View Poll Results: Kako je naša Vlada (država) reagovala na COVID-19 prijetnju?

Voters
117. You may not vote on this poll
  • 1. Reakcija je bila adekvatna i pravovremena

    57 48.72%
  • 2. Ništa nije bilo dobro

    12 10.26%
  • 3. Reakcija je bila pretjerana od početka

    13 11.11%
  • 4. Počeli su dobro, ali kratko je trajalo

    35 29.91%
Page 327 of 383 FirstFirst ... 227277317323324325326327328329330331337377 ... LastLast
Results 8,151 to 8,175 of 9560

Thread: [UPDATE] Crna Gora COVID-19

  1. #8151
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    904
    Thanks Thanks Given 
    167
    Thanks Thanks Received 
    289
    Thanked in
    140 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ćepanica View Post
    Valjda u međuvremenu počnu i da se oporavljaju zaraženi. Bilo je za očekivati da se poveća broj zaraženih, ali da se smanjuje smrtnost. Veći broj zaraženih bi trebalo da je dobrog opšteg zdravlja pa ne bi trebalo da se desi da bude preveliki procenat onih koji su životno ugroženi. Ako se ostane na pedesetak zaraženih dnevno, kapacitet od 3000 koje zdravstveni sistem može da podnese ne bi trebalo da bude ispunjen. A može da bude hospitalizovano 600 od 3000 ako smo baš baksuzni. Ipak, ne znam kolika je šansa da ritam širenja zaraze ostane isti i da se ne poveća. I dalje najviše pažnje treba obratiti na najugroženiju kategoriju stanovsništva a to su stari i hronično bolesni.
    Koliko ja razumijem ovu cifru od 3000, nisu u pitanju kapaciteti bolnica, vec računica da je otprilike svaki šesti slučaj za hospitalizaciju. Kapaciteti su 400+200 kreveta, što bi se slagalo sa ovim brojem od 3000 ukupno aktivnih slučajeva.

  2. #8152
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    2,622
    Thanks Thanks Given 
    952
    Thanks Thanks Received 
    1,150
    Thanked in
    618 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nexus4 View Post
    Ljudi, zar mislite da ce biti turista ove godine? Sezona je vec zavrsena. Ne samo kod nas, nego pogledajte cijelu evropu.
    Ozbiljno sad. Da li bi neko od vas krenuo na ljetnji odmor u nekoj drugoj drzavi u ovom trenutku?
    Jedino sto mozemo ocekivati je nekih 10-15 dana u vrh glave kad budemo otvorili granice prema svima pa da bar nesto uzmemo od regionalnih gostiju.

    Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk
    Turista ima. Malo, ali ih ima.

  3. #8153
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Cetinje
    Posts
    6,558
    Thanks Thanks Given 
    1,912
    Thanks Thanks Received 
    775
    Thanked in
    347 Posts

    Default

    Samo da se izdrzi do izbora

    Sent from my MI 8 using Tapatalk
    two things are infinite:
    the universe and human stupidity;
    and I'm not sure about the universe

  4. The Following 3 Users Say Thank You to jakov_ct For This Useful Post:


  5. #8154
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Boston
    Posts
    9,332
    Thanks Thanks Given 
    512
    Thanks Thanks Received 
    543
    Thanked in
    364 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by TheGovernor View Post
    Od skoro 400 aktivnih slucajeva, 54 su hospitalizovana, 1 je zivotno ugrozen, 3/4 u kucnu izolaciju, tako da nije strasno kao sto ovdje pojedini predstavljaju, kolega sa posla se zarazio i imao 2 dana blagu temp, naredna 4 dana nista, drugi uopste nema simptome a radio test prije 6 dana i juce mu potvrdili da je pozitivan. Jeste da imamo nagli porast, ali 90% ce prelezat ili presjedjet doma, i nema potrebe da sve zivo zatvorimo jer znam dosta ljudi koji imaju frizerske, manje firme i ako sad zatvore ljudi bi lagano mogli da se ubiju. Treba uvesti rigoroznije kazne za sve koji ne postuju propise, jedino na taj nacin se moze iskontrolisati, a cekati vakcinu je totalna nebuloza, svi moramo prelezati virus jer ce uvijek biti prisutan, moramo nauciti da zivimo sa tim.

    Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
    Kojih su godista lica
    Posto vidimo da je jedan bivsi sportista sa 36 g dobro zaglavio
    "Što bi, ne bi" - Felix Brych, 05.03.2019.

  6. #8155
    Join Date
    Jun 2015
    Posts
    827
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    212
    Thanked in
    104 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Markys View Post
    Kojih su godista lica
    Posto vidimo da je jedan bivsi sportista sa 36 g dobro zaglavio
    jedan 30 godina, drugi 46

    Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока

  7. #8156
    Join Date
    Aug 2016
    Location
    MNE
    Posts
    22,567
    Thanks Thanks Given 
    2,339
    Thanks Thanks Received 
    4,429
    Thanked in
    2,561 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nexus4 View Post
    Ljudi, zar mislite da ce biti turista ove godine? Sezona je vec zavrsena. Ne samo kod nas, nego pogledajte cijelu evropu.
    Ozbiljno sad. Da li bi neko od vas krenuo na ljetnji odmor u nekoj drugoj drzavi u ovom trenutku?
    Jedino sto mozemo ocekivati je nekih 10-15 dana u vrh glave kad budemo otvorili granice prema svima pa da bar nesto uzmemo od regionalnih gostiju.

    Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk

    I da otvoris sve granice, da ne bude nikakvih restrikcija opet turista nece biti.


  8. #8157
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,304
    Thanks Thanks Given 
    2,783
    Thanks Thanks Received 
    3,940
    Thanked in
    1,909 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Brk View Post
    Нека затворе, али прво да ми плате рачуне или отпишу. Плус кредити који сада иду већи.
    I dalje drvite ovu pricu da drzava placa racuna samo ste sad dodali i kredite? Lijepo, napredak nema sto.

    Ne znam za vas, ali informacija da je vrhunski sportista star 36 godina zaglavio na intezivnu njegu zbog virusa je onako bas da se svi zapitamo dobro sto i kako radimo.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  9. #8158
    Join Date
    Feb 2019
    Posts
    1,436
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    489
    Thanked in
    280 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by TheGovernor View Post
    Od skoro 400 aktivnih slucajeva, 54 su hospitalizovana, 1 je zivotno ugrozen, 3/4 u kucnu izolaciju, tako da nije strasno kao sto ovdje pojedini predstavljaju, kolega sa posla se zarazio i imao 2 dana blagu temp, naredna 4 dana nista, drugi uopste nema simptome a radio test prije 6 dana i juce mu potvrdili da je pozitivan. Jeste da imamo nagli porast, ali 90% ce prelezat ili presjedjet doma, i nema potrebe da sve zivo zatvorimo jer znam dosta ljudi koji imaju frizerske, manje firme i ako sad zatvore ljudi bi lagano mogli da se ubiju. Treba uvesti rigoroznije kazne za sve koji ne postuju propise, jedino na taj nacin se moze iskontrolisati, a cekati vakcinu je totalna nebuloza, svi moramo prelezati virus jer ce uvijek biti prisutan, moramo nauciti da zivimo sa tim.

    Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
    Овај пост могу потписати.

    Hercules
    Хоће ли држава да ми плати рачуне када остане без посла? Банке да опросте кредите? Хоће држава имати новца да плаћа пензије у плате, а ни овако нема?
    Ако би се десило поново lockdown мојој породици, а и многим другима корона бити много мањи проблем.
    Last edited by Brk; 04-07-20 at 21:30.

  10. The Following User Says Thank You to Brk For This Useful Post:


  11. #8159
    Join Date
    Sep 2013
    Posts
    2,524
    Thanks Thanks Given 
    1,016
    Thanks Thanks Received 
    260
    Thanked in
    174 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Brk View Post
    Овај пост могу потписати
    Moj drug (28 godina) 1 dan temperatura, 2 dana kasalj i to je to

    Niti vodi zdrav zivot niti je sportista

    Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk

  12. #8160
    Join Date
    Aug 2013
    Location
    Send me location
    Posts
    7,087
    Thanks Thanks Given 
    966
    Thanks Thanks Received 
    581
    Thanked in
    289 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by TAKUMI View Post
    I da otvoris sve granice, da ne bude nikakvih restrikcija opet turista nece biti.
    Vjerovatno ce i tako biti.

    Ali i kad budemo otvorili granice sa regionom, i krenu da dolaze na odmor, ne vidim razlog zasto da ne bude nekih mjera, mislim da bi se svaki turista bezbjednije osjecao trenutno da vidi da postoji neki vid zastite, umjesto da nam je sve otvoreno i da glumimo da se nista ne desava.

    Recimo kafane max do ponoci, trgovine do 22, posle ponoci do ujutro zabrana okupljanja na javnim mjestima (plaze, parkovi itd), obavezne maske u svakom zatvorenom prostoru.
    Svakom ko ulazi u CG das flajer sa svim mjerama i kaznama za nepostovanje istih i gotova rabota.
    Ovako ce nas svaka zemlja smatrati kao "travel on your own risk" zonu.

    Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk


  13. #8161
    Join Date
    Feb 2019
    Posts
    1,436
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    489
    Thanked in
    280 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fitnespro View Post
    Moj drug (28 godina) 1 dan temperatura, 2 dana kasalj i to je to

    Niti vodi zdrav zivot niti je sportista

    Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk
    Имунитет игра битну ствар у овоме, има периода када једноставно падне и ако закачиш ово чудо у проблему си.

  14. #8162
    Join Date
    Sep 2013
    Posts
    2,524
    Thanks Thanks Given 
    1,016
    Thanks Thanks Received 
    260
    Thanked in
    174 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Brk View Post
    Имунитет игра битну ствар у овоме, има периода када једноставно падне и ако закачиш ово чудо у проблему си.
    Naravno, slazem se, sve zavisi od pojedinca, neko nece ni imati simptome, neko blage (vecina), neko malo jace a ovi sto su hronicni bolesnici + starost e njima je problem.

    Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk

  15. #8163
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    3,326
    Thanks Thanks Given 
    263
    Thanks Thanks Received 
    841
    Thanked in
    558 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nexus4 View Post
    "travel on your own risk"
    Znas sta je najgore? To sto nasi mediji predstavljaju sliku mnogo ljepsom nego sto jeste, evo npr. za Njemacku su javili prije par dana kako je njihovim gradjanima CG na listi zemalja u koje mogu da putuju, naravno propustivsi kljucnu stvar... Jeste, mogu da putuju u CG ali vecina poslodavaca ti nalaze 14 dana karantina po povratku u drzavu i to ne mozes da izbjegnes (Bade Wuteberg barem, ne znam za ostale republike). Sestra mi ima scheduled odmor za kraj avgusta ali nece dolaziti upravo radi ovoga sto sam opisao, naravno osim ako se nesto ne promijeni do tada.

    Mislim da se moglo a i moze mnogo bolje. Mnogi forumasi su dali dobre ideje kako da se ublazi sve (iako opet mnogi i to kritikuju sa komentarima "a da nisi ti epidemiolog pa znas bolje!!!!") ali dzabe kada smo izgleda prepusteni apsolutno sami sebi.

    Trenutno smo u situaciji da je stanje ovako.
    - Nadlezni kazu "Donijeli smo te i te mjere, treba ih postovati!"
    - Dobar dio stanovnista ne postuje mjere.
    - Nadlezni selektivno i sporadicno kaznjavaju (ako i uopste).
    - Nadlezni kazu "Mi nismo krivi, krivi ste vi!"

    Vidi se potpuno jasno ko izvlaci deblji kraj.

  16. #8164
    Join Date
    Sep 2015
    Location
    podgorica
    Posts
    2,071
    Thanks Thanks Given 
    14
    Thanks Thanks Received 
    142
    Thanked in
    92 Posts

    Default

    Zatvaranje granica potenciraju oni što ne zavise od turizma, i nemaju finansijskih problema da opstanu.




    Послато са POCOPHONE F1 помоћу Тапатока
    ПОДГОРИЧКА БУДУЋНОСТ !

  17. The Following User Says Thank You to dr hellfire For This Useful Post:


  18. #8165
    Join Date
    Aug 2013
    Location
    Send me location
    Posts
    7,087
    Thanks Thanks Given 
    966
    Thanks Thanks Received 
    581
    Thanked in
    289 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by dr hellfire View Post
    Zatvaranje granica potenciraju oni što ne zavise od turizma, i nemaju finansijskih problema da opstanu.




    Послато са POCOPHONE F1 помоћу Тапатока
    Nisu nam problem granice. Ovdje treba da se uvede neki red jer mi svijesti nemamo. Maske se nose ispod brade ili preko kurca jer se mora, a ne da bi se zastitili.
    Ja sam za to da se granice otvore sto prije, ali da postoji neki red, takodje i neka pravila za turiste kako da se ponasaju, a ne samo "nosite maske, ne znamo vise sto da vam kazemo".

    Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk


  19. #8166
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    3,326
    Thanks Thanks Given 
    263
    Thanks Thanks Received 
    841
    Thanked in
    558 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by dr hellfire View Post
    Zatvaranje granica potenciraju oni što ne zavise od turizma, i nemaju finansijskih problema da opstanu.




    Послато са POCOPHONE F1 помоћу Тапатока
    Ma mogu ljudi potencirati sta god hoce al' zatvaranje granica prema svima nema nikakvog smisla osim u situaciji kada svi zatvaraju granice.

    Skoro pa svo sirenje koje se trenutno desava je od kontakata unutar CG i tu nikakvo externo zatvaranje ne pomaze. Disciplina, testiranje i kaznavanje onih koji ne postuju donesene mjere je put ka ublazavanju situacije ali to se ne desava tako da smo osudjeni na prozivanje jedni drugih (neko proziva NKT, neko proziva gradjanje a neko one koji trebaju da kaznjavaju, totalno nebitno...).

    Situacija u kojoj smo je barem jednu "dobru" stvar iznjedrila, vidimo koliko smo ovisni o vanjskom svijetu, koliko nam nedostaje domace proizvodnje, koliko je izvoz manji od uvoza itd. Al' cak i sa svim ovim vecinu zabolje ona stvar sto je tako i sto je sve jasno kao dan, glavno je da se prepucavamo ko je kriv ne shvativsi da dok god se svi mi ne promijenimo iz korijena nema napretka. Ipak je tesko i promijeniti se kada nemas nikakve uslove da se mijenjas a tome znamo svi ko je zasluzan (vlast + opozicija, obje strane nas podjednako pljackaju 30+ godina).
    Last edited by beatnological; 04-07-20 at 22:05.

  20. #8167
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Zaboravljate samo svi ono osnovno o virusu.
    Najugroženije su osobe 60+ sa komorbiditetima.
    Juče je Lazović rekao da smo imali sreće za sad je prosjek godina oboljelih 43 a hospitalizovanih 53.
    Stari su na sela pošli ili se paze.

    Samo da ne moramo da gledamo kad se ovaj prosjek godina oboljelih popenje na 55.
    One Ring to Rule them all...

  21. The Following User Says Thank You to Gandalf_White For This Useful Post:


  22. #8168
    Join Date
    Sep 2015
    Location
    podgorica
    Posts
    2,071
    Thanks Thanks Given 
    14
    Thanks Thanks Received 
    142
    Thanked in
    92 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nexus4 View Post
    Nisu nam problem granice. Ovdje treba da se uvede neki red jer mi svijesti nemamo. Maske se nose ispod brade ili preko kurca jer se mora, a ne da bi se zastitili.
    Ja sam za to da se granice otvore sto prije, ali da postoji neki red, takodje i neka pravila za turiste kako da se ponasaju, a ne samo "nosite maske, ne znamo vise sto da vam kazemo".

    Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk
    Istina nemaju većina ljudi svijesti..
    Al pazi sad 40+ stepeni zatvoren prostor dosta ljudi u zatvorenom prostoru, loša ventilacija ne možeš je non stop nosit. Evo ja bih je prvi makao al samo kad sam udaljen od ljudi đe nemam nikakav kontakt sa nekim.
    Drugačije je neizdrživo.

    Mora se uvesti kontrola za turiste evo Mugoša je rekao biće neki softver đe će turisti napisati gdje su na smještaj. I ova na zadnju konferenciju je rekla da je plan spreman, pa da vidimo šta su pripremili.

    Quote Originally Posted by beatnological View Post
    Ma mogu ljudi potencirati sta god hoce al' zatvaranje granica prema svima nema nikakvog smisla osim u situaciji kada svi zatvaraju granice.

    Skoro pa svo sirenje koje se trenutno desava je od kontakata unutar CG i tu nikakvo externo zatvaranje ne pomaze. Disciplina, testiranje i kaznavanje onih koji ne postuju donesene mjere je put ka ublazavanju situacije ali to se ne desava tako da smo osudjeni na prozivanje jedni drugih (neko proziva NKT, neko proziva gradjanje a neko one koji trebaju da kaznjavaju, totalno nebitno...).

    Situacija u kojoj smo je barem jednu "dobru" stvar iznjedrila, vidimo koliko smo ovisni o vanjskom svijetu, koliko nam nedostaje domace proizvodnje, koliko je izvoz manji od uvoza itd. Al' cak i sa svim ovim vecinu zabolje ona stvar sto je tako i sto je sve jasno kao dan, glavno je da se prepucavamo ko je kriv ne shvativsi da dok god se svi mi ne promijenimo iz korijena nema napretka. Ipak je tesko i promijeniti se kada nemas nikakve uslove da se mijenjas a tome znamo svi ko je zasluzan (vlast + opozicija, obje strane nas podjednako pljackaju 30+ godina).
    Jeste ova situacija sa virusom je mnogo šta pokazala...





    Послато са POCOPHONE F1 помоћу Тапатока
    ПОДГОРИЧКА БУДУЋНОСТ !

  23. #8169
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    3,326
    Thanks Thanks Given 
    263
    Thanks Thanks Received 
    841
    Thanked in
    558 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Stari su na sela pošli ili se paze.
    Interesatno ali ja u Boki do sad jedini koji ne postuju mjere na koje naletih su sve mahom stariji od 55/60+. Istini za volju veoma, veoma mali procenat je u pitanju al' opet.

    Ne bi nikako bilo dobro da se prosjek godina oboljelih poveca, slazem se u potpunosti. Jer sa situacijom sirenja koju imamo jos da obole sve vise stariji mislim da bi bili bas u gadnoj situaciji.

  24. #8170
    Join Date
    Dec 2007
    Posts
    1,685
    Thanks Thanks Given 
    126
    Thanks Thanks Received 
    616
    Thanked in
    272 Posts

    Default

    Je li moze ova anketa da se resetuje?
    Imam utisak da bi rezultati sad bili drugaciji.
    Kada mozak ne koristiš, čekaš da ti kažu
    tada misliš da sve znaš, ne vidiš da lažu

  25. #8171
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    13,932
    Thanks Thanks Given 
    4,984
    Thanks Thanks Received 
    2,397
    Thanked in
    1,283 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Zaboravljate samo svi ono osnovno o virusu.
    Najugroženije su osobe 60+ sa komorbiditetima.
    Juče je Lazović rekao da smo imali sreće za sad je prosjek godina oboljelih 43 a hospitalizovanih 53.
    Stari su na sela pošli ili se paze.

    Samo da ne moramo da gledamo kad se ovaj prosjek godina oboljelih popenje na 55.
    Niko ovo ne zaboravlja ne boj se brate,juche mi bratanic od 14g tachno nabroja ko nam je iz familije ugrozen...kad je on svjestan onda znachi da je svima jasno.
    Lichno majki svojoj ne dam sem u dvorishte vec vishe od 10 dana,a sve nabavljam sam shto treba,iako zbog hipertenzije pripadam rizichnima,i shto cu sad,do sad sam se uvijek kontrolisao kad vidim goveda bez maske na kasama,u zatvorenom,itd,znash sve uostalom,mada mi je par puta falilo dushe mi ochine da sprdnju napravim,nego ne ide mi se u Spuz pod stare dane,pasmtr.
    ...

  26. The Following User Says Thank You to AL no1 For This Useful Post:


  27. #8172
    Join Date
    Dec 2007
    Posts
    1,685
    Thanks Thanks Given 
    126
    Thanks Thanks Received 
    616
    Thanked in
    272 Posts

    Default

    Nas jedino moze da spasi, da Covid postane osjetljiv na dojc kafu.
    Kada mozak ne koristiš, čekaš da ti kažu
    tada misliš da sve znaš, ne vidiš da lažu

  28. The Following User Says Thank You to high For This Useful Post:


  29. #8173
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    3,326
    Thanks Thanks Given 
    263
    Thanks Thanks Received 
    841
    Thanked in
    558 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AL no1 View Post
    kad vidim goveda bez maske na kasama,u zatvorenom,itd,znash sve uostalom,mada mi je par puta falilo dushe mi ochine da sprdnju napravim,nego ne ide mi se u Spuz pod stare dane,pasmtr.
    E mene ovo stvarno poprilicno buni jer se jos nisam sretao sa takvima. Jel' moguce da je situacija SJEVER vs SREDISNJI DIO vs BOKA toliko drugacija? Ja licno u Boki (Herceg Novi + Kotor) jos nisam naletio niti jedan jedini put na nekoga bez maske (od kako su obavezne u prodavnicama) u prodavnici, mada ima slucajeva koji ih nose samo preko usta. Bilo je pokusaja pojedinaca (sve mahom stariji, interesantno...) da udju bez maske ali im security ne dozvoli i tu se prica zavrsava (ili stave masku i udju).

  30. #8174
    Join Date
    Sep 2015
    Location
    podgorica
    Posts
    2,071
    Thanks Thanks Given 
    14
    Thanks Thanks Received 
    142
    Thanked in
    92 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AL no1 View Post
    Lichno majki svojoj ne dam sem u dvorishte vec vishe od 10 dana,a sve nabavljam sam shto treba,iako zbog hipertenzije pripadam rizichnima,i shto cu sad,do sad sam se uvijek kontrolisao kad vidim goveda bez maske na kasama,u zatvorenom,itd,znash sve uostalom,mada mi je par puta falilo dushe mi ochine da sprdnju napravim,nego ne ide mi se u Spuz pod stare dane,pasmtr.
    Treba sad svi da smanjimo kontakte ne samo stariji. Jer rastemo kao ludi, a samo li te neko navede za kontakta (a znamo broj kontakata po osobi) 14 dana u izolaciju majčin sine..


    Послато са POCOPHONE F1 помоћу Тапатока
    ПОДГОРИЧКА БУДУЋНОСТ !

  31. #8175
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    13,932
    Thanks Thanks Given 
    4,984
    Thanks Thanks Received 
    2,397
    Thanked in
    1,283 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by high View Post
    Je li moze ova anketa da se resetuje?
    Imam utisak da bi rezultati sad bili drugaciji.
    Anketa je sasvim korektna i po mojem mishljenju opet bih isto glasao,shto se tiche TADA postavljenih pitanja.
    E da treba napraviti novu sa novim pitanjima,to je druga pricha.
    Mnogi od nas smo predlagali bolja i pametnija rjeshenja otkako se postavilo pitanje ekonomije.otvaranja granica,znachi li to da smo pametniji od ovih struchnjaka?Teshko da jesmo,ali je negdje zakochilo,i to kako vidimo dobro zakochilo.
    Njihov je posao bio da brinu ko ce u CG uci preko BiH,ko ide i Srbiju,kako se vraca,kakav test da imaju turisti...evo smo svjedoci da su danas svi Ukrajinci doshli sa odradjenim testom,makar je tako bilo na Vijestima...
    ...

Page 327 of 383 FirstFirst ... 227277317323324325326327328329330331337377 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. [COVID-19] S v i j e t
    By ASC in forum COVID-19
    Replies: 7867
    Last Post: 13-01-24, 22:35
  2. Prodajem Nargile Crna Gora, Nargila Crna Gora, Shisha Montenegro
    By nargile crna gora in forum Ostali oglasi
    Replies: 0
    Last Post: 23-09-15, 13:16
  3. Pa da se krene: CRNA GORA - Bugarska; CRNA GORA - Irska
    By ckamalama in forum Ostali sportovi
    Replies: 141
    Last Post: 07-09-08, 13:25

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •