Page 286 of 315 FirstFirst ... 186236276282283284285286287288289290296 ... LastLast
Results 7,126 to 7,150 of 7868

Thread: [COVID-19] S v i j e t

  1. #7126
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,742
    Thanks Thanks Given 
    10,815
    Thanks Thanks Received 
    2,114
    Thanked in
    1,078 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by beatnological View Post

    Malo mi je cudno da bas ovoliko skace broj slucajeva u najvakcinisanijim drzavama al' dokle god je broj hospitaliovanih mali nema problema. Mada evo ispada polako da vakcine mnogo manje pomazu u sprijecavanju hospitalizacije protiv novih sojeva, to vec nije ohrabrujuce.
    Meni to nije čudno....ljudi se nakon vakcinacije počinju onašati potpuno slobodno kao i prije par godina...znači nasrću da se ljube, slobodno idu na sva okupljanja na koja im se ide, potpuno opušteno ulaze u gužve sa sve konstatacijom "ja sam vakcinisan" ko da je besmrtan...u takvom poretku stvari potpuno je normalno da je u državama u kojima je NAJVISE vakcinisanih i NAJVIŠE novooboljelih....sad treba pratiti koliki će biti broj umrlih....ako zimus u CG bude od 100 do 300 novozaraženih danevno a umrlih ili nula ili nekoliko na dnevnoj bazi, mozemo računati da je vakcina izuzetno uspješna...e sad, da li će biti i medju nama vakcinisanima onih koji će podlegnuti koroni pa završiti "karijeru"-vjerujem da hhoće...'ebi ga,kratak mu vEk bio
    Ja ću sasvim sigurno koliko god bude u mojoj moći biti pažljiva i dalje, osim kad se mora u gužvu neću ulaziti (a mislim da tih "mora" situacija skoro da nema)....gledam sinoć kafiće ispod stadiona i u Bokešku kafiće....alo, milion duša! Kakve ruke, maska, distanca, ma ljudi su sve jedan na drugoga ne znas dje se zavrsava jedan a počinje drugi kafić....haos

    Quote Originally Posted by Vitis View Post
    Ali to nije tako jednostavno da postoje dvije grupe: za vakcinu i protiv vakcinisanja...mnogo je kompleksnije od toga i ljudi ne zele da se vakcinisu iz raznih razloga kao sto postoje ljudi koji hoce da se vakcinisu jer su vidjeli da na bilbordu pise da se treba vakcinisati, zele da poslusaju vladu/vlast/drzavu i ne razmisljaju niocemu drugom vec misle da je to pravi izbor i kontriraju i raspravljaju se sa ljudima koji se ne vode tom logikom. Neko hoce da razmisli, dodje do pravog zakljucka, bude siguran u sebe/svoj izbor...
    Je li realno da ovako nešto pričaš?! Čuš vakciniše se neko što sluša vlast?! Alo, imamo neke smetnje na vezama? #božemesabrani

    Quote Originally Posted by starwalker View Post
    Svjetski lider u uspješnoj imunizaciji mRNA vaxxom ima novu poruku za ostatak Planete: Problem se ne može riješiti samo vakcinacijom
    'Ajde? Izneverovala sam
    Svjetski lider, svemoćni moćnik sveobuhvatnog svemira-moćni svemoćni moćnik, može da dEli poruke kakve hoće...niko od nas koji smo se imunizovali i koji to planiramo i koji nemamo nikakve strahove vezane za masovnu imunizaciju i ne mislimo da je sve uvijek teorija zavjere, nemamo iluziju da je svemoćni moćnik "dobri čika kojemu je najviši cilj u životu samo da nas izliječi od korone"...jeste, nije mu mrzno...ali ako može usput i da uveća svoje bogatstvo to ga inspiriše da stvara uspješnije vakcine i pogotovo one kojima će svako malo da nas imunizuje i time svakog turnusa pomalo uveća svoje bogatstvo....ako nema toga nije nešto zainteresovan da nas izliječi....niko ne sumnja da se neko tu obogatio bezobrazno, ali isto tako vjerujem da u toj trci ko će prvi nešto da izmisli i napravi, čovječanstvo će ipak izvući nešto dobro...takodje, naravno da imunizacija svakih par mjeseci nije rjesenje i da se problem svakako ne može tako riješiti...ako ti misliš da svi mi koji vjerujemo u vakcinu nijesmo toga svjesni ti si onda zabagov'o :*
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  2. #7127
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    3,315
    Thanks Thanks Given 
    261
    Thanks Thanks Received 
    840
    Thanked in
    557 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    Meni to nije čudno....ljudi se nakon vakcinacije počinju onašati potpuno slobodno kao i prije par godina...znači nasrću da se ljube, slobodno idu na sva okupljanja na koja im se ide, potpuno opušteno ulaze u gužve sa sve konstatacijom "ja sam vakcinisan" ko da je besmrtan...u takvom poretku stvari potpuno je normalno da je u državama u kojima je NAJVISE vakcinisanih i NAJVIŠE novooboljelih....sad treba pratiti koliki će biti broj umrlih....ako zimus u CG bude od 100 do 300 novozaraženih danevno a umrlih ili nula ili nekoliko na dnevnoj bazi, mozemo računati da je vakcina izuzetno uspješna...e sad, da li će biti i medju nama vakcinisanima onih
    Takvo ponasanje je prisutno u svim zemljama gdje su ukinute mjere, nebitno koliki je procenat vakcinisanih. Uostalom potpuno je i razumljivo, i to najvise u slucaju vakcinisanih jer su vakcine trebale da dovedu do toga da se ljudi mogu opustiti, samim tim je nelogicno ponovno pozivanje na zatvaranja.

  3. The Following User Says Thank You to beatnological For This Useful Post:


  4. #7128
    Join Date
    Dec 2016
    Posts
    75
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    10
    Thanked in
    8 Posts

    Default

    Eo ja se ponasam potpuno slobodno, svima ruku pruzim, ko nece ne mora, ruke ne perem ovom hemijom i ne prskam stvari hemijom. Masku sam nosio samo u marketima i to je spustim na vrat( zanimljivo da je ovo prihvatljivo, samo da se vidi maska na glavi, nebitno u kojem je polozaju). Nisam se vakcinisao niti planiram. Sto me ne uhvati virus? Gama, delta, alfa.. Pa mene bi prvog trebao da uhvati jer se po standardima drustva ponasam veoma neodgovorno.

    Ja mislim da sam svojim ponasanjem zalsuzio da odlezim malo u Spuz.

  5. The Following User Says Thank You to Nolo1 For This Useful Post:


  6. #7129
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    719
    Thanks Thanks Given 
    746
    Thanks Thanks Received 
    324
    Thanked in
    188 Posts

    Default

    Ma ti si heroj ovog prokletog vremena.

    A bježiii...

  7. #7130
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,742
    Thanks Thanks Given 
    10,815
    Thanks Thanks Received 
    2,114
    Thanked in
    1,078 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by beatnological View Post
    Takvo ponasanje je prisutno u svim zemljama gdje su ukinute mjere, nebitno koliki je procenat vakcinisanih. Uostalom potpuno je i razumljivo, i to najvise u slucaju vakcinisanih jer su vakcine trebale da dovedu do toga da se ljudi mogu opustiti, samim tim je nelogicno ponovno pozivanje na zatvaranja.
    Pa ne bas zatvranje....slazem se sa tobom da se ne vakcinisemo da bismo se ponovo zatvarali, ali ipak mislim da valja poštovati te osnovne mjere zastite u smislu distance, tj ok je ako ti sa svojim društvom sjednes za normalni stol, makar ako vas je desetoro, vi ste ionako zajedno pa ste zajedno, ali recimo ok mi je da su godti oko vas na malo većoj udaljenosti nego što je trenutno uobičajeno...momentalno, koliko vidim, sve je po kafanama onako kako je bilo i prije, mjere koje se donose se ne poštuju pa im ne vidim svrhu nikakvu....glupost obicna....vjerovatno čupnu po par hiljada eura za kazne pa ih KAO drze a kad bi bili dosljedni kaznili bi BUKVALNO svakoga redom! Jedino je u onoj Kafoteci postavljeno manje stolova nego što može stati u bašti...
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  8. #7131
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,742
    Thanks Thanks Given 
    10,815
    Thanks Thanks Received 
    2,114
    Thanked in
    1,078 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Nolo1 View Post
    Eo ja se ponasam potpuno slobodno, svima ruku pruzim, ko nece ne mora, ruke ne perem ovom hemijom i ne prskam stvari hemijom. Masku sam nosio samo u marketima i to je spustim na vrat( zanimljivo da je ovo prihvatljivo, samo da se vidi maska na glavi, nebitno u kojem je polozaju). Nisam se vakcinisao niti planiram. Sto me ne uhvati virus? Gama, delta, alfa.. Pa mene bi prvog trebao da uhvati jer se po standardima drustva ponasam veoma neodgovorno.

    Ja mislim da sam svojim ponasanjem zalsuzio da odlezim malo u Spuz.
    Pitanje svih pitanja je šta ti misliš da je razlog što tebe virus nije "uhvatio" iako po svim standardima društva jesi neodgovoran prema sebi i prema drugima? Što te ne uhvati virus?
    A ja tebe pitam što virus ne uhvati onu dr što radi u covid ambulanti i koja je mjesecima bila po 15 dana mjesecno u neprekidnom kontaktu sa covid pacijentima, zasticena odijelom zastitnim, sa malo boljom maskom...ali svakog dana u tih 15 dana u kontinuitetu bila u kontaktu iskljucivo sa covid bolesnicima po 8 sati? I njen muz se zarazi od nje, i zavrsi u bolnici jedva zivu glavu izvuce? Zasto tebe i nju ne, njenoga muza da? Što misliš?
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  9. #7132
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,229
    Thanks Thanks Given 
    2,752
    Thanks Thanks Received 
    2,617
    Thanked in
    1,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Nisi mi odgovorio na pitanje.
    Koji tačno problemi?
    oni zbog kojih opet neke vrlo vakcinisane države uvode lockdowne?

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    UK na 51k novozaraženih ima 41 smrtni slučaj.

    To je ispod 0.1%

    Holandija na 11k novozaraženih 0 smrti.

    Pretpostavljam da po tvom to nema veze sa vakcinacijom.

    Delta se masovno širi u otvorenim državama među mlađom generacijom od 7-25 godina. Ovamo đe su stariji nevakcinisani imamo znatno veći broj smrtnih slučajeva.

    Kako vam ne dosadi da po cijeli dan pišete antivakserske gluposti.

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    nađi mi đe sam ja osporio da vakcine ne smanjuju broj hospitalizovanih i preminulih...tema je kampanja "zaštiti druge genocidna barabo"
    She is only here to annoy herself!

  10. #7133
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Molim te objasni mi koji su to problemi?
    Pošto problemi uzrokovani pandemijom su između ostalog broj hospitalizovanih i broj mrtvih i naravno problemi uzrokovani zaključavanjem.

    Pa mi reci gdje su tačno ti problemi u zemljama koje imaju veliku stopu vakcinisanih?
    Izrael zakljucava recimo jer nisu uspjeli da vakcinišu 80+%, Britanija se otključava jer su sveli kovid na obični grip masovnom vakcinacijom.
    Ruse moraju crkveni velikodostojnici da mole da se vakcnišu jer sad plaćaju ceh antivaxx kampanje.
    One Ring to Rule them all...

  11. #7134
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,229
    Thanks Thanks Given 
    2,752
    Thanks Thanks Received 
    2,617
    Thanked in
    1,264 Posts

    Default

    ako nema problema čemu lockdown?
    She is only here to annoy herself!

  12. #7135
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,515
    Thanks Thanks Given 
    7,374
    Thanks Thanks Received 
    4,439
    Thanked in
    1,731 Posts

    Default

    Da sačuvaju antivaxere...

    Sent using Tapatalk
    #fakenews

  13. The Following 2 Users Say Thank You to MeDo_JE For This Useful Post:


  14. #7136
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,229
    Thanks Thanks Given 
    2,752
    Thanks Thanks Received 
    2,617
    Thanked in
    1,264 Posts

    Default

    mislim da ih antivaxeri nisu pitali za to čuvanje...
    She is only here to annoy herself!

  15. #7137
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,515
    Thanks Thanks Given 
    7,374
    Thanks Thanks Received 
    4,439
    Thanked in
    1,731 Posts

    Default

    Jbg, ubiranju plodove civilizacijskog napretka, iako pokušavaju da ga sabotiraju...

    Sent using Tapatalk
    #fakenews

  16. The Following User Says Thank You to MeDo_JE For This Useful Post:


  17. #7138
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,229
    Thanks Thanks Given 
    2,752
    Thanks Thanks Received 
    2,617
    Thanked in
    1,264 Posts

    Default

    nek zabrane onda cigare koje skraćuju život 5 puta više od korone
    She is only here to annoy herself!

  18. #7139
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,515
    Thanks Thanks Given 
    7,374
    Thanks Thanks Received 
    4,439
    Thanked in
    1,731 Posts

    Default

    Ide ka tome... No i tu će biti sličnih boraca kao protiv vakcina...

    Sent using Tapatalk
    #fakenews

  19. The Following User Says Thank You to MeDo_JE For This Useful Post:


  20. #7140
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    6,824
    Thanks Thanks Given 
    303
    Thanks Thanks Received 
    269
    Thanked in
    161 Posts

    Default

    Postoji još mnogo faktora koji negativno utiču na čovjekovo zdravlje ali ništa se ne radi ozbiljnije na preventivi.
    Ja sam mišljenja da ima globalne volje, droga nikad ne bi mogla da stigne do korisnika. Pored sve moderne tehnologije, apsurdno je zašto se droga i dalje valja.

  21. #7141
    Join Date
    Mar 2021
    Posts
    844
    Thanks Thanks Given 
    158
    Thanks Thanks Received 
    358
    Thanked in
    249 Posts

    Default

    Hah, ne mećite u isti koš bolesti zavisnosti koje sam uzimaš i zarazne virusne bolesti koje se šire jer pleme ne želi da sputava svoje slobode strašnim mjerama tipa - razmak, higijena i van iz gužve pa da svi živimo bolje.

  22. #7142
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    6,824
    Thanks Thanks Given 
    303
    Thanks Thanks Received 
    269
    Thanked in
    161 Posts

    Default

    Pa možda nije najbolje poređenje, ali svakako nešto loše što bi moglo da se sprečava već u korijenu. Al se to ne radi.

  23. #7143
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,229
    Thanks Thanks Given 
    2,752
    Thanks Thanks Received 
    2,617
    Thanked in
    1,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NotRobot View Post
    Hah, ne mećite u isti koš bolesti zavisnosti koje sam uzimaš i zarazne virusne bolesti koje se šire jer pleme ne želi da sputava svoje slobode strašnim mjerama tipa - razmak, higijena i van iz gužve pa da svi živimo bolje.
    zbog nepoštovanja mjera sada imamo sezonu inače bi sada imali po 300 oboljelih dnevno a ovako smo stekli kakav takav kolektivni imunitet
    She is only here to annoy herself!

  24. #7144
    Join Date
    May 2009
    Posts
    8,344
    Thanks Thanks Given 
    1,325
    Thanks Thanks Received 
    1,465
    Thanked in
    592 Posts

    Default

    Jedno pitanje - Da li vi koji ste prelezali koronu imate nekih posledica?

    Dosta ljudi/prijatelja koji su prelezali kronu tvrde da imaju slabije pamcenje, postoje i neke druge posledice ali njih je manje ili se meni bar tako cini a neki od njih su umor, manjak kondicije, problemi sa suvim ocima, problemi sa tetivama/hrskavicom, aritmija srca itd.

    Ovdje ne pricam o teorijama, vec o ljudima koji se nakon prelezane korone zale na gore navedene stvari i ljudima koji gore navedene sindrome prije virusa nisu imali.

    Dakle da li je moguce da jedan grip izaziva sve ovo a da nije vjestacki?

    Ako moderatori smatraju da je ovaj post teorija zavjere neka prebace tamo, ali bojim se da nije.
    Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post
    Oli da se kladimo ti das 50e a ja cu 200e.
    Ako ne prodje ti imas 200e.. :wink:

  25. #7145
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Birziminijum
    Posts
    15,886
    Thanks Thanks Given 
    152
    Thanks Thanks Received 
    295
    Thanked in
    156 Posts

    Default

    oce li mi rec ko dje se moze primit fajzer vakcina, a da se ne budi u 3ipo i ceka ispred univerzitetskog centra?

    Ima li jos dje koji pult po PG ili da se zakaze ili nesto?
    ___________________________

    slikam slike povoljno

  26. #7146
    Join Date
    Mar 2021
    Posts
    844
    Thanks Thanks Given 
    158
    Thanks Thanks Received 
    358
    Thanked in
    249 Posts

    Default

    Definitivno da. Nešto otpisujem i na godine, ali i za vrijeme gotovo asimptomatske infekcije moglo se osjetiti kako virus napada svaki organ u tijelu. Laički ga ne bih podvela pod grip, opšte stanje mi je kod gripa često mnogo gore palo, već pod sistemske bolesti koja sigurno ostavlja posljedice nakon akutne faze.

  27. #7147
    Join Date
    Mar 2021
    Posts
    844
    Thanks Thanks Given 
    158
    Thanks Thanks Received 
    358
    Thanked in
    249 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by stevann View Post
    oce li mi rec ko dje se moze primit fajzer vakcina, a da se ne budi u 3ipo i ceka ispred univerzitetskog centra?

    Ima li jos dje koji pult po PG ili da se zakaze ili nesto?
    Preko veze ili firme (u ovom slučaju čekaš neko vrijeme nakon saopštene želje). Ili u manastiru.

  28. #7148
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,229
    Thanks Thanks Given 
    2,752
    Thanks Thanks Received 
    2,617
    Thanked in
    1,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ^izzy^ View Post
    Jedno pitanje - Da li vi koji ste prelezali koronu imate nekih posledica?

    Dosta ljudi/prijatelja koji su prelezali kronu tvrde da imaju slabije pamcenje, postoje i neke druge posledice ali njih je manje ili se meni bar tako cini a neki od njih su umor, manjak kondicije, problemi sa suvim ocima, problemi sa tetivama/hrskavicom, aritmija srca itd.

    Ovdje ne pricam o teorijama, vec o ljudima koji se nakon prelezane korone zale na gore navedene stvari i ljudima koji gore navedene sindrome prije virusa nisu imali.

    Dakle da li je moguce da jedan grip izaziva sve ovo a da nije vjestacki?

    Ako moderatori smatraju da je ovaj post teorija zavjere neka prebace tamo, ali bojim se da nije.
    ja nemam ali znam par ljudi koji se žale na tako neke stvari, mada ima dosta i do psihe(iako ima i onih koji stvarno imaju posljedica)..da ti pričaju sa TVa svaki dan da sarma izaziva dugoročne posljedice ljudi bi počeli da se tripuju da im se i nakon sarme nešto dešava
    She is only here to annoy herself!

  29. The Following User Says Thank You to NSX For This Useful Post:


  30. #7149
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    3,315
    Thanks Thanks Given 
    261
    Thanks Thanks Received 
    840
    Thanked in
    557 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ^izzy^ View Post
    Jedno pitanje - Da li vi koji ste prelezali koronu imate nekih posledica?

    Dosta ljudi/prijatelja koji su prelezali kronu tvrde da imaju slabije pamcenje, postoje i neke druge posledice ali njih je manje ili se meni bar tako cini a neki od njih su umor, manjak kondicije, problemi sa suvim ocima, problemi sa tetivama/hrskavicom, aritmija srca itd.

    Ovdje ne pricam o teorijama, vec o ljudima koji se nakon prelezane korone zale na gore navedene stvari i ljudima koji gore navedene sindrome prije virusa nisu imali.

    Dakle da li je moguce da jedan grip izaziva sve ovo a da nije vjestacki?

    Ako moderatori smatraju da je ovaj post teorija zavjere neka prebace tamo, ali bojim se da nije.
    Pisah o ovome na drugom topicu al' evo i ovdje.

    Da, ja sam imao skoro pa tri mjeseca nakon korone on-off i dalje dosta simptoma, samo neki od tih su, povisena temperatura (7-8 dana povisena, onda par dana normalno i tako u krug), ekstremni umor prilikom bilo kakve fizicke aktivnosti (nisam mogao setati duze od 10ak minuta), malaksalost, generalno nalazi u haosu totalnom (enzimi jetre ponajvise)... Bio sam kod, vise se ni ne sjecam tacno, 3-4 specijaliste i od svih bih dobio odgovor tipa "To je normalno, post covid simptomi, idi kuci!". Na kraju me je sve prestalo u roku od par dana (poslije nekih 3 mjeseca od korone) igrom slucaja, od ivermektina (dvije doze) kojeg sam dobio od zadnjeg specijaliste, ili od ekstremno velike doze vitamina D (dobih i to od istoh doktora). Sta je tacan razlog da sam se "resetovo" za par dana ne znam, ovo za ivermektin nisam ni vezao kao mogucu opciju jer mi je bilo smijesno da mi doktor daje to uopste (barem tada), al' poslije nekog vremena zbrojih dva i dva i vidjeh da se timing poklapa sa time.

  31. #7150
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,742
    Thanks Thanks Given 
    10,815
    Thanks Thanks Received 
    2,114
    Thanked in
    1,078 Posts

    Default

    Sad je takva situacija da je doktorima najlakše sve prebačiti na koronu! Imaju sjajan potencijal da svoje dijagnoze "uspješno" postave. Da li ima onih koji tripuju-ima, ali ima i onih koji se ne osjećaju dobro, koji su zaista jako bolesni od drugih stvari nakon korone, a ima i onih koji nijesu.
    Ja imam neke promjene u smislu ukusa koji je samo naizgled u redu ali primjećujem da sve češće moji ukućani jelo koje ja po mome presolim, dosoljavaju tj kazu mi da je skoro neslano...imam čudne napade spavanja nakon nekog fizičkog napora (ne baš naročitog, ali eto, recimo malo iskače iz uobičajenog napora) i to je to za sad....vjerujem da će se nažalost posledice korone u nekom narednom periodu mnogo više otkrivati....jer nije mi normalno da neko ima posledice u vidu evidentnih slabosti srca, pluća, bubrega (koji ranije nijesu detektovani) a neko baš ništa! Prije mi je realno da je nečiji organizam odmah odreagovao a nečiji će tek...vidjećemo
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

Page 286 of 315 FirstFirst ... 186236276282283284285286287288289290296 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Teorije i drugačiji pogledi na COVID-19
    By Jacques in forum COVID-19
    Replies: 1048
    Last Post: 02-10-22, 15:24
  2. Replies: 449
    Last Post: 28-07-21, 20:49
  3. Psihološki aspekti i posljedice COVID-19
    By starwalker in forum COVID-19
    Replies: 160
    Last Post: 18-02-21, 19:27
  4. [UPDATE] Crna Gora COVID-19
    By goozica in forum COVID-19
    Replies: 9559
    Last Post: 25-07-20, 15:52

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •