Page 296 of 315 FirstFirst ... 196246286292293294295296297298299300306 ... LastLast
Results 7,376 to 7,400 of 7868

Thread: [COVID-19] S v i j e t

  1. #7376
    Join Date
    May 2009
    Posts
    8,344
    Thanks Thanks Given 
    1,325
    Thanks Thanks Received 
    1,465
    Thanked in
    592 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by montenegrina View Post
    U Švedskoj vakcinisano 65% a kod nas 30%, ništa više ti objašnjavati ne treba. Nije niti za poredjenje, a kamoli za pomen švedskog modela kod nas. Mi nemamo taj mentalitet i ćao.

    Moja drugarica i muž vakcinisani, sin pozitivan juče, oni su svi u karantin dok ne provjere sa ovima iz Insituta, i oni su u dilemi.
    Evo u Izraelu isto toliko pa im pune bolnice? Ovdje mozemo da pricamo da je do vakcina ili cak do prirodnog imuniteta jednog naroda, a moguce i da neko lazira, uglavnom sve je u igri
    Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post
    Oli da se kladimo ti das 50e a ja cu 200e.
    Ako ne prodje ti imas 200e.. :wink:

  2. #7377
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Druže ti nemaš ni elementarnu logiku a izgleda ni opšte obrazovanje da bi razumio te brojeve.
    U CG je zbog ograničenog broja testiranih maksimalan broj prijavljenih 750.
    Uporedi odnos broja zaraženih i hospitalizovanih/preminulih u CG procentualno u Izraelu i u CG i biće ti jasno zbog čega je vakcinacija jedino rješenje.
    Ja ne znam šta bih ti rekao više i kakve brojeve želiš jer ko zna šta gleda sve mu je odmah jasno.
    Ti očigledno ne znaš da čitaš ni da tumačiš brojeve pa je to tvoj problem nije moj ili Izraela.
    One Ring to Rule them all...

  3. #7378
    Join Date
    Sep 2020
    Posts
    1,882
    Thanks Thanks Given 
    219
    Thanks Thanks Received 
    859
    Thanked in
    501 Posts

    Default

    Izgleda da taj fajzer i nije tako dobar kao sto su ga na pocetku hvalili, AZ se pokazala mnogo boljom, sudeci po jucerasnjem mecu Liverpul - Milan, ne da je bio krcat stadion, nego ne sjecam se kad je bio "krcatiji"...

  4. #7379
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,933
    Thanks Thanks Given 
    29
    Thanks Thanks Received 
    907
    Thanked in
    481 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by montenegrina View Post
    U Švedskoj vakcinisano 65% a kod nas 30%, ništa više ti objašnjavati ne treba. Nije niti za poredjenje, a kamoli za pomen švedskog modela kod nas. Mi nemamo taj mentalitet i ćao.

    Moja drugarica i muž vakcinisani, sin pozitivan juče, oni su svi u karantin dok ne provjere sa ovima iz Insituta, i oni su u dilemi.
    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    82% osoba 18+ godina je vakcinisano u Švedskoj.
    Tako objašnjavam.
    58.5% UKUPNE populacije je revakcinisano a u tu ukupnu se ubrajaju i djeca 0-18 godina.
    Kod nas je revakcinisano 43.8% punoljetnog stanovništva, skoro duplo manje ili 32% ukupnog stanovništva što je opet skoro duplo manje.

    I zato kad i ako ikada budemo dostigli 80% punoljetnog i mi ćemo biti lagani kao Švedska ili Danska.

    Zamisli porediš Švedski model gdje je 50% populacije živi samo i imaju jedan od najboljih zdravstvenih sistema na svijetu sa mislim 2 puta više doktora po glavi stanovnika nego CG sa jednim od najgorih zdravstvenih sistema u Evropi i zemlji gdje često po 4 generacije žive pod istim krovom. I zemlju koja je stabilna i građani vjeruju institucijama i pridržavaju se svega i zemlju gdje stanovništvo ne da ne vjeruje institucijama nego sve kontra radi jer misle da ih lažu
    Ako znam ne maka se...
    A nemoj Gando okretati pricu. Ima i drugih zemalja koje imaju visok procenat vakcinisanih pa opet ima dosta smrtnih slucajeva.
    Montenegrina, kod nas to bas ne moze,ne kazem ja... nego svi su osudjivali sto su svedjani otvorili, sad su mirni...kolektivni imunitet ipak postoji :-)

    Послато са SM-N986B помоћу Тапатока
    doslo vrjeme da se promijeni potpis :)

  5. #7380
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,229
    Thanks Thanks Given 
    2,752
    Thanks Thanks Received 
    2,617
    Thanked in
    1,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Whisperer View Post
    Izgleda da taj fajzer i nije tako dobar kao sto su ga na pocetku hvalili, AZ se pokazala mnogo boljom, sudeci po jucerasnjem mecu Liverpul - Milan, ne da je bio krcat stadion, nego ne sjecam se kad je bio "krcatiji"...
    to nema nikakve veze možemo i mi sad napunit stadione i ništa se ne bi desilo, eto je puna Budva bila cijelo ljeto i to unutra diskoteke
    She is only here to annoy herself!

  6. #7381
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by bojankov View Post
    A nemoj Gando okretati pricu. Ima i drugih zemalja koje imaju visok procenat vakcinisanih pa opet ima dosta smrtnih slucajeva.
    Montenegrina, kod nas to bas ne moze,ne kazem ja... nego svi su osudjivali sto su svedjani otvorili, sad su mirni...kolektivni imunitet ipak postoji :-)

    Послато са SM-N986B помоћу Тапатока
    Ima Danska isto pa i oni ukidaju sve mjere
    Koja ima još 85% punoljetnih vakcinisanih da se umire u nekom značajnijem obimu?
    Ili misliš da se ne umire nikako? Jer to nije moguće.
    Evo su izašli jutros brojevi iz Novog Južnog Velsa
    Od marta do danas.
    11% od svih smrtnih slučajeva su revakcinisani skoro svi ovi revakcinisani ne bi preživjelo ni jednu ozbiljniju infekciju pored kovida, inače tamo se vakcinišu samo fajzerom i astrom nema ništa drugo.
    Hospitalizovani 3.6% od svih slučajeva revakcinisani
    1.4% na urgentom završili vakcinisani.
    Inače NSW je juče dostigao 80% 16+ vakcinisanih.
    Last edited by Gandalf_White; 16-09-21 at 09:45.
    One Ring to Rule them all...

  7. #7382
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    COVID-19 vaccines work.

    Vaccination status of locally acquired COVID-19 cases from 1 March to 28 August 2021:

    2.5% of people with COVID-19 were fully vaccinated
    3.6% of people with COVID-19 admitted to hospital were fully vaccinated
    1.4% of people with COVID-19 admitted to ICU were fully vaccinated
    11% of people with COVID-19 who died were fully vaccinated (many of these people had underlying conditions, which means they were less able to recover from a serious infection like COVID-19 even if they were vaccinated &#129657

    Read the report: https://www.health.nsw.gov.au/Infect...t-20210913.pdf
    One Ring to Rule them all...

  8. #7383
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Nikšić
    Posts
    6,270
    Thanks Thanks Given 
    2,332
    Thanks Thanks Received 
    2,094
    Thanked in
    945 Posts

    Default

    Tijekom jučerašnjeg dana izbili su žestoki sukobi između policije i prosvjednika ispred zgrade slovenskog parlamenta na Trgu republike u Ljubljani. Oko 8,000 prosvjednika okupilo se kako bi demonstrirali protiv sve strožih restriktivnih mjera koje se uvode u Sloveniji, a jedna koja se posebno ističe svakako je ona kojom se na brojnim crpkama zabranjuje točenje goriva osobama koje nemaju tzv. covid-propusnicu.

    Last edited by Dejan; 16-09-21 at 09:56.
    "Anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac"

  9. #7384
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,842
    Thanks Thanks Given 
    3,157
    Thanks Thanks Received 
    5,516
    Thanked in
    2,233 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    COVID-19 vaccines work.

    Vaccination status of locally acquired COVID-19 cases from 1 March to 28 August 2021:

    2.5% of people with COVID-19 were fully vaccinated
    3.6% of people with COVID-19 admitted to hospital were fully vaccinated
    1.4% of people with COVID-19 admitted to ICU were fully vaccinated
    11% of people with COVID-19 who died were fully vaccinated (many of these people had underlying conditions, which means they were less able to recover from a serious infection like COVID-19 even if they were vaccinated &#129657

    Read the report: https://www.health.nsw.gov.au/Infect...t-20210913.pdf
    Koga ubjedjujes... U post truth svijetu vise nema konstruktivne rasprave.

  10. #7385
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dejan View Post
    Tijekom jučerašnjeg dana izbili su žestoki sukobi između policije i prosvjednika ispred zgrade slovenskog parlamenta na Trgu republike u Ljubljani. Oko 8,000 prosvjednika okupilo se kako bi demonstrirali protiv sve strožih restriktivnih mjera koje se uvode u Sloveniji, a jedna koja se posebno ističe svakako je ona kojom se na brojnim crpkama zabranjuje točenje goriva osobama koje nemaju tzv. covid-propusnicu.

    Ja da sam u Sloveniji revakcinisan išao bih da pomognem ove proteste.
    Alo ne da ti gorivo da natočiš a gorivo je osnovna potreba.
    To je baš brutalna mjera
    One Ring to Rule them all...

  11. #7386
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Nikšić
    Posts
    6,270
    Thanks Thanks Given 
    2,332
    Thanks Thanks Received 
    2,094
    Thanked in
    945 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Ja da sam u Sloveniji revakcinisan išao bih da pomognem ove proteste.
    Alo ne da ti gorivo da natočiš a gorivo je osnovna potreba.
    To je baš brutalna mjera
    Hahaha zamisli to.
    "Anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac"

  12. #7387
    Join Date
    May 2009
    Posts
    8,344
    Thanks Thanks Given 
    1,325
    Thanks Thanks Received 
    1,465
    Thanked in
    592 Posts

    Default

    Evo vozac autobusa -

    Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post
    Oli da se kladimo ti das 50e a ja cu 200e.
    Ako ne prodje ti imas 200e.. :wink:

  13. #7388
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,689
    Thanks Thanks Given 
    2,067
    Thanks Thanks Received 
    4,597
    Thanked in
    2,460 Posts

    Default

    Ovo u Sloveniji je uskraćivanje osnovnih ljudskih prava.
    Čak su bili uveli i potvrdu o vakcinaciji ili test za tranzit teretnih vozila, tj. vozača, na kratko su odustali od toga.
    Forever young, i want to be forever young

  14. #7389
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    3,315
    Thanks Thanks Given 
    261
    Thanks Thanks Received 
    840
    Thanked in
    557 Posts

    Default

    Iskreno nista neocekivano za SLO uzevis u obzir kakve mjere su donosili u zadnjih godinu i nesto. Mene fascinira da nisu naucili za evo vise od godinu dana da su im sve mjere bila kontraproduktivne te ih u jednom trenutku dovele do toga da su najgori u EU po broju hospitalizovanih a pri tome su imali najrigoroznije mjere.
    Samo vise ovakvih mjera treba i u sto vise drzava, mozda se onda polako narod pocne da budi i da vidi da nesto definitivno ne stima.

    Najgore od svega? Najgore je sto veliki dio stanovnistva upravo vesele ovakve mjere i jedva ih cekaju, ubijedjan sam da takvih ima i na ovom forumu...

    Mene fascinira trenutno globalno stanje, stanje u kojem drzave koje su do jucer od zapada prozivane kao "nehumane i bez ljudskih prava" (Kina i RU) donose mjere u kojima je zabranjeno uslovljavanje stanovnistva na bilo koji nacin u slucaju COVID19 vakcinacija, a neke od zapadnih zemalja idu u totalnu kontru, u distopiju 1984.

  15. #7390
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    1,271
    Thanks Thanks Given 
    736
    Thanks Thanks Received 
    871
    Thanked in
    453 Posts

    Default

    Ja bih da se pitam uveo da se bez kovid potvrde ne moze ni u zdravstveni objekat, onda ti u bolnici po ovim statistikama ne bi bilo ni 2% na lijecenju, sto znaci da bi olaksao zdravstveni sistem da mozes da otpustis sto neko negdje napisa bar 10% zdravstvenog kadra kao u FRA, i onda niko ne bi umirao od toga vise i cijela prica bi bila zavrsena i ja bih vjerovatno osvojio sljedeci mandat jer sam ostvario tako dobre rezultate.
    I da, obavezno bi propisao da svako na javnom mjestu i u svim prodavnicama, pumpama, skolama, stadionima, vozilima mora da nosi vunene carape i kape, zbog zdravlja naravno i sprecavanja bolesti. Vunene carape bi pravile 2 fabrike samo, jer takve vune nema nigdje drugo, po 7,29 eur komad.

    I da naravno, kupovina carapa bi bila dobrovoljna, samo ko zeli


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  16. #7391
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,689
    Thanks Thanks Given 
    2,067
    Thanks Thanks Received 
    4,597
    Thanked in
    2,460 Posts

    Default

    A čisto sumnjam da ikoga mogu veseliti ovako restriktivne mjere, ovo nine restrikcija nego uskraćivanje osnovnih ljudskih prava i bukvalno ugrožavanje ljudskog života.

    Čitao sam malo oko toga da su bili uveli ucjene za tranzit teretnog saobraćaja, tj. vozačima su tražili potvrdu o vakcinaciji ili test, moja je pretpostavka da su to trenutno ukinuli jer su dobili nekoliko poziva na "hot line", s obzirom da se velike količine robe za Njemačku transportuje upravo kroz Sloveniju, a dalje iz Njemačke za Holandiju, Belgiju k
    Itd.
    Forever young, i want to be forever young

  17. #7392
    Join Date
    May 2009
    Posts
    8,344
    Thanks Thanks Given 
    1,325
    Thanks Thanks Received 
    1,465
    Thanked in
    592 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Shaneman View Post
    Ja bih da se pitam uveo da se bez kovid potvrde ne moze ni u zdravstveni objekat, onda ti u bolnici po ovim statistikama ne bi bilo ni 2% na lijecenju, sto znaci da bi olaksao zdravstveni sistem da mozes da otpustis sto neko negdje napisa bar 10% zdravstvenog kadra kao u FRA, i onda niko ne bi umirao od toga vise i cijela prica bi bila zavrsena i ja bih vjerovatno osvojio sljedeci mandat jer sam ostvario tako dobre rezultate.
    I da, obavezno bi propisao da svako na javnom mjestu i u svim prodavnicama, pumpama, skolama, stadionima, vozilima mora da nosi vunene carape i kape, zbog zdravlja naravno i sprecavanja bolesti. Vunene carape bi pravile 2 fabrike samo, jer takve vune nema nigdje drugo, po 7,29 eur komad.

    I da naravno, kupovina carapa bi bila dobrovoljna, samo ko zeli


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    U potpunosti se slazem, dodao bih samo jos jedan detalj - a to je da uz svako registrovano vozilo naravno DOBROVOLJNO kupis prvu pomoc koja sadrzi makar 10 doza raznih vakcina, ako te zaustavi policija i trazi dokaz o vakcinaciji a ti zaboravio i papir i telefon, izvadis vakcinu i ubodes se, naravno jedini uvoznik bi bio neki kumara sa vlasti i niko drugi, promo cijena 99.95eura.
    Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post
    Oli da se kladimo ti das 50e a ja cu 200e.
    Ako ne prodje ti imas 200e.. :wink:

  18. The Following User Says Thank You to ^izzy^ For This Useful Post:


  19. #7393
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    3,315
    Thanks Thanks Given 
    261
    Thanks Thanks Received 
    840
    Thanked in
    557 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Nije vakcinisano 80% stanovništva jer je veliki broj primio Buster doze pa pročitaj ovu prvu rečenicu opet. (Preko 2 miliona Buster doza) znači ne može assuming da su svi primili po 2
    U Izraelu je punoljetna populacija vakcinisana preko 80% (za pojedine starosne granice i 90%+ btw) sa dvije doze, pomijesao si loncice.
    Ako cemo da raspravljamo i poredimo onda barem budimo realni, jer ako je rjesenje za DK/SE to sto je 80%+ punoljetnih vakcinisano, onda je pitanje zasto nije za Izrael (koji btw jos uvijek ima pakleno restriktivne mjere na snazi). Sta vise, interesantan podatak je da je sa trecom dozom u Izraelu vakcinisano skoro pa preko 70% populacije starije od 50 godina.

    Sve je vise i vise jasnije da svemocni Pfizer ispade poprilicno los na duze staze jer drzave gdje su koristene i druge vakcine prolaze mnogo bolje. Barem tako sve izgleda na prvi pogled.

    ---
    Na drugoj temi sam ti ranije pokusao objasniti zasto se ne moze porediti vrhunac pandemije koji nije u isto doba godine, odbio si da sazvaces pricu. Nadajmo se da ubrzo neces ni ti, ni ja imati priliku da to vidimo (ponovo) na djelu u stvarnom zivotu al' kako je sada krenulo za vecinu drzava se scenario od prosle godine u poprilicno slicnoj mjeri ponavlja, poslije potpuno opustenog ljeta ide zeznutija zima sa up & down scenariom.

  20. #7394
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by beatnological View Post
    U Izraelu je punoljetna populacija vakcinisana preko 80% (za pojedine starosne granice i 90%+ btw) sa dvije doze, pomijesao si loncice.
    Ako cemo da raspravljamo i poredimo onda barem budimo realni, jer ako je rjesenje za DK/SE to sto je 80%+ punoljetnih vakcinisano, onda je pitanje zasto nije za Izrael (koji btw jos uvijek ima pakleno restriktivne mjere na snazi). Sta vise, interesantan podatak je da je sa trecom dozom u Izraelu vakcinisano skoro pa preko 70% populacije starije od 50 godina.

    Sve je vise i vise jasnije da svemocni Pfizer ispade poprilicno los na duze staze jer drzave gdje su koristene i druge vakcine prolaze mnogo bolje. Barem tako sve izgleda na prvi pogled.

    ---
    Na drugoj temi sam ti ranije pokusao objasniti zasto se ne moze porediti vrhunac pandemije koji nije u isto doba godine, odbio si da sazvaces pricu. Nadajmo se da ubrzo neces ni ti, ni ja imati priliku da to vidimo (ponovo) na djelu u stvarnom zivotu al' kako je sada krenulo za vecinu drzava se scenario od prosle godine u poprilicno slicnoj mjeri ponavlja, poslije potpuno opustenog ljeta ide zeznutija zima sa up & down scenariom.
    Pogledaj opet gore gdje sam ja rekao da Izrael nije vakcinisao 80% punoljetne populacije.
    Nego je u linku koji je izzy okačio pisalo da je 80% ukupne populacije vakcinisano što nije istina.

    Dalje, Izrael i dalje testira masovno i testira sve i na 8-9 hiljada slučajeva dnevno imaju sedmodnevni prosjek od 27 preminulih dnevno. Što je stepen smrtnosti od oko 0.3%
    A gore izvještaj doktorke koja vodi sve da je 70% svih na respiratoru NEVAKCINISANIH i da je 90% u drugom odjelu ispod 60 godina NEVAKCINISANO ako je vakcinisano 80% populacije govoriti li ti to nešto? Ili treba dodatno objašnjenje?
    Da pretvorimo izraelske brojke u Crnogorske.
    Na ovaj broj zaraženih u Izraelu u Crnoj Gori smrtnost bi bila 110 znači 3 puta veća a imamo 2 puta manje vakcinisanih.
    Govori li ti to nešto?
    Govori li ti nešto da su preminuli uglavnom imunokompromitovani dok u CG masovno umiru ljudi ispod 50 nevakcinisani i zdravi pored imunokompromitovanih?
    Zajebavas li se?
    P.S.
    U Danskoj je broj smrtnih slučajeva 0.7% od potvrdjenih na 7modnevnom prosjeku a u Švedskoj 0.6%
    Ali oni ne testiraju masovno kao izrael već za Švedsku znam da odavno već testiraju samo one koji dođu u bolnicu.
    Last edited by Gandalf_White; 16-09-21 at 13:18.
    One Ring to Rule them all...

  21. #7395
    Join Date
    May 2009
    Posts
    23,164
    Thanks Thanks Given 
    1,273
    Thanks Thanks Received 
    4,264
    Thanked in
    1,987 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Ja da sam u Sloveniji revakcinisan išao bih da pomognem ove proteste.
    Alo ne da ti gorivo da natočiš a gorivo je osnovna potreba.
    To je baš brutalna mjera
    Iznenađen, ha? Đe ti je bila elementarna logika da procesuiraš domete uvođenja covid passa?
    Dođi da pomogneš kad nam banuju Voli.
    _____________________________



    Nego, Milanović čita NSX-a ili samo sluša suprugu - epidemiologa

    Pogledati oba videa

    The more things change, the more they stay the same.

  22. The Following User Says Thank You to starwalker For This Useful Post:


  23. #7396
    Join Date
    Feb 2020
    Posts
    496
    Thanks Thanks Given 
    352
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    75 Posts

  24. #7397
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Portugal vakcinisao preko 80% UKUPNE populacije 8.2 miliona od 10 miliona stanovnika.

    Dnevni prosjek smrtnih slučajeva 6 kao u CG na 15 puta veću populaciju.
    One Ring to Rule them all...

  25. #7398
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    https://www.sorryantivaxxer.com/

    Evo američki sajt gdje bilježe antivaksere koji su umrli od korone - veoma ažuran sajt moram reći
    One Ring to Rule them all...

  26. The Following User Says Thank You to Gandalf_White For This Useful Post:


  27. #7399
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    719
    Thanks Thanks Given 
    82
    Thanks Thanks Received 
    122
    Thanked in
    86 Posts

    Default

    Je li tebi ovaj sajt u redu? Samo mi to reci molim te.

    Pogledaj koliko SREĆNIH ljudi koji likuju zato što je neko umro. I moderator sajta koji prednjači, odavno ne vidjeh nešto degutantije, baš riječi nemam.

    Sent from my SM-G960F using Tapatalk

  28. The Following 2 Users Say Thank You to Rada For This Useful Post:


  29. #7400
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Valja znati kako završavaju najpopularniji antivaxeri Amerike.
    Jel ok metoda ili nije ne ulazim u to.
    Likovanje nije u redu
    One Ring to Rule them all...

Page 296 of 315 FirstFirst ... 196246286292293294295296297298299300306 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Teorije i drugačiji pogledi na COVID-19
    By Jacques in forum COVID-19
    Replies: 1048
    Last Post: 02-10-22, 15:24
  2. Replies: 449
    Last Post: 28-07-21, 20:49
  3. Psihološki aspekti i posljedice COVID-19
    By starwalker in forum COVID-19
    Replies: 160
    Last Post: 18-02-21, 19:27
  4. [UPDATE] Crna Gora COVID-19
    By goozica in forum COVID-19
    Replies: 9559
    Last Post: 25-07-20, 15:52

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •