Results 1 to 8 of 8

Thread: Anketa - koje su Vaše potrebe?

  1. #1
    Join Date
    Mar 2020
    Posts
    4
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Lightbulb Anketa - koje su Vaše potrebe?

    Iskren da budem, nisam osoba za klasičan posao, sa fiksnim radnim vremenom, i gde radim za nekog drugog. Razmišljam ozbiljno da pokrenem svoj biznis. Dosta učim, istražujem, edukujem se i smatram da imam potencijal da pomažem ljudima. I zato, pre nego što pokrenem svoj biznis, kreiram proizvod ili uslugu, želim da pitam ljude šta im je potrebno. Zamolio bih vas da izdvojite malo vremena i da odgovorite na sledeća pitanja:


    1. Kakve probleme i frustracije imate, koje su vaše potrebe, koje su vaše želje i aspiracije (čemu težite)?


    2. Da li proaktivno tražite rešenje za vaš problem ili zadovoljenje vaših potreba i želja? Šta ste sve do sada probali, a nije vam pomoglo? Šta mislite da bi bilo rešenje?


    Eto, hvala Vam unapred na izdvojenom vremenu za popunjavanje ove ankete, mnogo mi znači.


    Možete odgovoriti u okviru ove teme ili u privatnoj poruci.

  2. #2
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MilošKanal View Post
    Iskren da budem, nisam osoba za klasičan posao, sa fiksnim radnim vremenom, i gde radim za nekog drugog. Razmišljam ozbiljno da pokrenem svoj biznis. Dosta učim, istražujem, edukujem se i smatram da imam potencijal da pomažem ljudima. I zato, pre nego što pokrenem svoj biznis, kreiram proizvod ili uslugu, želim da pitam ljude šta im je potrebno. Zamolio bih vas da izdvojite malo vremena i da odgovorite na sledeća pitanja:


    1. Kakve probleme i frustracije imate, koje su vaše potrebe, koje su vaše želje i aspiracije (čemu težite)?


    2. Da li proaktivno tražite rešenje za vaš problem ili zadovoljenje vaših potreba i želja? Šta ste sve do sada probali, a nije vam pomoglo? Šta mislite da bi bilo rešenje?


    Eto, hvala Vam unapred na izdvojenom vremenu za popunjavanje ove ankete, mnogo mi znači.


    Možete odgovoriti u okviru ove teme ili u privatnoj poruci.
    Otvori agenciju za zapošljavanje u turizmu.

    Ali ne da povezujes radnike iz CG sa tržištem rada u CG već radnike Srbije - Kosova - Makedonije - BiH i Albanije sa tržištem rada u CG i Hrvatskoj.

    Na taj način pomoći ćes ljudima da nadju posao a turističkim radnicima da nadju prijeko potrebnu radnu snagu.

    Postalo je nemoguće naći radnike u turizmu.

    Mada ova korona virus ako nas sve ne skrka

    Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
    One Ring to Rule them all...

  3. The Following User Says Thank You to Gandalf_White For This Useful Post:


  4. #3
    Join Date
    Mar 2020
    Posts
    4
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Hvala na predlogu, razmotriću to

  5. #4
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    7,728
    Thanks Thanks Given 
    10,780
    Thanks Thanks Received 
    5,111
    Thanked in
    2,381 Posts

    Default

    Odgovor na pitanje br.1:
    Lakše će mi biti da ti kažem koje probleme i frustracije nemam.Dakle,svi u porodicu smo(kuc,kuc,kuc) zdravo.Đeca uče,slušaju i druže se a mi ostali u familiju...mi smo samo zdravo.
    Odgovor na pitanje br.2:
    S obzirom da smo totalno neaktivni u ostvarivanju svojih želja i potreba,moguća su dva scenarija:a)Nemamo želja i potreba ili b)imamo zadovoljene potrebe i želje ali volimo da kukamo da bi se uklopili u ambijent kakav je u 90%CG familija.
    E sad,imam ja jedno pitanje za tebe.Jesi li ti tražio da iznajmiš sprat od kuće od kolege sa foruma @ALno1?

    Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk

  6. The Following 3 Users Say Thank You to joni For This Useful Post:


  7. #5
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    3,724
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    389
    Thanked in
    249 Posts

    Default

    Za BD znam da bi profitabilno bilo otvoriti agenciju za cuvanje prvenstveno starih osoba bilo povsatu danu ili stalno . Dok sam radio znam kolika je bila potraznja za tim . Bukvalno nije bilo dana da nego ne dodje do nas da pita znamo li nekoga ko bi to radio !

  8. #6
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,009
    Thanks Thanks Given 
    5,019
    Thanks Thanks Received 
    2,428
    Thanked in
    1,308 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by joni View Post
    Odgovor na pitanje br.1:
    Lakše će mi biti da ti kažem koje probleme i frustracije nemam.Dakle,svi u porodicu smo(kuc,kuc,kuc) zdravo.Đeca uče,slušaju i druže se a mi ostali u familiju...mi smo samo zdravo.
    Odgovor na pitanje br.2:
    S obzirom da smo totalno neaktivni u ostvarivanju svojih želja i potreba,moguća su dva scenarija:a)Nemamo želja i potreba ili b)imamo zadovoljene potrebe i želje ali volimo da kukamo da bi se uklopili u ambijent kakav je u 90%CG familija.
    E sad,imam ja jedno pitanje za tebe.Jesi li ti tražio da iznajmiš sprat od kuće od kolege sa foruma @ALno1?

    Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk
    Zayebi,ne dam ti proviziju!
    ...

  9. #7
    Join Date
    Mar 2020
    Posts
    4
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by joni View Post
    Odgovor na pitanje br.1:
    Lakše će mi biti da ti kažem koje probleme i frustracije nemam.Dakle,svi u porodicu smo(kuc,kuc,kuc) zdravo.Đeca uče,slušaju i druže se a mi ostali u familiju...mi smo samo zdravo.
    Odgovor na pitanje br.2:
    S obzirom da smo totalno neaktivni u ostvarivanju svojih želja i potreba,moguća su dva scenarija:a)Nemamo želja i potreba ili b)imamo zadovoljene potrebe i želje ali volimo da kukamo da bi se uklopili u ambijent kakav je u 90%CG familija.
    E sad,imam ja jedno pitanje za tebe.Jesi li ti tražio da iznajmiš sprat od kuće od kolege sa foruma @ALno1?

    Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk
    Hvala. Ne nisam ja tražio da iznajmim stan

  10. #8
    Join Date
    Mar 2020
    Posts
    4
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by brodomaketar View Post
    Za BD znam da bi profitabilno bilo otvoriti agenciju za cuvanje prvenstveno starih osoba bilo povsatu danu ili stalno . Dok sam radio znam kolika je bila potraznja za tim . Bukvalno nije bilo dana da nego ne dodje do nas da pita znamo li nekoga ko bi to radio !
    Zahvaljujem

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Replies: 13
    Last Post: 06-05-18, 14:40
  2. A koje je Vaše zanimanje?
    By Raquel in forum Sve i svašta
    Replies: 5
    Last Post: 17-12-14, 23:21
  3. Replies: 70
    Last Post: 03-08-12, 17:11
  4. Ruter .koji uzeti za kucne potrebe ?
    By Max Mozley in forum Hardware
    Replies: 0
    Last Post: 16-08-08, 10:31
  5. nema potrebe da mi se zahvaljujete :)
    By DeViLiSh|Je$$uS in forum Film
    Replies: 4
    Last Post: 20-06-08, 11:46

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •