Page 4 of 4 FirstFirst 1234
Results 76 to 93 of 93

Thread: Za Djeciji osmijeh

  1. #76
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    39,948
    Thanks Thanks Given 
    3,936
    Thanks Thanks Received 
    6,445
    Thanked in
    3,086 Posts

    Default

    uh... nezahvalno je komentarisati uopste. nekako sam misljenja da kad das, dao si, ne razmisljas o tome, smirio si misli, ne prelazis na ovu drugu stranu, jer valjda neces "mjeriti" kome si i sta dao. sto se tice poruke, znam covjeka koji je poslao, vjerovatno je izrevoltiran, sto zbog upucenosti u sve to, sto zbog toga sto nije prvi slucaj da se desi nesto slicno. nego je nekako grdno kad znas koliko si sebe dao i na kraju "naletis" na nesto tako. ne zelim da razmisljam kako je onima iz banke hrane i roditelji.me ciji su korisnici ovakvi slucajevi i sa cime se oni sve susrijecu. za to treba bas dosta zeluca.
    nothing comes from violence and nothing ever could

  2. The Following 3 Users Say Thank You to goozica For This Useful Post:


  3. #77
    Join Date
    Nov 2013
    Location
    titograd
    Posts
    3,643
    Thanks Thanks Given 
    2,640
    Thanks Thanks Received 
    1,058
    Thanked in
    496 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by goozica View Post
    uh... nezahvalno je komentarisati uopste. nekako sam misljenja da kad das, dao si, ne razmisljas o tome, smirio si misli, ne prelazis na ovu drugu stranu, jer valjda neces "mjeriti" kome si i sta dao. sto se tice poruke, znam covjeka koji je poslao, vjerovatno je izrevoltiran, sto zbog upucenosti u sve to, sto zbog toga sto nije prvi slucaj da se desi nesto slicno. nego je nekako grdno kad znas koliko si sebe dao i na kraju "naletis" na nesto tako. ne zelim da razmisljam kako je onima iz banke hrane i roditelji.me ciji su korisnici ovakvi slucajevi i sa cime se oni sve susrijecu. za to treba bas dosta zeluca.
    Bravo,to je sustina,dati i ne mjeriti.sva čar je u davanju i pomaganju.proradi nekad pusta sujeta da ne ispadnes budala ,mada osjecaj srece zadovoljstva da mozes nekome da pomognes je jaca od svake sujete.


    Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
    Tebe mi je žao a za mene me duša boli

  4. #78
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    16,415
    Thanks Thanks Given 
    5,159
    Thanks Thanks Received 
    3,701
    Thanked in
    1,474 Posts

    Default

    Znas kako, treba pomoci, na zalost u ovoj zemlji ima da se pomogne od najblizih pa na dalje da se ne staje. Problem je sto dosta ljudi cuti a neki vide da je to lagano i traze svako malo. Mozda je i ovdje takav primjer. Sad kako nismo milioneri sevap je dati gdje je bas potrebno i pomoci. Osjetljivi smo svi na djecu i tu nema sta. Ja sam pokrenuo bio uze i sire i ponijece se to sad kad je vec namijenjeno ali opet ostaje gorak ukus.

    Sent from my POCO F2 Pro using Tapatalk

  5. #79
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,270
    Thanks Thanks Given 
    2,770
    Thanks Thanks Received 
    3,920
    Thanked in
    1,900 Posts

    Default

    Uvije će biti takvih stvari. Može bit najgora majka na svijet, djeca su gladna i to nas sve tangira. Ostalo je nebitno.

    Što kaže goozica daš koliko misliš i ideš dalje.
    Učinio si dobro djelo. zaslužuje li je taj neko ili ne je najmanje važno. ostalom, ne daješ neke ogromne re, nego onoliko koliko sam vidiš. Ko ima neku prosječnu platu može da izdvoji 10tak eura. To je 2 paze sa kolegama.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  6. #80
    Join Date
    Nov 2013
    Location
    titograd
    Posts
    3,643
    Thanks Thanks Given 
    2,640
    Thanks Thanks Received 
    1,058
    Thanked in
    496 Posts

    Default

    Kolega, da ga ne imenujem je uplatio na moj racun.uredno dostavljeno dje treba.inace koga put nanese ,ova je kuca u pitanju

    Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
    Tebe mi je žao a za mene me duša boli

  7. #81
    Join Date
    Nov 2013
    Location
    titograd
    Posts
    3,643
    Thanks Thanks Given 
    2,640
    Thanks Thanks Received 
    1,058
    Thanked in
    496 Posts

    Default

    Da necemo napravit jednu akciju paketica, za djecu iz djecjeg doma "Mladost"u Bijeloj.imamo li vremena i volje...


    http://www.dombijela.me

    Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
    Tebe mi je žao a za mene me duša boli

  8. #82
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    5,231
    Thanks Thanks Given 
    379
    Thanks Thanks Received 
    1,587
    Thanked in
    626 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by aleksa111111 View Post
    Da necemo napravit jednu akciju paketica, za djecu iz djecjeg doma "Mladost"u Bijeloj.imamo li vremena i volje...


    http://www.dombijela.me

    Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
    Cini mi se da su danas bili neki motoristi bas u djecijem domu, nidje nisam naisao na informaciju o toj akciji pa mozda i grijesim.
    Svake godine se organizovala moto deda mrazovi, ove godine mozda bude bez vece guzve.

  9. #83
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    39,948
    Thanks Thanks Given 
    3,936
    Thanks Thanks Received 
    6,445
    Thanked in
    3,086 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NoLimit View Post
    Cini mi se da su danas bili neki motoristi bas u djecijem domu, nidje nisam naisao na informaciju o toj akciji pa mozda i grijesim.
    Svake godine se organizovala moto deda mrazovi, ove godine mozda bude bez vece guzve.
    Bili, imas na insta profilima organizacija @nolimitbikersmontenegro @bdv.fondacija itd
    nothing comes from violence and nothing ever could

  10. #84
    Join Date
    Nov 2013
    Location
    titograd
    Posts
    3,643
    Thanks Thanks Given 
    2,640
    Thanks Thanks Received 
    1,058
    Thanked in
    496 Posts

    Default

    Ja reko za nas sa foruma,a nek daju djeci sto vise,jel bog dao da im se makar pred praznike donira.kad su svi sa porodicama ovako njima nadoknadi nedostatak istih

    Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
    Tebe mi je žao a za mene me duša boli

  11. #85
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    5,231
    Thanks Thanks Given 
    379
    Thanks Thanks Received 
    1,587
    Thanked in
    626 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by goozica View Post
    Bili, imas na insta profilima organizacija @nolimitbikersmontenegro @bdv.fondacija itd
    Nisam davno posjetio forum @nolimitbikers a clan sam i ucestvovao sam uvijek. Hvala

  12. #86
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    5,231
    Thanks Thanks Given 
    379
    Thanks Thanks Received 
    1,587
    Thanked in
    626 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by aleksa111111 View Post
    Ja reko za nas sa foruma,a nek daju djeci sto vise,jel bog dao da im se makar pred praznike donira.kad su svi sa porodicama ovako njima nadoknadi nedostatak istih

    Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
    Slazem se ali bih ipak odabrao neku drugu ustanovu sa djecicom ili bar dvije-tri porodice, da se malo i drugima pomogne. Mozemo pokusat nesto napraviti, ali s' obzirom da je brzo kraj godine ne znam koliko bi stigli sve, mada mozemo podijeliti poklone i poslije Nove

  13. #87
    Join Date
    Nov 2013
    Location
    titograd
    Posts
    3,643
    Thanks Thanks Given 
    2,640
    Thanks Thanks Received 
    1,058
    Thanked in
    496 Posts

    Default

    Moze vala,slazem se.ne mora dd.dajte predloge

    Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
    Tebe mi je žao a za mene me duša boli

  14. #88
    Join Date
    Dec 2020
    Posts
    109
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    46
    Thanked in
    21 Posts

    Default

    Dom u Bijeloj je pod ingerencijom države pa mislim da im ne treba osnovnih stvari. Korisnije je pomagati random kao ova slika kuće gore, banka hrane ili preko dnevnice. Radi se o goloj gladi.

  15. #89
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    5,231
    Thanks Thanks Given 
    379
    Thanks Thanks Received 
    1,587
    Thanked in
    626 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by jozef k. View Post
    Dom u Bijeloj je pod ingerencijom države pa mislim da im ne treba osnovnih stvari. Korisnije je pomagati random kao ova slika kuće gore, banka hrane ili preko dnevnice. Radi se o goloj gladi.
    Eto tako, najljepse je pomoci nekim porodicama koje to i ne ocekuju od obicnih ljudi, da ih se bar sjetimo pa koliko mozemo.
    Ja sam za to da se pomognu neke od njih i da im se odnesu osnovne namirnice u zavisnosti od toga koliko novca skupimo da odredimo koliko ih mozemo obici, bilo bi lijepo isto tako da to bude u nekoliko gradova.

  16. #90
    Join Date
    Nov 2013
    Location
    titograd
    Posts
    3,643
    Thanks Thanks Given 
    2,640
    Thanks Thanks Received 
    1,058
    Thanked in
    496 Posts

    Default

    Sa podgorickog vremeplova.berane
    Gledaj ti tu srecu

    Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
    Tebe mi je žao a za mene me duša boli

  17. The Following 4 Users Say Thank You to aleksa111111 For This Useful Post:


  18. #91
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    39,948
    Thanks Thanks Given 
    3,936
    Thanks Thanks Received 
    6,445
    Thanked in
    3,086 Posts

    Default

    ne znam gdje da stavim, pa cu ovdje



    Prije devet godina javnost u Crnoj Gori čula je za tada dvadesetpetogodšnjeg Nikšićanina Alaksandra Vujovića koji je bio prvi pacijent kome je kojem je urađena transplantacija bubrega u Crnoј Gori. Tada je donor bila njegova majka Olivera, a transplataciju je uradio tim hrvatskih i crnogorskih ljekara. Nažalost, usljed pojave Citamegalovirusa, koji je zadesio Aleksandra tokom prošle godine, došlo je do iznenadnog otkazivanja bubreg, tako da će morati ponovo na transplantaciju. Ovoga puta donor će biti njegov otac Branislav, koji je u potpunosti kompatabilan, a Aleksandru je za transplataciju bubrega i liječenje u inostranstvu potrebno 40.000 eura.


    Više od pola godine, Aleksandar se nalazi na dijalizi i čeka novi transplantacioni postupak. Međutim, čekanje za taj postupak učinio je neizvijesnim dalje zdravstveno stanje Aleksandra, koji je bio primoran da se obrati privatnim zdravstvenim institucijama u inostranstvu kakо bi se ubrzao transplantacioni postupak. Nakon dužih analiza, potvrdan odgovor za transplantaciju dobio je od turske privatne klinike Acibaden, koji su već započeli postupak liječenja.

    Svi koji žele novac mogu uplatiti na račun: Aleksandar Vujovic Addiko Banka AD Podgorica

    Žiro račun: 555000900282225872

    Devizni račun: 90032689223

    IBAN: ME25555000900326892335
    nothing comes from violence and nothing ever could

  19. The Following 3 Users Say Thank You to goozica For This Useful Post:


  20. #92
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    39,948
    Thanks Thanks Given 
    3,936
    Thanks Thanks Received 
    6,445
    Thanked in
    3,086 Posts

    Default

    "Dragutin Dubljević je 1974. godište i primljen je u KBC Podgorica 4.12.2020. kao pacijent obolio od virusa Kovid-19. Nakon pogoršanja prebačen je na Odjeljenje intenzivne njege KBC 10.12.2020. Nakon daljeg drastičnog pogoršanja intubiran je 17. decembra 2020. godine u KBC u Podgorici tj. stavljen na mehaničku ventilaciju. Usljedilo je i dalje drastično pogoršavanje njegove zdravstvene situacije i predviđanje smrtnog ishoda od strane ljekarskog tima KBC, stoga nisam imala izbora osim da pokušam da mu spasim život transportom 26. decembra 2020. godine na dalje liječenje u bolnicu u Austriju, Klinikum Klagenfurt na Odjeljenje intenzivne njege, gdje se i sada nalazi. Bolinica u Gracu nas je odbila, jer su bolnice u Austriji bile pune i mjesta rezervisana samo za austrijske državljane. Nisam imala vremena da čekam jer bi suprug preminuo", saopštila je Dragutinova supruga Dragana Marinković-Dubljević.
    Ona je dodala da je jedina bolnica koja je prihvatila pacijenta stranca Klinikum Klagenfurt.

    "Kako su ljekari u KBC Podgorica predviđali da može da živi nekoliko sati do dva dana i dijagnozirali da pluća kao da i nema, ja nisam imala drugog izbora osim da se on prebaci na moj zahtjev na dalje liječenje u Austriju, o mom trošku. Kada sam se kasnije obratila Fondu za zdravstveno osiguranje za pomoć dobila sam negativan odgovor. Ističem da smo imali malo vremena da čekamo bilo šta, ali da smo uspjeli spasiti njegov život. Njegovo zdravstveno stanje se poboljšalo i ima kontinuitet poboljšanja, od 25.1.2021. izašao je iz kome, odnosno budan je, pluća su stabilno,uspostavljena je sa njim verbalna komunikacija, ali je potrebno još vremena i oporavka da bi mogao samostalno da diše, odnosno da se skine sa respiratora. U ovom momentu bi bilo pogubno za njegov život kada bi morao da se transportuje nazad u Podgoricu dok je još uvijek na mehaničkoj ventilaciji, usljed nedostatka novca za daljim liječenjem. Za period od 26.12.2020. do 15.2.2021. za njegovo liječenje platila sam ukupno 192.046,10 eura. Iscrpjela sam sva sredstva i pozajmice i više ne mogu sama, bez pomoći donacija da snosim troškove liječenja. Pretpostavka je da bi bilo potrebno da on još nekih mjesec dana provede na liječenju u Austriji, što bi iznosilo 100.000 do 120.000 eura. Moj suprug je uvaženi arhitekta, koji je doprinosio ne samo svojoj porodici, nego aktivno i društvu. Ima kćerku Kseniju od 9 godina, koja veoma teško preživljava ovaj period. Ukoliko ste u mogućnosti da meni i mojoj kćerci pomognete, bile bismo vam izuzetno zahvalne. Život je u pitanju", kazala je Dragana.
    Pomoć se može uplatiti na žiro račun: 510-1809977317204-86 koji se vodi kod Crnogorske komercijalne banke (CKB) (donacija za Dragutina Dubljevića) za uplate iz Crne Gore
    nothing comes from violence and nothing ever could

  21. The Following User Says Thank You to goozica For This Useful Post:


  22. #93
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    39,948
    Thanks Thanks Given 
    3,936
    Thanks Thanks Received 
    6,445
    Thanked in
    3,086 Posts

    Default Za Djeciji osmijeh

    Quote Originally Posted by aleksa111111 View Post
    a zora svane nesto cu ponijeti,forumasi niste nikad izostali nedje u tolose je, kod uzelaca.javicu sjutra kad ih obidjem

    Послато са SM-N960F помоћу Тапатока


    samo da se osvrnem na aleksin i trud mnogih drugih


    https://m.facebook.com/story.php?sto...composer=false
    Last edited by goozica; 21-03-21 at 17:38.
    nothing comes from violence and nothing ever could

  23. The Following User Says Thank You to goozica For This Useful Post:


Page 4 of 4 FirstFirst 1234

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Prodajem P:Nov Zenski/Djeciji Rucni Sat Casio illuminator
    By Max Mozley in forum Ostali oglasi
    Replies: 0
    Last Post: 12-09-12, 11:35
  2. Djeciji krevetac
    By duty in forum Ostali oglasi
    Replies: 0
    Last Post: 28-12-11, 14:17
  3. Djeciji psiholog u Podgorici ?
    By masster in forum Medicina
    Replies: 0
    Last Post: 05-09-11, 14:19
  4. Djeciji rodjendani....
    By Zaba@Zabac in forum Rođendani, svadbe, ostalo... :)
    Replies: 1
    Last Post: 20-12-10, 04:04

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •