Quote Originally Posted by Fidel Castro View Post
Elem... meni je ovaj potez zastrasivanja jasan i vrlo razumljiv s' obzirom na trenutnu situaciju, pominjanje 'hibridnog rata' svaki dan zajedno sa svim "mim" stranicama koje nam ugrozavaju drzavu, jelte.

Znaci ovaj potez u prevodu znaci "Pazite sta pisete po internetu, sve znamo i imamo mehanizme da to sankcionisemo". A neki detalji otkrivaju i vise, kao sto je pominjanje ulice - "Ne samo da znamo sta gdje pisete nego znamo i gdje se nalazite u svakom trenutku".

Hibridni rat indeed. Ali ne mim stranica i ovakvih Goranovica protiv drzave nego trenutne vlasti protiv svih njenih gradjana.

Hvala.
Pokusava ucerati strah izgleda, veci im je neprijatelj sad sirina interneta i ove mim stranice jer ih podbadaju bolje i osvjescuju vise naroda nego sva opozicija ovih 30 godina.
I kakvo sramno tumacenje zakona i javnog mjesta, dje je sa ulice slao komentar na FB, ovo nzm ima li ni u S. Koreju.
A svaka tiranija je najveca bila pred sami pad.

"Al' tirjanstvu stati nogom za vrat,
dovesti ga k poznanju prava
to je ljudska dužnos' najsvetija!"


Quote Originally Posted by Fidel Castro View Post
Znaci o ovom se clanku radi, tj. objavi na FB stranici portala Vijesti...

https://www.facebook.com/vijesti.me/...47740065247506

Svakako, njegovog komentara nema. Jel' ga on licno uklonio ili su nase sluzbe uspjele da Cukemberga pritisnu da obrise ovako bitan komentar? Pa da.

Vjerujem da samo na tom clanku ima mnogo gorih komentara a takvi su na svakom clanku, objavi ili sto vec. Ektremisti najbolje plivaju na internetu, pod nekim laznim imenom, ako je ikako moguce (a uvijek jeste).

Inace izgleda da ni same Vijesti ne znaju jel' napisao ili nije jer u vise navrata Vijesti pisu "Goranovic je NAVODNO napisao"....


A evo ima primjera koliko oces, ja izdvojih samo par.
Kako samo njega procesuirase, mora ovi ostali da su slali od kuce :-D
Sto neko veli, pola foruma ce na prekrsajni sud ovakvom praksom.





colton boy name