Results 1 to 9 of 9

Thread: Prevoz psa iz SRB za CG

  1. #1
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    15,994
    Thanks Thanks Given 
    541
    Thanks Thanks Received 
    788
    Thanked in
    343 Posts

    Default Prevoz psa iz SRB za CG

    Ima li ko iskustva ili mozda kontakt br ili bilo kakav savjet za transport steneta iz Srbije do CG.
    Cuo sam da je Bozur radio tu uslugu za 50e ali nemam nikakav kontakt a i ne znam da li rade tu uslugu vise.

    cak dolazi u obzir i opcija ako neko kroz srbiju transport pa da podjem do prijepolja / pazara i sl.

    posao bih ja kolima da nije odgaivacnica izvise Novog Sad-a skoro u Suboticu i problem mi je vrijeme koje moram utrositi da podjem i da se vratim.
    " If you love something let it go, if it comes back to you it's yours. If it doesn't, it never was."

  2. #2
    Join Date
    Dec 2007
    Posts
    681
    Thanks Thanks Given 
    1,010
    Thanks Thanks Received 
    366
    Thanked in
    161 Posts

    Default

    Pozdrav, meni je ljetos doveo stene Bernskog jedan decko sto se bavi prevozom zivotinja, zaboravio sam mu ime.Platio sam uslugu 70 eura, sve proslo super.

    068 388727 mu je broj u CG, i aktivira ga kad predje granicu. Dok je u Srbiji ovaj broj koristi+381 62402423 Na taj je i viber.

  3. The Following 2 Users Say Thank You to MLS For This Useful Post:


  4. #3
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    3,724
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    389
    Thanked in
    249 Posts

    Default

    Da potvrdim kolegi forumasa , besprekorno stizi pso preko lika samo ga zovnite i dogovorite se

  5. #4
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    kotor
    Posts
    2,555
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    uzeh dzek rasela pre dvaipo meseca iz kraljeva dostava od uzgajivaca u cenu psa samo knjizice o vakcini pasos i rodovnik i nista vise
    smile if you fucked today

  6. #5
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    3,724
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    389
    Thanked in
    249 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by spar View Post
    uzeh dzek rasela pre dvaipo meseca iz kraljeva dostava od uzgajivaca u cenu psa samo knjizice o vakcini pasos i rodovnik i nista vise
    pa to i ide uz psa . rodovnik ako je rasan , pasos sa potvrdama o vakcinama . sve ostalo je stvar dogovora (recimo ja volim da cipuje psa na moje ime )

  7. #6
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    kotor
    Posts
    2,555
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by brodomaketar View Post
    pa to i ide uz psa . rodovnik ako je rasan , pasos sa potvrdama o vakcinama . sve ostalo je stvar dogovora (recimo ja volim da cipuje psa na moje ime )
    u cenu je uracunao i cipovanje i prevoz u cenu psa plus knjizice za domace i medjunarodne utakmice
    smile if you fucked today

  8. #7
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    3,724
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    389
    Thanked in
    249 Posts

    Default

    U cijenu psa mora biti uracunato samo pasos i prve vakcine . Sve ostalo je stvar dogovora . Recimo ja nikaf ne kupujem psa na nevidjeno i to sa mjesec dana i sa dva , i cip na moje ime . Da li ce imati cip ( koji bi trebao biti obavezan ) rodovnik ili prevoz je sve stvar dogovora .
    Ovaj momak je za dostavom je napravio dobar posao jer pse prenosi Srbija Crna Gora Bosna u svim pravcima

  9. #8
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    15,994
    Thanks Thanks Given 
    541
    Thanks Thanks Received 
    788
    Thanked in
    343 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MLS View Post
    Pozdrav, meni je ljetos doveo stene Bernskog jedan decko sto se bavi prevozom zivotinja, zaboravio sam mu ime.Platio sam uslugu 70 eura, sve proslo super.

    068 388727 mu je broj u CG, i aktivira ga kad predje granicu. Dok je u Srbiji ovaj broj koristi+381 62402423 Na taj je i viber.
    Hvala na kontakt . Cuo sam se sa ovim momkom, imaju ovaj mjesec dvije ture 14.tog i krajem mjeseca. Posto je ova odgaivacnica izvise Novog Sada , uslov njegov je da mu se dovede stene u NS . Sad ostaje samo da se izdogovaram sa odgaivacnocom.
    " If you love something let it go, if it comes back to you it's yours. If it doesn't, it never was."

  10. #9
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,018
    Thanks Thanks Given 
    45
    Thanks Thanks Received 
    46
    Thanked in
    39 Posts

    Default

    Dzabe sto on ima cip kada taj cip nije registrovan u CG. Tek od skoro su poceli da cipuju u CG i da prave JEDINSTVENU bazu.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Roaming CG-Srb
    By Stivi in forum Operatori
    Replies: 4
    Last Post: 15-12-09, 17:05
  2. I: prevoz psa vozom
    By fikadzoni in forum Sve i svašta
    Replies: 9
    Last Post: 05-07-09, 15:19
  3. Replies: 3
    Last Post: 08-03-09, 17:12
  4. Replies: 9
    Last Post: 27-12-08, 06:55

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •