View Poll Results: Kako je naša Vlada (država) reagovala na COVID-19 prijetnju?

Voters
117. You may not vote on this poll
  • 1. Reakcija je bila adekvatna i pravovremena

    57 48.72%
  • 2. Ništa nije bilo dobro

    12 10.26%
  • 3. Reakcija je bila pretjerana od početka

    13 11.11%
  • 4. Počeli su dobro, ali kratko je trajalo

    35 29.91%
Page 89 of 383 FirstFirst ... 397985868788899091929399139189 ... LastLast
Results 2,201 to 2,225 of 9560

Thread: [UPDATE] Crna Gora COVID-19

  1. #2201
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    40,037
    Thanks Thanks Given 
    3,963
    Thanks Thanks Received 
    6,538
    Thanked in
    3,115 Posts

    Default

    i dzaba i broj, tjeranje sa ulica, krivicne prijave... ovome narodu i dalje nije jasno. iskreno da vam kazem, pored svega u zadnjih par dana, mali mi posa' za ekonomiju.
    nothing comes from violence and nothing ever could

  2. #2202
    Join Date
    Jan 2017
    Posts
    1,838
    Thanks Thanks Given 
    474
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    70 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by fotograf View Post
    Ljekar iz Bosne u Italiji. Zanimljivo sto kaze da svakog sumnjivog testiraju i da treba imati spremne rentgene za snimanje pluca, izolovane naravno te da sa njima na osnovu snimka potvrdjuju virus. Opet se pitam da li mi mozemo tih snimaka da odradimo na izolovanim sa simptomima ako vec ne mozemo puno testova te tako malo brze dodjemo donm saznanja je li zarazen ili ne...
    doktor kaze da se snimak pluca ne moze prepoznati nakon samo 2 dana

  3. #2203
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,039
    Thanks Thanks Given 
    5,044
    Thanks Thanks Received 
    2,446
    Thanked in
    1,318 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Dodje mi da pojedem i telefon i računar i sto i sve...

    Drugarica što je danas policija zahvaljivala što pravi maske veli zapali joj se telefon od zdravstvenih radnika da šije...

    Toliko sam otrovan sad da me zmija ujede otrovala bi se
    Chesi ih isto sami prave,probacu da dobijem link.

    Pocheo sam od juche da bjezim od kasirki i radnica koje ne nose maske,ali kad je ni sam ne m nabavit,ne znam...


    Last edited by AL no1; 23-03-20 at 21:16.
    ...

  4. #2204
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Nevjesta Jadrana
    Posts
    5,015
    Thanks Thanks Given 
    36
    Thanks Thanks Received 
    108
    Thanked in
    59 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Poker_Sindrom View Post
    doktor kaze da se snimak pluca ne moze prepoznati nakon samo 2 dana
    Pa napisao sam na one sa simptomom...
    Sve poskupljuje samo je covjek sve jeftiniji...

  5. The Following User Says Thank You to fotograf For This Useful Post:


  6. #2205
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,646
    Thanks Thanks Given 
    3,565
    Thanks Thanks Received 
    8,610
    Thanked in
    4,653 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Dodje mi da pojedem i telefon i računar i sto i sve...

    Drugarica što je danas policija zahvaljivala što pravi maske veli zapali joj se telefon od zdravstvenih radnika da šije...

    Toliko sam otrovan sad da me zmija ujede otrovala bi se
    mnogi ljudi tamo imaju porodicu. oni su svjesni bili da neće vidjeti djecu mjesec ili dva. ako treba radiće i po vas dan. sve to da zaštite gradjane Crne Gore. ovo me baš rastužilo. poštovanje i duboki naklon od SVIH nas moraju da imaju


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  7. #2206
    Join Date
    Dec 2007
    Posts
    1,690
    Thanks Thanks Given 
    127
    Thanks Thanks Received 
    624
    Thanked in
    277 Posts

    Default

    Ja citam i cudim se sto Markovicu pisu oko nedostatka protokola....kad ono.
    Ocigledno je ova sprdnja sa maskama samo vrh ledenog brijega.
    Ako drzava ne bude brzo reagovala i cistila sopstvene redove od nesposobnih, brzo ce izgubiti povjerenje i onda nece biti dobro.

    Interesanto da doktori traze upravo ono sto je vise nas vec ovde predlagalo. Vise testova, bolja zastita medicinskog kadra, savjete kineskih doktora.
    Kada mozak ne koristiš, čekaš da ti kažu
    tada misliš da sve znaš, ne vidiš da lažu

  8. The Following User Says Thank You to high For This Useful Post:


  9. #2207
    Join Date
    Nov 2008
    Posts
    2,387
    Thanks Thanks Given 
    1,810
    Thanks Thanks Received 
    1,145
    Thanked in
    434 Posts

    Default

    Nadam se da ce odmah reagovati, nadam..
    Nije da je jedini, ali ekonomista ministar zdravlja, ne ide, iskustva bez. Ali je bitno da je kuci ponio maske.
    Puna podrska zdravstvenim radnicima.

  10. #2208
    Join Date
    Jun 2012
    Posts
    5,947
    Thanks Thanks Given 
    513
    Thanks Thanks Received 
    1,814
    Thanked in
    659 Posts

    Default

    Nije samo to, otkad je Hrapovic ogromno je ogorcenje zdravstvenih radnika. Partitokratija je dosegla vrhunac, zato ljudi toliko odlaze vani. Uostalom, kao i svuda dje su kadrovi SDa na celu. Problem je sto su ljekari ljudi koji godine i godine potrose na obrazovanje, rade u vrlo teskim uslovima i mnogi ne podnose takvo ponizavanje. Plus, svi oni znaju kad ovo prodje da mogu poci dje oce, zato i mogu otvoreno da kritikuju ministra. Haoticno je stanje.

    U vezi sa mnogim drugim situacijama slicnim ovoj, imam stav da ljudi koji nijesu u stanju da vaspitaju i drze pod kontrolom sopstvenu djecu ne smiju biti na odgovornim drzavnim funkcijama.

  11. The Following 5 Users Say Thank You to Djed_Djuro For This Useful Post:


  12. #2209
    Join Date
    May 2009
    Posts
    98
    Thanks Thanks Given 
    18
    Thanks Thanks Received 
    233
    Thanked in
    36 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Dodje mi da pojedem i telefon i računar i sto i sve...

    Drugarica što je danas policija zahvaljivala što pravi maske veli zapali joj se telefon od zdravstvenih radnika da šije...

    Toliko sam otrovan sad da me zmija ujede otrovala bi se
    Istu stvar mi kaže majka. Evo skoro nedelju dana pravi po čitav dan, kaže da je otprilike uspjela 500 da sašije, za zdravstvene radnike, policiju. Kaže mi zvoni telefon po čitav dan, od zahvaljivanja pa do moljenja da se pravi još. Kaže da je pri kraju s materijalom, nadam se da će barem to uspjet da joj izmisle, ne njoj nego svima koji trenutno šiju, a kaže mi da ih ima baš dosta. Vidim još ih pljuju po društvenim mrežama sa komentarima da pokušavaju da se obogate od šivenja maski. Komentara bez. Nisam upoznat sa procesom dobavljanja pa ni u poziciji da kritikujem, samo ne razumijem zašto je to tolika komplikacija.

    Nego, izvedoh psa prije neki dan i vidim dvije gospođe izleću iz obližnjeg šnajderskog salona sa maskama, pravac na staklo od zgrade sa telefonima da se odma obilježi taj momenat, pa nazad u džipa.
    Last edited by luka pg; 23-03-20 at 21:44.

  13. #2210
    Join Date
    Feb 2019
    Posts
    1,436
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    489
    Thanked in
    280 Posts

    Default

    Да је нормална држава за ово би неко одговарао.
    Hasta siempre!

  14. #2211
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Crneš Gores
    Posts
    8,600
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    117
    Thanked in
    82 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    dobro to, no kako gledaš na to što ljudi koji rade u bolnici nemaju maske?


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Ne znam što bi ti reka, ne umijem da riješavam lokalne a ne svjetske probleme. CIJELOM SVIJETU TREBA MEDICINSKA OPREMA, ali bitno je da se pljuje po svojoj državi
    If you turn a man into a fish, you will catch him for a day

  15. #2212
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,646
    Thanks Thanks Given 
    3,565
    Thanks Thanks Received 
    8,610
    Thanked in
    4,653 Posts

    Default [UPDATE] Crna Gora COVID-19

    odje pričamo o doktorima. prihvatam da ljudi širom svijeta nemaju maske. ali ih doktori, i to svi MORAJU imat. jer oni su ti bez kojih ovo ne može da se pobijedi. brate ja sam odje čitao da ljudi koji su do sada redovno kritikovali rad Vlade, pisali kako je Vlada vukla odlične poteze do sada, prema tome ta priča o napadanju države (iako je niko ne napada) ti ne pije vodu


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Last edited by outline; 23-03-20 at 22:10.
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  16. The Following 2 Users Say Thank You to outline For This Useful Post:


  17. #2213
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    pg
    Posts
    5,537
    Thanks Thanks Given 
    2,170
    Thanks Thanks Received 
    996
    Thanked in
    438 Posts

    Default

    @kenneth
    Dje to ima maski da se kupi, molio sam za deset maski na deset mjesta nedelju dana da imamo u firmu evo veceras konacno ih kupih preko veze..
    edit:
    Hiruske maske sam nabavio a puno korisnije bi nam bile ove kao što imaju dečica od ministra..
    Last edited by METZ; 23-03-20 at 22:19.

  18. #2214
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,117
    Thanks Thanks Given 
    339
    Thanks Thanks Received 
    648
    Thanked in
    316 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kenneth View Post
    Ne znam što bi ti reka, ne umijem da riješavam lokalne a ne svjetske probleme. CIJELOM SVIJETU TREBA MEDICINSKA OPREMA, ali bitno je da se pljuje po svojoj državi
    Ne pljuje se po drzavi nego po tome, da djeca ministra zdravlja imaju N95 ili N99 maske koje im uopste nisu potrebne a itekako su potrebne ljudima koji rade u bolnicima, koji se jedva krpe i sa hirurskim maskama
    Podgorica Podgoricanima!

  19. The Following 2 Users Say Thank You to .Bole For This Useful Post:


  20. #2215
    Join Date
    Aug 2016
    Location
    MNE
    Posts
    22,780
    Thanks Thanks Given 
    2,399
    Thanks Thanks Received 
    4,503
    Thanked in
    2,605 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by goozica View Post
    i dzaba i broj, tjeranje sa ulica, krivicne prijave... ovome narodu i dalje nije jasno. iskreno da vam kazem, pored svega u zadnjih par dana, mali mi posa' za ekonomiju.

    Kakva crna ekonomija? Koji debil uporedjuje pare sa zivotom/zdravljem gradjana?


  21. #2216
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    712
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    74
    Thanked in
    45 Posts

    Default

    Ove maske sto se siju po kuca nisu ni priblizno dobre kao ove "original". Sve pohvale za napore ljudi ali ali realno ro nije to

  22. #2217
    Join Date
    Jan 2011
    Location
    Titograd
    Posts
    1,639
    Thanks Thanks Given 
    1,473
    Thanks Thanks Received 
    508
    Thanked in
    263 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by .Bole View Post
    Ne pljuje se po drzavi nego po tome, da djeca ministra zdravlja imaju N95 ili N99 maske koje im uopste nisu potrebne a itekako su potrebne ljudima koji rade u bolnicima, koji se jedva krpe i sa hirurskim maskama
    Dzabe ti prica kad se odje svaka kritika klasifikuje kao drzavni udar, i jedini odgovor je ceranje iz drzave. Da je covjek, ovaj Hrapovic bi nocas treba ostavku da podnese, i da ove dvije maske (ili koliko ih je vec lagerova) ponese u bolnicu.
    SMRT FAŠIZMU!

  23. The Following 2 Users Say Thank You to Illuminated For This Useful Post:


  24. #2218
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,130
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,677
    Thanked in
    976 Posts

    Default

    Zdravstvo ima dva sindikata zdravstva i ovaj sindikat doktora, ne znam jesu li pravili jos koji. Ovaj sindikat se percinja sa Hrapovicem evo par godina. Potpuno je nebitna slika na instagramu i dvije maske. Ima samo na forumu preko hiljadu da se skupi koliko se narod nakupovao a da im u sustinu nista ne treba. Ja u kuci nemam nijednu ni masku, ni rukavicu, ni alkohol. Niti sam ih trazio, niti mi trebaju. Sustina je da Hrapovic treba da da odgovore na druga pitanja koja su postavljena kao i da predstavi koji su planovi, potezi i sa kime se konsultuje u vezi sa njima. Premijer treba da okupi sve sindikalne predstavnike i da saslusa primjedbe i predloge jer mu je potrebno ujedinjeno i fokusirano zdravstvo u narednom periodu i da se izvuce maksimum iz onoga sto imamo.

    Nama se niko niti oglasava, niti pojavljuje evo par dana a nalazimo se pred nikad vecim izazovima. Ja ne mogu da vjerujem da ljudima nije jasno da treba da se barem pojave pa makar nista ne radili da eto neku poruku posalju i da nesto ucine sto bi imalo psiholoski efekat koliko, toliko.
    Last edited by Rodion Romanovich; 23-03-20 at 23:01.

  25. #2219
    Join Date
    May 2009
    Posts
    23,193
    Thanks Thanks Given 
    1,275
    Thanks Thanks Received 
    4,306
    Thanked in
    2,010 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mneonly View Post
    Evo nagrdiše nam sve zato što ova đeca nose 2, slovima dvije maske. Brišite ove komentare, ne treba na ovo da nam ide pažnja.

    Prevrti film na priču od jutros gdje se saznalo da je zaraženi, a sad nažalost već preminuli pacijent, bez najave došao u Dom zdravlja i pritom izložio zarazi sve osoblje i druge pacijente.. Da su te dvije maske bile u pravim rukama možda dva ljekara od kojih životi zavise sad ne bi bili u opasnosti
    The more things change, the more they stay the same.

  26. #2220
    Join Date
    May 2011
    Location
    BP-PG-BR ♥ Montenegro ♥
    Posts
    6,856
    Thanks Thanks Given 
    837
    Thanks Thanks Received 
    804
    Thanked in
    538 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by starwalker View Post
    Prevrti film na priču od jutros gdje se saznalo da je zaraženi, a sad nažalost već preminuli pacijent, bez najave došao u Dom zdravlja i pritom izložio zarazi sve osoblje i druge pacijente.. Da su te dvije maske bile u pravim rukama možda dva ljekara od kojih životi zavise sad ne bi bili u opasnosti
    Offtopic je po meni ali ok, mislim da je preoštro ovo poređenje. Svakako se slažem da su ove maske trebale da budu tamo đe i treba, ali šta ćemo sad.
    Na kraju ne radi se o 1000 komada nego o dvije maske.

    A možda su oni, porodica, ove maske neđe kupili za sebe. To im ne može niko zabraniti.
    Love, peace and respect.

  27. #2221
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,747
    Thanks Thanks Given 
    1,485
    Thanks Thanks Received 
    4,444
    Thanked in
    1,708 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kenneth View Post
    Ne znam što bi ti reka, ne umijem da riješavam lokalne a ne svjetske probleme. CIJELOM SVIJETU TREBA MEDICINSKA OPREMA, ali bitno je da se pljuje po svojoj državi
    2012
    Quote Originally Posted by kenneth View Post
    Quote Originally Posted by Montenegrino-CT View Post
    Jeste ista je..
    Ne mogu ni ja da gledam kako ovi kako reče jašu narod ali ne mogu ni one druge da gledam kako pljuju po državi i tako to bude drug...
    Ko to pljuje po državi?
    Ko zaboga?

    2008
    Quote Originally Posted by kenneth View Post
    Zašto da ih opravdavam kad sam ja četnik?
    2011
    Quote Originally Posted by kenneth View Post
    Ja imam između ostalog i SRB državljanstvo i veći sam prijatelj države od svih u parlamentu... Nit je pljujem nit je kradem...
    Quote Originally Posted by kenneth View Post
    Kome treba oduzeti državljanstvo, Popoviću, Dedeiću ili Mandiću zbog srbovanja?
    Ili ovima iz vladajuće koalalicije što opustošiše lijepu nam državu i pokradoše pare?

    Šta bi radili ovi kojima je to posao, kome treba dati papire kome ne, da im pljunu po 500.000 koliko traže za državljanstvo? Kakva bi tu priča bila da mi je znati...?
    Quote Originally Posted by kenneth View Post
    Država se raspada po ekonomskom planu, dužna je do neba, sve je više siromaštva, a još gori talas dolazi, koga boli uvo koja je himna i o čemu se u njoj pjeva, je li nam predsjednik marioneta ili pedobear.
    2012
    Quote Originally Posted by kenneth View Post
    Ovi praznoglavci već slave kroz Bar, napravili su kolonu, prave krugove i sviraju, primitivazam samo takav...
    Pokazao sam 'vođi' kolone srednji prst iz kola, nadam se da je vidio...
    Quote Originally Posted by kenneth View Post
    E da...
    Nevjerovatno koliko ljudi prati ovu temu a ništa ne pišu, i vama će ubrzo kraj špijunčići ljigavi...
    2013
    Quote Originally Posted by kenneth View Post
    Ko jedva čeka da se dokopa fotelje? Ovo je fotelja predsjednika Crne Gore i Lekić se bori za nju. Kad već spominješ četnike, to ti je ovaj gospodin koji će ukrast glasove da bi dobio, koji je četničario devedesetih zajedno sa Svetom, Milom i Slobom, slao gorivo za tenkove, partijski kolega odgovornih za napad na Dubrovnik a Lekić je bio njihov protivnik i zajedno sa liberalima zagovornik nezavisne Crne Gore.
    Ako ne znaš o čemu se radi ćuti i bleni u taj Ajfon 5
    2014
    Quote Originally Posted by kenneth View Post
    Odlično što si spomenuo Ukrajinu u NATO u istoj rečenici, taj NATO je i izazvao haos tamo uz pomoć Ukrajinske vlade koja se ponaša kao naša. Pušti Vijesti, RTCG, Pobjedu i ostale...

    Moj odgovor je opet, NE, ne želim da Crna Gora bude dio terorističke organizacije, iz mnogo razloga
    Quote Originally Posted by kenneth View Post
    Brao majstore i takvi kao ti (dobro obavješteni i upućeni) će nam određivati sudbinu na eventualnom referendumu (što ne spomemu investicije) kao ovi DPS poltrončići što se pale na te budalaštine.

    @BAR Amin, ja bi dodao koji SU ili MIG, ipak su oni superiorni i lako dostupni, rakete srednjeg dometa poput novijih NEVA i naravno remont svih ratnih brodova, jer su se pokazali odličnim. U slučaju da se desi neka ratna katastrofa, bolje da nas sravne tako, jer bi se borili i pružili snažan otpor, nego da čekamo neku terorističku organizaciju da nas MOŽDA odbrani. NATO gubi kontrolu, ne zna gdje udara, imaju vrlo lošu reputaciju pogotovo među ljudima koji žive u državama članica (iako RTCG maže i laže)
    2015
    Quote Originally Posted by kenneth View Post
    Takvi se jednostavno ne uklapaju u ovo moderno montenegrinsko-milogorsko društvo, nisi za NATO i EU? Ti si rusofil i izdajnik. Ne navijaš za CG kad igraju protiv Srbije? Ti si srbalj-šešeljevac, u glavu ti je samo velika srbija. Ne kupuješ Radu? Ti mrziš Crnu Goru, treba te poćerat
    Ali... Da vičeš po cijeli dan EVIVA MONTENEGRO i da mašeš sa crnogorskom zastavom svaki minut, glasaš za DPS - možeš usput da duguješ državi za porez, možeš slobodno da budeš kriminalac, da gradiš zgrade bez dozvole, i tako neke sitnice...

    Jesu li kenneth od prije par godina i ovaj sad ista osoba?
    Ako jesu kakvih je tu bilo prelamanja u glavi...
    On se sad u stvari svađa sa ljudima koji pričaju istu priču koju je on nekad pričao.
    Ako ništa drugo, priznajem da je zabavno...

    I šlag na tortu, njemu ništa nije valjalo neđe 2010-2011, a to su objektivno bile najbolje godine poslije raspada SFRJ gledajući standard, a sad mu je situacija dobra.

    Praštajte za off... ali mi ove diskrepance oči bodu.

  28. The Following 21 Users Say Thank You to ASC For This Useful Post:


  29. #2222
    Join Date
    May 2009
    Posts
    23,193
    Thanks Thanks Given 
    1,275
    Thanks Thanks Received 
    4,306
    Thanked in
    2,010 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mneonly View Post
    Offtopic je po meni ali ok, mislim da je preoštro ovo poređenje. Svakako se slažem da su ove maske trebale da budu tamo đe i treba, ali šta ćemo sad.
    Na kraju ne radi se o 1000 komada nego o dvije maske.
    A možda su oni, porodica, ove maske neđe kupili za sebe. To im ne može niko zabraniti.
    Kada u jeku pandemije medicinski radnici na tom istom Instagramu mole i preklinju sve građane koji imaju maske da im iste doniraju - neko ima obraza da u kućnoj izolaciji lupa storyje i zabavlja se, dok su ljudi koji nas spašavaju 'goloruki na prvoj crti'. Ne znam kako čovjek da vam nacrta ako već nemate svijest i obraz
    The more things change, the more they stay the same.

  30. The Following 3 Users Say Thank You to starwalker For This Useful Post:


  31. #2223
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,646
    Thanks Thanks Given 
    3,565
    Thanks Thanks Received 
    8,610
    Thanked in
    4,653 Posts

    Default

    volio bih da vidim kako bi pojedini odavde razmišljali da oni ili neko od njihovih najbližih radi u bolnici u ovom momentu. bez maski, svjesno rizikujući da se i sami zaraze virusom


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  32. #2224
    Join Date
    May 2011
    Location
    BP-PG-BR ♥ Montenegro ♥
    Posts
    6,856
    Thanks Thanks Given 
    837
    Thanks Thanks Received 
    804
    Thanked in
    538 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by starwalker View Post
    Kada u jeku pandemije medicinski radnici na tom istom Instagramu mole i preklinju sve građane koji imaju maske da im iste doniraju - neko ima obraza da u kućnoj izolaciji lupa storyje i zabavlja se, dok su ljudi koji nas spašavaju 'goloruki na prvoj crti'. Ne znam kako čovjek da vam nacrta ako već nemate svijest i obraz
    Slažem se. Treba pomenuti i opomenuti.
    Zato i kažem da je valjda dovoljno pažnje na ovo potrošeno jer ima dosta offtopic komentara na tu temu.

    BTW A ovo zadnje uvijek može da se promijeni, vidiš šta 50€ učinje od @kenneth
    Love, peace and respect.

  33. #2225
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,761
    Thanks Thanks Given 
    10,902
    Thanks Thanks Received 
    2,125
    Thanked in
    1,084 Posts

    Default

    Mislim da smo dosta o dvije maske pričali, imamo bitnije teme ovdje...ne velim da je ovo sasvim regularno stanje po ministra, ali brate sva funkcionerska đeca imaju maske i rukavice...što ste pojahali to dvoje đece...evo sad i ja se stidim što imam doma deset maski koje ne nosim (papirne su) pošto im je vijek trajanja 3 ure, pa i čuvam kad dođu crni dani, i kutiju rukavica iz volija koje inače koristim u kuhinji pa sam ih zato imala...sremam se da dam ostavku zbog 10 maski...ne sprdajte se, možda je čovjek kupio maske đeci, na vrijeme, ima pravo, i ja bih mojima...mogu misliti koliko je Gando nakupova rukavica i maski dok se sremao na Armagedon :mrgreen:
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  34. The Following User Says Thank You to zvoncica For This Useful Post:


Page 89 of 383 FirstFirst ... 397985868788899091929399139189 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. [COVID-19] S v i j e t
    By ASC in forum COVID-19
    Replies: 7867
    Last Post: 13-01-24, 21:35
  2. Prodajem Nargile Crna Gora, Nargila Crna Gora, Shisha Montenegro
    By nargile crna gora in forum Ostali oglasi
    Replies: 0
    Last Post: 23-09-15, 12:16
  3. Pa da se krene: CRNA GORA - Bugarska; CRNA GORA - Irska
    By ckamalama in forum Ostali sportovi
    Replies: 141
    Last Post: 07-09-08, 12:25

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •