Page 10 of 27 FirstFirst ... 6789101112131420 ... LastLast
Results 226 to 250 of 670

Thread: Policijska Drzava i Hibridni Rat

  1. #226
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,741
    Thanks Thanks Given 
    2,109
    Thanks Thanks Received 
    4,654
    Thanked in
    2,480 Posts

    Default

    Ako imas kakav dokaz, slobodan si da ga prilozis.
    I kaze se i pise 'sumnjati', a ne 'sumljati'.
    Forever young, i want to be forever young

  2. The Following User Says Thank You to technus For This Useful Post:


  3. #227
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    2,279
    Thanks Thanks Given 
    230
    Thanks Thanks Received 
    72
    Thanked in
    57 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rakun View Post
    Znači ljudi počeli da idu u zatvor zbog komentara na FB ?!

    Priključili smo se policijski državama poput Britanije, Njemačke, Amerike, Australije
    Eeee ... Putinistanu ... ne?

  4. #228
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by technus View Post
    Ako imas kakav dokaz, slobodan si da ga prilozis.
    I kaze se i pise 'sumnjati', a ne 'sumljati'.
    zašto bi se ja ponižavao da googlam čitavih 3 minuta za tebe ?
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  5. #229
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Pa sto se cudite uopste..
    Jel iko u Cg razmislja o uzrocno-posledicnim vezama?
    Nemojte mi zamjeriti sto se smijem kad na temi o medijima pisete I brinete o trotoarima, jesu li asphalt stavili ili beton, jel neko raskrcio sumu, brdo, a ne kontate sta sami potpisujete, zasto itd..
    Kao nacionalni interes - narod, koji bi trebao da brine o statusu svoje drzave, o slobodama svog naroda… oni gledaju u asphalt I broje procente asfalta I pijeska I reakcije na stikle na temperature od 50+ stepeni.. Strasno..
    Citam za Srbiju Fiat- Chrysler zatvara fabriku na koju im je predsjednik jako ponosan.. Kad ce javiti to Srbima, I objasniti zasto? Zvucno bas.. Sta vam to govori?
    Ne zanima vas sto najavljuju instaliranje stranih kamera koje nisu cipovane u CG , sto su sve baze podataka svih gradjana CG programirane od ko zna koga (zna onaj ko je u informacionim vodama), a ko programira - taj I ima, I sto svaka drzavna firma ima softwere stranih CO - bushno sve. Sad I maloljetnu djecu u skolama ubacuju u baze podataka sa sve o statusu roditelja(sto CG roditelji bez razmisljanja popunjavaju I potpisuju ne pitajuci sebe - zasto a kamoli da odbiju)… A oni koji narucuju te podatke I ne objasnjavaju zasto, nepotrebno je, podredjeni roboidno izvrsavaju zadatak, a naravno niko I ne kaze - ko je to odlucio.
    Kad je YU instalirala kodirane masine (poznat proizvodjac I vlasnici), misleci da su prepametni I da ce tako da setaju svoj narod, nisu razmisljali o tome da je sve to dekodirano negdje drugo, I naravno obilo se o SFRJ o kojoj I dalje emotivno razmisljate.. Iste masine su urnisale mnoge drzave (poznat Foklandski rat I poraz Argentine)..
    Slusam predavanje US Generala kako ratuju mentalno sa svojim suparnicima, I da je dovoljno dotaci nekog, I taj radi sta mu se kaze..
    A u CG I dalje o "tradicionalnom " ratovanju itd… I trotoarima dakako.. Mladi ljudi "sirokih pogleda" ka trotoaru…
    I rekose problem FB, twitter..soc. mreze?
    Ma dajte..

    Hvala Lepo
    Last edited by Maja; 15-02-20 at 19:06.

  6. The Following User Says Thank You to Maja For This Useful Post:


  7. #230
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Eno sad tuzakaju ko se gdje parkirao, i da li je to ovaj ili onaj, a ne znaju da jednaki medju jednakima, ali malo razlicitije jednak - kad tad postaje matematicki i kako god isti - jednak. Jel to zalosno?
    "Ubaci narod u procedure- unuce si ubacio u tudji program"..
    Hibridni rat - sustina jeste software, kodirani alati, ne naroda, nego drzavnih institucija gospodo..
    Ali.. dok jedni o nanotehnologiji, nanochipovima.. drugi o dzipovima I bornim kolima..
    E da.. asphalt I kako koga prijavit, spijat, dje se ko parkirao, posjekao svoju sumu, izrovao brdo..
    Neki mentalni bolesnici kao da zele I svojoj djeci da ubace :

    …… I dizgine za svaki slucaj - ako se kome prohtje - po necijem "zakonu" I "procedure"..

    p.s. vidim da mi "svijetle" dvije opomene za banovanje… jos jedna je dovoljna?




    Hvala Lepo
    Last edited by Maja; 15-02-20 at 20:03.

  8. #231
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,741
    Thanks Thanks Given 
    2,109
    Thanks Thanks Received 
    4,654
    Thanked in
    2,480 Posts

    Default

    Bole oci od ovoga.
    Forever young, i want to be forever young

  9. #232
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    40,029
    Thanks Thanks Given 
    3,960
    Thanks Thanks Received 
    6,523
    Thanked in
    3,110 Posts

    Default

    Pazite sto pricate ulicom, nikad ne znate ko je oko vas

    https://m.cdm.me/hronika/pokrenuta-i...vu-roganovica/
    nothing comes from violence and nothing ever could

  10. #233
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Maja View Post
    Pa sto se cudite uopste..
    Quote Originally Posted by Maja View Post
    Jel iko u Cg razmislja o uzrocno-posledicnim vezama?
    Nemojte mi zamjeriti sto se smijem kad na temi o medijima pisete I brinete o trotoarima, jesu li asphalt stavili ili beton, jel neko raskrcio sumu, brdo, a ne kontate sta sami potpisujete, zasto itd..
    Kao nacionalni interes - narod, koji bi trebao da brine o statusu svoje drzave, o slobodama svog naroda… oni gledaju u asphalt I broje procente asfalta I pijeska I reakcije na stikle na temperature od 50+ stepeni.. Strasno..
    Citam za Srbiju Fiat- Chrysler zatvara fabriku na koju im je predsjednik jako ponosan.. Kad ce javiti to Srbima, I objasniti zasto? Zvucno bas.. Sta vam to govori?
    Ne zanima vas sto najavljuju instaliranje stranih kamera koje nisu cipovane u CG , sto su sve baze podataka svih gradjana CG programirane od ko zna koga (zna onaj ko je u informacionim vodama), a ko programira - taj I ima, I sto svaka drzavna firma ima softwere stranih CO - bushno sve. Sad I maloljetnu djecu u skolama ubacuju u baze podataka sa sve o statusu roditelja(sto CG roditelji bez razmisljanja popunjavaju I potpisuju ne pitajuci sebe - zasto a kamoli da odbiju)… A oni koji narucuju te podatke I ne objasnjavaju zasto, nepotrebno je, podredjeni roboidno izvrsavaju zadatak, a naravno niko I ne kaze - ko je to odlucio.
    Kad je YU instalirala kodirane masine (poznat proizvodjac I vlasnici), misleci da su prepametni I da ce tako da setaju svoj narod, nisu razmisljali o tome da je sve to dekodirano negdje drugo, I naravno obilo se o SFRJ o kojoj I dalje emotivno razmisljate.. Iste masine su urnisale mnoge drzave (poznat Foklandski rat I poraz Argentine)..
    Slusam predavanje US Generala kako ratuju mentalno sa svojim suparnicima, I da je dovoljno dotaci nekog, I taj radi sta mu se kaze..
    A u CG I dalje o "tradicionalnom " ratovanju itd… I trotoarima dakako.. Mladi ljudi "sirokih pogleda" ka trotoaru…
    I rekose problem FB, twitter..soc. mreze?
    Ma dajte..

    Hvala Lepo

    Evo vam Vijesti prenose tek danas prenesenu info preko DWelle tekst iz TWP od 11. feb...
    Ako je kompletan tekst ok.. ako nije boo..
    Ne citam prevedene prevode originalnih tekstova..
    Pisem Samo cinjenice.

    Kako je pohlepa tadasnjih mocnika SFRJ, umisljenost "nove klase", I bolesna zelja za kontrolom uma I protiv slobode svog naroda rasturila SFRJ.. Uvijek iznad Pape - Papa..
    Hvala Lepo

    Last edited by Maja; 24-02-20 at 14:49.

  11. #234
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,391
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,003
    Thanked in
    1,547 Posts

    Default

    i idemo ponovo. samo jako...
    https://www.vijesti.me/vijesti/crna-...o-je-pretucena

    nešto izvadio iz torbice. Ja sam to uzeo i stavio za pojas, a kanije sam vidio da je to bio pištolj koji je bio dosta lak i da se radi o svadbarskom pištolju”, ispričao je Drljević.
    Ističem da te noći nije bilo prebijanja... Nijesam događaj prijavio pliciji, jer je oštećena nakon toga ostala u diskoteci i nijesam vidio povrede na njoj, iako sam je pogledao od glave do pete, a konkretno sam pogledao lice i vrat”, kazao je radnik obezbjeđenja.
    ovako se ranije sam narod povredjivao o vrata i stolove u kancelarijama policije.

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

  12. #235
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,391
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,003
    Thanked in
    1,547 Posts

    Default

    neka ga ovdje
    Navijači Sutjeske od početka meča protiv Podgorice vrijeđali su Fudbalski savez Crne Gore i njegove čelnike zbog čega je sudija Radoje Pajović već u 4. minutu prekinuo duel.
    https://www.vijesti.me/sport/fudbal/...vrijedaju-fscg

    zamsli koliko ljudsko dno treba da budes da prekines utakmicu jer neko vrijedja deja.
    kakav je ovo sistem postao kad su ljudi spremni da budu ovolike splacine
    bravo za radoja pejovica. nadam se da ce ti dejo udariti plus izmedju linija

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

  13. #236
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    7,616
    Thanks Thanks Given 
    270
    Thanks Thanks Received 
    352
    Thanked in
    218 Posts

    Default

    Ovo su vidjeli iz Bundeslige, pa i oni da se naprave pametni...

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

  14. #237
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,240
    Thanks Thanks Given 
    2,774
    Thanks Thanks Received 
    4,562
    Thanked in
    2,410 Posts

    Default

    Nista novo, a?

    Svako par dana neka hapsenja za komentare na FB profilima, portalima i sl.

    Kako je?
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  15. #238
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,391
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,003
    Thanked in
    1,547 Posts

    Default

    ne moj fidele, nego od pocetka teme do danas je to izgleda postala tolika svakodnevica, da niko ne obraca paznju vise.
    ostali koji se nisu slagali i pisali kako pretjerujemo, iz svega prilozenog na drugim temama, misljenje promijenili nisu.
    tako da ovo moze da bude poprilicno tuzan podsjetnik da je poneko i skretao paznju da klizimo u policijsku drzavu i hibridnu demokratiju.
    sta ja danas mogu napisati... jesam li vam rekao.... ne znaci nista i ne doprinosi nicemu

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

  16. #239
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fidel Castro View Post
    Nista novo, a?

    Svako par dana neka hapsenja za komentare na FB profilima, portalima i sl.
    Misliš kao USA i UK, a isto mislim da bi više volio da si Englez .Jer kad tamo odeš u zatvor to je demokratski, a kad u Crnoj Gori odeš u zatvor iz istog razloga to je diktatura
    Last edited by Rakun; 18-05-20 at 00:57.
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  17. #240
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,240
    Thanks Thanks Given 
    2,774
    Thanks Thanks Received 
    4,562
    Thanked in
    2,410 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    ne moj fidele, nego od pocetka teme do danas je to izgleda postala tolika svakodnevica, da niko ne obraca paznju vise.
    ostali koji se nisu slagali i pisali kako pretjerujemo, iz svega prilozenog na drugim temama, misljenje promijenili nisu.
    tako da ovo moze da bude poprilicno tuzan podsjetnik da je poneko i skretao paznju da klizimo u policijsku drzavu i hibridnu demokratiju.
    sta ja danas mogu napisati... jesam li vam rekao.... ne znaci nista i ne doprinosi nicemu

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
    Da, da... mi smo vrlo adaptivan narod i na sve brzo naviknemo... Bez obzira sto je vecina tih 'adaptacija' zapravo deevolucija, pogotovo na mentalnom planu.

    Quote Originally Posted by Rakun View Post
    Misliš kao USA i UK, a isto mislim da bi više volio da si Englez .Jer kad tamo odeš u zatvor to je demokratski, a kad u Crnoj Gori odeš u zatvor iz istog razloga to je diktatura
    E moj Rakune, najprije bi te zamolio da ne stavljas drugima rijeci u usta. Znam da ti je to navika i da su te tako doma naucili ali nemoj ovdje, nemoj meni.

    Ulazit' sa tobom u raspravu oko medijskih sloboda ovdje i u UK/US bi bilo besmisleno, kao i XXXX puta do sad iako to i nije najveci problem vec dupli arsini i selektivni nacin sprovodjenja zakona, kao i uvijek.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  18. #241
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fidel Castro View Post
    E moj Rakune, najprije bi te zamolio da ne stavljas drugima rijeci u usta. Znam da ti je to navika i da su te tako doma naucili ali nemoj ovdje, nemoj meni.

    Ulazit' sa tobom u raspravu oko medijskih sloboda ovdje i u UK/US bi bilo besmisleno, kao i XXXX puta do sad iako to i nije najveci problem vec dupli arsini i selektivni nacin sprovodjenja zakona, kao i uvijek.
    Kakvi crmi dupli aršini
    Da li u Britaniji ljudi idu u zatvor kada laju po FaceBook-u ? DA!
    Da li u Americi ljudi idu u zatvor kada laju po FB ? DA !
    Da li u Crnoj Gori ljudi idu u zatvor kada laju po FB ? DA !

    Ali ti smatraš zadnji primjer diktaturom dok su ti ostali demokratija. E to se zove dvostruki aršin
    Last edited by Rakun; 18-05-20 at 15:26.
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  19. The Following User Says Thank You to Rakun For This Useful Post:


  20. #242
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,240
    Thanks Thanks Given 
    2,774
    Thanks Thanks Received 
    4,562
    Thanked in
    2,410 Posts

    Default

    Fino je sto si sve stavio pod 'lajanje' i fino ga definisao kao i da su isti zakoni tamo i ovamo kao i da se primjenjuju na isti nacin. Lupas kao da ne zivis ovdje... Oh wait. Jos si u Beogradu i u drzavi prema kojoj gajis toliku netrpeljivost? Oh, poor Rakun.

    Ja, za razliku od tebe, na zivim u drugoj drzavi nego u Crnoj Gori pa mi je bitnije za koje sitnice od pisanja na internetu se ljudi zovu na razgovor dok se pred mnogo tezim stvarima zatvaraju oci. Ali kako bi ti znao o tome, jelte.

    Ja znam da tebe diskusije hrane a onda kad ostanes bez teksta (ne pricam sad nego uopsteno, ima takvih primjera kol'ko volis na tvom profilu) nestanes u vidu magle i prelazis da parazitiras na neku drugu temu.

    Ja necu dalje ulazit' u raspravu sa tobom jer iskreno - nisi vrijedan toga. Pozdrav.
    Last edited by Fidel Castro; 18-05-20 at 22:30.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  21. The Following 3 Users Say Thank You to Fidel Castro For This Useful Post:


  22. #243
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fidel Castro View Post
    Fino je sto si sve stavio pod 'lajanje' i fino ga definisao kao i da su isti zakoni tamo i ovamo kao i da se primjenjuju na isti nacin. Lupas kao da ne zivis ovdje... Oh wait. Jos si u Beogradu i u drzavi prema kojoj gajis toliku netrpeljivost? Oh, poor Rakun.

    Ja, za razliku od tebe, na zivim u drugoj drzavi nego u Crnoj Gori pa mi je bitnije za koje sitnice od pisanja na internetu se ljudi zovu na razgovor dok se pred mnogo tezim stvarima zatvaraju oci. Ali kako bi ti znao o tome, jelte.

    Ja znam da tebe diskusije hrane a onda kad ostanes bez teksta nestanes u vidu magle i prelazis da parazitiras na neku drugu temu.

    Ja necu dalje ulazit' u raspravu sa tobom jer iskreno - nisi vrijedan toga. Pozdrav.
    Post prilično natrpan lažima

    1. Da živim u Beogradu - LAŽEŠ
    2. Da gajim netrpeljivost prema Srbiji - LAŽEŠ
    3. da "nestajem kada ostanem bez teksta" - LAŽEŠ

    Drago mi je što se u tvom postu nađe riječ "lajanje" da ne pišem koja je tvoja onomatopeja
    Last edited by Rakun; 19-05-20 at 11:16.
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  23. #244
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,240
    Thanks Thanks Given 
    2,774
    Thanks Thanks Received 
    4,562
    Thanked in
    2,410 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rakun View Post
    Post prilično natrpan lažima

    1. Da živim u Beogradu - LAŽEŠ
    2. Da gajim netrpeljivost prema Srbiji - LAŽEŠ
    3. da "nestajem kada ostanem bez teksta" - LAŽEŠ

    Drago mi je što se u tvom postu nađe riječ "lajanje" da ne pišem koja je tvoja onomatopeja
    Stvarno ne bi trebao da ti odgovaram ali eto... da te nahranim za danas. Pa necu vise, nadam se.

    1. Ne znam jel' BG ili neko drugo mjesto ali Srbija u svakom slucaju i to je poenta, grad je najmanje bitan. Ne trudi se da izmisljas, valjda si svjestan da sve na internetu ostavlja trag pa tako i svaku LAZ koju pokusas da provuces kao istinu
    2. O tome moze svako da sudi na osnovu tvojih post-ova, po meni je vise nego ocigledno koliku netrpeljivost gajis prema Srbiji i bilo cemu sa SRB predznakom - kako u samoj Srbiji tako i van nje
    3. Opet, gomila dokaza u tvojim post-ovima... Ko zeli, moze da trazi.. a mozda si i sam zaboravio jer ti je tako lakse da bivstvujes na forumu? Eh.

    "Lajanje" je preneseno iz tvog post-a gdje si ga prvi spomenuo i to u svakom pasusu. Mislim da ni sam vise ne znas sto pises i sam sebe zbunjujes.
    Last edited by Fidel Castro; 20-05-20 at 10:47.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  24. #245
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,240
    Thanks Thanks Given 
    2,774
    Thanks Thanks Received 
    4,562
    Thanked in
    2,410 Posts

    Default

    Evo jos jedna krivicna prijava zbog "narusavanja ugleda Crne Gore".

    https://www.vijesti.me/vijesti/crna-...-ugleda-drzave

    Posto slike nema, nemam daljih komentara ali samo cekam kad ce nekoga privest' jer je napisao da je recimo RTCG smece i sve samo ne javni servis gradjana.

    Ili kad se objavi neka zloupotreba polozaja pa se to kvalifikuje ako "povreda casti" itd.

    Daleko od toga da neke stvari poput prijetnji i sl. ne treba ozbiljno shvatit' i reagovat' na vrijeme ali za toliko banalnih gluposti se ljudi privode a po svemu sudeci ta privodjenja i/ili krivine prijave ce bit' sve ucestalije a samim tim i "normalnije" pa se pitam gdje to sve vodi i dje je granica, AKO je ima...
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  25. #246
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fidel Castro View Post
    Evo jos jedna krivicna prijava zbog "narusavanja ugleda Crne Gore".

    https://www.vijesti.me/vijesti/crna-...-ugleda-drzave...
    Ova je posebno legendarna jer je tip objavio sliku sa zvanicne stranice Kinoloskog saveza Crne Gore - i zbog toga je uhapsen.

    Spornu fotografiju šerovao sa stranice Kinološkog saveza

  26. #247
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,240
    Thanks Thanks Given 
    2,774
    Thanks Thanks Received 
    4,562
    Thanked in
    2,410 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Ova je posebno legendarna jer je tip objavio sliku sa zvanicne stranice Kinoloskog saveza Crne Gore - i zbog toga je uhapsen.

    Spornu fotografiju šerovao sa stranice Kinološkog saveza
    Eto, to je to... pa neka mi dezurni opravdaju ovakve ispade policije kojih je sve vise...
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  27. #248
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,134
    Thanks Thanks Given 
    767
    Thanks Thanks Received 
    1,485
    Thanked in
    739 Posts

    Default

    U Engleske i Amerike se robija zbog ovakvih uzasa...


  28. #249
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Ova je posebno legendarna jer je tip objavio sliku sa zvanicne stranice Kinoloskog saveza Crne Gore - i zbog toga je uhapsen.

    Spornu fotografiju šerovao sa stranice Kinološkog saveza
    Kako se pravite nevješti
    Dodajte komentar
    dotična gnjida takođe laje

    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  29. #250
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Bar
    Posts
    2,201
    Thanks Thanks Given 
    66
    Thanks Thanks Received 
    112
    Thanked in
    71 Posts

    Default

    Ne trošite vrijeme svog života ulazeći u priču sa Rakunom.

Page 10 of 27 FirstFirst ... 6789101112131420 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. <<Biciloizam>> Policijska pratnja kroz tunel Sozinu
    By Djera in forum Ostali sportovi
    Replies: 4
    Last Post: 17-09-11, 09:32
  2. hibridni automobili
    By cpu in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 29
    Last Post: 10-07-09, 13:52
  3. Hibridni tvrdi diskovi na tržištu 2006.
    By Sailoreagle in forum Hardware
    Replies: 12
    Last Post: 04-05-05, 12:58
  4. Specijalni rat Srbije protiv okolnih drzava pa i CRNE GORE
    By Monterico in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 25
    Last Post: 20-03-05, 15:44

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •