećam pričali smo o tri respiratora koja ne rade u Pv? Ne mogu sad tražiti...Ne mogu da vjerujem da su u PV godinama bez respiratora i da se t saznaje kad neko umre? I da im je to kao opravdanje za smrt žene? Ja to ne razumijem i po meni to ne može biti opravdanje...

    Quote Originally Posted by Rodion Romanovich View Post
    https://www.vijesti.me/vijesti/drust...ikakvog-povoda

    Prvo smo mlatili o spiskovima dva, tri dana sto je potpuna besmislica u ovoj situaciji a sad cemo o ovom potpuno nepotrebnom istupu jednog od sindikata koji je po meni bio neprilican u ovom trenutku.
    Znaš kako, sindikalci ne bih rekla da nepotrebno reaguju, evo sad imaju donacije preko 2 miliona eura pa neka nabavljaju što im fali....jedino neprilično, po meni, je plekanje djece, uh to im ne mogu oprostiti!
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  17. The Following User Says Thank You to zvoncica For This Useful Post:


  18. #2289
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,586
    Thanks Thanks Given 
    7,517
    Thanks Thanks Received 
    4,585
    Thanked in
    1,775 Posts

    Default

    Šta će crna đeca (ne samo ova, no većina đece funkcionera), nijesu ona kriva što troše stotine hiljada pokradenih narodnih para na putovanja i školovanje po svijetu...

    Sent using Tapatalk
    #fakenews

  19. The Following 12 Users Say Thank You to MeDo_JE For This Useful Post:


  20. #2290
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,486
    Thanks Thanks Given 
    203
    Thanks Thanks Received 
    675
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    U pravu je zvoncica. Pregrdno je osvitanje fotografija đece po svim društvenim mrežama. Još sad ima dokonih više nego ikad, nema stranice đe mi fotografija nije iskočila. Čekam samo još na jutjubu da se pojavi. Nisu ona kriva što im je otac kreten i potencijalno lopov. Treba to drukčije rešavat.

  21. The Following 2 Users Say Thank You to Lackie For This Useful Post:


  22. #2291
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    3,807
    Thanks Thanks Given 
    603
    Thanks Thanks Received 
    730
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MeDo_JE View Post
    Šta će crna đeca (ne samo ova, no većina đece funkcionera), nijesu ona kriva što troše stotine hiljada pokradenih narodnih para na putovanja i školovanje po svijetu...

    Sent using Tapatalk
    Istina ziva druze moj.
    Nisu oni krivi sto su im roditelji olos. Koji ih nisu umjeli nauciti skromnosti. Ako ne pravoj, makar onoj laznoj. Da se ne kurce po instagramu i da budu odgovorni.

    Lose je napasti djecu. Ali iznenadjenje nije.
    Da vi ste na mjesto doktora zapitajte se koga bi vi napadali. Lako je tudjim penisom koprivu mlatit. Ti ljudi su izlozeni. Ako ce da dobiju zastitu ukazivanjem na to da su djeca drzavnika bahata..od mene imaju podrsku. A djeca neka ostanu u karantin i iskljuce drustvene mreze..ako ne mogu podnijet osudu.

  23. The Following 5 Users Say Thank You to samson For This Useful Post:


  24. #2292
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    7,788
    Thanks Thanks Given 
    10,922
    Thanks Thanks Received 
    5,156
    Thanked in
    2,404 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    !

    Ne znam na koji dio misliš? Voljela bih da mi pojasniš? Ako se sjećam pričali smo o tri respiratora koja ne rade u Pv? Ne mogu sad tražiti...Ne mogu da vjerujem da su u PV godinama bez respiratora i da se t saznaje kad neko umre? I da im je to kao opravdanje za smrt žene? Ja to ne razumijem i po meni to ne može biti opravdanje...
    Pošto ne mogu da boldujem a u prethodnom mom postu sam izdvojio dio tvog posta koji me iznenadio evo da parafraziram:
    Po tebi,NE BI MOGLO DA PROĐE(u Crnoj Gori valjda) to da ima jedan grad sa 3 respiratora od kojih ni jedan ne radi.
    E pa prolazilo je kod nas mnogo štošta i težeg pa-izio vuk magarca


    Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk

  25. #2293
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,952
    Thanks Thanks Given 
    29
    Thanks Thanks Received 
    912
    Thanked in
    486 Posts

    Default

    U momentima kada CG ima najvecu krizu u novijoj istoriji sa Korona virusom gdje nam je ovo predsjednik? Niko ga nije vidio, cuo, nikakvo obavjestenje, obracanje, nema ga da podrzi i ohrabri svoj narod u teskim momentima?
    Ili sam ja nesto propustio?

    Послато са SM-N975F помоћу Тапатока
    doslo vrjeme da se promijeni potpis :)

  26. The Following User Says Thank You to bojankov For This Useful Post:


  27. #2294
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by bojankov View Post
    U momentima kada CG ima najvecu krizu u novijoj istoriji sa Korona virusom gdje nam je ovo predsjednik? Niko ga nije vidio, cuo, nikakvo obavjestenje, obracanje, nema ga da podrzi i ohrabri svoj narod u teskim momentima?
    Ili sam ja nesto propustio?

    Послато са SM-N975F помоћу Тапатока
    Bili su danas na sastanak i kao da je sastanak sa nekim stranim državnikom a ne predsjednikom države.
    Pakao
    https://fosmedia.me/mobile/infos/dru...icinske-opreme
    One Ring to Rule them all...

  28. #2295
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,761
    Thanks Thanks Given 
    10,902
    Thanks Thanks Received 
    2,125
    Thanked in
    1,084 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by joni View Post
    Pošto ne mogu da boldujem a u prethodnom mom postu sam izdvojio dio tvog posta koji me iznenadio evo da parafraziram:
    Po tebi,NE BI MOGLO DA PROĐE(u Crnoj Gori valjda) to da ima jedan grad sa 3 respiratora od kojih ni jedan ne radi.
    E pa prolazilo je kod nas mnogo štošta i težeg pa-izio vuk magarca


    Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk
    Obično se brzo ova tema puni i ja uvijek krenem od prvog nepročitnog a to nekad bude i po 5, 6 str pa onda obilježim post na koji sam htjela da odgovorim...tao sam tvoj obilježila i kad sam kliknula, mog teksta nema pa nijesam tačno znala sto sam pisala...
    Jeste, u istom sam postu čini mi se, a možda i nekom posle napisala da nam je zdravstvo na dnu...nije meni začudo da se u našem zdravstvu dešavaju ovakve stvari (pa mi smo isti oni kojima su bebe u 21.vijeku imrle od prlavštine u porodilištu)..ali mi jeste čudo da je respirator, kao jedan od najbitnijih djelova intenzivne njege, čak tri komada, godinama u kvaru?! Evo ispravi me? Pljevaljska bolnica radi operacije, ili možda nije posednjih godina nijednu odradila? Znači, svaki pacijent koji tamo odradi operaciju, u slučaju da nešto pođe po zlu nema "aparat za disanje"....GODINAMA? Neke operacije zahtijevju respirator, neke ne ali je on tu za svaki slučaj...Ja mislim da je to rečeno proizvoljno, samo da bi se skinula odgovornost...Ja mislim da je svaki normalni hirurg trebao da odbije operacije dok menadzment bolnice ne popravi respirtore...eto to sam mislila no reko' da ne dužim...u tm slučaju mislim da "to ne prolazi" ...a u ostalome se slažemo, prošlo je ovdje svega i svačega
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  29. #2296
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    464
    Thanks Thanks Given 
    28
    Thanks Thanks Received 
    76
    Thanked in
    47 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    METZ uopšte ne mislim da to što neki doktori i sestre nemaju maske zavisi od ovo dvoje Hrapovićeve đece i potpuno je nepriličo protiv ministra se boriti udarajući mu na đecu! Đeca su izložena najstrašnijem maltretiranju od bolesnika po društvenim mrežama jer da njih dvoje nemaju te dvije maske spasilo bi se cg zdrvstvo!
    Osuđujem najoštrije ubacivanje nevine djece u tu priču! Samo mi nemoj reći da misliš da dr Samardzić nije i blizu i dalju rodbinu sa maskama i alkokolom obezbijedila prije ove situacije! Vjeruješ li iskreno da njeno dijete ili bilo kojega sa toga spiska nema masku?
    Tako da ne trošite riječi na gluposti, a zdravstvo nijesu urušila ova djeca, od pljuvanja đece mi se smučilo! Ja imam troje u mojoj kući i svima sam nabavila maske, kupila u apoteci još u januaru... i da, imam u zdravstvu bar troje, sestru koja je zbog pacijenta u izolacijii ...jesu li zaštićeni, ne, imaju li u izobilju, ne, imaju li adekvatnu opremu, ne! I nemam ništa protiv što se doktori sa ministrom svađaju i što im ne odgovara njegov rad ii ga smatraju lošim i neodgovornim, i oće da ga smijene, neka, ali đecu i sliku ostaviti i prstom uperiti u njih je sramno i neka se stide guzice kad obraza nemaju!

    Ne znam na koji dio misliš? Voljela bih da mi pojasniš? Ako se sjećam pričali smo o tri respiratora koja ne rade u Pv? Ne mogu sad tražiti...Ne mogu da vjerujem da su u PV godinama bez respiratora i da se t saznaje kad neko umre? I da im je to kao opravdanje za smrt žene? Ja to ne razumijem i po meni to ne može biti opravdanje...

    Znaš kako, sindikalci ne bih rekla da nepotrebno reaguju, evo sad imaju donacije preko 2 miliona eura pa neka nabavljaju što im fali....jedino neprilično, po meni, je plekanje djece, uh to im ne mogu oprostiti!
    Svaka cast!
    Evo ovdje na forumu svaki treci post je pitanje dje se mogu nabaviti rukavice i maske. I svako bi ih kupio da moze.
    Ne vidim nista strasno u tome sto ih je covjek nabavio za svoju familiju. Mislim da pola familija u Crnoj Gori posjeduje nekoliko, makar one sivene iz domace radinosti.
    Jedino sto ministar laze kao psic da je te maske nabavila njegova supruga.
    A zena mu radi privatno i zaradjuje dosta dobro, tako da je mogao djeci da priusti putovanja po svijetu, steta sto nije malo porazgovarao sa njima o skromnosti i opasnosti eksponiranja po drustvenim mrezama.

  30. #2297
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    pg
    Posts
    5,537
    Thanks Thanks Given 
    2,170
    Thanks Thanks Received 
    996
    Thanked in
    438 Posts

    Default

    Jeste Zvončice obezbijedili su se oni vjerovatno u Januar i za respiratore ne daj bože da treba za njih to ti garantujem.

    Tako to ide..Neka su mu djeca ziva i i zdrava 100god, niko ih odje nije pojaša kako si ti mnogo ružno navela a inače bole me briga čija su djeca i sto su lijepo vaspitana i za primjer, najbolja najsladja i vjerovatno najpametnija..

    Ja pravim (u stvari napravio sam je) masku za jednu trudnicu od kese od usisivača..

  31. The Following User Says Thank You to METZ For This Useful Post:


  32. #2298
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,039
    Thanks Thanks Given 
    5,045
    Thanks Thanks Received 
    2,446
    Thanked in
    1,318 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Bili su danas na sastanak i kao da je sastanak sa nekim stranim državnikom a ne predsjednikom države.
    Pakao
    https://fosmedia.me/mobile/infos/dru...icinske-opreme
    Sve po propisima,distanca odgovarajuca,shto cesh brate moj...
    ...

  33. #2299
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    C:\TIVATECH\
    Posts
    5,425
    Thanks Thanks Given 
    133
    Thanks Thanks Received 
    275
    Thanked in
    139 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by METZ View Post
    Jeste Zvončice obezbijedili su se oni vjerovatno u Januar i za respiratore ne daj bože da treba za njih to ti garantujem.

    Tako to ide..Neka su mu djeca ziva i i zdrava 100god, niko ih odje nije pojaša kako si ti mnogo ružno navela a inače bole me briga čija su djeca i sto su lijepo vaspitana i za primjer, najbolja najsladja i vjerovatno najpametnija..

    Ja pravim (u stvari napravio sam je) masku za jednu trudnicu od kese od usisivača..
    Ja sam od kese za kirby okinuo ćoškove u polukrugu i zaheftao gumice, jedna kesa 4 maske završene i još 4 mogu od ostatka da se sašiju. Kvalitet i efikasnost nesporni, troslojna filtracija. Kao gumice za uši mogu da posluže i krajevi - obruči od hirurških rukavica ako nemaš dovoljno velike gumice za kosu. Ako hoćeš perfekciju da mogu da se prilagode i nosu, makazama okineš savitljive trake od alu poklopca od tegle i zalijepiš ga za masku cijanofiksom.

  34. The Following 2 Users Say Thank You to Tivatech For This Useful Post:


  35. #2300
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,130
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,677
    Thanked in
    976 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post

    Znaš kako, sindikalci ne bih rekla da nepotrebno reaguju, evo sad imaju donacije preko 2 miliona eura pa neka nabavljaju što im fali....jedino neprilično, po meni, je plekanje djece, uh to im ne mogu oprostiti!
    Kada si u ratu i kada je potrebna puna fokusiranost, snaga, koncentracija i povjerenje ne koristis situaciju za licne obracune i promociju a pogotovo ako nisi puni reprezent onih koje bar po imenu predstavljas. Postoje nacini kao i momenti kada i kako se to radi a ne dajuci saopstenja koja odisu licnim anomozitetom, preuvelicavanjem, par nedopustivo izrecenih gluposti i koristenje djece. Ono sto je taj sindikat uradio je golo politikanstvo a ne zelja da se stanje poboljsa. Bez obzira sto ja mislio, cak i gore nego su oni rekli, nikad ne bi na ovaj nacin se sa nekim obracunavao vec naprotiv cupao bi i borio se na sve nacine da se ucini mogucim u najvecoj mogucoj mjeri snadbjevenost neophodnom opremom, zvao kolege iz inostranstva, pozivao humanitarne organizacije za pomoc, pa zvao ostale sindikate da zajedno istupe prema premijeru sa predlogom za razjasnjenje tekucih problema kao i onih koji dolaze a ne davao javna saopstenja u ne znam koje svrhe a koja samo ruse povjerenje gradjana u zdrastveni sistem kao i struku.

Page 92 of 383 FirstFirst ... 4282888990919293949596102142192 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. [COVID-19] S v i j e t
    By ASC in forum COVID-19
    Replies: 7867
    Last Post: 13-01-24, 21:35
  2. Prodajem Nargile Crna Gora, Nargila Crna Gora, Shisha Montenegro
    By nargile crna gora in forum Ostali oglasi
    Replies: 0
    Last Post: 23-09-15, 12:16
  3. Pa da se krene: CRNA GORA - Bugarska; CRNA GORA - Irska
    By ckamalama in forum Ostali sportovi
    Replies: 141
    Last Post: 07-09-08, 12:25

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •