View Poll Results: Kako je naša Vlada (država) reagovala na COVID-19 prijetnju?

Voters
117. You may not vote on this poll
  • 1. Reakcija je bila adekvatna i pravovremena

    57 48.72%
  • 2. Ništa nije bilo dobro

    12 10.26%
  • 3. Reakcija je bila pretjerana od početka

    13 11.11%
  • 4. Počeli su dobro, ali kratko je trajalo

    35 29.91%
Page 228 of 383 FirstFirst ... 128178218224225226227228229230231232238278328 ... LastLast
Results 5,676 to 5,700 of 9560

Thread: [UPDATE] Crna Gora COVID-19

  1. #5676
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rodion Romanovich View Post
    ...Ja iskreno nemam nekih zamjerki na nacin kako smo mi postupili. Cak sta vise prijatno sam iznenadjen...
    Kad si ti imao zamjerke? Kad su uvodili policijski cas podrzavao si, kad su objavljivali imena i adrese samoizolovanih podrzavao si, sad kad olabavljuju isto podrzavas.

    Sta god tog dana objave na vladinom kanalu ti udaris lajk i to ti je to.

  2. The Following 2 Users Say Thank You to SKOJ For This Useful Post:


  3. #5677
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    6,074
    Thanks Thanks Given 
    509
    Thanks Thanks Received 
    428
    Thanked in
    239 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ice-Ventura View Post
    To je to.. pocela je da vazi..
    Oli mi SS to iz tog sluzbenog lista ?

    Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk

  4. #5678
    Join Date
    Jan 2018
    Location
    Titograd
    Posts
    1,288
    Thanks Thanks Given 
    253
    Thanks Thanks Received 
    330
    Thanked in
    220 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Djalac View Post
    meni ne otvara.Moze li se napolje !?

    Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk
    Može slobodno

  5. #5679
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    6,074
    Thanks Thanks Given 
    509
    Thanks Thanks Received 
    428
    Thanked in
    239 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ickorz View Post
    Može slobodno
    Mozes li mi ti tl SS jer mi treba taj SS dje ste to procitali. Hvala
    Nasao sam.

    Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk
    Last edited by Djalac; 21-04-20 at 18:37.

  6. #5680
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    1,512
    Thanks Thanks Given 
    106
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Sad na rtcg dnevnik kazu da nove mjere vaze od ponoci, i ako fino pise
    Ova naredba stupa na snagu danom objavljivanja u "Službenom listu Crne Gore", a to je danas
    Last edited by ivanwoi; 21-04-20 at 18:41.

  7. #5681
    Join Date
    Apr 2020
    Posts
    1,681
    Thanks Thanks Given 
    1,084
    Thanks Thanks Received 
    444
    Thanked in
    263 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by METZ View Post
    Malo procitaj majku mu

    Stanovnicima opštine Tuzi ukinute su posebne mjere su dosadašnje zabrane, tako da se od stupanja na snagu naredbi na koje je NKT danas dalo saglasnost za građane Tuzi važe pravila kao i za građane svih ostalih crnogorskih opština. Pri tome građani Tuzi mogu putovati za Podgoricu jer se Podgorica, Tuzi i Danilovgrad tretiraju kao jedinstvena cjelina.

    Mene za Tuze PG i DG iskreno ne zanima jer ne zivim tamo, zanima me samo je li dozvoljen medjugradski saobracaj da ja mogu npr iz BP da dodjem do Budve?

  8. #5682
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,596
    Thanks Thanks Given 
    3,549
    Thanks Thanks Received 
    8,593
    Thanked in
    4,640 Posts

    Default

    pa fino ti je @METZ rekao ja ne znam što je nejasno. i dalje je zabranjen saobraćaj izmedju gradova


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  9. #5683
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    9,667
    Thanks Thanks Given 
    476
    Thanks Thanks Received 
    509
    Thanked in
    286 Posts

    Default

    Ne moze nocas, od ponoci vazi

    Sent from my Mi MIX 2S using Tapatalk

  10. #5684
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,130
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,677
    Thanked in
    976 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Kad si ti imao zamjerke? Kad su uvodili policijski cas podrzavao si, kad su objavljivali imena i adrese samoizolovanih podrzavao si, sad kad olabavljuju isto podrzavas.

    Sta god tog dana objave na vladinom kanalu ti udaris lajk i to ti je to.
    Ne znam kako idu stvari na paralelnom forumu u tvom paralelnom univerzumu i jesu li tamo zabrane kretanja ali probaj malo svjezeg zraka da udahnes. Ne moras da se ozoniras ali kiseonik bi ti vise nego dobro dosao

    S kime se i oko cega ovaj lik raspravlja je misterija, sa cinjenicama, sa stvarnoscu, sa samim sobom... Jedno je sigurno, njegovi postovi se sire brze od korone i u stanju je ispaliti na desetine jednih te istih jednako besmislenih.

  11. #5685
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,025
    Thanks Thanks Given 
    5,028
    Thanks Thanks Received 
    2,436
    Thanked in
    1,313 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by HaRRyy View Post
    Mene za Tuze PG i DG iskreno ne zanima jer ne zivim tamo, zanima me samo je li dozvoljen medjugradski saobracaj da ja mogu npr iz BP da dodjem do Budve?
    Pichi u Budvu samo se ne zadrzavaj u Pg
    ...

  12. #5686
    Join Date
    Apr 2020
    Posts
    1,681
    Thanks Thanks Given 
    1,084
    Thanks Thanks Received 
    444
    Thanked in
    263 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    pa fino ti je @METZ rekao ja ne znam što je nejasno. i dalje je zabranjen saobraćaj izmedju gradova


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Hvala Ti.

    Moram se onda snalazit da dobijem nesto...pfff
    Mogli su pustit taj medjugradski, pa nek je u auto max dvoje putnika..

  13. #5687
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Nevjesta Jadrana
    Posts
    5,015
    Thanks Thanks Given 
    36
    Thanks Thanks Received 
    108
    Thanked in
    59 Posts

    Default

    Je li i dalje samo jedna osoba moze na javnom mjestu?
    Sve poskupljuje samo je covjek sve jeftiniji...

  14. #5688
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,861
    Thanks Thanks Given 
    264
    Thanks Thanks Received 
    189
    Thanked in
    87 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rodion Romanovich View Post
    Ja se nadam da ce lijepo vrijeme u maju jos vise da ispegla pa da jun docekamo cisti. Sto se tice jula i avgusta moci ce se kupati ali tesko da ce se turizam od toga moci opepeliti. Eventualno ako u septembru sta zakace ali mrka kapa.

    Isto razumijem potrebe da se vazda mora kritikovati ali pretjerivanjem u kritikama dolazite do apsurda. Vjerovatno ukoliko bi doslo, ne daj Boze, do pojave novozarazenih isti ti bi napadali sto se ukidalo. Ja iskreno nemam nekih zamjerki na nacin kako smo mi postupili. Cak sta vise prijatno sam iznenadjen. Tako dajte da kritikujemo vlast u nekim realnim okvirima jer kritika radi kritike je kontraproduktivna a istoj toj vlasti pozeljna. Mislite o tome.
    Eh, kad bi se mislilo đe bi nam kraj bio . Sad će se aktivirati ovi da kritikuju po partijskom zadatku. Zbog njih i zaobilazim određene djelove foruma, a i ovaj topic ću. Uglavnom, milo mi je što su uživali u blagodetima mjera da zdravi kritikuju te iste mjere, a sad će sa istim žarom kritikovat popuštanje tih mjera koje su kritikovali. I da, čuđenje zašto se ukida karantin građanima opštine Tuzi. Nema novozaraženih tamo i sad ih treba kažnjavat zbog nečega? E ne znam, života mi, kako se moglo ikako bolje od ovoga. Da smo pitali određene forumaše da mjere budu kao u Švedskoj sad bismo imali sa njihovim mentalitetom i zdravstvenim sistemom 100 mrtvih u odnosu na sadašnjih 5 (izračunajte), a sa našim mentalitetom i zdravstvenim sistemom 500 do 1000. Onda bi ti isti pominjali Novi Zeland i njihove mjere strogog karantina. Ili makar Dansku, Norvešku ili Finsku. Malo me je strah našeg mentaliteta jer vjerujem da mnogi misle da je gotovo zbog blagog popuštanja mjera, a sve je osim gotovog. U suštini, ne sviđa mi se što nema vremenskog ograničenja za nedjelju, tu se bojim nediscipline. Zasad je ovo bilo skoro pa perfektno.
    Dick Laurent is dead!

  15. The Following 4 Users Say Thank You to amnesiac For This Useful Post:


  16. #5689
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,258
    Thanks Thanks Given 
    2,759
    Thanks Thanks Received 
    2,630
    Thanked in
    1,273 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by amnesiac View Post
    Da smo pitali određene forumaše da mjere budu kao u Švedskoj sad bismo imali sa njihovim mentalitetom i zdravstvenim sistemom 100 mrtvih u odnosu na sadašnjih 5 (izračunajte), a sa našim mentalitetom i zdravstvenim sistemom 500 do 1000.
    brt da nisi prećerao malo... to niko ne može da zna, možda bi ih imali isto 5 što se toga tiče, najbitnije je bilo zatvorit granice(i škole i slično) i ubijedit ljude da se distanciraju i nose masku bar unutra, sve ovo ostalo ne vjerujem da je bilo šta doprinijelo...
    She is only here to annoy herself!

  17. The Following User Says Thank You to NSX For This Useful Post:


  18. #5690
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,025
    Thanks Thanks Given 
    5,028
    Thanks Thanks Received 
    2,436
    Thanked in
    1,313 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by amnesiac View Post
    Eh, kad bi se mislilo đe bi nam kraj bio . Sad će se aktivirati ovi da kritikuju po partijskom zadatku. Zbog njih i zaobilazim određene djelove foruma, a i ovaj topic ću. Uglavnom, milo mi je što su uživali u blagodetima mjera da zdravi kritikuju te iste mjere, a sad će sa istim žarom kritikovat popuštanje tih mjera koje su kritikovali. I da, čuđenje zašto se ukida karantin građanima opštine Tuzi. Nema novozaraženih tamo i sad ih treba kažnjavat zbog nečega? E ne znam, života mi, kako se moglo ikako bolje od ovoga. Da smo pitali određene forumaše da mjere budu kao u Švedskoj sad bismo imali sa njihovim mentalitetom i zdravstvenim sistemom 100 mrtvih u odnosu na sadašnjih 5 (izračunajte), a sa našim mentalitetom i zdravstvenim sistemom 500 do 1000. Onda bi ti isti pominjali Novi Zeland i njihove mjere strogog karantina. Ili makar Dansku, Norvešku ili Finsku. Malo me je strah našeg mentaliteta jer vjerujem da mnogi misle da je gotovo zbog blagog popuštanja mjera, a sve je osim gotovog. U suštini, ne sviđa mi se što nema vremenskog ograničenja za nedjelju, tu se bojim nediscipline. Zasad je ovo bilo skoro pa perfektno.
    Slažem se sa skoro svime shto si iznio ali se bash bojim da su se debelo zajebali shto nisu uveli obavezu noshenja maski i rukavica,nadam se tj. daj Bože da se nesnovano plashim.
    P.S.Mi iz općine Tuzi se pribojavamo sad da nam neko iz grada ne ...
    ...

  19. #5691
    Join Date
    Aug 2016
    Location
    MNE
    Posts
    22,731
    Thanks Thanks Given 
    2,388
    Thanks Thanks Received 
    4,490
    Thanked in
    2,594 Posts

    Default

    Ja se kladim da ce biti sranja ako tuzani ne budu nosili maske.



    1. This forum requires that you wait 60 seconds between posts. Please try again in 6 seconds.


  20. #5692
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,861
    Thanks Thanks Given 
    264
    Thanks Thanks Received 
    189
    Thanked in
    87 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AL no1 View Post
    Slažem se sa skoro svime shto si iznio ali se bash bojim da su se debelo zajebali shto nisu uveli obavezu noshenja maski i rukavica,nadam se tj. daj Bože da se nesnovano plashim.
    P.S.Mi iz općine Tuzi se pribojavamo sad da nam neko iz grada ne ...
    Za maske sam saglasan. Danas ulazim u prodavnicu i malo ih je ko od potrošača nosio, ja koristim hiruršku već korišćenu da bih druge zaštitio od sebe (alergija na polen pa kijam). Kad bismo svi razmišljali da druge zaštitimo od sebe i nosili maske, samim tim bismo štitili i sebe.
    Dick Laurent is dead!

  21. The Following 2 Users Say Thank You to amnesiac For This Useful Post:


  22. #5693
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NSX View Post
    brt da nisi prećerao malo... to niko ne može da zna, možda bi ih imali isto 5 što se toga tiče, najbitnije je bilo zatvorit granice(i škole i slično) i ubijedit ljude da se distanciraju i nose masku bar unutra, sve ovo ostalo ne vjerujem da je bilo šta doprinijelo...
    Čega ne vjeruješ ne sprdaj se...
    Imao si sahrane dje je 5 klastera se otvorilo, dok nije hapšenje krenulo nijesi mogao da ubjedis ljude da obavljaju sahrane u krugu najuže porodice i da nema saučešća - jer tradicija

    Jesmo li imali situacije da u sred frke i zaraze ne možeš ljude da ubjedis da ne idu u crkve i na pričešće i jesu li prošle nedjelje frku digli jer su se pored sve ove muke pojavili vjernici i ladno izljubili svi Amfilohija - eto koliko ih zanima i on i sve a ugrozili su ga samim tim - jer tradicija

    Jel imamo situacije da bravi rostiljaju sjede na klupu pred zgradu i piju iz iste boce ?

    Jesmo li imali situaciju da se klinci voze po 6-7 u vozilo po kraju dok nisu krenuli da kontrolišu ?

    Jesmo li imali otvaranje lokala i dok nijesu 10 gazda uhapsili nijesu stajali ? Jedno jedino lice iz prvog klastera uspjelo je da inficira 30 osoba za samo 2 dana slobodnog kretanja ALO !


    Ovo prvo popuštanje mjera je šarena laza i da se popusti psihološki pritisak u stvari ništa realno nije doneseno.
    Ja sam gledao tipove da trče i treniraju, i onaj što nikad na biciklo nije sjeo i dalje ga vozi a ovo do 23:00 uvece vala ne znači nista bez da odeš do marketa.
    Ovo što su produžili rad marketima je super jer neće sada da se nakrka po 300 ljudi u isto vrijeme a pogotovo ne subotom i ponedeljkom.

    Ali do pravog ublazavanja mjera nije došlo.


    Nece ni doći jer ce kad krene opet po 5-6 slučajeva dnevno reci - vi ste narode stoka ne pridržavate se mjera - nijeste zaslužili da vam se ublaže.

    Upravo sam čuo ovu spodobu od Miranovicke na Reflektoru da će 'da nagrade' građane tako što će da im popuste mjere hahahahahahha
    Last edited by Gandalf_White; 21-04-20 at 20:10.
    One Ring to Rule them all...

  23. The Following 10 Users Say Thank You to Gandalf_White For This Useful Post:


  24. #5694
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    N/A
    Posts
    13,800
    Thanks Thanks Given 
    2,225
    Thanks Thanks Received 
    3,409
    Thanked in
    1,502 Posts

    Default

    U kucu moze dva ili vise odraslih clanova familije, a u auto ne moze? Ili je bilo kakvih promjena.islim tonje jedna bas logicna odluka. Nego da pitam.
    - Smrt fasizmu baba
    - I tebi sinko, i tebi

  25. #5695
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mexiko View Post
    U kucu moze dva ili vise odraslih clanova familije, a u auto ne moze? Ili je bilo kakvih promjena.islim tonje jedna bas logicna odluka. Nego da pitam.
    Dje ćeš sa cijelom familijom ?

    Ne moze obilazak tuđih domaćinstava, ne rade lokali, ne možeš u park, ne možeš pored rijeke, na plažu, ne možeš u butik u tržni centar.
    Znači možeš do apoteke ili supermarketa - zbog čega bi išao sa cijelom familijom do marketa da praviš gužvu i izlazeš se riziku ?
    One Ring to Rule them all...

  26. The Following User Says Thank You to Gandalf_White For This Useful Post:


  27. #5696
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    40,029
    Thanks Thanks Given 
    3,960
    Thanks Thanks Received 
    6,523
    Thanked in
    3,110 Posts

    Default

    nothing comes from violence and nothing ever could

  28. #5697
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    N/A
    Posts
    13,800
    Thanks Thanks Given 
    2,225
    Thanks Thanks Received 
    3,409
    Thanked in
    1,502 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Dje ćeš sa cijelom familijom ?

    Ne moze obilazak tuđih domaćinstava, ne rade lokali, ne možeš u park, ne možeš pored rijeke, na plažu, ne možeš u butik u tržni centar.
    Znači možeš do apoteke ili supermarketa - zbog čega bi išao sa cijelom familijom do marketa da praviš gužvu i izlazeš se riziku ?
    Aaaa, ne trci pred rudu. Ocu da podjem na selo, imam neke rabote, da se okosi, da se nesto preore, da se sredi kuca malo, ocistu, opere po nesto, nesto spremit za iźest. Ne mogu sve sam. Svi voljni da idu. Zato pitam, ne da zanovetam. Imam par hiljada kvadrata zemljenkoje trba dovest u red moj Gando
    - Smrt fasizmu baba
    - I tebi sinko, i tebi

  29. #5698
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,596
    Thanks Thanks Given 
    3,549
    Thanks Thanks Received 
    8,593
    Thanked in
    4,640 Posts

    Default [UPDATE] Crna Gora COVID-19

    Quote Originally Posted by Bugi View Post
    Jasno vam je đe je problem. Hint - nije u narodu

    Poslato sa ultra moderne pisaće mašine Note X
    problem jeste u narodu. kao što je fino Gando fino objasnio

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Čega ne vjeruješ ne sprdaj se...
    Imao si sahrane dje je 5 klastera se otvorilo, dok nije hapšenje krenulo nijesi mogao da ubjedis ljude da obavljaju sahrane u krugu najuže porodice i da nema saučešća - jer tradicija

    Jesmo li imali situacije da u sred frke i zaraze ne možeš ljude da ubjedis da ne idu u crkve i na pričešće i jesu li prošle nedjelje frku digli jer su se pored sve ove muke pojavili vjernici i ladno izljubili svi Amfilohija - eto koliko ih zanima i on i sve a ugrozili su ga samim tim - jer tradicija

    Jel imamo situacije da bravi rostiljaju sjede na klupu pred zgradu i piju iz iste boce ?

    Jesmo li imali situaciju da se klinci voze po 6-7 u vozilo po kraju dok nisu krenuli da kontrolišu ?

    Jesmo li imali otvaranje lokala i dok nijesu 10 gazda uhapsili nijesu stajali ? Jedno jedino lice iz prvog klastera uspjelo je da inficira 30 osoba za samo 2 dana slobodnog kretanja ALO !

    Sent from my iPhone using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  30. The Following User Says Thank You to outline For This Useful Post:


  31. #5699
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,944
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    3,332
    Thanked in
    1,863 Posts

    Default

    Upravo je napisao.
    Dok nije počelo hapšenje niko se sjekirao nije.

    Da je hapšenje bilo prvo dan znaš li kako bi se sve riješilo odmah.

    Poslato sa ultra moderne pisaće mašine Note X
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  32. #5700
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mexiko View Post
    Aaaa, ne trci pred rudu. Ocu da podjem na selo, imam neke rabote, da se okosi, da se nesto preore, da se sredi kuca malo, ocistu, opere po nesto, nesto spremit za iźest. Ne mogu sve sam. Svi voljni da idu. Zato pitam, ne da zanovetam. Imam par hiljada kvadrata zemljenkoje trba dovest u red moj Gando
    Ne trčim majka mu stara. Ali pazi situaciju, vidio sam ovo što si ti iznio kako kao primjedbu tako i kao razlog što ćeš nedje sa punim autom, kod drugih ljudi i kod komentara.

    I to su izolovani slučajevi, hajde da kažemo 1 u 20 neko ima stvarnu potrebu da ode na selo.
    Ostalo su neodgovorni ljudi koji bi stare roditelje vodili po saučešćima, slavama i na sijelo.

    Znaju svi vrlo dobro koliki sam kritičar ovog režima i diktature.
    Ali nemam problem da kažem kad se nesto dobro radi.
    Iz skoro svake ove mjere IJZ (ne NKT jer se oni tu nista ne pitaju nego epidemiolozi, nKT kao tijelo je prslo jer nema ni ekonomske pomoći ni socijalne ni nista) stojim i svaka čast toj ekipi od nekih 70ak ljudi kako su odreagovali, bukvalno su jedina svijetla tačka u crnoj rupi propalih institucija . (Ne pričam o gradjevinama tu je gradjevinski lobi odradio svoje)

    Ali Hej - oni rade sa crnogorcima - prvacima u nece mene i 'mene je đed bio junak neću ni ja da slušam '

    Izašao sam iz kuće od 15 marta 4 puta svaki put iz šušte potrebe po svježe povrće i voće itd


    Svaki - ali svaki put uočio sam kako su ljudi ležerni i koliko ih briga... Pa eo ja ih gledam svaki dan kod mene, na jednog kera se mijenja u nedjelju cijela familija po pola sata sat šetanja eto da bi zajebali sistem - radnim danima nos ne promaljaju iz kuće i nikad tog nesretnog kera nijesu prošetali.

    I evo imaćemo sad ublažavanje mjera, obratite pažnju samo sjutra ako bude lijepo vrijeme da će parkovi biti fulirani da će da se ludilo glumi i seta i sjedi po parkovima.

    I režim će na kraju da nam kaže da smo stoka i da je naša krivica što se nijesmo pridržavali mjera.
    Previše nas dobro poznaje režim - zna kako nama upravljati jbga
    Last edited by Gandalf_White; 21-04-20 at 20:33.
    One Ring to Rule them all...

  33. The Following User Says Thank You to Gandalf_White For This Useful Post:


Page 228 of 383 FirstFirst ... 128178218224225226227228229230231232238278328 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. [COVID-19] S v i j e t
    By ASC in forum COVID-19
    Replies: 7867
    Last Post: 13-01-24, 21:35
  2. Prodajem Nargile Crna Gora, Nargila Crna Gora, Shisha Montenegro
    By nargile crna gora in forum Ostali oglasi
    Replies: 0
    Last Post: 23-09-15, 12:16
  3. Pa da se krene: CRNA GORA - Bugarska; CRNA GORA - Irska
    By ckamalama in forum Ostali sportovi
    Replies: 141
    Last Post: 07-09-08, 12:25

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •