Page 96 of 315 FirstFirst ... 46869293949596979899100106146196 ... LastLast
Results 2,376 to 2,400 of 7868

Thread: [COVID-19] S v i j e t

  1. #2376
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,667
    Thanks Thanks Given 
    3,568
    Thanks Thanks Received 
    8,638
    Thanked in
    4,659 Posts

    Default

    Nove brojke u SAD-u zaraženih od koronavirusa su sljedeće: 2,885 oboljelih i 60 mrtvih.


    IZ KLINIKE za infektivne bolesti "Dr. Fran Mihaljević" u Zagrebu danas je potvrđeno novih sedam oboljelih osoba novim koronavirusom. Dosad je u Republici Hrvatskoj potvrđeno ukupno 49 oboljelih osoba, od kojih su dvije osobe ozdravile. Dosad su ukupno testirana 724 uzorka i u ovom trenutku je još 38 uzoraka na testiranju.

    U Republici Hrvatskoj u karanteni je smješteno 59 osobe, 22 strana državljana i 37 hrvatskih.

    https://www.index.hr/mobile/clanak.a...sti&id=2165289

    na Gorici onaj kafić bi popunjen, prošetah sa djevojkom psa. i opet puno djece iako je i dr Kavarić naglasio da toga ne bude ali kakvi. bašte su poluprazne jer nije bilo sunca pa su svi unutra, čim ugrija one bašte kroz centar se napuniše. zabolje narod odje ona rabota. odje samo pomaže da Vlada zabrani rad kafića i kladionica


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  2. #2377
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Buduća Autonomna Pokrajina Boka Kotorska
    Posts
    8,262
    Thanks Thanks Given 
    1,358
    Thanks Thanks Received 
    1,816
    Thanked in
    838 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AL no1 View Post
    Žao mi je shto ne odustajesh no si mi se nakachio,ali dobro,ajde josh ovaj odgovor,jer imam osjecaj da smorismo ostale,ja svoje ti svoje...
    Dje si vidio paniku u ijednom mojem postu?
    Druze,da zivish sa starijom osobom koja je losheg zdravstveog stanja,vjerovatno bi se pridrzavao svih moguch mjera da sluchajno ne daj Bože ne dodje do zaraze,a kako sinoc ustvrdismo da su kafici potencijalno najopasnja mjesta jer se okuplja veliki broj ljudi,ne vidim shta ti nije jasno?
    Imam 4 bliska rodjaka koji trenutno zive bash od ugostiteljstva i to na najboljim lokacijama u PG,isto sam ovo njima rekao,nisu mi se neshto protivili,iako nikome nije milo da je bez profita,ali na prvm mjestu je sad ZDRAVLJE!
    Zašto bih odustao? Već sam napisao kako ljudi vrlo lako mogu da se izoluju od osoba koje se eksponiraju u javnosti.
    Rekao si i njima i jesu li zatvorili? Mogu se kladit da nisu
    Kafići nisu ništa ospasniji od autobuskih stanica i supermarketa đe se domaći doomsday prepperi opskrbljavaju.

    Vodeći se tom logikom, trebali bi vanka izlazit u pancirima i sa šljemovima, da čovjek ne pokupi kakav metak ili ga neka bomba ne raznese kad pođe u spenzu.

    Sent from my HD1903 using Tapatalk
    Those about to rock, we salute you!

  3. #2378
    Join Date
    Aug 2015
    Location
    Westeros
    Posts
    1,341
    Thanks Thanks Given 
    765
    Thanks Thanks Received 
    294
    Thanked in
    120 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by guvarana View Post
    Čemu to kad nema zaraženih još uvijek?



    Ovo što si ti napisao je takođe "procjena nekih ljudi", a bgm i dizanje panike.



    Sent from my HD1903 using Tapatalk
    Pa valjda preventiva? Ne testiraju se svi, može li bit da neko ima simptome a da ne povezuje ili neće da povezuje ih sa tim virusom.?


    Nikakve potrebe za tim. Sad treba zatvorit sve škole i kulturne ustanove i fakultete, pravit dežurstva po firmama i institucijama i da taj isti narod se sliva u kafiće i ka foke se slažu istima jedni na druge.
    Nekako mi se čini onda da zalud radiš ove gore navedene stvari.

    Ja kapiram da ljudi žive od toga isto i da će ih teško pogodit ovo sve, ali zdravlje i kontrola situacije iznad svega.


    Sent from my SM-A720F using Tapatalk

  4. #2379
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,042
    Thanks Thanks Given 
    5,049
    Thanks Thanks Received 
    2,446
    Thanked in
    1,318 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by guvarana View Post
    Zašto bih odustao? Već sam napisao kako ljudi vrlo lako mogu da se izoluju od osoba koje se eksponiraju u javnosti.
    Rekao si i njima i jesu li zatvorili? Mogu se kladit da nisu
    Kafići nisu ništa ospasniji od autobuskih stanica i supermarketa đe se domaći doomsday prepperi opskrbljavaju.

    Vodeći se tom logikom, trebali bi vanka izlazit u pancirima i sa šljemovima, da čovjek ne pokupi kakav metak ili ga neka bomba ne raznese kad pođe u spenzu.

    Sent from my HD1903 using Tapatalk
    Nisu zatvorili naravno,ali eto par stranica unazad ima primjera za lokale koji su samonicijativno zatvorili...legoh,ima ko je plaćen da odluchuje o ovome,ne mogu vishe,prashtaj.
    ...

  5. #2380
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,126
    Thanks Thanks Given 
    2,236
    Thanks Thanks Received 
    2,409
    Thanked in
    1,241 Posts

    Default

    Ali kapirate li da je lakše sve zatvoriti na 15 dana, nego da se virus rapidno raširi a onda ćete zatvoriti na mnogo duže?
    Djeca po parkovima ne shvatam! Tobogan, ljuljaška, vrteška, uh...
    Koja svijest.
    Juče snimak iz Delte da pokaže kako je pusta a ono roditelji šetaju unutra sa bebom u kolica

  6. The Following 5 Users Say Thank You to montenegrina For This Useful Post:


  7. #2381
    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    666
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    25
    Thanked in
    20 Posts

    Default

    Interesantan facebook post dr Jovana Raicevica o ovom virusu, njegovom sirenju itd.

    https://www.facebook.com/jovan.raice...16238510775071

  8. The Following 2 Users Say Thank You to Kaz For This Useful Post:


  9. #2382
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,667
    Thanks Thanks Given 
    3,568
    Thanks Thanks Received 
    8,638
    Thanked in
    4,659 Posts

    Default

    https://www.vijesti.me/vijesti/drust...ademo-u-velvet

    ‘Naši su preci ginuli po stijenama, klancima, brdima, zimi, žegi i slično da odbrane potomstvo i svoju zemlju a danas im potomci ne mogu da ne izadju na Šaka u Velvet, da ne izvedu đecu da malo prošetaju i da slučajno ne propuste kafu na ovo proljetno sunce.’

    odličan!


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  10. The Following 2 Users Say Thank You to outline For This Useful Post:


  11. #2383
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Buduća Autonomna Pokrajina Boka Kotorska
    Posts
    8,262
    Thanks Thanks Given 
    1,358
    Thanks Thanks Received 
    1,816
    Thanked in
    838 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ser Bronn View Post
    Pa valjda preventiva? Ne testiraju se svi, može li bit da neko ima simptome a da ne povezuje ili neće da povezuje ih sa tim virusom.?


    Nikakve potrebe za tim. Sad treba zatvorit sve škole i kulturne ustanove i fakultete, pravit dežurstva po firmama i institucijama i da taj isti narod se sliva u kafiće i ka foke se slažu istima jedni na druge.
    Nekako mi se čini onda da zalud radiš ove gore navedene stvari.

    Ja kapiram da ljudi žive od toga isto i da će ih teško pogodit ovo sve, ali zdravlje i kontrola situacije iznad svega.


    Sent from my SM-A720F using Tapatalk
    Reče li onaj američki epidemiolog da je inkubacija svega 4-5 dana do pojavljivanja prvih simptoma?
    Uz 14 dana obaveznog karantina pri ulasku u zemlju - praktično smo bezbjedni.
    Quote Originally Posted by montenegrina View Post
    Ali kapirate li da je lakše sve zatvoriti na 15 dana, nego da se virus rapidno raširi a onda ćete zatvoriti na mnogo duže?
    Djeca po parkovima ne shvatam! Tobogan, ljuljaška, vrteška, uh...
    Koja svijest.
    Juče snimak iz Delte da pokaže kako je pusta a ono roditelji šetaju unutra sa bebom u kolica
    Kapiram ja da je to i lakše i pametnije, ali ima veliki problem tu:

    - Moraju SVI lokali da zatvore zajedno i istovremeno. Ako se samo jedan dio ooredijeli za taj potez, gosti će da se preliju u ove druge što rade i dalje, praveći još veću gužvu.

    Što se djece tiče, da vidim toga majčinog sina koji će izaći na kraj sa malom djecom zatvorenom u stanu 15 dana, a vanka proljeće počinje.

    Sent from my HD1903 using Tapatalk
    Those about to rock, we salute you!

  12. #2384
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Zanimljivo je kako svaka država ima drugačije mjere prevencije i kako drugačije razmišljaju...

    Recimo Britanci su odlučili da "žrtvuju" dio svoje populacije i da dozvole da se virus širi nesmetano sve dok ne dodje do tačke kad sistem ne može više da podnese.
    E onda će da uvedu Karantin.
    To je lijepo objasnio tip u ovome videu :




    Italija je bila potpuno nespremna i oni su tu tačku premašili i zakasnili sa mjerama.

    Španija i Francuska uveli su mjere zabrane juče kad je broj zaraženih počeo naglo da skače u 24h.

    Skandinavske zemlje Danska i Švedska (nisam za norvešku našao ali mislim i oni da isto rade) prestali su sa masovnim testiranjem i testiraće isključivo teške slučajeve da bi potvrdili virus, ostalima koji pokazuju sisteme preporučuju potpunu samoizolaciju i dolazak u bolnicu samo ako su u slučaju da se baš loše osjećaju)

    Južna Koreja je testirala najviše ljudi do sada, i njihova je taktika bila da brzim i sveobuhvatnim testiranjem registruju slučajeve i iste izoluju.

    Kina je uvela najrepresivnije mjere izolacije stotina miliona ljudi, zaključavanje po stanovima i totalno sprječavanje kretanja.

    Srbija je negirala postojanje pa će noćas uvesti mjere.


    CG je jedina zemlja na svijetu koja je preventivno prije pojave prvog slučaja uvela mjere socijalnog distanciranja i zatvaranja obrazovnih institucija itd.

    Da vidimo sad koliko to dugo moze trajati. Ne moze preko 3-4 nedjelje - inače cijeli sistem dovodimo do kolapsa.


    U Italiji od danas ovaj lijek za artritis uvode u široku upotrebu.

    https://www.agi.it/cronaca/news/2020...apoli-7523704/
    One Ring to Rule them all...

  13. #2385
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,667
    Thanks Thanks Given 
    3,568
    Thanks Thanks Received 
    8,638
    Thanked in
    4,659 Posts

    Default

    Coronavirus Cases: 162,505
    Deaths: 6,068
    Recovered: 75,968


    Granice Crne Gore još nisu zatvorene
    Iz Uprave za inspekcijske poslove ne isključuju i mogućnost da se granice zatvore i dozvoli promet samo robe i ljekova


    https://www.vijesti.me/vijesti/drust...vorene?slika=0


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  14. #2386
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    Coronavirus Cases: 162,505
    Deaths: 6,068
    Recovered: 75,968


    Granice Crne Gore još nisu zatvorene
    Iz Uprave za inspekcijske poslove ne isključuju i mogućnost da se granice zatvore i dozvoli promet samo robe i ljekova


    https://www.vijesti.me/vijesti/drust...vorene?slika=0


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Cini mi se da je sinoć poslata preporuka za zatvaranje granica i da Vlada još nije odlučila po tom pitanju
    One Ring to Rule them all...

  15. #2387
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,415
    Thanks Thanks Given 
    14,886
    Thanks Thanks Received 
    4,180
    Thanked in
    2,114 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by remark View Post
    Koliko vidim ne poštuje se ni odluka da se sahrane obavljaju u krugu porodice.
    Nije odluka već preporuka. Dok država ne zabrani logično je da će se sahrane obavljati kao i do sad. Ja sam danas bio. Moram poći da izjavim saučešće kad već funkcioniše kao inače. Imam obavezu. Nije mi se išlo ali sam morao. Slično je i za svadbe. Mada na svadbu ne bih bez da je neko baš blizak.

    Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk

  16. #2388
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,457
    Thanks Thanks Given 
    1,913
    Thanks Thanks Received 
    5,160
    Thanked in
    1,780 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by extravaganca View Post
    Nije odluka već preporuka. Dok država ne zabrani logično je da će se sahrane obavljati kao i do sad. Ja sam danas bio. Moram poći da izjavim saučešće kad već funkcioniše kao inače. Imam obavezu. Nije mi se išlo ali sam morao. Slično je i za svadbe. Mada na svadbu ne bih bez da je neko baš blizak.

    Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk
    Meni nije logično jer je na saučešćima najveća koncentracija starijih osoba ali slažem se da ne možemo ni svi na isti način razmišljat.

  17. #2389
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    12,421
    Thanks Thanks Given 
    5,555
    Thanks Thanks Received 
    4,998
    Thanked in
    2,085 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    Coronavirus Cases: 162,505
    Deaths: 6,068
    Recovered: 75,968
    Za gotovo 3 mjeseca koliko se prica o virusu imamo 6068 umrlih od virusa.

    Da ne bude opet iste price i poredjenja smrtnosti u odnosu na sezonski grip, ali prevelika panika se digla oko virusa.
    Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
    Have a parachute.

  18. The Following 2 Users Say Thank You to Antares For This Useful Post:


  19. #2390
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    5,032
    Thanks Thanks Given 
    1,148
    Thanks Thanks Received 
    1,483
    Thanked in
    644 Posts

    Default

    Jao evo su na viber pocele i glasovne poruke neke glupace kako ona ima prijateljicu u Becu pa je dobila od nje informacije. Uh pa najezio sam se cim sa cuo i odma prekinuo nisam ni slusao sta mlati. Pa dokle ide ljudska glupost. Pi.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  20. The Following 3 Users Say Thank You to retype_htc For This Useful Post:


  21. #2391
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    3,807
    Thanks Thanks Given 
    603
    Thanks Thanks Received 
    730
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Spomenuo sam ovu vjezbu prije par dana, ali nisam duboko zalazio u teoriju koju imam u glavi. Spomenuo sam i ugovore raskinute Italije i Amerike. Kao i priblizavanju Italije Kini.
    No da opet ne ponavljam, evo mozete procitati malo o tome.
    Da napomenem da je Tramp zatvorio granice, otkazao letove. Ali ne sve, vec samo one stranih kompanija.


    https://www.novosti.rs/vesti/planeta...jaci-od-virusa

  22. #2392
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,576
    Thanks Thanks Given 
    41
    Thanks Thanks Received 
    692
    Thanked in
    217 Posts

    Default

    Meni brat iz Amerike veli da nikoga na ulice nema, posao mu opao baš. Ljudi ne izlaze na ulice, ali zato su prodavnice kao i mi opustošili...

  23. #2393
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    .../localhost/
    Posts
    6,381
    Thanks Thanks Given 
    54
    Thanks Thanks Received 
    321
    Thanked in
    80 Posts

    Default

    https://www.washingtonpost.com/graph...ona-simulator/


    odličan post, vrijedi pročitati...



    Sent from my SM-G973F using Tapatalk
    the World's leading dance event
    Sensation


  24. The Following 2 Users Say Thank You to dnikola For This Useful Post:


  25. #2394
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,126
    Thanks Thanks Given 
    2,236
    Thanks Thanks Received 
    2,409
    Thanked in
    1,241 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    https://www.vijesti.me/vijesti/drust...ademo-u-velvet

    ‘Naši su preci ginuli po stijenama, klancima, brdima, zimi, žegi i slično da odbrane potomstvo i svoju zemlju a danas im potomci ne mogu da ne izadju na Šaka u Velvet, da ne izvedu đecu da malo prošetaju i da slučajno ne propuste kafu na ovo proljetno sunce.’

    odličan!


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Sjajan je Jovan i kao doktor i kao čovjek. I prije ovoga je imao korisne postove.

    Quote Originally Posted by cardozo View Post
    Jel moguće ovo ???

    Bolje da ćutim...

    Poslato sa mog sam-sung S9+ telefona...
    Bolje.

    Quote Originally Posted by guvarana View Post
    Reče li onaj američki epidemiolog da je inkubacija svega 4-5 dana do pojavljivanja prvih simptoma?
    Uz 14 dana obaveznog karantina pri ulasku u zemlju - praktično smo bezbjedni.Kapiram ja da je to i lakše i pametnije, ali ima veliki problem tu:

    - Moraju SVI lokali da zatvore zajedno i istovremeno. Ako se samo jedan dio ooredijeli za taj potez, gosti će da se preliju u ove druge što rade i dalje, praveći još veću gužvu.

    Što se djece tiče, da vidim toga majčinog sina koji će izaći na kraj sa malom djecom zatvorenom u stanu 15 dana, a vanka proljeće počinje.

    Sent from my HD1903 using Tapatalk
    Slažem se z akafiće, selektivno ništa n epomaže.
    Moja sestra sa bebom od godinu izlazi smao ispred kuće u dvorište, zaova sa dvije bebe maltene od 3 mjeseca i godinu ipo j eu stanu i ne izlaze bez prijeke potrebe. Sve će se to preživjeti, biće vremena i za šetnje i sve ostalo.

  26. #2395
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Antares View Post
    Za gotovo 3 mjeseca koliko se prica o virusu imamo 6068 umrlih od virusa.

    Da ne bude opet iste price i poredjenja smrtnosti u odnosu na sezonski grip, ali prevelika panika se digla oko virusa.
    Brate pa nemoj da smo površni toliko - dodje mi da pojedem telefon kad ovako nešto pročitam.

    Evo radi šire javnosti.

    Zaraznost ovog virusa je opasna i visoka. Jedna zaražena osoba može da zarazi od 2 do 20 osoba.
    Kažeš umrlo je 'samo' 6000.

    Pitam te i razmisli dobro, da nijesu uvedene mjere širom svijeta :

    - da Kina nije 150 miliona zatvorila u stanove
    - da Južna Koreja nije testirala desetine hiljada na dnevnom nivou
    - da nijesu otkazane stotine hiljada letova
    - da nijesu odmah zabranjena putovanje iz Irana
    - da nijesu uvedene mjere obaveznog nadzora na aerodromima
    - zabrana putovanja
    - karantini

    I sve ostalo što ide

    Pitam te koliko misliš da bi bilo mrtvih onda ?

    Ja ću da ti odgovorim na to pitanje.

    U ovom trenutku na svjetskom nivou stopa smrtnosti ide od 0.6% u J. Koreji do skoro 7% u Italiji. Po WHO JE 3.4%


    U slučaju da se ove mjere ne uvode i da cijeli svijet ne pati, do sada bi već bilo na desetine hiljada mrtvih(što nije isključeno uzevsi u obzir koliko se Iran i SAD nose loše sa situacijom)


    U Kini da nisu reagovali kad su reagovali - širom svijeta bi bili već milioni mrtvih.

    Pa tako nemoj da pričaš o broju mrtvih kao o reperu koliko je virus štetan ili nije.
    Evropa će sledeće 3-4 dana da udje u vrhunac - Španija i Francuska su nova žarišta i samo se nadam da će imati više sreće od Italije koja ne u komadima trenutno.
    One Ring to Rule them all...

  27. The Following 4 Users Say Thank You to Gandalf_White For This Useful Post:


  28. #2396
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,667
    Thanks Thanks Given 
    3,568
    Thanks Thanks Received 
    8,638
    Thanked in
    4,659 Posts

    Default

    Epidemiolog u Institutu za javno zdravlje, dr Senad Begić još jednom je apelovao na građane da se pridržavaju mjere prevencije uz poruku da "ostanu doma".

    "Ukazala nam se prilika da na greškama i muci drugih shvatimo koliko je koronavirus opasan. Biće Bokeške, biće izlazaka, biće Ričardove glave. Molimo vas, pridržavajte se mjera prevencije! Ostanite doma!", poručio je Begić.


    https://www.vijesti.me/vijesti/drust...-ostanite-doma


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  29. The Following 2 Users Say Thank You to outline For This Useful Post:


  30. #2397
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    40,040
    Thanks Thanks Given 
    3,967
    Thanks Thanks Received 
    6,540
    Thanked in
    3,116 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by dnikola View Post
    https://www.washingtonpost.com/graph...ona-simulator/


    odličan post, vrijedi pročitati...



    Sent from my SM-G973F using Tapatalk
    itekako vrijedi. nego ne znam da li znaju da citaju ovi kojima ni na nasem nije jasno.
    mozda im simulacije pomognu. odlicne su.
    nothing comes from violence and nothing ever could

  31. The Following User Says Thank You to goozica For This Useful Post:


  32. #2398
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Begić: Građani, biće Bokeške, Ričardove glave, ostanite doma!
    https://www.vijesti.me/vijesti/drust...-ostanite-doma

    Ukazala nam se prilika da na greškama i muci drugih shvatimo koliko je koronavirus opasan. Biće Bokeške, biće izlazaka, biće Ričardove glave. Molimo vas, pridržavajte se mjera prevencije! Ostanite doma!", poručio je Begić.

    Kazao je da ova prilika mnogim državama i mnogim narodima uopšte nije ni pružena.

    "Sada kada je imamo, na svima nama je da učinimo sve što je u našoj moći da spriječimo širenje ovog virusa. Matematika je jasna: jedna osoba tokom dana ostvari oko 90 kontakata. Svi smo podjednako podložni ovom virusu! Onog trenutka kada virus uđe, a mi ne učinimo ništa da spriječimo njegovo širenje, u riziku smo svi" upozorio je Begić.
    One Ring to Rule them all...

  33. The Following User Says Thank You to Gandalf_White For This Useful Post:


  34. #2399
    Join Date
    Aug 2016
    Location
    MNE
    Posts
    22,799
    Thanks Thanks Given 
    2,404
    Thanks Thanks Received 
    4,514
    Thanked in
    2,607 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Antares View Post
    Za gotovo 3 mjeseca koliko se prica o virusu imamo 6068 umrlih od virusa.

    Da ne bude opet iste price i poredjenja smrtnosti u odnosu na sezonski grip, ali prevelika panika se digla oko virusa.


    OK, sad je 6000, ali za mjesec dana moze da bude 20000.


  35. #2400
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,366
    Thanks Thanks Given 
    2,804
    Thanks Thanks Received 
    3,998
    Thanked in
    1,935 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Omega View Post
    Kako, neki link
    http://www.uip.gov.me/inspekcije/opis_rada
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

Page 96 of 315 FirstFirst ... 46869293949596979899100106146196 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Similar Threads

  1. Teorije i drugačiji pogledi na COVID-19
    By Jacques in forum COVID-19
    Replies: 1048
    Last Post: 02-10-22, 14:24
  2. Replies: 449
    Last Post: 28-07-21, 19:49
  3. Psihološki aspekti i posljedice COVID-19
    By starwalker in forum COVID-19
    Replies: 160
    Last Post: 18-02-21, 18:27
  4. [UPDATE] Crna Gora COVID-19
    By goozica in forum COVID-19
    Replies: 9559
    Last Post: 25-07-20, 14:52

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •