Page 236 of 315 FirstFirst ... 136186226232233234235236237238239240246286 ... LastLast
Results 5,876 to 5,900 of 7868

Thread: [COVID-19] S v i j e t

  1. #5876
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    3,659
    Thanks Thanks Given 
    570
    Thanks Thanks Received 
    296
    Thanked in
    182 Posts

    Default

    "Sve je to lako naći,samo ukucajte na Guglu..." - ovo je Kesić dobro apsolvirao u svojoj emisiji,zamisli dođe mu student i umjesto odgovora na ispitu prosipa neku teoriju sa objašnjenjem da sve ima na Internetu. Nestorović je čovjek koji nema stav da ima svoje/drugačije mišljenje. On je glumac koji uživa u pažnji koju mu daju pink i Marić.

    ...I’ll always be that kid
    With the rolled up socks...





  2. The Following User Says Thank You to ToJeMojBrat For This Useful Post:


  3. #5877
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    3,724
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    389
    Thanked in
    249 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ToJeMojBrat View Post
    "Sve je to lako naći,samo ukucajte na Guglu..." - ovo je Kesić dobro apsolvirao u svojoj emisiji,zamisli dođe mu student i umjesto odgovora na ispitu prosipa neku teoriju sa objašnjenjem da sve ima na Internetu. Nestorović je čovjek koji nema stav da ima svoje/drugačije mišljenje. On je glumac koji uživa u pažnji koju mu daju pink i Marić.
    O ljudi dosta vise sa tim kesicem ! A da vam priupitam taj isti kesic za koga radi ?

    Ja samo kazem da je doktor vrhunski djecju pulmolog i vjerujte mi ne daj Boze da vam djetetu zatreba pomoc njega bi traxili

  4. #5878
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    13,932
    Thanks Thanks Given 
    4,984
    Thanks Thanks Received 
    2,397
    Thanked in
    1,283 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by brodomaketar View Post
    O ljudi dosta vise sa tim kesicem ! A da vam priupitam taj isti kesic za koga radi ?

    Ja samo kazem da je doktor vrhunski djecju pulmolog i vjerujte mi ne daj Boze da vam djetetu zatreba pomoc njega bi traxili
    Stari majka mu stara pocheo si da smarash koliko branish neshto shto je za totalnu sprdnju,ne kapiram,shta zelish da kazesh,dobar doktor ok,treba li ako je ok doktor da se sprda narodu sa glavama...?Isturen kao pion u shahu da lupeta najvece moguce gluposti tokom epidemije i tebi je to ok?I ajde da mu ne zamjerimo shto lupa konstantno nebuloze jer je zaboga dobar doktor?A nemoj brate ,nemoj.
    P.S.Kesiću je profesija novinarstvo,emisija mu je show u kojem se bash lijepo sprda sa ovima koji se sprdaju sa milionima ljudi,poz.
    ...

  5. The Following User Says Thank You to AL no1 For This Useful Post:


  6. #5879
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    3,724
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    389
    Thanked in
    249 Posts

    Default

    Ajmo da malo banalizujemo . Kad povedes auto kod majstora sta to je bitno ? Da zna dvoj posao ili recimo mozda da vjeruje u vanzemaljce . Pa nek vjeruje samo nek zna posao .

    A kesic jeste novinar ali ciji ? Bio ue djilasov sad su se podjelili ko amebe pa vise valjda ni on he zna ciji je . I ne sprda se sa svima . Znaci klasika .

    Kad mi treba doktor a nazalost trebaju mi cesto znas li koliko mi je bitan njihov privatni drustveni politicki i sav ostali zivot . Ni najmanje . Bitno mi je samo da li znaju i mogu li mi pomoci .

  7. #5880
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    3,659
    Thanks Thanks Given 
    570
    Thanks Thanks Received 
    296
    Thanked in
    182 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by brodomaketar View Post
    O ljudi dosta vise sa tim kesicem ! A da vam priupitam taj isti kesic za koga radi ?

    Ja samo kazem da je doktor vrhunski djecju pulmolog i vjerujte mi ne daj Boze da vam djetetu zatreba pomoc njega bi traxili
    Imaš nešto protiv humora i političke satire,ne kapiraš ili nešto drugo?

    Ja lično žalim što kod nas nema takve emisije koja bi rokala i vlast i opoziciju ali sad idemo u off...

    Doktor je postao za sprdnju svojim izjavama i ne vidim uopšte zašto braniš njegov kredibilitet. Da drži sam do toga ne bi gostovao na pinku po cijeli dan i ne bi lupetao gluposti...

    ...I’ll always be that kid
    With the rolled up socks...





  8. #5881
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    13,932
    Thanks Thanks Given 
    4,984
    Thanks Thanks Received 
    2,397
    Thanked in
    1,283 Posts

    Default

    Pa ne daj BOZE da si zakachio ovaj virus a da si morao poc kod ovoga doktora...sumnjam da bi bio srecan ishod po tebe.

    Kesić nije Djilasov novinar,daleko od toga da je ichiji,vec ima svoju glavu kojom razmishlja kako razmishlja i veliki dio chije su glave zdrave,josh jednom poz.
    ...

  9. #5882
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    3,724
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    389
    Thanked in
    249 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AL no1 View Post
    Pa ne daj BOZE da si zakachio ovaj virus a da si morao poc kod ovoga doktora...sumnjam da bi bio srecan ishod po tebe.

    Kesić nije Djilasov novinar,daleko od toga da je ichiji,vec ima svoju glavu kojom razmishlja kako razmishlja i veliki dio chije su glave zdrave,josh jednom poz.
    Nazalost na Balkanu nema nezavisnih novinara , a bojim se ni mnogo sire . Primjer je Amerika.
    Sto je nazalost i normalno . Da li bi placao novinara koji ce pisati protiv tebe ? Jer i u svijeti te @ nezavisne “ novinare neko placa . A da bi ih placao moraju zadovoljito neke yslove

  10. #5883
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,102
    Thanks Thanks Given 
    2,720
    Thanks Thanks Received 
    4,455
    Thanked in
    2,365 Posts

    Default

    Mislim da je dovoljno price o doktoru/gospodinu/dvorskoj ludi - Nestorovicu. Siguran sam da smo dovoljno culi, procitali a i vidjeli po YT-u i sl. bez da se okrivljuju senzacionalisticki naslovi u kancerogenim medijima u njegovoj zemlji.

    Ako neko nije dovoljno cuo/procitao/vidio... sve je to lako naci - nek' ukuca na Google-u.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  11. #5884
    Join Date
    Oct 2011
    Posts
    419
    Thanks Thanks Given 
    95
    Thanks Thanks Received 
    33
    Thanked in
    28 Posts

    Default

    https://mondo.rs/Info/Drustvo/a13292...a-obicaji.html

    Ovi svaki dan imaju novih slusaceva zaraze i ovo dopustaju. I posle se bune sto ih ne pustamo u drzavu a ovakvim postupcima nece dostici 25 slucajeva na 100.000 jos dugo.

  12. #5885
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    3,724
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    389
    Thanked in
    249 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mojsije View Post
    Socijalno distanciranje ok. Zabrana velikih okupljanja ok.

    U sustini ovo sto je svedska uradila. Ukljucujuci izolacija starijih osoba i hronicnih bolesnika. Za ostale edukacija kako se ponasati.

    Mi nismo ekonomija koja moze da priusti sebi potpuno zatvaranje i onda obezbijedi punu platu za svakog zaposlenog cija firma ne radi, ili je izgubio posao, i da upumpa jos milijardu ili dvije u privredu. S obzirom da nismo imali na raspolaganju milijardu ili dvije, nismo smjeli da zatvorimo ekonomiju 2 mjeseca. Jer ce nas te 2 mjeseca kostati dvije godine patnje. Visestruko ce mrtvih i oboljelih bit u narednim godinama zbog lose ekonomije, no zbog korone.
    Mojsije sprdas li se ovo u vezi Svedske ? Nit je sacuvala stare niti ekonomiju . Njihov model puko ko zvecka

  13. #5886
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,542
    Thanks Thanks Given 
    7,409
    Thanks Thanks Received 
    4,496
    Thanked in
    1,747 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mojsije View Post
    Socijalno distanciranje ok. Zabrana velikih okupljanja ok.

    U sustini ovo sto je svedska uradila. Ukljucujuci izolacija starijih osoba i hronicnih bolesnika. Za ostale edukacija kako se ponasati.

    Mi nismo ekonomija koja moze da priusti sebi potpuno zatvaranje i onda obezbijedi punu platu za svakog zaposlenog cija firma ne radi, ili je izgubio posao, i da upumpa jos milijardu ili dvije u privredu. S obzirom da nismo imali na raspolaganju milijardu ili dvije, nismo smjeli da zatvorimo ekonomiju 2 mjeseca. Jer ce nas te 2 mjeseca kostati dvije godine patnje. Visestruko ce mrtvih i oboljelih bit u narednim godinama zbog lose ekonomije, no zbog korone.
    Nevezano za rezultate Švedskog modela, ali prosto ga je nemoguće bilo primjeniti kod nas... Prevashodno jer u Švedskoj 40% domaćinstava čini 1 član... Uporedimo to sa CG i odmah je jasno zašto mi ne možemo efikasno kao Švedska izolovati stare i ugrožene...

    Sent using Tapatalk
    #fakenews

  14. The Following User Says Thank You to MeDo_JE For This Useful Post:


  15. #5887
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,388
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,001
    Thanked in
    1,546 Posts

    Default

    sto je pukao kao zvecka. ajde slozicu se ovako i onako da im je broj mrtvih veci od npr norveske, ekonomija nije imala inicijalni udar, posebno u malim lokalnim biznisima.
    da li ce u globalu osjetiti, hoce, jer zavise od prodaje na evropskom trzistu ili snabdijevanje djelovina sa istog.
    ali mali poslovi tipa restorana i prodavnica su imali mali pad, za razliku od npr italijana ili spanaca koji su bankrotirali. otvorene ekonomije ce osjetiti udar kao i zatvorene na izvoznom nivou.
    ali ce ostati prodavnice igracaka, knjizare i sl. koje su kod nas pod najvecim udarom

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

  16. #5888
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    3,724
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    389
    Thanked in
    249 Posts

    Default

    Puko im je model gore no zvecka

    E sad sto su mnogo bogatiji pa im firme nece u tom broju bankrotirati kao u drugim zemlhama to je nestp drugo .
    Za zdravstvene strane ubili su starije to je fakt .sa ekonomske bice manje bogati ali i dalhe bogati . Ali ne zbog modela vec zbog rezervi .
    Ajmo to da prenesemo na jednu porodicu .
    Cetri clana id toga dva stara . U stek ima poridica recimo milion . Zrtvujes zbog posla ta dva stara clana i umjesto milion imas devesto hiljada . Preduzmes drugaciha mjere sacuvas ta dva zivota i imas recimo pola miliona . U oba slucaja je porodica jos uvjek bogata .
    Pa da cujem ko bi tako otpisao roditelje ili bolesne bracu i sestre .

    Drugo Svedsku mozete uporedjivati samo sa Skandinavskim zemljama . Zbog bogastva obicaja zivota i svega ostalog . A tu vidimo kakvi su im rezultati ( plys hiljade mrtvih pobdomovima za stare kojo nisu evidentirani , izvor njihov epidemiolog )

  17. #5889
    Join Date
    May 2009
    Posts
    23,180
    Thanks Thanks Given 
    1,274
    Thanks Thanks Received 
    4,280
    Thanked in
    1,996 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by brodomaketar View Post
    Mojsije sprdas li se ovo u vezi Svedske ? Nit je sacuvala stare niti ekonomiju . Njihov model puko ko zvecka
    Fun fact

    Švedska spasila auto tržište
    RTCG

    Tokom proteklog mjeseca, Šveđani su kupili 18,9 hiljada novih automobila, dok je u prva četiri mjeseca na tom tržištu prodato 85,04 hiljada vozila, uz pad od 17,9 odsto u odnosu na isti period prošle godine. Dok je u mnogim zemljama Evrope trgovina novim vozilima u aprilu gotovo potpuno zamrla, u Švedskoj je pad prodaje iznosio samo 37,4 odsto.
    The more things change, the more they stay the same.

  18. #5890
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    3,724
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    389
    Thanked in
    249 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by starwalker View Post
    Fun fact

    Švedska spasila auto tržište
    RTCG

    Tokom proteklog mjeseca, Šveđani su kupili 18,9 hiljada novih automobila, dok je u prva četiri mjeseca na tom tržištu prodato 85,04 hiljada vozila, uz pad od 17,9 odsto u odnosu na isti period prošle godine. Dok je u mnogim zemljama Evrope trgovina novim vozilima u aprilu gotovo potpuno zamrla, u Švedskoj je pad prodaje iznosio samo 37,4 odsto.
    I sta to govori ? Prvo nije uporedno sa Skandinavijom . Drugo govori da su manje bogati ali ipak bogati .
    Mogu li pitati vas koji brane njihov model da li bi zrtvovali roditelje a da uzvrat bude vas kucni budzet ostecen za recimo 10 umjesto 20 posto ? Eto pitanje je bas lako . Da cujem odgovore

    Bez odgovora branjenje svedskog modela je nista jer su neki tudji zivoti u pitanju

    Pitanje je zaista lako i Svedjani su na njega odgovorili tako sto su svjesno ztrvovsli svoje roditelje . Da cujem vas
    Last edited by brodomaketar; 28-05-20 at 22:00.

  19. #5891
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,452
    Thanks Thanks Given 
    1,908
    Thanks Thanks Received 
    5,151
    Thanked in
    1,776 Posts

    Default

    Ima li za njih uporednih podataka o ukupnom broju umrlih 2019 i isti period 2020-te.
    Oni su čak u plusu jer ti stari što umiru ostavljaju pare i imovinu nasljednicima, tako da na kraju imaju manje stanovnika a više para.

  20. #5892
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    3,724
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    389
    Thanked in
    249 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by remark View Post
    Ima li za njih uporednih podataka o ukupnom broju umrlih 2019 i isti period 2020-te.
    Oni su čak u plusu jer ti stari što umiru ostavljaju pare i imovinu nasljednicima, tako da na kraju imaju manje stanovnika a više para.
    Ziva istina za drugi dio .
    Ali ja i dalje cekam da li bi tako nesto uradili svojim roditeljima !!!!

  21. #5893
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,305
    Thanks Thanks Given 
    2,783
    Thanks Thanks Received 
    3,940
    Thanked in
    1,909 Posts

    Default

    Mišljenja sam, da nemaju nivo svijesti koji imaju, da bi rezultati smrtnosti bili još gori. Tamo su išli savjeti starijima od 70 godina da izgjegavaju gužve itd.
    Remark ne ostavljaju neka bogatstva ne brini. Tamo se stan kreće od 400,000€ pa na više iole pristojni. Većinom se rentiraju uz subvencije države.
    Ipak govorimo o državi koja je instituciju ombudsmana imala 1809 ili cirka 200 godina prije Crne Gore.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  22. #5894
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,868
    Thanks Thanks Given 
    3,187
    Thanks Thanks Received 
    5,533
    Thanked in
    2,243 Posts

    Default

    Zbog lose ekonomije vec sad nam je produktivnoat stanovnistva mnogo ispod prosjeka EU. Broj penzionera, stopa nezaposlenosti, pogotovo mladih...

    Znaci vise ne nego jasno kako losa ekonomija utice na javno zdravlje. Koliko je stotina miliona ljekova popijeno, koliko je ljudi psihicki osteceno, koliko se vise umire od malignih bolesti i koliko ima invalida rada... Sve zlog katastrofalne ekonomije.

    Ova situacija samo pogorsava stanje. Dakle, sa liberalnijim mjerama bi umrlo mozda 50 ili 100 ljudi vise. Ali bi bolje sacuvali ekonomiju. A ovako ce u prodizenom trajanju umrijeti recimo 10 000 ljudi vise zbog ekonomske krize, a kvalitet zivota se pogorsati stotinama hiljada. Koji je scenario bolji?

    Nekad smo za odbranu drzave zrtvovali muskarce u najboljim godinama, hiljade ginuli u jednoj bici u ratu.

    Ja da imam 80 godina bi prvi potpisa da liberalne budu mjere i da mi je potencijalno zivot u vecoj opasnosti, samo da vecini mladjoj od mene bude bolje.

    Inace je smrtnost starijih od korone predstavljena mnogo strasnije nego sto je u stvarnosti. Mali je procenat onih koji su samo od nje umrli.

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk

  23. #5895
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,305
    Thanks Thanks Given 
    2,783
    Thanks Thanks Received 
    3,940
    Thanked in
    1,909 Posts

    Default

    Auh. Mojsije baš si me neprijatno iznanedio. :shock:
    Ja pri ovoj svijesti nikad 9 umrlih ne bih zamijenio za 100 umrlih i bolju ekonomiju. Ne zato što mi u 100 umrlih može bit neko iz familije a to bi mi bila prva vodilja egoista sam priznajem, nego što to nije ljudski, ni moralno, ni etički ni normalno i da ne nabrajam dalje. Kako smo ekonomija koja zavisi od uvoza i usluga, sve i da smo ostavili netaknut realni sektor, pad bi bio neminovan. Manji nego što je zabilježen svakako, ali bi se desio. Zemlje koje su ostavile ekonomiju netaknutu su primjer toga. Ta ista Švedska npr.
    Dodatnih 50 - 100 umrlih na slobodne mjere ne možemo tvrditi ni ti ni ja, jer ja recimo mislim da bi ta brojka bila mnogo veća.

    Smrtnost po godinama ne znam što bih ti rekao osim da pogledaš ovaj link: https://www.worldometers.info/corona...-demographics/
    74% preminulih je starije od 65 godina. CG nije baš prepoznata kao mlada nacija, naprotiv sve smo stariji.
    Znamo da stariji koji su umrli su imali u većini slučajeve neke druge simptome, ali to ne umanjuje cifru.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  24. The Following User Says Thank You to hercules For This Useful Post:


  25. #5896
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,868
    Thanks Thanks Given 
    3,187
    Thanks Thanks Received 
    5,533
    Thanked in
    2,243 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by hercules View Post
    Auh. Mojsije baš si me neprijatno iznanedio. :shock:
    Ja pri ovoj svijesti nikad 9 umrlih ne bih zamijenio za 100 umrlih i bolju ekonomiju. Ne zato što mi u 100 umrlih može bit neko iz familije a to bi mi bila prva vodilja egoista sam priznajem, nego što to nije ljudski, ni moralno, ni etički ni normalno i da ne nabrajam dalje. Kako smo ekonomija koja zavisi od uvoza i usluga, sve i da smo ostavili netaknut realni sektor, pad bi bio neminovan. Manji nego što je zabilježen svakako, ali bi se desio. Zemlje koje su ostavile ekonomiju netaknutu su primjer toga. Ta ista Švedska npr.
    Dodatnih 50 - 100 umrlih na slobodne mjere ne možemo tvrditi ni ti ni ja, jer ja recimo mislim da bi ta brojka bila mnogo veća.

    Smrtnost po godinama ne znam što bih ti rekao osim da pogledaš ovaj link: https://www.worldometers.info/corona...-demographics/
    74% preminulih je starije od 65 godina. CG nije baš prepoznata kao mlada nacija, naprotiv sve smo stariji.
    Znamo da stariji koji su umrli su imali u većini slučajeve neke druge simptome, ali to ne umanjuje cifru.
    Ja sam uvijek za balans, nikad ni za jednu krajnost.

    Vlast je konsultovala struku za epidemiologiju, jer im je to islo u prilog pred izbore i da sacuvaji vlast.

    Sto se tice ekonomije, nisu konsultovali struku, jer im to nije islo u prilog.

    Zamisli da im u prilog nije islo misljenje i mjere epidemiologa? Mislis da bi ih sproveli? Da su ih zarad nas ili zarad njih sproveli?

    Rado bih odvojio politiku od svega ovoga, ali kao sto vidis kod nas je ama bas svaka sfera zivota ispolitizovana.

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk

  26. #5897
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,305
    Thanks Thanks Given 
    2,783
    Thanks Thanks Received 
    3,940
    Thanked in
    1,909 Posts

    Default

    Nema toga balansa koji će izjednačiti 9 umrlih sa 50 ili 100 umrlih. Nema. Sve i da navedeš ekonomski benefit, niko pri čistoj svijesti to ne bi uradio. Srežom nije ni ova vlast.
    Ovo drugo nemam što komentarisati, već sam na drugoj temi obrazložio.
    I da ne bude zabune, nisam za socijalnu pravdu komunizma, za privatni biznis i emonomiju vazda. Ali nikad na uštrb zdravlja. Ni svog ni tuđeg.
    Last edited by hercules; 29-05-20 at 00:50.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  27. #5898
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,868
    Thanks Thanks Given 
    3,187
    Thanks Thanks Received 
    5,533
    Thanked in
    2,243 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by hercules View Post
    Nema toga balansa koji će izjednačiti 9 umrlih sa 50 ili 100 umrlih. Nema. Sve i da navedeš ekonomski benefit, niko pri čistoj svijesti to ne bi uradio. Srežom nije ni ova vlast.
    Ovo drugo nemam što komentarisati, već sam na drugoj temi obrazložio.
    I da ne bude zabune, nisam za socijalnu pravdu, za privatni biznis i emonomiju vazda. Ali nikad na uštrb zdravlja. Ni svog ni tuđeg.
    Jesmo li u ovom trenu spasili odredjeni broj ljudskih zivota? Jesmo, tu nista nije sporno. Odlicno. Kratkorocno razmisljanje.

    Ocemo li ovom ekonomskom bombom u buducem periodu dovesti do ljudskih zrtava? Naravno da ocemo. Ovo nije nikakav senzacionalizam, nego prosta logika. Zapadne zemlje sve to mjere. I izmjerice.

    Plastican primjer. Uranijumska bomba ubije sad 5 ljudi i oni su zabiljezeni kao zrtve. A tokom decenija umre jos 1000 ljudi od malignih bolesti kao posledica te bombe. Oni nisu zabiljezeni kao zrtve te bombe. Indirektno su zrtve. Ne moze plasticnije bit objasnjeno.




    Sent from my Mi 9T using Tapatalk

  28. The Following 3 Users Say Thank You to Mojsije For This Useful Post:


  29. #5899
    Join Date
    Aug 2016
    Location
    MNE
    Posts
    22,567
    Thanks Thanks Given 
    2,339
    Thanks Thanks Received 
    4,429
    Thanked in
    2,561 Posts

    Default



  30. #5900
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Boston
    Posts
    9,332
    Thanks Thanks Given 
    512
    Thanks Thanks Received 
    543
    Thanked in
    364 Posts

    Default

    Bas se mi nesto pitamo u svijetu da bi smo mogli da biramo sta cemo da radimo.Uslovljeni smo bili odlukama drugih da se onako ponasamo i to je to.
    Budzet se ne puni ako se potrosi 1e manje za dojc za 1e u market, sigurno
    Last edited by Markys; 29-05-20 at 06:19.
    "Što bi, ne bi" - Felix Brych, 05.03.2019.

Page 236 of 315 FirstFirst ... 136186226232233234235236237238239240246286 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Teorije i drugačiji pogledi na COVID-19
    By Jacques in forum COVID-19
    Replies: 1048
    Last Post: 02-10-22, 15:24
  2. Replies: 449
    Last Post: 28-07-21, 20:49
  3. Psihološki aspekti i posljedice COVID-19
    By starwalker in forum COVID-19
    Replies: 160
    Last Post: 18-02-21, 19:27
  4. [UPDATE] Crna Gora COVID-19
    By goozica in forum COVID-19
    Replies: 9559
    Last Post: 25-07-20, 15:52

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •